Leening t. ii, Bijzonder voordeel Frankrijk en BaiiscManfl. De Katholieke Kinsvereeaigirig ï8D iiet arronillsseaient Aalst heeft in De geheimzinnige moord Brulale Aanranding le Uk kei De fersche kwestie. Eea aanslag op Trotsky De hulpverieaning aan Rusland Spooi'wepiateriee! uit Engeland aangekomsn. Itij de Opgeëischten -v De draadlooze telsgraafpost te KuysssMe "hare zitting van Zaterdag.1 October, de kan didatenlijst voor de aanstaande Wetgevende Kiezingen bepaald vastgesteld alsvolgt hIffe klieven voor de Kamers. I. WOESTE, graaf Karei, Staatsminister en Volksvertegenwoordiger, Brussel. i. VAN SC 11UYLENBERGU Pieler, Volks vertegenwoordiger, Aalst. B. MOYERSOEN Romain, oud-Volksverte genwoordiger, Aalst, 1. de BETHUNE, baron Lodewijk, oud- Volksvertegenwoordiger, Aalst. VAN NIEEWENllOVEFernand, midden stander, Geeraardsbsrgen. Plaatsvervangers, I. MOYERSOEN Romain. de BETHUNE Bodewijk. B. VAN NIEUWENHOVE Ftrnana. 4. EYCKERMANS Paul, opgeëisclitc, ge meenteraadslid, Geeraardsbergcn. Senaat. Kffeklicvcn. I. df. SA DELEER Louis, Staatsminister en Senator, IJacllert. 2 Oudenaerde. 3. DE OLERCQ Jozef, advokaal, Ninove. 4. Oudenaarde. Plaatsvervangers 1. DE CLERCQ Jozef, advokaat, Ninove. 2. Oudenaerde. 8. DE HERT Felix, Burgemeester, Aalst. I. Oudenaerde. XE ANTWERPEN. Nog twee aanhoudingen. Vrijdag nacht waren de twee agenten Van Tassel t en Dorekens, der wielrijdersbrigade in het slatiekwarlier op ronde en vernamen rond halt' drie dat twee kerels in 't Tavern Gerard gelegen Statiestraat, 10, waren, die den avond der misdaad, bij den vermoor de waren geweest. Zij trokken naar het aangeduide adres, en alhoewel alles gesloten was, bemerkten ze toch dat er nog verbruikers waren. Hel was jond half vier dat de gelegenheid zich voor doet om in huis binnen le springeo. De twee aangeduide personen werden er aangetroffen en aangehouden. Het waren Abraham Saekseihaus, geboren le Parijs in 1891, hoedenmaker van stiel en woonachtig Dsvstraat, 87 de andere is zekere Hendrik Du four, zeeman, 40 jaar, die geene papieren op zich had, maar beweerde sinds een paar dagen van Rotterdam te zijn toegekomen. Beiden beweren hoegenaamd van niets te welen en-tot hiertoe is er ook geen enkel feil flat ccnige zekerheid geeft, dat deze personen wezenlijk in gezelschap waren van den ver moorden Dufouiv Het onderzoek zal dit verder wel uitwijzen. lijt hot onderhoor der twee aangehoudenen door deh heer onderzoeksrechter De Coch gedaan, Is hel duidelijk gebleken, dal zij met boel de zaak niets te maken hadden. Zij kenden den vermoorde niet en waren niet omtrent de plaats der misdaad geweest. Alles berustte op louter herbergkletspraat. Z j werden dan ook in vrijheid gesteld. Gisteren namiddag had de lijkschouwing van het slachtdier plaats in het St Elisabeih- gaslhuis door doet rs Van Deuren en Leclef. DRAMA IN EEN PUT. Een heldhaftige redding. Ronnes, 9 Okt. Een landbouwer Celes- tin Arnofise, was in een in aanbouw zijnde put gedaald om Gilbert Malhurin le red den, die half verstikt op den bodem lag ten gevolge van de gassen van een ontplofte mijn. Arnosse slaagde erin het touw te reiken aan Malhurin die opgehaald werd, maar hij y.eif. uitgeput liet het touw los, vielen moest op zijne beurt bovengehaald worden door pastoor Alexandre Reward. Maar Arnosse be zweek loon tiij boven was. Gilbert kon gered worden. Pit drama gekeurde le Bruc. 18" YJ'UVOLG. De portier was nog niet op, maar nauwe lijks was ik liet poortje doorgegaan en had ik den groolen weg betreden, of ik kroeg een landman in 'toog, die naar zijn werk ging. Hebt ge soms ook een blinde op den weg ontmoet vroeg ik hem. Een blinde wacht eens. Toen ik zoo even den viersprong voorbij kwam, heb ik iemand gezien, die al tastend zijn weg trachtte ie vinden. Ik kende dien viersprong rik bevond mij op ongeveer een kilometer afstand van dat punt. Ik begaf mij onmiddelijk in de aange wezen richting. Aan den viersprong geko men, bemerkte ik mijn man, die inderdaad al tastend zijn weg zocht, op een honderdtal meters voor mij. Bij het hooren van mijn voetstappen keerde hij zich om, daar hij mijn manier van loopeo herkende, en ging mij te gemoet. Hij scheen geheel en al het gevaar te vergelen, dat hij liep, als hij eeD ver keerden slap deed, en hij naderde snel een buitengewone uitdrukking van bezorgheid vertoonde zich op zijn gelaat. Zijt gij het, Thome riep hij mij toe. J-*, ahtwoordde ik. Wal is er le doen Wat is er gebeurd Ik wachtte, tot ik bij hem was, en toen antwoordde ik hein, de haud op zijn schou- vier leggende Rathenau over de overeenkomst van Wiesbaden. Na de bekrachtiging van de overeenkomst tussclien Frankrijk en Duitschiand, hoeft Rathenau, Duitsche minister de volgende verklaring gedaan. De-overeenkomst van Wiesbaden is een vrij aangegaan akkoord. Do wil van Duitsch iand voegt zich bij dien van Frankrijk voor hel doel van een vredelievend herstel We derzijds betreft hel, liet herstel van de ver woeste streken van Frankrijk te bespoedigen. Het is een begin van internationale samen werking ew misschien een symbool van uwiverseelen heropbouw. Om dit doel te be reiken heeft Frankrijk een financieëlo rege ling noodig, toelatende zijn werkzaamheden gedurende een periode van vier jaren te for- oeeren. Duitschiand moet zooveel mogelijk zijn prestaties in goud omzetten in prestaties in natiira. Duitschiand neemt een des te grooteren last op zich, mits zijn toestand niet gelijk staat met dien van een financieëlo mogend heid. Hel onderschrijft deze opoffering om eens te meer te bewijzen dat het «en opperste poging wil doen voor do gezondmaking van Europa. De Fransche en de Duitsche pers. De Fransche pers toont zich algemeen uiterst tevreden over den uitslag der bespre kingen tusscben MM. Loucheuren Rathênau. Na een lange uiteenzetting besluit de Temps met to zeggen, dal de overeen, komst van Wiesbaden een vooruitgang betee- kent op den weg naar de goede betrekkingen met Duitschiand, doch nimmer een wijziging zal brengen in de vaste politiek van Frank, rijk. M. Loucheur zegt, de Homme Libre heelt hier uitstekend werk verricht. De Telegraaf verneemt uii Berlijn De Duitsche pers zit blijkbaar verlegen met de overeenkumst van Wiesbaden. bladen die steeds onmiddelijk methun meening klaar staan, beperken zich thans lot het vermelden van liet tot stand komen lot overeenkomst. DE DRAMAS DER ZEE Stoomer vergaan in het Noord-kanaal. Do Engelsche stoomer Kowan. van Glas gow naar Dublijn varende met 37 matrozen als bemanning en^ftG passagiers, is Zondag morgendj na tweemaal met andere stoomers in botsing le zijn geweest, in de Clydegolf gezonken. Er heersclue een dikke mist. Drie passagiers en 13 leden der bemanning zijn verdwenen. De eerste botsing had plaats rond midder nacht, toen meest al de passagiers le bed lagen. Tien minuien later bad de tweede botsing plaats. Een minuut later verdween het schip in de diepte. VV- BERICHT. Er wordt ten zeerste aan- bpvolen, zich voor de inschrijvingen op de Niatwe Leening G te wenden lot de Ban- que Centrale de Ja Dendre, daar deze, aan de officieele voorwaarden, titels tegen geld, er worden aanvaard, zonder kosten noch horde ree!, noch de minste formaliteit. 8711 AVV- Een wielrijder zwaar gewond. Zaterdagavond werd in de Zeesterstraal een fietser, de h. Leclerc, van de Vleurgat- laan, aangerand door drie kerels die hom bevel gaven te stoppen en hem halt dood sloegen. Daarna stolen zij zijn geld en gingen er mede, alsook met de fiets, die (150 fr. waard is, op'ide vlucht. Even later kwam de h. Leclerc, die in bezwijming lag, weer bij en riep om hulp; voorbijgangers snelden toe en zetten de dieven na. Deze lieten de fiats in den steek, maar konden zelf ontsnap pen. De h. Leclerc werd zwaar gekwetst naar het poliliebuteel gebracht, een «treng on derzoek is ingesteld. Van Hoek, ik heb slecht nieuws voor u. Hij beefde geweldig, toen opende hij de lippen om te spreken, maar geen geluid ontsnapte aan zijn mond. Zijn toestand was werkelijk deerniswaardig, en om hem niet langer in onzekerheid ie houden, ging ik voort Ik ben den diamant kwijt. JMen heeft hom mij ontstolen. Wie heeft hem u ontstolen stamelde hij zacht. Dat is het juist wat ik niet zeggen kan. Het was vrij onmogelijk, den man te zien die mij bestolen heeft. Van Hoeck bleef eenige oogenblikken zwijgen, maar daarna gaven zijn gevoelens zich eerst in een stroom van vloeken en toen in onsamenhangende, met Hollandsche en Hebreeuwsche woorden doorspekte volzinnpn lucht. Hij overlaadde mij met scheldwoorden, beschuldigde mij van lafheid, en medeplich tigheid om hem le bestelen Teen de aanval een weinig bedaard was, sprak hij-eindelijk Komaan, wat hebt ge te uwer verdedi ging te antu oorden Ik nam hem bij den arm, en terwijl ik hem wèor naar den vieisprong terug bracht, be gon .ik opnieuw het volledige verhaal van mijn nachtelijk avontuur. Toen ik bezig was hem le vertellen op welke wijze Lol la mij te hulp was gekomen, hield bij mij tegen en nep uit at is een leugen. Dat meisje was toen bij ra ij. De larscho afvaardiging te Londen. Londen, 9 Oct. Slechts vier leden vaii de Sinn-Fein-afvaardiging, onder leiding van Griffith, zijn le Londen aangekomen. Hei ontbrekende lid, de exlremislischgezinde minister van financiën, van het Dail Eireapn, dc heer Michael Collins, zal waarschijnlijk Maandag zijn landgenoóten vervoegen, De heer Griffith was vergezeld van-de hjeé* ren Robert Barton, Duggan en Duffy, Aan het station waren sterke politiemajat* regelen getroffen: Bij de aankomst van den trein speelden de Iersche doedelzakken en ging een eindeloos en geestdriftig gejuich uit do duizenden toe schouwers op. Ju praebtautos weiden de afgevaardigden naar hun verblijfplaats le Kensington gevoerd. Men kon niet le welen komen of de afge vaardigden met volmacht "zijn bekleed door de Iersohe regeering. Vol hoop. Londen, 9 Oct. De Sinn Fein afgevaar digden hebben op de doorreis te Oewe aan een zeker aantal la^dgenooten gezegd, dal zij betrouwen, deze week tot een bevredigend akkoord te zullen komen. Nog steeds woeiingen. Zondag avond weiden te Belfast talrijk® 'magazijnen geplunderd. Het Engolsch gou vernement heeft de troepen le Belfast met 750 mau versterkt. De brand aan de Oentsche voorhaven. Uilslag van hel onderzoek Gansch den nacht door cn ook Zalcrdag- morgend werd Let blussohingswerk voort gezet- Omstreeks den middag begon men aan het opruimingswerk. Het vuur werd-bemerkt door elektriciens, in den hangaar werkzaam, die hun gereed schap in do keldcring borgen. Jlet onderzoek beeft doen vaststellen dat de brand te wijten ik aan de onvoorzichtig, keid van een oiektriekwerker, die in den kelder werkzaam was, met een kaars in de band. Eensklaps vloog hem een stofje -ce ment in de oogen, waardoor hij den hamer, dien hij in e«n band hield, liet vallen. Zoe kende naar zijn werktuig deelde de branden de kaars het vuur mede aan het katoen. Toen de brand uitbrak, was dc pompier Adolf Gladys in den kelder gedrongem, om een koffertje te ljalen van een werkman. Hij werd bijna bet slachtoffer zijner zelfopofle ring, want een begin van verstikking had plaats. Zijn toestand is thans zeer goed en hij is builen gevaar. Li den kelder waren er 141,87 kg. katoen van ruim 1 mlllfoön frank waarde cn 200.000 kg. ijzertfraad; gegolfd plaatijzer en pikdraad. Nog een begin van brand. Gisternamindaf ontstond, door -een elek trische kortsluiting, een begin van brand aan hangaar 1 uer Voorhaven; waar men aan 'l lossen is vkn'vlas. Plukken vlas, aaneen ijzeren dwarsriggel hangend, vatten vuur. De vlammen werden gsdoofd door middel rener slang van den stoomer, waaruit meu liet vlas loste. Aan den - Matin wordt uit Riga go r «eind Uit Moskou vernoemt men, dat Trotskv aan een aanslag ia ontkomen. Hij dankt zijne redding slechts aan eene vertraging van zijn bijzonderen trein, welke samenzweerders wilden laten springen door middel van dyna miet. De aanslag werd gepleegd op het baanvak Kasatin-Kiew. De ontploffing geschiedde op het oogenblik.dat er een goederentrein voor bijkwam, welke door de samenzweerders voor don trein van Trotsky werd gehouden. De slag was(: ontzettend. Fr zijn vele slachtoffers, en een veertigtal spoorwagens werden geheel vernield. Eene buitengewone kommissie is met het onderzoek belastzij werkt met koortsigen ijver. De uitslag van het onderzoek wordt vooralsnog geheim gehouden. Onmogelijk, verklaaide ik. Onmogelijk volgens uw verhaal, ja, maar h9l is niettemin de waarheid. Ik was op een weggekomen, waar ik mij niet, thuis .evoelde. Toen heeft zij mij ergens heen gebracht, en heeft mij daar achtergelaten. Maar wanneer dan Om hoe laat Hoe moet ik dat weten 'l Deze nacht scheen mij toe wel een eeuw te duren. Maar ga voort. Ik kwam aan bet eind van mijn verbaal, en toen ik bet laatste woord gesproken had, gaf ik te kennen dat Je diefstal heel goed aan een der bedienden kon toegeschreven worden. Alles is u van dienst, om Brace te be schermen, hernam hij op bitteren toon. En met den voet op den grond stampende, voegde bij erbij En toch, gij weet even goed als ik, dat hij hel is, die den diamant gestolen heeft. Want zou een andere dief wel zoo dwaas geweest zijn, om na het plegen van zijn mis drijf met hel enkele doel u le vermoorden, in uw kamer te blijven, op gevaar af van ontdekt te worden Terwijl, als Brace de dief is, een zoodanig gedrag verklaarbaar wordt, want hij weet, dat gij en ik moeten sterven opdat hij de cenigo bezitter van don diamant blijve. Ën waar is hij nu Hij is met Lolla naar de bosschen ge7 gaan om u te zoeken. Zijt gij dan alle drij afgesproken óm jacht on mij te maken Wees redelijk, Van Hoeck. Daf bon ik, antwoordde bij. Laat mij to verleer.cn aaiido inleekenaars van do ONTHOUD DE BELANGRIJKE VOORWAARDE: Gedurende vijf jaar, le beginnen van 1 Juli 1921, zullen de obligation der Leening aangenomen worden op vraag van den drager, op voet van bunne uitgifte, terzij 99 por 100 nominaal kapitaal, en de geloopen interesten daarboven, bij kwijting van de inleekoning van alle geconsolideerde leenine dio in dio tijdsruimte zou uitgegeven worden. De inteekenaar is dus beschut tegen elke misrekening spruitende uit de gebeurlijke uügille van eene andere geconsolideerde leening aan een boogeren voel Na de conference van Brussel. Na afloop der conferentie had een opsteller van de Maasbode een onderhoud met Jonk heer Loudon, den eersten vicevoorzitter van het Nederlandsche Roode Kruis, vertegen woordiger van de Nederlandsohe regeeriiig. Op zijne vraag naar een a'lgemeenen in druk over de conferentie^ antwoordde Jonk heer Loudon Mijn meening is dat wij op den goeden weg xijn om iels le doen voor Rusland. Er zal echter moeten blijken of d« plannen praclisch uilvoerbaar zijn. Onze plannen voor liefdadige directe huip b. v. kunnen alleen verwczentlijkt worden door den steun der rogeeringen. Voor den econo- misehen heropbouw zijn groole eredieten noodig en het spreekt vanzelf dat de regee ringen alle noodige waarborgen moeten heb ben om eveneens mee te werken. Een com missie van teohnici zal in dit geval naar Rusland gaan om een onderzoek in te stellen inzake den heropbouw. De conferéncie is, gelijk gezegd, een eerste stap geweest. De besluiten binden geen en kele regeering. Wij en verscheidene andere vertegenwoordigers waren er met een man daat ad referendum en legden in dien zin een verklaring af. Tot stemming over de beslui ten is bet niet gekomen. Persoonlijk juichten allo mandatarissen eensgezind de besluiten toe. Het is nu maar de vraag wat de regee ringen er van denken. Haar antwoord zal de tweede stap zijn. -WV- Hel in Engeland bestelde spoorwegmate- rieei voor rekening der Belgische regeering ia met den Èngelschen stoomer «Belfrc» uil Newcastle in de haven van Antwerpen aangekomen. Deluding bestond uit 13 loko» motieven, 7 tenderwagons en 150 bijhehoo- rig-e stukken*.: De Belfrc ligt in hel Kattendijkdok gemoerd, waar reeds is aangevangen mei de ontlading. De Vlaamsche Federatie der Opgeëischton wees er onlangs op, dat de regeering 144 millioen zou geëischt hebben van Duitsch iand, als loontocslag van 160 duizend weg gevoerden, tegen 6 fr. per dag, met een gemiddelden lijd van 150 dagen. Aan de regeering werd daarover eene vraag gesteld. De ministers van Buitenlandsche Zaken en Geldwezen hebben daarop geantwoord, maar op vage wijze. De regeering heeft die som gebiecht voor Opgeëischten, maar de kommissie van her stel heeft hel bedrag verlaagd. Hoeveel meldt men niet. Maar zelfs als de regeei ing rekening zou willen houden met die eischen kan dit maar in de zekerheid, dat Duitschiand betaalt. Dat zou voorbarig zijn en nu kan men maar vergoeden naar verhouding van s' lands geldelijken locstand. De Opgecischte vraagt waarom de regeering zoo geheimzinnig is over deze kwestie. Inderdaad ware liet zeer wensche- alleen hier blijven. Ik antwoordde niets en wij bleven daar midden op den weg staan, terwijl hij van schrik beefde en 't hoofd in alle richtingen draaide, om .het geringste gedruisch op te vangen, dat zijn onrust kon bevestigen. Wat is dat vroeg hij opeens met ge dempte stem. Er loopt iemand op den weg. Ik berken zijn voetstappen. Als gij het min ste medelijden hebt, red mij Jan voor hem. Ik had niets van eenig gedruisoh verno men, maar zijn veel fijner gehoor dan liet mijne had hem niet bedrogen. Gp den top van don heuvel, dien wij juist afdaalden, zag ik de lange gestalte van Brace verschij nen; de hoornen beletten hem ons op te mer ken. Als wij de abdij maar konden berei ken Thorne, vergeet wat ik gezegd heb, en heb medelijden met mijstamelde Van Hoeck. Wat wenscht gt dat ik doe Breng mij tot aan het buis terug Als ik thans dien man kan ontsnappen, zal ik mij later wel voor hem in veiligheid weten te brengen. u Ik zag geen reden hera den dienst te wei geren, dien hij mij vroeg. Hem bij den arm nemende, nam ik hem mede, terwijl ik met zorg dien kant van den weg koos, waar de schaduw net dichtst was. Maar voor wij een twintigtal schreden hadden afgelegd, klonk een doordringende kreet tusscben de hoornen ter rechterzijde van qua, en Van lioeck stond opnieuw stil. Vergeefs trachtte ik Lolla te ontdekken wier geluid ik héïkend had, maar lijk, dat er in de Kamer eens duidelijk ophel deringen over dit geval gevraagd werden. Recht doen schijnt toch zoo moeillijk. De opgeeischlen vragen nu tooh eens wat moer dan schoone woorden over hun houding. Hun lotgevallen dienen voortdurend als slpt voor allerlei redevoeringen en ook yoo.' politieke nota's. Maar inlusschen blijft daar hel schreeuwend verschil tusscben in ge zondheid ondermijnde weggevoerden en oorlogswoekeraars, die al minder en minder terughouding vertoonen bij hel pronken met hun onzuiver gewonnen geld. DUIVENSPEL. Met jaloerschbeid bezagen alle duivenmel kers van liet omliggende van Maldegem de wekelijksche uitslagen der prijsviuchten waarop elke week dezelfde naam in voor kwam met sommen verschillend van 300 tot 800 fr. dit had reeds een drietal maanden geduurd. Verleden Zondag was bij Kamiel De Smet, ter wijk Moerlmizen, een prijsvluoht uitge schreven en de drie zelfde duiven kwamen weer met drie minuten vóór alle andere. Ëfcn liefhebber had tijdens de duiven vie len, zich op loer gezet en vastgesteld, dat de duiven aohier andere vielen, en dat deze an dere bijna huilen de prijzen kwamen. Een nader onderzoek werd ingesteld en al rap had men het vast bij middel van een soort werktuig was in de con&tatcur eene opening gemaakt, en zoo kon men met een dun draadje het uurwerk verdraaien en op deze wijze vlogen de duiven zoo snel als mei het beliefde. De minister van spoorwegen beeft di onafhankelijke maatschappij voor draadloozt telegraaf, bericht dat tie oprichting van den nieuwen pust le Ituysseledü baar werd toe gewezen. 't ïs een succes voor de Belgische nijverheid. Hel aanbod der maatschappij be droeg 14 millioen, voor de volledige instelling der telegraafstatië. Men weet nog niet of de elektrieke stroom zal afgeleid worden van de bestaande een- traalwerkbuizen te Gant en tc Kortrijk, of wel of eene nieuwgebouwde centrale te» plaats zelf den post bedienen zal. Indien de stroomgeleiding, in hoogspan ning met langs onderaardsche kanalisatie moot gebeuren, dan zul liet goedkoopei wezen, den post te verbinden met de contra- len van Gent en Kortrijk. Bij geval echter de onderaarsche kanalisa* tie noodig blijkt, dan ware het profijtigst, eene bijzondere eleklriekcentrale le Ruysse- leden zelf op te richten. Eu der voornaamste technische bijzonder heden is voorzeker wel de oprichting van den middentoren, die 300 meters hoogte hebben zal, en gebouwd zal worden naai het stelsel Vierendeel. Het termijn vastgesteld voor het oprichten van den post bedraagl anderhalf jaar. De radiolelegrali8che statie van Ruysselede zal door den Staal worden uitgebaat, en be diend door onze bekwame telegrafisten. ik ontwaarde dat de Rechter het signaal bad opgemerkt en op ons toe kwam. Op hetzelfde oogenblik begaf Van Hoeck zich weer op weg, uitroepende Vlug vlug hij ziet ons, daar komt hij al aan om ziob bij ons te voegen. Een weinig het hoofd omdraaiende, zag ik den Rechter, die met hangende (schouders en slingerende armen den heuvel af op ons toe kwam, en met groote passen voortsnelde. Vlug, vlug, laten we hard gaan loopen! hijgde Van Hoeck. Zijn we nog ver van de abdij Ongeveer twee kilomeiers. Maar wij zullen bard gaan loopen, als ge wilt. Wij liepen eenigen tijd zwijgend voort. Toen ik mij omkeerde, zag ik den Rechter, die met dezelfde regelmatige bewegingen van zijn lange armen zijn loop vervolgde. Zweetdruppels parelden Van Hoeck op het bleeke gelaat, «en gevolg meer van schrik dan van vermoeienis. En is er niemand in de buurt, dien wij ter hulp kunnen roepen vroeg hij. NiemandIk zie wel een paarden- spoor door het boscb; acht ge het veiligtr da.t te volgen Ja, ja, alles is bete/ d^ï deze weg. Wij sloegen dus het pad in, dat ik ontdek! had; dc dichtheid van het kreupelhout rtTf borg ons voor de oogen van Brace. Toch leverde de smalheid van het Spoofy doordat het ons belette iets achter ons te zien; werkelijk een gevaar op. We uioestes du$ ten allen prijze een dwarsweg vindeij, den Rechter te misleiden. ('t VerYólf%

De Volksstem | 1921 | | pagina 2