Het Oostenrjjkssh-Servisch geschil Laatste Berichten DB KEMPENAAR Stadsnieuws Mad. Caillaux voor het Assisenhof De Ronde van Frankrijk SPORT De Oostenrijksdie nota Duitschland sn Italië zijn 't akkoord met Servië is gereed Rechtbank van Oudenaarde FEESTWIJZER Grooten afslag 26 JULI 1914 DE VOLKSSTEM Nachtelijke redding. Twee schippers, wier bóót thans aan de Nijverheidskaal lig{, op het grondgebied van Brussel,hoorden Woensdag nacht een plons en zagen eene vrouw in de vaart spartelen. Zij vaarden er been, doch toen zij de wanhopige aangre pen, smeekte deze hen dat zij haar zouden laten sterven, en bood zij hevigen tegenstand. Niettemin werd zij aan land gebracht. Ondervraagd door een pol icieoff icier, be kende zij de 23-jarige eclitgenoote X nande Herisstraat, te wezen. Na een twist, met broeders en zusters over eene familiezaak, üful zij hare woning verlaten om zich van 't leven te brengen. Zij wordt thans in 't gast huis verpleegd. Plundering van een pelterijwinkel. Donderdag morgend hebben de echtgenooten Preis, die een magazijn van pelswerk houden aam de Ste-Goedelestraat, met verbazing vast gesteld dat ze 's nachts het bezoek van die ven. hadden ontvangen. Be inbrekers waren bij middel van valsche sleutels in huis gedrongen en hebben de deur va» het magazijn opengebroken. Eens daar binnen, legden ze de hand op eene groote hoeveelheid koopwaar. Ret bedrag van het bestolene kon nog niet juist worden bepaald, doch zal wel de 10.000 Ir. overtreffen. De policie heeft een streng onderzoek inge steld. Droevig ongeluk. De 44-jarige brou wersgast Karei Moentack, wonende Masuj- straat, reed met zijn gespan door de Zuid- straat, wanneer hij door een zonneslag werd getroffen, van zijnen boft ten gronde stortte en zich zwaar wondde aan het hoofd paarden, vrij gelaten, gingen op hol en ren den in woeste vaart naar de Rouppeplaats, waar twee burgers er in gelukten ze tot staan te brengen. Moentack is naar liet. Ét-Pietersgasthuis go- voord, waar de geneesheeren zijn toestand zeer gevaarlijk achttert. Een der genoegens van den haard is (Qe fijne tas, gemaakt met de Chicorei der Trappisten Vincart. ST-JOOST-TEN-NOODE. Poging tot zelf moord. Een koppel van Parijs nam dezer dagen bezit van een gemeubelde kamer in een burgershuis, Rivierstraat, te Sint-Joost-ten- Noorle. In den afgeloopen nacht, hoorde de voor naamste huurster de losbranding van een vuurwapen. Zij begaf zich naar de kamer der twee vreemdelingen en vond de vrouw be- wusteïooR in een zetel. Nevens haar lag een Meirus revofver waarmede zij zich een kogel in de» mom* fiad geschoten. De policie, in de Kruisvaartenstraat, werd gewaairseösMKÏ. snelde ter plaats en liet de wanhopige: naar hst gasthuis der gemeente «vcrbreB^em. Een dtokter gehikte er in de ge kwetste terug tot hef leven te brengen. Ondervraagd, verklaarde de vrouw dat zij poogde een etnde aan haar leven te stellen, omdat haar geliefde haai- had verlaten en niet meer zaï torogkeeverr. Bewanhopige, oud 33 jaar, Rosa-Anna B..., werd geboren te Parijs. Hare wonde stelt haar toven niet in gevaar. Naaf het schijnt was de vrouw ten harent ontvlucht mot eene som van 15-.000 fr. welke zij ten nadeele van haren man had ont vreemd. Haar gezel was nu met het geld er van door getrokken. de b«ste elixir de goedkoopsto GENT, Gevaar der vuurwapens. Don- boezemvriend van Caillaux, wordt opgeroe- pen. Zooals te verwachten was, geeft hij eene pleidooi ten beste, eerst voor Caillaux en dan voor Mev. Caillaux, 'die haar man toch zoo gaarne zag Vervolgens valt hij lievig uit op den veld tocht door Calmette in Le Figaro tegen 'Caillaux gevoerd en zegt dat er groote ver- dei dag middag gebeurde een erg ongeluk in ontschuldigmgen moeten in acht genomen worden, ten voordeele van Mev. Caillaux. Avarij. De schade in de vracht van het lek gekregen schip Rosalia waarvan .jvij in ons nummer van gister hebben gesproken, werd door de experten geschat op 7.200 frank, of 4.000 kilos graan, aan 18 frank de 100 kilos. Aanhouding. Donderdag avond hield de policie een Hollander, bij name Jongler Wil lem, waarzegger en tooveraar van beroep, aan, op het oogenblik dat lnj zich m de Kut- testraat aan diefstal plichtig maakte. Hij werd voorloopig in liét stedelijk arresthuis opgesloten en het gestolen geld is aan den eigenaar teruggegeven. Had Jongler zulks niet kunnen voorzien 7? Uitgeslapen. Wij hebben gisteren gemeld dat M. Van der Planclien een tweetal proees sen-verbaal heeft gemaakt tegen twee melk boeren. Nu legt men liet nog fijner aan boord 't is bijna onmogelijk geworden de over tredingen nog vast te stellen. Ziehier hoe de weinig eerlijke koopmans doopen hunne melk nooit meer op voorhand, doch zij ne men eene groote kan water op hun voertuig mede en doopen slechts de melk, naarmate zij dezelve aan den klient afzetten. Wanneer de inspecteur de kan water ontdekt, zegt de melkboer, dat het drinkwater is voor zijn paard.En zoo ontsnappen de slimmerik- ken toch. LEGERPUPILLEKSCHOOLi Zondag, 26 Juli 1914 om 11 1/2 ure op de Groote Markt, CONCEPT te geven door het muziek der school onder het bestuur van M. VAN DEN BROUCKE. PROGRAMMA 1. Lc Président Wïison. E. Novi. La Dame do Coeur, Ouverture. Duval. A) Potite Aubade. Dcneufbourg. B) Gavotte. Pr. Francois. Fantaisio Rustique. W. Van Perck. Idéal, Valse. Deneufbourg. VERKOOR van VRIJDAG, 24 Juli. Langs om meer volk en bijzonderlijk langs om moer vrouwvolk meest uit do groote we reld. Mev. Caillaux scbijnt zeer terneergeslagen en ongerust. Evenals altijd heeft zij haar no taboekje en het flesclije reukwerk in de hdnd. Het verhoor wordt om 12 ure 10 geopend. Mr Labori wil lezing geven.van eene mede- doeling welke hij te doen heeft over de brie ven, hem gisteren door Mev. Gueydan behan- digd. ir hij echter bemerkt, dat Mev. Gueydan nog niet aangekomen is, besluit hij te wach ten tot zij er is.- M. de Voorzitter geeft bevel Mev. Gueydan naar huis te gaan halen. Hei getuigenverhoor. Ceccaldi, volksvertegenwoordiger Wat zij reeds gewonnen hebben DE VERZORGDEN Pélissiei Rossius Thys J Alavoine Lambot Lapize Goorget Egg M. Buysae E. En Lel Garrigou Brpcco Defraye Duboc Godivior Motliat riiiberghion Gaulliy Girardongo Deman TroussolieP Erlia Spiessens Coomuns Pelil-Breton Nempon F a her Gliarron KiiUiana Devroyo Fasoli Monseur Ik-usgln-ro Borgarello I.uguet Munro Cliristopbo Verschooro Scicur DE ONVERZORGDEN 2.714. 1.745.— 1.451.25 1.639.32 7< 0.— 520.25 570 529.46 358.60 327.35 989.72 386.53 228.90 450.— 450.— 439.99 250.— 86 40 86.40 86.40 43 75 75.— 61.3g 103.49 53.49 50. 752.49 153.31 100.- -50.- 16.96 16.96 16.96 16 96 16.96 10.96 16.96 10 96 16.96 770.— 483.49 296.96 156.96 300 190 370 190 80 130 20 60 30 20 20 20 20 190 100 hot bnie nr 21 der Godshuizenlaah, het koffie huis- Bij den besten Vriend gehouden dooi' aekeren Claeys. Dtf zoon van den herbergier Louis Claeys, 2* jaar, is koiffeerder. Donderdag middag was tt»j bezig met een kalant Je scheren, M Bilkjniv en men sprak van schieten. Louis Claeys haalde eensklaps een kleinen revolver uit den zak, waarmede hij in den voormiddag had geschoten. Onder bevesti ging dat liet niet geladen was overhandigde het wapen aan M. Bilkyn. Nauwelijks had deze evenwel den revolver i» handen of een schot ging af en I,. Claeys werd door eonen kogel in den onderbuik ge troffen. De toestand van den gekwetste, die in aller ijl naar het hospitaal werd overgebracht, is zeer bedenkelijk. EECKE. Nog het familiedrama. Don derdag morgend, om acht ure, had de begra fenis plaats van den vermoorden Polydoor Boone. Men verwachtte zich aan betoogingen tegenover de vrouw van den vermoorde, De Coster lrène. De gendarmen van De Pmte waren ter plaats, óm zulks te beletten, doch arijn niet moeten tusschenkomen daar de droeve plechtigheid zeer kalm afliep. Noch de vrouw, noch dezer moeder namen deel aan de begrafenis. Ook was er min pu bliek tegenwoordig dan men wel verwachtte. WICHELEN. De veldschuimers. Don derdag nacht zijn op de wijk Heide, van het veld verscheidene koopen graan gestolen, ten nadeele van Aloïs Coppens. Men heeft ver moedens. Bij R. BLONDIAU, 47, L. Zoutstr., Aalst. Daar wordt alles in het huis gemaakt, en men be komt er een portret dat niet verbleekt. LEDE. Brand. Wij hebben gemeld dat een begin van brand uitgeborsten was, in de woning van Louis Impens, op den Hciplas, doch dat het vuur spoedig kon uitgedoofd worden. Ongetwijfeld moet liet vuur liggen voortsmeulen hebben, want verleden nacht is opnieuw brand uitgeborsten, en ditmaal zijn do woning en de stallingen ten gronde ver nield. Gelukkiglijk was vrouw Impens met hare kinderen op een ander gaan slapen, daar haar man nachtdienst had en zij be vreesd was in huis te blijven. Een deel huis raad en alm is in. don brand gebleven. Er is verzekering. Gevallen. Twee jonge gasten die op Ion Heipias bezig waren krieken te trekken, zijn door het breken van een tak ten gronde .jestort. Beiden bezeerden zich nogal erg. M. Ceccaldi hekelt ook heftig M. Barthou, omdat hij bij zijn aftreden als kabinetsover ste het dokument Fabre heeft medegenomen, alhoewel het in hot ministerie blijven moest. (Waarschijnlijk omdat de opvolger van Bar thou het zou kunnen doen verdwijnen heb ben. Nota der Redaktie Getuige bevestigt, dat hij verscheidene ma len in de Kamer heeft liooren spreken van intieme brieven. Eerst wist hij niet wat zulks beteekende, doch later hoorde hij, dat het in tieme brieven waren, geschreven door Cail laux, aan zijne vriendin, thans zijne vrouw, en waarin de kabinetsoverstc of de minis ter van financen ook van politiek gewaagde. Dan komt hij aan den dag van het drama. M. Caillaux had hem gezegd, wat Mev. Cail laux gedaan had, namelijk het bezoek bij M. Monier en wat dezen geantwoord had. M. Caillaux voegde er bij, dat zijne vrouw zeer opgewonden was, en verzocht hem haar te gaan bezoeken, om haar gerust te stellen. M. Ceccaldi ging naar het huis van M. Cail laux, doch vond ct Mev. Caillaux niet. Eenige oogenblikken later vernam hij het drama Nu valt hij weer op M. Barthou uit, die al hoewel een vriend zijnde van M. Caillaux, Donderdag geen enkel woord van medelijden over had voor dezes ongelukkige (7.7) eclitge noote. Het verhoor duurt voort. WIELRIJDEN Aalstersche Velodroom ZONDAG 26 JULI om 3 ure namiddag Ann-rikannsche 3 uronkoers per ploeg voor onafhankelijken, niet deelneming van do volgende rijders 1) Do Gorlo, Hekelgem- VanLaero, Oosl-Eecloo;2)De Smet, Assclie Buggenlioul, Zollick 3) G. Van der Sijpo, Erpe-De Winter, Scliellobelle j 4) Fiere: Humme Sl-Anua-Van Ranst, Doom 5) Standaert, Ninove Moerenhout, Brussel 6) De Grendele-Van den Berg lie, Rouselaere. ZONDAG 9 AUGUSTUS om 3 ure praoh lig kaatsspel lussclien de 3 vermaanlsle par tijen van liet land, namelijk Laoken, Papig- nies en Braine lo Comte. ZATERDAG 15 AUGUSTUS om 3 ure Kampioenschap van Aalst en omstreken, voor beginnelingen. Botte Tuylten Dejnngho Cassiers Everaerla Nelfali Pralesi Deloflre Desanthoino Alpini Cottrel Duraont SninelK Lauw ars Garavaglia Guyot Goi Neboux Goyon Rollié De I4C ritLongwy-Duinfterlte (393 kil.) De veertiende rit word Vrijdag van Longwy naar Duinkerke, dwars door de Fransche j Ardennon, evenals óver de hobbelige kassei- eteenen van Fransqh-Noorden, waar natuur lijk veel banden zullon springen, gereden. Tot in Mabeuge.moeten de renners niets anders doen dan stijgen en dalen de laatste 150 kilometers worden afgelegd over slechte hanen en lompe kassm'steenen. Elke val kan hier het rijwiel erg beschadigen. Men zal zich herinneren,dat verleden jaar, toen de strijd tussclion Tliys en Petit Breton op het hevigst was, P<*tit Breton een val deed en buiten strijd gestold werd, door rij wielbreuk, Eenige kilometers verder viel Thys op zijne beurt en moést 1 uur en 6 min. werken vooraleer te kunnen herstellen. Dank aan den grooten voorsprong in de algemoeno klasseering, behield Thys even wel de eerste plaats. Vrijdag morgend vertrokken de rijders nog altijd ten gelallo van 55om 3 1/2 ure uit Longwy. Ondanks het slecht weder was or veel volk. Voorbij Sedan kuipten Broccoen Petitjean ontsnappen en te Cbarleville (114) kim.) ko men zij aan om 7 uie 44 ruin. Een peloton van 35 rijders, waaronder bijna al de ver zorgden, volgt om 7 uro 45 m. 11 sek. Gentsche Velodroom (Brugschen steenweg) Maandag 3 Oogst aanslaundo om 5 uron in den velodroom, groote koers van 2 uren met de verzekerde deelname der volgende renners Philippe Tliys,Albert De Jonghe Pier Vandovelde Achillo De Pauw Julien Tuylten Albert De Bolder. Het bestuur onderhandelt nog met ver- echillendo renners, waarvan wij in een vol gend nummor do namen zullen opgeven. DUIVEN NIEUWS Nationale duivenvlucht De loslating van d<* groote Nationale Dui venvlucht te Brussel, op St-Vincent, heeft Dinsdag 21 Juli plaats gehad om 8 ure, met schoon weder. Ziehier de eerste aangekomene duiven 1. M. Gallet, Jauche, 8.39 u. 2. Budinne, Loiigez, 9.35 u.; 3. Lh'lbar, Ronsse, 9,56 u. deze duif zal aan zijnen gelukkigen meester meer dan 4000 frank' ophreiigon, moor de tweede sohóuwgarnituur 4. Botichez, Wo- luwe, 11 o. 4 ni.; 5 Soltiaux. Genapp.-s, to 13.27 6. Ilafcicht.Brussel. 14,09 7. Delen, Mnriemhourg 8. Mxnnrl, Moiuignies,14 21; 9. Canivet, Momignios, 14,25; 10. Drapohy, Chimay, 14,33 u. AALST. Vrijen Bond Duiven uit Noyon gelost Donderdag 23n om 6,35 uro eerste duiven om 9,26 u. Zondag 26n prijsvlucht uit Quiévrain, in don Zeshoek. PER TELEFOON Do Oosler.rijksehe nota is reeds aan Servie besteld geworden en is in zeer strenge bewoordingen opgesteld. Evenwel wordt door de Oostenrijksche pers gehoopt dat Servi» zal toegevon. Oostenrijk over de nota. Do Duitsche officieren die in verlof gaaD, moeten onmiddellijk hun garnizoen vervoegen na ontvangst van liet telegrafisch binnenroepingsbevel. Alle archieven zijn reeds uit Belgrado verwijderd en in verzekerde bewaring gebracht. Heel liet leger bevindt zich op oorlogsvoet. Men verwacht het ergste. Ecu springvSoed iat d© goïff van ?3aps8s. Een springvloed heeft de havens der golf van Napels verwoest. Verschoidone visclisloopen zijn vergaan. Er zijn talrijke slachtoffers. Ce telegrafische verbintenis tusschen Antwerpen en Congo Sinds een paar dagen is België door een telegraafkabel aan Congo verbonden. Het is thans mogelijk, rechtstreeksch van Antwerpen naar Banana te lelegrafeeren. De uiiba*esdint] van Antwerpen* Vrijdag morgend zijn de burge meesters van Oorderen, Wilmarsdonk en Austruweel, bij M. HeHepulte, minister van openbare werken goweest, om met hom te spieken over de uitbreiding van Antwerpen, De minister heeft beloofd, dat geen der drie gemeenten zal verdwijnen on dat een nieuw plan zal opgemaakt worden, om door wederzijdsche ruilingen iedereen le voldoen. ZIJ KOMEN ER GOEDKOOP VAN AF. Zekeren dag werden te Onkerzele de fami- liën Schaillée on Bocquet door drie personen in hunne woning aangevallen, alles wat hun onder handen viel stuk geslagen on Helena Tinei en Maria Bocquet dedreigd. De recht bank heeft Jozef De Toulte, Lodewijlt" Wal- raevens, alle twee van Geeraardsbergen en Marcel Paternoster, van Galmaarden, allen vorwezen tol 3 maanden gevang. MEDEDEELINGEN NIEUWERKERKEN (Kwalostraat). Gouden bruiloft. Maandag 4 Augustus vieren de echtelingen Abel Adam-De Troyer hunne gouden bruiloft. Om 9 uro zal er eene solemneelo Mis ge- zongon worden, waarin de gevierde echtelin gen met al hunne kindoren en kleinkinderen zullen tegenwoordig zijn daarna ontvangst op het gemeentehuis. In den namiddag zulK-n er in de Kwalcstraat grooto feestelijkheden plaats hebben, want de geburen houden er aan Abel en Constanlia waardig te vieren. MARKTPRIJZEN Aalst. Hopmarkt, 24 juli. Markt vaster, besc hikbaar fr. 115,00; nieuw gewas, fr. 57.50. Anderlecht.wekelijkscbe Markt Kalveren 14S5 prijs pci kilo op voet fr. 0,95 a 1,27. Brussel.—wekelüksche markt, kalveren 158, fr. 1,15 a 1,45. Gent Veemarkt van vrijdag getal te koop gestelde dieren: Vette koeien 00: Melkkoeien 0; Groote ossen 0; Jonge ossen 10, Vaarzen 12; Stieren 27. Varkens 278 Kalveren 190, Mar gere beesten 151; Schapen 2, Geiten 0, Viggens 791. De goede stalbeesten golden van 1,S0 tot 1,95. 0 tot 2,00 per kilo, ge- De varkens van 70 tot 100 kilos en daarboven, levend gewogen, golden van fr. 1,10 tot fr. 1,18, volgens kwaliteit. Audenaarde w.markt— Aardappelen 7,50. boter 2,15 eieren 2,40. viggens 40. konijnen 2,00. Geeraarsdbcrgen 24 juli Tarwe de 100 kilos 19,00; Mastclnin 18,50; haver 20.00; Rogge 17 50.; hooneu 22,25; Aardappelen 11,00; lijnzaad 3-1,00 koolzaad00 00 boter de kilo 2,20 a 2,40 eieren per 25, fr. 2.40 ruw vlas 0 94. Wetteren. wekelijkselie marktBoter 2.66; eieren 2,5') a 2.70 viggens75 a 80.kiekens stuk 3,00 aardappelen roode In,5»» a id. witte 8.50 konijnen 1.45 jonge duiven 1,20. ANTWERPEN, 23 Juli. Granen.Tarwe: Redwinter II 20 7/8 a 0/0. Manitoba I 19 1/2. Donau aan 18 0/0 a 19 3/4. Varna aan 19 3/4. Bourgas vlottend 'J0 1/2 aUlka, Kherson, AzolT 18 1/2 a 20 0/0 Plata 181/4 a 193/4.— Markt vast. Rogge kalm Inland aan 160/0$ 16 l/4;vreem- de 16 0,0 a 17 0/0. Garst kalm. lui. wintergarst 17 O/O aCali- fornie 17 O/flgVoedergarst 15 3/4 a 10 0/0; Can. Angora Moldavië 160/0 a 17,00. Haver vast. Inland. 19,50 a £0,25 Vreemde aan 18 1/2 a 20,20 Maïs kaim. Plaia gele 14 a 15 5/8. Odessa,Ga- latz 14 3/8 Cinquantino 15,75 a 18 0/0 Natal witte 15,75. Donau 111/2 a 14 8/4. Tarwebloem, voor do bakkerij fr. 25,50 handel bloem 24,25 Tarwezemelen, dikko, vast, fr. 13,00 a 00. Lijnkoeken. Beschikbare 20 1/4 vlottend 20 1/4. Jun-Aug. 201/4. Sept.-I)ecem.2u 1/4. K. beschikb. vlotteud 20 5/8. Juli 20 5/8 Markt vast. Voor da STAD en het Arrondissement AALST AALST 26 Juli. Voortzetting van den buitengewd» nen prijskamp met de platte bolle, gegeven door de maatschappij De Ware Bolders bij den lieer Louis Schouppe, St-Job. 27 Juli. Uitstap van liet syndikaat van rei zigers, patroons en bedienden naac de Grot van Han. 6 September Uitstap van den Katholieken Turnclub Steun geeft Moed met muziek, naar Gent-Muide. 6 Sopt. Feestzaal van St-Jozefscollege. Op voering van Merodates, drama in vijf bedrijven en Tooneelstudieën. (J. Van Maurik), blijspel, door do Katholieke Vlaamschc Studenten- gilde De Witte Kaproenen Aalst. 20 Sept. Ste Barbara. Feest der Vrije Brand weer. 27 September. Om 5 ure namiddag, luister- rij tooneelfeest in den Katholieken Werkmanskring, door de tooneel- maatschappij Arbeid en Kunst, der Christene Vakvereenigingen van Aalst. Worden opgevoerd Zijne Eer, drama in 3 bedrijven en Een uurijo in een Amerikaansch Logement, blijspel in 1 bedrijf. 11 October. Koninklijke Rederijkkamer: De Catharinisten1# kunstvertooning. 6 December. Koninklijke RederijkkamerDa Catharinisten .- 28 kunstfeest. 17 Jan. 1915. Koninkl. Rederijkkamer; De Ca tharinisten 3« vertooning. 7 Maart 1915. Koninklijke RederijkkamerDo Catharinisten4° vertooning. LEDE. 2* en 9® Augustus Uitgang van den prach- ligen stoet van O. L. Vrouw van Zeven Weeën. N.-B. Dc katholieke Maatschappijen van de Stad en het Arrondissement worden beleefd verzocht de datum's hunner lees ten, zoohaast mogelijk aan 't beheer van ons blad mede te deelen. door reden van woonstverandering Schoono kindorpalotots voor meisjes naar de laatste mode, van 4 lot 6 jaar fr. 5,50 en van 7 tot 10 jaar fr. 6.50. Schoono damen paletots, uit te kiezen, 12 fr. Gilets 70 centiemen. Broekjes voor kindoren, 90 centiemen. Kostumkons voor jongens, waarde fr. 9.50 voor fr. 6.75, alles schoon en sterk. Afslag op al do artikelen in jnag.izijn, De uitverkoop zal maar 15 da gen duren. LET GOED OP HET ADRES Frans De r.'oue, 1049 MOLENSTRAAT, 7, AALSl Gevraagd voor Lede en omstreken, deftig en vlijtig bediende voor den verkoop onzer naaimacliienen en om de ontvangsten to doen. Kleine waarborg veroisclit. Schrij ven met aanduiding van ouderdom, aan da Maatschappij SiNQER, 9, Albert Liénarlslraat, Ie Aalst. 1Ó50 Schouwburgen.Brussel Zomerpaleis. Afwisselend spektakel. Oud Brussel. Afwisselend speclakel. WEERKUNDIGE WAARNEMING van M- Camiel Prael, opticien-specialista Aalst. Lange Zoutstraut, 6 24 juli. Jfl urei barometer 754*5 Thermometer 18* Wind west Vooruiu rcgeoaclitig

De Volksstem | 1914 | | pagina 3