APOTHEEK Handelshuis voor in en uitvoer Gseraerdsbergen r oodelijk motocyclet,ongeluk Belangrijke Inbeslagnemingen ln de verwoeste gewesten. Arme kleine. Wildsfroopsrsdrama ta Maldegem. Nog den brand op een schip Een auto-kaniion In de vaart. Altijd dezelfde onvoorzichtigheid Een veldwachter moordenaar. De slachtoffers der petrool Nog de Ministerraad, IN HET ROOBE RUSLAND De toestand van president Wilson Schandelijk bedrog te Antwerpen Laatste Belichten pss» Telefoon STADSNIEUWS Duivencachetten Gentral Glncma en Roller Skating Rink. Opening van een grotf) lleubelniagazijn Korte Zoutstraat, 56, A alstjj Jér. Renneboog DAT KOMT ER VAN... Zondag nacht ontmoeite M. J..handelaar, wonende te Laken, in een koffiehuis nabij de Noordstatie een drietal jongelingen eu ging er mede op zwier, 't Ging herberg in en her berg uit, bij zooverre, dal M. J... vermoeid werd en zich op den dorpel van een huis neerzette om wat te rusten en in slaap viel. Toen hij doorde koude gewekt werd, stelde hij vast, dat zijne nieuwe vrienden vertrok ken waren. Als aandenken, hadden zij zijne brieventesch, eene som van 280 fr. inhouden de, alsook zijn gouden uurwerk met keten medegenomen. te Omal/e. De boekhouder der Bank van Hoei, te Borgworm, M. Lucien Boux, keerde per motocyclette naar zijne woning te Omalle terug, toen hij op de baan Borgworm-Orey, in botsing kwam met het laatste rijtuig van den buurttram. M. Boux werd tegen een paal geslingerd en bleef bewusteloos libgen. Ooggetuigen namen hem op en de ongelukkige werd in auto naar een kliniek te Luik overgebracht. Daar stelde men vast, dat het slachtoffer den schedel gebroken was. Men ging er dadelijk tot de schedelboring over, doch alle zorgen waren vruchteloos en M. Boux bezweek een paar uren later. Een lijk op het strand Gisteren morgend werd op het strand te P.aversyde het lijk gevonden eener onbeken de vrouw, schijnende ongeveer 38 jaar oud en zeer smaakvol gekleed. Op hel lijk wer den geene identiteitspapieren gevonden. Op zoekingen worden thans gedaan, om te trach ten hare identiteit vast te stellen. Groote hoeveelheden munitie, ijzerwerk en metaal van alle slag, tocbeboorend aan den Staal, bevinden zich nog in de verwoeste ge westen van Vlaanderen. Navorschingen ter gelegenheid van een toezichtreis in deze streek hebben het Hooger Comiteit van Toezicht lot de bevindingge- bracht, dat belangrijke ontvreemdingen wer den gepleegd en er op groote schaal handel met het gcslolene wordt gedreven. De opzoekingen door dit Comiteit in over leg met het Brugsche parket ingesteld heb ben geleid lot de ontdekking en de inbeslag neming, bij verscheidene handelaars in oud ijzer, van ontzaglijke hoeveelheden koper, oud metaal, enz., vertegenwoordigende eene waarde van meer dan 300.000 frank. Gisteren avond liep het 7jarige zoontje der "chtgenootcn Dieiickx, wonende Pluimsiraat, ■e Brussel, door de Blaesstraat om eene bood schap te doen, toen hij uitgleed en viel, juist op het oogenblik dat een tram kwam aange «•eden. De wattman kon niet tijdig meer stoppen en de arme kleine werd het linker been vlak onder de knie afgereden. Het slachtoffer werd in hopeloozen toestand naar het gasthuis overgebracht. BELGIE EN HOLLAND Eene belangrijke motie De parlementaire groep van de nationale demokralische partij heeft den eersten minis ter een schrijven toegezonden, den wensch uitdrukkend dal de regeering al haar best zou doen om Belgie bij te staan in zijne on derhandelingen met Holland, ten einde aan de twee landen gelijke rechten op de Schelde te verzekeren, alsook de teruggave van dit deel van Maastricht dat Belgisch is onder lebnisch, taal en historiek oogpunt. Dit opdat Belgie dit deel der stad zou kunnen verdedigen en aldus beletten dat Duitschland vrije doorgang vindt naar Ant werpen en Noord Belgie zooals in 't begin van den oorlog. Twee gekwetsten. In den nacbt van Zaterdag-Zondag waren de jachtwachters August en Pieter Standaert, op ronde op de goederen van hun meester, de heer Lippens, gelegen op de wijk Burkel Eensklaps ontwaarden zij wildslroopers, deze laatsten vuurden naar de jachtwachters die getroffen werden, bijzonderlijk Pieter Standaert, noc al erg door zaadkorrels gc- troften in het linker oog. August Standaert, niettegenstaande hij gekwetst was, vuurde ook zijn wapen af en vermoedde wel een der wildslroopers, zij waren met twee, te hebben getroffen. De heer policiekommissaris verwittigd, snelde dadelijk met den veldwachter Rotsaert ter plaats en gelukten er spoedig in de twee stroopers te ontdekken en aan te houden. Het zijn Eugeen Goethals en Theofiel Willerashet is deze laatste die getroffen werd door het schot gelost door den jacht wachter. Deze is overgebracht naar het gast huis van Maldegem, waar hij verzorgd en bewaakt wordt. De andere strooper is gevan kelijk naar GeDt overgebracht. De toestand van den gekwetste jachtwachter is bevredigend. te Antwerpen. Dood van een der slachtoffers. De ongelukkige messroomstewart Adriaen- sens, 17 jaar oud, die bijna verstikt en met zware brandwonden uil de brandende kabienen van den stoomer Colombier gehaald werd, was in het gasthuis tot het leven kunnen teruggeroepen worden. Zijn toestand was echter zeer bedenkelijk en ondanks de beste zorgen, is hij Maandag overleden. De toestand van het andere slachtoffer is geruststellend en men hoopt hem te kunnen redden. Onze lezers zullen zich berinneren, hoe eenige maanden geleden een auto-kamion nabij Nieuwpoort in den Yzer terecht kwam, waarbij vijf werklieden het leven verloren. Een soortgelijk ongeluk is dezer dagen ge beurd nabij de brug van Adinkerke doch dit maal zonder doodeiijke gevolgen. Een kamion van den inzamelingsdienst wilde over de brug rijden, doch door een eene verkeerde zwenking kwam de auto in de vaart terecht. De chaufieur en een zijner vrienden, die zich op den auto bevonden, konden zich nog redden. De kamion ligt nog in 't water en belemmert de^scheepvaart. Een drama in Oen Haver. Een Belg gedood. De Amerikaan Peter Sanders, 32 jaar oud, stoker aan boord van den stoomer Stenox, bevond zich verleden nacht in gezelschap tijnor vriendin, toen een afgewezen minnaar der vrouw, de28jarige Belg Emiel Varsoval in hel huisdroug. Bij middel van messen en revolvers gingen de mannen elkaar te lijve. Eensklaps stortte Varsoval ten grondt. Hij had een kogel in het hoofd gekregen en werd ap den slag gedood. De moordenaar is aan gehouden. Drie gekwetsten Dnc jongelingen van Feignies hadden in een hoop oud ijzer hel slaghoedje Tan een obus gevonden en wilden het losvijzen. Het gevaarlijk tuig ontplofte en de drie on voor zichtten werden vreeselijk gekwetst. Een hunner 26 jaar oud, werd den buik open gerukt en de linkerhand afgeslagen een tweede, 23 jaar oud, werd de helft van den schedel afgeslagen de derde werd licht aan de beide armen getroffen. De twee ergst gekwetsten moesten in hope loozen toestand naar het gasthuis overge. bracht worden. Maandag morgend, rond 2 ure ontstond twist in eene herberg van Mortroux, tusschen een inwoner der gemeente, Anloon Wéry, en de veldwachter Fawav. De twee mannen, die sinds lang in veete liggen, werden handgemeen. Andere ver bruikers wilden dp vechters scheiden, doch eensklaaps stortte Wéry ten gronde. Hij was door een messteek in de hartstreek getroffen geworden en gaf weldra den geest. Het parket van Luik is ter plaats Maandag morgend beging Mad. D..., huishoudster, de Merodestraat, te Brussel, de onvoorzichtigheid petrool in de stoof te gieten om het vuur aan l« wakkeren. Eene groute vlam sloeg op en de onvoorzichtige werd erg aan het gelaat en handen verbrand. Een begin van brand ontstond doch kon nog spoedig door toegesnelde geburen ge- bluscht worden. Het slachioffer is naar hel gasthuis over gebracht. In liet Departement van Geldwezen werd gister morden, onder voorzitterschap van M. Delacroix, een ministerraad gehouden. De besprekingen hebben in hoofd/aak ge- loopen over een voorstel van Minister Poul- let tot het toestaan \an hoogere loonen aan de arbeiders van den ijzeren weg. Die men schen verdienen thans 10 fr. per dag, dat is te weinig in vergelijking met de arbeiders in de nijverheid, op de tramwegen, enz. Een dergelijk loon is eveneens onvoldoende voor hel onderhouden van een gezin. Het kon dus om meerdere redenen niet blijven zooals het was, temeer, daar te vreezen stond, dat veel werkiieden den ijzeren weg zouden verlaten in de meer opbrengende nijverheidsinrichtin gen werk te vinden. De nieuwe bepalingen zullen eerstdaags aan de syndiknten worden kenbaar gemaakt. Tenslotte werd nog even gesproken over hel onlangs in de Kamer gestemd wetsvoor stel op de buitengewone winsten, dat eerst daags in den Senaat in bespreking zal komen. Nog werd medegedeeld, dat er voor de werklieden der ijzerenwegen ruimere gt genheid zal worden opengesteld om zich iu de regeeringswinkels goedkoope kleederen en schoenen aan te schaffen. M. de Wouters d' Oplinter, de nieuwe Minister \an Ekonomische Zaken, woonde dezen Ministerraad bij. VROUWENBEWEGING In den nationalen raad Gisteren kwam de nationale raad der Bel gische Vrouwen bijeen in het - Maison du Livre te Brussel, onder voorzitterschap vun Mejuffer Van de Wiele, De voorzitster handelde over de inrichting van den raad, die alles in het werk stellen zal om de loonen der vrouwen te verbeteren en de ontucht te keer te gaan. Mevrouw Haps werd tot voorzitster be noemd van de opvoedingsafdeeling, en Me vrouw Gazot, tot sekretaresse. De noodige schikkingen worden vervolgens getroffen met het oog op het aanstaande Internationaal Kongres te Kristiania. Een geduchtenwisseling bad ten slotte plaats betreffende de hulp die wordt ge vraagd voor de Duitsche kinderen. Geen en kel besluit werd genomen, doch in het alge meen, i9 de Belgische vrouw bereid vergiffe nis te schenken. Eene belangrijke bekentenis van Lenine Het Russisch heethoofd Lenine heelt it eene vergadering van schipPers te Moskou, eene redevoering gehouden en uitgelegd hoe het komt dat de toestand in Rusland hopeloos is Do arbeiders, bekende hij, sterven van honger, omdat de landbouwers, aan wie men geen afgewerkte voortbrengsels kan bezor gen, geen koren of andere voedingswaren willen leveren voor bankbriefjes die zy als Waardeloos aanzien, daar zij er toch niets kunnen mee koopen. Lenine drukte op de noodzakelijkheid de handelsbetrekkingen met den vreemde te herstellen, en zegde Laat ona de burgerij navolgen. Hare ondervinding heeft 'haar toegelaten zich in Europa vast te zetten als leidende klas 1 Zoo'n bekentenis van Lenine is kostelijk, omdat het streven van dien rekel gelijk dat van alle socialisten en belchevisten juist be staat in de vruchtelooze poging om die gehate burgerij dood te nijpen. Hij is nu ten langen laatste nog gedwongen er hulde aan te bren gen. Demoordenaar isaangehöudenenopjesloten. [kraCht"da"d"ipie°w^M wrde'bëka'mpt', PARIJS, 7 Juni Volgens de briefwisse laar van L' Echo de Paris te Washington, zou de gezóndheidstoeitand van president Wiison, ondanks alle logenstraffingen, thans slechter zijn dan ooit. Zelfs wordt gezegd, dat verscheidene nieuwe specialisten tiaar het Witte Huis geroepen werden en dat eene heelknndige bewerking niet uitgesloten is. Er wordt gemeld, en uit officieuse bron wordt het ons bevestigd, dat eeu soort trust, grootendeels uit Hollanders bestaande naai men zegt er in gelukt is kamers voor de Olympische feesten te verkrijgen en nu in Amerika en Engeland reklaam maakt bewe rend dai het beschikt over al de kamers in Antwerpen, die het beschikbaar stelt tegen 100 en 128 fr» per dag Daaruit volgt dat vele toeristen, die mee- nen dat ze geen kamers zullen vindon in Antwerpen, tenzij aan die prijzen, van het voornemen afzien van naar eene stad te komen, die zii als een roovershol aanzien. Het is noodig dat bakend worde gemaakt in den vreemde, dat erin Antwerpen kamers te krijgen zijn aan ordentelijke prijzen en dat de campagne van dezen trust op de RECHTBANKEN Burgerlijke Rechtbank van Gent. Pomona tegen Sevens Gisteren Maandag werden de debatten her nomen in de zaak Pomona tegen La Flandre Libérale en Alfons Sevens. Mr. P. Verhaegen namens Vlaanderens Pomona beweerde dat wat de pliehtigheid van de - Flandre Libérale betreft, deze geringer is dan die van Alfons Sevens. Mr. Hariet voor Flandre Libérale spreekt zekere beweringen van M. Verhae gen tegen, bewijs leverend dat in de artikelen geschreven over Pomona geen kwetsende lasterende aanteigingen kunnen gevonden worden tegen de heeren rechters Verwilgben en Van Gindérachter. Hij vroeg ten slotte dat het vonnis een vrijspraak zou wezen voor Flandre Libérale, a De beer Le Saffre substituut van den heer prokureur des Koning9, in zijn rekwisitorium deed vooral uitschijnen dat artikelen, ver schenen in "*De Witte Kaproen ook een aanplakbrief nopens de kwestie Vlaande rens Pomona en waarvoor de heer Alfons Sevens zich verantwoordelijk stelt, lasterlijke aantijgingen, ja zelfs beschuldigingen bevat ten tegen twee magistraten, die werden aan geduid. Het openbaar ministerie hield er aan te verklaren, datSevens een goed vaderlander is, maar denkelijk verbitterde door zijn weg voering in Duitschland, zich bij zijn terug keer, gedreven door een verstaanbaar gevoel, in zijn blad, diegene aan den schandpaal spijkerde, die ivrijwillig met den vijand han del dreven. Doch al te lichtzinnig schreef hij over - Vlaanderen's Pomona en vooral on voorzichtig over zoogezegde feiten, die zouden ten laste kunnen gelegd worden van magis traten. De vrijheid der pers moet geëerbiedigd worden, doch met voorzichtigheid dient er gehandeld ten opzichte van zaken en perso nen. Ten slotte vroeg het openbaar ministerie de veroordeeling van Sevens. De rechtbank zal uitspraak doen in de zaak op 14 Juni aanstaande. Boetstraffelijke rechtbank van Audenaarde NACHTELIJKE INBRAAK TE WORTEGEM. Verleden Winter werd er 's nachts inge broken ten huize der weduwe Christiaens, te Wortegem. De vrouw werd doorde ban dieten met den dood bedreigd. Nadat heel de huisraad overhoop werd 'gegooid namen de inbrekers allerhande voorwerpen van waarde mede, alsmede een fiets. Van de inbrekers, viel Beckaerrt uil Oycke, in handen van het gerecht. De zaak werd opgeroepen voor de Boetstraffelijke rechtbank, die Beckaert tot vijf jaar gevan genisstraf veroordeelde. Assisenhof van Luxemburg. De veekooplieden. Maandag morgen ving het assisenhof van Marche het onderzoek aan naar de zaak der 21 veekooplieden, beschuldigd van hpndel met den vijand. Het debat zal drie weken duren. DE ZAAK COPPÉE. NOG EENE AANHOUDING. Brussel 8 Juni. De rechterlijke brigade van het parket, heeft heden morgend in de bureelcn der firma Evence Coppêe ook dezes zoon aangehouden. Dezelfde feiten als die waarvoor zijn vader aangehouden ia, worden hem ten laste gelegd. DE KONINGIN DER BELGEN OP REIS. Luxemburg, 8 Juni. Maandag namid dag heeft Koningin Elisabeth die voor het oogenblik op het koninklijk slot in de Ardennen verblijft, een bezoek gebracht aan de,Groot Hertogin van Luxemburg. De Koningin ia des avondsnaar Belgie teruggekeerd. DE CüNFERENCIE VAN SPA Brussel 8 Juni. Daar M. Millerand er in toege stemd heeft de zittingen der conferentie van Spa te verdagen, zal deze waurschijnlijk eerst' op o Juli aanvangen. Voorafgaandelijk zullen de verbonden gouvernementshoofden verga deren op 2, 3 en 4 Juli te Brussel. IN VRIJHEID GELATEN. Londen 8 Juni. De Morning Post verneemt uil Reval dat de twee arbeidsafgevaardigden, die door de Bolscliewisten aangehouden waren, eerst daags naar Engeland zullen terugkeeren. BLOEDIGE BOTSING TE BILBAO. Bilbao 8 Juni. Na afloop eener meeting inge richt door de nationalisten had eene botsing Dlaats tusschen nationalisten, republikeinen en, Spanjaardisien. Een republikein werd gedooa en verscheidene republikeinen gekwetst. De gendarmen ontruimden de straten. Vele aanhoudingen werden gedaan. ONTSLAG VAN HET DU1TSCH MINISTERIE Berlijn, 8 Juni. Wolff 's aeen^ schap seint dat de leden van het Duiisch kabinet heden morgend hun ontslag ingediend hebben. De reichspresident verzoekt hen voorloopig in dienst te blijven. Hij zal evenwej met de verschillige partijhoofden onderhandelingen beginnen, zoodra de uitslagen zullen bepaald gekend zijn. DE 24 UREN STAKING IN HOLLAND.Amsterdam, 8 Juni. Nederlandscli Telegraafagenlsohap meldt, dat van uu af reeds met zekerheid mag gezegd worden, dal de 24 uren staking mislukt is. Te Amsterdam zijn alleen de diamantbewerkers om zoo te. zeggen alleen in staking. De trams rijden en aan de haven is hel werk normaal. De dag-, bladen verschijnen, doch de andere drukkerijen liggen stil. Te Rotterdam zijn er wat mee? stakers evenals in de groote nijverheidscenters, doch 't is verre tan algemeen. Comptoir Commercial d' 01 a' T ,763 Commercial office, lor xP0i lnd P01 GRAMMONT-Belgium EJdgar Lercangée «Sc Vincent Diericx KERK DER ARME CLAREN. Vrijdag 11 Juni, Feestdag van het H. Hert van Jezus. Om B 1/2 ure de eersie Mis; om 7 ure de tweede gezongene Mis, om 8 ure het Lof. Het Allerheiligste Sacrament zal uitgesteld worden van onder de eerste mis, heel de Octaaf, alsook op den Feestdag van Jezus H. Hart to' na het Lof. REVOLVERSCHOTEN.— Maandag avond rond 7 ure, heeft een jongeling die sinds eenigen tijd aan zenuwzwakte lijdt, op den Tragel vijf revolverschoten gelost in de rich ting zijner verloofde. Deze werd geïukkiglijk slechts licht aan de linkerhand door een ko gel getroffen en kon na verzorging huiswaaris keeren. De dader werd in verzekerde bewa ring gehouden. HET WEEZENBLOEMPJE Zondag 20 Juni, zal in gansch Belgie het Weezen- bloempje verkocht worden, ten bate der oorlogsweezen. De minimumprijs is 10 cen tiemen doch er zullen ook kaarten verkocht worden, aan 1 frank die het publiek van alle verder aanzoek der verkoopsters zullen ontslaan. Er zijn ook kaarten aan 3,5,10, 20 en 25 frank, rèspektievelijk recht gevend aan de bronzen, verzilverde of vergulde begiftigingsmedalie of aan den bronzen en verzilverden kunslpenning. De medalien en kunstpenningen kunnen uitgewisseld worden tegen de strooken der kaarten in den zetel van het plaatselijk be stuur, Leopoldstrsat 11 te Aalst, van 1 tot 15 Juli, tusscnen 8 en 10 ure. SCHURKENSTREEK. |0p het hof van landbouwer Frans Rimbaut, Kleistraat,|werd een jonge perelaar 's nachts'door ongekende schurken afgebroken. Daar het de eersie maal niet is, dat zulks gebeurt, |is een streng onderzoek geopend. De jaarlijksche prijskamp voor hoornvee heeft dit jaar plaats op Dinsdag 6 Juli op de Houtmarkt. Er zijn vele premiën te winnen. to bekomen, ten bureele dezer, in dooeje met fleechje inkt. FR»JS 4,20 Fr. WEGGEVLOGEN pek zwarte duif md kousen. Terug te brengen tegen zeer goede belooning, Vaartstraat, 13, t. s. 4766 WISSELKOERS van 8 Juni Amsterdam (gulden) 448,00 tot 458,00 Keulen (mark) 281/2 tot 30 1/2 Genève 224 0/0 tot 228 0/Q Italië 701/2 lot 74 1/2 Madrid 199,00 tot 203,00 Londen (pondsterl.) 48.37 1/2 tot 48.62 1/2 Parijs 05.62 1/2 tot 96.12 1/5 Dollar (New York) 12.37 1/2 tot 12 4~ 1/2 Medegedeeld door de Banque Centrale de Dendre. -A/W dxjxvbjiviviexj-ws Duivenmaatsohappij Eendracht lokaal bij L. Boin, Kerkstraat, 1, Aalst, Zondag 13 Juni, prijsvluoht uit Compiegne. Inbrengst Vrijdag avond, van 7 tot 10 uren. 4768 MEN VRAAGT eeDe dienstmeid, kun nende de keuken, in huisgezin zonder kin deren. Goed loon. Schrijven ten bureele dezer onder de letters R. I. 4771 PER OCCASIE TE KOOP een schoonen almen toog, hascul met koperen gewiohten^ loketten en blikken doozen, alles gansch nieuw, bij Theodoor Van lseghem, Oude Dendermondsche steenweg, 21, t. s. 4770 NIEUWEN KAREELSTEËG ie bekomen gelegen aan het Oapuoienenklooster, St-Job, Klein Beekveld, Aalst. 4768 De jaarlijksche prijskamp voor paarden en veulens van zwaar inlandsch trekras zal plaats hebben op Zaterdag 10 Juli. Inschrij vingen worden van heden af ontvangen bij M. Jozef Herte, Café de 1' Esplanade Esplanade, 14, Aalst. Talrijke praehtraetalen en premiën zullen toegekend worden. VERLOREN, verleden Woensdag, grijze kater, witte borst «Boby», hebbende een wond aan den nagel van haar voorpootje. Te rug te brengen,tegen goede belooning, Pen sionaat, Brusselsche steenweg, 53. t.s. 4767 (NAAMLOOZE MAATSCHAPPIJ.) Maatschappelijke zetel Lange Ridderstraat, Aalst. De heeren aandeelhouders worden ver zocht dealgemeene huitengewone vergadering bij te wonen, welke zal plaats hebben op 16 Juni aanstaande om 10 ure 's morgends in den zetel der maatschappij. DAGORDE 1. Verslag over de balans. Desgevallend, goedkeuring der balans en der rekeningen van winsten en verliezen. 2. Verslag der konmiissarissen. 3. Ontlasting te geven aan de oude be heerders en kommissarissen. 4. Wijzigingen aan de statuten. 3. Wijzigingen en veranderingen aan de lokalen. Middelen van uitvoering. 6. Verschillige. Om op de vergadering toegelaten te wor- i den zijn de heeren aandeelhouders verzocht, zich te schikken naar de bepalingen van artikel 32 der standregelen. 4727 De Beheerraad. ON DEMaNDE pour une importante maison de commerce, un employé muni de bonnes références, bien au courant de Ia correspondanoe frangaise, flamande et an- glaise, et possédant des notions de compta* bilité. Adresser lettres, bureau du journal B. B. WORDT GEVRAAGD bekwame draaier met ondervinding in het vak. Zich te wenden Oscar De Wolf en Benj. Van Goethem» Zoutstraatpoort, 78, Aalst. 4725 MEN VRAAGT klein hurgershuis to Aalst voor huisgezin van 2 personen. Schrij ven ten bareel van het blad onder de lettel E. P. 474 EEN OUD SOLDAAT, de graad bekomen van 1® sergeant major, vraagt plaats aid bediende op het bureel of meestergast in een fabriek. Sohrijven bureel van 't blad, ondei de letters V. B. TE BEKOMEN bij E. Rumoaut-Van deij Bossche, Gentscheslraat, 48, Aalst, beate Grof en fijn Zout voor Crème u la Glacé, aap fr. 25,00 de 100 kilogr. 47$ DOOR q prosper DE SAEDELEER Slaapkamers, Eetplaatsen en alles wat den stiel betreft in alle stijlen en soorten va hout. Matige prijzen. 4423 oud-militair Apotheker AALST, Kieuwstraat, 7 Nabij de Groote Markt Uitvoering van alle voorschriften der Heeren Doktoors. Te verkrijgen alle inlandsche en uit- landsche specialiteiten. TROUWE BEDIENING 3396

De Volksstem | 1920 | | pagina 2