Vschy Pillen APOTHEEK De Inkomstenbelasting ln Amerika. De Fransche soldaten te Malnz Oe ziekte der ex-keizerin te Doorn. Een verdachte kerel aangebonden Ben tram op hol. Een drama ln het Alpengebergte. Lock*out uitgeroepen Het complot In het Saarbefcken De strijd tegen het roode schrikbewind in Spanje. SENAA.X Laatste Berichten per Telsfsen STADSNIEUWS Vrije Vereenlging der Katholieke Burgers Dringenden oproep aan alle Katholieken VERSTOPPING Vermijdt de hevige purgeermiddelen BEPROEFT DE genezen de Lever en Maagkwalen, in alle apotheken GELDLEEN INGE'S Jér. Renneboog loos verloren is. Indien het Russisch leger jijne zegepraal in Polen kan doordrijven, dan tal er een nieuw drieverbond gesloten wor den tusschen Engeland, Rusland en Duitsch- land, dal zich legen alle wijzingen aan de Êuropeesche landkaart zou verzeilen. De Engelschen zich reeds verzet hebbende tegen den afstand van Hoog-Silezië aan Polen zonden er in toestemmen dat Rusland de Oostelijke Duitsche grenzen van 1914 zou kerstellen. Alhoewel men echter te Berlijn vertrouwen heeft in Moskon, is men in Oóst-Duitschland toch ongerust, daar men weet dat de Rus sische troepen zich aan de grens bevinden, en deze op buit belust zijn. Daarentegen is Rusland echter verplicht jujne legerstelling ie wijzigen ingevolge de Hongafirsebe bedreigingen. Een oproep van Budieny De opperbevelhebber der roode ruiterij, generaal Budieny, heeft een oproep gericht lot het congres der derde Internationale te Moskou. Na aan de zegepralen op de Polen de witte garde en de Êuropeesche kapita list!) us, herinnerd te hebben, zweert Budieny dat hij enkel den strijd zal staken, wanneer het roode leger zijne bevelen zal kunnen ont- vaggen uit Parijs, Berlijn en Londen, welke ook roode hoofdsteden zouden geworden cijn. Een Poolsche noodkreet WARSCHOW li Oogst. De nationale vei'dedigingsraad komt een beroep te doen op alle volkeren der wereld en verklaart dat de Poolsche natie nooit een onteerenden vrede zal aanvaarden en zich tot het uiterste zal verdedigen zooals hel Fransche volk deed vóór Parijs in 1871. Men schijnt al te gauw vergeten te hebben, dat de leiders der Bols- Chewislen in 1918, bij den aanval op Vilno verklaarden, dat z:j de Poolsche prop zouden verwijderen en door Duitschland naar den Rbyn zouden trekken. Op hel oogenblik van den beslissenden strijd richt Polen zich to) alle volkeren der wereld om bun te zeggen, dat het strijdt voor zijn beslaan onder de vlag van vrijheid en vooruitgang. De oproep eindigt als volgtDe verplette ring van Polen zal in de wereld eene slach terij doen ontketenen, welke in ijselijkheid alles zal overtreden wat ooit gezien werd. Dezen die de oogen sluiten, om het gevaar «iet te zien, zullen ze te laat openen. De Uhreensche hulp BRUSSEL tl Oogst. Het Ubreensch bureel deelt voleende inlichtingen mede Uit Pelrograd wordt gemeld, dat de voiks- kommissaris Podvoisky aan het gouverne ment der Sovjets heeft laten welen, dat de opstand der boeren in Uhrenie veld wint en ernstig htt achter front van den linkervleu- f;el der rooden bedreigt. De opstand is duide- gk tegen de Bolscbewisten gericht. Eerst was deze opstand enkel te bespeuren in de provincie Kherson, doch hij heeft zich reeds uitgebreid tot de provinciën Kiev, Podolie, Volhynie, Pollava, Ekatermoslaw en Kark- het. Daar de oogst binnen is, wapenen de boeren zich en vormen regimenten. Zij vallen de Bol se hc wisten aan en richten ware bloed baden aan. De Uhreensche troepen van generaal Pa- vlenko hebben aan de Seretb en aan den Dniester al hunne stellingen behouden. Al de aanvallen der Bolsehewisten werden afgesla gen. De gebroeders Vanderbilt veroordeeld. De millionnairs-broeders Frederick en Heginald Vanderbilt zijn door den federalen attorney te New-York tot 600.000 en 800.000 frank boete veroordeeld, wijl zij in 1915 geen inkomstenbelasting betaald hadden. Het belastbaar inkomen der broeders werd ln 1915 op tien millioen frank geschat. Door dertig Dultschers mishandeld. Uit Mainz wordt gemeld dat in den nacht van Zondag op Maandag een Fransche kor poraal en een adjudant door een 30 dronken Duitschers mishandeld werden. De Franschen ontvingen mesteken en moes ten naar het gasthuis worden overgebracht. Hun toestand boezemt geen onrust in. In de laatste tijden vallen meer zulke aan randingen voor. Oe onderteekening van het Turksche vredesver. -~:i De plechtigheid te Sèvres Hel vredesverdrag met Turkije werd Dins dag namiddag om 16 uur, zooals wij gisteren hebben gemeld, in de Manufacture Nationale te Sèvres onderteekend. Om 16 u. 5 trad de heer Millerand, voor afgegaan door den heer Fonquières, bestuur der van het protocol, het eeresalon binnen waar rond een vorm van hoefijzer opgestelde tafel, de andere gevolmachtigden reeds plaats genomen hadden. Daarop werden de Turksche afgevaardig- pen binnen geleid. Het waren generaal Hamdi pasja Tcwlik pasja en Recliild Albey. Zij waren in zwarten rok en droegen de fez, die zij tijdens de ceremonie, volgens ïnlandsch gebruik afnamen. De heer Millerand stonu rechten verklaar de de zitting geopend. Wij zullen overgaan vroegde hij er bij, tot de onderteekening van het vredesverdrag tusschen de Bondgenooten en Turkije. De heer de Fonquières begaf zich daarop naar de Turksche gevolmachtigden en leidde hen naar pe tafel waarop de documenten zich bevonden. Na dezelve onderteekend te heb ben keerden de di ie Turksche afgevaardigden haar hun plaats terug. De geallieerden gevolmachtigden kwamen daarna hun handteekens zetten. De plechtig heid bad 20 minuten geduurd. HeC laatste vredesverdrag met de mogend heden die tegen de Entente gestreden hebben onderteekend zijnde, is de staat van vrede mei de vijf vijSïïdeüjke mogendheden thans officieel hersteld. Nieuwe hartcrisis. Uit Den Haag verneemt de Petil Journal dat de ex-keizerin te Doorn weer aan een nieuwe hartcrisis lijdend is. Zij verkeert in een toestand van uiterste zwakte. De prinsen Oscar en Eilel-Friedrich, hare zonen, zijn te Doorn. De prins zal eerstdaags den ex-kroonprins te Wieringen een bezoek brengen. te Elupen. De rechterlijke policie van Eupen komt aldaar een zeer verdachten kerel aan te hou den en naar Verviers over te brengen. Deze kerel, die zich als een Zwitsersch doktor, Edgard Schmidt, doet doorgaan werd in bezit gevonden van een revolver, geladen met vijf kogels, alsook van talrijke vlugschriften en dokumenten, voor Bolschewislische en akti- vistische propaganda. Hij was voortdurend in betrekking met den ondervoorzitter der Handelsrechtbank van Aken, de hoofdleider der anti Belgische beweging. Een tram, samengesteld uit eene lokomo- tief en zeven zwaar geladen koopwarenwag- gons, reed de helling der tramlijn Ouffet- Comblain af, toen de machinist vaststelde dat de remmen niet meer werkten. De tram ver kreeg dan ook weldra eene onrustbarende snelheid en de machinist besloot er alles op te wagen. Hij sprong van de lokomotief gelukkiglijk zonder zich erg te kwetsen. Ondanks de pogingen van.de stoker, de ontvanger en twee remdraaiers ging het nog langs om sneller en in duizelingwekkende vaart vloog den tram door Comblain. 't Mag waarlijk een wonder heeten dat er geene erge ongelukken te betreuren vielen. Alleen een paar hennen konden zich niet tijdig uit de poolen maken en werden verpletterd. Aan het eindpunt der tramlijn botste de tram op eene reeks waggons waardoor er verscheidene verpletterd werden. Ook de lokomotief werd erg beschadigd. IN IERLAND Een ooroetvvan kardinaal Logue. Londen, li Aug. Kardinaal Logue, primaat van led*ad, heeft een novene voor het welzijn van Ierland voorgeschreven. De toestand, zegt de kardi naal, wordt van dag tot dag ernstiger. Be halve de jongste misdaden zijn reeds uitbar stingen van sectarischen hartstocht voorge komen. Om alle wanordelijkbeden te voorkomen, heeft de kardinaal op het feest van Maria Hemelvaart alle openbare processies en poli tieke betoogingen verboden. X Drie toeristen storten in een afgrond. M. Brand, 23 jaar, na de Yszee te hebben overstoken, wilde aan den anderen kant naar beneden komen langs een moeilij ken weg. Hij klom op een grooten steen, die losgeraakte en den Alpenbeklimmer in de diepte storten deed. Op de Elme-naald bevonden zich drie loe risten, twee mannen en een vrouw, ook zonder gids. In een afgrond zijn twee van hen, een man en de vrouw neergestort en slechts in een erbarmelijken toestand heeft men de ver ongelukten er kunnen uilhalen. BERGEN, 11 Aug. De fabriekbazen van brandvrije producten van Baudour, Juabi6e, Hautragc, Saint Ghislain, Tertre en Sirault hebben het lock-out uitgeroepen en hunne fabrieken gesloten. De werklieden (omtrent 3000) dreigden in staking te gaan, omdat de patroons hun gee- nen loonsopslag wilden toestaan, die dezen -onmogelijk zegden te kunnen geven. De - Malin verneemt uit Straatsburg de laatste dagen zijn er honderden raenschen bij de samenspanning in het Saarbekken be trokken, gevangen genomen. Dezen worden groepgewijs uitgezet. Dc militaire ordemaatregelen zijn nog vorsche.-pt. De mijnwerkers en de andere vakvereenigingen sluiten zich niet bij de staking aan. In de bosschen rond Saarbrugge hebben de gendarmen 61 spoorwegwerklie aange houden. Zij zeggen bevel ontvangen te heb ben niet te werken De krijgsraden beginnen van heden af te zetelen. Een stad in Engelsch Indië overstroomd. Meer dan honderd dooden Naai' men uil Londen meldt maken de bladen uit Engelsch-Indië melding ,an een abnoi-uialen regenval, gevolgd door over stromingen. De stad Jamshedput' is overstroomd. Er zijn meer dan honderd dooden. De toestand is ernstig. Alle mogelijke pogingen worden gedaan om de bedreigde menschenlevens te redden en de uitbreiding der ramp te beperken. Uit Madrid verneemt de n Temps dat er in Juni 35 socialistische aanslagen plaats hadden te Barcelona. Meer dan 15.000 gevaarlijke personen hebben maanden lang gevangen gezeten. De meesten werden in vrijheid gesteld. De re geering treft thans maatregelen om het syndi calistisch schrikbewind te bestrijden. Zitting van Woensdag 11 Oogst onder voorzitterschap van M. de Favereau De huishuurwet M. VAN DER VELDE vraagt dat de Se naat het wetsontwerp zou stemmen zooals het laatst door de Kamer aangenomen werd. MM. DUFRASNE en BRAUN verklaren dat de kommissie bij hare zienswijze der ver hooging van 500/o blijft. De algemeene beraadslaging wordt geslo ten. Bij artikel 7 wordt het voorstel der com missie dat de verhooging van500/o algemeen maakt en dus het voorstel der Kamer ver werpt, dat de huishuren benoden de 1200 fr. slechts met 30 0/o liet verhoogen, aangeno men met 88 stemmen legen 9. Het ontwerp moet dus terug naar de Ka mer. Dc andere artikelen worden zonder debat aangenomen en het geheel der wet gestemd met 90 stemmen tegen 5 en 2 onthoudingen. Vtaamsch in het Bestuur MM. MERTENS en RYCKMANS dringen er op aan dat de Seuaat het wetsontwerp voor bet verlof zou onderzoeken. M. BERRYER is. van oordeel, dat door het wetsontwerp der Walen uit alle openbare ambten gesloten worden. M. RYCKMANS betwist zulks en verklaart dat de ontevredenheid in Vlaanderen nog zal toenemen indien het onderzoek verdaagd wordt. MM. BERRRER en MAGNIETTE vragen de verdaging tot Oktober. M. LEK EU is ook voor de verdaging, doch zou onmiddelijk aan de bespreking van de wel betreffende den 8 uren dag en de herzie ning van ariikel 47 dei' grondwet willen be ginnen. M. DELACROIX stëlf voor de drie vraag stukken ie onderzoeken op 1 Oktober of op 28 Septemb2r. Nadat M. WOUTERS andermaal aange drongen beeft op onmiddelijke bespreking van den 8 urendag, treedt M. CARTON het voorstel bij vanM.Delactoix, terwijl M.RYK- MANS de Vlaamsche senators aanzet legen alles te stemmen, indien de wet op bet Vlaamsch in bestuurzaken niet onmiddelijk ter stemming wordt gelegd. MM. LEKEU en VQLKAERT stellen voor de zitting van den Senaat te verlengen en de drie wetsontwerpen, op de dagorde, achter- eenvolgens te bespreken. Dit voorstel wordt verworpen met 74- stem men tegen 14 en 5 onthoudingen. Het voorstel van M. Delacroix, om al die vraagstukken op 28 September te besproken, wordt dan aangenomen. De zitting wordt geheven om 5 uren 30. DENDERHAUTOH - 't Gaat te verre. Over enkele da'^en vond M. Brys een aardig speur in eene partij haver die weel derig groeido dioht de jongensschool op den Borrekenswijk.|Hij vervolgde liet gemaakte wegje door liet gewas en werd gewaar dat etraaischenders en plunderaars op zijnen akker gewoeld hadden. Hij ontdekte den doolhof waarin de drie daders van het mis drijf binst de schooluren zich ophielden en vermaakten Hij bestatigde voor een hon derd franks plat geloopen en verdelgde ha ver. De daderkens werden door de gendar men van HaelLerl gevat en zijn 10, 8 en C jaren oud. De oudste der bende had een mes op zak dat hij trekt bij gelegenheid. Er werd proces-verbaal opgemaakt. Men zal de ben gels te Ruysselede of te St Hubert in de verbetorings8chool moeten huisvesten, Hoe is 't mogelijk van sommige ouders van immer toe te geven on hun kroost zoo on beschoft op te voeden RECHTBANKEN Boetstraffelijke Rechtb. van Dendermorvde Oneerlijke soldaat. Een sddaat, zekere F. M. van Silly, in garnizoen te Dender- monde heeft een paar schoenen loebehoo- rende aan het leger verkocht en krijgt een maand gevang en 26 fr. boet. De persoon van St Gillis Dendermonde die de schoenen verheelde is er met 15' dagen gevang en 26 fr. boet van af. Verheling. Voor bedrieglijke beling van eene groote hoeveel garen die op den spoorweg ten Dadeele van de firma Stichel- mans was ontstolen, en die dan later aange slagen zijn door de politie, krijgen V. d. B. J., schoenmaker te Aalst, 1 maand gevaDg en 26 fr. boetV. d. B. F. vader van den eerste, en D'h. A., werklieden te Aalst, 15 dagen kot en 26 fr. boet. Men verzoekt ons 't overlijden te melden van Anna*Ce£arina De Sadeleer weduwe van LEOPOLD DE BEUL geboren te Aalst den 7 April 1850 en aldaar overleden den 12 Oogst 1920, versterkt door de Heilige Sacramenten, Lijkdienst en Begrafenis Zaterdag 14 Oogst om 7 1/2 uren, in de kerk van St Martinus! Vergadering aan 't Hospitaal, om 7 ure. DE KONINGIN DER BELGEN OP TERUGREIS. PARIJS 12 Oogst. Koningin Elisabeth van Belgie, die incognito eene reis deed in Frankrijk vertrok om 12 ure 30 mei den sneltrein naar Brussel. EENE LOGENSTRAFFING. PARIJS 12 Oogst. Het Roumeensch gezantschap te; Parijs logenstraft de tijding, dat eene afdeeling troepen van generasl Wrangel door Roume-' nie naar Galicie zou trekken. HUISZOEKINGEN TE BRUSSEL. Brussel 12 Oogst. Heden morgend werden! huiszoekingeu gecjian bij den algemeenensekretaris van hel on^derwijzerssyndikaat, alsook} in de redaklie van het blad der onderwijzers Notre Voix ziflks in betrek met de valsche! telegrammen welke onlangs rondgestuurd werden. De tekst der valsche telegrammen werd aangeslagen en de daders zijn gekend. Ook andere belangrijke dokumenten werden aange slagen. M. MILLERAND OP REIS. Parijs, 12 Oogst. De Fransche kabinetsoverste is in gezelschap van een paar andere ministers, uit Parijs vertrokken om eene omreis van eeo tiental dagen in de bevrijde gebieden te doen. DE BOLSGHEWISTEN IN PERZIE. LONDEN 12 Oogst. Uit Teheran wordt ge. meld, dat de Bolscbewisten, na eene woelige beraadslaging met Kutchick-Kahn, dePerzi. sche stad Resht gedeeltelijk plunderden en in brand staken. Zij riepen dan de algemeene mobilisatie van alle Perziërs van 18 tot 45 jaar uit, doch deze weigeren zich te laten inlijven, De levensmiddelen worden opgeeischt en de inwoners zijn op rantsoen gesteld. Anderzijds wordt uit Conslantinopel gemeld, dat de Tartaren en Kurdon in allerijl uit Nakbitvan ge vlucht zijn bij het vernemen dat de bolsehewisten naderen. DE DRAMAS DER LUCHTVEROVERING. Parijs, 12 Oogst. Uit Londen wordt aan de Parijzer bladen gemeld, dat men daar zonder nieuws is van de Fransche vliege nierster MejufTei* Bolland, welke gisteren te St Englebert, tusschen Calais en Boulogne, opsteeg, om het kanaal over te steken. Alle opzoekingen bleven vruchteloos. Later kwam echter de tijding, dat de vliegenierster door slecht weder overvallen boven het kanaal naar Frankrijk terugkeerde en te Galbeville landde. Zij zou heden hare poging hernieuwen. Bericht- Broederschap De Be devaarders van HulHet Bestuur houdt er aan van heden af, zijne leden te verwitti gen, a led at de Jaarlijksche Bedevaart naar het Heiligdom van O. L. V. van Hal, zal geschieden op Zaterdag 4 September a. s. Men zal vergaderen in het lokaal, Nieuw- straat, bij den heer Camiel Pilate. Ten einde de noodige maatregelen vooraf gaandelijk te kunnen nemen, ter rustplaat sen onderwegen, worden de personen, die zinnens zijn de bedevaart inedo te maken, zich voor einde dezer maand te laten in- scbrijveo in voornoemd lokaal. Bij BV3- Rob. Van de Lanotte, Wisselugent, Esplanadestraat. 8, Aalst, uit gave van obligation 6 t. b. Koolmijn Lim- bourg Meuse, vrij van belastingen. Uitwis seling van Fransche munten, aau de hoogste prijzen. 5156 Lokaal Groote SSapht, 24 Wij doen een hoogst dringenden oproep aan alle katholieken, zonder uitstel de kie zerslijsten te komen nazien. Dit nazicht is vooral noodig voor dc Vrouwen lijsten. 'T is de eerste maal dat die opgesteld zijn, en bijgevolg zullen er onver mijdel ij kniissingen in bestaan De lijsten der* mannen «n igomoen liggen ten lokale der - Vrije Katholieke Burgers Groote Markt 24. Die der mannen kunnen ook nog geraad pleegd worden In het lokaal derChristene Vakvereenigin gen, St. Jorisslraat (Groen Kruis). In den Katholieken Werkmanskring, Moor selbapn Mijlbeke. In den Katholieken Volkskring St. Jozef, Meuleschetiestraat. ln den Katholieken Burgerskring, Korte Zoulstraat. Bij uitzondering zal het Bureel der Vrije Katholijke Burgers, 24, Groote markt, (ingang langs de middendeur), ich DAGELIJKS ter beschikking hou den van alie katholieken, voer het toe zicht der kiezerslijsten (mannen en vrouwen) van 5 tot 7 ure 's avonds. Het noodige zal kosteloos gedaan worden om alle missinsen of weglatingen te her stellen. De Wet zegt dat de hoedanigheid van kie-* zer vastgesteld wordt door de inschrijving op de lijsten. Die niet ingeschreven is, is geen Kiezer Dat dus niemand nalate, zonder uitstel te komen zien of hij, zijne eclitge- noote, familieleden, vrienden en kennissen op de Kiezerslijsten staan. Het is de plicht van alle katholieken dien naam waardig Opgepast tcant binnen enkele dagen is hel te laat Duivennieuws Slecht nieuws. De duivenverzendingen in Frankrijk opnieuw verboden. Een Brusselsch konfrater meldt Een Fransch ministerieel besluit verbiedt den invoer van alle lovende dieren in Frank rijk. Deze maatregelen is genomen met bel oog op de bestrijding der rundpest. Zoo zijn de duiven, welke Woensdag te Vilry moesten gelost worden, aan de Belgische grens losgelaten. Uitslag van Quiévrain van Woensdag li Oogst, lokaal Ed. Commerman. Oude duiven 1. G. Van Goethem, Aalst; 2. J. V^p der Biest, Aalst 3. Van der Meersoh, Erembodegem; 4. R. De Schryver, Ter joden; 5. D'hondt, Nieuwerkerken; 6. A. Arts, Herdersem 7. C. Breokpot, Aalst; 8. Van der SteeD, Herdersera; 9.Schockaert M. Aalst; 10. Ae'.breoht, Moorsel. Jonge duiven 1. L. De Luyck. Aalst 2. A. Eloot, Terjoden 3. R. De Schryver, Terjoden 4. A. Arts, Herdersem 6. C. Breckpot, Aalst 6. L. Loeman, Aalst; 7. Van der Steen, Herdersem; 8. M.Schockaert Aalst; 9. L. Loeman, Aalst; 10. Vermoezen, Moorsel. WISSELKOERS van 12 Oogst Amsterdam (gulden) 421 1/4 tot 431 1/4 Keulen (mark) 27 5/16 tot 29 5/lfe Genève 213 1/2 lol 217 1/1 Italië 63 0/0 «ot 67 O/C Madrid 190,50 tot 194,' Londen (pond sterl.) 46.875 tot 47.125 Parqs 93 1/16 tot 94 1/16 Dollar (New York) 12 725 tot 12.825 Medegedeeld door de Bauque Centrale de la Dendre. GEVONDEN eeno portefeuille met geld, De verliezer mag zioh wendon tot het ge. raeentebestuur van Haeltert. JONGE DEFTIGE VROUW altijd io Brussel gediend hebbende, vraagt plaatsen om uit werken te gaan, Lange Ridderstraat, 38, Aalst. 5161 BERICHT. Alle strijkwerk wordt aan. vaard Sint Marteniplaais, 17, achter de kerk, Aalst. MEN VRAAGT eene meid een weinig de keuken kunnende. Te bevragen Keizerlijke Plaats, 31, Aalst. 5U7 DOOR VERANDERING, toog en winkel- bakken te koop. Zioh te wenden Braband- straat, 2, Aalst. 5160 UIT TER HAND TE KOOP een schoons phopogr^phe merk Oefèon, rnet verscheidene schoone platen. Zich te bevragen Koophan- delstraal, 1, Aalst. 5161 TE KOOP Moto (Sarolea) 3 1/2 Mag, Bosch, nieuwe banden, injgoede staat. Te bevragen Koolstraat, 125, Aalst. 5158 TE KOOP Salongarnitu >r. Zich le bevra gen Botermarkt, 4, Aalst. TE KOOP schoone Piano, alsook Wasch. karn met uitwringer in caou'chou, zoo goed als nieuw te Haeltert, Dorp, 6U (Huib Mis- sionnaris Arents). 5159 Olmen Hout te koop, bijzonder diens, tig voor wagenmakers. Zich te bevragen Nieuwslraat, 47, Aalst. UIT TER HAND TE KOOP twee persen, 8nijmachieo voor karton en doreergerief. Zich wenden Denderstraat, 12, Aalst. Depot 48, Luxemburgstraat, Brussel 8740 op waarden ter Beurs gekwoteerd 80 t. h. tot 90 t. h. der laatste beurskwoteering. Intrest: 6 t. h.'s jaars. De ontleener mag de titels doen verkoopen vóór den vervaldag. Schrijven of zioh wenden 5049 Wisselkantoor L. BERNARD, 79, Van Arteveldestraat. Brussel (Beurs) oud-militair Apotheker B AALST, Nieuwslraat, 7 Nabij de Groote Markt Uitvoering van alle voorschriften der Heeren Doktoors. Te verkrijgen alle inlandsche en uit- landsclie specialiteiten. TROUWE BEDIENING 399f

De Volksstem | 1920 | | pagina 2