APOTHEEK Vichy Pillen Bouwmaterialen en Eoolgras Yenditie van Bouwmaterialen Erge vergiftigingszaak le Antwerpen Stoutmoedige bandieterij DE KAMER Priesterlijke benoemingen- Sport Eerw. Zuster Barbara Lssafsia Berichten gees* Yelafoasi Mijnheer Emiel^Benedikt De Wiet STADSNIEUWS te Aalst, Gentschsstraat Duivencachetten VERSTOPPING Vermijdt de hevige purgeermiddelen BEPROEFT DE M. De Meulenaere L'niui, onderzoeksrech ter, le Mechelen. De beschuldigde Mees, tiecfl zekeren Carelte, van Bornhcm, aanbe volen aan Wo Ill's tot het bekomen van eene «plaats in hel aktiuslisch bureel le Mechelen. M. De Zeine, apotheker te Brussel, vroe ger te Gent. Een Hollander, Duitscher in geburgerd, Lagneur, heeft hem eene plaats ▼an hoogleeraar aangeboden hij heeft ge weigerd. Van Roy is hem komen vragen hoe liet afgeloopen was. Later is hem gezegd dat Slocké hem wilde doen vervolgen. M. Cleppe Ent iel, onderwijzer, Gent. Zijn 7oon is aan de hoogeschool gehecht ge weest en krijgsgevangen geneest, is ziek ge worden êu in Frankrijk gett rven. Terwijl hij in Duitschiand was, heeft men hem ee*e plaats van hoogleeraar aangeboden, en eene plaats in het ministerie. Tack is hem komen pramen. Men heeft hem veel doen lijden, in de hoop hem te overhalen. Mi\loens, handelaar te Gent. Profes sor De Vreese heeft hem gevraagd eene plaats •an te nemen in de boekerij der Hooge- scbool. Hij heelt aam aard, maar toen hij vernam dat de boekerij van de Vlaamsche Hoogeschool afhing, heeft hij eene ziekte voorgewend en is eindelijk van zijne plaats afgeraakt, ondanks de tegemoetkoming van professor De Vreese. Ai. Tavernierkoncierge in de boekerij der Hoogeschool. De Vreese deed geloo- ven «Jat de Bondgenooien nooit konden win nen. Getuige zegt dat De Vreese hem vervolgd beeft. AP Le Bon .- Al wat getuige verklaart, gaat de aanwezige beschuldi,de niet aan. M' De Bruycker verzoekt te vragen waar ton getuige op zijnen post gebleven is, terwijl de andere bedienden hun post verlieten. Getuige M. Bergmans heeft mij gezegd Blijf gerust op uwen post. Beschuldigde en M. Van CauwelaertAlle bedienden die, zelfs op raad van hunne over sten, gebleven zijn, weruen later afgesteld de koncierge met dat is een stelsel. M. San tie, hoogleeraar, Leuven. Ge tuige kende Dosfel ats student; hij hield zich bezig met Vlaamsche beweging en ik ook. Dosfel was een voorman der Vlaamsche bewe ging; niet zoozeer leider als wel bezieler.' Getuigen is overtuigd dat Dosfel te goeder trouw heeft gemeend eene plaafs van leeraar le mogen aannemen, krachtens artikel 43 der Haagsche konferencie. Opvraag van Mr Van Cauwelaert. zegt getuigen dat liet gedrag van hoogleeraar Scharpé een der volgende getuigen, eenvou dig bewonderenswaardig is geweest. E. P. SalsmansJezuiet, kent sedert lang Dosfel; hij werd aanzien als een der voorman nen der Vlaamsche katholieke beweging; hij handelde uil zuiver idealistische beweegre denen. Voorzitter. Wat was bet minimum van het ttktivism Was het niet de bestuurlijke scheiding Getuige.Neen, volstrekt niet, volgens mij i iet. M. Van Cauwelaert Is grtuigc niet professor van theologische aedeJ- er in bet gesticht der Jezuiet en E. Salsmans Ja M. Van Cauwelaert. Getuige is dos een man au hooge wetenschappelijke waai de. Daarop roep ik de aandacht van de gezwoornen. AI. Scharpéhoogleeraar te Leuven, kent Dosfel sedert lang hij was een vao de beste voormannen der Vlaamsche beweging, e hoot zamende aan de beste beweegredenen^ Hadde de ID geering van Havre binst de bezetting laten weten dat de Vlaamsche Hoo geschool er zou komen, Dosfel ware geen prolessor geworden en zoovele Vlamingen waren aan de Vlaamsche Hoogeschool niet gaan sludeeren. AI. Vlussenbroech, Aspelare volgde leer Sangen in het kollegie te Geeraardsbergen ie gesloten werden naar men denkt door toedoen van dokter Bocksiaele. Verscheidene studenten zijn opgeëischt geworden. Getuige heeft eene inschrijving genomen bij de Vlaamsche Hoogeschool, om aan de opeisching te ontsnappen. De principaal van het kollegie van Geei aardsbergen meende dat hij dal mocht doen. Al. Verstraete Joris, dagbladschrijver, te Gent, heeft tijdens de bezetting dagelijks notas genomen. Toen in Maart 1918 de Bondgenooten wer den achteruitgeslagen, gaven studenten van de Vlaamsche Hoogeschool, bij bet lezen der beriohten, luidruchtig hunne vreugde te kennen, en verbroederden met de Pnilsche officieren en soldalen die minder opge togen waren. M. Van CauwelaertDaar waren geene professors Getuige. Neen M. Van Cauwelaeit. Dat heeft met ons niets te zien. 't Is de atmosfeer die men wil scheppen. De zitting wordt geheven om 12 uren. Een doode. Twee gezinnen bedlegerig De Lange Beeldekensstraat te Antwerpen staat in rep en roer, ten gevolge eene erge vergiftigingszaak, door h:t eten vantoroat tensoep. In het achterhuis 213/7°, Lange Beelde kensstraat, woont de weduwe Louisa Mortel mans Decleer, met hare 17 jarige dochter Maria. Zondag morgend had de dochter in eenen winkel in de buurt een doosje tomatten gehaald, waarvan de moeder soep had ge maakt. 's Middags werd door beiden daarvan geëten en 's avonds werden ze onpasselijk en moesten braken. Daar beiden Maandag morgen nog ziek en bedlegerig waren, werd een dokter bijge haald, die verklaarde dat die onpasselijkheid voortkwam van aardbeziën te eten. Hij schreef hun een geneesmiddel voor en ver bood hen iets te nuttigen. Daar werd gevolg aan gegeven. Doch de moeder, niet beter wetend, maakte er eene zonde van den halven pol overschietende tomattensoep weg te werpen en gat hem aan hare gebuurvrouw, de echtgenoote Van Ti- chelt-Bernat, wonende in het huis 213/3. De echtelingen aten de soep met hunne twee zonen. Hetzelfde uitwerksel deed zich voor als bij de eersten ze werden onpasselijk en begoncn te braken. Zij gaven er geen acht op, omdat het in den beginne niet erg scheen. Doch in den loop van den nacht verergerde hun toestand en Woensdag morgen was deze van zulken aard, dal men de policie ging verwittigen» Toen de policie zich ten huize begaf over leed juist het 12 jarig zoontje Alfuns Van Tichelt. Hei lijkje werd naar het Sluiven berggasthuis gevoerd ter beschikking der wetsdokters voor de lijkschouwing. De andere zoon Jaak,. 16 jaar oud, was ook zeer slecht gesteld en werd voor verple jing naar het Stuyvenberggasthuis overge bracht. Dokters Vao Looveren en Verstraeten, hebben hem reeds builen gevaar gebracht en verklaren dat ook alle vrees voor noodlottige verwikkelingen bij de andere personen ge we ken is. Het parket is verwittigd. TE ANTWERPEN Een brutale diefstal werd gisteren op de Tavernierskaai, te Antwerpen, gepleegd. Eene Poolsche landverbuister Gitlal Giune- berg gebeelen, komende van Ostrovso,-be vond zich reeds aan boord van de st. Scan dinavian, die haar naar Amerika zou voe ren. Woensdag morgend ging ze nog eventjes van boord om eenige postkaarten in de bus te steken. Op de kaai is plots op haar een kerel toegesprongen en roofde van tusschen bare kleederen een brieventesch die voor 40,000 frank Belgische banknoten bevatte en ging er mede op den loop. Volgens de bestolene moet de stoutmoe- ^ige dief ook een Pool zijn van rond de 25 Jaar oud en hebbende kortgesneden koevel. Zitting van Woensdag 7 Juli. De zitting wordt geopend om 2ureonder voorzitterschap van AI. Brunaet. De huishuurwet M. DUYSTERS verdedigt een amendement dal de verhooging van de huishuren op 5U°/0 brengt, in plaats van 30 zooals hel oni werp van de regeering voorzag. Spieker geelt toe dat men bij3G°/0zou kunnen blijven, indien de eigenaar de noo- dige herstelling weigert le doen. M. VAN DER VELDE, minister van rechtswezen, bestrijdt dit amendement. Hij zegt dat zijn voorstel alle voldoening geelt aan de huurders en dat de wel hoofdzakelijk voor de huurders gemaakt is- M. BR AIIN, verdedigt het amendement Duystcrs. Alen moei aan de belangen van de kleine eigenaars denken, ze.t hij. M. EECKELËERS. Die moeien maar werken gelijk de arbeiders. Ik zal elk amen dement verwerpen dat de lasten van den huurder verhoogd op het oogenblik dat er stilstand is in het werk. M. MEYSAIANS verwijt aan M. Duyskrs de groote eigenaars le willen verdedigen, met de kleine eigenaars als scherm ie gebrui ken. M. DUYSTERS mijn amendement beoogt enkel bet vermijden van talrijke processen. Het amendement wordt verworpen. M. SOUDAN verslaggever, stelt een amen dement voor de afkondiging der wet uilge sproken, niet uitgevoerd zullen worden. Na eene levendige bespreking, wordt be slist, dat de Kommissie onmiddelijk zal vergaderen, om een voldoenden t ikst te vinden. Jaarwedde der geestelijkheid Middelerwijl siemi men over de artikelen van de wet betredende de verhooging der- wedden der geestelijkheid. Deze artikelen worden aangenomen. M. TROCLET zal zich bij de stemming over het geheel onthouden daar hij nog altijd voorstaander is van de scheiding van ker k en Staat, van de al schaffing van de begroo ting voor eerediensten. Maar zoolang de grondwet niet herzien is en wijl men toch alle wedden heeft vermeerderd, wil M. Tro- clet niet tegenstemmen. De huishuurwet Het amendement Soudan wordt gewijzigd als volgtDe vonnissen van uitzetting van huurders, vüör de afkondiging der wet uitge sproken, zullen niet uitgevoerd worden, tenzij voor hetgeen de kosten van de processen be treft. De nieuwe wet op de huishuren wordt dan bb naamafioeping, ter stemming gelegd. Zij wordt aangenomen met 90 stemmen tegen 54 en 6 onthoudingen. De verlengingswet, door M. Vandervelde oorgesteld, zeggende dat het oude verbod van vonnissen in voege blijft lot de nieuwe wet van kracht wordt, wordt met 106 stem men tegen 9 aangenomen. M. WOESTE had opmerkingen willen doen gelden aangaande de vermeerdering der jaar wedden van de geestelijkheid, doch de voor zitter doet opmerken dat de bespreking ge sloten is. De zitting wordt geheven om 5 ure 15. Bisdom van Gent, Z. Hoogw. de Bis schop heeft benoemd M. Van Caenegbem, onderpastoor te Moerbeke-Waas, is onder pastoor benoemd te AalterM. J. Van der Meersch, priester in het Seminarie, is onder pastoor benoemd te Zeevergem. WIELRIJDEN DE RONDE VAN FRANKRIJK. De zesde rit Baijunne Bagnè de Luchon 326 kilo mét ers. Om 2 ure werd Woensdag morgend het vertreksein gegeven aan 42 renners. Jusseret kon niet meer mee... Er wordt zeer traag gereden en te St-Jan- Pi^d-de-Port (51 kim.) zijn zij nog allen bijeen. De eerste berg de spits ys^n Osquich brengt slechts lichte vera .deringeD, dan nog meest door bandbreuken en te. Oloron-Sl-Marie (135 kim.) zijn er nog 25 renners in de hoofd groep. Theofief Beeckmap, van Meerbeke, teekent hier de eerste. Na zich goed bevoorraad te hebben, gaat het den berg van Aubisque op. Thys en Lam bot ontsnappen en te Argeles-Gazost hebben zij -1 minuut voorsprong op de gebroeders Heuser hem. Barthelemy volgt4 minuten later. De anderen zijn allen ver achter. Hector Heusghem moet een band herstel len en Louis Heusghem vliegt letterlijk ach ter Thys en Lambot. Deze twee renners heb ben ook bandbreuk en Louis Heusg! em snelt voorbij op den Tourmaietberg. Te Barègcs heeft hij twee minuten voor sprong op Lambot. Hector Heusgl.em en Thys volgen op een vijftiental sekonden. Het ongeluk achtenolgt echter Louis Heus- ghem. Op den Aspin-berg heeft hij band- breuk en achtereenvolgens snell n Lambot. Thys en Hector Heusghem hem voorbij. Te Arreau, 296 kim. beeft Lambot zes minuten voorsprong op Thys. 10 op Hector Heusghem en 13 op Louis Heusghem. De koers ondergaal geen verandering meer want de rijders geven al wat zij kunnen, allen trachtend den afstand tusschen elkander te vergroolen. De uitslag is als volst 1. LAMBOT E1RM1N (B) 15 u. 15 25 2. Thys Philippe (B) 15 u. 17 m. 56 s. 3. Heusghem Hector (B) 15 u* 29 m. 14 s. 4. Heusghem Louis B. 15 u. 43 m. 30 s. 5. Scieur Leon (BJ 15 u. 57 in. 07 s. 6. M;i38011 Emiie 16 u. 10 m. 30 s. 7. Mottiat (B) 16 u. 16 m. 11 s. 8. Goethals Félix (F) 16 u. 19 m. 35 s. 9. Barthélémy Honoré(F) 16 u. 25 m. 00 s. 10. Rossius Jean (B) 16 u. 25 m. 25 3. 11. Vumlaele Joseph (B) 10.u. 41 m. 42 s. 12. Cliristophe Eugéne(F) 17 u. J5m. 15 s. 13. Dhers Eugêne (F) 17 u. 15 m. 15 s. 14. Pelleiier José (F) 17 u. 42 m. 59 s. 15. Chassot René (F) 18 u. 35 m. 43 s. 16. Masselis Jules (B) 18 u. 35 m. 43 s. Devoorloopige algemeene klasseering na de vijf eerste ritten is als volgt 1. THYS PHILIPPE (B) 97 u. 18 in. 53 s. 2. Heusghem Hector B. 97 u. 47 ni. 12 s. 3. Masson Emiie B. 98 u. 11 m. 32 s. 4. Lambot Firmiu (B) 98 h. 38 m. 58 s. 5. Scieur Leon B 98 u. 45 m. 37 s. 6. Rossins Jan B. 98 u. 56 m. 59 s. 7. Goethals Félix F. 99 u. 01 m. 53 s. 8. Heusghem Louis (B) 99 u. 38 m. 31 s. 9. Christophe Eugeen F. 99 u. 39 m. 54 s. 10. .Mottiat Louis (B) 99 u. 51 ra. 41 s. In het jaar Onzes Heeren Jet/us-Christus 1920, in 7 Juli, is godvruchtig overleden in het Klooster der Zwarte Zusters te Aalst, na ontvan gen te hebhen al de Rechten van Onze Moeder de H. Kerk, de in de wereld Jufvrouw Maria-Sijvia Wiliems geboren te Huysse don 12 Februari 1851, in hot 45slo jaar barer religieuse professie. Bid voor haar. De lijkdienst gevolgd van do begraving zal plaats hebben In de kerk van het klooster, op Vrijdag 9 Juli, om 9 uren. De Dertigsten zullen beginnen Vrijdag 9 Juli, teMijlbeke ia het gesticht. DE CONFERENCIE VAN SPA. SPA 8 Juli. Heden morgend, om 11 ure fs de opperste commissie der Verbondenen vergaderd in de villa La Fraineuse om cr kenuis le nemen van het verslag der experten, gelast met bet onderzoek der voorstellen gisteren' gedaan door den Duitschen generaal von Sekt. Om 12 ure boden deDuitsche afgevaardigden zich ook in den villa aan, daar de confe rence voor 12 ure belegd was. M- Delacróix berichtte hen echter, dat de conferentie lot 3 ure uitgesteld was, om aan de Verbonden afgevaardigden toe le laten de DuitscHe voor stellen grondig te bespreken. De Duitsche afgevaardigden hebben zich dan onmiddelijk teruggetrpkken en zijn naar hunne villa teruggekeerd. De bespreking werd dan onder de verbonden afgevaardigden vooilgczef. Naar men verzekert zouden de Verbondenen de levering eischen van 14,000 kanonnen, 15,000 machiengeweren en 750,000 draagbare wapens. Ovèr de kweslie van den demobilisatietermijn is echter nog niets bekend. EENE BRANDRAMP TE BODEAUX. Bordeaux 7 Juli. Heden namiddag is eert hevige brand onlstaan in eene fabriek van scheidkundige produkten op den weg van La Palisse. Ondanks de pogingen der pompiers werden verscheidene gebouwen de prooi der vlammen. De schade wordt op 3 millioen frank gerekend. OP HETTURKSGHE FRONT. Londen 8 Juli. Uit Smyrna wordt gemeld, dat de Grieken Nazii, op 50 mijlen ten Ooslen van Aidin, bezet hebben. Vooraleer de stad le ont- hebben de Turksche nationalisten een deel der stadia brand gesloken, en meest al de cbristene inwoners vermoord. Ppogratnma van het Concert wotke zal gegeven worden heden Donderdag 8 Juli, om 8 uren 's avonds, op de Keizerlijke Plaats (Hoe'< Vier Winden), door de Fanfaren- maatschap j/:j Tot heil des Volks ouder de leiding van M. August Schollaert. 1. Afscheid van 'tzesde(marche) Stenz. 2. Le val de l'amblêve (fant.) D. Belleflamme. 3. Gavotte des lian<;ailles (muzikaal toonee?) R. Francois. 4. Op Jacht (scène) G. Hadderman. 5. Chant a Manon (valse) S. Vorgres. 6. Rubens-marche P. Benoit. VRIJE VEREEN. DER KATH. BURGERS Lokaal Groote .Markt, 24, Aalst. Dringende oproep aan alle Katholieken Wij doen een hoogst dringenden oproep aan alle katholieken, zonder uitstel de kie zerslijsten te komen nazien. Dit nazicht is vooral noodig voor de Vrouwenlijsten. 'T is de eerste maal dat die opgesteld zijn. en bijgevolg zullen er onver mijdelijk missingen in bestaan, er zijn 9y57 mannen en 10608 vrouwen ingeschreven. De lijsten liggen ter inzage van alle katho lieken, ten lokale den Dijnsdag, Donderdag en Zaterdag van iedere week van 5 tot 7 ure 's avonds, bij uitzondering 's Zondags na de elf ure mis. Dat dus niemand nalate te komen zien, of hij, zijne echtgenoote, of vrienden en kennis sen op <le kiezerslijsten slaan. Bet is de plicht van alle katholieken dien naam waardig WISSELKOERS van 8 Juli Amsterdam (gulden) Keulen (maik) Genève Italië Madrid Londen (pond sterl.» Parijs Dollar (Now York) Medegedeeld Dendre. 393 0/0 tot 403 0/0 28 7/8 tof 30 7/8 200 0/0 tol 204 0/0 66,00 «ot 70,00 180.00 tol 484,00 44.425 tot 44.675 93'.25 lot 93,75 11.20 tot 11.30 door deBanque Centrale de Banqsie Tpansailanftiggue Beige, Naaralooze Maatschappij, i5U, Kun in klijkestra a t(2, Kongresplaats- Brussel, Telefoon 1955 en 1966, Poat) cheokrekening 15,500. In bewaargeving van fondsen voor korte en lange ter mijnen. 18456H EENE BEDIENING van Dactylographe is open in e bureelen van den Bevelhebber der Lf-g» rpupillenscbool van Aalst. Voor alle inlichtingen zich persoonlijk te wenden op het Plaaisbur'eel. 4938 Men verzoekt ons het overlijden te melden van Echtgenopt van Mevrouw Lecntine De Prez Schatbewaarder d9r Kerkfabriek, Lid van het Genootschap van den H. Franciscus-Xaverius en van de Confrérie van het H. Sacrament geboren to Nieuwerkerken den 18 Uctober 1866 en aldaar overleden den 6 Juli 1920. De lijkdienst en begrafenis Zaterdag 10 Juli, om 10 uren, in de kork van Nieuwerkerken. De Vigiliën zullen gezongen worden daags te voren om 5 uren. Men vergadere ten steri'huïze om 9 1/4 uren. BERICHT. Plaatsen van politieagent zijn open in 't politiekorps van Aalst. De aanvrageu in te dienen voren 10 dezer. PRACHTIG PRACHTIG Naar wij vernemen zal de Bloemen en Re- klaamstoet op zondog 18 Juli a. s. buiten ieders verwachting zijn. De bijzonderste fir- raas onzer stad en omliggende hebben al reeds hunne bijtredingen gestuurd een 8tal automobielen, 12 rijtuigen op 2 wielen (tonneaux), 18 handelsvoertuigen met één paard bespannen, 12 karretjes bespannen met hond, 4 velo-clubs, 5 gekostumeerde groepen, afzonderlijke mptorijwielen, wiel rijders, enz. enz. allen om ter schoonst ge kostumeerd en versierd. 6 muziekmaatschap pijen hebben ook hunne deelneming gestuurd. Laat ons hopen dat wij dien dag maar goed weder hebben dal de straten onzer stad eens stroomen van volk in plaats van regen. N. B. Men mag nog .altijd zijne bijtre dingen zenden, alsook voor de versierde uitstallingen, aan het bureel van openbare werken ten stadhuize, Aelst. 750 franken premiën zullen uitgeloten wordeu tusschen de deelhemende muziek maatschappijen vreerad aan de stad. 1. 260fr. 2. 150 fr. 3. 4. en B, 100 fr. 6. en 7. 50 fr. VOETBAL Heden Vrijdag avond, om 8 uren, alge- moene vergadering, in het lokaal bij de Weduwe Penneman. Het bestuur van Eendracht heeft van wege de Teringleiders der stad Aalst een dank- schrifl ontvangen voor de opbrengst der voetbalmatch gespeeld ten voordeele van het werk der teringleiders. We stuien ook onzen dank aan de damen en juffrouwen welke hunne welwillende medewerking verleend hebben door het ver- koopen van kaarlen. Den match heeft een neto winst gelaten van 301,75 fr. welke de teringleiders overhandigd is. Kantoor van den Notaris TIB3AUT, te Aalst. VEND1T1E VAN TE AALST Erembodegemstraat, nabij het Park De Notaris T1BBAUT, te Aalst, zal op Maandag 12 Juli 6320, te beginnen om 1 1(2 uren stipc namiddag, aan de Bleekerij ge bruikt door M. Frans De Meyst, Erembodegem straat., overgaan tot de openbare verkooping van Bouwmaterialen, bestaande namelijk in: 30 bun dels pannelatten, 1500 m. planches, 250 kepers, )00 balken, deuren en ramen, lOOO l'ranscho pan nen, koperen ketel van 450 liters, waech- en spoelmachien, schragen, kuipen en tonnen, reepen en flesschen, zinken goten en platen, yzeren buizen, poutrele, ijzeren piketten, zin kendraad, 50 m. leunbare», enz. enz. Handkar op ressort. 10 koopen brandhout, mutsaard en mutsaard- paard. 72 aren Hooigras, verdeeld in 5 koopen. Gewone voorwaarden en mtts gereede be taling. 4941 De Notaris TIB BAU T, tc Aalst, zal op ZATERDAG 10 JULI 1920, om 9 ure voor middag, aan het werkbuis van de Naamlooze Vennootschap - Moderna te Aalst, Gentsche straat, 78 en Nieuwbeekstraat, overgaan tot eene openbare verkooping van Bouwmaterialen, be staande namelijk in: 85 binnen en buitendeuren, dubbele en enkele, met en condor glas, poorten, staldeuren, balkon on veraudadeuren, magazijn- en winkeldeuren, waaronder verschillende in eiken hout en zoo goed als uieuw,60 eiken ramen en andere in alle grootte, winkel en kelderramen, ens. Afsluilingen, glazen winkelkast, persienne, stqlen, enz. Gewone voorwaarden en mits gereede bo- taling. 4022 Bloem enreklaamstoef van 18 Juli 1920 Te koop, aan den inkoopprijseenige dui zenden Weezenbloemtjes, kunnende dienen voor de versiering van uitstallingen, rijtuigen wagens, enz. Zich te wenden tot den zetel van hot werk Leopoldstrant 11Aalst. Studie van den Notaris TORREKENS ite Munkzwatm TE HUREN, sohoon Renteniershuis met tuin en boomgaard, 31 areD, te Burst, aao de Statie. Vrij met 1 September. 4930 CHAUFFEUR vraagt plaats. Schrijven ten bureele van het blad onder de letters Th. K. 4943 WORDT GEVRAAGD goede keukenmeid Hoogen loon. Statiestraat, 21. Aalst 4944 JEUNE HOM ME parfaitement au Oourant de la sleno-dacijlographie et connaisaant flamand, francais et anglai», demande place comrae steno dactjlographe. Ecrire bureau du journal F. M. H. MEN VRAAGT eene meid die een weinig de keuken kunnende. Zich wenden Boter markt, 8, Aalst. 4936 WORDT GEVRAAGD, huis of deel van huis te huren. Zioh wenden lot De Vreeze, Conducteur van Bruggen en Wegen, Tragej, 1, Aalst. 4940 G.VSLUSTERS TE KOOP, 200, 150 en 75 lr. Zich te bevragen voren den 15 Juli, 155, Dendermondschensteenwep, Aalst.49'i2 TURFSTROOISEL TE KOOP, zich te bevragen Mouterij De Wolf-Cosyns, Gent sche steenweg. TE KOOP eerste kwaliteit van nieuw Hooi, onmid<£elijk af te haBen in de Mouterij De Wolf-Cosyns» Gentschen Steenweg. Olmen Hout te koop, hijzonder diens, tig voor wagenmakers. Zich te bevragen Nieuwslraat, 47, Aalst. TE BEKOMEN 50.000 kilos wit, fijn, keukenzout. Boudewynkaai 9, Aalst. Bijzondere prijzen voortverkoopers. 4810 ta bekomen, ten bureele dezer, in doosje met fleschje inkt. PRIJS 4,20 Fr. Apotheker AALST, Nleuwstraat, 7 Markt Nabij de Groote Uitvoering van alle voorschriften der Heeren Doktoor». Te verkrijgen alle inlandsche en uit- landsche specialiteiten. TROUWE BEDIENING 3396 Alle dagen te zien en te koopy Hollandsche Kalfkoeien en Kalf- veerzen beste soort, nieuwe aankomst bij de Weduwe Benoit De Wael, Aalal-Mijlbeek, Bolermelkstaat, 66. 4937 genezen de Lever en Maagkwalen, in alle apotheken Depot 48, Luxemburystraat,- Brussel 87 «0

De Volksstem | 1920 | | pagina 2