BINNENLANDSCH E van 2,500,000,000 franken met premie D) uitboten titels znllea terugbetaald worden iet eene premie van 50 p. Is., das aan 750 frank voor eene obligatie van 500 frank. Uitgevingsprijs:499lF.per titel, betaalbaar alsvolgt MINISTERIE VAN FINANCIËN INTEREST: De obligatiën worden uitgegeven met genot van interest van af 15 Mei 1920. AFLOSSING De aflossing der leening zal geschieden in 75 jaren bij middel van trekkingen; de trekkingen zullen De interest en de aflossingspremie worden vrijgesteld van alle huidige of toekomstige belastingen. 100 fr. bij de inschrijving 399 fr. den 15 Mei 1920- De BANQUE CENTRALE DE LA DENDRE is lid yan het Algemeen Consortium der Belgische Banken KA PITAAI ®e 'een5ng bedraagt 2 1/2 ntillards franken, vertegenwoordigd door 5,000,000 obligatiën van 500 Ir. ieder, verdeeld in 5 reeksen van 1,000,000 titels. De interest is bepaald op 5 o/o's jaars, betaalbaar bij halfjarige koepons van fr. 12,50, den!5cnMei en den 15en November, en waarvan de eerste vervalt den 15° November 1920. De titels houden op interest voort te brengeu van af den dag voor hunne terugbetaling- vastgesteld. plaats grijpen ieder jaar den !n Maart en voor de eerste- maal den la Maart 1921. De titels zullen tot terugbetaling geroepen worden bij groepen van 50 obligatiën; ieder jaar zal. voor elke reeks een gelijk getal groepen door de trekking aangeduid wordeu. De terugbetaling geschiedt den 15 Mei volgende op de trekking; de uitgeloten obligatiën hebben recht op den koepon die op dien datum vervalt. De Staat ontzegt zich het recht over te gaan tot alle vervroegde terugbetaling vóór 15 Mei 1910. Van dien datum af voor behoudt de Staat zich het recht, over te gaan tot vervroegde terugbetaling der nog in omloop blijvende obligatiën; in zulk geval gullen de titels allen terugbetaald worden aan dezelfde som, het is te zeggen, het kapitaal van 500 frank vermeerderd melde middelmatige waarde der premiën teruggebracht, aan de laks van 5 o/o, tot den datum vastgesteld voor de vervroegde terug betaling. stoelden de inschrijvingen het getal der uit te geven titels overtreffen, dan zal er tot verdeeling overgegaan worden. De binden de vijf dagen niet verrichte stortingen zullen met interest berekend aan 6 o/o vermeerderd worden. Er zal aan de inschrijvers bij hunne tweede storting, hel is te zeggen den 15 Mei 1920, een voorloopige titel overhandigd worden, voorzien van twee halfjarige inlreslkoepons, beurtelings vervallend den 15 November 1920 en den 15 Mei 1921. De voorloopige titels zullen deelnemen aan de trekking van 1° Maart 1921; zij zullen geruild worden, zonder overeeukomst van nummers, tegen bestendige obligatiën, die alleen zullen deelnemen aan de trekking van le Maart 1922 en aan de volgende trekkingen. Men sclirij ft ±3Tl kosteloos bij de I\alionaie Bank van België en bij al hare agentschappen aan de winketten der banken die deel maken van het Algemeen Consortium der Belgische Banken alsook aan de winketten van Belgische hulphuizen der bijzonderste Fransche, Engelsche en Amerikaansche banken Dc lijst dezer banken zal door de dagbladen ter kennis van het publiek gebracht worden. KONINKRIJK m BELGIE

De Volksstem | 1920 | | pagina 4