IRECTAl De internationale politiek pe ertprlns van Japaateruo in Beip Vrssseüjke mijnramp in Zwitserland Belangrijke bedriegerij De nijverhsidskrisis in Engeland. Eis Sovjet-lluslatid Laatste Ben*iei»i®ffn pes» TeSefocm 1221 ST-FBANGISCUSOAB 1921 STADSNIEUWS Uit ter hand te koop Ouderdomspensioenen - Berieht Doodelljk ongeluk te Zsreneecken lentemeeting' Pudding-Powder c FARFADET Aangenaam van smaak Gezond en voedzaam Chocoladefabriek MOSANE Het bezoek aan Leuven M. Adateij gezant van Japan is Maandag' worgend, per bijzonderen trein, vergezeld .ran zijnen secretarie alsook van de generaals Biebuyck en Pontus, consul Bastin, naar de Hollandsche grens vertrokkeD, ter ontmoe ting tan den Japansclien kroonprins. Een koninklijke trein vertrok op zijne beurt, in welke d„s prins te Ësschen moest plaatsnemen, te samen met de personen van eijn gevolg. De trein bad last om in liet terugkeeren eenige oogenblikken te Mechelen siil to hou den, opdat Z. Em. de kardinaal zou kunnen instappen en voort reizen naar Leuven, om aldaar ten 10 1/2 ure aan te komen. Te 10 ure hield de koninklijke trein aan de statie ran Neckenspoel stil. Daar wachttf Z. Em. de kardinaal met den eerw. U. Fran cis Dessain, zijnen secretaris, die mede in stapten om naar Leuven te rijden. In de statie van Leuzen wachtten MM. Colinè, burgemeester Heliepulte, oud-mi- Rister baron de Dieudonné, arrondisse mentscommissaris Mgr Ladeuze, rector der hoogescliool. In tien aulos reed de «toet door de be- riagdê straleu naar de puinen der biblio theek. waar Mgr Ladeuze den Ja pa nschen kroonprins rondleidde. De terugkeer naar de statie had plaats te midden derzdfdo betoogingen als bij de aan komst. Iels na 11 ure vertrok de prins naar Luik, na afscheid genomen te hebben van kardinaal Mercier, die naar Mechelen terugkeerde, al waar hij den Nedcrlandschen minister, Jonk- lieer van Vredeburch ontving. Franse he soldaten In hei. Russisch Rood leger Uit Strassburg wordt gemeld, dat in een dorp uit den omtrek van Golmar, zekeren Delacote, die in de eerste dagen van den oorlog gemobiliseerd werd als Duilsch sol daat en van wien men sinds niets meer ge hoord had, thans teruggekeerd is. Evenals meest al de Elzassers was hij naar het Russisch front gestuurd geworden. Hij werd er krijgsgevangen genomen en naar een kamp in Siberië gezonden. Daar bleef hij tot in 1919. Alsdan gelukte hij er met eenige gezellen allen Elzassers, in, ie ontsnappen om naar hun geboorteland, dal nu terug Fransch ge worden was, terug te keeren. In de buurt van Samara werden zij door de Bolschewi8ten aangehouden en daar zij geene papieren hadden werden zij eenvoudig in het roode leger ingelijfd. Z.j streden ge ruimen tijd tegen het nationalistisch Rus sisch leger dat uit Siberië oprukte. In Oktober laatstleden gelukte Delacote er an dermaal iii te ontsnappen en na tal van we derwaardigheden kon hij toch den Elzas bereiken, waar men hem sinds lang dood waande. Wat aan het verhaal van Delacote een bij zonder belang geelt, ia, dat hij de naaien op geeft van verscheidene zijner Elzasser gezel len, die evenals hij ingelijfd werden bij het roode leger, bijzonderlijk in de 14% 15® en 10® divisien, welke als internationale divi sion n bekend staan. Volgens Delacote zou den ook honderden oude Duitsche soldaten die door de Russen krijgsgevangen genomen waren, in het Roode leger ingelijfd worden. Delacote beweert dat er alleen in de I6e roode divisie 143 Elzassers tegen wil en dank moeten dienst doen. 22 dooden (50 gekwetsten door eene grauwvuurontploffing. Uit Berne wordt gemeld, daler Maandag rond den middag cene grauvuurontploffing heeft -plaats gehad in de mijnen van den Ccnnis-berg, Om 5 ure waren reeds 22 lijken en een groot getal gekwetsten bovegehaald. De ramp gebeurde op het vijfde verdiep. De ontploffing was zoo hevig, dat ook de vierde en derde verdiepingen erg te lijden hadden. Op het oogenblik der ramp bevonden zich 300 mijnwerkers in de mijn. Tot biertoe konden slechts een honderdtal heelhuids bo- ;vengeraken. De reddingswerken zijn zeer moeilijk, daar •het grootste deel der mijn vernield is. te CHarleroï. Nadere bijzonderheden. Over deze zaak vernemen wij nog Een Brusselaar, Albert V... Lad bij de rechtbank van oorlogschade van Charleroi een* vraag ingediend voor het bBkomen van M5.000 fr. Vergoedingen waarde van voor den oorlog hetgeen thans op 2 1/2 miljoen komt. Albert V... had zulke overtuigende bewijsstukken voorgelegd, dat de inzame- lingedienst hem reeds voor 220.000 fr. machienen had laten geworden. Onlangs deed de bijzondere kommissarit van den Staal echter een onderzoek cn daar uit bleek, dat Albert V..., voor den oorlog noch werkhuis, noch machienen bezat. Zaterdag werd Albert V... uitgenoodigd zicli te Charleroi voor de reohtbank van oor logschade aan te bieden. Hij ging, doch werd »r bij den kraag gestekt. Naar het echijnt ging hij te Charleroi tijdons de bezetting veel met Duitschers om. Men verwacht zich nog aan andere aan houdingen, bijzonderlijk van de getuigen die de bedriegerij mogelijk gemaakt hebben. De onderhandelingen tusschen M. Briand en iord Curson M. Longare berichtte aan MM. Briand en lord Curzon de bijtreding van graaf Sforza, om gezamenlijk te Athene voetstappen aa: te wenden. De drie regeeringen zullen hun wederzijd sohe vertegenwoordigers te Athene daarvan inlichten. De groote mogendheden zouden hun ver. langen te kennen geven, omtrent het herstel len van den vrede in Klein-Azië. Die mogend, heden zouden hun diensten ter onderhande lingen aanbieden, indien de Grieken heu hun belangen willen toevertrouwen. Athene zou van Smyrna moeten afzien. In de geallieerde middens is men van oor deel, dat de beide in oorlog zijnde landen zich bij de tusschenkomslder groote mogend uilen neerleggen. Lord Curzon en M. Briand hernamen vei'der de kwestie van Opper-Silezië. Aan de hooge commissie te Oppeln werd gevraagd slechts een enkel voorstel te on- derwerpën. Zoo dit niet mocht gelukken daD zal voorloopig verslag aan een commissie van deskundigen, zetelend te Parijs of Londen toevertrouwd worden, waarna de opperste raad het eindbesluit nemen zal. Aan de onderrichtingen door de commissie van Oppeln aan de Polen en aan de Duit schers verstrekt, zal weer kracht gegeven worden door een optreden der Fransehen, Engelschen en Italianen te Warschau en te Berlijn. De potitieke zijde van de kwestiën werd slechts eventjes aangeraakt. De meeningen in dit opzicht verschillen nog te zeer tnsschen beide mogendheden. Enge land zou geneigd wezen, de nijverheidsstreek in Polen in eigendom te geven, terwijl de uitbating c-rvan aan Duitschland zou blijven. Ook het vraagstuk der strafmaatregelen tegenover Duiteonland werd aangeraakt. De mijnwerkers gaan loch aan 't werk In een aantal mijndistrikten hebben de mijnwerkers besloten zich aan den uitslag ran liet referendum te houden en het wer niet te hernemen. In andere daarentegen onder meer in de Goldingmgnen, hebben reedz meer dan 2000 mijnwerkers de verbin- tenia geteekend Woensdag aan 't werk te zul len gaan. Ook in de putten ran Digby voorziet men eene werkherneming. Het Engelsch gouvernement trekt zijn aanbod in Zooals men weet had liet Engelsch gouver nement aangeboden eene som van 10 miljoen pond sterling als toelage te schenken, opdat de loonen der mijnwerken met niet meer dan twee shillings per dag zouden verminderd worden. Baar het referendum der mijnwerkers zich tegen de werkherneming heeft uitgesproken heeft het gouvernement sijn aanbod ingetrok ken. De mijnwerkers hebben een beroep gedaan op de andere nijverheidstakken, opdat deze ook hel werk zonden stilleggen om derwijze de mijnwerkers te steunen ia hunnen strijd. Men is ecliler overtuigd, dat de oproep der mijnwerkers onbeantwoord 2al blijven -VVV Aardbeving in Italië Messina, 20 Juni. Rond middernacht werd bier een geweldige aardschop waarge: nomen, welke verscheidene sekonden aan hield. Ook te Reggio de Calabre voelde men dc schokken.jj De verschrikte bevolking ver liet ijlings de huizen en ging in het veld ten opslaan. Tol hiertoe werden geen slacht offers of belangrijke schade vermeld. In den auto zalen drie personen. Daar het .machien bij het afdraaien van het wiel on- middelijk stil viel, kwamen zij er met den schrik van af. De oorzaak van hel ongeluk wordt toege schreven aan breuk van het rem toestel. Het parket ia ter plaats een onderzoek ko men doen. En alles behalve rooskleurige toestand Do ontevredenheid heerscht te Moskou onder de Roode troepen. De kazernen worden bewaakt door Ghi- neezen en Baskirs, onder het bevel van bij zondere vertrouwbare officieren. De regeering durft de roode troepen tegen de werklieden niet opjagen. Deze laatste eischen, een tiental dagen ge leden, dat de bijranlaoenen, die de kommis- sarissen van Moskou nog altoos ontvangen, afgeschaft zouden worden. De magazijnen met de levenswaren werden geplunderd. Ernstige onlusten deden zich te Yaroslav en te Nyni Novgorod voor, naar aanleidiDg van de hougerplaag. Geldigverklaarde kiezingen, Arrond. Aalst. Denderwindeke, Herder- sein, Ilaeltert, Nieuwenhove, Oullre, Schen- delbeke, Dendedeeuw, Neyghem. Arrond. Eekloo. Erlvtlde, Lembske. Arrond. Gent. Bellem, Gent, Gavere, Gijzenzeele, Knesselare, Sleidinge. Arrond. St-Nikolaas Basel, iïaesdonck; Lok eren. Arrond. Dendermonde. Appels, Zeis. EEN SMETZIEKTE IN EENE KAZERNE TE LUIK. Brussel, 21 Juni. Le Peuple meldt dat eene erge smelziekte van buikloop is uitgeborsten onder het transport- korps der derde legerafdeeling, in garnizoen in de kazerne der Chartreuzen te Luik. Een zestigtal soldaten zijn bedlegerig. Een soldaat is verleden nacht bezweken en twee anderen verkeeren in stervensgevaar. Meu vermoedt dat de smetziekle veroorzaakt werd door slecht voedsel. DRAMATISCH GEVECHT BIJ BERGEN. Bergen 21 Juni. De genaamden Marius en Gaston Noël waren bezig langsheen de Haine gras af te maaien, toen hun oom, Karei Noël, hen zulks verbood onder voorwendsel, dat het gras hem toebehoorde. Twist ontstond en Jan Noël, zoon van Karei ging aan 't vochten met Marius. Op een gegeven oogenblik rolden de vechters in de rivier. Jan Noël goed zwemmer zijnde, kon zich redden, doch Marius verdween weldra onder water. Karei Noë! wilde zijn neef bij middel zijner zeis ophalen, doch bij bukte te ver voorover en viel ook in't water. Gaston sprong dan zijn broeder ter hulp, doch toen hij dezen bereikte begaven zijne krachten en hij liep zelf gevaar te verdrinken. Hij greep dan de zeis vast 0111 te trachten aan wal te geraken, doch sneed zich de hand af. Jan Noel duikel de om zijn vader te redden, doch hij kon hem niet meer bereiken. Karei en Marius Noel verdronken jammerlijk. De lijken werden wat later opgevischt. Het parket is ter plaats geweest. DE KAMERKIEZ1NGEN IN GARINTHIE. Weenen 20 Juni. De volledige uitslag der kiezingen voor den Natianalen Raad in Carinthie is nog niet gekend. Even wei voorziet' men reeds, dat or geene wijziging zal zijn in de samenstelling van den Raad. DE STRIJD IN -KLEIN AZIE. Londen, 21 Jnni. De medewerker van Daily Mail le Athenen seint dat hij aldaar in bevoegde kringen vernam dat het Grieksch gouver nement van oordeel is dat alleen eene militaire at tie den vrede m Klem Azie kan herstellen. De voorbereidselen tol het offensief worden dan ook krachtig doorgedreven. DE FRANSGHE KLAS VAN 1019. Parijs, '21 Juni. In den ministerraad beef! M Barthou minister van oorlog, verklaard dal hij bevelen gegeven heeft, om alle man schappen dar klas van 1919, die aan landbouw werken kannen gebruikt worden, tegen 25 Juni naar huis te sturen. DE NIJ VERHEIDSKRISIS IN ENGELAND. Londen 21 Juni. De werkstakers hebben mannen aan de mijnen geplaatst om te trachten de werkwilligen te belet len dc mijnen binnen te gaan. Op vele plaatsen is de weg letterlijk afgezet door vrouwen en km deren van,stakers, In verscheidene gevallen moest de policie tusechen komen. Er hadden echter geene erge geschillen plaats. Lord Curzon vertrok gisteren voormidda.^ naar Londen. De Engelsch© gezant, lord Hardinge, ging hem bij zijn vertrek groeten tus IN HOOG-SILEZIE m Duitsche voorstellen tot entruiming Ten gevolge van een samenkomen schen den Engelschen generaal Hennicher en den Duitschen generaal Hoefer, heeft bet Duit-sch komiteit der XII besloten een nieuw ontruimingsplan aan de intergealieerde com missie van Oppein te onderwerpen. Duitschd troepen vallen aan. Detachementen van generaal Höffer blijven dezelfde deloyale houding bewaren tegenover de intergeallieerde commissie, Zij hebben Annaberg ontruimd doch tege lijkertijd hebben zij Lesnica bezet, een be langrijk strategisch punt dat heel de streek beheerscht. De Duitsche troepen hebben meermaals dc Engelsche troepen aangevallen, insonderbeid te Ratibor, -V Gewestelijke Vergadering voor Derde- ordelrogen in het heiligdom van 0. L. Vr. van Lourdes te Oostacker - op Dijnsdag, 5 Juli, 1021 - - - Niet Dercfeordelingen worden ook dringend uitgenoodigd om aan die vergadering deel te nemen, en samen mei Franeiscus kinderen het Jubelfeest der Derde Orde le vieren. Orde der Diensten te Oostacker -* Om 9 1/2 u, plechtige, mis, waaronder aan spraak door Z. E. P. Valerianus. Gardiaan der Paters Capucienen te Antwerpen cn Hoofdecommissaris der Derde Orde, Na de mis bezoekt aan de Grot en gebeden, 's Namiddags, om 2 u. plechtig Lol', waar onder Feesirede door Z. E. P. D' Bcrthold uit het klooster der Paters Capucienen van Aalst. De personen, die verlangen deel te nemen aan die Bedevaart, »tjo dringend verzocht zich zonder uitstel te laten inschrijven in het Klooster der Paters Capucienen, te Aalst, JtJoh, of bij de Raadsleden der Vergadering De prijs der reiskaart te 4 fr. De reiskaarten zulletbSn het Klooster dei Paleis Capucienen afgehaald worden Maan dag namiddag, 4 Juli, van 2lot 6 u. De uren van den trein, zoo voor de heen reis als voor hel terugkeeren zuilen in de Volksstem aangekondigd worden, P, Athgnisius, Bestudrder. IHGORSEL. Êrgezaak, Dinsdag morgend is le Moorse! eene vrouw overleden ten gevolge van misdadige bewerkingen. Twee vrouwen van Aalst,' die deze bewor. kingen gedaan hadden, zijn aangehouden en gevankelijk naar Dendermonde overgebracht. Iel parket is ter plaats geweest. HELDERT. Brand. Zondag namiddag, rond 6 ure, is brand ontslaan in de woning der weduwe Van Damme, Hul- leubosch Er was niemand thuis en 't waren spelende kinderen die eerst het vuur be- merkten. Een gebuur opmerkzaam gemaakt door het geroep der 'kinderen snelde toe, klom door het achtervenster en nog eenige meubelen redden, liet óverige werd met liet huis vernield. Er is ongelukkiglijk geen ver zekering. De gendarmen hebben een onder zoek geopend. STERFGEVAL Maandag werd te Meerbeke ter aarde besteld, M. Charles Van Vreckem, gewezen senator van Aalst, gewezen lid der bestendige deputatie van Oost Vlaanderen, gewezen bui- gemeester van Meerbeke en eerevoorziiter der Katholieke Vereeniging van Aalst. BRE1WERKFABRIEK vraagt goede stopster, te Brussel, 830, Chanssóa de Haecht. 8177 MEN VRAAGT eene meid van 30 tot 35 jaar voor huishouden van twee personen, Dendermondschehflteenweg, 14, Aalst. 8173 BERICHT Het verkeer over de brug aan den Zwarten Hoek zal onderbroken zijn voor noodzake- ijke herstellingen gedurende drie dagen, Woensdag, Donderdag en Vrijdag eerstko mende. Aalst, den 20 Juni 1921. De Burgemeester, F. DE HERT. WERK VAN DEN AKKER. Zondag 26 Juni, zullen de Juryleden liet bezoek doen aan de stukjes grond van genoemd Werk, om dele bekronen hofjes aan te dui den van den uitgeschreven Prijskamp. De deelnemende Leden worden verzocht, in de maat van het mogelijke, hunne tuinjes in een properen staal te stellen. Het Bestuur. BINNEN KORT zijn ze daar Griep en Influenza. Geen beter behoedmiddel dan Samson Kina, Jacques Neefs, Antwerpen. 29373C MEN VRAAGT een bediende kunnende Fransch en Vlaamsch,goed op de hoogte van bureel werk. Schrijven ouder de letters D. B. bureel van het blad. 8170 MEN VRAAGT keukenmeid voor Brussel kunnende burgerskeuken, loon 100 fr. Zich wenden Kerkstraat, 22, Aalst. 8175 GEVRAAGD FATSOENBtzliIDSTERS van groote hoeveelheden kousen, sokken, enz,, op machien 10. Altijd werk verzekerd. Sch. bureel vau dit blad n1' 2186. 777G MEN VRAAGT eerlijk meisje, een wei nig geleerd, om in huishouden en winkel le helpen-, Leopoldstraat, 29, Aalst. 8167 1 pupiter minister, 1 toog, 1 pers dienstig voor labakfabrikalie, alsook andere voor werpen, Korte Zoutstraat, 25, Aalst. 817S TE KOOP schoone ^groote kasseisiecnen, 45 m. v. Geeraardsbergschestraat, 37, hij Jus. Hermans, ondernemer, Aalst. 8180 Beschermcomiteil van bet Arrond. Aalst De personen geboren vóór den 1 October 1856, welke zich in de voorwaarden bevin den om het ouderdomspensioen te genieten mogen zich aanbieden op het Bureel Hop markt, 11, om er hunhè inschrijving te be komen. Het Bureel is open alle werkdagen van 9 tot 11 ure voormiddag. Be Burgemeester, Felix De Hert. Gisteren avond, rond 7 1/2 ure, speelde de kleine Elisabeth Temmerman, oud 5 1/2 ja ren, woneode rechtover de kerk van Zeve- neecken, met twee andere meisjes voor het ouderlijke hui» Daar de steenweg hier zeer breed is, be vonden zieh de kinderen ongeveer 20 meters van den rijweg. Op dit oogenblik kwam de heer Leon Da Maen, wonende le Lokeren, met zijn auto uit de richting van Gent gereden, toen al met eens een der achterwielen van het machien van de as vloog, en terecht kwam op de kleine Elisabeth Temmerman. Het kind werd bewusteloos opgenomen. Het had erge kneuzingen over gansch het lichaam. Een bijeengeroepen geneesheer oor deelde zijn toestand hopeloos en om 3 ure ,'s morgens is het kind overleden. WISSELKOERS van 21 Juni Medegedeeld door de Banque Centrale de la Deudre. Arasterdam (gulden) 409 3/4 tot 419 3/4 Keulen (mark) 16,925 tot 18,925 Ghnatiania - 176,50 tot 180,60 Stockholm 279,00 tot 283,00 Geneve 208 7/8 tol 212 7/8 Italië 61 0/0 tot 65*0/0 Madrid 163 1/2 tol 167 1/2 Londen (pond stert.) 46,775 tot 47,025 Parijs 100,75 lot 101,26 Dollars (New York) 12.325 tot 12.425 BEURS VAN BRUSSEL van 21 Juni Belgische Rente 3 t. h. Mei 57,75 Schatkistbons 5 t. h. 99e75. Binnenlandsehe Leening 5 t. h. 460 0/0 Interprovinciale KaaboDS 5 t.h. 93,10 95,70 Nationale Herstelling 5 t.h. 87,50 Brussel 5 t. h. 1920 000,00 Verwoeste gewesten 205 1/2 Reserveaandeel van deSoc.Gen. 5400,OOfr. Algemeene nkengsng zwakker g-een bedrij- yightid» ST. JOZEFSCOLLEGE AALST. 1621-1921 Dorde eeuwfeest Tan den Heiligen Joannes Bercltmans, Plechtig Tiuduüm, Donderdag 23, Vrijdag 24, Zaterdag 25 Jnni. Eiken a\rond, ten 6 ure, plechtig Lof en Sermoen in de Sim Martinuskerk. Lofzang door leerlingen van al de Scholen der Stad. Zondag 26 Juni. —Ten 10 ure, op de groote Speelplaats van het St. Jozefs. Col lege, Pontificale Mis, door Zijne Hoogwaardig heid Mgr. Van Rechem, Hulpbisschop Tan Gent. 's Namiddags ten 4 uie, plechtig Lol en Sermoen in de Sint Martinuskerk. De Sormoenen zullen gepredikt worden door den E, P. Hoysman, S. J. Toekomende Zondag richt EENDRACHT F. C. Aalst, eene sportvergadering ter Stads park, in. Vier Brusselsche athleten zullen liuone medewerking verieenen. Het pro gramma zal begrijpen Sneiloopen, halve fondkoors, hoogte en verte springen, gewichlwerpen, hoogsprin gen met stok, spteswerpen. Begin om 3 uren slipt. Ingang 0.50 fr. Heden Woensdag om 8 uren vergadering voor al de leden Boerenhandel Leopold straat. Dagorde Sportfeesl Sportplein. Regelmatigheidswedstrijd 117 motoeyclelten ingeschreven, 8,6 aai de aankomst. 7 F. N. ingeschreven 7 F. N. aan de aan komst. De 7 F. N. zijn allen samen aangekomen zonder eene enkele fout. Hoedanigheid en prijs buiten concurencie. uitslag van 20 jaar ondervinding. Opgemaakt door werkhuizen welke eene wereldfaam verworven hebben. Katalogusen inlichtingen: Garage Alostois, Aalst. Telefoons 162 en 44. 8124 TE KOOP geraniums, pelargoniums, fuchsias, enz. Zich te bevragen bij Paulinus Van Gysegem, hovenier, Kasteel van Gijse- gem. 8178 TE KOOP versche eieren, voor te broe den, van Lombardschekiekens en zwarte Mi norkei), echt ras, Men zou ook Klokhennen afstaan. 35, Keizerl. jPlaats, Aalst. Buitengewone occasie Te koop, uit hoofde van aankoop van auto, een motocjolette Triumph 1920, niet gebruikt geweest zijnde, aan een voor- deelige prijs. Zich te wenden Kerkstraat, 22, Aalst. KOOI TE KOOP. Te leveren van 15 Juni tot 15 Juli, aan den prijs van den dag. Het hooi zal worden geladen op wagen in de Mouterij De Wolf-Cosyns, Gentscher» Steenweg. Men mag zich laten inschrijven vanaf heden in bovengemelde Mouterij. DE BESTE JA, DE BESTE 1 Verkoop bij alle groothandelaars. Algemeene Agent leon haulot Quai aux Qignons, if, Cand 81U Téléphone Gand 2986. RflAGARIHE Duivennleuws Dnivenlief hebbersmaatschappijHet Land van Aalst. Lokaal Paviljoen Aalst. Prijsvlucht uit Vierzon van Zondag 19 Juni, roet 105 ingeschreven duiven, gelost om 6u45. Eerate duif em 2u43. l.Van Cauwelaert, Ninove; 2.De Doncker, Paemel; 3. Van der Borcht, Moorsel; 4. Ro brecht, Zele 5. Van Brempt, Moors.! 6. Robyns, Erembodegem 7. Robrecht, Zele 8. De Wolf, Aalst9. Keymeulen. Aalst; 10. Van Goethem. Aalst; 11. De Rop, Aalst 12. Van den Brandei), Hamme la. Robrecht, Zele; 14. Robrecht, Zele; 15. Ver- maohelen, Hamme; 16. Esselen, Assche; 17. De Beul, Moerzeke 18. Bruylandt, Aalst 19. De Bruycker, Wichelen 20. Scheiiaert, Erpe; Laatste duif om 3u46. Cape!!» «n Vau Eu pen Fabrikant®» Meeuw» 30818-1 WAREMME Allerbeste hoedanigheid. Verkoop hij alfa groothandelaars. Algemeene Agent Lèott HAUL©1S II, Quai «ut Ci0BOMi o Gand 2986 81i|

De Volksstem | 1921 | | pagina 2