KOOLM'uW^^^AN'^^n^T^RSLAG Stadie van Notaris Eemaa Oe baedieterij op dsn sneltrein Parijs-Marseille. Rond het Parlesiïent Eene opgeklaarde zaak Erj spoGrwegoiiselnfe te Erp. STADSNIEUWS Bericht aan de bevolking Laatste Berichten per» Teiaföost BANQUE D' N I FU WSTRAAT, 27, AALST 8372 BANQUE CENTRALE DE LA DENDRE Sport RALLYE D'QSTEEIDE BEURS VAN BRUSSEL en n.'illiairC «wdieden, vergaarden at dc maatschappijen epdeGruGiS Markt^ Het is j daar dat generaal Biebnyck, aan ue oud- strijders het prachtig vaandel overhandigde hun geschonken door de gemeente. Spreken de tot den Strijdershond en de tallooze menigte stelde hij het vaandel voor als het iinneueeld der burgealijke en militaire deug den. Na generaal Biebuyk spraken de Weled. heer burgemeester Dubois over de beteekenis van bet feest en de heldendaden onzer sol daten. M. Van den Steen, voorzitter van den Oud-Stcijdrrsbond, dankte in eene treffende ?ede voor de hulde gebracht aan zijne strijd makkers, en het prachtig vaandel dat hun was aangeboden. Te 4 1/4 uur vergaderden al de overheden op het verhoog en kwamen al de vaandels «ich scharen rond het gedeukteeken opge dicht ter markt. Dit prachtig gedeukteeken, dat ontworpen en uitgevoerd werd door Geo Verbank, verheft zich midden een bloemen- park, rechtover de kerk. Boven een groot granieten voetstuk verheft zich in bron» gc- Solen, de En,el van vrede, welke met een aukend gebaar de lauweren van den zege praal en der dankbaarheid neerlegt over de tonen van Lehbekc, wier namen met gouden letters gebeiteld staan in de wanden van den zuil. Generaal Biebujck en na hem burge meester Dubois en M. Van den Steen, namen beurtelings hel woord aan den voet van het monument. Namens den Koning en de Koningin legde de generaal, onder bet uitvoeren van het Nationaal Lied, bloemen neder. Van 5 tot 7 uur gaf het militair muziek van het 24* linieregiment op do Groote Markt een prachtig concert, terwijl de Boy-Seauis welgelukte oefeningen deden l)ea avonds was het gedenkteeken puik verlicht en werd er in de Leo Duboisstraat een schoon vuurwerk afgestoken -V Schatkistbons 5 t. h, der Ifiunfthei'Steliietg vervallende mei 1 December 1921 worden ter vernieuwing of ter uitwisseling aanvaard in de Bankkantoor Geeraert Martens, 10, Albert Liénartsh aat Aalst. 8401 Het onderzoek. M. Guillaume, officier der rechterlijke polioie, heeft langdurigCherrier ondervraagd over een nieuwen aanslag welke door de drie bandieten beraamd werd. Cherrier ver klaarde onder meer, dat de bende voornemens was in Belgie of in Zwitserland een juweel- magazijn te plunderen. Het gerecht denkt echter, dat de bende een aanslag op eene bank in 't zicht had Zeker is het in alle geval, dat de aanslag binnen kort zou plaats hebben. 't Is alleen aan het wijs beleid der policie te danken, dat de aanslag verijdeld werd, «n dat er geene nieuwe slachtoffers vielen. Naar alle waarschijnlijkheid zal de zaak reeds in November voor het assisenhof der .Seine opgeroepen worden. Mev. Cumior bij het lijk van haren onge- lukkigen echtgenoot Mev. Curnier, de weduwe van den onge- iukkigen policieopzichier Zaterdag gedood bij de aanhouding der bandieten, is Maandag uit Marseille te P..rijs aangekomen. Zij werd onmiddelijk naar hel Beonjongusthuis gebraoht, bij hel lijk van haren echtgenoot. Een hartverscheurend tooneel had daar plaats. Daarna leidde men de diepbeproefde vrouw bij den policieprefekt, die haar in naam van het gouvernement zijn rouwbeklag bood. De prefekt overhandigde haar verscheidene geld- eomuieo, hem door naamlopze personen ter band gesteld voor de weduwe van het slacht offer van den plicht. De datum der lijLplechtighen, welke op kotten der stad Parijs zullen geschieden, is oog niet vastgesteld. IN IERLAND Het lerscho standpunt. Het Ierich officieel hulletijn meldt In een bullelijn van Dubiijn, d. d. Maan- flag 1.1. meldt de Daily News dat hel ofiinieel Iersoh bullelijn der sinn-feiners, jtreng de verklaringen beoordeelt van zekere Loudensche dagbladen, betreffende het ge- ruoht dal het Brilsch kabinet op het punt is aan het Iersche volk liberale, edelmoedige en overmHdo toegevingen te doen welke faan lot het verdunnen van een Dominion lome Rule mei wijzigingen. Die bevestigen, meldt het bullelijn, be vatten een groote drogreden. Ierland vraagt geenszins de liefdadigheid van den Britsche negeering. Hel eischt - de rechtvaardigheid en heeft het recht ze te bekomen. Een ver gunning van de Dominion Home Rule met wijzigingen zou hel derwijze geëischte rechl jiiel erkennen het zou juister zijn dergelijkeu maatregel een rechtsweigering» te noemen de ontkenning van hel recht tot zelfbestem ming. In de redevoeringen die zij tijdens den grooten oorlog hielden, hebben de Britsche Staatslieden verklaard dat genoemd recht onontbeerlijk is *oor den wereldvrede. De lersohe onderhandelinden. Dubiijn, 1 Augustua. De Sinn-feinscbe werlegenwoordiger te Londen O'Brien, is te Publijn aangekomen en heeft met den h. de Valera gekonfronteerd, waarschijnlijk als half ambtelijke tusschenpersoon. Men meent fat bij hel verwachte antwoord van de Sinn- feiners aan Lloyd George zal ODYét'bandigen, jhl thans opgesteld wordt. Minlsterieele krisis In den ministerraad, Maandag moroejii gehouden, heeft M. Tneunis, minister van financiën, gesproken over dé nieuwe be- lastingen waarvan het ontwerp thans aan de Kamer onderworpen ia. Uit de bespreking welke volgde blijkt, dat noch de katholieken, Jnocli de liberalen kun nen aannemen, dat de socialisten zouden weigeren de nieuwe belastingen te stemmen, alhoewel het voor allen toch hetzelfde voor deel brengt. De minister van financiën verklaarde dat hij de vertrouwenskwestie zou stellen, indien de Kamer niet eenparig de nieuwe belastin gen stemt. De socialistische ministers verklaarden dan dat zij zich zouden onthouden, doch ook die houding wordt door katholieken en libe ralen niet aanvaard. Slachtoffer der petrool. De 24 jarige Celestine Zaoharie, - wonende Montjoielaan, bevond zich alleen in de keu ken en kreeg hel ongelukkig gedaoht van petrol te gieten in deu vefgaarbak van een petroolvuur, terwijl het nog brandde. Eene groote vlam sloeg op en op een oogwenk was het arm meisje door vlammen omringd. Op 't geschreeuw van het slachtoffer kwamen bewoners van het huis toegesneld. Zij vonden het slaohtofter op den vloer uitgestrekt hel lichaam was reeds nog slechts eene vormlooze massa. Eenige oogenblikken laler is Celestine Zacharie aan hare ijseiijke brandwonden bezweken. Zaterdag morgend stelde de echtgenoote De Vuyst, wonende Zes Penningensiraat, te Brussel, vast, dat haar man, een chauffeur, niet thuis gekomen was. Zij ging beneden in de garage zien en vond er den auto, zwaar beschadigd en met bloed besmeurd. Meer dood dan levend begaf de vrouw zich naar den patroon van haren echtgenoot en vernam er dat deze 's avonds te voren rond 9 1/2 ure met zijn auto huiswaarts gereden was. De policie werd verwittigd en de id opzoe kingen, daar men vermoedde dat hier eene misdaad gepleegd werd. Maandag morgend kwam de chauffeur thuis. Hij verklaarde aau de policie dal hij Vrijdagavond op de foor twee vrouwen had opgeladen, om naar St. Gillis te rijden. In de Eugelandstraat reed hij tegen een lantaarn paal aan. Tengevolge daarva;: werd een der vrouwen aan den arm gekwetst en had een hevig bloedverlies. Vandaar de bloedvlekken in den kapolge- redeu wagen. Om zijn ontvoering te boven te komen, was de chauffeur op zwier gegaan M. Rottum VAN DE LANOTTE, wis selagent, Esplanadeslraat, 8, Aalst, ver zoekt zijne klieuten, VOOR 22 OOGST de schatkistbons der Munlherstelling 5 t. h. 1918 vervallende op 1 December 1921, te komen neerleggen, voor de terugbetaling of vernieuwing zonder kosten. 84l3 Nog eene bedriegerij in zake oorlogsschade In de regeling der oorlogsschade te Char leroi is er weer eene nieuwe bedriegerszaak aan 't licht gekomen, de derdein korte lijd. Een nij veraar van Roux had eene vraag ingediend tot herstelling voor een bedrag van 1.600.000 fr. Uit het onderzoek door het Parket en door de rechtbank van oorlogs schade gedaan, zou blijken dat de schatting sterk overdreven is. De nijveraar in kwestie zoude waardeopgeëischt hebben vau muchie- neo welke thans nog in - zijn bezit zijn en die niet de minste beschadiging geleden hebben. Hij had reeds voorschottet opgestreken voor een gezamenlijk bedrag van 336,000 fr. De man werd aanhouden, schier een heelen dag lang ondervraagd en ten slotte laat in den avond opnieuw in vrijheid gesteld. De betichte verschuilt zich achter de offi- oieele schalling gedaan door een deskundige van de rechtbank tot oorlogschade. 't Is eene heele kiesche zaak waarover, voorloopig, niet meer kan gezegd worden. Za.erdag heeft de Raadskamer der recht bank het aanhoudingsmandaat bekrachtigd dat afgeleverd werd tegen den nijveraar Hubinon, van Marcbiennes, beticht van afti Qggelarij ten nadeele van den Staat. De genaamde Van Hulst, van Bruasel, die aan gehouden was, is terug in vrijheid gesteld. Familie drama te Roux. In Oktober 1918 was de 19 jarige mijn- werker Van 0.., geboren te Gheel, in liet huwelijk getreden met dc dochter van den mijnwerker L..., Roux. Het echtpaar kwam alecht overeen en ten slotte keerde van O.., naar Gheel terug. Herhaalde malen kwam hij naar Roux ojn zich met zijne vrouw te verzoenen en daar deze weigerde het echtelijk leven te herne men, bedreigde Van U... haar. Maandag morgend bood zich opnieuw bij zijne schoonmoeder aan, bedreigde hen mei den dood, zeggende, dal hij zich daarna zon zelfmoorden. Eanklaps wierp hij zich op zijne vrouw en greep haar bij de keel. Het 14jarig zoontje L., zulks ziende, nam in de lade eener kas den revolver zijns va ders en loste een schot op Van O... Deze werd het hart doorboord en stortte dood ten gronde. De jeugdige moordenaar werd aan gehouden en ter beschikking van het parket van Charleroi opgesloten. OPWBJüKw Erge hoefslag. De 15jarige Alfred Van Geert, kreeg van liet paard aijns vaders tulken orgen hoefslag, dat hij naar het gasthuis moest overgebracht worden. ZjjQ toestand is zeer gevaarlijk. Zoijda^ avond, eenige minuten vóór 7 ure, toon het verkeer op dén GtQtschen steenweg zeer druk was, bemerkte t en automobilist, die door de barreel reed. dat een trein na derde. De automi bi list hief den arm op, om teekens Le doen aan een molocycüst die hein volgde. Ook de machinist van den trein be merkte zulks en reiude zooveel bij kon. 't Was echter toch te laat, want de iv.oto- cycle werd gevat en met de twee personen, man en vrouw die het bereden, eenige meters ver geslingerd. De man ontkwam het met lichte kneuzin gen, doch de vrouw is naar het schijnt een been gebroken. De motocvcle werd, zwaar beschadigd. Intusscbeu had de trein gestopt. De twee slachtoffers werden in den trein opgenomen ea naar Aalst gebracht. Een onderzoek is geopend. t' Is op 4 Augustus 1914, rond 9 1/2 uren s'morgens, dat de Duitsche legerbenden ons dier Vaderland zijn binnengerukt en door de schending van ons grongebied een der hate lijkste misdaden dei' wereldgeschiedenis heb ben gepleegd. Om die gebeurtenis te herdenken, beeft de heer Minister van Binnenlandsdie Zaken, in overeenkomst met Zijne Eminentie Kardinaal Mercier en al de Biszcfooppen van Belgie, verzocht Donderdag aanstaande, te 9 1/2 ure s' morgens, al de klokken der Belforten en Kerktorens te doen alarm luiden. Op dezelfde uur zaLer in de Hoofdkerk van Siot-Martinus door den Eerw. Heer Deken een plechtige Lijkdienst gezongen worden voor al de gesneuvelde soldalen der Stad Aals alsook voor overledene opgeëschten en andere slachtoffer van den oorlog. Ai de inwoners zijn er toe uit- enoodigd. Een bijzondere plaats in den Koor zal voor behouden zijn aan dc familiën der slachtof fers. AVIS. Les bureaux, caisses ot galeries de cofl'res-forts de la Banque Centrale de la Dendre seront fermée le jeudi, 4 aoilt, jour lerié legal en Belgique. La Directions. BERICHT. De bureelen, winketten en gaanderijen der branilkoffers der Banqtie Centrale de !a Dendre zullen gesloten zijn op Donderdag 4 Augustus, wettelijke feestdag in Beigie. 8404 Hel Bestuur. HET DISPENSARIUM lot bestrijding van de tering, zal voorlopig open zijn in het QUO Hospitaal of Academie alle Donder dagen om 2 uren. De Bestuurder.: Doctor Heffinck. C^bligaSsers o 1/2 i. It. vrij van belastingen en goed gewaarborgd van de Koo!| utten Do Winterslag. Te verkrijgen *an 5 in 't BunkJuviloor Geeraeed Marlens, 10, Albert Ltfjnarlatr. Aalst. 8B85 Katholieke Volkskring St jozef frieutoschettsstraat Afdeeling Rciziffersclub prachtige speel-j reis naar Namen en Dinant op Zondag 21 Augustus. 28 kilometers per stoomboot. Tvtale reiskosten 17 fr. Men zal nog inschrijven in het lokaal Zondag 7 Aug. van 6 tol 8 ure. Vak- en Ambachtsschool St Jozef. Leergangen in Schrijnwerkerij, Meubelma kerij, Smederij, Mechaniek cn Electriciteit. Dagscholen gedurende vier studiejaren. Hout/ere Leergangen Avond- en Zondag- lessen. Eindexaam] der leerlingen van het vierde studiejaar op 14 en 18 Sept. voor eeu bijzon der Jury samengesteld uit zoer bevuegde Vakmaimen, Ingenieurs en Bouwkundigen. Uitreiking der diploma's. Prachtige Tentoonstelling van de werken der leerlingen der vier studiejaren op Zondag 11 en 18, en Maandag 12 en 19 Sept. a. s. Ingang vrij. liet volk moet er stroomou uit Aaisl en omliggende gemeenten. Jngangse.raain voor nieuwe leerlmgen, die met vrucht de la&erq studie» voltrokken hebben, op Zaterdag 24 September, om 9 ure (N. T.) Inschrijvingen woidon van nu af aanveerd bij Eerw. Heer Cyr. Demeester, Bestuurder, Dendermondschesieenweg, 18 bij M. And ré De Waegenaere, Technisch Bestuur, Dirk Martensstraat, 3 eu ook ten buraele der Ambachtsschool, MeuIescheUestraal. M. -TASPAR NAAR LONDEN. Brussel 2 Oogst. M. Jaspar, minister vsn huiten- landsche zaken, vergezeld door zijn s^kretaris, M. Davignon. is heden morgend naar Londen vertrokken, om er met lord Gurzon eonige ekonomiscne en politieke kwestiën te gaan bespreken. AANHOUDINSMANDAAT BEKRACHTIGD. Brussel 2 Oogst. De kamer van inbeschuldigingstelling heeft heden morgend het aanhoudingsmandaat afgeleverd door den onderzoeksrechter van Charleroi, tegen Albert Van Hulst, beticht van bedriegerijen in zake oorlogsvergoedingen, bekrochtigd. VREESELIJKE VAL TE BRUSSEL. Brussel, 2 Oogts. Maandag avond is het drie jarig zoontje der echtgenooten Godefroidt, Bodenbroeckstrnat te Brussel, in de ouder lijke woning over de trapleuning gestort. Zijn 10 jarig zustertje, dat de kleine wilde grij pen, viol ook in de diepte. Het knaapje had reeds opgehouden te leven toen men he' opnam. De toestand van het meisje is hopeloos. REVOLVERSCHOTEN OP EEN*EXPRESSTREiN. Parijs 2 Oogst. Uit Madrid wordt uan de laden gemeld, dat revolverschoten gelost werden op den expresstrein Bar celona-Madrid. Verscheidenetreinbedienden worden gekwetst. HET SOVJETGOUVERiNEMENT STORT IN. Parijs 2 Oogst. Le Gaulois verneemt uit Kopenhagen, dat te Petrograd 'net gerucht loopt, dat et gouvernement dei Sovjets den toestand als onhoudbaar aanziet. Het gouvernement der Sovjets heeft besloten Je afgevaardigden der andere partijen bijeen te roepen om samen over het lol van Rusland te bealissen. Het hulp komiteit, waarin de Bolsohewisten slechts flanw vertegenwoordigd zijn, zal waarschijnlijk het bewind in handen nemen. ERG TRAMONGELUK TE LUIK. Luik 2 Oogst. Te Omal, bij Borgworm, is een auto, waarin vijl personen hadden plaats genomen door een buurltram aangereden geworden. De vijf inzilteden weiden ten gronde geslingerd en twee darnen werden den schedel gebroken. Hun toestand is hopeloos. De 2 andere bekwamen lichte wonden. GARUZO OVERLEDEN. Napels 2 Oogst. De gekende Italiaansche zanger Caruzo is overlede*. Obligaties €3 J./52! o/o. De interest is vrij van alle belasting. De obligaties zijn uitkeerbaar voor 30 Juni 1951 met 500 Fr. Interest en uitbetaling der obligaties zijn gewaarborgd dooi de firma Schneider C° (Le Creusot). PRIJS VAN UITGIFTE -SÖS FRANK. Men schrijft kosteloos in bij de ONDERSCHEIDING. Zaterdag heeft onze stadsgenoot M. August De Wit-De Rouck, oorlog9blitido te Boschvoorde, de Fransche militaire medalie, de hoogste on derscheiding docr Frankrijk toegekend ont vangen. Ook de andere oorlogsblinden en zware verminkten-, aldaar gehuisvest be kwamen dezelfde onderscheiding. 't Was de Koningin zelve, die hen het eerelöeken op de borst spelde en voor ieder een minzaam en aanmoedigend woord had. De vijf Fransche maarschalken hebben om de beurt dezelfde onderscheiding gekregen na het winnen van groote veldslagen. Te Leuven, bij het leggen van den eerten steen der bibliotheek der Hoogeschool, droeg maarschalk Pétain enk8i het groollint der Leopoldsorde en de militaire medalie. Onze boste gelukwenschen aan M. August Do Wit. BINNEN KORT zijn ze daar Griep en Influenza. Geen beter behoedmiddel dan Samson Kina, Jacques Neefs, Antwerpen. 29373C Belgische Schathistbuns 5 t. h. (Leening der Munt herstelling) uLlkeerbuar op 1 Dcc. 1921 Gelijkvormig aan bel koninklijk besluit van 30 Juli, kunnen deze titels of uitgekeerd of verwi-seld worden. U1TKEER1NG. De titels wier uitkeering gevraagd wordt, moeten vóór 23 Augustus 1921 ingegeven worden en deze alleen zullen ter uitkeering op 31 December 1921 aan vaard worden. VERWISSELING. De titels wier uitkee ring voor 23 Augustus niet gevraagd zal zijn, xüllen verwisseld worden tegen nieuwe Sehatkistbons aan 5 interest, uitkeerbaar op 1 December 1926. De tegenwoordige dragers zullen het recht hebbeii bij de verwis» ling, aan de betaling eener premie in specie, vertegenwoordigd 5 fr. per titel van 100, 2o fr. per titel van oOQ fr., 50 fr. per titel van 1,000 fr., 500 fr. per titel van 10,000 fr, ter verwiaseling aan geboden. Da renboven zullen sij natuurlijk recht hebben aan den koepon op 1 December aan hunnen titel aangehecht. De Banque Centrale de la Dendre ontvangt van heden af aan hare winketten de Belgische Schatkiatbous 5% (Leening der Munther- stelling) heuij ter uitwisseling, betzij ter uit- J keering. 8407 HERBERGIERS. Komt allen Woens- dag 3 Oogst naar de groote algemeene ver gadering, om S uren 's avonds, bij Jan Steeu- liout, Keizerlijke Plaat», alhier. DagordeDe taks op de automatieke pianos. Er zijn belangrijke beslissingen te nemen. Dus uilen op past. 't Voorloopig Bistuur DUIVEN NIEUWS Van heden af alle Woensdagen prijsvlncht uil Quievraiu, aangebodeu aan alle eerlijke liefhebbers der stad en aanpalend» gemeen- ten, bij Martin De Bolster, Moorselbaan, 16, Aalst. 8406 Classement généralPremier Henin sur F. N. Concours de Consommation 1. Wilfordsur Overland 86 Kms770avee 6,7 litres essence. 2. Golmant sur Overland 71 Kms 030 avec 6,7 litres essence. 3. de Spirlet Overlaud 75 Kins 700 avec 6,7 litres essence. Agence exclusive des voiiures F. N. el Overland. Garage Aloatoi». Alost télèpho- nes 162 el 44. 8357 WISSELKOERS van 2 Oogst Medegedeeld door de Banque Centrale de la Dendre. Amsterdam (gulden) Keulen (mailg Glii'iatiania Copenhagen Stockholm Genève Italië Madrid Londen (pond sterl.) Parijs 411 0/0 tot 421 0/0 15,65 tot 17,65 173,00 tot 177,00 206 0/0 tot 210 0/0 277,00 tot 281,00 222 1/2 tot 220 1/2 56 1/4 tot 60 1/4 161 1/2 tot 165 1/2 48,375 tot 48,625 103,40 tot 103,90 Dollar» (NewYork^l3.625 0/0 tol 13.625 0/0 van 29 Juli Belgische Rente 3 t. b. Mei 59,25 Schatkistbon» 5 t. h. 99,675 Binnenlandsche Leening 5 t. b. 000,00 Interprovinciale Kasbon» 5 t.h. 95,00 Nationale Herstelling 5 t.h. 89,75 Brussel 5 t. h. 1920 480,00 Verwoeste gewesten 215 1/4 Reaerveaandeel van deSoc.Ge». 5262,50fr. Banken: verbetering. Tramwegen; onver anderd. IJzer en Kolen: nog al-stevig. Glas werk, Koloniale waarden en Petroleum; ver betering. Algemeene zakengangredelijk wel onderhouden, VERLOREN gouden bracelet, gaande van St-Jobskapel naar de Binnenstraat. Goede belooniug aan terugbrenger bij JudocusDe Leeuw, Binnenstraat, 203, ter stede. VERLOREN DUIVEN n. 1011507 n. 1279755 n. 1279758. Terug te bren- gen, mits goede bclooning bij Albert Van der Eist, Erpe, Vijf Huizen. 8411 TE MOORS EL. ®PENI3ARE"¥ËR8€09PING TOEWIJZING: Dinsdag 9 Oogst I32| om 2 ure nanoen, te* Aalst, Qhceraerdtsiaan, In den Toren, bij den heer Henri De Raeve WOONHUIZEN, te Aalst Gheeraerdt6laan, en Hooge Vesting, groot 2 a. 10 c., verdeeld in 4 loten, alc volgt Lot 1. Woonhuis, zijnd# Tramatatie en Herberg--.De Toren, en Paardenstal, gebrui ker den verkooper. Ingebruiktrading 1 Juli 1925 Lot 2. Woouhuis, n. 55, Hooge Vesting, gebruiker Maurice D; Trog. uot 3. Woonhuis, n. 63, Hooge Vesting, gebruiker Camiel Meganck. Lot 4. Woonhnis, n. 51, Hooge Vesting, gebruiker Frans Francaert. 8871 IJS. Dagelijks te bekomen in de brou werij Van der Schueren, Brabandstraat, Aalst, van 8 tot 9 uren 's morgens. 8403 GEVRAAGD voor de stad bekwame mecanicien goed op de hoogte var, de répara- tie der breimachianen. Schrijven ten boreale van 't blad onder de letters E. G. A. 8408 MEN VRAAGT TE HUREN groote ma gazijnen, voorkeur gelijkvloers. Aanbiedin. gen te bureel» van het blad onder de letters C. A. 8416 INGENIEUR demand® a louer maiaon ou appartement meublé ou non tneublé a dres ser offrea Société d'Electricité du Nord de la Belgique, 20, Rue du Canal, Alost. 8409 MEN VRAAGT jonge bediende. Goeda geluigachrifteo voreiacht. Sohrijveu bureel deze» onder de letters A. E. 8411 ON DEMaNDE pour une maison impor tante dc commerce de cette vi 11e un employé au courant de la besogne de bureau el muni des meilleures references. Ecrire bureau Journal A. B. C. GEVRAAGD VOOR AALST keukenmeid, goede burgerskeuken kennende, 25 tot 40 jaar' oud, zeer goede getuigschriften ver- eiaoht. Loon 110 tot 150 fr. per maand vol gens bekwaamheid. Sobrijven bureel van hel blad onder de letters B. A. 8850 MEN VRAAGT deftige meid voor alle werk, liefst gediend hebbende. Goed loon. Zich wenden Gentsche steenw., 47, t.s. 8398 SCHOENFABRIEK-ALOSTA» Van der Noolstraat, 33, Aalst, vraagt bekwame naaier Black Rapide alsook een jonge ling voor 't optrekmaohien P. O. Verzekert werk gansoh den winter. 8382 GEVRAAGD bove'nmeid, zeer goed kun nende naaien, boog loon, 11, Slatieplaats, Aalst. 835b OKKASIE. Moto F. N. zoo goed als nieuw te koop. Buitengewoon voordeelige prijs. Zich le wenden Garage Aloatois. T. S. Telefoons 162 en 44. 8329 UIT OORZAAK VAN VERANDERING. Te koop drij hoppepersen, twee voor vier kantige balen en een voor ronde balen, aan voordeelige prijs. Zich te bevragen Dender- mond8chensteenweg, 35, Aalst. 8327 TE KOOP eene ressortkar, mark 1, dui zend kgr. dragende, Burgemeesterplaats, 1, Aatlit, WW

De Volksstem | 1921 | | pagina 2