PAARDEN51CHEVAUX Apotheek Frans CALLEBAUTi Apotheek MEDARD DE KEZEL Het oordeel der pers Einde goed, alles goed Eene vrouw verdróaken t' Antwerpen UiiMallng der vergoeding voor weggevoerden Vresselljk ongeluk te Denderwindeks STADSNIEUWS Dynamo. Moteurs. Transformatenrs Aankomst van -KOLEN Schrijfboeken en Farden Zaterdag 25 Oogst 1919 51 PAARDEN Laatste Berichten per Telefoon Samedi 25 Aout 1919 51 CHEVAUX RRIERPEREK HOUTHANDEL J. SINGELYR C' Houtmarkt, Aalst ÜaiGHT™aan~de HOpFlaNtIH" 4. Boterstraat, 4, AALST betrekking blijven met de afgevaardigden van het personeel. Ik durf zeggen, dat nooit een nijveraar met zijne werklieden onderhandelend, zoo veel tegemoetkoming betoonde, of zich zoo duidelijk uitdrukte. Wij allen zijn het eens mét de verklaring door den eersten minister gedaant Ik aanzie het als onaanneembaar en on duldbaar, dat de afgevaardigden van een syndicaat van het personeel tot het gouverne ment zegaen Wij bepalen u een tijdver loop; Heden om 1 ure moet gij schriftelijk al onze eischen aanvaarden, zoo niet breekt de werkstaking los. Indien het gouvernement bevestigend ant woordde od die ongebruikelijke, om niet te zeggen onbeschofte voorstellen, dan ware zuiks van zijnentwege eene ware zedelijke onderwerping. (Levendige toejuichingen). De staatswerklieden zullen begrijpen, dat het zedelijk en. feitelijk onmogelijk is, hen op den stond voldoening te geven. M. Renkin heeft in uitmuntende bewoordingen de waar digheid van het gouvernement verdedigd. (Zeer wel M. Delacroix bevestigt dat het kabinet 't akkoord is. M. DELACROIX teekent oek verzet aan, tegen de bewering van M. Lekeu, dat er zou oneenigheid bestaan tusschen den eersten ministèren den minister van spoorwegen. Wij zijn steeds 't akkoord geweest. Ik heb de afgevaardigden van het syndikaat ontvangen en hen gezegd, dat wij den acht- uren-dag en het basisloon van 8 franks daags aanvaardden. En dezen morgend hebben wij een onduld baar ultimatum ontvangen, waarin men van ons een schriftelijk antwoori eischte tegen 1 ure. Wij hebben gezegd iyeenï (Leven dige toejuichingen op alle banken). Meer zal ik niet zeggen. IIc geloof dat de Senaat mij verstaan heeft.... Daarmede is het debat gesloten. Een laatste onderhoud Na de Senaatzitting werden de afgevaar digden van het stakingskomiteit eene laatste maal door MM. Delacroix, Renkin en Van der Velde ontvangen. Daarna begaven zij zich' naar het lokaal van het syndikaat, Vooruitgangstraat, waar eene groole menigte hen wachtte. Na verloop van een kwaari uurs we I'd de menigte deor den voorzitter verzocht m de groote zaal te komen. De voorzitter deed daar de volgende ver klaring Mijne vrienden, ik geloof dat onze strijd ten einde is. Wij hebben nog den -tijd niet gehad eene mededeeling voor de drukpers op te stellen, om den uitslag af te kondigen. Doch hef stakingskomiteit om uw ongeduld te kalmeeren, oordeelt u te moeten zeggen Wij zegevieren. De stakingsbeweging is ingetrokken De laatste mededeeling van het stakings komiteit Om 5 ij2 ure werd door het stakingskomi- Im! volgende mededeeling gedaan aan de drukpers Om 13 u. zijn onze afgevaardigden door den eersten minister ontvangen, die hun ver klaard heeft niet in besprekingen te kunnen treden onder de dreiging van staking, ver zwaard door het feit dat een brief onder vorm van ultimatum gezonden werd, welke dit uur als uiterste grens stelt. De eerste Minister heeft de afgevaardigden uilgenoodigd de Senaatzitting bij te wonen, waarin de heer Renkin eene verklaring zou aHeggen in antwoord op een interpellatie. Bij het einde der zitting heeft de Eerste Minister de afgevaardigden in zijn kabinet geroepen en in tegenwoordigheid der minis tens Vandervelde en Renkin hebben onze af- gevaardgiden met inachtneming der goede gezindheid van de Regeering, het ultimatum ingetrokken: Daarop werd de volgende ver klaring gedaan - De regeering aanvaardt, zooals in den r Senaat gezegd, het gemiddeld basis-loon van 8 li', daags voor al de dagen van 't jaar, met dien verst&nde dat rekening gehouden worde met het verschil van verblijf (stad of platteland) en dat voornoemd salaris de - verstrekking insluit van gewonen, algehee- - len arbeid gedurende 8 uren, ten bate van den Staat. Aangezien, anderzijds, bij de voorgaande onderhandelingen, voldoening bekomen is aan de andere hoofdzakelijke verplichtingen, js het Stakingscomiteit van oordeel dat inzake de modaliteiten van toepassing, de studie kan voortgezet worden. Diensvolgens heft het comiteit de stakingsbedreiging op en verklaart zich ontbonden. Aan de bladén dié onze zaak verdedigd hebben, alsook aan de strijders der afdeelin- gen en de vreemde vereenigingen die ons moreelen steun verleenden, sturen wij onze dankbetuigingen. Aan ai de vereenigde Staatsagenten een broederlijken groet en hartelijken dank voor het prachtige voorbeeld van tucht gedurende doe krisis zonder weerga. En nu allen aan 't werk voor 's Lands herstel. Het Stakingskomiteit De voorzitter, De sekrelaris. H. Renier. De Backer. J. A. De leden BerlrandC;, Boussingault H., Ceuterikx G., Vanderspiegele G. Het ojiderhandelingscomiteit Bauwens J. Fraiture A. Lehman G. het stakingscomiteit aanvaardt de beloften en ontbindt zich De dag van gisteren mag met een witten steen gemerkt. De staking van het staatsper- soneel, naarmate het land bedreigd werd, is vermeden. Het gouvernement heeft de krach tige taal gesproken welke door het nationaal belang vereischt wordt. Het syndikaat van het personeel heeft be grepen, dat het niets te winnen had door te blijven volharden op den weg welke het inge slagen had en het verklaart met de beloften, vroeger gedaan dóór de ministers en in den Senaat herhaald, vrede te hebben. Dat was het beste, want de kranige hou ding van het gouvernement, gesteund door de openbare dunkwijze, veroordeelde de werkstaking tot mislukking. L0 Peuple De afgevaardigden van het stakingskomi teit hebben aan de ministers verklaard dat zij nooit het inzicht gehad hadden een ultimatum te sturen Daar er geen geschil meer was, noch voor de kwestie van den arbeidsduur, noch voor de kwestie van minimumloon, verklaarden de afgevaardigden zich voldaan... La Dernière Heure. Het geschil dat de belangrijkste onzer openDare diensten bedreigde, is op minne lijke wijze bijgelegd geworden. Iedereen toonde zijn goeden wil. De eerste minister bevestigde de beloften welke hij reeds vroeger deed, en verdedigde tevens kalm, doch beslist, de belangen van den Staat. Het staatspersoneel hield zich op ekono- misch terrein, toonden dan geduld vooraleer tot de uiterste aktie ovea te gaan en trok ten slotte het ultimatum in, ten einde het gou vernement niet te verstooren. De Standaard. Het gezond oordeel van werklieden en bedienden heeft de bovenhand behaald op de bolsjewistische neigingen van enkele sociali stische volksmenners. Het stakingskomiteit daartoe aangezet door de ajgeraeene veroordeeling van het misdadig ontwerp van werkstaking, heeft zich ontbon den. La Nation Beige Oeen staking van het staatspersoneel. Het gouvernement verklaart het ultimatum vah 'hct stakingscomiteit onaanneembaar. De Senaht keurt het gouvernement goed en •Eergisteren hebben we gemeld dat een kassier van M. Saenen van Antwerpen, eene betaling van 66,000 fr. moest doen in eene bank der stad en dat hij met de som ver dwenen was. Op den oogenblik dat we dit schreven was dit zoo, doch nu is het gebleken dat men hier met een eerlijk man te doen heeft. De kassier, die in de Louizastraat woont, is lijdend aan asthma en kreeg onderwege ecnen aanval dezer erge kwaal. Het was wel zoo erg dat het eerst laat in den avond was vooraleer de ongelukkige iet wat tot bezinning kwam en zich rekenschap kon geven van zijnen toestand. Ook begaf hij zich dadelijk naar de woonst van zijn patroon om hem het gebeurde te verhalen en ook om hem de groole som, die hij op zich had, ter hand te stellen. Dat zijn wederkeeren eene groote verlich ting bracht in het in onrust verkeerend gezin van den ongelukkigen kassier hoeft met ge zegd te worden. NOG ZOO DOM NIET i De Belgische militaire veiligheidspolicie heeft te Aken een kerel aangehouden, ge kleed als Belgisch soldaat en die beweert brancardier te zijn. Deze kerel werd sinds eenigen tijd in 't oog gehouden, daar reeds herhaalde klachten tegen hem neergelegd waren, door de Duitsche onderdanen. Hij werd thans op heeterdaad betrapt, toen hij zijne zevende motocyclette opeischte. Aangehouden en voor den krijgsauditor gebracht, scheen de kerel zeer verbaasd om dat men hem aangehouden had. De Duit- schers hadden in Belgie hetzelfde gedaan, zegde hij en hij had het van hen geleerd... Hij is thans opgesloten. Dinsdag avond, rond 11 ure, hoorden sol daten een pionsin den vijver van het Park. Met een dreghaak snelden ze toe en na een tien minuten zoekens haalden ze eene vrouw boven. Door toegesnelde burgers werd de kunstmatige ademhaling toegepast, doch alle pogingen om haar terug tot het leven te brengen, bleven vruchteloos. Op de vrouw werden geene eenzelvigheidspapieren gevon den. Zij schijnt 40 a 45 jaar oud te zijn en was in het zwart gekleed. Het lijk is naar het doodenhuis der Korte Dijkstraat gevoerd. Later werd de vrouw herkend als zijnde de 47 jarige Maria W.., woonachtig Muntstraat. Met het oog op de uitbetaling der vergoe ding van 150fr., door de wet aan iederen weggevoerde toegekend, is door den heer Delacroix, minister van Geldwezen, besloten, dat deze som door de betrokken gemeenten onder vorm van voorschot zal uitgekeerd wor den. Zoo leiden wij inderdaad af, uit een ant woord door den heer Delacroix aan een volksvertegenwoordiger gestuurd - Zooals ge weet wordt de vergoeding wegens wegvoering door de rechtbanken voor oorlogsschade toegekend. Het is dus noch aan mij noch aan mijn kollega der Ekonomische Zaken te wijten, dat bedoelde gelden nog niet uitgekeerd werden. Maar, zooals gij het voorstelt, zouden de gemeenten die de belanghebbenden kennen en op de hoogte zijn van hun toestand het voorschot van 150 frank kunnen uitbetalen. DE LUCHTVEROVERING Een regelmatige luchtdienst tusschen Pa- njs-Londen en Londen-Parijs zal vanaf 25 dezer in werking treden. Dagelijks om 42 ure 's middags zal er zoowel te Londen als te Parijs, een vertrek plaats hebben. De reis heen en terug kost 21 pond sterling, wat aan de huidige wisselkoers ongeveer 725 fr. ïs Reisgoed zal mits 25 fr* per kilo ook vervoerd worden. Het is eene Engelsche firma welke dezen reizigersdienst inricht. De enkele reis zal ongeveer twee uren en een kwaart duren. DoodLelijk ongeluk te Antwerpen Woensdag namiddag heeft een erg ongeval plaats gehad op den hoek der V3n Metteren kaoi en Brouwersvliet. De kleine Gorneel Goossens, 5 jaar oud, wonende Spuistraat, 9 was op een voorbijrijdenden wagen gespron gen. Hoe het nu gekomen is, weet men niet, doch op zeker oogenblik is de kleine van den wagen gevallen, of er af gesprongen, en dood blijven liggen. Doktoor Van Langenmeersch ter plaatse geroepen, beetatigde geene uitwendige won den, zoodat men denkt dat de kleine tenge volge eener schedelbreuk is overleden. Hat lijk is naar het doodenhuis gebracht Een vreeselijk ongeluk bracht de gemeenten Denderwindeke en Santbergen in opschud ding. In een klein armoedig huisje, op het grondgebied van Denderwindeke, nabij de grens van Santbergen, was eene geheime stokerij ingericht. Eensklaps terwijl men vol op aan 't stoken was, is de ketel ontploft, met zulk geweld, dat heel het huisje vernield werd. Een kind werd op den slag gedood en eene vrouw zoo erg gekwetst, dat men wanhoopt haar te redden. Een jongeling werd door den kokenden alkool ijselijk verbrand. Er zijn nog verscheidene andere erg gekwetsten. Een onderzoek is geopend. VOOR DE KRIJGSVERMINKTEN. Na een kort onderhoud met den bestuurder van den Cirh Caroli heeft het bestuur bekomen dat de verminkten, mits vertoon hunner nieuwe lidkaart, de vertooning van, Zaterdag avond, 8 ure, mogen bijwonen aan halven prijs. De leden die verlangen de ver tooning bij te wonen, bevinden zioh om 7 i/2 ure aan den ingang van den Cirk. De SchrijverJ. Van Neste. Bu-rgerllj leen stand Geboortfn Manneliik geslacht 4) GEBOORTEN Vronwolijk 17) 41 Huwelijken Moyens, werkra. met C. Van Driessche, z. o. Coppens, soldaat met E. Van den Bremt, br. Van Paemel, tw. met E. Van Mulders, br. Van Driessche, werkman met M. Cammu, tw. Verbestel, koolm. met S. Vera, twijnster. Van den Bremt, letterzetter met D. Van den \becle, stikster. Hoebeeck, werkm.metM.DeSchaepdryver,br. VanGoetbem, landb. met C. Vande Velde, tw. De Brauw, handel, met M. Schellaert, z. b. D'TIaens, bediende metR. Schellaert, z. b. De Paepe, onderw. met J. Corthals, z. b. OVERLUDENS Van den Broeek, student, 17 jaar, St Janstr, VanGoethem, w® Coppens, z.b. 74j. Moorselb. Van den Ameele, bierbr. 30 j. Hoveniers&tr. Robyns, w° De Vleeschauwer, z.b. 74 jaar, Langestraat. Dillies, vr. Ghesquière, t. b. 68 jaar, wonende te Komen. 2 kinderen onder de 7 jaren. Ercole Marilli Milaan. EWachienen onmiddelijk beschikbaar. Vraagt Prijzen. Depositaire A. B0ULEMBERCQ 2722 Nieuwstraat38 AALST HUISMOEDERS Vraagt aan uwen kruidenier de KRISTAL-ZEEP (speoiaal fabrikaat), zuiver gewaarborgd en vrij van alle viecholie. Zeepzieder'!) VAN BRANTE6ÜEM-DE 6ALAN 2724 Gentschesteenweg, 112, Aalst. Van heden af te bekomen, grove kolen 40-50 o/o 1° kwaliteit, van den Borinage. Zich le bevragen bij M. Fernand Libert, Walstraat, Aalst (oudebrouwerij Blanckaert) Men bestelt ten huize. 2725 iÖiEDFS IGEÏT Ik ondergeteekende, August De Wit, blinde invalied soldaat, neem de eerbiedige vrijheid, het geacht publiek kenbaar to ma ken, dat ik mij in Aalst kom te plaatsen als piano-accordeur. Ik heb mijne studiën vol trokken in het befaamde Royal Normal College to Londen en er met succes mijn diploma bekomen. Hopende door mijne goede en verzorgde bediening, de gunst van eenieder te zullen verwerven, biedt ik Uéd. mijne beleefde groeten. August DE WITTE, Brusselschestraat. Gi Aalst RUNDVLEESCH te bekomen alle dagen, aan 4 en 5 fr. de kilo, bij Cyriel De Vidta, Gentschesteenweg, 118 (piste) Aalst. 2726 TE KOOP een gazmoteur, 6 paarden, Eogelsch merk. Zich bevragen bij E. De Moor broeder, Iweinstraat, 10, Aalst. 2727 TE KOOP gekloven en bakkershout; ook tilbury en landau. Slatiestr. 12, Aalst. 2728 TE KOOP: Beste, goedkoopste, nuttigste gesohenk De Liederen van Hullebroeok aan 3 fr. de zes. Te koop bij De Ganck, 60, Leopoldstraat, Aalst. 2729 GROOTEN AFSLAG, prijs 0,30 fr. Goed papier, 24 bladzijden, ten bureele van het blad. De Ontvanger der Domeinen te Aalst, zal om 8 ure voormiddag, in de Mouterij De Wolf-Cosynss Gentschestraat, te Aalst, overgaan tot de openbare verkooping n Deze dieren werden gedurende den aftocht* van het Duitsche leger sedert 11 November 1918, achtergelaten of verkocht, en terug verzameld in eenen sectoor van Dhitschland, door het Belgisch leger bezet. De paarden zullen zichtbaar zijn, Vrijdag 22 Oogstvan 8 lot 12 en van tot 5 ure, in de stallingen van M. Hubert Van de Putte, Geeraardsberg- schesteenwegAalst. Komptant geld met 10 o/o verhooging. BELANGRIJKE DIEPTE TE OOSTENDE. Aanhoudingen te Brussel.G stelde Mev. Mangon, Koninklijke straat te Oostende, vast, dat eene partij oblïeatien verzameling juweelen en eene som geld, samen voor ongeveer 80,000 fr. gestolen' Zij kreeg vermoedens op eene medehuurster van het huis zekere Anna L.die spoorli verdwenen was. Daar dezes minnaar te Brussel woonde, vermoedde Mev. Mangon, dat Anna L..., naar dd hoofdstad getrokken was. Zjj begaf er zich ook heen en stapte Woensdag avond afin eed hotel der Rogierplaats. Door een buitengewoon toeval, was ook Anna L.... daar afgestapt! Zij werd herkend en aangehouden. In haar bezit vond men de obligation, een groot deel defl juweelen en eene som van duizend frank. Donderdag morgend werd haar minnaar ook aan gehouden. EEN AFTRUGGELAAR De policie van Brussel heeft in alle riciHingen het signale ment rondgestuurd van een kerel, die in het Hotel de la Verrerie te Brussei, eene partij] hemden, ter waarde van 10.000 frank is gaan afhalen, zeggende door de firma Dailly gezonden te zijn. Men heeft den aftruggelaar met meer teruggezien. IN VRIJHEID. Marpha (Texas) 20 Oogst. De Amerikaansche vliegerofficieren, die door Mexikaansche bandieten gevangen gehouden waren zijn in vrijheid gesteld en op' Amerikaansch grondgebied aangekomen. EEN ZEESLAG IN DE FINSCHE GOLF De Engelsche admiraliteit bevestigt thans dat een zeeslag heeft plaats gehad in de Finsche golf, tusschen een Engelsch smaldeel en de vloot der Bolschewikis. De Russische gepantserde kruiser Andresi Pervosvanni de slag kruiser Petropavlosh, en eeniee kleinere schepen werden in den grond geboord. Aan En gelsche zijde werden drie autobootjes vernield. HET ENGELSCH PARLEMENT IN VERLOF. Londen, 20 Oogst. Hot Engelsrh Parlement is uitgegaan tot 22 October. OORLOGSBUIT BUTIN DE GUERRE Openbare Verkooping van Venle Pubüque de Le Receveur des Domaines, a Alost^proeé- dera le a 8 freures de matin, la ^S-Ialterie De Wolf-Gosyns, rue de Gand, k Ia Venle Publique de Ces animaux sonL abandonnés ou vendus par l'armée Allemande au cours de sa retraitei depuis le 11 Novemhre 1918, et récupérés dans un secteur de l'Allemagne, occupe Dar l'armee Beige. On pourra visiter les chevaux Vendredi 22 Aofct, de 8 a 12, et de_ 2 cl 5 heures, dans les écuries de hl. Hubert Van de Putte, chaussée de Grammont, Alosi. Au comptant 10 o/o «715 Studie yan den Notaris R10YERS0EN, te Lede Uit ten hand te koop 2679 Bui'gershuis, le Aalst, Dendermondschen steenweg-,' n. 24 en 13. Handelshuis, te Aalst, Borluutstraat, 29, met ingangspoort en hof, groot 3 a. 85 c. 16 Werkmanshuizen, Gentsohen steenweg. MEN VERLANGT TE KOOPEN een proper burgershuis op de Moorselschebaan. Verkoopers gelieven hunne opgave te zenden aan Notaris Thibaut, te Aalst. 2719 TE KOOP bij Maurice De Wolf, Boule vard Albert, Aalst, 20 wilgen van omtrent lm35, brandhout voor bakkers en een jonge schepershond. 2687 TE KOOP per occasie Gazmoteur 4 paar denkracht met toebehoorten en gazconteur. Gentschestraat, 2, Aalst. 2675 TE KOOP een damevelo, onlangs nieuw, bij Frans Meert, bijgenaamd De Viozen, le Aalst, Borluutstraat, 28. AANKOMST van lloliandsche kalfkoeien en kalfvaarzen, op Vrijdag 22 Oogst, bij de wed. Benoit De Wael, Botermelkstraat, 66," Aalst Mijlbeek.2723 TE KOOP Vordraagbare oven, zoo goed als nieuw, (systeem Pieters voor 9 groote brooden), goede okkasie. Zich te wenden in de Hertstraat, 7, Aalst. 2673 TE KOOP Moto Sarolea 3 HP., in goe den staat, Esplanadeslraat, 4, Aalst. 2714 TE KOOP een ijzeren schip, 140 ton, bij Gustaaf Bal, Dondermonde. 2713 HUIS TE HUREN. Gentrum der 6tad, 800 l'r., in ruiling met grooter huurhuis, 1000 a 1500 fr. pacht. Schrijven bureel, onder de letters D. W« 2720 MEN VRAAGT TE HUREN een Maga zijn, binnen of buiten de stad. Te bevr.bij M. V. d. Bossche, Gazometerstr. 37, Aalst. 2716 GEREFORMEERD Belgisch soldaat met een been vraagt plaats voor zittend werk niet le veel moeten uilloopen. Schrijven onder de letters C. B. A. Bureel van 't blad. MEN VRAAGT twee deftige meiden, liefst twee gezusters. Schrijven bureel der Volksstem onder de letters P. G. 2606 GEVRAAGD eene deftige meid, kunnende turgerskeuken. Goed loon. Zich te bevra gen Keizerlijke Plaats, 41, Aalst. M. Georges Meirssohaut, handelaar in fruit en andere vruchten, alhier, maakt bekend aan het geacht publiek, dat hij zal doen uit— verkoopen in 't klein, bij M. trans Van Driesschehandelaar in aardappelen, Dam, te Aalst, beste Krïekperen aan 25 centiemen de kilo, van af heden. Toekomende week beste Ajuin aan 25 centiemen de kilo2689 8, Botermarkt, Aalst In deze apotheek alleen zijn to verkrijgen:' Antimigraine poedersonfeilbaar tegen schedelhoofdpijn of migraine, tandpijn enz.,' i,25 de doos. 2230 Balsempillen voor hoest en alle borst ziekten, fr. 1,25 de doos. Bloedzuiverende pillenvoov maagpijn, maag zuur, gal, verstoptheid enz. fr.1,25 de doos. Gallina poeder tegen de plaag der kiekens. Alle remediën voor het vee en pluim gedierte) Het oud gekend huis bericht aan het geaoht publiek dat hunne1 magazijnen wederom voorzien zijn van alle' houtwaren, zooals timmer, planchet,] schrijnwerkershout en alle soorten yan! mouloren. 24761 TE KOOP omtrent 1500 kilos Strooi 100 emballeermanden 2000 meters dik jute! emballagiegoed, ook dienstig voor hopbaleD,< enz. bij Gustave De Coninck, 8, Espïanado- plein* Aalst. 2064 Wij herinneren aan de Landbouwers, dat de goedkoopste brandstof, die ze kunnen gebruiken, CGSCE is van liet Gasgesticht van Aalst. firove Coke 3f7Sfs*. den hectr Bureelen open van 8 ure 's morgends tot' 6 ure 's avonds. Telefoon. Gasgesticht, Tragel, Nr 13. j Magazijnen: Korte Zoutstraat, 55. 2539 HET GASGESTIOHT AALST stelt ter beschikking der -bevolking", eene beperkte hoeveelheid garcierogde Coke (meng selvan gresilton, gesorteerde coke en pous- sier), aan den prijs van cSrij fvank den hectoliter of 45 frank de duizend kilos, genomen in het Gasgesticht, Tragel. 2538 (tusschen de Vleeschmarkt en Botermarkt). Nauwkeurige uitvoering aan billijke prij-* zen van de voorschriften der hoeren Dokter*. Alle inlandsche en uitlandsche specialitei ten. Breukbanden, verbandsloflen, essencen. Specialiteiten voor vee en pluimgedierte. EENIG DEPOT VAN Kephalgine van Medard Do Kozol. On- foilbaar tegen migraine, hoofdpijn, tandpijn, zenuwpijn. Maag- en Galpillen van Medard DeKezei zuiveren het bloed, verdrijven galen slijmen, verwekken den eetlust, enz. 1894 Floestpillen van Medard De Kezel, tegen, grippe, influenza, hoest, valling, verkoudheid, Bloedpillen van Medard De Kezel, tegen bloedarmoede,bleekzuoht, algemuene zwakt*

De Volksstem | 1919 | | pagina 2