w 33^.cs:-^x_,^r> - 3 MISDAAD EM BEDROG öraan» en Broodvosrziemng Esns plaag dsr badsteden. Zaterdag Oogst 4921 Eesi reusaciiiige brsnd t® Seuiari HET AANDEEL Src3iscii9 Beiaopg le La Leimèra Kerkstraat, 9 en 22, Aalst.Tel. U4 XXVII» JAARGANG NUMMER la! CENTIEMEN - WEKELIJKS e.50 UitgeverJ. Van Nupfel-Dh Gairef H. BernarduS I Zou op 4,52, onder 6,58 I Laatste Kwartier den 26 21e vervolg. De orde en netheid, die in het huis hecrsch. ten, de eenvoudige maar goede middagtafel, de vriendelijkheid der weduwe, de matige prijs en de onveranderlijke goede luim van An toon, konden niets anders dan gunstig werken. In dit huis bewoonde Antoon twee eenvou dige, maar net gemeubelde kamers op de eerste verdieping zij grensden aan de ka mers welke Nardus Vaes, boekhouder der gebroeders Koker, voor zich had gehuurd. De reiziger was natuurlijk in 't bezit van ■pen huissleutel en dus kwam hij zonder jnoeile in huis hij vond op den trap eene braudeude nachtlamp, die zqne bruid uit voorzorg daar had nedergezet. Om in zijne slaapkamer te komen, moest hij door zijne woonkamer en toon hij deze binnentrad, ontstelde hij bij den plotselingen aanblik van een mensch, die slapend op de rustbank lag. Maar bij verloor zijne tegenwoordigheid Van geest niet, hjj plaatste de lamp op de tafel, legde zijn hoed er naaet, en beschouw, ■'doden slapende om te weten wal hij van hem le wachten of te vreezen had. De man was nog zeer jong, zijne klaeding pet, maar toch tamelijk afgeslagen hij zag niet uit als een misdadiger, hoewel er toch ets terugstoolends lag in de harde scherpe ;elaalstrekken. Wie is dat zegde Antoon hoofdschud- Voor het Groothertogdom Luxemburg wordt meeluitvoer vergunning vrij van den dag af waarop de Wetgevende Kamers het jongst gesloten tolverdrag tusschen de Bel gische en de Luxemburgsche regoering zul- len hebben goedgekeurd. Eerste toepassin ff van bovenvermelde maatregelen. Op voordracht van de bij bovenvermelde raadgevende kommissie, heeft de Minister besloten de prijzen voor don verkoop aan de molenaars vast te stellen als voLt en wel voor de aankoopen gedaan voor 20 Augus tus, 11 uur (met dien verstande dat de jong ste aankoopen zullen dieuan gesloten per telegram af te geven 20 Aug., vóór 10 uur): Kansas II fr. 77,50 da 100 kilogram, overladen Antwerpen. Red Winter II, fr. 77,50 de 100 kilogr., overladen Antwerpen. Australia, fr. 70,00 de 100 kilogram, overladen Antwerpen, Manitoba II, fr. 87,50 de 100 kilogram, overladen Antwerpen. Bovengemelde soorten zuilen dieuen tot het vervaardigen van het gedurende de tijdruimte van 29 Augustus tol 4 September 1921, bin nen het land vrij te verknopen meel. opmerking. Door het departement genomen beschik kingen, waarbij aan de molenaars gedurende de maand September 89 t. h. van hun graan- behoefte wordt verzekerd tegen wekelijk vast te stellen prijzen en tijdig genoeg vooraf, om den afzet van het voortgebrachte meel toe te laten, brengen de risico's der mole naars op het minimum als gevolg daarvan zal het meel, gewonnen uit koren, legon de hierboven vastgestelde prijzen verkocht en, naar gelang van de omstandigheden, aan den broodbakker, den handelaar of het be- stemnaingsstalion geleverd, hoogstens legen 100 fr. per 100 kilogram kunnen verkocht van 29 Augustus af tot 4 September 1921. Die verkoopprijs bedraagt 2 lrank minder dan de thans geldende prijs van 102 frank. Rekening houdende met de onder hel beslaande stelsel, ter vergoeding voor brood- bereidingskosten, gewone winst inbegrepen, aan de broodbakkers verleende som van 30 frank zal de verkoopprijs van brood vcor gewoon verbruik, van 1 September 1921 af, iets minder dan èén frank zijn. Als toelichting zij nog gezegd dat alle stij ging of daling van 1 frank 32 centiem per 100 kilogram meel een stijging of daling van 1 centiem per kilo brood met zich moet brengen. NEDERLAND EN BELGIE Minister Jaspar en Jlir. Van Karnebaek L)e Indépendanoc Beige weet te melden in verband met het vertrek van minister Jaspar naar Zwitserland, dat hij aldaar wel Jonkheer Van Karnebeek, den Nederland- scben minister van Binnenlandsche Zaken, zou kunnen ontmoeten. Zekere vraagstukken welke de Nederlandsoh-B?lgische betrekkin gen betreffen zouden alsdan tot sprake wor- den gebracht. De ontwapening bij gebrek aan wapens. De Internationale Federatie der metaalbe werkers, een der machtigste werkersorgaui- salies, hield te Luzern In Zwitserland een algemeen kongres. Een aantal punten werden er besproken, waaronder ook de vredesverdragen van Versailles en van Saint-Germain, en het vraagstuk der ontwapening, en da fabrikatie van ammunitie. Al de afgevaardigden, zonder onderscheid, namen, en stemden do verbin tenis van de hand niet moer te leenen aan de krijgsnijverheden, en gaone vernielingstui- dend. Door welk misverstand is deze vroem doling hier gekomen Hij sohudde den sla pende, die eindelijk de oogen opende en den reiziger als een spook aanstaarde. Ik wensch u goeden morgend zegde Antoon. Weet gij wel, waar gij uwe tent hebt opgeslagen De vreemdeling stond geeuwende op. Ik geloof, dat gij zot zijt, antwoordde hij dan. Dis den schoen past, trekt hem aan spotte Antoon. Gij bevindt u in mijne kamer, mijnheer. Ah zoo, gij zijt mijnheer Cremer Om u te dienen, en gij Nicolaas Do^roef. Eene onbekende grootheid voor mij, mijn waarde. Ik wenschte wel te weten wie u veroorloofd heeft mijne kamer te betrek ken. Wanneer gij mij daarop geen bevredi gend antwoord kunt geven, moet ik u ver zoeken terstond heen te willen gaan. Ü9 eene grofheid op de andere I bromde de vreemdeling geergerd. Heeft u dan jufvrouw Vei heuvel hiervan niets gezegd Neen. Dan vraag er deze dame naar, en laat mij met rust Dit zeggende wiide de heer Degreef zich weder uederleggen, maar Antoon belette het hem. Gij zult toch niet van mij vorderen, dat ik om twee uur 'a nachts mijne huisvrouw ga wekken, om inlichtingen omtrent u te vragen. Lieve hemel, bij slot van rekening ge- gen meer te vervaardigen, overtuigd dat de metaalbewerkers indien zij willen, in 't vervolg alle gewapende konöikten tusschen de volkeren zullen kunnen verhinderen. Die verbintenis werd eenparig gestemd, dus ook door de Duiische metaalbewerkers. Mesr dan ICOO huizen vernield Constantinopol, 18 Ooogt. Ken reus achtige brand is gisteren uitgeborsten te Scutari, op-den Aziatischen oever van den Bosphoor. Meer dan 1000 huizen, bewoond door Turksche en Anneniaansche arbeiders, zijn de prooi der vlammen geworden. Verbonden troepen hebben hunne mede werking verleend om hel vuur le bestrijden. Daar benden plunderaars trachtten do ge legenheid waar te nemen om bun buit op te doen, moesten Franscho troepen gebruik ma ken van hunne wapens om de plunderaars uiteen te drijven. Publiciteit buiten hst Arrondissement Aalst, zich te wenden tot bet Agentschap Ha vis, 8, Martelaarplein, te Brus3ül8, Place de la Bourse, Parijs - EEFJ KBEtëttfE REGELIHG UIT HET STAATSBLAD. Het Departement van Bevoorrading heeft de laatste maatregelen getroffen om van 29 Augustus 1921 af; van dc thans bestaande regeling over te gaan tot de vrijheid van handel in zake graan, meel en brood. I. De graanvoorraad van hot departe ment zal bij afnemende hoeveelheden worden verkocht, zoodat de betrekkingen tusschen handel en meelmalorij geleidelijk kunnen worden hervat. Men voorziet dat die uitverkoop tegen 1 Januari 1922 voltrokken zal zijn. Alle molenaars, al dan niet bij saamwer- kende Belgische molenaars aangesloten, kun nen van het departement graan koopen. Zij dienen hun bestellingen over te maken aan het algeeen bestuur voor aankoop van .buitenlandsch graan, 2, Koornmarkt, Ant werpen. II. De betaling dient te geschieden a) Kontant, voor het graan dat do mole naars, den 29 Augustus 1921, te 6 uur 's morgens, in de silo's of de opslagruimten hunner molens liggen hebben; b) Tegen afgifte van dokumeuteu, voor het graan in lichters, op vertoon aan den schip per van het geëndosseerd kognossement, door den molenaar ingetrokken togen beta ling in een door den molenaar aan te duiden en door liet departement aangenomen bank; c) Tegen rem boers, voor het per wagon verzonden graan, remboerskoaten ten laste van het departement. III. Het vaststellen der prijzen wordt opgedragen aan een raadgevende kommissie, samengesteld uit drie vertegenwoordigers van den handel, éan van hot raeolmalersbe- drijf en drie van het departement. Bedoelde kommissie heeft tot opdracht de grondslagen vast te leggen voor de toepas sing der prijzen naar den aard, de herkomst en in voorkomend geval de ligplaats van hei graan; verderde prijsfea naar bedeelde grond slagen te bepalen. Ei e week dient zo de prijzen te bepalen. IV. Aanneming van graan en gewichts- kontrole. Zoolang graan van den regoe- tiiiiiivoorraad, in de lichters van den Staat gsborgen of door den Staat bevracht, wordt afgenomen, geschied de aanneming in den molen en de graangewichtaliontrole bij hel Inbrengen van het graan iu de silo's of de 'opslagruimte der molens. Zoodra de molenaars zelf bevrachten en het graan in ontvangst nemen te Antwerpen, zul len aanvaarding en gowichtskoulrole te Ant werpen gesehie len. V. Dc bevrachting der lichters en de binnen vaart verzekering op het graan worden door de molenaars aan het departement uit gekeerd. Do kosten van lading op wagon of op wa gen, na aftrek der kosten van overlading, vallen ten laste van den molenaar, die daa renboven op zijn kosten de voor verpakking noodig linnen zakken naar Antwerpen dient te zenden en hij de afzending het koren dient te»aanvaarden het vervoer ervan geschiedt onder zijn verantwoordelijkheid. VI. De graanprjjzon voor den verkoop aan de molenaars worden iedere week door het Staatsblad bekendgemaakt en terzelfder* tijd aan de molenaars medegedeeld. VI. Met het oog op hel bakken van brood voor gewoon verbruik mogen de mole naars gean mee! voortbrengen van eene betere hoedanigheid dan het meeltype gebuild op 76 t.b. voor een molen mat moderne inrichting. Dia maan egel wordt genomen om de brood prijs zoo laag mogelijk te behouden. VIII. Meel zal mits v«igunning mogen worden uitgevoerd, zoodra aan de behoeften van het land zal voorzien zijn. was? BeJg8S iss ds scSiadehai*. shlüng dpor SuKsolilacS Hel voorrangsfsohl. M. Tbeunis, minister van tinanoicn, Maan dag uit Parijs teruggekeerd, verklaarde het volgende over de uilslagen, voor Bdgië be komen. in de zittingen der kommissie van heistellingen - De kommissie van schadeherstollingen heeft besloten, dat het miljard, tegen het einde dozer maand door.Duitsohland te beta len, aan België zou toegewezen worden, in cevolge het voorraiïg-örecht, ons door het Verdrag van Versailles toegekend. Van dat miljard marken goud, moeten wij ongeveer 450 miljoen afstaan aan Enge land, als bijleg vcor de onderhoudskosten der Britscho bezettingstroepen. t Er blijft dus voor de Belgische schatkist ov..r 550 miljoen marken goud, t zij een miljard 650 miljoen Belgische franks, fc ont vangen vóór hel einde der maand. Wij hebben, voor het in 't bezit komen dier som meer en bc-ier dan de verbintenissen door Dui:schland onderschreven, namelijk de beloften aanvaard door de gróote Duiische banken, de Duiische Bank, de Disconlo Bank on de Dregden er Bank.. Daarna moeten wij in 't bezit gesteld worden van het aandeel dat ons toekomt en dc stortingen ia natura, van nu tot het einde van het jaar en waarvoor ik aan onze Fran- sche en Italiaansche vrienden een termijn heb loageaegd van één jaar i.i plaats van zes maanden. Wij moeten daarom nog geen victorie kraaien, doch wij mogen nietttemin bestati- gen dat de eerste betaling vast geschieden zal en onze schatkist operatien zal vergemakke lijken. De Belgische Garlagscbuld De Temps schrijftDc konfereucie hield zich bezig met de ooHogsschuld, door België tijdens den oorlog bij zijne Bondge- nooten gemaakt. Men weet dat het totaal dier schuld, ten minste voor wat Frankrijk betrefnog niet bepaald word vastgesteld. Er is betwisting nopens den wisselkoers. Die betwisting zal beslecht worden door M. Bovdon die de Veraenigde Staten en de kommissie van her stellingen vertegenwoordigd. De terugbetaling der Belgische schuld valt ten laste van Duitschland; inderdaad, het akkoord van London, waarbij de Duiische schuld op 132 miljard wordt bepaald, ver meldt ook dat de Bergische oorlogsschuld jegens de Bondgsnooten daar zal worden bijgevoegd. looft gij nog dat ik een dief hen riep do vreemdeling, die nu zijn toostaud eerst dui delijk inzag. 'De zaak is zeer eenvoudig. Ik wilde hier eene kamer huren, men had mij dit huis aanbevolen. Jufvrouw Verheuvel verklaarde dal eerst morgen osne kamer ledig- kwam, daar dan eea hoer vertrekt, die in de huwelijksboot denkt te stappen. Nu voor dien oenen nacht wild9 ik ook niet gaarne in een logement gaan, en jufvrouw Verheuvel was zoo vriendelijk mij een nacht verblijf op de rustbank aan te bieden, zij vertrouwde dat mijnheer Crerner daar niets tegen zou hebben. De reiziger knikte goedkeurend, deze ver klaring bevredigde hem, maar geheel helder was hem de zaak nog niet. Herbergzaamheid is eene edele eigen schap, zegde hij. Jufvrouw Verheuvel heeft een voortreffelijk hart, maar hot is toch niettemin verkeerd, wanneer het hart niet het verstand raadpleegt. Hebt gij lust een glaasje rhum te drin ken Zoo laat in den nacht In 't raidden van den nacht zegt men dat rhum niot nadoelig is, ging Antoon voort, terwijl hij een zij kastje opende en een flesoh benevens twee glazen er uit haalde. Ik heb een lange reis gemaakt en sedert de laatste zes uren is geen droppel over mijne lippen gekomen, waarom zou ik mij dus aan dan tijd storen, wanneer ik den in- wendigen mensch kan verwarmen Zijt gij eerst heden in de stad gokomeq Ja, Ik heb ©en lange reis gehad. Zondag 21 Oogst zal de afdeeling La Lou- vièro van het Kristen Syndikaat van Spoor, Post, Telefoon, Telegraaf en Zeewezen zijne nieuwe vlag inhuldigen. Grootsohs feeste lijkheden worden te dezer gelegenheid in het hartje van het roode o Wallonië, waar meer dan 250 man in het Kristen Syndikaat konden worden opgeschreven, plaats hebben Te 11,45 u., plechtige H. Mis met pontiff- kalo assistentie door Mgr Crooy, bisschop van Doornik, in de kerk van den II. Jozef, Meaugrê-tout plaats, waarna vlaginhuldi- ging. E. H. Parot zal de gelegenheidsrede uitspreken. 's Namiddags lo 2 uur, groote optocht en feestvergadering op de binnenplaats van het Sl Jozefgesticht, waar vooraanstaande leiders uit de Kristelijke Sociale Vakbeweging het woord zullen voeren. Bijzondere treinen zullen te dezer gelegen heid worden gevormd. De eerste vertrekt te Oostende te 6,52 uur, om langs Oudenburg 7 u. 4, Brugge 7,24, Beernoni 7,39, Geul St P. 8,24, Meirelbeke 8,34, Wetterea 8,45, Aalst (Noord) 9,06, Denderleeuw 9,15, Geo- raardsbergen 9,50, Herne-Edingeu 10,11, Edingen 10,28, Rognon 10,40, Brnine le Comie 10,58 om te La Louvière Bouvy aan aan te komen. Dien dag zal worden bewezen dal er in Wallonië nog kristenen wonen en zij niet bang zijn zich in Kristelijke Vakbonden te vereenigen. De dood van Koning Peter van Sërvie. De laatste oegsnbllkken. Uit Belgrado wordt gemeld, dat alhoewel de oude vorst gedeeltelijk lam was, beslist weigerde dat men hem ondersteunde om eer.ige stappen in zijne kamer te doen. Hij weigerde ook dat men hem zijn voedsel toe diende en nam het zelf met zijne berende handen. De villa waar hij gestorven is was zeer nederig gemeubeld. Hst eeniga versiersel zijner slaapkamer was een verguld Maria- b^eldje, dat hij van zijne moedor ten ge- schenko gekregen had toen hij nog een kind was on dat hem hooit verlaten had. De lijkplechtiy heden. Volgens berichten uit Belgrado, heeft de ministerraad besloten dat het stoffelijk over schot van koning Peter in dc kathedraal van Belgrado zal tentoongesteld blijver, tot 22* Oogst. Daarna zal het naar Topela overge bracht worden om er ih de Kerk van OplenaJs in den familiekelder der Karageorgeviich bijgezet te worden. Koning Alexander ziek. Koning Alexander heeft do leden der koninklijke familie niet naar Belgrado kun nen vergezellen en moet voorloopig te Parijs blijven. Hij zal derhalve de lijkplechtigheden van zijn vader niet kunnen bijwonen. Kening Alexander lijdt aan blindendarm- ontsteking en zal denkelijk moeton geopereerd. Gotreuwheidsead. Donderdag hebben het leger, het gotiver. nenaent en de staatsambtenaars den eed van getrouwheid aan den nieuwen koning afge legd. Op hst spoor oener belangrijke dieven bende. Eene aanhouding. In den nacht van 29 op 30 Juli vermaakte de rijke Amerikaan B. zich in een Dancing le Oostende. Dronken zijnde liet bij zich op zekeren oogenblik door een anderen persoon in eenen dans meesleepen, doch midden den dans wist dez9 laatste zeer behendig hef boekska met wissel^ (cheques) uit ecu dar buitenzakken van don Amerikaan te otlfu tse- len. Do dief gaf hetboekske seffans over aan' eene medipliohtige, die er dadelijk csnige wissels uit scheurde en dan het boekske terug in de zakken gleed van den Yankee^ kic nog altijd aan 't dansen was. Dc \vissels, eene belangrijke som dollar* vertegenwoordigende, waren tegengetce- kend doch niet behoorlijk. Ook, wanneer een der badtiegers dos an derendaags 's morgens zich ia de Credit Anversois met de gestolen wissels aanbood, werd hij door den bediende afgescheept met de opmerking dat zij niet geteekend waren. Het gerecht kwam de zaak ter oorc eon onderzoek werd ingesteld, doch de behen dige dieven konden niet ontdekt worden. Te Londen werd hunne tegenwoordigheid aan gestipt en men vermoedt dat een hunner daar de wissels heeft ontvangen in eene bank na dezelve met een vafsch handteeken be-* kleed le hebben, doch daarover heeft meu voor alsna nog geen zekerheid. Het onderzoek werd intusschentijd scherp voortgezet en overeen viertal dagen vernam ds rechterlijke policie, tiiaus is Oostende werkzaam, dat do voornaamste bedrieger, die zich daar ophield, naar Brussel wa» vertrokken, daar hij er zich in onveiligheid waande en zulks op aanraden van eeaeu Uoiïi huishouder. Het spoor van den dief werd weldra ontdekt in de hoofdstad en over oen paar dagen heeft men hem eindelijk kunnen snap pen le Schaerbeek, waar hij woonachtigis- llijis afkomstig van Antwerpen. Krachtens een opleidingsmandaat is hij naar het gevang van Brugge overgebracht, ter beschikking van den heor onderzoeks rechter Ilevaert. Men verwacht zich n;et alleen aan andere aatihoukingon, maar aan de ontdekking van vele andore bedriegerijen door eene ganscUe bende te Oostende gepleegd. W S Waart gij oek vroeger niet hier Slechts korten tijd. En denkt gij hier te blijven Dat weet ik nog niet. De reiziger had de glazen gevuld, hij schoof er zijn gast een van toe. 't Is goede drank, die ik u bied zegde hij, en lachond voedde hij er bij Wilt gij hier eene betrekking zoeken Dat eigenlijk niet Gij denkt daarbij zeker aan een betrekking op een handels kantoor, ik heb van zulke zaken geen ver stand. Ik weet niet of gij mijn vader, baron Degreef, kent Woont die hier T Ja, zeker. Dan, mijn waarde, begrijp ik niet, waarom gij niet bij hom gaat woneo. De jonge man sloeg de oogen neder, deze aanmerking schéén hem In verwarring te brengen. Gij kent mijn vader niet, anders zoudt gij zulks heter begrijpen, zegde hij. Hoe zoo Is er iels dan niet in orde Gij begrijpt, hernam Nicolaas haastig. De jeugd wil uitrazen, de ouden moesten dat niet zoo streng opnemen. Uw vader weet dus niet, dat gij in de nabijheid zijt? Waar zijn uwe koffers en kleederen Koffers heb ik in 't geheel niet, en kleederen niets nadert dati die ik hier thans aan heb. Zoo, zoo, een slecht getuigschrift, dat mijbheer uw vader niet hijzonder zal bevallen. (Vervolgt.) Een incident in het Rosmeenscfi gezantschap te Brussel. De Kwestie der lei's. Het gezanUohap bezet door Roemeensche studenten. De politie doet het gebouw ontruimen. Do Roemeensche studenten onzer vier hoogescholen en die van het Ilooger Hau- dalsgesticht van Antwerpen vergaderdon Donderdag le Brussel, om le beraadslagen over deu pijnlijken toestand, waariu zij zioU. thans wegens den wissel bevinden. Tot hiertoe gaven de banken, door tui- schenkomsl van het Roemeensche gezant schap, op 600 Roemeensche lei's, aie aan den koers van heden 90 Belgische franke waard zijn, 400 fr. Het gezantschap deed van tijd lot tijd leeningen onder waarborg van den Rosmeen- schen Staat, en nam voor hare rekening het verschil voortspruitend uit den ongunstigeii wissel. Plotseling heeft de Roemeensche gezant zoo verklaren d® studenten, verklaard dat hij zich niet langer met de zaak kon bezig hou den, al zouden banken te Brussel en te Ant werpen hem gevraagd hebben of zij mochtea voortgaan met te betalen. De studenten zijn dan in stoet naar het gebouw der legatie gegaan en vroegen aan den gezant onmiddellijk orders le geven aan de banken om de betaling voort te zetten. M. Gatarzi antwoordde dat hij geen ver bintenis kon aangaan, zoolang het geld uit Rumeniö, dat volgens de studenten onder weg is, niet te Brussel ie aangekomen. De studenten verklaarden dat ze zonder middelen van bestaan waren en ze in het gezantschap zouden blijven tot wanneer zij voldoening hadden. De gezant riep dan de hulp der Belgische policie, die hem onder eskort naar zijn par ticulier huis bracht, en intussohen ook de legatie deed ontruimen. De studenten z»gden dat ze de hulp der Beigisohe regeering gingen inroepen. Bericht aan de landbouwers Het Ministerie van Landbouw heeft in 't Fransch eu 't Vlaamsch, het Bericht aaii de landbouwers Nr 10 Gezondheid en ziekten van 't pluimgedierte opnieuw uitgegeven. Prijs 0.35 Fr. De steller behandelt bondig het belang van de pluiiAveeteelt in ons land Daarna spreekt hij beurtelings over het hoenderhok, het broe den, de kuikenssterfte, de kweek en de voe ding. Van ieder der bijzonderste ziekten l boendercholera, boenderpest, tuberculose, besmettelijk corvza of snot, diphteritis of besmettelijke keelziekte, pokken, maag- or» darm ontsteking, enz., beschrijft steller de verschillende kenleekens en de te treffen maatregelen. Dit bericht iotH'n bezit moeten zijn van al degenen, die om het even op welke zich met pluimveeteelt bezighouden. Het Ministerie van Landbouw, 2' Alge meen Bestuur, (dienst der vluchtschriften) jZCirtdt kosteloos de volledige lijst der tot heden I uitgegeven Berichten en Landbouw* I eu Tuinbouwlésseur -

De Volksstem | 1921 | | pagina 1