Koophandels - Rechtbank De Duitsclie oorlogsmisdadigers De strijd la Eleia-Azie Nationaal werk der Oorlcgsoieezen. Ds gehelmzlnige zaak van HarmlQDies- De lersche kwestie. Karei van Oostenrijk weer weg (Sc.wkktjj Oi&tssïsgjt. Een drukpersproces Erg antomobielongelak ts Antwerpen Vliegtuigen tegen pantsrschepen Sport 30 Laatste pesp Telefoon STADSNIEUWS Vlaamsche Kermis 1921. KIEZINGEN Leert FB1NSCH en ENGÉL8CH M. LEBON slelt voor aan den eersten minister te vragen, dat M. Van Cauwelaerl burgemeester nou benoemd worden. M. WTLDIERS steil voor al de bestuur lijke diensten algeheel te vervlaamschen. Dit punt zal in eene volgende ziiting besproken worden. De zitting wordt om 9 3/4 ure geheten. Na de zitting. Na afloop der zitting werden de socialisti- iche gekozenen, door hunne partijgenooleu langdurig toegejuicht en met muziek aan t hoofd naar hunne woning geleid. Er hadden geene incidenten plaats. De drukte bleef den ganschen avond voortduren en de gebeurtenissen werden in alle koffie huizen fel besproken. Doodelijk automobielongeluk te Brussel Gisteren namiddag liep de kleine Anna VV...., wonende met hare ouders, Menschlie- vendheidslraat, te Brussel, te Brussel, de Hoogstraat, over, juist toen een auto kwam aangereden. De onvoorzichtige kleine werd verpletterd niettegenstaande de chauffeur alles deed wat hij kon om het kind te ver mijden. Hij stopte onmiddelijk, nam het slachtoffer op en liep er mede naar het St- Pietersgasthuis, doch daar bleven alle zorgen vruchteloos. Een der wielen van den auto was het kind over hel toofd gereden. Ook bezsveek de kleine weldra. Twee aanhoudingen Wij hebben in een vorig nummer gemeld ia welke omstandigheden een herbergier van llarmignies, Lucien Delhaye, 30 jaar oud, in den nacht van Maandag tot Dinsdag nabij zijne woning met revolverschoten gedood •werd. De moordenaars waren in de duisternis ontkomen zonder gezien geweest te zijn. Het parket vatte evenwel vermoedens op tegen zekeren Edniond DeSmaele, een Vlaam- Kclie werkman werkman, op logement bij Delhaye. Deze werd langdurig ondervraagd en in 't nauw gebraoht, bekende hij de mis daad gepleegd te hebben op aanraden zijner minares vrouw Delhaye. Deze werd ook aan gehouden en legde ook bekentenissen af. Beiden zijn in 't gevang van Bergen opgeslo ten. De onderhandelingen tusschen Lioyd George en De Valera Londen, 22 Juli. Een ofïicieele nota. leze namiddag uitgegevon, luidt als volgt Lloyd George en de Valera hebben dezen morrend een nieuw onderhoud gehad, dat een uur heefl geduurd. De grondslagen voor een oftlcieele confe rentie zijn nog niet gevondeu. De Vafera heeft toebereidselen gemaakt om morgen naar Ierland terug te keeren. Na •nel ziine echlgeaooten overleg te hebben ge pleegd, zal hij de besprekingen met Lloyd fieorge voortzetten. Ht m Londen, 22 Juli. De politieke redacteur ian den Daily Chronicle schrijft, dat Lloyd George geen aanbiedingen aan de Ve tera heeft gedaan maar dat. indien bet Zui den en het Noorden ven Ierland op coostitu- iioneele wijze een gemeenschappelijk verzoek Indienen, het gouvernement oe wet op de re geering in Ierland zal wijzigen, ten einde aan het Zuiden en aan het Noorden een auto noom bestuur toe te staan, in den trant van dat, hetwelk aan Zuid-Afrika is verleend, met dit voorbehoud nochtans, dat de troepen tullen moeten afhangen van het Imperiaal Gouvernement. De politie zou onder lersch toezicht slaan. Kapitein Patzig aangehouden te Copenhagen. Zooals men weet was het kapitein Patzig bevelhebber van de Duitsche duikboot O. 82 die bevel gaf het Engelscb hospitaalschip Londondery Castle in den grond te booren en op de reddingebooten te schieten. Kapitein Patzig vluchte naar Denemarken toen hij vernam dat hij op de lijst der oor logsmisdadigers stond en zijne medeplichti gen luitenanten Ditmar en Polk kregen le Leipzig elk vier jaar dwangarbeid. De policie van Copenhagen heefl nu kapi tein Patzig aangehouden en deze zal waar schijnlijk uitgeleverd worden om ook voor bet Ilooger Hof van Leipzig te verschijuen. Londen, 22 Juli. De diplomatische medewerker van Daily News meldt dat in iekcre kringen het gerucht loopt dat de gewezen keizer van Oostenrijk opnieuw Zwitserland verlaten heeft om zicht naar Hongarie te begeven. In oflicieele kringen hecht men echter geen bolang aan dal gerucht Te Mareinelle ontstond gisteren brand in de heiden. Gendarmen troepen en geburen snelden spoedig ter plaats en dank aan de in der baast aangelegde loopgraven kon het vuur tegengehouden worden op 200 meters afstand van een poedermagazijn, alwaar on geveer 10.000 kgr. poeder en allerhande springstoffen bewaard wórden. De lieden die daar in de buurt wonen, mogen zeggen dat zij gelukkig aan een groot gevaar ontsnapt zijn. Het zegevierend optreden der Grieksohe troepen. Ontzaglijke bult der Grieken. De omsingeling van de Turksche troepen stelde do Grieken in staat een grooten buit te maken. De bij Eskisjehir gemaakte buil niet meegerekend, werden er 180 kanonnen van allerlei oaliber vermeeslerd en duizenden Turken gevangen genomen. De Grieken zet ten de Turken achterna, die in wanorde vluchten. Het Turksche legerberioht Ziehier het jongste officieel Turkech loger- bericht. Op het westelijk front ip het vak van Broesia bevinden de vijandelijke voorposten zich op de lijn Peledium-Nazira pasja. De Grieken branden alle dorpen in de vlakte van Jenekeui plat. De vijand, die oprukt uit de richting van van Jenidze, beweegt zich in de richting van Harmandjik. In het vak van Broessa wist de vijand, die oprukt in de richting van Kedin en Altintasj, door te dringen tot de lijn Kar- ladji-Kara Agatisj-Kinsjir-B.igkerion Euvoel In het vak van Afloen Karahissar is de vijand een dag lang opgehouden op de lijn Resil Baba-Kiouladjid, ten einde den terug tocht van de Turksche legers te besdhermen. Brussel, 23 Juli. De derde burgerlijke Kamer der Rechtbank van Brussel heeft heden morgend uitspraak gedaan in hel proces, ingespannen door bet Leder Kantoor tegen de - XX0 Siecle. Het vonnis ver klaart, dat de artikelen verschenen in Le XX* Siècle lasterend zijn en dat niets be wijst, dat de betichte personen zich iets le verwijten hebben. De aanvallen zijn dus niet gewettigd, alhoewel het mogelijk is, dut do goede trouw der verdedigende partij kan beet genomen zijn. De XX* Siècle wordt derhalve verwezen tol het betalen van één frank schadevergoe ding, door de klagers gevraagd en eene inlas- schiug van het vonnis in hare kolommen. De klagers mogen ook op de kosten van - Le XX Siècle eene inlassching van het vonnis doen verschijnen in een vakblad naar hunne keus. Het veroordeelde blad heeft beroep ingeslagen tegen dat vonnis. Een erg ongeluk heeft Vrijdag liióigènd rond 8 ure plaats gehad op de Victorieplaats, vlak voor den Vlanmschen Schouwburg, le Antwerpen. De 47jarige Jan Ryckaerts, woonaentig Juliaao Dillenislraat, die op zijn rijwiel gezeten wa», werd door een auto ver rast en overreden. Het slachtoffer werd met eene gapende wonde aan bel hoofd en eene levensgevaarlijke kneuzing aan den rugge- wervel opgenomen en door den aanrijdende auto naar bet Sint Elisobethgasthuis gevoerd. De policie beeft een onderzoek ingesteld om ie verantwoordelijkheid' vast te stellen. De pc&Und van Ryckatrts ia zorgwekkend, Op eenigen afstand van de Amerikaansche kust hebben Amerikaansche vliegers een schijnaanval gedaan op den onttakelden ge wezen Duilschen gepanlserden kruiser - Oet. Friesland. Drie bommen van 453 klgr. kwa men op het paolserschip terecht, dat zulke erge avarij bekwam dal hel kort nadien zonk. Een communistische aanslag te Belgrado. Een gewezen minister vermoord. Uit Belgrado wordt gemeld Donderdag morgend heeft een schrijnwerkerspast, zeke ren Pojnijak, gekend oommunist, bij middel van revolverschoten M. Draschkovitch, ge- vrezen minister van Binnenlandsche Zaken gedood. De aanslag werd gepleegd te Delvici, op de Adriatische kust M. Draschkovitch was er op eene bank gezeten, toen de moordenaar hem langs achter naderde en hem verrader lijk twee kogel ia den rug echoot. De dood was ogenblikkelijk. De moordenaar werd dadelijk aangehou den eu ontwapend. Hij verklaarde gehandeld te hebben op aanstoking van zekeren Rodo- lina Tcholakowitch, student aan de Hooge- school van Zagrob. SENAAT Morgendzilting van 22 Juli, geopend om 10 ure. onder voorzitterschap van M. 't Kint de Roodenbeke. Begrooting van openbare werken Vereoheidene sprekers vragen uitvoering van werken in de arrondissementen welke zij vertegenwoordigen. Het geval Coppieters M. DE VRIERE verwondert er ztoh over, dal M. Coppieters verslaggever benoemd werd der commissie van openbare werken. M. COPPIETERS. Ik werd als dusda nig benoemd in mijn afwezigheid. M. de VRIERE zegt dat M. Coppieters die de openbare werken van den Staat bestuurt, in waarheid een ambtenaar is en door den Staat regelmatig wordt betaald. M. COPPIETERS protesteert hiertegen. Hij wordt met betaald voor een werk in dienst van den Staat. M. LEKEU. In de commissie heeft M. Coppieters reeds de vragen beantwoord die hem werden gesteld. M. Coppieters word tot verslaggever benoemd wegens zyn bijzon dere bevoegdheid in zake openbare werken. M. ANSEELE, minister van openbare werken, beantwoordt de verschillende rede naars. Ilij verdedigt daarna M. Coppieters welke grootc diensten heeft bewezen aan het land. M. Anaeele is verheugd een man btbbeu gevonden ais Coppieters, M. ORBAN de XIVRY betwist de be voegdheid niet van M. Coppieters. Maar de grondwet verbiedt aan een lid van het Par lement een tractement te ontvangen van den Slant. Men moet de grondwet naleven. Dit over de princlepskwesue. M. Coppieters is een sympathieke collega. M. ANSEELE zegt nog dat de ministerraad eenparig den heer Coppieters heeft aange steld voor hot betreffend werk. M. ORBAN de XIVRY merkt op dat voor don oorlog de medewerking vau parlements leden steeda kosteloos was. De algemeene bespreking wordt gesloten. De zitting wordt geheven ten 1 ure. Namiddagzitting. De zitting wordt hernomen ten 2 ure, on der voorzitterschap van M. de FAVEREAU. M. DELUNE, opvolger van M. de Ro, overleden, legt den eed af. De artikelen der begrooting van openbare werken worden aangenomeD, waardoor de omwisseling wordt toegelaten der muntbona 5 p. h. M. THEUNIS, minister van financiën, geeft eenige uitleggingen over deze wet. Begrooting van Kunsten enWotensohappen M. LEKEU geeft een overzicht over het geen M. Deslrée reeda deed voor het onder wijs. M. HUYSMAN-VAN DEN NEST betreurt hel dat de minister in zijn departement de sociale gedaohlen tracht te doen zegevieren. Ook worden in de vrije scholen nog boeken gebruikt, waarin anti-katholieken als ban dieten en oneerlijke lieden t uitgemaakt wor den. M. DESTRÉE vraagt nadere inlichtingen. M. HUYSMAN-VAN DEN NEST kan die niet geven. Mgr KEESEN verdedigt het vrije onder wijs, dat op het christendom, dus de zede we met God gesteund ia. De zitting wordt om 51/2 ure geheven. RSt.LYE D'QSTKNBE Classement génèralPremier Henin sur F. N. Concours de Coneommation 1. Wilford sur Overland 8G Kms 770 avec 6,7 litres essence. 2. Colmant sur Overland 71 Kms 030 avec 6,7 litres essence. 3. de Spirlel Overland 75 Kms 700 avec 6,7 litres essence. Agence exclusive des voitures F. N. et Overland. Garage Alostoia. Alost lèlèpho- nes 162 et 44. 8357 WIELRIJDEN Eenige sportliefhebbers van Aalst zijn zin nens rond 15 Augustus een iroote baankoers in de afspanning Klein Gent in te rich ten. Zij hopen de medewerking te verkrijgen der veloniakers en sportliefhebber der stad en omliggende. Ieder gift zal met veel dank aangenomen worden. Gelief de giften yoor den 28 Juli in het Klein Gent te overhandigen. rtouü© vein ^ranltrjjli. De 14e rit: Metz-Duiiikerken (433 kim.) Gisteren om middernacht werd het vertrek gegeven van de lange lastige rit aan de 39 overlevenden van den reuzenstrijd. Te Longnyon is Belvaux verplicht op te geven. Te Sedan 139 kim. komt de hoofdgroep cm 5 u. 30 Cbarleville wordt bereikt om 6 u. 12 door een groep van 30 renners Een weinig verder breekt Sqeur zijn voor wiel maar kan gelukkiglijk herstellen met slecht» een 10 lal minuten vertraging. Te Maubeuge, 271 kim., komt het hoofd peloton getrokken door Leenaerts om 10 u. 23 m., of 25 minuten voor het vermoedelijk uur aan. Scieur volgt met 2 minuten achter stel. Ne Valenciennes komen 17 reuners in groep toe om 11 u. 56. Te Rijsel, 355., kim. teekenen om 12 u. 13 m., Tiberghien, Heusgliem, Goethals, Lubotti, Leenaars, Desponiin, Selliers, Dhers Scieur, Motliat en Leroy. Lambut en Barlhé- lémy volgen vijf miuuten later. Ziehier de orde der aankomst. n. m. s. 1..Goethals Felix (Fr.) 17 40 40 2. Lucolti Louis, (Italiaan) 17 40 40 3. Sellier Felix (TY.j 17 40 40 4. Tiberghien, (Belg) 17 40 40 5. Despontin, (Belg) 17 40 40 6. Motliat Louis, (Belg) 17 40 40 7. Héusghe n Hector, (Belg) 17 40 40 8. Scieur Leon, (Belg) 17 40 40 9. Dhers Eugeen (Fr.) 17 43 53 10. Barlhélëmy flonoré, (Fr.) 17 46 16 11. Leenaers Victor (Belg) 17 46 40 12. Leroy Camille, (Belg) 17 49 55 13. Lainbot Fifiuin, (Belg) 17 57 13 14. Hudseyn P., (Belg) 18 10 4b 15. Ferrara Henri, (Fr.) 18 13 68 Os ajyemesnc klassesring u. m. s. 1. Scieur Loon, (Belg) 206 22 01 2. Heusgliem Hector, (Belg) 206 43 53 3. Barthèleiny Ilonoré (Fr.) 208 26 17 4. Lncotti Louis, (Italiaan) 209 03 31 5. Tiberghien IJect. (Fr.) 210 58 34 6. Leenaers Victor, (Belg) 211 03 40 lc der tweede klasrijders 7. Despontin Leon, (Belg) 211 27 11 8. Leroy Camille, (Belg) 213 36 43 9. Lambot Firmin, (Belg) 214 48 39 10. Goethals Felix (Franschm.) 213 04 DE BELGISCHE NATIONALE FEESTDAG IN HET G. H. LUXEMBURG. Luxern* burg, 22 Juli. De ontvangst in het Belgisch gezantschap te Luxemburg, werd bijge-t woond door den Groot Maarschalk van het Hof die officieel de Groothertogelijk paar ver tegenwoordigde en dooi'den bissohop van Luxemburg. SCHRIKKELIJKE TOESTAND IN RUSLAND. Londen, 23 Juli. De mede* werker van Daily Mail te Riga seiqt dat 30 miljoen inwoners der streken waar hongers» nood heerscht, na alles opgeëten te hébben wat zij maar vonden, zooals, honden katten, ratten, enz. hunne haardsteden verlaten hebben en in eene wanhopige krachtinspanning trachten plaatsen te bereiken alwaar nog geen hongersnood heerscht De uilwijking geschiedt in drie richtingen een deel richt zich naar Siberië, C6n tweede deel richt zich naar Zuid-Ruiland en den Kaukasus en een derde deel, het belangrijkste rukt op naar Moskou. Alle» wat onder weg gevonden wordt van vee of ander voedsel, wordt onmiddelijk verslonden. De benden uitgehungerden bestormen de treinen en plunderen ze. Overal staan geplun-. derde treinen, waarvan het personeel vermoord is. Troepen zijn ter plaats gezonden, om te trachten de benden tegen telhouden. Reeds bad< den op verscheidene plaataen verwoede gevechten plaats, tusschen troepen en de hopeloos kampende uitgehongerde boeren. KAPITEIN PATZIG NIET AANGEHOUDEN. Londen, 23 Juli Uit Deenaohe bron ordt de aanhoudin van kapitein Patzig gelogenstraft. Deze zou zich zelfs niet op Deensoh grondgebied bevinden. EEN GEWEZEN BEYERSCH MINISTER VOOR HET GERECHT. Munich, 23 Juli. Vervolgingen zijn ingespannen tegen den gewezen Duilschen minister Faundorfer, we gens het vervalschen van oude munten. Faundorfer was nog minister van vervoerdiensten kort voor het uitbreken der revolutie in Duitsehland. DRAMATISCHE VERDRINKING. Aarlen 23 Juli. Twee kozijns, Gaston Jadot en Venter, van Latour, waren een bad gaan nemen in de Vira, toen Gaston Jadot schielijk krampen kreeg en in de diepte zonk. Venter snelde hem ter hulp, doch de drenkeling klemde zich aan hem vast en beiden verdwenen. Hunne lijken wei'dei een paar uren later opgehaald. ZONDAGRUST. Zondag 24 Juli zal alleen open blijven, van 's middags tot mid- dernacht de dienstdoende apotheek Caelenbergb, Leopoldstra&t. M. KÉRK DERZWARTE-ZUSTERS Maan dag aanstaande, 25 Juli, Gedurige Aanbid ding. Te 7 ure H. Mis met zang. Te 5 ure Lof met Fran6ch sermoen door den Zeer Eerw. Heer Deken. Wij vernemen dat het feest van Het Weezenbloempje op Zondag 19 Juni laatst leden, hoejfjopgeleverd Omhaling in de kerken 963.46 Verkoop der bloempjes 1900.02 In naam der Oorlogsweezen, bied ik de Aalstersche bevolking mijn oprechten dank aan. De Voorzitter. M. CERCELET liet Uitvoerend Komiteit der Vlaamsche Kermis ten voordeel» van Oorlogswerken der stad Aalst vereenigd op 20 Juli 1921, tol het vereffenen der rekeningen heeft de eer de hieronderstaande uitslag der ont vangsten ter kennis van het publiek te brengen Inganggrijs aan 0,25 fr. Bodega-Photographie Spijshuis Bloemen en fruit Oostersche Hof Bierhuis Hei Wiclken Lustig Bierhuis Cirkus Caritas Crème a la Glacé Pastijen Wafelhuis Fr. 5472,95 1909,13 3000,96 3011,57 3000,00 895,70 1264,00 2299,57 1200,00 1865,55 2129,85 Totaal Algemeene Uitgaven 26049,28 2797.17 Algemeene Winst 23252,11 De Algemeene winst zal toegekend wor den aan de oorlogswerken der stad in de volgende evenredigheid Oorlogsweezen 2/5 of 9300,84 Oorlogsverminkten 2/5 of 9300,84 Gedenkteeken der gesneuvelde pupillen 1/5 of 4630,43 Totaal 23252,11 Wij brengen onze dankbare hulde aan de Damen en Heeren dia zich geene moeite ge spaard hebben tot het oprichten der Vlaam sche Kermis en die hunne waardeerbare verknochtheid bekroond zien door deu schit terenden uitslag Ongetwijfeld gaat onzen innigen dank aan de bevolking der stad Aalst en omliggende welke, wanneer het liefdadigheidswerken geldt, altijd bereid is hareD penning te joonen. Het Uitvoerend Komiteit in naam der oorlogsweezen, der oorlogsverminkten, en gesneuvelde pupillen stuurt zijnen innigen dank aan allen die liet hunne bijgedragen hebben lol het welgelukken der Vlanmscae Kermis. Het Uitloerend Komiteit In naam der Oorlogsverminkten, Oorlogsweezen, W. BRECKPOT M. CERCELET Gesneuvelde pupillen, Majoor SMEYERS. voor de VAN AALST. Op BlaansSa® £5 Juli, wan tot 13 ui*eg ten Stadhuize, moet over- gegaan worden tot de verkiezing van 1* een voorzitter; 2® een rechter; 3® een rech- ter-plaatsvervanger, voor de Koophandels- reohtbank van Aalst. De Vereenigingen der nijeeraars, groot- en kleinhandelaars hebben in volkomen eendraoht en onafhan. kelijkheid volgende kandidaten voorgesteld: MM. Amand B'Hondt, zeepzieder; Leon Camu, hophandelaar; Henry Moens de Hase, nijveraar. L& Phalange Artistique, te Aalst. Heden Zondag 24 Juli, om 7 ore 's avonds stipt, op bet kiosk ter G>roote Markt, zal de wijdberoemde Koninklijke fanfaar La Pha lange Artistique uit Brussel (100 uitvoer ders) een prachtig Concert geven ter gele genheid van het honderjarig jubelfeest der Konkl. Harmonie - Al Oroeiend Bloeiend Zitplaatsen zullen voorhanden zijn aan 1 fr. en 0,30 fr. Opbrengst ten voordeel© van hel Nationaal Werk der fcOorlogsinvalieden. TOONEELNIEUWS. We vernemen uit welingelichte bron, dat de Koninklijke Re derij kkamer De Catharinisten hare tooneel. werkzaamheden heeft hervat en vol ijver de stukken instudeerd welke zij in 't volgende tooneelseizoen ten tooneele brengt a. Rozt Kate van Detière, Sonna van Jan Fabrious, Dc Stroom van Max Halbe. Ook wordt aan een herneming gedacht van het fijne en humorvolle Muurbloempjes. Goed heil, heeren ONDERSCHEIDINGEN. Wij vernemen dat M. Prosper D'Hoir, alhier, alsooit M. Fer dinand Coessens, muzielileeraar alhier, be noemd geworden ziju tot ridder \an hel Leopold II order. Anderzijds is M. Jan Poep, huisschilder alhier, vereerd geworden met het burger kruis van 2* klas, met de volgende vermel ding Toen de Duitschers in 1914, Aalst bin nenrukten, waren een 1 Stal meisjes opge sloten in den binnenkoer van een buis, dal door milrailjeuzen beschoten werd en weldra in brand stond. Zij zouden levend verbrand zijn geweest, indien Poep, die zich in eenen put schuil hield, ze niet ter hulp gekomen ware. Onder eene hevige beschieting tilde hij ze een voor een op het dak eener naburige fabriek. Na eene opening in het dak gemaakt te hebben, sloeg de heldhaftige redder een met tralie werk voorzien venster in liet zich langs een drie meters hooge muur afglijden en gelukte er in de verschrikte meisjes, welke hij onder zijue bescherming genomen had, in zekere bewaring te brengen. De gouden medalie der orde van Leopold II, voor meer dan 50 jaren dienst wordt toe- Kekend aan M. Jaak Coppens, bediende in de bierbrouwerij De Blieok-Callebaut, alhier. Aan allen hartelijk proficiat I Koninklijke Harmonie Al groeiend bloeiend Ter gelegenheid van hét Honderdjarig ju belfeest dezer maatschappij wordteen banket ingericht op Zondag 31 Juli aanstaande, om 1 ure stipt namiddag, ten lokale Landbouw Comice Keizerlijke Plaats. Van nu af is verzekerd, dat het banket zal bijgewoond worden door de heeren graaf Woeste, staatsminister en volksvertegenwoor diger, De Sadeleer, staatsminister en senator baron de Kerchove d'Exaerde, senator/ Virï- eent Diericx, éud-volkevertegenwQordiger, enz, enz. MARKTPRIJZEN VAN AALST Aardappelen, de 100 kilogr. 55,00 a 60,Ot Boter de kilo 1300 a 13,ÖQ Eieren het stuk 0,6(J 160 Viggens, per stuks 180 a 200 Kiekens bet koppel 16,00 tot 24,00 Konijnen 3,00 a 3,50 Ossenvleesch met beenderen de k.00,0 a 7,00 idem zonder beenen 00,0 a 8,00 Varken8vleesch 0,00 a 8,00 Ta verkrijgen ten bureole en bij onze voortverkoopert zonder meester Vlaamsoh-Fransob l®en2®deel, per deel 8 fr. 3® deel 8 tv. Vlaamsoh-Engelfloli, prijs 8 fr. Verzameling van Brieven, Sw&haohriftan en ganvt afiti m 'i Vt» wi in 'I 7jC$

De Volksstem | 1921 | | pagina 2