m u i strijd ma vijf mHlioea /em Vrijdag I.Vovem. 19201 Landverhuizing In Griekenland* Over dsn smokfceluUvoer vaa BaUscho Kapitalen. Belangrijke öiefte te Brussel Slachtoffer zijner onvoorzichtigheid! lei'kstraatj 9 en 22, Aalst. Tel. f!4 XXVI* JAARGANG NUMMER 2S5 33 J&. C3- 3£3 Xj X> 7 CENTIEMEN Uitgever: J. Van Nuffel-De Qendt H. Viclorina Zon op7;28, onder 4,03 Volle Maan den 26 Publiciteit bulten het Arrondissement Aalst, zich te vonden tot het Agentschap Havas,8, Martelaarplem, te Brussel;' 8, Place de la Bourse, Parijs en G, Bream's Buildings Londres E.G. 4 Eerst had men die der werklieden nu die ier landbouwers. Sedert eenigen tijd heeft let vertrek van landbouwers op onrustwek kende wijze toegenomen in de streken van jjSeeraardsbergen', Oudenaarde, Ronse, Kor- rijk Kleine boeren als gi'ooic verkoopen hier wat ze missen kunnen en vertrekken jmet het overblijvende naar Frankrijk, waar de pacht der hoeven maar de helft is van dien jn Vlaanderen. Verscheidene familiën ver eenigen zich om hoven te huren van 40/50 'paarden. Allen vertrekken hier met de gedachten van niet meer weer te keeren. Ondervraagd men de boeren waarom zij Vlaanderen verlaten, dan antwoorden zij J&enparig dat zij van hunne hoeve gejaagd worden door de eigenaars, die tegenwoordig van 2 frank tot 2 frank en half de roede jüurvcn vragen, zij 6 tot. 3 frank de are. Zij beweren dat, ingezien de groole duurte der onmisbare stoffen op de pachthoeve, de prijs ,3or pachten erg overdreven is meer dan het (driedubbel van vóór de wereldramp. Deze landverhuizing is des te nadeeliger £an onzen landbouw dat tal van landbouwers tn dc streek blijvende, verplicht zijn hnnne uitbating te verminderen bij gebrek aan werklieden. Sriomfanlelijfce ontvangst der Koninklijke prinsen te Athene, ATHENE, 24 Nov. De prinsen André ƒ1 Gbristophe, evenals prinses Alice en groot aertogin Marie, zijn hier gisteiavond aange komen. Te Korfoe kwamen dc overheden aan boord van het schip het prinselijk gezelschap groeten. De bevolking op de kade geschaard juichte allen luidruchtig toe. Ook te Palras Ideed zich hetzelfde voor. De regeering had een torpedoboot (c gemoct. gestuurd om de prin sen naar Athene te brengen, In de hoofdstad was de ontvangst allerhartelijkst. Duizenden menschoa wuifden dc terogkeerehde prinsen loe die, op do schouders der menigte, naar liet paleis werden gedragen. Amnestie voor de politieke gevangenen Athene, 24 Nov. De nieuwe Griekscbe fegeering heeft alle politieke gevangenen in ïrijheld gesteld. Opstandige troepen Smyrna, 24 Nov. Hc-t 3* regiment in fanterie, te Salyllil, is in opstand gekomen, pok in andere legerdivisies laat do krijgs tucht veel to wenschen over. Grieksche persstemmen. Athene, 24 Nov. In dc Atheenscbe bla- Sladen is een officieus bericht verschenen, waarin staat, dat de volkswil duidelijk is ge bleken bij de verkiezingen. De regeering zal haar houding handhaven ten opzichte van flen terugkeer van Konstantijn. De mogendheden die hot beginsel van na tionale zelfbeschikking hebben uitgesproken, •moesten zich onthouden van ingrijpen in de ïinnenlandsche aangelegértheden van Grie kenland. De kuiperijen van Constantijn, De diplomatische medewerker van den Daily Telegraph zegt dat dc tijding volgens 'welke de gewezen keizer naar zijn kasteel van Dorfou zou terugkceren, niet ernstig is. Gor- fou ligt in het gebied door de Entente bezet en indien de gewezen keizer het waagde zich daarheen te begeven, zouden de verbondenen het recht hebben zich van zijn persoontje meester te maken. Willem weet zulks heel goed en zal het dan ook niet wagen. .Wat meer is, indien Grie kenland den gewezen keizer zou gastvrijheid verschaffen, zou Griekenland ook het Vredes- 115"» Vervolg. In dit uur zou iets gewichtigs worden be slist. De graaf voelde dat hij van kleur ver anderde, bij de gedachte, dat mogelijk een gevaarlijk document gevonden werd, mailr hrj beheerschte zich snel en betrad met de beide hesren de stofferige kamer, die overvol met acten wsa. De rechter, naar het schoen een rechter van instructie, bracht do heeren bij eene deur, die met zijn zegel gesloten was. Hij bam het zegel er af, opende do deur en ver zocht Pclletier naar zijn wensoh in de acten van notaris Stru kenberg te zoeken, terwijl hij hora iemand gaf, die de documenten uit 'do vakken moest nemen en voorleggen. Toen ging db rechter weg, en Pellatier begon ijverig aan den arbeid, wat den graaf ^ewoes, dat hij besloten was- een grondig onderzoek in te stellen. De jonge bediende was er verheugd over, deu rijken en vrijgevigen geheimzinnigen man een dienst to kunnen bowijzen, daar hij vooraf wist, dat hij hem zou holoonen. Hij Rïonde zulk oen buitensporige ijver, clat bij somtijds in gevaar was van de ladder te ballen. Ik verzoek u den Iaalsten jaargang, t^ido mijnheer Pelletier tot don bediende, do acten van het jaar waarin do notaris Strui- Icenherg,plotseling stiorf, op deze stukkon komt het vooral aan, is het niet zoo, graaf 1 verdrag van Versailles overtreden en eene vijandige daad tegenover de verbondenen plegen. Veel ernstiger zijn de verschillende inlich tingen welke bewijzen, dat koning Constan tijn gedurig in betrekking is mot zijne Duit- sche familieleden en reet Duitsche diplomaten wier eenige bezigheid is, te trachten de ver bondenen te verdeelen. Het is met dat doel, dat Constantijn niet ophoudt Ie zeggen, dat hij Engeland zeer genegen is en dat hij 't ak koord is met de politiek door Engeland in Klein Azie gevoerd. Deze - truc lukt echter niet en het is daarom, dat de volksstemming verdaagd is en dat Constantijn zich niet verhaast om naar Athenen terug te keeren. Het gouvernement Rhallys hoopte dat Engeland zich zou laten vangen en is heel teleurgesteld omdat Enge land zich heel voorzichtig achteruit houdt. Het is tevens kJaarblijkend, dat het nieuw kabinet niet meester is van den toestand. Inderdaad er was beloofd, dat het leger zou gedemobiliseerd borden en nu wordt een nieuw offensief in Anatolie bevolen. Volgens den Engelsehen bevelhebber van het schiereiland Ismid, zijn de Grielcsche troepen, die daar samenwerken met de Enge!- sche troepen, bereid naar Athenen op te ruk ken, om er de overheid van M. Venizelos te herstellen. Anderzijds wordt nog verzekerd, dat de Gonstantijnislen eene nieuwe list hebben uit- list hebben uitgedacht om dc verbondenen te verschalken, Zij zouden, namelijk ter gelegenheid der volkstemming, de Grikksche kiezers uitnoo- öigen gelijktijdig te stemmen voor Constantijn als koning en voor Venizelos als minister. Aldus hopen zij de herziening van het ver drag van Sèvres te verhinderen en aan Grie kenland de gebieden te behouden, welke de behendigheid van M. Venizelos heeft weten te verkrijgen. De o pan ing van hst Grieksch Parlement Athenen, 24 November. M. Rballys heeft hot Grieksch Parlement bijeengeroepen voor 8 December. De zitting zal-geopend worden door eene troonrede der regentes, Koningin-moeder Olga, M. Rhallyj verklaarde, dat ingeval de ministers dér verbondenen eeno samenkomst hadden om over de Griekscbe kwestie ic be raadslagen, hij zelf of een ander Grieksch minister zich naar West-Europa zou begeven, om de verbondenen op dc hoogte te brengen van de juiste beteekenis der politieke gebeur tenissen in Griekenland. Oe reis van U. Venizelos. Rome, 24 November.M. Venizelos en zijn gevolg zijn hier aangekomen, M. Venize los ontving m personen, die zich aangebo den hadden am hem te begroeten in zijn salonrijtuig en vroeg hen inlichtingen over het oordeel der Iialiaansche drukpers ten opzichte Her Grieksche krisis. Iiij zelf weigerde eene verklaring te doen, zeggende dat hij thans nog alleen een toeschouwer1 is. Parijs 25 November. Dc medewerker van Le Petit Parisicn te Nizza meldt, dat M. Venizelos niet te Nizza fzal blijven, doch zijne reis zal voortzetten naar Parïjs'en Londen Heden nacht is hij te Genua aangekomen. 6N IERLAND De incidenten in de Kamer der Gemeenten Het is de Iersche afgevaardigde Devlin, die in de Kamer der Gemeenten de incidenten uitlokte waarvan wij reeds spraken. Toen sir Haraar Greenwood, slaatssekre- taris voor Ierland, de officieele verklaring gedaan had over demoorderijen op de oiïi- De vroegere jaargangen hebben wij niet noodig. De graaf antwoordde op deze vraag met een paar woorden en schijnbaar onverschil lig, hoewel bij in koortsachtige spanning hetgeen nu zou volgen, afwachtte. Bloemist zolf had gezegd, dat het mogelijk kon zijn, dat het eene of andere gewichtige document of papier onder do acten waa gelalen en ver zuimd was to vernietigen. De dienstvaardige bediende bracht het ge- wenschte pakket en legde het op do in het midden der kamer staande tafel. Mijnheer Pelletier begon nauwkeurig te zoeken, ter wijl hij elk blad bezag, onderzocht en dan weer neerlegde. De graaf volgde, dicht bij het bruine heertje staande het onderzoek met hevige spanning, zoodat het koude zweet bij hem uitbrak. Ziet gij, heer graaf, zeide Pelletier, plotseling en hield een ouden brief in zijn hand, dien hij las, dit zal uwe belangstelling trekken. Het handschrift van uw zaligen oom, aan den notaris Struikenberg. De graaf voelde, dat het blood hem in de aderen stolto. Een schrijven van zijn oom vroeg hij mot godempto stem. Leest zolf, antwoordde het bruine heer tje en reikte don graaf den briof. Da gestor ven graaf wees den notaris in dit schrijven aart, dat hij, zijn in Amerika levenden eeni gen broaderszoon, Lod3wijk Montpellier een eigenhandig gemaakt afschrift van testa ment gezonden had. eieren en de bloedigé botsing op het voetbal plein van Crown Park. Devlin wilde daartegen protest aanteeke* nen, doch onmiddclfjk steeg een geroep op Blijf zitten Sla hém dood i Een Engelsch officier, majoor Wolson, ook lid van de Kamer der Gemeenten, spron; hem naar de keel en duwde hem onder zijn lessenaar, steeds onder het geroepSla hem dood kwamen schier alle parlements leden op de vechters af. Toen men de vechters eindelijk kon schei den, kon Delvin half ontkleed van onder zijne bank kruipen. Eeno bom ontploft te Cork. Londen 24 November. Ten gevolge der ontploffing eener bom, werden gisteren avond to Cork twee personen gedood, twee doode- lijk gekwetst en een tiental min of meer erg gewond. Huiszookingoa on aanhoudingen. Londen 24 November. De staatssekre- taris voor Ierland verklaarde in de Kamer der Gemeenten, dat bij eene huiszoeking ge daan ill Liberty Ilali, algemeen hoofdkwartier der Iersche inrichtingen te Dublijn, talrijke bommen en munitie gevonden werden. Londen 24 November. Heden avond werden aan de dagbladen afschriften van dokumentcn bij de Sinn-feiners aangeslagen, medegedeeld. In deze dokumcnlen komen ontwerpen voor, om de groote elektrleke werkhuizen van Manchester in de lucht |e doen vliegen, en de sluispoorlen van Liverpool te vernielen. De ontwerpen zijn zeer grondig bestudeerd en werden ongetwijfeld ^door deskundigen opgemaakt. DUBLIJN, 24 November.In gevolge de huiszoekingen in Liberty Hall, zijn de sekre- taris en een gewezen voorzitter van de Iersche arbeiderspartij aangehouden. Daarna werden ook huiszoekingen gedaan in de bureelen van twee syndikaten. De sekretaris van een der syndikaten werd aan gehouden. De toestand van M. Woeste. Een Brusselsch konfraler is ten huize van graaf Woeste naar Jdezes gezondheidstoestand gaan vernemen. Met-genoegen haarde-hij er, clat de-toestand van den staatsminister zoo goed was, als zijn hooge ouderdom zulks maar toeliet. Evenwel hebben zijne geneesheeren, hem voor alle voorzorgen, eenige dagen rust voor- geschreven. M. Woeste moest Donderdag als eerste redenaar het woord voeren in het debat over de mïnisterieele verklaring. Men dacht echter dat hij zich naar het oordeel zijner geneeshee ren zou schikken en eenige dagen zou thuis blijven. De misdaad van Philippine. Ktmfrontatia op de Belgische-Hoilandscho grens. Dinsdag werden onder geleide van Belgi sche gendarmen en de policie der rechterlijke brigade van het parket van Gent. naar Sas van Gent, wijk Stuiver gebracht, de vier ver dachten Ferdih. Goethals, Petr. De Vleesch- hauwer, beiden van Bouchaule en Petrus Boelens, rondreizenden foorekramer, enTheo- fiel De Wulf, beiden van Eekloo,'belicht van den moordaanslag op den oud-burgemeester van Philippine, den 70-jarigen De Ceulenae» re. Het Ilollandsch gerecht was reeds op de wijk Stuiver aangekomen. De vier betich ten werden door het Ilollandsch gerecht on- derhoord en met hun slachtoffer gekonfron- teerd. Daarna werden zij terug naar het gevang van Gent overgebracht. Hebt gij dit afschrift niet ontvangen, heer graaf? vroeg het bruine heertje. Het kan in de handen van dien avon turier gekomen zijn, die in het bagno is, antwoordde de graaf nu weder volkomen bedaard. En hier is een brief van uwe hand, ver volgde het bruine heertje, ziet gij wel, gij verzoekt den notaris Struikenberg om een onderhoud, nu zijn wij dadelijk aan het doel, dezen brief van u heeft notaris Slruikenkerg, hij was ook gierig, twee verwante zielen hadden elkander ontmoet. Een bekwamer advocaat vroeg Pel letier, waarom Struikenberg was verstan dig en bekwaam, Heeft hij in uwe aangele genheid iels verzuimd Neen, 'dat niet, maar ik hield niet van dezen gierigaard. Gij spreekt van een doode, heer graaf, vermaande het bruine heertje met gedempte stem, was hij gierig, dau was dat zijne zaak, zijn eigen schade, hij kon het niet helpen, gierigheid is eene ziekte, zoowel als de an dere hartstochten der mensoheu, men moet zachtmoedig oordcelen. Maar wat is dat een overoude, roodo brieventesch, groot als een reiszak, oud en afgebruikt, als de klee deren van don notaris. Hij schijnt er waarde aan te hebben geheoht. Het bruine heertje opende de brieventesch waarin zich verschillende papieren en brie ven bevonden. Ziet zeide lüj, de notaris heeft dezen brieventesch tot zijne laatste oogenblikkeiV Het a N.T.A. verneemt uit goede bron, dat noch de ex-kroonprins, noch majoor Mueldner op de hoogte waren van de plannen tot uitvoer van Duitsche kapitalen naar het Buitenland. Er zijn tüsschen den ex-kroonprins en den bankier Grrftco betrekkingen ontstaan omdat de bankier fiet eerst van allen zich na de aankomst van den kroonprins in Nederland te diens beschikking heeft gesteld, en hem, omdat hij met geldelijke moeilijkheden te worstelen had, een voorschot van 500.000 gulden aanbood. Sinds da! tijdstip ontvangt de kroonprins de noodige gelden van zijn vader. van Kermont-eiland, oplöklm. van Canada?" Afgelegde weg 2200 kim. bij vogelvlucht1 1750 kim. grootste hoogte 7000 meters duur der reis 40 uren 15 minuten.' Ophefmakende aanhoudingen te Brussel. Over deze zaak, welke wij gisteren avond in onze laatste berichten reeds vermeltfden vernemen mij nog In den dienst der aanbestedingen van hel Elektrisch bureel van liet ministerie van spoorwegen, had men sinds eenigen tijd bemerkt, dat de omslagen der deelnemers aan aanbestedingen voor den datum geopend en dan zorgvuldig loegeplakt werden. liet ïlooger kontroolkomiteit deed samen met de rechterlijke 'brigade van het parket eën onderzoek, dat lot de ontdekking dei- daders leidde. Het waren een bediende, Wil liam P..., en een gewezen dienstoversle, e... Behendig door de policie ondervraagd, deden zij weldra volledige bekentenissen. Zij bekenden dat zij nog al belangrijke sommen ontvangen hadden van zekere deel nemers aait aanbestedingen, voor diensten welke zij hen bewezen. Onder dezen bevond zich een nijvdraar van Laken, zekeren L. G.. Deze werd aangehouden evenals de twee bedienden en Ier beschikking van den onder zoeksrechter in het gevang van Vorst opge sloten. Dc Gordon-Bennett-beker voor luchtballons. Eene bewogen reis. Ziehier inlichtingen die luitenant De Muyter gaf over zijne stoute ballonreis, waarmee" hij de Gordon-Bennett schaal won': Vertrek Zaterdag 23 Oktober to kwaart over 4 uur namiddag uit Birmingham (Ala bama) te midden van grooten geestdrift voor de Belgen. 's Nachts vlogen wij over de Tenessee-rivier. Wij trekken over het Westen van den Staat Kenneky en laten de Missispi-rivier ver ten Westen van ons liggen begonnen naar het Noorden te trekken. Pi aken de staat Illinois, daarna den slaat Indianen en manoeuvreeren Zondag, te 4 uur namiddag, in de hoogte (eerste 24 uren). Benaderen terug den grond gedurende anderhalf uur en gaan op onze stappen terug, wat onze concurrenten in de war brengt. Na deze manoeuver weer 3500 meter in de hoogte, en richten ons naar hel N. O. met eene snelheid van 50 kim. in het uur, pas- seeren op 110 kim. ten N. W. van India- nopolis. De tweede nacht was heel hard sneeuw en regen. Dwars over den staat Michigan, het Huron-raeer, Canada (provincie Oniario) en bereiken het meer Ontario (300 kim. zee met 40 kim. ballast, maar we moeten er over). Bij zonsopgang 7000 metershoog, moeilijk heden om te ademen. Dalen neer, ten einde balast, boven het Champlain-meer op 7 kim. van de kust. Sleepen over bet koude water gedurende 15 minuten bereiken de kust op de rotsen gebruikt en onderzocht de papieren nauw-" keurig. Aanteekoniogen over processen, brie ven zijnor bekendeD, ook van u eene kaart, laat eens zien. Pelletier draaide de kaart om en las Verzoek beleefdelijk dit te willen aan nemen. Smakelijk eten. Hij zag plotseling den graaf vragend aan. Dat is uw handschrift graaf, meende hij. Zeker, ik herinner mij echter niet meer. Sta mij toe, mogelijk kan ik uw geheu gen helpen, zeide het bruine heertje onver wacht, hier ligt ook nog het kleine couvert, waarin do kaart zich bevonden heeft, o, deze notaris Struikenberg wierp geen papiertje weg, wat slaat hier op het couvert 'i Aan den heer Struikenberg, met eene terriae. Weder zag het bruine heertje vragend naar den graaf, die deed alsof hij het couvert be keek. Dus kwam de' terrine met de pastei toch van u, heer graaf, zeide Pelletier. Ik herinner het mij niet, maar het is mogelijk. Het is niet alleen mogelijk, maar het is zekerheid geworden dat is erg. Erg waarom vroeg do graaf bijna dreigend. Omdat, zooals gij weet, de notaris, door het nuttigen van de pastei den geest gaf, ziet gij, hier staat de datum van toezending, de dag daar aan volgende was do notaris oen iijk. Gisteren avond werd M. J. D..., sekretaris van een Brusselsen bankier, het slachtoffer} van eene belangrijke diefte. M. D..., bevond; zich op een tramrijtuigjen droeg eene sacocho/ waarin eene som van meer dan 80.000 ft'.| geborgen was. Een ander reiziger knoopte mot hem een gesprek aan en staple eenigd minuten later af. Kort nadien bemerkte M. D..,, dat de in-1 houd der sacoche op behendige wijze gesto len was. De policie is verwittigd, geworden. Doodelijk ongeluk te Antwerpen Een dokwerker tusschen twsa waggons gepletterd. Onder afdak 49 der Pianlijnkaai le Ant werpen, heeft Woensdag middag een erg; werkongeval plaats gehad. Om eene reek van; wagons vooruit te brengen,Swordt gewoonlijk' met een wagon geweldig op de reeks aange-j reden, wat men inkappen heet. Welnu hij het inkappen werd de 24 jarige! J. Berckmoes, woonachtig te Waasmunster.' tussehen twee buffers van wagens gevat eir de borst ingedrukt. De ongelukkige werd' oogenblikkelijk in eene nabijgelegen loods' gebracht, doch dokter De Ridder, ter plaatse? ontboden, kon nog enkel den dood vaststellen Deze moet oogenblikkelijk geweest zijm Het lijk is naar het doodenhuis der Kort*' Dijkstraat gevoerd. Verleden nacht, toen de expresstrein voor Parijs de Guilleminslatie te Luik verliet, ba-} merkte het personeel een persoon, die op detv reeds tamelijk snel rijdenden trein sprong. Eenige minuten later vond men op de kaai' der statie van Sclessin een persoon liggen, die geen teeken van leven meer gaf. Een bij geroepen geneesheer verzorgde hem en de man kwam tot bezinning. Men kon hem echter onmogelijk óndervra-J gen, daar de man geen woord Fransch sprak. Uit papieren in zijn bezit gevonden, bleek dat de gekwetste zekeren José Varita was^ 21 jaar oud, van Spaansehe afkomst. Later vernam men, dat Varita de reiziger was, die te Luik op den trein gesprongen, was. Hij kon echter het portel niet openkrij- gen en was in de statie van Sclessin terug van den trein gesprongen. Hij wordt thans in het Beyersch gasllinit, te Luik verzorgd. Eene aftruggelanj van belang. Over eenige dagen kwam een kerel, die zegde Tcheck-Slovak te zijn en zich deed doorgaan voor den bestuurder van een uil- voerbureel ie Belgrado (Servie), in eene Bank der Muntplaats te Brussel en bood er lei- verhandeling verschillende wissels aan, waar onder een van 89.000 pond, betaalhaar dood verscheidene vreemde banken. j De Brusselsche Bank verleende den kereï een voorschot van 9.000 fr. Woensdag heeft de Bank, waarop de bij* zonderste wissel getrokken was, de Brussel sche Bank verwittigd dat men er geen kennif had aan den persoon voor wien het bedrag van den wissel bestemd was. Een Antwerpsche reedersmaatschappij werf door denzelfden aftruggelaar eene som va» meer dan 200,000 frs. ontfutseld. En het wai juist aan deze maatschappij die toen nog niet wist met een aftruggelaar te doen te hebben dat de Brusselsche Bank inlichtin- gen had gevraagd en op grond dezer de 90l)& fr. voorgeschoten had. Doorluchtigheid Het bruine heertje zag den vreeselijk ver stoorden en dreigenden graaf met koelbloe dige bedaardheid aan. Wat meent gij vroeg hij. Ik weet nietdat waren woorden, die mij zonderling in de ooren klonken. j Woorden neen, gebeurtenissen zij» het, waarover ik spreek, heer graaf, zeld zaam bijeenkomende gebeurtenissen, gij weet zelf, dat het zoo is, zooals ik daareven zeide». Op don dag na de ontvangst der pastei 4s da uotaris plotseling gostorven, en er is vergift; in zijn lijk gevonden. Dan heeft de schrijver Bloemiat het vergift in de pastei gedaan. Dat kan zijn, Z3ide het bruine heerlja met een gedwongen lach. Het is le meer waarschijnlijk, daar deze Bloemist nu verdwenen is, en zich ongetwij-^ feld liet leven heeft benomen, toen lüj za dat liet onderzoek begon. Het lijk zal wel ergens gevonden wor-. den. Daaraan twijfel ik niet, zeide liet bruin® heertje, ik zelf zal er zorg voor dragen. Voormij is, zooals uwo Doorluchtigheid, grijpen zal, de geheel® aangelegenheid onaangenaam en verdrietig, hoewel ik er mij toch al weder weinig om bekommer, reide; de graaf, nadat hij gezien had dat verdere, aanleekeningeu niet onder de papieren voor- li andon waren, wat gaan mij de acton vaa don notaris Struikenberg aan. (Y orvolgQ.

De Volksstem | 1920 | | pagina 1