Stad Aalst -- Kermis 1920 E*>ne brandramp te lenden- De Conferentie van Brussel Ol vreemde hooHmlniiter» Sport STADSNIEUWS Oplossing van het duur leven Laatste Berichten per Telefoon Het oud gekend bols HERMAN Voor de ondernemers en plafonneurs Opening van een grooti Meubelniagazijn Korte Zoutstr. 28 en 56, Aalst,] iel gischen bodem, tot heil van 't vaderland. De geachte spreker handelde ook nog over liet Nederlandsch-Belgisch geschil en drukte erop dat beide landen evenveel belang heb* ben bij een 'overeenkomst. Nederland raag vooral niet vergeten dat de onafhankelijkheid van België eene waarborg is voor zijn eigen onalhankelijkheid. De geachte Staatsminister eindigde zijne •ckoone redevoering met nogmaals zijn ver trouwen uit te drukken in de toekomst van België. Deze rede werd door de talrijke aanwezi gen warm toegejuicht. Na de afkondiging van den uitslag van den Aug. Beernaeri-prijskamp en van den K. Boury-wedstrijd en na een woord van dank van den voorzitter werd de vergadering om< êtreeks een uur opgeheven. Eene ws o;w verpletterd te ükJiolexzJbeek Maandag avond werd Mer. Peret, 66 jaar oud, wonende Ninoofsehen steenweg, op de Koolmijnkaai, te Molenbeek, door een taxi omgeworpen en overreden. De vrouw werd vreeselijk gekwetst over heel het lichaam en moest bij hoogdringendhehJfiaar heFgasthuis overgebracht worden, waar «ij kort nadien bezweek. LONDEN 28 Juni. Gisteren avond is brand ontstaan in een stapelbuis der dokken van Middle Wall te Londen. Het vuur nam weldra eene eroote uitbreiding. Spoedig werd alarm gegeven en weldra waren talrijke stoomspuiten opgesteld en stroomen water werden over den vuurpoel uitgestort. Het vuur werd eerst bemerkt rond 5 1/2 ure en de vlammen grepen bliksemsnel om zich heen. Twee groote stapelhuizen werden ondanks hun ijzeren geraamte ten gronde vernield en de pompiers hadden alle moeite der wereld, om een derde stapelhuis te vrijwaren. In deze siapelhuizen lagen overgroole hoe veelheden jute. Verscheidene duizenden balen sijn vernield. De schade wordt op meer dan 10 miljoen frank berekend. Maandag avond was het vuur nog niet gebluscht doch alle gevaar voor verdere uit breiding was verdwenen. KLEINE OORLOG Het parket van Bergen heeft een onderzoek geopend nopens eene zonderlinge zaak. Op het oogenblik van den Duitscben af tocht, waren te Sirault twee auto-kamions geladen met geweren en kardoezen blijven staan. Iedereen nam er van zooveel bij wilde ol dragen kon en daar iedereen om zoo te zeggen zijn deel had, kwam zulks niet ter oore van gendarmen of krijgsoverheid. Sinds-eenigen tijd hoorde men nu geregeld 's avonds vuurschoten lossen. Een onderzoek werd geopend en zoo vernam men, dat de in woners van het dorp zich in twee kampen verdeeld hadden en 's avonds elkaar bescho ten. Langs beide kanten werden reeds ver scheiden» gekwetsten weggebracht. Het parket heeft nu eene al^emeene huis zoeking bevolen en proces-verbaal opgemaakt tegen ai degenen die in bezit gevonden wer den van Duitscbe wapens of munitie. Politieagent aangevallen Maandag morgend rond 2 ure, verliet de policiea^ent Florin, wonende Vleugelstraat, te Schaarbeek, zijne woning om zijn dienst te gaan hernemen. Op eenige stappen van zijne woning ontmoette hij achl kerels, die dron ken schenen te zijn Eensklaps wierp een der kerels zich op den agent en bracht hem een geweldigen hoofdstoot in volle borst toe, zoo dat de agent ten gronde viel. Dan begonnen de anderen hem met vuistslagen en voetstam pen te overladen. De agent gelukte er evenwel in recht te springen, trok zijn revolver en loste verschei dene schoten, waarop heel de bende de vlucht nam. De kerel die den agent ten gronde gewor pen had kon evenwel aangehouden worden in ondanks zijn hevigen tegenstand, werd hij naar het policiebureel overgebracht en er op gesloten. Het is een genaamde B.... wonende Paleizenatraat. Later werd hij ter beschik king gesteld van den prokureur des konings. De woelingen in Italië BRESCIA, 28 Juni. Te Saresso is tij tlens de feestelijkheden eene botsing ontstaan lusschen de volksgezinden en de socialisten. De Carabienieri most tusschenkomen. Daar een dezer door de vechters gedood werd hebben de carabinieri dan ook van hunne wapens gebruik gemaakt. Er zijn verschei dene slachtoffers. ANCONE 28 Juni.Gisteren hebben de carabiniers eene baricade vermeld, welke door de betoogers in de buurt hunner kazer ne opgericht was. Deze baricade was door een machiengeweer beschermd. Er werd hevigen tegenstand geboden. Daardoor is nu eene wijk, welke letterlijk belegerd was vrij ge maakt geworden. De Koninklijke macht heeft de oude vesting bezet. Zij veroverden er twee machiengeweren, geweren en munitie. Oe nacht is kalm verloopen. Vreeselijk automobielongeluk Zondag avond, rond 10 ure, gebeurde er le Zei lick een vreeselijk ongeluk op den Gentscbensteenweg. De echtgenooten Nuyens au de Wilsonstraat, te Brussel, kwamen met ;ene motocyclet met twee zitplaatsen langs gezegden steenweg gereden, toen het voer- luig uitgleed en de twee personen meesleur- Je. Op dat oogenblik kwam een automobiel in volle vaart aangesnord hij boisie op de motocyclet en de twee slachtoffers werden nu weer met dat rjjtuig over een grooten afstand meegevoerd. Een kamion-automobiel waarin M. Pigiére, luitenant en vier bran- kandiers der pompiers van St-Jans-Molen beek zaten, terugkeerend van het Bondskon- gres der pompiers te St-Niko.'aas, stopte op eenige meters van het ongeluk. Men moest den automobiel oplichten om de echtgenooten Nuysens te bevrijden. Beiden erg gekwetst over ganich het lichaam, werden met den •uto naar de woning van den burgemeester der gemeente gevoerd. Een geneesheer van Ste-Agatha-Berchem kwam de slachtoffers de noodige zorgen toe dienen. De toestand van de twee slachtoffers fe nog aragd zeer onrustwekkend. IN DUITSCHLAND MENZ 28 Juni. Ingevolge het ultima tum dat Zaterdag door de arbeiders aan de gemeenteoverheid gezonden werd, en waar-a bij aan de overheid drie dagen gelaten werd. om maatregelen te treffen tegen de levens duurte, heeft de gemeeuteoverheid gisteren namiddag met een ultimatum geantwoord. Zij verbied aan gelijk wien de handelaars te ver plichten aan zekere prijzen te verkoopen, daar de bevoegde overheid alleen dat recht beeft. Tevens wordt de bevolking uitgenoodigd kalm te blijvesn. Evenwel bad bet verbond der schoenfabrikanten reeds van Zaterdag laten weten, dat gezien de moeilijkheid voor de arbeiders, zich schoenen aan te schaffen, de verkoopprijs der schoenen zou verminderd worden. Zoo kon men Zaterdag voor SO tot 60 mark schoenen Loopen welke daags te voren nog 250 tol 300 mark golden. Maandag morgend zijn alle magazijnen ge sloten gebloven. Onze badsteden. De dienst van publiciteit der Belgische Spoorwegen heeft in heel het land een nieu wen aanplakbrief laten aanplakken, bestemd om propaganda te maken voor onze badste den. Ditmaal is men heel gelukkige geweest en men heelt geen beroep gedaan op moder nistische teekenaars, die gewoonlijk met een wangdrocht voor den dag~komen, dat alleen voldoende is om de menschen van een reis naar de badsteden te doen afschrikken. werden Donderdag verwaoht. De heer Lloyd George zal Donderdag per speciale boot le Oostende aankomen. Een speciale trein zal hem vervolgens van Oosten, de naar Brnssel overbrengen, wóar bij in hel Palace Hotel zal afstappen. De «erstc minister zal vergeield sijn van lord Canon, den heer Austen Chamberlain, maarschalk Wilson, admiraal Besthj en de financieel* experten. De Fransche delegatie ui Donderdagavond aankomen. Zij zal samengesteld zjjn uil de h.eren Milerand, Berlhaulet, Marsal, Le Tropuer, Dubois, Avenel en maarschalk Foch. De leden der ltaliaansche delegatie zijn nog niet gekend. Een groot diner zal Vrijdag in het Paleis van Brussel den vreemde gasten aangeboden worden. Er zal ook een avondfeest gegeven worden op hel stadhuis, voorafgegaan van een diner bij den heer Delacroix. Dendermonde LIJK OPGEVISCHT. Dinsdag rond den middag is uit den Dender het lijk opgehaald van een onbekend jongeling, schijnende rond de 20 jaar oud te zijn. De drenkeling was ge kleed met bruin floeren kostuum, en bloots voets. Hij heeft bruine haren. Geene iden titeitspapieren werden in zijn bezit gevon den. Het lijk ie naar het doodenhuis overge bracht. WIELRIJOEN BE RONDE VAN FRANKRIJK. Nog de eerete rit. Er zijn in 't geheel 97 rijders aangekomen Twee rijders uit i* kategorie, de Italianen Belloni en Gremo en 14 uit,tweede kategorii hebben het opgegeven. Theofiel Beeekman, van Meerbeke beeft de 388 kim. afgelegd in 18 uren 56 minuten en 15 sekonden. Evenals Van Braoteghem had hij verscheidene malen bandbreuk. In de algemeene klasseering der onver- zorgden, waarin deze beide rijders ingeschre ven zgn, bekleedden zij thans Van Bran teghem, de - 22* en Beeekman de 44® plaats De uitslag is voor de Belgen schitterend. In 1* kategorie hebben zij de 1* 2* 3* en 5* plaats met Moltiat, Rossius, Thys en Masson ir 2® kategorie, de vier eersten met Van Hecke, Sellier Fernand, Wynsdau, en Kopf. Ook de 6* 7# 8® plaatsen zijn door Belgen bezet. Wat xij reeds wonnen. Mettiat, 1000 f. Rossius 500 Thys 300 Goethals 260 Masson 200 Frans Pelissier 100 Dhers 100 Henri Pelissier 75. In 2* katq rie, Van Hecke, 200 fr. Sel lier 100 Wynsdau 60. Daarbij kwamen nog bijzondere prijzen Mottiat en Van Herke ieder eene premie van 150 fr. in Den Haver Mottiat eene premie van 10 fr. te St-ValéTy-en Caux en Van Hercke eene van 5 fr. ook te St-Valéry-en Cauxv De tweede rit HAVER-CHERBOURG, 364 km. Heden Dinsdag wordt de tweede dagrit Haver-Cherbourg verreden. Wegwijzer Le Havre (vertrek) km. Caudebec Rouaao Pont-Audemer Honfleur (bevoorradingskontrool) Deauville Oaen Arronmonches (bevoorradingskontrool Isigny Cherbourg (aankomst) 49 85 135 159 176 218 255 299 364 RECHTBANKEN Assisenhof van Oo.t-Vlaandsr.n, titelvoerende gezworenen Lijsl der gezworenen welke de zaken zul len te beoordeelen hebben die voor het Hof van Assisen der Provincie Oosl-Vlaanderen zullen gebracht worden gedurende de tweede reeks van den bijzonderen zittijd, van het jaar 1020 en waarvan de opening is vastge steld op Maandag 6 Juli 1920, om 9,30 des morgends, onder voorzitterschap van den raadsheer Vanderlinden. Zijn doof bet lot aangeduid Langelet Emmeri, eigenaar, Welle Sege- laere Julius, handelaar, Gent Ongena Eduardus, handelaar, Lokeren Arnaud Emiel, schilder en gemeenteraadslid Deinze Blanchaerd Edgard, nijveraar, Lokeren Reyntjens Oscar, advokaatj en gemeentese- kretaris, AalstTybgadl Maurice, fabrikant en gemeenteraadslid, Selzaete Van Impe L handelaar en schepen, Ninove Taeymans Oct. drogist, Aalst Vermeersch Paul' hoogleeraar. doktpor in de rechten' Ertvelde; Vanden BosscheGeorges advokaat en hoogleeraar, Gent Buyssé Alfons advokaat Sottegem De Kezer Gu.taaf landbouwer en gemeenteraadslid, Drongen Carryn Karei, gepensionneerde onderwijzer' Moorsel De Beule Leon, notaris. Lokeren Van do Velde Hend., advokaal, Gent Van Ghendl Hendrik, staatsgepension., Gent Lejeune Georges, ingenieur, Gent Coppens Petrus, landbouwer en gemeenteraadlid Haellert; AumanAugust, muideren schepen LaerneDe Sutter René, landbouw., Eekloo-' Vanderheyden Fernand, handelaar Gent Cremers Maurice, brouwer, Calcken Pe' gault de Beaupré Lodewijk, advokaat Oost- acker Prové Karel-Maria, br., Meerbeke Lardon de Lichlbuer Allons, eigenaar Des- tel bergen Vernaeve Alfons, gemeenteraads. lid, AalstVan Peleghem Leon, handelaar en schepen, WaerschootDe Vliegher Au gust, landbouwer en gemeenteraadslid, Ade- gem Grootaert Ernest, ingenieur, Gent. BIJGEVOEGDE GEZWORENEN Verstraele Richard, kleermaker, Gent Van Oost George», nijveraar, Gent Lebrun Emiel, schilder, Gent De Laere Achille, in genieur, Gent. Sint Martinuskerk. Bond van het H. Hart De maandelijkse!.e commuDierois zal plaats hebben op Zondag 4 Juli a. s. om 7 uren 's morgens, en opgedragen worden even als de H. Communiën der léden, voor de ziele- rust van den heer Prosper Van der Steen lid van dec Bond. Wij herinneren aan de mannen van Sint Martensparochie, die nog geen deel maken van den Bond van het H.Hart, en het zouden begeeren, dat zij enkel een briefje met hunne namen en juist adres; hoeven te stellen in den blok aan den ingang van 't Hoogkooi of af te geven bij E. H. De Witte, onder pastoor, St Martensplein', 3. Wilt-ge met Kermis-Aalst uwe oitgenoo- digden goedkoop en wel ontvangen, dien hun dan onze fijne Hesp op 1 Ome Keitnishespjes sijn aangekomen. Hunne goede kwaliteit en de bijzondere ver zorgd e bewerking welke wij er aan besteden zullen de faam welke ons oud gekend huis Evarist VAN NUFFEL, der Kapellestraat n. 1 bezit, in eere hcuden. N. B. Óm zekers bediend te geraken wacbt niet tot de laatste dagen. Ook bij ona verkrijgbaar, onze eigen ge brande koffies, alsook beste kaas aan 8 en 10,00 de kilogr., extra zoete siroop, speciaal ingedaan voor de Kermisviaaien. 4904 ONDERSCHEIDING. De medalie van Koningin Elisabeth is toegekend geworden aan Mev. Odilon Van der Schueren, geboren Drion, van Aalst. Beste gelukwcnsehen. ERGE ZAAK. Een gehuwd persoon uit de Langestraat werd heden morgend gevangelijk naarjDendermonde overgebracht wegens erge feiten. Het College van Burgemeester en Schepenen kondigen de volgende Feestelijkheden aan ZONDAG 4 JULI te 10 uren voormiddag; in de Schouwburgzaal, Opening van het Eerste Provinciaal Congres der Krijgsverminkten. Te 10 1/2 uren, in 'de Academielokalen, Opening van de Tentoonstelling van Schilderijen, in te richten door den Aalster- schen Kunstkring Te 11112 uren, op de Groote Markt Conoert door de Koninklijke Harmonie Al Groeiend Bloeiend Te 21/2 uren namiddag, Optocht der aan het Congres deelnemende Maatschappijen. Te 5 uren, Concert te geven door een Muziekkorps van het leger. MAANDAG 5 JULI Te 11 uren, ten Stadhuize (Groote Feestzaal), Prijsuitreiking aan de Leerlingen der Academie. In den namiddag, Oefeningen door de Stedelijke Pompierskorps. Ringsteking op den Brusaelschensteenweg. Te 8 uren Concert te geven door de Muziekafdeeliug Tot Heil des Volks DIJNSDAG 6 JULI Te 21/2 ure namiddag. Kaatsspel op de Houtmarkt. Te 5 uren, in hot Park, Concert door de Koninklyke Harmonie -Al Groeiend Bloeiend Te 8 uren op de Groote Markt, Concert door de Koninklijke Fanfaren Les Vraie Amis Constants-miet tusschenspcl van Beiaard WOENSDAG 7 JULI Te 2 1/2 ure namiddag, Kaatsspel op de Houtmarkt. Te 8 uren 's avonds, op de Statieplaats, Concert door de Fanfaren Hand aan Hand DONDERDAG 8 JULI Te 8 uren 's avonds, op Keizerlijke Plaats Concert door de Fanfaren Eendracht en Vooruitgang ZATERDAG 10 JULI In den voormiddag op de Esplanadeplaats Paarden-en Veutenmarktmet Prijskamp. Op de Heutmarkt, Veejaarmarkt. TEGEN DE TURKSCHEJN'ATIONALTSTEN. - CONSTANTINOPEL 28 Juni. - De -Engelsche troepen hebben Medameka alsook het postbureel bezet. Talrijke leiders der na tionalisten zijn aangehouden. De Turken hebben een oproep gedaan tot de Mahomedanen' om den heiligen oorlog uit te roepen. Anderzijds moral gemelddat de Turken gedreigd hebben Andrinopel in brand te steken, iudien de Grieken en Engelschen nog verder vooruitrukken. Men denkt dat rij hunne be dreiging zullen ten uitvoer brengen. DE UITLEVERING VAN WILLEM II. PARIJS, 29 Juni. Uit Londen wordt aan Le Matin gemeld, dat antwoordende op eene ondervraging, M. Lloyd George in de Kamer der gemeenten verklaarde, dat hij niets kon voegen bij zijne voorgaande verklarin gen betrekkelijk de uitlevering van Willem II. Het gouvernement zou bet als eene plichtverzaking aanzien, indien er geene oordeelvel ling geerscht werd, doch wij kunnen de hand niet leggen op den gewezen keizer en 't is ook niet mogelijk, geweld te gebruiken en nog bloed te vergieten om te trachten hem in handen te krijgen. DE VEROPENBARINGEN VAN COLLEAUX. Brussel, 29 Juni. De parlemen taire commissie van justicie "vergaderde I insdag in de kamer. M. Van der Velde gaf ei lezing van de verslagen ingezonden door de verschillige prokureurs des konings, over de feilen aangeklaagd door volksvertegenwoordiger Colleaux. Tot hiertoe zijn geene voldoende bewijzen voor vervolging gevonden; nochtans schijnt 't toch, dat er bg sommige parketten wat al le nalatig gewerkt is geworden. Er zullen verdere ophelderingen gevraagd worden.. DE CONFERENCE VAN BRUSSEL - BRUSSEL 29 Juni. M. Jean Millerand, zoon van den Franschen kabinetsoverste, is heden morgend le Brussel aangekomen, om'e» samen met het Belgisch ministerie van Buitenlandsehe Zaken, de ontvangst der Fransche en andere verbonden afgevaardigingen ter Conferencie van Brussel, te regelen. Na een kort bezoek aan den Franschen gezant, M. de Margerip, begaf M. Millerand zich naar het mini sterie van Buitenlandsehe Zaken, waar hij ont\ang -n word door burggraaf Davignon. Ver volgens begaf hij zich naar het Palace Hotelom er de noodige kamers te doen voorbehouden. Italië zal ter conferencie vertegenwoordigd zijn door zgn minister van Buitenlandsehe Zaken, graaf Sforza en Japan door burggraaf Shinda, zijn gezant te Londen. ZONDAG 11 JULI Vieren van den Verjaardag dos Gulden* «porenslags. Te 10 uren Plechtige Mis in Bint Martinuskerk. Te 11 1/2 uren op de Groote Markt Concert door de Fanfaren Handjaan Hand -. In den namiddag, Prijskamp met den Balboog, in te richten door de Koninklijke Maatschappij Sim Servatius - ter-gelegenheid van de 75* Verjaring iiarer stichting. Te 3 ure Concert. Uitvoering van Vlaamatche Liederen Te 8 uren, op de Groote Markt, Ccncert door bet Muziekkorps der -Brandweer*. MAANDAG 11 JULI Te 8 uren 's avonds, op de Varkenamarkt, Concert door de Fanfaren Eendracht en Vooruitgang Cinemavoorstelling in opene lucht. ZONDAG 18 JULI Te 11 1/2 uren op de Groote Markt Concert door de Koninklijke Fanfaren - Lee Vrais Amis Constants 's Namiddags te 2 uren Grooten Bloemen en Reclaamstoet. Te 9 uren op den Dender Prachtig Vuur werk en Venetiaansch Feest* De inwoners worden aanaooht op de Kermis dagen hun huis te bevlaggen. De Burgemeester en Sahepenen, D<t Secretaris, F. DE HERT. Oscar REYNTENS, KAATSSPEL- HOUTMARKT. Grooten Prijskamp men den dikken bal op Dlnadag 6 Juli lus schen de sterke partijen Aalst (Van Nuffel), Aalst (Van Holsbeek), Etierbeek (Lemaltre). Woensdag 7 Juli, tusscben de sterke par tijen van 1* rang deelmakende van het Kam pioenschap van België. Feluy (Cantigneau) Soignies (Gaspar) Gosselies (Flament-Janssens). Telkens te beginnen om 2 4/2 uren 's na middags. WISSELKOERS xan 29 Juni Amsterdam (gulden) 406,60 tot 4J6.60 Keulen (mailt) 29,00 1/8 tol 31,00 1/8 Genève 208,25 tot 212,25 Italië 68,00 tot 72,00 Madrid 189,50 tot 193,50 Londen (pond sterl.) 45.55 0/0 tot 45.80 0/0 Parijs 95.00 0/0 lot 95,50 0/0 Dollar (New York) 11.481/2 tot 11.581/4 Medegedeeld door de Bauque Centrale de Dendre. HERDERSEM Openslaand, plaata Tan tusschentijJige onderwijzers, bij de Geme*ntemeisjeasolioot. Aanvragen aan 't Gemeentebestuur voor den 5 Juli a. 4901 Loten van Congo 1888 194 Trekking. 21 Juni 1920 33 series, ieder van 25 stuks, zjjn aflosbaar te rekenen vaD 15 April 1921. 1175 9052 27486 35175 3034 3171 5524 5554 6403 De 1313 14863 20161 23115 23144 28030 28857 30531 32699 34762 35633 40084 40735 41006 42526 45267 46218 46232 47050 48929 54200 54841 55343 57418 premiën bevielen aan de volgende nummers S. 40735 n. 23 fr. 10000 S 3171 2» 2000 35175 10» 1000 B 34841 - 17. 1000 55343 7» 1000 1175» 20» 750 3034 2» 750 3034 7» 750 '3171 19 750 5524 21 750 5524 25» 750 9052 2» 750 23115» 14. 750 Klapstraat, 36, Aalst, gelast zich met het slijpen van Hairmacbieoen gelijk welke soort alsook met het vlechten van stoelen in strooi en bipzen. 4884 Te bekomen van hedeo, allerbeste scherpe bruine zavel. Zich te wenden bij Alois Rom- baut, ondernemer Damkaai, 6, die hem zal gela8too met liet vervoer. 4902 AALST-KERMIS Burgers, Winkeliers, te bekomen bij E. Rumbaut, Gentschestraat, 48, ALLER BESTE CAND1J.SIROOP alsook Rijst, Sof- fraan, Suikers, Couque Royale, enz. Alles a^n de minste prijzen mogelijk. Komt "e"- ,436» jAALST-KERM IS Burgers, Herbergiers! Wie goed en sma kelijk bier wil drinken, vrage zijn bier eaa Willems, Binnenstraat, 128 of 184, Aalst- Mrjlbeek. Depot der Brouwerij Callebaut, Wiote. Zware bieren Stout, Janneke, Flan- dria aan prije door de brouwerij gesteld.4903 23144- 28857 28857. 40084. 46218 46218. 46232 46232 46232 48929 - 54841 24 750 7 15 12 1 - 750 14 - 750 6 17 25 24 22 750 750 750 750 750 750 750 750 Al de andere nummers in bovenstaande series vervat z(jn aflosbaar aan 265 fr. Duivennieuws Duivenliefhebbersmaatsohappq De Ken- dracht lokaal bij L. Boin, Kerkstraat, 1. Aalst. Zondag 4 Juli 1920, Vlucht uit NOYON met oude en jonge duiven, de jongen mogen in dubbel vliegen, aoo fr, Kratis vooruit Oude duiven 10 prijzen van 5 fr. voor de leden aan de 10 eerste duiven, öerie van 2 duiven 10 fr. niet aangeduid idem 0 fr. idem idem 8 fr. idem idem 7 fr. idem idem 6 fr. idem idem 5 fr. idem idem 5 fr. idem Hetzelfde voor de jonge duiven. Iedere liefhebber kan maar eene serie met oude en eene serie met jonge winnen, alsook een gratis prijs. Da meters worden bijeen geteld voor de "eriën. 4906 Uitslag van de prijsvlucht uit QUIÉVRAIN, van Zondag 27 Juni 1920, gegeven door de maat schappij Bet Land van Aalst, lokaal Pavil joen, Aalst. OUDE DUIVEN 1. Aelbrecht Pr. Moorsel Van Geert Theopbile, Ererabodegem 3. Van den Houtte Karei, Donderleeuw 4. D'Hacse Fr., Moorsel 5. De Bisschop Louis, Moorsel 6. De Block Louis, Moorsel 7. Do Backer Alf] Aalst8. Vau Nuffel Gust., Moorsol 9. Meert Const., Haeltert10. Maes Remi, Gysegem. JONGE DUIVEN 1Van de Mergel E., Aalst 2. Van Nuffel Gust., Moorsel 3. Van de Mergel E.. Aalst 4. Boon Ant., Aalst 5. Van den Broeck V., Moorsel; 6. Van Vaerenbergh Fr., Aalst 7. Van der Vorst K Aalst 8. De Block Gust., Moorsel9. Van Landuyt, P., Nieuwer- kerken 10. Van den Houtte K., Denderleeuw. GROOTEN ALSLAG 20 t. h. afslag op de Schoenen bij Alfonf Schookaerf, Aalststraat, op 't plein aan de Kerk te Erembodegem.4867 - GEVRAAGD. Deftige meid, kunnende wat keuken en wat fransch sprekende. Zich te bevragen Dendermondschenateenweg,168, Aalst.4907 BERICHT AAN DE BAKKERS Te koop per wagon Sparren-brandhout. Zich wenden tot M. L. De Ryck, Erembodegem. 4821 GROOTE BUREELEN TE HUREN, Nieuwstraat, 79. Zich te bevragen Garage Aloztois Sté Coop. 67, Nazarethstraal, Aalst.4846 BIJ UITSCHEIDING VAN BEDRIJF.— Te koop, tabakspinmachien, kleine pers en plettermolen, nieuwe kar en getrek en paard groote looper. bij Eugeen De Neef, Dompel straat, 12, Aalst. Vraagt plaats voor koetsier of iets derge lijks, 3 jaar koetsier geweest in Brussel, Fransch en Vlaamsoh sprekend, ook in bezit van diploma van autogeleider. Eugeen De Neef, Dorapelstraat, 12, Aalsl, 4899 TE KOOP twee herbergbanken, met leu nen en ijzeren voeteo. Molenstraat, 34, Aalst.4905 TURFSTROOISEL TE KOOP, zich te bevragen Mouterij De Wolf-Cosyns, Gent- 8che sieenweg. TE KOOP eerste kwaliteit van nieuw Hooi, onrniddelijk af te halen in de If-C Mouterij De Wol Steenweg. -C'osyns, Gentschen Olmen Hout te koop, bijzonder diens tig voor wagenmakers. Zich te bevragen Nieuwalraat, 47, Aalst. JEUNE HOMME parfaitement au oourant de la sleno-dactylographie et connaissant flamand, francais et anglais, demande place' corame steno dactylographe. Ecrire bnreao du journal F. M. H. DOOR j Prosper DE SAEDELEER; Slaapkamers, Eetplaatsen en alles wat; den stiel betreft in alle stijlen en soorten van! hout. Matige prijzen. 442$ Aankomst van alle soorten van Stoelen.

De Volksstem | 1920 | | pagina 2