BotarcMcorsi Sonliry De gebeurtenissen in de BaSkanén De Albaneesche opstand Een koiniteit «oer aanwerving Da zaak Wilmart <3 DE MAAGD DER WOESTIJN Versdioven Nieu wsberichten 'T WIT STOÖPKE van JACQUES BEEFS Oude Geuever De Ronde van Frankrijk 2 DE VOLKSSTEM In plaats van Servische propaganile, zou dat geld echter gebezigd worden, voor het aankoopen van bommen en wapens. Zoo wordt onder meer gezegd, dat toen «enige maanden geleden, een oorlog tusschen Oostenrijk en Servië dreigde uit to breken, 20 bommen gevonden werden in de Save.Deze bommen waren in één pak vereonigd en op het papier stond geschreven Luitenant Arseen YovanovitehOngetwijfeld bracht duzo luitenant do bommen in Bosnia om de spoorwegen en do bruggen te doen springen en dus het troepenvervoer te beletten. van vrijwilligers. De Duitsche bladen deelen de vorming mede van een komiteit, bestemd om vrijwil ligers voor den prins van Albanië aan te werven. Overeenkomstig de onderrichtingen van het miuisterie van buitenlandsche zaken en van de politieprefectuur van Berlijn, zal dit komiteit slechts oud-soldaten van niot-Duit- sche nationaliteit mogen inlijven. Bid Ooda vraagt I GO.000 frank. Zondag morgend is Bid Doda te Durazzo aangekomen begeleid door een honderdtal soldaten en vergezeld door Bairamturi. Hij vraagt honderd duizend frank om den aanval voort te zetten tegen de robellen begonnen. De raad beoft lot hiertoo geene besluiten genomen. De opstandelingen hebben Stavora inge nomen. Prins Bid I>oda zou Willem I aai. geraden hebben zich naar Scutari te bege- Verhoor van Maandag De laatste getuigen Maandag morgend weidon de drie laatste getuigen gehoord. Deze waren M. Neuray, hoofdopsteller van Le XX* Siècle, M. Blondeel, ouderbestuurder der bank van Brussel en M. Fourvel, opsteller van La Chronique. M. NEURAY verklaarde dat Dethier vier jaar aan Le XX" Siccle gehecht gew eest was. en men daar nooit van hem te klagen had. M. BLONDEEL zegde, dat men eens in de Bank van Brussel 15.000 koepons betaald had van Gent-Terneu/.en alhoewel er maar rond de 13.000 mochten zyn. Wilmart daarover ondervraagd zegde dan, dat er van 3 tot 4000 titels uitgegeven waren, zonder toestemming van het gouvernement, om de maatschappij toe te laten te bestaan tot den aankoop door den Staat. Wilmart bracht regelmatig daags voor den vervaldag het geld om de koupons te betalen. M. FOURVEL bekent dat hy liet is, die op't gerechtshof gehoord had, da ter iets op handen was over de titels Geut-Terneuzen. Hy heeft bet aan Dethier gezegd, die het dan aan Wil mart overbriefde. De ondervraging der betichten Nestor WILMART verhaalt eerst hoe hij de vervolgen vernam. Hij voegt er bij, dat hij verschrikt was en daarom vluehtto. Hij had slechts «ene kleine som op zich en kreeg geld van zekeren M. Hirsch, van Parijs, wiens za ken hij met zijn geld gesteund had. Vervolgens sprekende ovpt de onregelma tige titels zegt hij dat deze alleen uitgegeven werden om de maatschappij té redden, daar men vernomen had, dat er geene regelmatige titels meer zouden mogen uitgegeven wor den. Verders voegt hij er bij, dat het tegen zijn wil is, dat er onregelmatige titels verkocht worden, daar hij niet wilde dat de kleine bur gerij, door de bedriegerij getroffen werd. Ondervraagd over de medeplichtigheid van sommige zijner medebetichten, verklaart hjj, dat Waechter, Dethier en Van IRmtenryck moesten weten dat er vulscbe titels waren. Ook Rasquin wist het. Ondervraagd over hot verbruik van het geld, door de reporten verkregeD, verklaart Wilmart,dat hy 6.037.000 fr. in de kas van Geut-Terneuzen gestort heeft. Hy maakt ver der rekening, dat hij aan Geut-Terneuzen 1.500.000 frank zou moeten, doch dat de maatschappij' hom ongeveer de/.ell'de som schuldig is, voor loon, voorschotten en intres ten van betalingen, door hein voor de maat schappij gedaan. Wat de valscho bilans betreft, deze beston den reeds van vóór hij in de maatschappij kwam. DEMARET zegt dat hij de bilaDS nazag en nooit bedrog bemerkte. 't Is slechls door het onderzoek, dat ge hoord heeft dat er 43 valsche posten waren en dat hy 43.000 valsche titels geteokend had, alhoewel (le maatschappij slechts uit 12.500 titels bestond. Het is Jthier die hem verwittigde, dat er te veel titels waren. Demaret sprak er van met Wilmart, die hem zegde, dat zulks noodig was om de noodige sommen uit de reporten te kunnen krijgen. Wilmart voegde er bij, dat er nooit meer dan het wettig g- tal titels in omloop waren. Ondervraagd over geldsom men welke hy van Wilmart zou gekregen hebben, zegt hy, dat deze sommen de betaling w aren van verschuldigde sommen voor zaken welke hij voor Wilmart gepleten had. RASQUIN verklaart dat het sleehts in 1908 is, dat hij het bestaan der valsche titels ver moedde, daar hy ontdekte, dat er veel te veel koopons betaald weiden. Hij loochent, zelf reporten van valsche titels gedaan te hebben en zegt dat hij enkel inlichtingen nam in som mige banken, op last van Wilmart. Voor wat de valsche bilans betreft, daar ook zegt hy, dat hij voortdeed zooals hij de zaak gevonden had, 'tis te zeggen, dat de valsche bilans reeds bestonden van voor zijne imlienstrediug. Verders verklaart hy nog. dat hij nooit de fakturen dor drukkers in handen kreeg, en alleen wist hoeveel er moest betaald worden. I Rasquin loochent, dat ereeuseeire som van J 50,000 fr. verdwenen is. Volgens hem hebben 'de experten niet verstaan, hoe die som in andere rekeningen is versmolten geworden. Enten slotte loochent hij alles wat men hem ten laste legt, zoodat de voorzitter hem zegt, dat het niut meer ernstig is. WAECIITER is in 1900 mot Wilmart in be trekking gekomen om reporten te doeD. Hy loochent dat de lijsten der in report geplaatste titels opgemaakt werden om te beletten, dat tweemaal hetzelfde nummer iu óéne bank geplaatst werd. Betichte loochent ook geweten te hebben, dat er eene uitgifte van valscho titels gedaan was. DETHIER bekent dikwijls als tusschenper- soon opgetreden te zyn, om de reporten t<* doen. Vervolgens verhaalt hij, hoe hij Wil- in art verwittigde over de geruchten welke nopens de titels. Gunt-Torneuzen in omloop waren. Wilmart heeft hem hem gevraagd, om Ras quin te gaan opzoeken en dezen te gelasten de papieren uit tie bureelen der Zennelaan te verwijderen. Dothier heeft de boodschap bij Rasquin gedaan, doch aan den verhuis niet geholpen. Betichte loochent krachtdadig, ooit door Wilmart op de hoogte gebracht te zijn, van het bestaan der valsche titels. HO weet niet hoeveel titels hij in report geplaatst heel t. Paul ITHIÈR heeft ook niet bemerkt, dat li ij wel 40.000 titels meerheeft geteekeud dan er mochten zyn. Hij voegt er by, dat noch hy. noch Demaret iets geloofden, van de geruchten welke over do titels Gent-Torneuzen verspreid worden. Betichte ontving 15 tot 20 centiemen per geteekenden titel. Evenwel heelt hij nooit uitgerekend hoeveel titels hy dan goteekeud heeft, daar er steeds maar eene kleine hoe veelheid geweest was. Hij heeft ook verscheidene geldsommen ontvangen van Wilmart, doch heeft deze te ruggekeerd, daar hot sKclits geleend geld was. VAN HENTENRYCK. In 1908 heeft hy met Waechter kennis gemaakt en 'tis door dezen dat hij do reporten is begonnen. Met Dethier, dio hem de titels bracht, deelde bij een deel der winsten. Betichte loochont ooit door Wilmart gewe ten te hebben, dat er valsche titels bestonden. Wat betreft de nummers welke iu dubbel waren, daarover heeft men hom gezegd, dat het eene vergissing des drukkers gew eest was 16e VERVOLG. God verbelde het u mijne vrienden, hernam John, die scheen te herloven. Ik wist wel, dat ik niets meer noodig had dan u aan uwe dapperheid le herinneren, om u weder te vinden, gelijk gij altijd geweest zijt... Achl hadt gij mijne armé mevrouw gekend de zachtzinnigste, de beste vrouw- van de wereld maar ik mag er niet aan denken En dan die jortgeling, zoo gul, zoo minzaam, zoo edel. Welaan, laat ons tegen den stroom opvaren bet is niet mogelijk hier uit te stappen, de oevers zijn te steil. Hooger op zullen wij wellicht eene betere landingsplaats vinden. Wachtwacht riep een der mannen, stuur een weinig naar den oever ik meen daar iets te zien, wat op een voetpad gelijkt. Juist omdat het landen hier onmogelijk schijnt, is het waarschijnlijk, dat de India nen deze plaats bij voorkeur gekozjpi heb ben. Op dit oogenblik naderden zij zoo kort bij <Je plaats, waar Corambo met zijne medege zellen verscholen lag, dat het minste geluid genoegzaam zou geweest zijn voor William, om zijn tegenwoordigheid te doen kennen maar de geringste beweging was onvermij delijk zijn doodvonnis. Zij die eenen pijnlijken droom hebben ge had, waarin het loven schijnt af to hangen van een woord, hetwelk men niet in staat Ss uit te spreken, kunnen zich een denkbeeld vormen van hetgeen William op dit oogen- Nopens dé koepens dacjht hij, dat Waechter zo beliielt, om geen 10 centiemen por koepon te moeten betalen aan de banken. De onder vraging der betichten is afgeloopen. in het verhoor van Dinsdag zou M. Phollen, openbaar ministerie, zijn rekwisitorium be ginnen. Door plaatsgebrek zullen wij morgen de Belangrijke Ministerioele Verklaring, welke door M. de Broqueville te Thurnhout is uit gesproken, mede deelen. blik ondervond. De hulp was voorhanden, en zij werd nutteloos voor hem 1 Gij bedriegt u. zeide een ander karna- raad van John, na de bewuste plaats be schouwd to hebben j w at gif daar ziet, is slechts het spoor van een reiger. En werkelijk hadden de wilde>» zorg ge dragen, om op de plaats, waar zij a.tngeland waren, niet't minste spoor van Ininmë--schre den achter te laten. Iets hooger op is eene kleine baafv vervolgde hij, die hot laatst gesproken h. DE OLIËN. De zuivere oliën eener uiterste verdichting waarvan het tandwater, van dokter Pierre is samengesteld, komen voort van de overha ling van plantaardige bestanddeelen, wier deeltjes die sterk bederfwerend zijn in de al- kool ophangen en zoo eene aromatische be derfwerende oplossing vormen. Dokter Pierre van de «fftkulteit van genees kunde te Parijs, de ontwerper van de bederf werende gezondheid van den mond, heeft al dus dit brandend vraagstuk van af 1837 opge lost, zijne persoonlijke werken zich ten nutte makend die de voorloópers zijn der groote bacteriekundige ontdekkingen. De hoeveelheid naar de wetenschap bepaald en volkomen bederfwerend dank aan hunne basis van planten-bestaftddeelen, hebben de tandmiddels van dokter Pierre, der fakulteit van geneeskunde te Parijs, de vermaardheid in de wereld verworven^ en zijn zonder me dé dingers gebleven vooï hunne hygiënische en welriekende hoedanigheden. Zij bevatten geen atoom-zuur, verspreiden geen onaangename geneesmiddelreuk, en ontsmetten evenwel de 9lijmen van den mond en den achtermond door de dagelijksche gor geling. De wereldvermaardheid der tandmid dels van dokter Pierre, i der fakulteit van ge neeskunde van Parijs is te wijten aan hunne samenstelling, welriekende samenstelling van bederfwerende plantendeelen, gewoonlijk aangeduid onder den naam van zuivere oliën. Het onderhoud en het bewaren der tanden en de volledige ontsmeting van de gansche mondholte tot in hare minste hoekjes, zijn de zekere uitslag van het gebruik dezer tand middelen die na zich een aangenaam ge voel laten van reinheid eri frischheld welke het andera onmogelijk is» te bekomen. Brussel. Onvoorzichtigheid. M. D. stapte Maandag morgend, op de Ku;.sten laan, van een tia»o, welke nog voortreed. IIij werd met liet hoofd op den grond ge worpen e-t bloedde fel. Hét slachtoffer word naar het St-Jansgaslhuis Overgebracht. St-Joost-ten-Noode. Zedenzaak. De ])OÜcie dezer gemeente hpöft ter beschikking van den prokureur dos konings gesteld zekeren V... Oud 20 jaar, wonende Markt straat. V... herbergde een.meisje van 14 jaar, Tiieresia B., gohuisfesne Tervuren en die sedert eenigen tijd het ouderlijk dak had verlaten. Tiieresia B..., Zal ter beschikking van den kinderrechter geöte'd worden. Krachtens de nieuWe zedenwet Is de aan-1 houding van verschillende hotelhouders na kend. Maar Ja, buurvrouw, mijn koffie is altijd goed, wknt ik gebruik de Chicorei der Trappisten Vincart. Leuven. Erg ongeval. Maandag morgend, rond 11 ure, stond een voerman met zijn gespan in de Dietscheslraat. Ei rijtuig bolste tegen den vagen waarop het paard verschrikte en begon te steigeren en te deinzen. De wagon kwam terecht in de spiegelruit var* M, Vaiylerveeren, juweeL handelaar, welke gansch verbrijzeld werd. De uilstalling werd totaal vernield. De scha de beloopt verscheidene duizenden franken, Oog In 't zeil. Wat zijn veel winkeliers slordig m bet nazien hunner waren. CHICOREI TALPE eiscken is ,wel bediend zijn. Denderleeuw. Het parket van Aude- naerde onderzoekt eene zeer ergo zaak, den loop der verleden week le Audenaerde voorgevallen. De heer Bestuurder der vel- lenfabrink -La Loutre», alhier aan den Den der gelegen, was verplicht een viertal werk genoeg zijn, om den moordenaars van mijn huisgezin den terugtocht té belemmeren. Oramaïka koesterde diezelfde hoop niet. Zij kende het gevaar, het'wölk den jongeling omringde zij wist, dat hel besluit van haren vader onherroepelijk was. Toen het vaar tuig zich verwijderd had,"viel zij moedeloos op den grond. De lezer zal rich misschien verwonderen, dat «1$ T" geen gebruik maakten van 'huHjfe hindg a8"» om hunne vijanden aan te vallen r ^eze wareP vee^ de. talrijk. TVA «Wj, W u WA' ,i liu UI "ai'en laat ons er in gaan, misschien vinden w^ boven<jjwW'^0 z'c^ slechls jan dep ufi i me^ ^Jne. kinderen verzeke 'en. T« a\- 0cT)de moest bij zorgvuldig elke daar, wat wij hier vruchteloos zoeken.» «Ten minste.» zeide John, zullen wij dan na de rivier verlaten te hebben, onze richting verder naar het westen kunnen nemen. Ik heb, gelijk gij weet, mijn kompas bij mij. De jagers beweren, dat er tusschen deze plaats en de dalen van den Ilousato- ick geene enkele hut gezien werd. De stam men, die deze valleien bewonen, zijn in vrede met ons; en zoo wij lot daartoe komen zonder den vijand ontmoet te hebben, dan zullen wij weten, dat het vruchteloos is hem verder te vervolgen, en dan zullen wij terug- li eeren.» Afgesproken 1 afgesproken I riepen John's kameraden eenparig, en de riemen in het water slaande, roeiden zij naar de baai. William voelde zijnon moed zinken, naar mate het g- druisch zich verwijderde noch tans begaf hem de hoop niet gehrel en al, en vol van die geestdrift, die aan de jeugd zoo eigen is, begon hij aanstondb dé verschillen de kansen ter ontvluchting to berekenen. Omdat ik dezen keer niet geslaagd ben, dacht hij, daarom is het niet gezegd, dat ik bij eenö andere gelegenheid niet slagen zal. Misschien zullen mijne vrienden gelukkig 'tn. Te dié "d0 moest ^9 zorgvuldig elke on inaoetin-? zÜne vervolgers ontwijken. js^a een f^slondig beröa,d met de wilden, bepaald» Corambo, dat ze tot den dag in de stelling zouden blijven, in welke zij zich thans bevonden zij bieblen zich overtuigd dat zij zonder moeite den weg zouden ont dekken, dien de Engelschèn hadden ingesla gen, dat zij hunne vijanden zouden kunnen vermijuen, en hen weldra een goed eind wegs vooruit zouden wezen. De dag brak nauwelijks aan, of zij stonden op, om hun nen weg te vervolgen. Het is ons plan niet, óm de vluchtende Indianen stap voor stap na te gaan. Hunne bekwaamheid, om woestijnen te doorkruisen en om de vervolging hunner vijanden te ontvluchten, is al te bekend, dan dat wij die zouden-noodig hebben te beschrijven het zal daarom voldoende zijn te zoggen, dat onze wilden, na den weg, dien John en zijne kamaraden volgden, dwars over te zijn ge gaan, hunnen tocht middèn door de dichtste bosschen voortzetten, mei even weinig onge rustheid, als de reizigers ondervinden, welke 'tegenwoordig 'in fraaie rigtuigen en langs 8 'JUK 1914 lieden, allen Aalstenaarg, wegens dronken schap door te zenden. Zij bleven evenwel in den omtrek rond slenteren on kwamen zelf op de poort van hel fabriek kloppen. De bestuurder verwittigde dö gendarme rie, die spoedig ter plaats kwam. Slechts met groote moeite gelukten er de gendar men in de dronkaards le verwijderen, Eens klaps trok eenen van het viertal, zekere H., A., een groot slotmes uit den zak, en stak niet geweld op dé hoogte van hot hart van den'Commandant. Gelukkiglijk had deze in tijds de beweging gezien, en bracht hij den kerel met zijne matraqne een slag op hel hoofd. Terzelfder tijd greep de Commandant naar zijn revolver, daar hij zich in staat van wettige verdediging bevond. H.., zulks zien de, sprong in het water. Eens in den Dender begaven hem zijne krachten, en hij was op hot punt le verdrinken, wanneer de sluis- meester van Teralphene kwam toegeloopen die hem langs den overkant der fabriek, op liet droog bracht. Hij had zijn mes in het wa ter geworpen. Men kon hem niet meer in halen en hij gelukte er in, naar Aalst te kun nen vluchten. Smetlede Dieven In de Melkerij werden verleden nacht door onbekende die ven 32 kgr. boter gestolen. Chers'xamp Diefstal Hier ook zijn dieven in de melkerij gedrongen en hebben er eene goede partij boter medegenomen. Vlierzele Eene kiesche zaak Twee vrouwpersonen van de wijk Driesch, kregen twist over eene kiesche zaak en vlogen elkaar ;in't'haar. Ook de nagelen werden duchtig gebezigd. Zelfs eon persoon die wilde tus schenkomen, deelde van de brokkelingen mede. J is de oudste en de beste Iddergem. Tweewoonst afgebrand. Dinsdag morgend is de tweewoonst bewoond door de weduwe Gallens en Alfons Sonck, afgebrand. De meubelen kónden grooten- deels gered worden. Er is verzekering. LOURDES ZWITSERLAND (Zonder nacht reizen). ITALSE in September. Huwelijks- en bijzondere reizen. Reizen FRANQOIS, 45, Noordlaan, Brussel. Wette ren Gebeten Gisteren namid dag was de dame van den bear Van Vooren, Bestuurder der Gemeentescholen alhier aan het erwten trokken in haren hof, toen eens klaps een overgroote schapershond door de afsluiting drong en haar erg in de zijde heet. Dokter verstraoton heeft haar de noodige zorgen toegediend. De policie heeft de zaak in handen. In 't teater. Gisteren was debrug- draaier DeRoubaix bezig hot noodige onder houd aan de brug to doen, toen hij eensklaps mistrapte en in do Schelde tuimelde. De man die zich nogal erg bezeerd had aan den rug had, niettegenstaande hij een goed zwemmer is alle moeite, om zich uit zijnen netelig en toestand te redden. Slagen. Zekere L. W. van de Zand straat, dio over eenige weken op klacht van een meestergast uit een onzer fabrieken afgedankt was, heeft dien man gisteren op het onverwachts aangevallen en verschillige erge slagen toegebracht. Ooggetuigen kwa men tusschen en konden den woestaard lot verdere wandaden beletten. Klacht is ten policiebureele nedergelegd. Kinkhoest, bron chief en vailing. Vroeger stierven jaarlijks (luizende kinders van deze ziekten welk huisgezin heelt op het kerkhof geen kind liggen, van deze ziekte gestorven Met Kinkhoest remedie Hatewyck, apotheker, Groenselmarkt. Oostende, ontsnappen zij al len. Verkrijgbaar Aalst, apotheek De Valke- neerAntwerpen, De Beul Dendermonde, Roman; Geeraardsbergen, Van Damme; Aal ter, Tavernier. Honderde certificaten bij elke remedie. Elke apotheker zal welhaast de Kinkhoestremedie Halewyck moeten bezitten. Prijs 3,50 fr. uitmuntende wegen deze romantische streken doorkruisen. Zich van de Connecticut verwijderende, volgden zij den scherpen oever van eene rivier, dio duor de lenteregens gezwollen, schuimend en woedend tusschen de bergen door stroomde. Naar mate zij hooger op kwamen, geleek de rivier al meer en meer naar eenen bergstroom, die langs eenen smqllen doortocht den eenen waterval na den anderen vormde. Op eene plaats welke de Indianen de hals van- den berg noemen, waren zij genood zaakt door het water te gaan. De takken der boomen, die aan beide zijden groeiden, ont moetten elkander en strengelden zich door een, zoodat zij een verhemelte van bladeren boven den bergstroom vormden. Na dezen stroom tol bij deszelfs bron ge volgd te hebben, drongen zij opnieuw door in het stille woud, trokken over moerassige plekken en bestegen onvruchtbare bergen, totdat zij eindelijk tegen den avond van den derden dag, in de lage vallei van den Hou- satonick aankwamen. TWAALFDE HOOFDSTUK. Daags voor de ter dood brenging. William had dezen langen en moeielijken arsch volgehouden met eenen moed en eene geestkraoht, welke hem de welwillendheid verwierven van de wilden, die altijd gene gen zijn om lof toe le zwaaien, wanneer men zich boven lichaamsmarlen verheft. Maar er j nog iets meer dan dit gewoon gevoelin het genoegen, waarmede Córambo het stille geduld van tien jongeling en dos^-lfs veraeh- 4ing der albasten gadesloeg. (W. toortg.) 4e rit BRE3T-LA ROCHELLü 370 kin». De 4® rit hooft geen lang beschrijf. Monager en Georget ontsnapten kort na het vertrek en namen een grootc-n voorsprong. Marcel Buysse achtervolgde hen moedig, doch niemand wilde hem aflossen. Op het einde van don koers had Georget verscheidene ongevallen en Menager kreeg eene fllauwte. Daardoor werden beiden ingehaald. Kort nadien ontsnapte Egg met Peliasier en heiden gelukten er in een voorsprong te nemen, welken zij tot het einde too behielden. Crde der aankomsten 1. EGG OSCAR, in 16 u. 13 m. 45 s.; 2. Pélissier Henri, in 16 u. 13 m. 45 s.; 3. Engel Emiel, in 16 u. 15 in. 31 s. 4. Rossius Jan, in 16 u. 15 m. 34. s,; 4. Alavoine, in 16 u. 15 m. 34 s.; 4. Faber Frans, in 16 u. 15 m. 34.; 4. Spiessens Alfons, in 16 u. 15 m. 34 s. 4. Goorgel Emiel, in 16 u. 15 m. 34 s.; 4. Garrigou Gustaaf, in 16 u. 15 m. 34 s,; 4. Thys Philippe, in 16 u. 15 rn. 34 s.; 4. Lapize Octaaf, in 16 n. 15 m. 34 s.; 4. Charron Charles, in 16 u. 15 m. 34 s.; 4. Buysso Marcel, in 16 u. 15 m. 34 s.; 14. Cliristöphe Eug. in 16 u. 15 m, 34 s.; 15. Dhers, in 16 u 15 m. 34 s.; 16. Defraye Odilo, in 16 u. 22 m. 17 8.; 16. Tuytten Julien, in 16 u. 22 m. 17 s.; 16. Doman Paul. in 16 u. 22 m. 17.; 16. Dejonghe, in 16 u. 22 m 17 s.; 16. Pelit-Breton Lucien,in 16u.22 m. 17B.; 16. Degy, in 16 u. 22 m. 17 s.; 16. Munseur, in 16 u. 22 m. 17 s.; 23. Lucieit Buysse, in 16 u. 23 m. 13 s»; 24. Munro, in 16 u. 24 m. 12 s.; 25. Luguet, in 16 u. 41 m. 28 s.; 26. Menager, in 16 u. 41 m. 28 s.; 27. Heusghem Louis, in 16 u. 41 m. 28 s.; 28. Erba, in J6 u. 41 m. 28 s.; 29. Vugé, in 16 u. 41 m. 28 s.; 30. Lambot, in 16 u. 53 m. 43 s.; Ö6 5e rit LA R0CHELLE-BAY0NNE (379 kim.) Voor dezen ril mag de geschiedenis even kort zijn, zooniet nog korter, aangezien do rijders op sommige oogenblikken aan tien kilometers per uur reden en heel gerust met elkaar aan 't praten waren terwijl zij reden. 't Valt dan ook niet te verwonderen dat zij met 28 samen waren aan de aankomst en dat er 5 minuten na den eersten reeds 70 rijders binnen waren. 't Was natuurlijk de vlugste rijder die wederom eerste was. Ziehier de Orde der aankomsten EGG ÓSCAR, in 13 u. 25 m. 29 a.;: Do fray e Qdilo, in 13 u. 25 m. 29 s. •Thy9 Philippe, in 13 u. 25 m. 29 s.; Moltiat Lcmis, in 13 u. 25 m. 29 s.; Pelrssier Henri; in 13 u. 25 m. 29 s. Rossius Jean, in 13 u. 25 m. 29 s. Lapize Octave, in 13 u. 25 m. 29 s. Fasuli, in 13 u. 25 in. 29 s.; Alavoine Jean, in 13 u. 25 m. 29 s. Pelit-Breton, in 13 u. 25 m. 29 8. j Cassiers, in 13 u. 25 m. 29 s.; Tuytten, in 13 u. 25 m. 29 s. Engel Einiol, in 13 u. 25 m. 29 s. Moitseur, in 13 u. 25 m. 29 s. Dejonghe, in 13 u 25m. 29s.; Heusghem Louis, in 13 u. 25 m. 29 s.; Georget Emiel, in 13 u. 25 m. 29 s.; Borgarello. in 13 u. 25 m. 29 s.; Luguet, in 13 u. 25 m. 29 s.; Marcel Buysse, in 13 u. 25 m. 29 s.; Fabcr Frans, in 13 u. 25 m. 29 s.; Munro, in 13 u. 25 in. 29 s.; Cliristöphe, in 13 u. 25 m. 29 s.; Coomans Jacques, in 13 u. 25 m. 29 a. Garrigou, in 13 u. 25 rn. 29 s.: Verschoore. in 13 u. 25 m. 29 s.; Scieur, in 13 u. 25 m. 29 s.; Charon in 13 u. 25 rn. 29 s.; Girardcngo in 13 u. 26 in. 55 s.; Doman in 13 n. 26 m. 55 s.; Lucien Buysse in 13 u. 27 ra. 34 s.; Degy, in 13 u. 28 m. 23 s. Cruclion, in 13 u. 28 m. 23 s. Lambot, in 13 n. 28 m. 23 s. Ménager, in 13 u. 29 ra. 24 s. De algemeene klasseering ROSSIUS JAN THYS PHILIP Pélissier Henri Lapize Octaaf Egg Oscar Garrigou Gustave Alavoine Jan Engel Emiul Doman Paul Petit Breton Luoien Georget Emile Defraye O lile Spiessens Alfons Faber Frans Cliristöphe Charles Buysse Marcel Buysso Lucien Moltiat Louia Degy Soieur Leon Lambot Firmin Munro Luguet Heusghem Louis Peliljean Louis Botte Caraiel Fasuli Godivier Marcel Kirkham Devroye Henri 70 70 70 70 70 70 70 70 70 70 70 70 71 71 71 71 71 71 71 71 72 72 72 72 73 73 73 73 73 73 13 03 13 03 18 30 30 55 37 37 42 58 42 58 46 03 47 25 48 59 50 19 58 52 00 55 10 33 21 53 23 50 34 15 44 25 46 56 51 03 03 11 37 48 49 12 54 37 02 56 07 43 11 38 15 25 23 24 32 53

De Volksstem | 1914 | | pagina 2