BLOEMENSTOET Hel Huis 0. VERMEREN-VAN GEB LING EU, STADsmeuws Bios en- en Reklaam loet DE BOYCOT VAN HONGARIE De Grleksche opraarsch ln Kleln-Azie Eene geheimzinnige verdwijning. DE KAMER Sport mededeelTng lilt Mijnheer Petrus-Franeiscus Gabriel Laatste BerioMen per» Telefoon Bericht aan onze dappere Oorlogsverminkten Msv. Wed. Lisbaut-De Bolster Meyr, Wed. Liebaut-De Balsfer, De Hongaersche regeering laat zich niet beïnvloeden Cratz, de Hongaarsche gezant te Weenen verklaarde dat de breede lagen van de be volking van Hongarië tot nu loe in het geheel niets van den boycot gem,erkt hebben. De verstandige arbeidersorganisaties keu ren den boycot af. Cratz ziet den toestand aldus in, dat de boycot in het water zal vallen. De vakvereni gingen fijn niet ontbonden en hun leiders wogen zich vrijelijk bewegen. Slechts tegen diegenen, die den politieken Itrijd met gewelddadige middelen vjillen Voeren, zijn zekere voorzorgmaatregelen noodzakelijk, wil de slaat geen zelfmoord plegen en zijn burgers aan de verschrikkin gen van een nieuwe omwenteling niet bloot stellen. Zoo heeft de regeering tot nu toe geban deld en zal zij ook in het vervolg handelen, tonder zich van de wijs te laten brengen door aen boycot, die haar werk in deze richting eer moeilijker dan gemakelijker maakt. IN IERLAND Een postbureel aangevallen te Dublijn Een vijftigtal gewapende mannen drongen Donderdag in het postbureel van Dublijn. Zij sloegen er geheel de briefwisseling bestemd voor Dublijn-Castle en de residencie van den ouden-koning van Ierland aan, laadden ze op au tos en namen er mede de vlucht De Grieksche voorposten bevinden zicb thans op de lijn Kies-Kebel, lo kilometers len Oosten van Broussa, Jorbak, ten noord oosten van Kremasti-Kodagag-Omarbaba, 120 kilometers ten Oosten van Philadelphia en van Mehmetlissar-Kouyaulidag, 20 kilo meters Oosten van Naili-Meandre. De vijand had in de streek van Broussa hevigen tegenstand geboden, doch hij werd pp de twee vleugels omsingeld en werd 'totaal uiteengeslagen en vernietigd. Het officieel legerbericht voegt er bij, dat heel de artillerie en al de* mitrailjeuzen waarover de Turksche nationalisten beschik ten, alsook overgroote hoeveelheid munitie levensmiddelen in handen der Grieken ge vallen zijn. Spoorwegongeluk te Hoboken Gisteren had aan de Vischputten te Hobo- ken een vreeselijk ongeluk plaats. Twee Pjarige knaapjes, Felix Golier en Karei Sty- ieman, beiden wonende in de Van de Werve- siraat, stonden voor de barreel om eenen goederentrein te laten voorbijrijden. Toen deze pas voorbij was, liepen beiden de baan over, niettegenstaande de barreel nog niet geopend was. De twee onvoorzichtige kleinen werden geval door eene lokomotief welke uit tegen overgestelde richting kwam en overreden. Felix Collier werd zoo erg gekwetst dat hij kort nadien aan de bekomen verwondingen bezweek. Zijn makkertjo werd met gevaar, jijke wonden naar het gasthuis van Hoboken overgebracht. Door zijne kinderen vermoord Op bevel van het parket van Verviers, hebben de gendarmen gisteren Mev. Ger.. en hare dochter, wonende -te Rahier, bij Chevron aangehouden. Vader Ger.., is op geheimzinnige wijze verdwenen in 1918 en alle opzoekingen Sinds dan gedaan om zijn spoor terug te vin den, zijn vruchteloos gebleven. Naar de verklaring van verscheidene ge tuigen zou M. Ger.., dikwijls door zijne kin deren met den dood bedreigd geweest zijn. De zoon. Ferdinand is onlangs in het gast huis te Luik overleden en vrouw Ger., even als hare dochter worden verdacht medeplich tig geweest te zijn aan de moord gepleegd op vader Ger... Men vermoedt dat zij het lijk ran den vermoorde begraven hebben. Het parket van Verviers houdt zich thans met de zaak bezig. WISSELKOERS van 16 Juli Amsterdam (gulden) 390 0/0 tot 400 0/0 Keulen (mark) Genève |talië Madrid Londen (pond sterl.) Parijs Dollar (New York) 28 7/10 tot 30 7/16 198 1/2 tol 202 1/2 65,00 <ot 69,00 178,50 tot 182,50 43.65 tot 43.90 93 15/16 tot 94 7/16 11.20 tot 11.30 Medegedeeld door de Banque Centrale de Dendre. Zittingen van Donderdag 15 Juli. Movgendiitling geopend om 10 urenonder voorzitterschap van M. Carton deWiart. Gedwongen stakingen. De Kamer zet de bespreking voort van de 'uterpelatie van M.M. Dierkens, Pepin en Hoen over de plotselinge staking van de voort brenging in zekere bedrijven en de.hachelijke gevolgen die het Jand diensvolgens onder gaat. M. PEPIN, zegt dat men in alle vreemde dagbladen heeft kunnen lezen dat de econo mische heroDbeuring van Belgie zoo buiten gewoon goed gaat en nu staakt men eensklaps de voortbrengst in de weverijen en in andere nijverheden. M. VAN HOEGAERDEN. Dat is bet gevolg tan de koopersstaking. M. PEPIN vraagt dat men de frabrikanten desnoods door opvordering, zou verplichten hunne voorraden aan een matigen prijs te verkoopen. 31. P1ERARD, legt eene dagorde neer iiy dien zin. Hij oordeeld echter dat voor de op- vordering al de andere dwangmiddelen moe ten aangewend worden. M. BRAUN. Gij spreekt altijd van winsten maar het meerendeel der nijverheden leven slechts van hun bankkrediet. Na eene korte gedachtenwisseling tusschen MM. DEGREVE, HUYSHAUWER, DIER KENS, BOUCHERY, DE SCHUTTER en WAUTERS, miniister van arbeid, trekt M Piérard zijne dagorde in. De minister zegt namelijk dat er eene stu diecommissie bestaat om de koopprijzen te bestudeeren. De zitting wordt om 12 u. 30 geheven. Namiddagzitting geopend om 2 ureonder voorzitterschap van M. Brunnet. De aohturendag De Kamer zet de bespreking voort van het ontwerp, betreffende den achturendag. M. GENDEBIEN lept een amendement neer, waarbij de wet niet toepasselijk wordt gemaakt op de samenwerkende klompenma kerijen, die niet meer dan vijf-en-twintig werklieden tellen. M. UYTROEVER vraagt dat het voordeel der wet toegepast worde op de bedienden der botelnijverheid en op de koffiehuisbedienden en winkelpersoneel. M. WAUTERS, minister van arbeid, zegt dat het amendement van M. Gendebien over bodig is, daar de wet de coöperatieven ver schoont. Aan M. Uytroever vraagt de minister ver trouwen te hebben 'in de regeering en in de syndikale inrichting. M. MASSON, zal de wet stemmen, ofschoon hij wel enkele opmerkingen heelt te doen gel den aangaande de bewijsvoering der socialis tische voorstaanders van de wet. M. STRAUS bestrijdt de wet. Hij zegt dat de ypijheid aan de patroons en aan de arbei ders moet gelaten worden, om zich over den arbeidsduur te verstaan. Een hevig incident. M. UYTROEVER. Men weet volgens wat te Antwerpen is geschied, wat de vrij heid, zooals M. Strauss ze verstaat, waard is M. STRAUSS. Ik wacht met ongeduld de aangekondigde ondervragingen af. Ik zal niet de beschuldigde zijn, maar wel de be schuldiger. 31. EECKELEERS. Wij zijn geen moor denaars wij Onze handen zijn rein (Toej. op de soc. én op andere banken ook.) M. STRAUSS. De moordenaars Maar die zijl gij. Een storm van lawgd en geroep breekt los. 31. EECKELEERS, rechtstaande, roept M. Strauss toe Gij, Gij zijl een moordt' naai' I (Rumoer.) M. STRAUSS. M. de voorzitter, men noemt mij moordenaar Ik vraag dat 31. Eeckeleers tot de orde zal geroepen worden. M. DE VOORZITTER. In het gerucht heb ik niets gehoord. Ik heb het snelschrift van't voorval gevraagd; na raadpleging zal ik oordeelen wat mij te doen staat. Herneming der bespreking Art. 2, vaststellend dat door personeel, op wie de wet toepasselijk is, moet verstaan worden de arbeiders, de beambten en in het algemeen elke aan den arbeid zijnde perso nen. ter uitsluiting van de personen, belast met bestuur, toezicht of een vertrouwensposR handelsreiziger en aan huis werkzame Arbei ders, wordt vervolgens goedgekeurd, na eene grondige bespreking. Er dient gewezen te worden op de volgende verklaring van M. WOESTE Ik zal de wet stemmen omdatzijeen belangrijken zedelijken invloed op de werkende klas zal uitoefenen. Met zoo te bandelen beantwoord ik aan eene reeds oude overtuiging. Het incident Strauss M. DE VOORZITTER. - Ik heb het snel- schrift ontvangen. Ziehier hoe de zaak zich voorgedaan heeft. MM. Eeckelaersen Strauss hebben elkaar lieflijkheden gezegd, en daarvoor bestond er geen reden tot presiden- cieele tusschenkomst, omdat den gezegden zin te meervoudigen zin gebruikt werd. Doch in 't gerucht, heeft M. Eeckeleers, ia 't bij zonder M. Strauss bedoelend, geroepen Gij zijt een moordenaar 1 Ik roep M. Eeckeleers tot de orde, en hoop dat hij deze tot orderoeping zal aanvaarden en mijn gezag van voorzitter zal eerbiedigen. Het is te be treuren dat zulke erge uitdrukkingen hier gebruikt worden. M. EECKELEERS. Ik eerbiedig het voorzitterschap van M. Brunei en ik onder werp mij aan zijn geaag. Maar dat belet niet dat als men van de andere zijden onwaarhe den zegt, wij die mogen weerleggen. Het wa re beter dat de oorzaken van dit incident konden weggenomen worden. Dat gaat echter niet. Mij tot de orde roepen kuDt gij, maar het lijk dat te Antwerpen nog boven de aarde ligt, terug levend maken kunt gij niet. Ik houd de policie niet verantwoordelijk voor deze moord, maar wel diegenen die haar het wapen in de hand stopten. Tijdens de onder vraging van de volgende week zullen anderen en ik deze zaak wel in den reine trekken. M. DE VOORZITTER. Het incident is gesloten. De overgangswat der huishuren De Kamer neemt met 131 stemmen legen 4 de overgangswet betrekkelijk de huishuren aan. De achthurendag Verschiilige artikelen worden zouder aan merkingen aangenomen. Bij art. 8 vroeg M. UYTTOEVER de afschaffing van den nachtarbeid in de dag bladen, doch de verslaggever zegde dat hij met deze vraag, om praktische redenen, geen rekening kan houden. Wel hoopt hij dat de Zondagrust eerlang zal ingevoerd worden in dagblad wezen. Art. 8 wordt voorbehouden. De bespreking wordt gestaakt bij art. 14 dat aangenomen wordt. De zitling wordt geheven om 6 u. 30. De bandieten] te Melte Dezer dage,? )ve,,d te Aalst een kerel aan gehouden, die do'or zijn verdacht uiterlijk de aandacht dei' po^e °P *ich getrokken had. Onmiddelijk vatir^n vermoedens op, dat deze kerel wel in betrek kon *taan met de moordnaars van politiecommissaris Meyer te Melle. In zijn bezit vond men een tram kaartje Gentbrugge-Melle, afgeleverd op 11 Juli. De aangehoudene is naar Gent over gebracht. WIELRIJDEN DE RONDE VAN FRANKRIJK. De tiende ritNizza-Grenoble (333 kim.) Sinds de overwinning der Belgen verze kerd is en datThys vijftig minuten voorsprong heeft op den tweeden rijder is de belangstel ling veel verminderd. Ook de tiende rit was weinig belangrijk De 23 renners bleven bij elkaar dat het een aard had, niettegenstaande er meer dan 100 kilometers lang moest geklommen wor den vanaf 0 tot 1505 meters hoogte. Het tempo was zeer traag en nog 20 renners waren te gelijk te Pugot-Thénier (65 km.) om 5 u. 49 (met bijna een uur vertraging reeds). Als de Col St-Michel (1505 m. hoogte) overwonnen is, zijn nog al de eerste klassers te gaar met Pellelier, Muller en Dorfeuille als tweede klassers aan hunne zijde. De bestijging van Valgelaye (2250 m. hoog te) zal evenwel verandering brengen. Er wordt hevig strijd geleverd en halverwege zijner nog zeven te samen, wat hetzelfde blijft tot boven op den top, alwaar Larabot het peloton aanvoert. In de daling op Barcelonette (170 km., 140 m. hoogte, verliezen er twee renners terrein, zoodat Lambot, Thys, Scieur, Ros- sius en L. Heusghem te gaar zijn. Te Gap (233 km., 755 m. hoogte) hadden H. Heusghem Barlèhlémy, Goeihalsen Dhers, het peloten vervoegd, terwijl Scieur door bandongeval er uit verdwenen was. Nu wordt de Col Bayard (240 km., 126 meters hoogte) bestegen, en hier wordt de koers beslecht. De hoofdgroep is uit elkaar gerukt, zoodat te La Mure, 291 km Thys, Lambot, Rossius en Scieur, weer bijkomen, om 3u. 40 toekomen opi minuut door H. Heusghem gevolgd. Deze laatste gelukte er in, bij de opvolgende dalingen, de hoofd- ,roep in te loopen, waarna Scieur nogmaals oor bandongeval achterstel krijgt. Zonder veranderingen komt het hoofdgroep te Gre noble toe, waar H. Heusghem in den sprint wint, De uitslag was als volgt. 1. Heusghem Hector (B) 14 u* 47 m. 39 s. 2. Rossius Jean (B) 14 u. 47 m. 39 s. 3. Thys Philippe (B) 14 u. 47 m. 39 s. 4. Lambot Firmin B. 14 u. 47 m. 39 s. 5. Scieur Leon (B) 14 u. 50 m. 30 s. 6. Heusghem Louis 14 u. 55 m. 15 s. 7. Mas8oii Emiie B. 15 u. 08 m. 14 s. 8. Barthélémy Honoré(F) 15 u. 38 m. 49 s. 9. Dhers Eugène (F) 15 u. 38 m. 49 s. 10. Goethals Fólix (F) 15 u. 44 m. 2&s. 11. Pelletier José (F) 15.u. 52 m. 07 s. 12. Vandaele Joseph (B) 16 u. 13 m, 51 s. Algemeens klasseering na den tienden rit J. THYS PHILIPPE <B) 154 u. 24 m. 32 3. 2. Heusghem Hector B. 155 u. 14 m. 27 s. 3. Larabot Firmin (B) 156 u. 01 m. 36 s. 4. Scieur Leon B 156 u. 05 m. 28 s. 5. Rossius Jan B. 156 u. 40 m. 12 s. 6. Masson Emile B. 156 u. 52 m. 05 a. 7. Heusghem Louia (B) 158 u. 02 m. 34 s. 8. Barthèlemy Hon. F. 159 u. 14 m. 20 s. 9. Goethals Félix F. 159 u. 27 m. 41 8. 10. Vandaele Jozef B. 161 u. 48 m. 57 s. 11. Dhers Eugene F. 162 u. 38 m. 01 s. 12. Pelittier Jose (F) 167 u. 01 m. 33 s. De geestelijke afzonderingen voor Onder wijzers en Kosters zal dit jaar plaats hebben: 1° te Gent, bij de Eerw. Paters Jezuieten, Bestormstraat, op Zondag 8 Augustus en op Zondag 19 September. 2° te St Niklaas, in de Normaalschool, op Zondag 12 September. De afzonderingen beginnen den Zondag, ten 8 ure 's avonds en eindigen den Woens- g 's namiddags. Wie er deel aan wil nemen, wordt ver zocht 8 dagen te voren aan den E. P. Van Acker S. J., Bestormstraat, te Gent, of den E. H. Bestuurder der Normaalschool, te ver wittigen, en, voor de Normaalschool, zich te voorzien van lakens, overtreksel, hauddoek, kam en zeep. De kosten bedragen 6 fr. voor gansch het verblijf. Het is de vurige wcnsch van Zijne Door luchtige Hoogwaardigheid dat de gemeente lijke en de vrije onderwijzers van zijn Bisdom eene der geestelijke afzpnderingen volgen die voor hem gegeven wprden. Men verzoekt ons het overlijden te melden van echtgenoot van CESARINE SIMONS geboren ite Aalst den 7 April 1851 en aldaar overleden deh 15 Juli 1920. Lijkdienst en begrafenis Zaterdag 17 Juni, om 9 ure, in de kerk van O; L. V. Bijstand. Mijlbeek. Vergadering len sterjhuize Groenstraat, 47, om 8 1/2 uren. DE CONFERENCIE VAN SPAj_Spa, 16 Juli. De Hoogere raad vergaderde heden morgeira om 11 1/2 ure, ten eifide het protecoól op te maken van de kolenovereenkomst welke aan de Duitsche afgevaardigden zou ter onderteekening voorgelegd worden. De se- krelans van 31. von Simons was wederom met nieuwe vragen voor den dag gekomen. Zoo wilde hij dat de maatregelen te nemen door de Entente in geval van onvoldoende kolen-1 levering tegen 1 November, slechts zouden genomen worden indien Duitschland vrijwillig in foute bleef. Ook vraagt hij 10 mark goud voor voeding in plaats van 5 zooals de Entente voorstelt. De Hoogere raad beraadslaagde over die voorstellen en besloot zich bij zijne eerster eischen te houden. De Duitschers vroegen dan, om Vrijdag namiddag geene algemeene zitting te moeten houden, dus weeral om tijd Ie winnen. Ook dat voorstel werd door den Hoogeren Raad van de hand gewezen en de Duitsche gevolmachtigden uitgenoodigd, om 4 ure ter zitting aanwezig te zijn. BRUSSEL, 16 Juli. Lord Curzon uit Spa naar Engeland terukkeerende, is heden- morgend om 11 ure 20 te Brussel aangekomen. Om 11 ure 35 vertrok hij naar Oostende. BOLSCHEWIST AANGEHOUDEN TE LONDEN.— Londen, 6 Juli. -Daily Herald» meldt dat Santeri Nuerteva, bestuurder van het Bolschewistisch bureel le Nëw-York, diö zich sinds een vijftiental dagen te Lpnden bevond, om er behulpzaam te zijn bij de onder handeling der afgevaardigden der Sovjets, is gisteren aangehouden en over de grens gezet. OP HET POOLSCHE FRONT. Warschow, 16 Juli. Deofffcieele mededeeling van den 8taf luidt, dat na verwoede aanvallende Bolschewisten Smorgon Osniakny bezet hebben. De strijd duurt zeer hevig voort in den Noordei sektor, alsook langsheen de rivier Olszen- ka, ten noordroosten van Sluck. Overal elders werden de Bolschewisiische regimenten, achteruit geworpen. KERKSTRAAT, -IS, AALST schenkt gratis aan al de ©orSogiswes-BnëBïikfcen der stad' 2 pakjes Sigaretten en 5 extra Sigaren, op ZONDAG 18 JULI, dag van den Bloemenstoet, van af 7 ure 's morgens mits vertoon van hunne kaart. Bovendien zal het Comiteit dezer dapperen 10 t. h. ontvangen op al de ontvangsten van den dag. 1!l88 1 Programma van het Concert van Zondag 18 Juli, op de Groote Marrkt, om 11 1/2 ure, te geven door de Koninklijke Fanfaren Les vrais amis Constants (Oude Garde), onder leiding van M. F. Coessens, eerste prijs met onderscheiding van het Koninklijk Conservatorium van Brussel. 1. Alsace-Lorraine, march©, 2. Ouverture Giroflé Girofla Opera bouffe 3. Les Cloches de Corneville Fantaisie 4. Rêverie uitgevoerd door 8 saxophones Fantaisie üu Pre aux cleres 6. Rendez-vous de ehasse L. Parnotte Ch. Lecocq Planquetle Schumann Herold L. Langlois DE JAARLIJKSCDE BEDEVAART van Aalst naar Leuven, zal plaats hebben 'Maan dag 16 Augusli aanstaénde. Voor alie inlich tingen zich te wenden Keizerlijke Plaats, t.s. NATIONALE FEESTEN. - Nieuws voor de Invalicden. - Tei- gelegenheid der Natio nale feesten richt de Bevelhebber der Pupil lenschool eene cinemavertooning in, den 21 Juli, om 19 ure, in de zaal Madeion De Invalieden der stad Aalst hebben Vrijen oegang op vertoon vnn hunne cinema kaart. Namens het Bestuur: J, Van N-este, Komt allen Zondag 18 Juli naar Aalst met heel uw huisgezin 't zal de moeite weerd zijn. Men onthoude het welDe stoet begint om 2 ure namiddag stipt, op de Damkaai. Het weder alleen is bij machte deze groot- scbe onderneming te doen lukken. Ten 1 1/2 ure namiddag zal de stoet ge vormd worden op de Damkaai (Vaart), met den kop naar de Zeebergscliebrug tot aan de St Annabrug en een vleugel langshenen den Ouden Dender in de St Annastraat tot aan den Molendries om te volgen. lederen deel nemer zal een volgnummer ontvangen welke hij verzocht is van den rechter kant aan zijne voorstelling te hechten. Dit nummer zal aangeduid staan aan een der boornen op de Damkaai zijne plaats aanwijzende. WEGWIJZER Damkaai, Brabantstraat, Brusselsehe- straat, Kerkstraat, Groote Markt. (Junj). Lange Zoulstraat, Korte Zoutstraai, Kei zerlijke Plaats (links), Nieuwstraat, Markt, Leopoldstraat, Esplanade, Statiestraat, Sta tieplaats. (Jury). Albert Liénartstraat, Vaartstraat, Bier straat, Molenstraat, Kapellestraat, Graan markt. (Jury). Esplanadestraat, Esplanadeplaats, Vrij heidstraat, Kat. (Jury). Nieuwstraat, Schoolstraat, Dirk Martens- straat, Dendermondsche steenweg, ontbin ding. Namens 't Bestuur van den Bloemenstoet. KOmT TE VERSCHUREN en verkrijgbaar in de - Volksstem REE DE JEUGD door den welgekenden Eerw. Pater Maes S. J. Prijs2.00 fr. Gij allen dus, en vooral ouders en ziel zorgers, van wie het hart klopt voor de be langen en het welzijn van het volk, steekt de handen uit de mouwen en werkt mede om van onze kinderen, gezonde, verstandige en reine menschen te maken. Maakt kennis met dit boekje, leest en verspreidt het. Airum. VERLOREN.' Zondag avond op de Botermarkt of omtrek een armband in argent- niclé, terug te brengen tegen goede beloo ning Kapellestraat 27, Aalst. 4981 Bioemén> en Heklaamsloet Schoon© Geraniums in bloem te bekomen, voorvensters, balkons of uitstallingen, aan matigen prijs, bij A. De Backer-De Wever, Dorpplaats, Moorsel. 499C N. V. MERCATOR. Algemeens Verzeke ringmaatschappij. Em. Jaoqmainlaan, 125 Brussel. N. V. MERCATOR heeft de eer u tor kennis te brengen dat zij heeft.aangesteld tot Hoofd agent van «Mercator., voor Aalst en omliggende MERCATOR beschikt over eer» waarborg kapitaal van 5,000,000 frank, in enkele maanden tijd voor duizend Vlamingen onderschreven. Op vorzekeringgebied wil deze maatschappij J die onmiddelijk een grooten bijval genoot, een ge- zonderen economischen toestand scheppen, door de premiën der Vlaamscho menschen in het Vlaamscho land te doen blijven. üai-o Afdeelingcn zijn Brand, Ongeval- lesij Leven, Spaarkas, Hypotheken en Lijfrente» De voorwaarden en tarieven van MERCATOR kunnen gerust de vergelijking onderstaan met diegene van om 't oven welke soliede Verzeke ringsmaatschappij. MERCATOR worde de Verzekeringmaat- schappij van alle Vlamingen I Haar Beheerraad bestaat o. m. uit de hoeren Dr Van de Porre, oud volksvertegenwoordiger K. de Leusnay, scheepvaartagent F. Van G'au- welaert en G. Sap, volksvertegenwoordigers; M. J. Hoste, Jr; L. Gevaert; D. H. Poelmans. Alle inlichtingen te bevragen bij 4974 Iftaanifraat, 16, Halst TE BEKOMEN 50.000 kilos wit, fijn, keukenzout. Boudewynkaai 9, Aalst. Bijzondere prijzen voorlverkoopers. 4810 KALFKOE1EN en KA LF VA A RZEÏÏ echte HoLlandsohe, beste soort, zijn aange komen op Donderdag 15 Juli, bij de Wed. Benoit De Wael, Aalst-Mijlbeek, Boter melk straat; 4986 GEVRAAGD eene boerenmeid, bij Valery Vau Nuffel, St-Jobskapel. Loon 60 fr. Kost en Inwoon. 4989 GEVRAAGD Lange Zoutatraat, 16, Aalst, eene goede keukenmeid. Loon 60 fr. 4973 GEVRAAGD voor bediende, gemeubelde kamer, met kosten inwoon. Schrijven onder de letters M. H. bureel van het blad.- 4980 JEUNE HOMME parfaitement au courant de la steno-dactylographie et connaisaant flamand, francais et anglais, öemande place comme steno dactylographe. Ecrire bureau du journal F. M. H. TE HUREN twee eohoone gemeubelde kamers, voor heer of dame alleen, zonder pensioeD. Schrijven ten bureele van het blad onder deletters H. B. 4992 TE KOOP Automatieke Piano, zoo goed als nieuw, met de laatste dansen, bij Jean Van der Spiegel, Breedestr., 107, t.s. 4991 POREIPLANTEN TE KOOP. te Aalst, Koolstraat, bij Frai s De Clercq, 50 centie men de 100. Te huis 's morgens tot 8 uren, 's ramiddags na 4 uren. 4985 TURFSTROOISEL TE KOOP, zich t© bevragen Moutorij De Wolf-Cosyns, Gent- sche steenweg. TE KOOP eersle kwaliteit van nieuw Hooi, onmiddeSijk at te halen in de Mouterij De Wolf-Cosynsf Sentschen Steenweg. Glmen Hout te koop, bijzonder diens, tig voor wagenmakers. Zich te bevragen Nieuwstraat, 47, Aalst. BERICHT lh ondergeteehende Celestien Van de Velde horlogiemakerneemt de eerbiedige vrijheid hel geacht publiek kenbaar te maften dat ik mij geplaatst heb voor het herstellen van alle uurwerken. Hopende door mijne goede en verzorgde bediening de gunst van eenieder te winnen, bied ik Ued. wijne beleefde groeten. 4983 Celestien Van tie Velde* HorlogiemakerMolenstraat, 41, Aalst.

De Volksstem | 1920 | | pagina 2