SM- en Biireslgerief Da woelingen in Zuld-Alrika Een Fransch kamerlid slachtoffer van esn auto-ongeluk. RUNDERPEST Vreesolljk tramongeluk te Brusssl Wielrijder overreden te Vilvoorde Koy een slachtoffer der vergiftige alfeooldranken ts Antwerpen. Dc tranislaking te Luik Rog esn vllegsr verongelukt Maria Van Brantegheni STADSN5EUW5 Laatst© Berichten peg® Telefoon Aalst, Sint üarlGns-Jaarmarkt 1020 Jaarlijksche St-Marten's Winterloof Guillaume Coen welke wij aan Frankrijk leveren, niel naar Engeland gezonden worden. Indien zulks ge beurde, dan zouden wij een beroep doen op de transportarbeiders en spoorwegbedienden, Vooraleer zelf het werk neer te leggen. Wij willen ons aan onze verplichtingen jegens de Entente niet onttrekken, doch in "seenen gevalle zullen de Duitsche mijnwer kers de rol van stakingsbrekers op zich romen. Naar eene overeenkomst. Maandag hadden de Engelsche ministers eene samenkomst met de experlen. Na dit onderhoud scheen men den toestand meer hoopvol in te zien, daar men de overtuiging gekregen heeft, dat het mogelijk zou ziju de loonsveriiooging toe te slaan en terzelfdertijd eene merkelijke meervoortbrengst te ver zekeren. Anderzijds zouden ook de wijnwerkers nu geneigd zijn nieuwe onderhandelingen aan te gaan voor het opmaken van een nieuw loon- barema. Zij willen ook medewerken mei de mijn patroons om de meervoortbrengst te verzekeren. De gevolgen van den drank. Eene 62jarige vrouw, Marie Van Cauwen. hergli, weduwe Querton, wonende Ruphaël- straat te Cureghem, gaf zich sinds lang aan den drank over. Zondag avond had zij we derom te diep in 't glas gekeken en met ge vaarlijke zwenkingen, zeilde zij langs dc Nijverheidskaai huiswaarts. Eensklaps verloor zij het evenwicht en volde in de vaart. Voorbijgangers die den '^plons gehoord hadden, snelden toe, doch de vrouw verdween weldra onder water. Eerst een uur later kon haar lijk opgehaald worden. >Iet lijk is naar het doodenhuis overgebracht. PORT-ELISABETH, SöOclobcr: Inge- volge de bloedige onlusten, veroorzaakt dooi de aanhouding van den voorzitter van het negerarbeiderssyndikaat, zijn alle inboorlin gen uil de stad gebannen geworden Na eene meeting gehouden te hebben, vielen zij de elektrische centrale aan. De po- ticie kwam tusschen en maakte van hare wapens gebruik. Een betooger werd gedood en zeven gekweist. De inboorlingen trachtten ook een stapel kuis van naplite in brand te steken, doch hunne poging kon verijdeld worden. Zij heb ben alle telefoon- en telegraaflijnen afgesne den. Er is om versterking voorde policiegeseind geworden. Het aantal slachtoffers bedraagt 22 dooden, waaronder een Europeaan en dl gekwelsieiy waaronder verscheidene vrouwen. Parijs 25 Oktober. M. Louis Nail, afge vaardigde voor Morbikan, gewezen minister van justitie kwamen heden namiddag langs de Castiglionestraat, te Pareis, toen hij door een automobiel omgeworpen werd. Het slachtoffer werd in hopeloozen toestand naar het gasthuis van LaCharilé overgebracht en bezweek er eenige oogenblikken later. Nieuwe uitbreiding inde streek van Brugge Al het vee van een landbouwer uit Asse- broeke moest worden afgemaakt daar het dooi de runderpest was aangetast. Te Oostkerke, Blankenberge, Uitkerke, 6dz. werden gevallen van veepest vastgesteld en moesten verscheidene koeien worden ge dood. De uitbreiding van de vreeselijke kwaal wordt toegeschreven aan de onvoorzichtig heid van een landbouwer uit Assebroeke, die door de veepest aangetaste hoornvee in de gemeente bracht. DQODELIJKE AFLOOP Wij hebben het ongeluk vermeld, eenige dagen geleden ts Anderlecht in de elektriek centrale der Brusselsche trams voorgevallen en waarbij twee werklieden ijselijk verbrand werden. Een dezer, de genaamde Calbrceht, is Maandag aan de bekomen brandwonden bezweken. Gisteren avond wandelde Mev. V..., wo nende te Molenbeek, langs de Kruidtuin- laan, loen zij ter hoogte der Plantenstraat omgeworpen werd door een tramrijtuig. De ongelukkige werd door ooggetuigen van het ongeval opgenomen en in eene nabu rige apotheek verzorgd. Haar toestand was echter zoo bedenkelijk dal zij naar het Sint Jansgaslhuis moest overgebracht worden. Een erg automobielongeluk had Maandag namiddag rond 3 ure plaats te Vilvoorde. Een wielrijder reed langs de Schaarbeeklaan, loen hij omgeworpen werd door een automo biel. De chauffeur stopte dadelijk, legde hel slachtoffer in zijn auto en bracht tem naar het gasthuis, waar men vaststelde dat de on gelukkige zware inwendige verwondingen had bekomem en zijn toestand hopeloos was. Daar hel slachtoffer nog bewusteloos ligt en op hein geene identiteitspapieren gevonden werden, weet men nog niet wie hij is. Zondag namiddag werd de policie verwit tigd dat een zonderling geval van overlijden zich voorgedaan had in hel buis n. 32 der •Pieter Polstraat. Uit hel onderzoek bleek weldra dat de per soon, zekere Fernand Jacquet, 43jaar, aldaar woonachtig, welke in geheimzinnige omstan digheden om l et leven kwam, vergiftigd werd Een bijgeroepen geneesheer stelde vast dat deze vergiltiging voortkwam van overmatig gebruik van slechten al kool. Het slachtoffer bleef in het sterfhuis ter beschikking der wetsdokters. ARME KLEINERE Maandag namiddag stapte een onbekend manspersoon, vergezeld van vier kleine kin deren, inde Midi, te Brussel van een trein. Dc vader verliet er de vier kleinen, zeggende dat bij spoedig zon terugkeeren. Daar hij om 1/2 ure 's avonds nog geen teeken van leven gegeven had, verwittigde •Je statieoverste de policie van St-Gillis. Deze is de arme kinderen komen halen en heeft ze voorloopig naar een geslicht overgebracht. De identiteit der kleinen is nog niel gekend. DE DRAMAS DER ZEE Eene aanvaring De sloomer Grandlieu toebehoorende aan Je Compagnie generale Transallantiquevan lenc haven van het kanaal komende, vlak voor de haven van Vigo, ten gevolge van den hevigen mist in botsing gekomen met een anderen stoomer. Deze is gezonken. De be manning kon echter gered worden en is te öran aan wal gebracht. Ontploffing aan boord van een paketboot Aan boord van den Fransehen paketboot trance, welke Zondag avond Le Havre ver- 'aten had, is een ketel ontploft. Zes stokers werden op den slag gedood en drie anderen twaar gekwetst. De France moest te Cher bourg binnenvaren, om dooden en gekwet sten te ontschepen en door anderen te ver vangen. Volgens een later telegram zijn ook de drie gekwetsten overleden. VW Eene voorioopige oplossing. Maandag morgend hielden de stakende to-ambedienden eene algemeene vergadering. Na eene hevige bespreking heeft de verga dering met algemeene stemmen tegen 3 en 5 •nthoudingen, besloten de voorwaarden van kei gemeentebestuur t3 aanvaarden. De afgevaardigden der werklieden begaven mch onmiddelijk naar het stadhuis omhel gemeentebestuur op de hoogte 'e brengen van het genomen besluit. Men hoopt dat de dienst Woensdag zal hernomen worden op de lijnen 1, 2, 3 en 4. Op de lijnen der andere eompagniën is de ^toestand nog onveranderd, De vlieger markies Deschamps de fioishé bert, van de Pa rij ze r luchtvaartclub, was met twee passagiers, M. Bossu, van Parijs, cn een dagbladschrijver van New York, te Dijon opgestegen op weg naar Nizza. Nabij de baan van Epirey, eenige kilometers voorbij Dijon, sloeg het vliegtuig om en plofte met geweld ten gronde. De twee passagiers zijn er vanaf gekomen met eenige kneuzingen, maar M. Deschamps werd zoo vreesetqk gekwetst, dat hij eenige uren later in het gasthuis gestor ven is. RECHTBANKEN Assisenhof van Oost-Vlaanderer. Zaak van Activisme Maandag namiddag liep de zaak ten einde ten laste van Isidoor Verdoodt, beschuldigd van activisme te Aalst, te Laeken of elders io Belgie. Verdoodt werd veroordeeld tot 2 jaar ge vangenisstraf. Rechtbank van Enkele Politie OPGEPAST Geruid Tbibaut, vleesch- houwer, wonende Nieuwe Begijnhofstraat, te Gent, werd door de rechtbank van enkele politie verwezen tol 20 IV. boete of 3 dagen gevangenisstraf, omdat hij op 17 Juli 1920, een bevel van den voorzitter van bet Assisen hof van Oost-Vlaanderen dat op den muur zijner woning was aangeplakt geworden, door een deurwaarder bij het llof van Beroep had afgerukt. Het bevel was op den naam van zijn broe der Pieter Thibaut, beschuldigd als weder- spannige, in zake de professors der Vlaamsciie Hoogeschool, die wettig was ingeschreven als wonende in bel huis van Gerard Tbibau. 3«iSncM5BcfS& Mijnheer Frans BOMON; Mejuffer Zoo BOMON Mijnheer en Mevr. Victor BOMON-BECQUÉ; Mejuffer Eugenia BOMON Mejuffer Magdalena BOMON Mijnheer Petrus VAN BRANTEGHBM De familiën BOMON on VAN BRANTEGHEN melden u met innige droefheid het smartelijk verlies dat zij komen to ondergaan door het af sterven van hunne tedrgeliefke echigenoote, moeder, schoonmoeder, zuster en bloedverwante MEVROUW Lid der Congregatie van O. L. Vroaw (Afdeeling der'Damen) geboren te Aalst don 25 September 1854 en aldaar godvruchtig in den Heer ontslapen don 24 Oct. 1920, versterkt door deHII.Sacramenten. Bid voor haar. De plechtige lijkdienst en begrafenis, zal )laats hebben Woensdag 27 October, om 9 ure, n de kerk van den H. Martinus. De Vrouwmis onder den dienst. Vergadering ten sten huize Kerkstraat, 11, om 8 1/2 ure. Familieleden, vrienden en kennissen, welke bij vergetelheid geen doodsbericht zouden ont vangen, worden verzocht dees als uitnoodiging te willen aanzien. Aanste' ing m Majoor Sraoyors, als eere-voor- zltter der Koninklijke Maatschappij dor Oud- Orideioflloieren san 'I Belgisch leger. Zaterdag I. I. was hel volle feesl bij tl'Ex. Majoor SMEYERS, bevelhebber der leger- pupillenschool, had het eere-voorzitterschap dei- bloeiende maatschappij der Oud-onder officieren aanvaard, en werd aan de leden voorgesteld. Den achtbaren Voorzitter, den heer Aug. Cevalier, nam het woord'en schilderde in een van die puike redevoeringen, waarvan hij liet geheim bezit, de levensbaan van den nieuwen Eere-voorzitter af; Wees fier, Mijne heeren zegde hij ten slotte, een man als Majoor SMEYERS, aan uw hoofd le hebben, Zijn hooge graden heeft hij op het veld van eer gewonnen, en de Rcgeering beeft hem niet alleen beloond met talrijke eercteekens, maar heeft hem aan het hoofd gesteld van eene schooi waar den grondslag moet gelegd worden van ons toekomstig leger, en die on der Zijn wijs bestuur de beste van 't land worden zal. Majoor SMEYERS, diep getroffen, bracht eerst hulde aan zijnen voorganger Kolonel Berg. Hij aanvaarde met genoegen den eerepost die hem aangeboden werd, en be loofde niet een eere-voorzilter te zijn zooals men die zich gewoonlijk voorstelt, 't is te zeggen een eere-voorzitter die een avondmaal komt voorzitten, die pollenhandjes komt ge ven enz. enz., doch een eere-voorzitter die benevens hoi bestuur en de leden al zijne krachten zal wijden aan den bloei enden groei der maatschappij, en werken zal tot meerder heil van ons geliejd vaderland en vorstenhuis; De nieuwe eere-voorzitter, maakte gebruik van de aanwezigheid van het oudste lid, den achtbaren heer öborski, om eene warme hulde te brengen aan Polen. Hij herinnerde dat den vader van M. Oborski, poolschen Ko lonel in 1830 le Ostrolenka gekweist wierd, toen hij streed voor de vrijheid van zijn land, bij wees er op dat zoon en kleinzoon waardig de stappen volgden van Kolonel Oborski. Na de kreten van Levé de Koning Leve België! on Lang leve de Oud-onderofficieren! wierd de Braban^onne door al de aanwezigen rechtstaande aanhoord en ving hel gezellig feestje aan. Een woordje van hulde en dank aan de heeren J. cn A. Chevalier, die beurtelings de vergadering vergastten op koddige deunt jes en vaderlandscbe liederen, waaronder eene hulde aan koning Albert, door den zan ger zelf getoonzet. Jonge en oude elementen wedijverden allen om het samenzijn zoo ge zellig mogelijk le maken, en ze gelukten er opperbest in, want nooit is er eene wet met meer genoegen toegepast in België dan dien avond; inderdaad, de Wet verplichtte ons allen ons uurwerk een uur achteruit le zetten en ondanks eenen vijfentwintig-uren-hngen- dag, wierd er nog een gat geboord in den volgenden Moge Majoor Smeyers vele jaren Eere- Voorzitter wezen van de Oud-Onderofficieren, dat is de vurigste wensch van al dc leden, en De Volksstem sluit er zich volgaarne bij aan Rechtbank Oudenaarde Een verklikker De genaamde Borms, slachter teNinove, vervolgd om een braven heer van Ninove aan de Duilschers aangei klaagd te hebben, werd verwezen tot een jaar gevang en 500 frank schadevergoeding. 2* Assisenhof van Antwerpen Erwten en boonen voor het Duitsche leger. Terzelfdertijd verschijnen voor het 2 Assi senhof, voorgezeten door£den heer de Lich tervelde, personen die aan den vijand boonen en erwten geleverd hebben. i° Carl Gobtschall, bureelbediende, Zwit. schersch onderdaan; 2* Ph. De Lathouwer, koopman te Antwerpen en 3° Donckers A., autovoerdei', woonachtig te Hoboken maar thans voortvluchtig, zijn beschuldigd alle drie, in den loop der jaren 1917-18, aan de vijanden van den Staat, hulp te hebben ver. schaft in levensmiddelen; Gottschall, boven dien, van na 13 April 1917 en in 1918, elf landbouwers aan den vijand te hebben aange klaagd. De Lathouwer alleen verschijnt voor het Assisenhof. De zaak wordt gesplitst voor wat aangaat Gottschall en Donckers. Mr Palmans verdedigt den beschuldigde. Deze bekent de feiten, maar verklaart niet te hebben geweten dal die erwten en boonen voor de Duilschers waren. UIT HET ROODE PARADIJS TERUG Helsingfors 25 October. Eene groep oudJ gevangenen der Bolschewisten, beslaande uit 44 Franschen, 5 Belgen en 14 Italianen»! welke door de Bolschewisten losgelaten werden is in Finland aangekomen. IN GRIEKENLAND Athenen, 25 October. Het Parlement dat ontbonden was, isl zoo spoedig mogelijk bijeengeroepen, om den regent te kiezen. Naar alle waarschijnlijkheid: zal admiraal Skoundouriotys gekozen worden. De verkiezingen voor de nationale vergade ring zijn eene week verdaagd geworden. DE N1J VERHE1DSKRISIS IN ENGELAND. LONDEN, 26 October. De uitvoe rende Raad der mijnwerkers heeft heden morgend besloten nieuwe onderhandelingen aai? to knoopen met het gouvernnement. BIJ DE PARIJZER BAKKERSGASTEN. PARIJS, 26 October. De Parijze» bakkersgaslen, die de afschaffing van het nachtwerk bekomen hebben, overvielen verleden nacht verscheidene bakkerijen waar de patroons met hun gezin arbeidden. Zij vernielden verscheidene bakkerijen. Er werden geene aanhoudingen gedaan, VOOR DE ZELFSTANDIGHEID VAN HOOG-SILEZIE. Berlqn, 26 Oktober. Men verzekert dal de zelfstandigheid van Hoog-Silezie in den Reichstag eene meerderheid zou kunnen behalen. Alleen de nationalisten zouden er tegen zijn. EEN MILITAIR VERBOND. Mayence, 26 Oktober. De Kolmsche Zeitung meldt dat een militair verbond gesloten is tusschen Polen, IJongarie, Fiuland en Rouraanie. Dit verbond zou drie jaar duurlijd hebben en is tegen de Bolscheviaten gericht. Ir;Jien een der landen door de Bolschewisten aangevallen wordt, verbinden de drie ande re landen zich gewapenderhand den aangevallene te steunen. EEN KWADE VOLKSVERTEGENWOORDIGER. Brussel, 20 0ot. Heden mor gend bevond advokaat Thieffry zich in de verboorzaal A, der handelsrechtbank te Brussel, toen bij er aangevallen werd door volksvertegenwoordiger Van Remoortel, die hem zonder eenigen anderen uitleg, verscheidene slagen in het aangezicht toebracht. Een andere advo kaat wilde lusschenkomen, doch deelde van de brokkelingen mede. Hij werd ook geslagen» Hel incident werd uitgelokt door eene perspolemiek welke onlangs plaats had. 8$ea;ziefcQ©5ï©o3 De leergang van November voor volwassenen wordt hernomen Hij is bijzonderlijk geschikt voor jongelingen die werkelijk deelnemen aan eene Muziek maatschappij en is toevertrouwd aan den Heer Bestuur der der School. Hij zal plaats hebben den Maandag cn Vrijdag van 8 tot 9 uur 's avonds. Inschrinvingen in de klas zelve. De Secretaris, Dc Voorzitter, Edm. Scheerlinkx Od. Van der Haegen CSeeaft 5 Sï. uitkeer- baar ten laalsto in 1930; Prijs van uitgifte 470 fr. pertitel van 800 fr. ftaséans 5 t. h- Gsüïssnte- krediet van SeSpïe, uiikeerbaar in 1930; Prijs van uitgifte 470 fr. per titel vaD 500 fr. Men schrijft in zonder kosten ter Banque Centrale de la Dendre5319 Aan de gewezen Krijgsgevangenen der Stad Aalst. De gewezen Krijgsgevangen der Stad Aalst worden uitgenoodigd tot de Algemeene ver gadering welke zal plaats hebben op Woens dag 27 October aanslaande om 7 1/2 uren 's avonds bij den heer Prosper De Neef, Var- kensmarkt, 7, Aalst. Dagorde Laatste schikkingen huldebetoon M. Prosper D'Iioir. Het College van Burgemeester en Schepe nen heeft de eer bekend te maken dat de Sint Marlens-Jaarmarkt zal plaats hebben op Don derdag 11 November, op het Esplanadeplein, le beginnen om 8 ure 's morgens. Belangrijke geldpremiën zullen uitgereikt worden aan gepatenteerde paardenhandelaars die met ingeschrevene paardon ter jaarmarkt zullen tegenwoordig zijn. Niet ingeschreven paarden zullen van de premie» niet genieten. Inschrijvingen kunnen genomen worden van heden af bij Mevr. Wed. Pannemans, Café de l'Univers Esplanadeplein, 14. De Besturende Commissie. De Ford wordt uit het beste Vanadiuraetaal ge- bouwd, door een procédé van Ford zelf bovendien nog extra gehard. Onwillekeurig is het Fordchassie daardoor tot een der be9te van de werold geworden. Officieele Agenten R. AN DRIES en S. HOFFMANN, Albert Liénartstraat, 9, Aalst. Telefoon 184. 549S' Gilde van St-Crispyn en Crispinanus. Het Bestuur der Gilde rekent het zich ten plichte, zijne vurigste dankbetuiging te rich ten tot al de leden die zoo welwillend den oproep beantwoordden, om de plechtige feest mis ter eere der schutsheiligen van de Gilde, Maandag II. opgedragen bij te wonen. Boven dien stuurt het zijnen bijzonderen dank aan de leden der svndikaten van schoenfabrikan ten, en der meesters schoenmakers welke de eerste met heel hun personeel, en de tweede in volledig getal in de patroonsmis hebben willen aanwezig £jp Die overtollige onkonjst die getuigt van onderlinge overeenkomst tusschen meesters en gasten, en ambtbroeders ondereen, heeft een diepen indruk op onze Aalstersche be volking nagelaten. Mocbte die verstandhouding immer veld winnen, niet alleen onder de schoenmakers, maar tevens onder alle ambachten, 't ware ome vurigste wensch. Kasbons 6 o/o Grande Maga sins A l'lnnovation uitkeer- baar den 1 October 1930 zijn te verkrijgen ter Banque Centrale de la Dendre aan 480 frank, zonder kosten. 5418 TEKOOP ten bureele dezer BOTERPAPIER STAD AELST van 7 tot 84 Kovs 1920 Het College van Burgemeester en Schepe nen der Stad Aelst brengt ter kennis de vol gende feestelijkheden Zaterdag 6 November, te 7 uren 's avonds, Beiaardconcert. Zondag 7 November, 's voormiddags te 11 1/2 uren, op de Groote Markt, Concert door de Fanfaren Willen is Kunnen Te 6 uren 's avonds. Concert door de Koninklijke Maatsohappij Les Vrais Amis Constants Op Zondag 7 en volgende dagen zal de Groote Markt des avonds feestelijk electrisch verlicht worden. Maandag 8 November, le 8 uren 's avonds, op de Groote Markt, Concert door de Fan faren - Tot Heil des Volks Dijnedag 9 November, te 8 uren 's avonds, op de Groote Markt, Concert door de Muziek maatschappij Hand aan Hand Woensdag 10 Novem., te 8 uren 's avonds op de Groote Markt, Concert door de Mu ziekmaatschappij der Christene Vakvereni gingen met Bei aard concert. Donderdag 11 November, Sint Marlens- dag, te 10 uren, Plechtige Mis van Dank baarheid in de Sint Martenskerk. j Te 11 uren, op hel Esplanadeplein, Vader- landsche Betooging aan den Vrijheidsboom, met uitvoering van Nationale Liederen door de Leerlingen der Legerpupillenschool en der Stadsscholen. De Muziekmaatschappijen worden uitge noodigd aan deze Betooging deel te nemen. Te 8 ure, Jaarlijksche Paarden- en Vee markt; inlichtingen en premiën door bijzon dere plakbrieven aangekondigd. De inwoners worden verzocht op voor melde dagen de huizen te bevlaggen. De Burgemeester en Schepenen, De Gemeentesecretaris, F, De Hert, Oscar Beyntens, WISSELKOERS van 26 October Amsterdam (gulden* 447 tot 457 Keulen (mark) 20,25 tot22,25 Genève 280 3/4 tot 234 3/4 Italië 33 1/2 tot 57 1/2 Madrid 205 1/4 tot 209 1/4 Londen (pond sterl51.225 lot 51.475 Parijs 94,10 lot 94,60 Dollar (New York) 14.65 0/0 tot 14.75 0/0 Ghristiania 199,50 lot 203,50 Stockholm 286 0/0 tot 290 0/0 BEURS VAN BRUSSEL van 26 October Belgische Rente 3 t. h. Mei 57,75 Schatkistbons 5 t. b. 98,50 Binnenlandscbe Leening 5 t. h. 492,00 Interprovinciale Kasbons 6 t. h. 94,50 Nationale Herstelling 5 t. h. 90,00 Brussel 5 I. b. 1920 475,00 Akliën Reserveaandeel van de SociótO Générale de Belgiquo 6,000 fr. Tramwegen: zonder bedrijvigheid, koolmijnen, Textielwaarden en koloniale waren zwak. Algemeene zakengang stevig. Medegedeeld door de Banque Centrale de la Dendre. TE VERKRIJGEN TEN BUREELE DEZER Carnet de Poêsie, Cahiers, Culpius, Pennen, Goms, Crayons, Passers, Porie-plumes, Porte-plumes Reservoir, enz. enz. Cahiers zeer good papier 0,40 en 0,50 Ir. dubbele Cahiers 0,80 fr. ALLERHEILIGEN - Schoone keus van Chrysanthemen in pot. Zich te wenden Dendermondsohen steenweg, 90, Aalst. 5587 HUURHOUDER Sint Camielsfraat, 30, Aalst, opvolger van Oscar Winnepenninckx, gelast zich met doopen, huwelijksfeesten al wat den stiel aangaat. 5588 GEVRAAGD. Eene goede keukenmeid, hoog loon. Zich te bevragen Slatieplein, 6, Aalst. 3588 GEVRAAGD winkeldochter voor han delshuis van de stad, artikel stoffen, enz. Aanbiedingen zenden bareel van bet blad, onder der letters D. M. C. 5586 MEN VRAAGT voor huishouden van twee personen, deftige meid van 25 lot 40 jaren, kunneude de burgerskeuken. Goed loon. Adres Kerkstraat, 22, Aalst. 654S WORDT GEVRAAGD eene Boerenmeid, kost en inwoon. Loon 60 Fr. per maand. Zich te wenden onder de letters G. D. ten bureele van 't blad. EENE MEID dia wat de keuken kent wordt gevraagd bij M.Callebaut, Botermarkt te Aalst. 5581 KEUKENMEID gevraagd goed loon. Statiestraat, 29,Aalst. 658t MEID gevraagd voor alle werk goed loon. Boudewijnkaai. 14, Aalst. 5579 TE KOOP aan voord welig* prijzen, 10,000 Roze laars van verschillende soorten, 50,000 Gladiolus knolen van de schoonste soorten* Zich te wonden bij Eugèns DE WOLF, Btoemenkwee- kerij, Erpe* TB KOOP twee koperen eleclriektoestel- Iob, baar van 3 lampen ieder. Zich le wenden Korte Zoutofraat. 8, Aalif. 5539

De Volksstem | 1920 | | pagina 2