ELECTRISCHE Licht- en Krachtinstalatien School- en Bureelgerief De PooIscri-RuoSlsciiG oorlog. De dubbele misdaad te Melle Ministerie van Spoorwegen. Het Winteruur STADSNIEUWS Laatst© SSeHchiesu Telefoon Filature de Cotoe la Georgle G. Vercauteren De Sweemer OUD HUIS A. BOULEMBERCQ Nieuwstraat, 32, Aalst Vraagt prijzen en bestekken. Gewaarborgd werk. SURPLUS Poolsch Iegerb8richt Nabij Lubieszow heeft generaal Balacho- .toiez het 88e regiment 100de infanterie ver flagen. Een gansch bataljon werd gevangen genomen. Langs het kanaal Boug-Dnieper duren de 'gevechten voort. Wij maken vorderingen. ;Een vijandelijke aanval in de richting van Pruzary werd afgeslagen. In den nacht van 21 tol 22 September, hebben afdeelingcn van onze derde divisie den vijand aangevallen en vijf regimenten verslagen. Wij namen 1100 gevangenen, 8 kanonnen, 10 machiengeweren, 150 wagens, 450 paarden en het vaandel van den bevel hebber der artillerie. Een nieuwe neerlaag van generaal Budieny. WARSCHOW 23* Sept. Het regiment tan Budieny heeft zich overgegeven, waar door bet aantal krijgsgevangenen, op het Êuiderfront gemaakt, gevoelig gestegen is. Generaal Budieny zelf is erg gekwetst. Bolschewistische wreedheden. Uit Tornow wordt gemeld, dat de Bolsche- Wisten te Kamenelz Podolsk, meer dan 80 Ubrenon gefusiljeerd hebben. Een Bolschewisliscb blad van Kamenelz kondigt de lijst af der Uhrenen, die aange bonden werden en als gijzelaars naar Moskoa gezonden zijn. Er zijn er 164, waaronder vele lieden die nooit aan politiek deden, zooals onderwijzers, priesters, landbouwleeraars, enz. Ook eenige Joden zijn medegenomen. Ten gevolge der menigvuldige huiszoekin gen en aanhoudingen, hebben meest alle ont wikkelden de stad verlaten. Herstelling van den dienst der afhaling en bestelling ten huize voor bepaalde soorten zendingen. Met ingang van 1 October a. s. worden de }fhaling ten huize van de goederen en de janhuisbestelling van het reisgoed en van de ïendingen legen tarief n* 3 bij wagenlading hersteld onder het hierna bepaald voorbe- fcoud j Voor de afhaling ten huize van de goederen )ïsmede voor de aanbuisbestelling van het reisgoed en van de zendingen tegen tarief i). 3 bij wagenladingen, wordt een bijkomend loon geheven dat overeenkomt met de kosten torelke de spoorweg zelf voor deze diensten betaalt. Hel loon voor afhaling ten huize voor de franeo-aendingen is door den afzender te Jbetalen; voor de zendingen met le betalen vracht is het ten laste van den bestemmeling. Het bestelloon voor reisgoed wordt vooruit geheven. Het bestelloon voor de zendingen legen lariel n. 3 bij wagenladingen is steeds ten Jaste van den bestemmeling, zelfs voor zen dingen met betaalde vracht; het hoeft bij ue aflevering betaald. De zendingen tegen tarief n. 3 bij wagen- ladingen worden slechts aanhuisbesteld als fulks uitdrukkelijk gevraagd is in den vrachtbrief. Binnen de perken der middelen waarover bij beschikt, bepaalt de Spoorweg voorloopig de gemeenten waar de hooger genoemde diensten hersteld zijn, de zendingen waarop jij van toepassing zijn en den omtrek ^binnen welken zij geschieden. Valsche bankbriefjes Eenige dagen geleden ontving een hande laar der Guilleminsslraat, te Luik, van een jfijner huurders, een Hollander, Jean B., ver tegenwoordiger eener Rotterdamsche firma een aantal briefjes van 20 frank. Toen de handelaar eene betaling wilde gaan doen in de Nationale Bank, werd bevon den dat de briefjes valsch waren. B.., werd aangehouden. Hij beweert, dat hij de bank briefjes van zijn patroon ontvangen heeft. Een onderzoek is geopend ten einde uit te jnaken ol B..., inderdaad derwijze aan de briefjes kwam, ofwel indien hij niet de me deplichtige is eener valschmuntersbende. De valsche briefjes waren licht te onder scheiden van do echte. Het papier is niet zoo sterk, en de kleurendruk is veel klaarder het watermerk daarentegen is onduidelijk en het geschrift Brussel-Nalionalc-Bank bleek er. HOE IS HET MOGELIJK. Bij de herbergierster Hubertina Odekerke, honende Museumstraat, 25 te Antwerpen, kwamen gisteren twee heeren, de eene wel gekleed, rond de 35 jaar oud, ongeveer 1.72 m. lang, struisch, rond aangezicht, blond rosachtige snor, gekleed met lichte kostuum en overjas en sprekende Fransch. De andere was rond de 45 jaar oud, 1.60 m. lang bleek •angezicht, meer het uitzicht hebbende van een werkman, gekleed met donker blauw kostuum. De eerste wist de herbergierster mede te deelen dat hij in gcldverlegendheid was eener som van 16.000 fr., slechts voor een paar uren, want hij zou het geld weerbrengen en 1000 fr. winst geven. Hij vroeg de vrouw of zij het soms niet zou kunnen geven, hij zou haar voor die daar uren voor 50.000 fr. waarden in juweelen en diamanten in pand geven. En de daad bij het woord voegende haalde hij een heel pak met gouden juweelen en pakjes diamanten voor den dag. Door het zicht van al dat goud liet de suk kel zich vangen. Zij gaf hem de 16.000 fr. 'en bij als eerlijke man, gaf haar de juweelen eV) diamanten. Toen de twee onbekenden weg waren, gftljjr ze voor alle gerustheid eens bij eenen Jnwelièr om do waarde van het in pand ge- ^7$tïeh. Tot hare ontzetting vernam de goedgeloovige dat de juweelen grootendeels valsch waren. Haar eenige troost was nog eene klacht bij de policie te doen over haar wedervaren. De dreigende nijverheidskrisis Ixx Elngeland. De onderhandelingen Londen, 23 Sept. Een voorstel van M. Smillie, strekkende tot het houden eener tweede stemming om de kwestie der loons- verhooging aan een scheidsraad te onderwer pen, werd heden door de conferencie der mijnwerkersafgevaardigden verworpen. Londen, 23 Sept. Het kartel der mijn werkers, spoorwegbedienden en transport arbeiders, is heel den avond in beraadslaging gebleven. Naar de |mijowerkers beweren, is de toestand onveranderd, ondanks de tus- schenkomst van M. Llsyd George. De spoorwegbedienden en de transport arbeiders konden de mijnwerkers niet tot toegevingen overhalen. Londen 23 Sept. Het kartel is uiteen gegaan om 10 ure's avonds. Vrijdag raorgend om 10 1/2 zal eene nieuwe samenkomst ge houden worden. Londen 23 Sept. De vereeniging der mijnwerkers van het Zuiden van het land van Wales heeft beslist, dat de mannen die er noodig zijn voor het onderhoud der mijnen en voor het verzorgen der paarden, aan 'twerk zullen blijven. Naar gemeld wordt zal België het voorbeeld van Frankrijk volgen in de kwestie der datums vastgesteld voor de kwestie der tijdregeling. Het uur zal dus bij ous ook verschoven wor den in de nacht van 25 tot 26 Oktober. Het observatorium werd geraadpleegd over de proefneming dit jaar gedaan. Het zomer uur hadde eigenlijk moeien ingevoerd wor den van 14 Februari tot 26 Oktober. Het observatorium is van meening dal de eertsvermelde datum /eel te vroeg is, en de tweede te laattijdig. Er wordt voorgesteld het zomerlijdvak te begionen den Zondag voor den lente-equinose dit is vóór 21 Maart en hetzelve te eindigen den Zondag voor den herfst-equinose, 't is le zeggen voor 22 September. Dit ware voorzeker redelijker. Wij zijn echter van meening dat de zomer tijdregeling wel tot half Oktober zou mogen gevolgd worden, doch het aanvangstijdstip, half Maart is niet praktisch. Al wat men er mede begint vóór half April is le vroeg en brengt noch gemak noch besparing mede. De lijkschouwing. Nog levend begraven. De lijkschouw ing der beide slachtoffers heeft uitgewezen dat de ongelukkigen enkel in bewusteloozen toestand verkeerden toen zij onder dc aarde gestopt werden. De teraarbestelling der vermoorde effhtgenooten Donderdag namiddag om 4 1/2 ure, had te Melle de teraardbeslelling plaats van de echtgenooten Eeman. Eene groote menigte volgde de lijken der ongelukkige slachtoffers, op zulke wreedaar dige wijze door den ellendeling Codde om het leven gebracht. Vrouw Codde in vrijheid gesteld Donderdag morgend werd vrouw Codde, geboren Maria De Schaepmeester, Dinsdag avond aangehouden onder verdenking van medeplichtigheid aan de ijselijke moord op de echtgenooten Eeman, in vrijheid gesteld, daar door de bekentenissen van haren scht»* genoot, hare onschuld is geblekep. Men verzoekt odé liet overlijden ti melden van Maria-Delphina Boterberg eelitgenoote van JACOBUS SAEYS gebor. te Hoistade den 12 Juli 1873 en overleden te Aalst den 23 September 1920. Lijkdier si en begrafenis Zaterdag 25 Septem ber, om 8 1/2 ure. in de kerk van St Martinus. Vergadering aan het Hospitaal ojn 8 ure. Hoogtijd in de Congregatie van 0. L. Vr. Hemelvaart. Zondag 2G September, gedenkt men in dit godvruchtig midden de Gulden Jubelfeest der Heeren Van Nuffel Philemon, De Brucker Jan Baptist en Aibien, en Baetens Petrus, benovens het Zilveren Jubllé van MM. Van den Abeele Kamiel, Van der Mcersche Lode- wijk en Van den Broeck Philemon. Om half zeven 's morgens, in de Kapel de Klapstraat, Algemeene Communie, voor al de Leden, ter intentie der Jubilarissen. Om 11 ure gewone vergadering der Con gregatie. 's Avonds in de ruime zaal van het Si-Jozefscollege, gezéllig avondfeest de Jubi larissen aangeboden. Tooneel en zang uitvoe ringen, huldiging der helden van den dag, en aanspraak door den Geestelijken Bestuur der. Deur open om 4 1/2 uur. Begin om 5 uur stipt. Wij bieden onze heilzame wenschen aan de Jubelvierende leden dezer godsdienstige in stelling, welke gedurende baar bestaan zoo veel goed slichtte onder de jeugd onzer stad. Werk der Meisjesretralten. Aalst Zondag, 26 dezer, maandelijksche vergade ring. Laatste inlichtingen nopens de nakende retraite. Iedereen verwacht. Kasbons Gent 5 t. H. Uitkeer- baar ten laatste in 1930. Prijs van uitgifte 470 fr. Kasbons 5 t. h. Gemeentecrediet van Belgie, iiitkeerbaa;' in 1930. Prijs van uitgifte 470 fr. Men schrijft in zonder kosten ter Bnnque Centrale de la Dèhdre5319 Onze beiaard* M. Karei De Mette is thans bezig met de oude arias van den beiaard door nieuwe le vervangen. Op klok slag van het uur zullen we ten gehoore krijgen het Blijlied van Karei Mesdagh bij het halve uur Roosje uit de dalen van Vol- kerik; kwaart na het uur De Minnebode, en kwaart voor het uur Meiliedtwee oude volksdeuntjes. Het zou de bevolking genoe gen doen, kon de beiaardier telkens het prugramma meedeelen zijner concerten. Dit gebeurt in Antwerpen en overal elders. Het is een uitstekend middel om het beiaard- muziek te doen kennen, en we zijn bereid, door het afkondigen der programraas, daar toe mee le helpen. HET SCHEPENCOLLEGE VAN AALST maakt bij deze bekend dat nieuwe Stadbons van 500 franken aan 5 vrij van alle lasten, thans te verkrijgen zijn Lij den Heer Stads ontvanger (Stadhuis), zij zijn uitkeerbaar den 31 December 1921. De Schepen van Geldwezen, R. MOYERSOEN. Onafhankelijke Vereeniging der Bedienden Policieagenten en werklieden der Stad Aalst. De Arrondissements vergadering zal plaats hebben, Zondag 26 dezer, om 10 ure voor middag in de bovenzaal van de Beurs van Amsterdam, Groote Markt, Aalst. Niemand mag ontbreken. Bij M. Robert Van de Lanotte Wisselagent Esplanadestraat, 8, Aalst, schrijft men in zonder kosten Kasbons Stad Gent 5 en kasbons gemeente krediet 5 470 uitkeerbaar in 1930 aan 500 fr. Uit wisseling van Fransch geld aan den hoogsten prijs. 5388 JONGE BRANDSTICHTERS. Een 20 tal kinderen waren gisteren aan 't spelen aan de steenovens van Leopold De Sutter, aan 't sluisken. De kleinen verzamelden afval van papier en maakten er een vuurtje mede. De vlammen deelden zich echter mede aan de vlaggen waarmede de gevormde steenen bedekt worden en in weimgo oogenblikken tijds stond heel het gedoe in laaie vlam. De jeugdige brandstichters namen ijlings de vlucht. De brand kon niet gebluscht worden en ruim 130 vlaggen, verder ladders, enz. werden de prooi der vlammen. De schade bedraagt ongëveer 1500 fr.. Klacht werd neergelegd en een onderzoek is geopend. Nationalen Strijders bond Afdeel. Aalst Zeer dringende vergadering Wij hebben de eer de Ouders der gesneu velde soldaten uit te noodigen jot de bijzon dere vergadering welke zal plaats hebben op Zondag 26 September, ter herberg van den heer J. Verspaille, Leopoldstraatn. 65, Aalst. Dagorde Zeer belangrijke mededeeling van wegens het stadsbestuur. Het bestuur Voor de weduwen en weezen der Oud- Strijders. Zeer belangrijke vergadering op Zondag 26 September, om 3 uren, ter herberg van den neer Jules Verspaille, Leo- poldstraat, n. 65, Aalst. Dagorde Zeer belangrijke mededeeling van wegens het stadsbestuur. Het bestuur. N. B. Gelief de woodige stukken mede te brengen o. a. de overlijdensakte enz.. Allen dus op posten dat niemand ontbreke. PROGRAMMA van het Concert welke zal gegeven worden op MaHiulag 27 September 1020, om 8 1/2 ure 's avonds, op het kiosk ter Groote Markt, door de fanfaar der Stede luke Brandweer, onder het bestuur van M. Ch. De Witte. 1 Défilé de la Garde Republicaine, Marchq mi litaire iqet Tambours en Clairons, G. Weftge. 2 Alessandro Stradella, ouverture, Flottow. 3 Caprice, Mazurka, Ch. De Witte 4 L'Africaine, fant. sur l'opéra, Meyerbeer. 5 Aubade Japonaise, J. Buyst. 6 De Belgen in Congo, beschrij vende fantasia,^ Ch. De Witte (nogmaals hervraagd), zie beschrijving PAARD OP HOL. Aan den Buekendreef ging het paard van M. .iTrifoon Vlasschaert op hol. Ziende dat zijn gespan legen een boom ging terecht komen, sprong Vlassschaert uit liet rijtuig en ontkwam het ongedeerd. Hèt rijtuig werd in splinters geslagen. Het paard kon|wat verder door landbouwer Bo(daert tot staan gebracht worden, zonder andere ongelukken veroorzaakt le hebben. Familie Kinema, Zonnestraat, 20. Aalst. Programma van Zondag 26 September 1920 1° Oefeningen Van de Italiaansche Oorlogsvloot. 2° Jimmy, golegenheidsbediende, komiek iu 4 deelen. 3° Tusschenkomst Van Proïba, groot politie- drama in 4 deelen. Grooten bijval. 4° Georoet en de Bandiet, komiek. Dus, al wat prachtig is met opluistering van een symphonisch orkest. GEVONDEN. -- Woensdag op de Groote Markt eene kleint somme geld, terug te be komen bij de Weduwe De Zwaef, Pieter Couckestraat 102 Aalst. Eendracht Voetbal Club, Aalst Ter gelegenheid der inhuldiging van het nieuw voetbal terrein (achter het stadspark, nevens den uitgang Kapellekensbaan) grij pen Zondag twee boeiende kampen plaats. Om 2 1/4 uren Eendracht II t(3® Divisie) tegen A. R. A. la Gautoise (3* Divisie) en om 4 uren, Eendracht I. (II. Divisie elftal) tegen II. Divisie van A. R. Ala Gautoise. DeA. R. A. Gantoise een eerste Divisie club die alle sportmannen kunnen bezit een puik 2® divisie elftal. Onze wit en zwarte zullen dus Zondag een eerste duchtige proef onderstaan vooraleer het kampioenschap van Oost-Vlaanderen in te treden. Welken sportliefhebber zal er in Aalst dien kamp willen missen Plaatsen Links, en zitplaatsen 1,00 fr Rechts, algemeene ingöng, Ö,5Öfrs, NA DE PRESIDENTVERKIEZING IN FRANKRIJK. PARIJS 24 September. De president der Republiek deed heden morgpnd M. Georges Leygues ontbieden cn verzocht hem de huidige ministerieele krisis te willen oplossen. Tijdens het onderhoud, kwam men 't akkoord, dat het ministerie het vertrouwen bezat der beide kamers en dat mei het dus zou houden gelijk ket was. M. Georges Leygues stemde toe kabinetsoverste te worden en zal tevens de portefeuille van Buitenland6che zaken beheeren, zooals M. Millerand vroeger. PARIJS, 24 Sept. De president der Republiek begaf zich heden morgend naar het ministerie van Buitenlandsche Zaken, alwaar zijne gewezen kollegas vergaderd waren om hem geluk te wenschen. M. Millerand dankte hem en keerde dan naar het Elyzeum terug. Achtereenvolgens ontving hij daar MM. Leon Bourgeois, Steeg, Lhopitean, Raoul Peret en Georges Leygues. EEN VOLKSREFERENDUM IN ZWITSERLAND. Berne, 24 September. Binnfcn kort zal heel Zwitserland door een volksreferendum plaats hebben, om te beslissen over het al of niet aansluiten van Zwitserland bij het internationaal arbeidsbureel. DE REIS ONZER VORSTEN. Rio de Janeiro. 23 September. M. Thiery, zaakge lastigde in Brazilië, stelde aan de koningin van Belgie eene afgevaardiging der Fran$che, maatschappijen en kolonisten voor. Deze overhandigden eene belangrijke som voor de lief dadigheidswerken door de koningin beschermd. EEN PLAATSVERVANGER YOOR KAMENEW. LONDEN 24 Sept. Uit Copen hagen wordt aan de - Morning Post geseind, dat het gouvernement der Sovjets besloten heeft Kamenew in Engeland te vervangen door den gekenden Bolschewist Ryasonoff. Deze is reeds met zijn sekrelaris le Stockholm aangekomen en zal onverwijld zijne reis naar En geland voortgezetten. DE POOLSCIJ-RUSSISCHE VREDESONDERHANDELINGEN Londen, 24 Sept. Uit Riga seint men aan de Morning Post dat zoodra het mogelijk zal zijn eene nieuwe vergadering der vredesconferencie te houden, de Polen hunne voorwaarden zullen doen kennen. De bijzonderste zouden zijo Onmiddelijk staken der vijandelijkheden de Bol- chewisien zullen zich niet bemoeien met de innerlijke aangelegenheden van Polen aandui-' ding eener wapenstilstandsgrens bepaling van het aantal manschappen dat Polen en Rus land onder de wapens zou mogen houden. Soclété Anonyme a Alost MM. les actionnaires sont priés d'assiter a rAssemblée Générale ordinaire qui se Gen- dra le 4 Ootobre prochaio, 10 1/2 heures, au siège sooiale a Alost. Ordre du Jour: 1Rapport du Gonseil d'Administration et du Collége des commissaires. 2. Examen et approbation du bilan et du compte Profits et Pertes 3. Décharge a donner afcs administrateurs et commissaires. 4. Nomination stalutaires. 5. Determination des impots a la oharge de la sociótè. 5293 Le Conseil d'Administration. «J De Zusters Uriulinnen van §ittart (Hollandsqhe grens) erkennen dat de DENTOGÈNE een zeer afdoende genees middel is tegen de tandpijn. Zij zijn ge lukkig het in de kostschool te bezitten; De Zusters TJrsélinnen van Siltart. De Déntogèlte geneest in enkele seconden de verschrikkejiijiète tandpijn. De flesch Deritogènfe 2,00 fr. in alle apotheken. 20,068 Telefoon O X5387 HET LINNEN IS TE KOSTELIJK om dikwijl» kunnen vernieuwd le worden. Ver lang er den duur van door het gebruik der waaolipoeder Lessive du Genie. 4—24756 TE VERKRIJGEN TEN BUREELE DEZER Carnet de Poësie, Cahiers, Calpins, Pennen, Goms, Crayons, Passers, Porte-plumes, Porto-plumes Reservoir, enz. enz. Cahiers zeer goed papier 0,40 en 0,50 fr. dubbele Cahiers 0,80 fr. DIENSTMEID wordt gevraagd voor huis houden van 3 personen. Niet wasschen of strijken. Goed loon. Zich wenden Moorsel- baan, 55, Aalst. 5389 MEN VRAAGT tegen hoogste loon,goede mecanicien voor het herstellen der brei- machienen. Aanbiedingen zeDden bureel van het blad onder de letters B. G. 5390 PERSONNE bonne ménagère de certain age posée, demande plaoe chezj prétre ou autre personne seule. Eer. bureau de jour nal M. M. 10. 6391 GEVRAAGD eene keukenmeid, goede burgerskeuken kennende. Schrijven bureel van het blad onder de letters X. Z. 5383 MEN VRAAGT TE KOOPEN sohoone champagnefiesschen aan 50 centiemen het stuk. Alsook alle soorten van wijn- likeur» bier- en waterflessohen aan de hoogste prijzen. Zich wenden bij Hector Van Cutsem, St Camielstraat, 16, Aalst. 5381 DEFTIGE MEID GEVRAAGD voor Priester, onnoodig de keuken kunnende. Sohrijven ten bureele van het blad onder de letters A. B. 5376 SCHOENFABRIEK vraagt eene goede stikster, op de hoogte van het vak. Zich te wenden St Jobstraat, 140, Aalst. 5375 Studie van den Notaris MOYERSOEN, te Lede Uit ter hand te koop Acht Werkmanswoningen, te Aalst, Gent- schensteenweg n. 08, 84, 86, 88, 92, 94, en 102. 5384 BERICHT Inschrijving voor stad en buiten van het Suikerranisocn, bij A. DE RYCK-LIMPENS Gentschestraat, 2, Aalst. 5335 TE KÖÖP een »neuw armmachi^n voor hersteken n schoenen.' Té bevragen Nieuwstraat, 25, rechtover lie Foot, Aatst. 5371 NINOVE Pensions# van de Zusters der HH.Harteu Lager- en Middelbaar onderwijs. Staats programma regentessen, gedijt, onderw. Handel- enNaaisohool. Fraai, kunsten. Ver- torgde opvoeding. 5366 TE KOOP. Praoblig Buffet voor herberg of winkeltpog, Esplanadeatraat, 20, t.s. 5385 UIT TER HAND TÉ KOQPk Uitstalling met twee vitrienen en enkele deur in hex midden (allee met rolluiken)' met portaal en ronde boeken, inbegrepen de biiraenkaslen, brugligger» (longerons) en arduin vóór de plinten. Zioh to wenden Kórlo Zoutslraat, S, Aalst. 8331 Bericht aan de Bakjfert Te koop per wagon Sparren Bralidhgtj!, Ook to bekomen Lgriien Piketten, Zich wenden tot M. Loui» De rtvck, Éremjitóf degem. 5280 Likwidatie der Engelsche Ooriogsvoorraden Het Britich Ministerie van Mtmilie kondigt in hel Engelèch, (eene bro- chuur af getiteld en opgevende al de te verkoopen oor iogsvoorraden zich in Èngeland bevin dende. Deze voorraden bevatten Bouwmaterialen. Mobiller. Macltien- werktuigen. Stoommachienen. Spoorweg- en Dockmateriial. Booten en Automoteurbooten. Leder en Weef stoffen. Metalen. IJzer, Vlieg tuigen. Schel- en Geneeskundige pro ducten, enz. Deze broohaur bevat ook eene bij lage waarin de Engelsohe voorraden opgegeven worden,welke in Frankrijk le verkoopen zijn. Dit laatste materiaal wordt enkel in bloc, per volledig liamp eD inrichting verkocht. -Surplus» verschijnt tweemaan- delijksch. Prijs per nummer 1 frame. Abonnement per 3 maanden 6 franken. Vrachtvrij Betaalbaar op voorband. Schrijven of zioh wenden tot Director of Publicity Disposal Board (Frensch Section) 179, Rue de la Pompe, PARIJS (Passy)

De Volksstem | 1920 | | pagina 2