0 OBLBSSBER ES HTËH 1 BANQOE CENTRALE DE LA ÖENDSE Zuidelijk göïsclitsterreiii Bp de Tarksehe froütan NATIONAAL BULP-S V OEDINÜSKOMITEIT Robert Van Deianotte Westelijk gemiitsterrein Oostelijk pvecaisterrein Zuid-Oostelijk front Avondberschi Kruiseroorloi Ér ÈikMsn Duitschland en Amerika (jjöj*=8ajjü3) jepjjrtü'j STADSNIEUWS Aan- en verkoop van titals Ssgjatez Disltsellie bron. BERLIJN, 7 Maart. Aan de Searpe, langs weerskanten der Ankerbeek en der Somme, in Champagne en op den oost- oever der Maas, heerschte er hevige artilloriebedrijvigheid. Dikwijls kwam 1 het ook tot gevechten, tusschen do ver- kennorsafdeelingen en de loopgravenbe- jetting. 's Avonds vielen do Franschen op het noord-oostfrout van Verdun, onze nieuwe stellingen aan het Cauiieresbosch aan. Zij werdon door ons vuur afgewezen. Helder weder begunstigde de vliegers in de vervulling hunner taak. In talrijke luchtgevechten worden 15 vijandelijke vliegtuigen neergeschoten. Door hel werk des vijands verloren wij oen vlieg tuig. Fran seise bron. PARIJS, 0 Maart. Op de rechter oever van de Maas duurt het vechten voort; ten Noorden van hot boscli van Caurriéres. Do Duilschors hebben opnieuw gopoogd de Franschen uit de gisteren door hein gewonnen loopgraafdeelen te verjagen- Al hun pogen werd door liet Fran&che vuur en de Fransche aanvallen verijdeld. In de streek ten noorden van Douau- mont duurt de geschutstrijd voort. Bij twee overvallen door de Franschen, de een6 op Lussiöny en de andere op den aofctor van Amraortsville uitgevoerd, namen de Franschen gevangenen. Overal eiders was het tijdens den nacht rustig. PARIJS, 6 Maart. Tusschen de Üiso en de Aisno, vernielde ons vernieti gend vuur de Duilsche inrichtingen ten Noord Westen van Moulin sous Toutvenl en verwoestte kazemallon en schuilplaat sen ten Noorden van Autrèches, op den rechter oever der Maas. Hevige urlilleriebedrijvigheid op het gansclie front van Les (Jhambrettes-Be- zouvaux, doch geene infauleriebedrijvig heid. Op het overige front, nu en dan artillerievuur. ÉErageSacöie bpon. LONDEN, 6 Maart. Wij deden nieuwo vorderingen ten noord westen van Irlos, ten noorden van Puisieux en Haut. Wij drongen lol aan de vijandelijke loopgra ven, ten oosten van Bouchavesne9. Toen wij bemerkten dat de vijand zich in deze streek tot een tegenaanval gereed maakte joegen wij hom door ons artillerie vuur uileen. öuïtaclne gt. BERLIJN, 7 Maart. Tusschen de Oostzee on de Zwarte Zee is door het verminderen der koude, het vuur in eenige «eklors wat heviger geworden. De bedrij vigheid dor iufaulerio bleef nog gering. ÖostenB'ijküefae bron WEENEN, 7 Maart: De toestand is onveranderd. Russias-iac bron. PETKOGKAÜ, 5 Maart. Westfront en Rouweensch frontWederzijdscii vuur en verkeunnrsbedrij viglieid. Onze ai lillerie schoot ten zuidwesten van Luck een vijandelijk vliegtuig neer. Het toestel werd "door vlammen vernield. De vliegers worden gevangen genomen. PETUOGRAD. 6 Maart. Up liet west front wederzijdse!» vuur en verkenners- ondernemingen. ©esfceeatraijköcke bron WEENEN, 7 Maart Up het Oostelijk Tyrolerfront vonden in verscheidene seü- tors gevechten plaats, welke gunstig voor onze wapens verliepen. Een vijandelijke afdeeling, die tegen onze stollingen aan de monding van den Masokom oprukte, werd verdreven. Twee uachtaanvallen der Italianen op onze Costabellastelling, mislukten, tengevolge van den dapperen weerstand onzer troe pen. Een vijandelijke uanvalepoging tegen don Monte Sief, werd door ons spervuur gebroken. E»ne mijn welke tegen onze stellingen gericht werd, beschadigde enkel de Italiaansche. Italiaansche torora ROME, 6 Maart. In den nacht van 5 Maart poogden vijandelijke afdeelingen onze stellingen te naderen op den linker oever van het Assadal, tegenover Campo Rovoera en Delt (Maso), alsook op de hellingen van Monte Cenon. Zij werden vlug afgewezen. Gisteren duurdo de wederzijdsehe artil leriebedrijvigheid voort in den frontsek- tor van Traviguolodal tot aan hoog Cor- devola. Iu het bovendeel van het San Pelegri- modal deed do vijand opvolgentlijk twee hevige aanvallen op de stelling welke wij op den Costabella veroverd hadden. Bei den werden afgeslagen. Onze troepen bemachtigden een kanon en een machiengewner. Op het Julisclie front hebben de vijan delijke afdeolingen verleden nacht hunne aanvallen tegon onze stelling ten Zuiden van Vertoila herhaald. Zij werden met aanzienlijke verliezen teruggeworpen en lieten eenige gevangenen in onze handen. OMatsctee bcon. BERLIJN, 7 Maart. Tusschen de Wardar en het Doiranmeer, en in den omtrek der Struma, sloegen onze posten Engelsche aanvallende kompagniën terug, gtosteircrii&scfae bron WEENEN, 7 Maart. De toestand is onveranderd. Tiarksche bran KONSTANTINOPEL, 6 Maart. Perzisch front Ten oosten van Hama- dan poogden twee vijandelijke ruiterij- regimenten achter elkander onze stelling aan te vallen, doch zij werdon door ons geschutvuur terug geworpen. Op de overige fronten is de toestand onveranderd. vam het DUITSCH HOOFDKWARTIER BERLIJN, 7 Maart. (Officieel). Van Oost en West worden geene bijzondere gevechtshandelingen gemeld. FRANKFURT, 7 Maart. Uit Den Haag wordt a^n de Frankfurter Zeitung gemeld De Engelsche stoomerg» Ber- thold 6728 ton, is bij Colombo in den grond gehoord. Het schip voer van Dur ban naar Japan. Ook de stoomer Worcosterfield 7175 ton, wiens verzenkiog reeds eenigen tijd geledon geschiedde, is nabij Colombo gezonken. De verzekeringspremiën voor de vaart naarlndië, zijn dientengevolge eterk ge stegen. De Nieuwe Iiotterdamsche Courant neemt aan, dat deze schepen door de M üwell in den grond geboord werden. BAZEL, 7 Maart. De «Neue Zurcher Zeitung» meldt uit I)en Haag, dat men daar tiet scheepsruim, dat in de maand Februari door duikbooten vernield werd, op minstens 700,000 ton schat. BUDA PESTH, 7 Maart. De plaatsver vanger van den admiralen staf, contre admiraal Rodler. zegde aan oen mede werker van het blad «A. Nap» Wij hebben door onze zeeversperring m uacuoiyueo fg bijzonderlijk Salonika in een zeer kritie ken toestand gebracht, zoodat de Entente zeer gehinderd is in haar verkeer. In de Noordzee zijn do graantransporten, in de Middellandsche Zee de kolentransporten den kostbaarsten buit. Men kan aannemen dat de levensmiddel verzorging van En geland door 11 tot 12 miljoen ton voor- zion wordt. Reeds den dag dat de zeeversperring in voege trad, werd een deel van dit scheepsruim stilgelegd. Immers, de neu trale schepen, welke op 2 1/2 tot 3 mil joen ton mogen geschat worden, zijn achter gebleven. Het is zeer gemakkelijk in te zien, dat met iedere ton scheepsruim welke ver van Engeland gehouden wordt, de nood in Engeland stijden moet en in dien het de duikboot versperring gelukt twee miljoen ton in den grond te booren, dan moet de toestand zeer kritisch wor den. Naar de uitslagen tot hiertoe bereikt, is het gemakkelijk uit te rekenen, wan neer dit kritisch punt zal bereikt worden. De toestand der duikbooten wordt van dag tot dag gunstiger. Bovendien wordt er steeds gewerkt aan de vermeerdering van het aantal duikbooten, zoodat men zeggen kan, dat hunne werkzaamheid nog meer on meer verhoogd wordt, dan zulks der. beginne het geval was. KEULEN, 7 Maart. Naar de Kolnische Zcltuug van de Italiaansche grens mei.dt,' hadden er in den laatsten tijd herhaalde onlusten plaats in Sardinië, wegens gebrek aan graan. Toen er daarover eene ondervraging gedaan werd. antwoordde de algemeene kominissaris Caueva, dat het gebrek toe te schrijven was aan den ondergang van een grooten graantrans- portstoomer. Er was echter een nieuwen stoomer onderweegs. Daar er in gatisch Italië groote bezorgdhoid heeracht wegens de verzorging met graan, verklaarde een vertegenwoordiger der regooring, dat er voor het binnenland reeds een aantal waggons gereed stonden om kot graan le vervoeren. Ook hel sluiten «eniger mo lens verwekt onrust. Daarover bemerkte Cuneva, dat de regeering door allo middelen tracht het land van het noodigo te voorzien, doch dat liet niet mogelijk was, allo molens bezig te houden. Het is niet uitgesloten dat de regeering de molens in staatsdienst zou stellen. Het gewapend Engeisohe itandelssohip in Holland AMSTERDAM, 7 Maart. Het Alge meen Handelsblad meldt dat de Engel sche stoomer Princesc Mel it,a (en niet Margita zooals eerst gemeld was), die wegens zijne bewapening na een hal!'uur oponthoud terug iu zee moest, voorloopig niet naar Engeland is teruggekeerd, doch den Nieuwen Waterweg invaarde. Er be vond zich een zieke aan boord en hel schip had gebrek aan water. ROTTERDAM, 7 Maart. De Nieuwe Rotterdamsche Courant meldt Het ge wapende Engelsche handelsschip Prin cess Melitu is onder militaire bewaking gesteld. AMSTERDAM, 7 Maart. Do Princess Melita is gisteren avond om 8 ure, na water en proviand ingenomen te hebben, s' nachts naar Engeland teruggekeerd. DEN HAAG, 7 Maart De Princess Melitadie gisteren avond wegens zijne bewapening terug in zee moest, is heden morgend vroeg, na kanonnen en lalétteu over boord geworpen te hebben, opnieuw den Nieuwen Waterweg ingevaren eu heeft de reis naar Rotterdam voortgezet. BERLIJN, 7 Maart (Officieel) In do Middellandsche Zee werden 8 sloomors en 7 zeilschepen mot samen 40,000 ton, tot zinken gebracht. Daar .onder waren een zwaar beladen trans- poptetoomer Tan tttPf\m» op 19 Februari bij Porto d'Anzio in den grond geboord werd de Noorweegsohe stoomer «Doravore« 2760 Ion, met stuk goed van Genua naar Londen, op 20 FebruariOp 22 Februari, 4 Italiaansche zeilschepen met kolen en levensmiddelen naar Italië op 24 Februari, ten zuideu van Kreta, een transportstoomer van ongeveer 8000 ton, bowapend met 15 cwntimeterkanonnen en vergezeld van vischstoomers, en de Grieksche stoomer «Mioulis» 2918 ton, op weg naar Enge land met boomvolzaad. Op 25 Februari, de gewapende Engel sche stoomer «Clau Faguhar» (5858 ton), met boomvol, thé en jute, naar Engeland; op 27 Februari de gewapende Engelsche stoomer «Brodmore» (4071- ton) met bevrozen vleesch voor Engeland. Een kapitein en twee machinisten werden gevangen genomen. De chef van den adm. staf der marine. DEN HAAG, 6 Maart. Uit Washington bericht men, dat Wilson gisteren plechtig, zijne tweede presidentschap in het Kapi- tooi aannam. Eene reusachtige menigte was aanwezig. Wilson hield eene redevoering, waarin hij onder andere zegde, dat de oorlog ook van bij de beginne, erg drukte op het geestelijk, nijverheids en handelsleven van Amerika. Het is ons onmogelijk de zelfde houding te blijven behouden of er niet aan deel te nemen. Ondanks verscheidene gedaohtenver- schillea, is den hand lusschon volk en regeering steeds nauwer toegehaald ge worden. Men heeft do Vereenigde Staten op zee zwaar onrecht aangedaan, zon dot dat men den wensch uitte, dit oureclit met onrecht te vergelden. Offensief van Amerikaansche schepen legen Duilsche duikbooten. BAZEL, 6 Maart. Uit Londen wordt gemeld, dat de Amerikaansche schepen zich Maandag zullen beginnen te wape nen. Verscheidene transatlantische sloo- mers zullen dezer dagen uitvaren en, volgens verklaring van senator Lodge, op alle duikbooten welko in 't zicht ko men, schieten. De Rheinisch West/dlische Zeitung bemerkt hierbij Dit bericht uit Londen is gewis in tegenspraak met de besluilse- len van hot Kongres. Indien echter eenige Amerikaansche scheepskapiteins, op aan wijzing hunner reedors op bovenvermelde manier te werk gaan togen Duitsclie duikbooten, zullen zij hun verdiend lot niet ontgaan. Frankrijk zal eersi geholpen worden «Lo Malin« vernoemt uil New York De «New York World» verlangt in een hoofdartikel dat men in geval van eeiio oorlogsverklaring van wego Amerika, Frankrijk eerst zou helpen «tri ton minste als symbool troepen naar Frankrijk zou zenden. Buitengewone Senaatzitting De Amerikaansche Senaat zou Dinsdag, om 10 1/2 ure, vergaderen. Een dor voorwerpen aan de dagorde betreft een voorstel nopens hot sluiten der besprekin gen, 33 leden hebben zich reeds bereid verklaard, den president tegon liet obstruktionism te steunen. Men verwacht dal do Bondsprokureur op aaneoek van Wilson, eer 24 uren verloopen zijn, verklaren zal of de presi dent bevoegd is, zonder bijzondere mach tiging van hot Kongres, koopvaardij schepen tot verdediging le< bewapenen of niet. De meeningen ioopon nog uiteen. Eene staatsgreep van Wilson DEN HAAG, 7 Maart. Daily Tele- graph moldl uil V^asliingtou Naar hier gezegd wordt, zal de Attor ney general een opperrechter heden OiMIdOOaRSIA aHVHNHdO uJH WllB tigd is, handelsschepen to bowapeuen. BAZEL, 7 Maart. United Press meldt uit Washington dat Wilson, ten gevolge van het betoog der 83 senators der meederheid, dadelijk bevel gegeven heeft, de handelsschepen te bewapenen. De toestand. AMSTERDAM, 7 Maart. De Was- hingtoner briefwisselaar van den Times meldt, dat de naaste dagen van de hoogste beteekenis zullen zijn voor de Vereenigde Staten. Alles hangt er van af, of de president zich zal laten afhouden van handelend op te treden, door don ibetreurenswaardigen tegenstane van een dozijn senators, ofwel indien hij de betere neigingen van het land zal volgen. Zijne redevoering laat besluiten, dat hij op den ingeslagen weg zal vooruitgaan. Eene Buigaarsche nota aan Amerika. Aan de Kolnische Zeitung wordt uit Amsterdam gemeld Staatssekretaris Lansing heeft volgens een bericht uit New York aan een Amsterdammer blad, verklaard, dat Bulgarie aan de Vereenigde staten eene nota zond, welke tot afbreuk der diplo matische betrekkingen kan voeren. Over den inhoud der nota wordt niets gezegd. Evenwel zal de veropenbaring der nota spoedig volgen. Middelerwijl beweert Radio Agentur te Genève, dat de Bui gaarsche gezant te Washington, op bevel zijner regeering, zijne reispassen u-~*' gevraagd. heeft De Duitsche voorstellen aan Mexiko KEULEN, 5 Maart. Aan de Kol nische Zeitung wordt uit Washington gemeld Er werd lieden ambtelijk ver klaard dat de overheden andere bewijzen hadden voor Duilsche samenzweringen, die later aan het publiek zullen bekend gemaakt worden. Een deel ervan kreeg men in handen bij het beslag leggen op da papieren, maar de bekentenis, dat Washington den sleutel van al de cijfer berichten bezit, welke de Duitsche be ambten draadloos verzonden of ontvangen hebben, is de bron var. de meeste be wij zen. De senator Swansen zegde in een for- meelo vorklaring in den Senaat Do pre sident machtigt mij te verklaren, dat Zim- mermann's brief aan liet Duitsch gezant schap te Mexiko mol het voorstel tot bondgenootschap aan Japan om Mexiko werkelijk juist is. Senator Stone kende deze verklaring van Swansou niet zeide Wij zijn niet ingelicht over de bron dezer berichten. Wij bezitten geene feiten. De zaak kan waar zijn of niet. Wij welen echter dat allo mogelijk© middelen gebruikt worden om de Amerikaansche regeering op le jagen. Er kan iets achter die berichten schuilen dat wij niet kennen. Het is voorzichtiger ze aan een onder zoekscommissie te onderwerpen eer men onbedachte handelingen onderneemt. Senator Lodge stelde voor te onderzoe ken of de brief juist was. Lafolctle wenschté te vernemen, wanneer de brief in hut bezit der regeering kwam. Senator Reed was geneigd aan eenige bijzonderheden te twijfelen eu voegde er hij, terwijl hij zich naar de gaanderij der pers richtte Wij moeten er aan deuken dat een zakero peradieust in het verleden, over zaken, die wellicht niet zoo gewich tig waren, artikels verspreidde die het publiek moesten aanvaren. Lansing wees dfc nunj te uiiiTiülleri'up wuncu wijze men in het bezit van den brief kwam, daar dit het leven van beambten kon in gevaar brengen. Hij zegde alleen, dat de Regeering de bewijzen reeds vier maand bezat, de eigenlijke tekst echter sedert een paar dagen. Wilson verwit tigde offioiee'l het Kongres, dat hij stevig achter het voorspel staat dat hem alle volmachten voor de bewapende neutrali teit verleenen moet tegen het voorstel van liet Huis, dat deze volmachteu be perkt, zou hij zijD veto stellen. Een beambte, die over alle feiten goed inge licht is, zegde dat de helft van alles nog onthuld is. Hij wees er op dat deze kaba- leu hoogstaande internationale persona liteiten zullen treffen. Er zouden nog sensaliewekkende aanhoudingen volgen. Een kabinetskrisis in China BERLIJN, 6 Maart. (Reutor). Vol- gens een telegram uit Peking, heeft het kabinet zich met algemeeno stemmen uit gesproken voor het afbreken van de bo- taekkingen mot Duitschland. De president is het daar niet meê eens. Hij meent vol gens de grondwet alleen het recht daartoe te hebben. De eerste minister heeft zijn ontslag ingediend. De andere ministers zullen waarschijnlijk hetzelfde doen. Naar een Rtulerbericht uit Poking, is de eerste minister afgetreden, nadat er tusschen hem en den president een woor denwisseling plaats gehad heeft. Hel ontslag zal waarschijnlijk niet aangeno men worden. Aan de houding tegenover Duitschland is niets veranderd. (Nota van Wolff.) Wij geven dit bericht onder alle Toorbelioud, daar er geen amb telijk bericht ontvangen is nocli in het ministerie van buitenlandsche zaken noch in het Chineosche gezantschap. AMSTERDAM, 6 Maart. Betref fende de Ghineeache ministerkrisis, meldt Reuter verder De eerste minister doelde den President mede, dat or zekere onderhandelingen plaats goliad hebben met de verbondenen, waarvan de Presi dent niet ingelicht is. Daarop deed hij aan den eersten minister een verwijt, en verklaarde dat men hem in zijn hoedanig- heid van opperbevelhebber van leger on vlooi moet raadplegen. De eerste minister verzette zich hiertegen eu diende zijn ont- salg in, daarna vertrok hij naar Peking. COMMISSION FOR RELIEF IN BELGIUM S teaelijlc Komiteit AA.LSX Aankomst eenet1 gjs*oot« pav^toj Schapenwleesch Op Donderdag 8 en Vrijdag 9 Maart, zal er voor al de sectiën Schapenvleesch te bekomen zijn in de Beenhouwerij De Toe komst rechtover de St Martanskerk. IB— Komiteit voor Hulp en Troost aan opgeëischte Werklieden, Aalst Er wordt ter kennis der belanghebbenden der stad Aalst gebracht, dat de pakken voor de opgeëischten in de hieronderstaande volgorde zullen aangenomen worden, in de lokalen der Melkuitdeeling, Aca demieplaats EERSTE OPEISCHING. Dijnsdag 13 Maart van 8 tot 11 ure voor de sect. 1 tot 5 inbegrepen n n n »2»4» n v 6 10 Woensdag 14 Maart 8 11 11 15 n 2 n 4 16 19 n TWEEDE OPEISCHING. Donderdag 15 Maart van 8 tot 11 u. voor de sect. 1 tot 5 inbegrepen 2 4 6 10 Vriida^ 16 8 11 - 11 15 2 4 16 19 Nogmaals wordt herinnerd dat de pakken geen geld nooh geschriften noch bederflijke waren mogen inhouden. Elk wordt vriendelijk verzocht op de aangeduidde dagen en uren te komen. Na den vastgestelden tijd zullen geene pakken meer kunnen aangenomen worden. De Voorzitter V. De valkeneer. BUiTSCüE aaEDEOEELSHG Aan de heer Burgemeester der stad Aalst. Aangaande de gewone Controlveryade- ringen, gebeurt het nog altijd dat er in de meeste gemeenten een zeker getal melde- plichtigen niet tegenwoordig zijn. Van de klassen 1872 tot 1880 zijn er tot hiertoe nog velo personen niet verschenen om de Meldekaarten in ontvangst 1e nemen. Afgezien daarvan dat de Kommandan- tur zich genoodzaakt ziel de plichtigen voorbeeldig te straffen, hebben de Ge meenten te verwachten da' zo door strenge maatregelen zullen gestraft wordtin, zoo er in 't vervolg nog een groot getal van medeplichtigen zoude afwezig'zijn. De gemeente Iddergorn is roods door zulke dwangmaatregelen gestraft, name lijk 1) dwangboele van 20,000 Marken; 2) volledige schorsing met betrekking tot paspoorten eu posterijen; 8) volledige schorsing van het verkeer, ook binnen liet gebied der gemeente, van af 7 ure des avonds tot 7 ure 's voormiddags; 4) slui ting der estaminets, herbergen, enz. De Burgemeester moot door allo mid delen trachten, dat de meldeplichtigen allen op do Gonlrolvergaderingen ver schijnen en de inwoners verwittigen, welke.straffen le verwachten zijn, indien er verdere nalatigheden plaats hebben. De Kommandantur. IVaamlooze ivEaatsicliappij TT3E2 Bijhuizente Dender monde, Geeraardsbergen. Lokeren, Nmove&St.Nicolaas UITGAVE ZONDER KOSTEN VAN OBLIGATIEN 5 CHARBONNAGES DU GOUFFRE, Koepons vrij van belasting, Prijs Fr* 490 per titel van Fr. 500 KASBONS 4,50 STAD LUIK Uitkeerbaar den 1* Febr. 1919. Prijs fr. 503,75 net per titel van fr. 500. Verdere inlichtingen worden aan onze winketten gegeven. Terstond betaling, aan de voordeeligste wisselkoersen der vreemde koe- pons, IN BELGISCH GELD. De Belgische koepons zijn betaalbaar ZONDER KOSTEN of met fr. 0.50 per honderd volgens de soort, der koepons. Verhuring wan brandkoffers. Inrichtingen ten hoogste gewaar borgd tegen alle gevaren. Nederlegging van geld, titels en waarden, aller bankoperatiën. 8SHB Het vervaardigen van Aardappelbloem met vervrozen aardappels. In de Huishoudschool der Klapstraat, te Aalst, zullen alle dagen der week demonstraties gebeuren van aardappel- hloembereiding. De belanghebbenden mogen er zich aanbieden op alle uren van don dag. BURGERLIJKEN STAND Mannelijk geslacht 1 c Geboorten VrouweJlijk8 idem 7 8 OVERLIJDENS F. De Clercq, vrouw Ruyssinck, zon der beroep, 90 jaar. Ouden Dendermond- schen steenweg M. Glenissou, 13 jaar, Statieplaats P. Meert, weduwenaar Ra- bier, 70 jaar, Loopoldslraat F. lie Pau, fabriekwerkster, 29 jaar, Nieuwstraat J. Van Vaerenbergh, weduwe lloelandt, zonder beroep, 73 jaar, Beekstraat. 5 kinderen ouder de 7 jaren. VERLOREN, onderwege Welle naar Aalst, paspoort op naam van Christine Boone, Si Camielstraat 80, Aalst. Be leefd verzoek aan den vinder, hem ten bureele dezer te bezorgen. VERLOREN. Een afleveringshook j is verleden Zaterdag in den voormiddag verloren, in den omtrek van het Statie plein. De vinder is verzocht, tegen beloo ning, het terug le brengen ter brouwerij Van der Schueren, ter stede. wisselagINtt u7 Esplanadestraat, 8, ftaiit Belgische schuld; Stadsloten; Uitgave van obl. 4 1/2; Stad Luik: Central G u, 4 1/2; Terstond betaling van Belgische koopons zonder kosten of met 0,50 p.li. volgens de soort. Staatsfondsen aan 5 en 6 Vreemde koepons aan don hoogsten prijs in Belgisch geld. Hypotheekkas van Antwerp, n. Grondkrediet van België ZONDER KOS TEN. Vernieuwing van alle koepons blad.

De Volksstem | 1917 | | pagina 2