ZIEKTEN ONZER HUISDIEREN Ongeval m een Prasehe statie Een Paketboot geplunderd In de Zwarte Zee. ïramijotslug te St-Joost-ten-Noode Doodelljk Iraaioagelak te Brussel Sport STADSNIEUWS C I li li CARRÉ Duivencachetten Laatste Benchten pee Telefoon Een zeernuttig Boek BERICHT 40 personen gekwetst Een trein komende van Chagny en voor Nevers bestemd, moest in de statie van Montchanin-les-Mines met een aantal wagons verlengd worden. Deze wagons werden ongelukkiglijk met fooveel kracht op den stilstaanden trein Aangestuurd, dat de reizigers die er in geze ten waren in hun compartimenten het onder ste beven geworpen werden. Een 40 tal personen werden lichtelijk gekwetst. Dertien der bandieten aangehouden Wij hebben bet wedervaren gemeld van de paketboot Sourichop weg van Constantino- pel naar Marseille. Dertien der acht en twintig bandieten, die de passagiers van het schip uitplunderden zijn dpor Turksche gendarmen aangehouden In bun be»t werden talrijke gestolen voor' werpen en eene belangrijke geldsom terug gevonden, Op den Leuvenschen steenweg, te St-Joost ten Noode, zijn twee iramrijluigen der Eko- nomische trams met geweld op elkaar ge botst. Al de vensterruiten der trams vlogen *an stukken en talrijke reizigers werden door glasscherven min of meer erg gekwetst aan gelaal en handen. De GO jarige Eveline Van der Cellen, had Dinsdag avond, rond 6 ure, aan de Avenue de ^Exposition plaats genomen op het voorste tramrijtuig. Terwijl den tram voortreed, liet de vrouw een pakje vallen. Zij bukte zich om het op te rapen, doch verloor hot cvenwicit en rolde onder het tweede tramrijtuig. De ouderlinge werd ijselijk vermorzeld en bleef schier op den slag dood. VW WISSELKOERS Amsterdam (sulden) 4.45 0/0 4,55 0/0 Londen (pond sterling) 47.37 1/2 47.62 1/2 Parijs 96.001/8 96.00 6/8 Keulen (mart) 32.001/4 34.00 1/4 Dollar (Now York) 12.050/0 12.25 0/0 Madrid 2010/0 205 0/0 Öenève 2200/0 224 0/0 Italië 71 0/0 76 0/0 Stockholm 272 0/0 276 0/0 Chrisliania 2310/0 235 0/0 Cöpenhager 195 0/0 200 Q/0 Medigédeeld door de Ranque Geniralc.de Dendre: 1i:' RECHTBANKEN Boetstraffelijke Rechtbank v. Dendermonde BADBAKEN. In iden nacht van 14/15 Oogst 1918 waren ie genaanïden De Pauw Macharius en De Pauw Xaveer, landwerkers te Vlier/.ele, al daar op het land gekomen van Smetryns Frans en waren zij bezig tabakplanten le stelen, toen Smetryns, die van uit een strooien huisje zijn veld bewaakte, de dieven betrapte, hun hunnen buit afnam en ze op de vlucht joeg, Des anderdaags zochten de dieven Smetryns op en hem gevonden hebbende, mishandel den zij hem op zulke wreedaardige manier met eenen hamer en eene ijzeren spil, dat de ongelukkige ernstig gekwetst werd, geduren de verscheidene weken te bed moest blijven en dan nog eene gedeeltelijke werkonbe kwaamheid leed van zes maanden. De verdachten die niet verschijnen krijgen ieder vijftien maanden gevang en 200 fr. boet. Hunne onmiddelijke aanhouding wordt bevolen. Smetryns bekomt 1918.00 fr schadeloos stelling. De lijfsdwang op zes maanden be- panld. Aan eenen derden medeverdachte, zekeren Van I... C... van Vlierzele is amnestie ver leend. Beroepshof van Gènt BANDÏETENSTREEK. ïn den winter 1917-1918 tijdeus de Duit- ïcbe bezetting drongen vier bandieten des Wonds binnen bij de weduwe De Blieok, landbouwster, wonende Laarne Steenweg, te Heusden. Zij bedreigden de bewoners met eenen revolver en roofden eene som van 10,000 mark. Drie waren gekleed in Duit- sche soldaten, de vierde was in burgersklee- ding. De Duitsche overheid onderzocht de taak en Theofiel Van Overmeiren, van Heus den, Schoolstraat, werd verwezen tot 15 jaar gevangzitting en naar Duitschland gestuurd. Hij werd vrijgelaten bg den wapenstilstand. Het Belgisch gerecht deed een nieuw on derzoek wat voor gevolg had dat Theofiel en Öustaaf Van Overmeiren, Serafien De Noyette en De Wilde verwezen werden elk tot 5 jaar gevangzitting Theofiel Van Overmeiren en De Wilde hadden de vlucht genomen Van Overmeiren Gustaaf en De Noyette hadden llch laten verdedigen. Deze werden ter zit. ting aangehouden. Zij teekenden beroep aan en vroegen een umtal nieuwe getuigen te hooren dit werd toegestaan en a) de getuigen werden aan hoord. Door het onderzoek dat opnieuw plaats freep werd bewezen dat de belichten niet Khuldig waren, waardoor zij werden vrijge sproken en onmiddelijk in vrijheid werden festeld. Assisenhof van Oost-Vlaanderen. Lijst der zaken te beoordeelen door het Hof van Assisen der provincie Oost-Vlaande ren, gedurende den tweeden zittijd, tweede reeks van het jaar 1020, onder voorzitter" schap van raadsheer Oscar Janssens. Maandag, 7, Dinsdag, 8 en Woensdag, 9 JuniCanepoel Jan en Canepoêl Maurice, beschuldigd nan diefte met verzwarepde omstandigheden, te Aalter, den 10-12 Decem ber 1918. Openbaar ministerie, M. de Heem. VerdedigersM. Goeeertier, M. Henderik Van de Velde. Donderdag, 10 Juni Jozei Van Landuyi, beschuldigd van diefte met verzwarende omstandigheden, te Aalst, den 14-15 Mei 2919. Voortvluchtig. Openbaar ministerie, M. de Heem. Vrijdag, 11 en Zaterdag, 12 JuniCanepoel Jan, beschuldigd van a) Moord om de diefte te vergemakkelijken; a) Diefte, le Aalter-St- Marie, den 2 Juni 1919. Openbaar minister, M. de Wilde. Verdediger M. Goedertier. Maandag 14, Dinsdag 15 en Woensdag 16 Juni Baert Aloise en Slaelens Ach iel, be schuldigd van a) Diefte met verzwarende omstandigheden b) Moord om de diet te te vergemakkelijken c) Dracht van verboden wapens, te Heusden, den 3 Januari 1919. Openbaai ministerie, M. De Wilde. Verde digers 1. MM. Tollenaereen Lacompte 2. M. Herman Rom. Donderdag 17, Vrijdag 18 en Zaterdag 19 Juni Raeys Louis-Thérèse-Emiel, beschul digd van a) Moordpoging b) Poging tot afpersing, te Gent, den 15 Maart 1919. Openbaar ministerie, M. de Wilde. Verdedi ger, M. Frans Vandurme. WIELRIJDEN De Ronde van Belgie. Derde rit. Luik-Luxemburg, 284 kilom. Deze rit >6 de zwaarste van gansch de ronde. De weg biedt eene opeenvolging van bergen, die te beklimmen zijn met uiterste krachtinspanning, om ze nadien in roekeloo- ,zc snelheid af te dalen. Al de renners die Maandag avond le Luik toekwamen zijn gisteren morgend vertrok ken Op de boogie van Malchamps, na 36 km. koers, is de groep reeds uit elkaar gerukt Van Hevel, Buysse, Mottiat, Van Mol, De Vos en Vermandei zijn aan 't hoofd, een minuut en half later volgde Coomans, De Jonghe, Arvenl en Beeckman, nog een minuut later komen Van Lerberghe, Burg. graeve en Despontin op den hemeltop,, en even later Masson, Hellebaut, Heusghem, Méchant en Kindermans. In het dal hebben Coomans, De Jonghe en Beeckman den hoofdgroep ingehaald. Even voorbij Vervieps, 62 kilometers, gelukken Heusghem, Massön, Hellebaut, Burggpaeve Despontin en Méchant er eveneens in het eerste peloton te vervóc- gen. o',iw ,k'l os -> Lang blijven deze renners samen. Zij snelden voorhij Malmèdy, Staveiol, Trois Pönts en vormen kleiner groepen van al Houflalize 153 kilom., zoodat te Bastogne de stand als volgt is Moitiat en De Vos, om 12 u. 29; een halve minuut later komen Coomans, Despontin en Vermandei toe, om 12 u. 30 Heusghem, L. Buysse en De Jong he, om 12 u. 33 Van Mol. Te Diekirch, in het Groothertogdom, 220 kilom., zijn Mottiat, De Vos en Vermandei aan de leiding. Zij hebben 2 minuten voor sprong op Lucien Buysse. Deze weet in het verdere verloop der koers zoo flink te rijden, dat hij bij den hoofdgroep komt. De aankomst te Luxemburg han veel volk te been gebracht. De uilslag waa i 1. VERMANDEL, in II u, I9m., of legen ongeveer 25 kilom. in het uur; 2. L. Mott'iat, 3. L. Buysse, op 1/2 lengte 4. De Vos, op 1 lengte 5. Heusghem, in 11 u. 42 m. 6. Coomans, in llu. 48 m 7. Van Mol op 1/2 lengte. 8. Hellebaut, op 3/4 lengte 9. Despontin op 1 lengte 10. Kindermans, in llu. 52 m. 18 s.1). Méchant; 12. De Jonghe; 13. Masson 14. Arvent 16- Beeckman 16. Belhos 17. Hudsyn 18. Vermeersch.' Algemeene klasseering na den 3* 1 rit. u. m. 8. 1. MOTTIAT LOUIS 94 42 34 2. Dejongbe Albert 35 01 55 3. Méchaat Isidoor 35 06 37 4. Despontin Leon. 35 12 36 5. Masson Emiel 35 15 02 6. Coomans Jaak 35 16 11 7. Hsusffhem Iïector 35 32 09 8. Kindormans Leon 35 85 05 9. Hellebaut Hilaire 36 02 44 10. Vormandel Rene 96 23 29 11. Buysse Lucien 36 40 45 lt. De Vos Leon 37 09 11 13. Arvent Theodoor 37 46 23 14. Beeckman Theeflel 37 58 01 15. Hudsyn Pierre 39 24 18 16. Van Mol Charles 40 00 27 17. Beths Francois 40 18 52 18. Vermeersch Oeorges 42 38 oe VW- KAATSSPEL Zondag 30 Mei, om 2 1/2 ure op de Hout markt, te Aalst, groote lutte lusschen de drie sterkste partijen van 1' rang Aalst, Etter beek, Geeraardsbergen. 4687 ETTERBEEK, Jonrdanplaals. Uitslag der lutten van Zondag Eerste lutte: Aalst 7 spelen 35 vijftienen tegen Geeraardsbergen 5 spelen 41 vijftienen. Tweede lutte Geeraardsbergen 7 spelen 41 vijftienen tegen Etterbeek 6 spelen 36 vijftienen. BeslissingAalst 7 spelen 39 vijftienen tegen Geeraardsbergen 4 spelen 32 vijftienen. ESPLSMAOEPLEl" De groote Nederlandsche Circus Carré, die Donderdag avond op het Esplanadeplein, alhier zijne vertóomiigen aanvangt, mag onder de beste reizende cirken aangerekend worden. Na heel wat wederwaardigheden, vertra* ging der treinen, orkaan van Woensdag nacht, is men tochklaar geraakt en het programma dat wij hiev voor oogen hebben, belooft iets puiks. Buiten de afgerichte paarden, voorgesteld door de beste specialisten, treft men er akro- baten, een Indiaansche'fakir, muzikale»clowns een clown-nabootser, eri verder eene gansche reeks onbetaalbare clowns en augusten aan, genoeg om de lachspieren van groot en klein in beweging te brengén. Kortom de Circus Carré is een bezoek overwaard en wie eene goede plaats verlangt zói'ge bijtijds binnen te zijn. Begin om 8 ure. Concert door de Ktftfoktqto Harmonie op Maandag 31 Mei1920, om 8 1/2 s avonds op de kiosk ler Groote Markt Programma Le Vainqueur, Marsch Van Perck Vlaanderen den Leeuw/Ouverture Gevaerl Danse de Petite Poupée, karakterst. Heymans Guilaume Tell, Fantasia, Itossini Mazurka Roumaine Rogistel Espana, Wals Waldteufer OVERREDEN. Woensdag werden aan de St Annabrug twee personen door een auto mobiel overreden. Het eerste slachtoffer, Valentine Ruyssinck, cchtgenoote Petrus De Neet, wonende Geeraanjsbergschen steenweg, was gekwetst aan den rechterarm en aan het booid en kloeg ook over inwendige pijnen. Het tweede, de treinoverste Gustaaf Semey, wonende Vrijheidstraat^ 9, kloeg over inwen dige pijnen. Beiden werden ter verzorging binnengedragen bij M. Pelbeck, Apotheker, Bisschopstraat. Hun toestand is voldoende. De automobiel werd gevoerd door Albert Sonck, van Erembodegezn en hoort toe aan M. Dufour, Hertoginnestraat, Etterbeek. De Banque Centrale de la Dendre houdt nog ter beschikking barer kliënten een zeker getal obligation der Bel gische Binnenlandse!)© Premielecning 5 t. h. aan den prijs van uitgifte. 4412 GULDENSPORENFEESTEN. - Toeko menden Zondag, 30 Mei, om 10 uur voor middag, wordt er in hét Landbouwershuis, Keizerlijke Plaats, eene vergadering gehóu den waartoe afgevaardigden, van alleVlaajn- scbe. Maatschappijen $n inrichtingen der stad, worden,uUggnqó.digd. Dagorde 11Julifeest. i Pit bericht strekt tot uitnoodiging. Hei Vlaamsch Secretariaat. te bekomen, ten bureele dezer, in doosje met fleschje Inkt. PRIJS 4,20 Fr. blEFSTAL. Op 3 Mei II. werden op Kerrebroeck uil een waggon eene kas garen, toebehoorende aan M. Stichelmans, van Ninove, gestolen. Dank aan de opzoekingen der politie zijn de daders thans ontdek'. De dieven waren twee jonge gasten Alfons De H. en Judokus Van den B. Het gestolene werd hier te Aalst en te Sottegem verkocht. Een groot deel van den buit werd reeds aange slagen. Naar hel schijnt zullen niet alleen de twee jonge dieven, doch nog andere personen vervolgd worden. r.Rsoo.TPN Mani>'1ïk êO'richt 11) 9, Geboorten Vrouwolijk 13) 2» Huwelijjcen B. Van den Borre, wever metJ. Thien- pont, tw. F. Huylebroeck, bed. met A. Keymeulen, br.J. Van Holsbeeck, kleerm. met M. De Wolf, lyr.A. Cornand.werkm. met M. Verbestel, br. A. Eeman, loodg. met E. Paelstermans, bob. A. Camfnu, pasw. 'met M. Delcord, Lr. R. Van der Poorten, werktuigk. met M. Van Malderen. winkeld. L. Verbeeren, tw. met C. De Witte, tw. P. Van Coningsloo, bed. met V. Arys, naaist. P. Boone, schoenm. met L. DeSmedt, z. b. F. Van Herrewegen, werkm. met H. Hauwektërf, z. b. Ovbrluöejss. J. De Troch, .scholier, oud 13 j Lange Riddërstr. L. Podevyri, landb. 76 j. Oude Denderm.st.weg. M. De Cock, vr. De Vis, bezon. 56 j. Molenstr. 2 kinderen onder 7 jaren. VOETBAL Op Zondag 30 Mei, om 3 uren, ontmoet le Aalst de eerste ploeg der Wit en Zwarte de Spórtvereeniging van Audenaardo voor dc Schaal der stad Aalst. Onnoodig te zeggen dat de strijd tuSschen het immer te vreezen elftal van Audenaardo en dat van Eendracht zal boeiend zijn. Onze sladsgenooten zullen hun best doen om tc oyer winnen en zoo in halve finaal fe kunnen komen tegen den overwinnaar van 6 Junj. Begin om 3 uren stipt. Zitplaatsen te beko.men op het terrein. "Eindmatch Beker Cauqhy Brussel. Wie op 6 Juni met onze eerste ploeg wil vertrekken kan zich, tot bet verkrijgen van een - coupon sooiélairelaten inschrijven tot Dinsdag avond, bij dó Wed. Penncman, Esplanade, of bij een der leden van den Club. 25 t. h, vermindering. AKT1VISTEN VOOR HET ASSISENHOF. BRUSSEL 27 Mei. De Kamer vatt{ inbeschuldigingstelling heeft voor het Assisenhof van Brabant verzonden, de afgevaardig den voor de provincie Oost-Vlaanderen bij den Raad van Vlaanderen, namelijk Wannyn, Goossens, Stoché, Thiry, Bracke, Rosschaert en Van den Bruele. Allen zijn' voortvluchtig. IN MEXIKO. MEX1KO, 25 Mei. Generaal Obregon heeft aan de vier bijzonderste bladen van het land gevraagd een reporter te willen aanduiden, om deel te maken van dé onfferzoeksk om missie, gelast met het onderzoek betrekkelijk de moord op president Car- Kanza. Al de officieren (Re zich bij president Carranza bevonden zijn aangehouden. BISSCHOP OVERLEDEN. SOISSONS, 27 Mei. Mgr. Pechenard, bisschop van Soissons, is heden morgend overleden. DE BELGISCHE CONSUL TE MADRID OVERLEDEN. MADRID, 26 Mei. M. Fernand Gillis, konsul van België te Madrid is overleden. BELANGRIJKE DIEFSTAL AAN BOORD VAN EEN PAKETBOOT. Ten nadeel» van M. de Terneville, van Schaarbeek en afgevaardigde der Tram- en Electriciteit Com pagnie van Bilbao, werd op den paketboot Salonika le Antwerpen uit Bilbao aangekor men eene kist, inhoudende eene belangrijke partij obligation gestolen. Klacht is neergelegd en het signalement der verdwenen titels in alle richtingen rondgestuurd. HONGARIE EN HET VREDEVERDRAG. Buda-Pesth, 27 Mei. Graaf Teleki. minister van buitenlandsche zaken verklaarde in de Nationale Vergadering, dat de Hon- gaarsche vredesafgevaardiging haar ontslag had ingediend, daar zij de vredesvoorwaarde»' onaanneembaar achtte. Evenwel voegde de minister er bij moeten wij toch teekenen daar- onze grenzen onbeschut zijn en eene onwillige houding tegenover de Entente ons nog meer nadeeiig zou zijn. BLOEDIGE BOTSING TE SAN-SEBASTIAN. MADRID, 27 Mei. Officieel wordt: uit San-Sebastian gemeld, dat talrijke betoogers, die voor het paleis van den Burgerlijken gouverneur wilden gaan manifesteeren, op eene afdeeling gendarmen botsten. Langs, weerskanten werden talrijke revolverschoten gelost. Een betooger werd gedood en drie gendarmen gekvretsl. De staal van beleg is uitgeroepen. voor alle bezitters van paarden en vea door A. SANSON Hoogleeraar in dierenleelt bij de Nationale Landbouw school van Grignon. In dit werk zijn beschreven: allo in en uitwendige ziekten der Paarden, Runders, Varkens, Schapen, Hoenders, Konijnen, enz. met de oorzaken, do kenmerkende ver- sohijnselen en de geneeskundige behandeling van ieder bijzonder geval; de gebreken en verwondingen der hoeven, -de kneuzingen en gezwellen der borst door toigdrukking bij de paarden en de trekossen de geneesmid delen welke de landbouwer zelf kan toedie nen en da gewone heelkundige kunstbewer kingen of operaties. Het boek hevat talrijke gravuren ter opheldering van den tekst. Prijs fr. 4.00. Te Aalst, bij M. J. Van Nuffel-Do Gendt, Kerkslraa', 9. DUIVB1V1VIEUWS Duivenmaaischappij ))E EENDRACHT», Kerkstraat, 1, bij Leopold Boin, Zondag 30 Mei, prijsvluehl uil Noyon. Inkorving Vrijdag avond, van 8 tol 10 uren. Ministerie van Nijverheid, Arbeid en Bevoorrading RAAD8BVENDB KOMMISSIE. Ambtelijke normale prijzen Tijdperk van 16 tot 31 Mei 1920. Onbederfbare koopwaren- Vastgesteld door de raadgevende kommissie ▼an den Minister van Nijverheid, Arbeid en Be voorrading, om de deskundigen van bat parket in de mogelijkheid te stellen, het besluit van 5 November 1918, 31 Maart 1919, op de woeker prijzen der koopwaren v»h eerste noodzakelijk heid toe te passen. leder handelaar is er toe gehouden navolgende lijstder artikels met naam en prgsaan teplakkeu. Do fabrikanten handelaars en verbruikers zijn er toe gehouden deze prijzen niet te boven te gaan daar de overtredingen dexer besluiten waardoor ze Insgelijks voor de fabrikanten en handelaars de sluiting van hun werkplaats of handelshuis voor gevolg hebben, gelijk artikel 2 van de wet van den 11 October laatst het voor ziet. De maxima prijzen moeten niet verward wer den met de normaio prijzen, die enkel voor doel hebben hei publiek in te lichten nopens den ge middelde® prijs, die redelijker wgzo kan prac- tisch zijn op hot oogenblik zelf der bokendma- king, de verkoopprijs kan dus met den normale prijs verschillen om reden van nieuwe omstan digheden van de markt die zich zouden kunnen voordoen, of van de hoedanigheid der koopwa ren zonder deu verkooper of don kooper aan vervolgingen bloot te stollen. MAXIMAPRIJZEN Bevroren vleesch De schoonste stukken per kilo 7,50 De overige naar verhouding. (Zie aanplakbiljet der bevriezingsdienst). Boter door de regoering ingevoerd 14,00 Kaas Canadeesche Cheddar, 1* hoedanigheid volkomeo zuiver per kilo 11,— Canadeesche Cheddar, 2* hoedanigheid 0,— Verduurzaamd vtccach Corned Beef 2,-15 Verduurzaamde Visch. Portugeesche sardienen 1/4 22 m/m Fr. 1,50 id. 1/4 club 30 m/m (de beste) 1,00 Roze zalm van Alaska (hooge doos) 1 pond 2.10 Zout Geraffineerd zout voor boter per kilo 0,60 Geraffineerd zout 0,35 tot 0,40 Soda in brokken 0,50 Rijst amoldonck per 1/2 kilo 2,(30 Belgische lucifers (wit hout) het pak 0,50 Voedingsdeeg Vermicelle, noedels, gewonen voedingsdeeg (inlandsch) per 1/2 kilo 2,00 Macaroni (inlandsohe) 2,25 Buitenlandsche voedingsdeeg per kilo 4,20 Gewone rijst. 2,25 Vet en pekeleraren Ainerikaansch spek per kilo 8,50 Hesp picnic met borax 8,00 Reuzel zuiver (ingevoerd) 8,00 Rundvet (volgens hoedanigheid) 6 50 tot "',50 Margarineboter tot Allerlei Petroleum den lier 1,20 Groene smeerzeep per kilo 3,75 tot4,50 Olijfolie den liter 0,00 Groudnootolie (sla-olie) - 10,00 Chocolade (wettelijk) per kilo 0, Koffie. De gebrande Koffie allerbeste van het Ministe rievan Bevoorrading, bet pak van 500 grammen notto fr. 0,00. Ruwe koffie Santos h beste per kilo 9,25 gewone goedo 8,45 gewone 7,85 Gebrande koffie Santos beste 11,35 - - gew. goede 10,35 gewone 9,35 Kinderspijzen. Havsi- h-kken in pakjes 3,00het pak Aardappelbieem. Oever;.;:v;i ]t t kilo 3,00 lit pak; s v:«p 1/2 kilo 3,75 Ge t'bdcnsoerdé melk de doos 2,4U Verdampte melk 2,10 GROOTE KEUS VAN AALST KERKSTRAAT, 22 4- VERLOREN Zaterdag voormiddag,rood» portefeuille, inhoudende som geld, steenweg: van Bambrugge tot Aalst Viggenmarkt. Da' eerlijke vinder ontvangt 80 fr. belooning. Schrijven ten bureele onder de letters. 4693" DE STOKERIJ SINT JOZEF, TE AALST, SCHAAPSTAL, GENTSCHE STEENW. 152 bericht met deze hunne talrijke kliënten dat zij zich weldra zal herinrichlen voor 't fabri- keeren van allerlei likeuren zooals voorden oorlog (de Dui'schers hadden alles wegge nomen) bijzonderlijk voor hunne specialiteit] VIEUX SYSTEMS PALOST. 46881 MEN VRAAGT oen goedo keukenmeid ei> eene goede bovenmeid, loon zooals ia Brussel. Zich te bevragen, 6, StaliepleiD, Aalst. 4670 MEN VRAAGT eene goede naaister twee dagen por week. Goed loon. Zich te bevrage» Statieplein, 6, Aalst. 4698 GEVRAAGD voor Brussel, goede dienafa meid, kunnende wat koken, goed loon. Zich wenden 17, Hopmarkt, Aalst. 4690 ON DEM AN DE bonne d'enfants, parlant francais. Bons gages. Ecrire bureau dtf journal sous les initiale L H. 46915 MEN VRAAGT huishouden, man voor alle werk en tn den hof werken, de vrouw» de keuken kennende, voor kasteel tegem Doornijk, fransch spreken. Zich aanbieden/ Albert Lióuartstraat, 15, Aalst. 4692 MEN VRAAGT een voermansgast, goed", op ne hoogte van de kruidenierswaren, bij! F. Docqué Verhestel, Vaart, 1, Aalst. 469T WORDT SEFFENS GEVRAAGD Een goeden hontzagar in de houldraaierij der fir-' ma P. J. Gve. Van de Velde, Seherreveldstraat n*14 Aalst. Verzekerd werk, goed loon. 4664 MEN VRAAGT goede meid. Zioh te be geven Pieter Gouckestraat, 32, Aalst. 4694 GEVRAAGDLeukonmeid.zeer goed loon, Keizerlijke Plaats, 35, Aalst. WORDT GEVRAAGD. Eene boerenmeid? kost en inwoon, zeer goed loon, bij Valer/ Van Nuffel, St Job ka pel, Aalst. TE KOOP Voiture Baggy voor groot paard. Zich wenden bij Honri De Clercq, Leopoldstraat. 4696 Aankomst van den Engelschen Schrijf- inkt STEPHENS ten bureelé dezer Kerkstraat, 9 en 22 Aalet

De Volksstem | 1920 | | pagina 3