Nog het overlijden van Staatsminister Woeste ARME ZWERVELINGEN De nieuwe Huishuurwet :.n Brusselsclie jndree<star gesnap DE LAATSTE OOGENBLIKKEN Staatsminister graaf Woeste is overle den Woensdag namiddag om 2 ure 10. Om half een uur had hij nog het bed ver laten om eenig licht voedsel te nemen. Hij is zachtjes gestorven, omringd van al de leden zijner familie, ter uitzonde ring van zijn zoon Eugeen, die naar Luik teruggekered was, daar de genees- heeren niet voorzagen dat het einde zoo nabij was. EENIGE KARAKTERTREKKEN VAN M. WOESTE Toen M. Woeste in 1884 minister van Justicie werd, luidde het eerste woord dat hij tot het personeel sprak als volgt Het is verboden eenige uitgave, hoe klein zij ook weze, aan te vragen voor den aankoop van meubels voor net ministe- rio... M. Woeste, als politieker, had nooit een sekretarjs. Hij deed alles zelf. De matigheid van het eereloon dat hij als advokaat aan zijne klienten vroeg, was spreekwoordelijk geworden. Eene dame, voor wie M. Woeste ge- pleten had, was zinnens het seizoen naar Oostende te gaan doorbrengen. Zij zond aan M. Woeste eene som van dui- zond frank op rekening. Men stelle zich de verbazing der dame voor, toen zij eenige dagen later een som van 20© fr. terugkreeg, met de melding dat 800 fr. het bedrag was van het eereloon. Eenige dagen te voren had de dame aan een an deren advokaat, die voor haar een soort gelijk proces gepleten had, eerfe som van 4000 fr. moeten betalen. INDRUKKEN VAN PARLEMEN TAIREN De indruk door het afsterven van M. Woeste in de Parlementaire kringen ver wekt, is zeer groot. M. Strauss, liberale volksvertegen woordiger voor Antwerpen, verklaarde Het is een verlies voor de Kamer. Ik zeg meer het is een verlies voor het land. M. Heyman, kristen werkman, volks vertegenwoordiger voor StrNikolaas, die dikwijls door M. Woeste in strenge be woordingen afgekeurd werd, is bedroefd om den rouw welke de rechterzijde komt te treffen. Het was een schoone ziel. zoo verklaarde hij.Toen ik daareven door M. Brunet den lof hoorde maken van M. Woeste, van zijn wonderbaar talent en zijne zedelijke hoedanigheden, kon ik mijne tranen niet weerhouden. M. Masson, minister van Justicie, li berale volksvertegenwoordiger voor Ber en, betreurt de politieke werking van I. Woeste. Doch nij is vol lof over het parlementair talent en drukt den wensch uit dat men hem zou navolgen. M. Collart, de naaste gebuur van M. Woeste in de Kamer, is aiep terneerge slagen over het afsterven van den acht baren Staatsminister. Hij zegde Ik was de oudste der aanwezige leden der rechterzijde. Ik had er aan gedacht ook eenige woorden te zeggen en mijne vrien den verzochten er mij toe. Doch ik kon niet. Ik was te zeer ontroerd... DE PENNESTOK VAN M. WOESTE Een klein incidentje, dat voldoende aanwijst hoe- zeer de groote katholieke leider door zijno vrienden vereerd werd, had gisteren namiddag in de Kamer plaats. Eenige minuten nadat men het over lijden van M. Woeste vernomen had, richtte een lid der rochterzijde zich naar den lessenaar van M. Woeste om er dezes pennestok te bemachtigen. Een zijner kollegas, zijn inzicht geraden hebbende hield hem togen en zegde hem Gij zult te laat komen. Reeds twintig onzer kollegas zijn hier geweest om een aan denken van M. Woeste te hebben. Wellicht zal men nooit weten wie de pennestok van M. Vroeste in zijn bezit heeft. VRIJ BEWERKT NAAR HET ENGELSCH 22® Vervolg. De politierechter zekere Mr. Even hand, was een bijzonder schrander, maar tevens goed monsch. Een enkele op Harry geslagen blik overtuigde hem dat de onschuld in dat jeugdige hart woon de, een blik op Lotty en hare vermeende broeders bewees hom hunne schuldtoch was hij gewoon al de gebruikelijke pleeg vormen stipt in acht te. nemen. Hij liet nu Lotty en de beide Titmuds, zoo hee- ten de jonge deugnieten, in do getuigen bank plaats nemen. Lotty, die als. getuige tegen Harry ge hoord zon worden, kende precies de ge bruiken, en greep al zeer onverschillig naar het evangelieboek dat op de bank voor haar lag. Halt! riep de rechter, kent gij de beteekenis van eenen eed, meisje? Dat zou ik meenen, Sir, antwoordde Lotty brutaal, ik heb reeds veel malen gezworen, en de praktijk oefent spoedig, Toen zij echter bemerkte dat het voor hoofd van den rechter zich onder dit ge zegde begon te rimpelen, veranderde zij van tooii en voegde er weenend bij Wij zijn arm, maar eerlijk; onze DE OPVOLGER VAN M. WOESTE De eerste plaatsvervanger van de ka tholieke lijst in bet arrondissement Aalst is M. Moyersoen, thans minister van Nij vreheid en Arbeid, in de laatste kiezin gen provinciale senator gekozen. In geval M.Moyersoen sénator wenscht te blijven, komt de zetel van M. Woeste toe aan M.Ferdinand Van Nicuwenhove, wisselagent,kandidaat der burgerij te Geeraardsbergen. HET ROUWBEKLAG Het stoffelijk overschot van den acht baren overledene is ten toon gesteld in een plaats van het gelijkvloers zijner wo- ning. Onder de personaliteiten die er zich aanboden, zoodra de tijding gekend was, stipt men aan M. de Margerie, Fransche fezant te BrusselM. Brunet, voorzitter er Kamer; baron de Favereau, voorzit ter van den Senaat; generaal de Rnette, ordonnanceofficier van den Koning; de ministers, Verscheidene Staatsministers, talrijke volksvertegenwoordigers en se nators, generaal Pontus, enz., enz. DE LIJKPLECHTIGHEDEN Overeenkomstig met den wil uitge drukt door M. Woeste, zullen de lij k- nlechtigheden in allen eenvoud plaats nebben. Deze zijn op Zaterdag namid dag, 3 ure, bepaald. Een plechtige lijkdienst zal plaats heb ben in de parochiale kerk van St-Boni- facius Maandag 10 April, om 11 ure. VERGADERING DER KOMMISSIE Do raadplegende kommissie der huis huurwet hield Dinsdag namiddag, te Brussel, haar voorlaatste vergadering. Nopens de gemeubelde kamers, drukte zij de meening uit dat al de schikkingen der wet erop toepasselijk zijn. De verhoo ging mag in dezelfde verhouding zijn als deze op de andere lokalen toegepast. Voor de gemeubelde kamers, verhuurd na 1914, is men gerechtigd hun huidige waarde te doen vaststellen evenredig met die op 1 Augustus 1914. Al de geschillen zullen aan het gemeen recht onderworpen zijn. Voor alle ge vallen kan in beroep gegaan worden. Het is noodig dat de voorziening in verbre king eenvoudig en spoedig kunne ge schieden, gelijkvormig de rechtspleging aangenomen in zake schade. De kommissie was van meening dat de bepalingen betreffend de verhooging dor huren zouden moeten toegepast wor den, zonder onderscheid, vanaf 1 Jan. 1923. BESLUIT DER KOMMISSIE Samengevat, kan de meening der kom missie als volgt weergegeven worden. Men dient 1) De wet van 14 Augustus 1920 te verlengen tot in 19202) Het bedrag der huren, zooals zij bepaald worden door artikel 7 der wet van 14 Augustus 1920, te wijzigen. Men moet onderscheid ma ken tiLsschen de kleine en de groote hu ren. De hoevepachten blijven huiten de toepassing der nieuwe wet. DE VERLENGING De verlenging moet toegestaan wor den, welke ook do datum weze dat men de gehuurde plaatsen betrok, en bijge volg zouden in artikel 1 van het ont werp Masson de woorden op het oo- genDlik dor in voege treding van de hui dige wet moeten weggelaten worden. In hetzelfde artikel, na de woorden na verloop der huur zou moeten ge voegd worden-bij uitsluiting van elke zwijgende pachtvernieuwing. De uitdrukking aan de voorwaar den der huur voorkomend in artikel 1, moet verstaan worden in dezen zin dat de verlenging geldt voor het geheel van het gehuurd goed. Bij artikel 1 moet volgende tekst ge voegd worden De verlenging wordt niet toegepast op de bepalingen van koopkeus De verlenging moet gegund worden, in geval van overlijden des huurders of ge wezen huurders, aan allen die sinds moeder heeft ons goed en christelijk op gevoed, en ons de beteekenis van den eed duidelijk verklaard. Wij moeten nooit liegen, zegde zij dikwijls, of valsche ge tuigenissen jegens onzen naasten afleg gen. Do rechter onderbrak op driftige wijze haar gelamenteer en liet haar zweren; ook de Titmuds legden den eed af, en hoewel alle drie goed overlegd hadden wat te zeggen, ontdekte de rechter door voel heen en weder vragen al spoedig wie de schuldige was. Hij liet hen uit de bank treden en Harry er plaats in nemen opdat hij dezen laatste als getuige kon hooren tegen zijne beschuldigers. Harry moest voor het eerst van zijn leven eenen eed zweren. Zijn gelaat verbleekte een weinig on zijne lippen beefden, toen hij Gods naam noemde, want hij gevoelde diep den ernst van den eed. Maar zijn uitzicht was onbevangen, de uitdrukking van geheel zijn wezen was zeer vrijmoedig, zoodat hij al de aanwe zigen, behalve zijne beschuldigers, voor zich stemde. De zaak eindigde dan ook met de veroordeeling van Lotty en de beide Titmuds tot eene gevangenisstraf van twee maanden. Toen zij weggebracht werd, stelde Lotty zich te weer, waarvoor zij eene maand langer straf kreeg, en VQor ver dere weerbarstigheid mét lijfstraf be dreigd werd. minst zes maand bij hem inwoonden, het dienstpersoneel uitgezonderd. Deze ver plichting is niet toepasselijk op de (n) gade. De verlenging moet uitgebreid worden tot alle huurceelen, bij uitzonde ring der lusthuizen. DE VERHOOGINGEN Het bedrag der geoorloofde verhoogin gen zou als volgt moeten bepaald wor den 40 t. h. voor de huren 1,200 fr. niet overtreffendGO t. h. voor dezen 2,500 fr. niet overtreffend; 100 t. h. voor de hu ren boven de 2,500 fr. Een bijgevoegde verhooging moet toe gestaan worden voor bijkomende zaken: verwarming, verlichting, huisbewaarder, ophaalbak, enz. I n het ontwerp dient een artikel 30bis ingelascht, als volgt opgevat Tijdens den duur van toepassing der huidige wet blijft de bijzondere vernietigende bepa ling in de verlengde of voor verlengde vatbare huurceelen opgenomen, zonder uitwerksel. De twee eerste alineas van artikel 11 van het ontwerp Masson zijn als volgt op gesteld De huurceelen gesloten voor de in voe ge treding der huidige wet kunnen, voor de toekomst, herzien worden gelijkvor mig artikel 8, op vraag van een der be langhebbenden. De verhuurder, evenals de huurder, heeft recht op het genot van artikel 8. De kommissie stelt den volgenden tekst in de plaats voor De verhuurder en do huurder zullen, voor de toekomst, op grondslag van artikel 8, de huurcee len gesloten voor de in voege treding der huidige wet, kunnen doen herzien. STRAFBEPALINGEN Het ontwerp Masson voorziet de vol gende strafbepalingen Art. 12 Dezen die, met een doel van onwettige spekuleering, 't zij persoon lijk, 't zij gezamenlijk, zullen gepoogd hebben de huurcoleen op to drijven hoo- gor dan door de huidige wet bepaalde be dragen, zullen gestraft worden met eene boete van 5 tot 5,000 fr., met lijfsdwang van acht dagen tot zes maand gevang. Bij liervalling worden de straffen, de eerste maal opgeloopen, verdubbeld. Artikel 13 Dezelfde straffen worden opgeloopen door al wie, onder gelijk wel ken vorm, eens anders nood misbrui kend, een hoogere huur zal getrokken hebben dan die vastgesteld door de bepa lingen der huidige wet. De kommissie stelt voor Alle inbreuk op de bepalingen van ar tikels 8 en 9 zal gestraft worden met eene boete van 50 tot 5,000 fr. of met acht da gen tot zes maand gevang. Bji hervalling worden de straffen op het dubbel gebracht. De artikels 66 en 67 van het Strafwet boek zijn toepasselijk op de huidige be paling. HET RECHT VAN DEN EIGENAAR Aangaande het geval van een eigenaar die op 1 Maart 1922, een of meer huizen bezittend en er geen enkel van bewoont, doch verlangt in een ervan zijn intrek te nemen, wordt bepaald dat de verlen ging slechts zal onttrokken worden aan de huurders, gezegd huis bewonend, mits een opzeg van zes maand en zulks alleen voor de lokalen welke den eigenaar noo dig zijn, volgens zijn rang en staat, om er te verblijven met de personen tot zijn huiskring behoorend. Bij artikel 7 van het ontwerp, dienen de woorden verandering van den bij- zondersten huurder vervangen te wor den door vertrek van den bijzonder- sten huurder Oneerlijke boodschapper M. Camiel Bol, handelaar, wonende Lango Scholierstraat, te Antwerpen, ge- lastte Dinsdag een 23-jarigen jongeling uit dezelfde straat eene som van 13,000 frank te gaan storten in het. postbureel. Daar de boodschapper zoo lang wegbleef ging M. Bol naar hot postbureel op in lichting en vernam er dat men niemand gezien had. De oneerlijke gast is dus met net. geld weg en zal, naar alle waarschjin- lijkhoid, de grens overgetrokken zijn. 1 )e volgende taak van den rechter was te beslissen welke omstandigheden er laats gehad hadden met het pakje, dat ij Harry gevonden en in een met bloed bevlekten zakdoek gewikkeld was. Er was niets anders van bekend, dan dat Harry het pakje bij zich gedragen had. Intusschen was zijn verhaal zoo roman tisch, dat de rechter wel aan de geloof waardigheid er van moest twijfelen. Op zijn ernstig en somber gelaat stond bet- vonnis te lezen, dat hij do zaak naar de zitting der assisen wilde verwijzen. Hij moest, nog de vraag doen Is er iemand hier tegenwoordig, die over het karakter en het gedrag van den aangeklaagde eenig bericht kan geven? Toen hij deze vraag gedaan had, trad broeder Sim naar voren en naast hem een man in de kleeding van een kwaker deze mnn was Jack met de lantaarn. Menschlievende gerechtsdienaars had den .Sim, nadat hij in de wachtkamer uitgeslapen had, ondervraagd over de familiebetrekkingen van de beide jon gens en over hunne bekenden, om, zoo het mogelijk was, iets ten voordeele van den gevangen broeder gewaar te wor den. Nadat Sim zijne verlegenheid over wonnen had, was hij begonnen alles te vertellen wat hij wist, en had zich op Jack met de lantaarn beroepen. Een po litiedienaar had hem naar Short's Gar dens vergezeld, en Jack, die te bed lag, Een diefstal van meer dan 500,000 collars te Neu-York Vier bandieten drongen binnen in de woning van den millionair A. R. Shat- tuck, gelegen aan het deftige Washing- tonplein. Zij borgen mijnheer, mevrouw en all dienstboden na lien stevig gekneve'n te hebben op in den kelder, en gingen daarna op hun gemak het huis onder zoeken. Met een buit van 500,000 dollars aan juweelen en andere kostbaarheden, ver dwenen zij. Inmiddels had een der bedienden kans gezien zich los te werken, uit den kelder te komen en de politie te waarschuwen. Deze bvond zich in de woning toen een der vier boeven terugkwam om zijn ovor- frak te halen, dien hij had laten hangen. De man werd ingerekend. TE ANTWERPEN Dezer dagen had eene winkeljuffer in dienst in eene klein-goedbakkrij te Sint- Gillis, bij Brussel, de sleutel der brand kas weten te bemachtigen om ten nadeele van hare meesters een som van 15,000 fr. te stelen. Woensdag morgen werd verno men dat do oneerlijke winkeljuffer te Antwerpen in een hotel aan de Midden statie verbleef. De politieofficier M-. Box, ging op zoek en trof haar werkelijk aan. De dievegge M. Cl., 22 jaar oud, werd aangehouden en ter beschikking van het gerecht der hoofdstad gesteld. In haar bezit werd nog eene som van 9000 fr. gevonden. Het verdwenen miljoen ran Aarlen Wij meldden reeds het verdwijnen van een statiebediende te Aarlen met hooger genoemde som, die deze modelbediende onder zijn bereik had. De boekhouder der statie van Aarlen, •le genaamde Marchal, is geheimzinnig verdwenen te samen met don inhoud zij ner kas, beloopende tot 1,400,1)00 fr. Zaterdag had hij 1,200,000 fr. ont vangen om de bedienden der statie te betalen. Toen men hem Maandag niet in de bureel en zag, was mon wal ongerust. Dinsdag ging men naar zijne woning en men vernam daar dat hij naar Dinant was vertrokken om zijne zieke moeder te bezoeken. Dadelijk opende men de brandkast en, in plaats van de ontvangen 1,400,000 frank, vond men er slechts 17,000. Dadelijk werd een onderzoek begon nen. Marchal is een oud-strijder, die geheel den oorlog heeft meegemaakt als ser geant. ZITTING VAN WOENSDAG 5 APRIL Do zitting wordt geopend om 2 ure, onder voorzitterschap van M. Brunet. DE LEENING DER VERWOESTE GEWESTEN De Kamer gaat over tot behandeling van een wet tot waarborg van den inte rest en de aflossing van een leening met loten tot een kapitaal van één milliard frank door het Verbond der Samenwer kende Vennootschap voor Oorlogsschade uit te geven. MM. CARLIER en MESSIAEN kla- ten, dat sommige bestuurders te onver- raagzaam zijn. M. VAN DE VYVERE, minister van Economische zaken, verklaart dat per sonen van alle gezindheden in de bestu ren opgenomen worden. De algemeene bespreking wordt ge sloten. DOOD VAN DEN HEER AVOESTE M. Brunet, na de droevige tijding van den dood van M. Vroeste vernomen te hebben, heeft in de Kamer eene lijkrede uitgesproken. had zich dadelijk bereid getoond, om naar het bureel van politie mede te gaan. Daar echter zijne kleederen zich in e:- lendigen toestand bevonden, had de vriendelijke kwaker hem uit den nood gered en hem met zijne eigene zondag- sche kleederen prachtig uitgedost. Jack met de lantaarn, goed geschoren, in een schoon hemd en in eene bijna fonkel nieuwe kleeding, zag er inderdaad deftig uit. Hij werd voorgelaten. Als zijnen naam gaf hij John Trevor op. Is u de aangeklaagde nauwkeurig bekend? Zekerlijk, mijnheer de rechter. Ik ken hem als een brave, deugdzame, gods dienstige knaap, die in het geheel niet in staat is, zich door eene leugen te bezoo delen of zich iets toe te eigenen, dat hem niet toekomt. De rechter nam het pakje in de hand. Is het u bekend, John Trevor, dat de beschuldigde dit pakje bij zich gedra gen heeft? Ja, mijnheer de magistraat. Hebt gij niet gezien, wat het be vat? Neen, ik ben overtuigd dat hij het zelf niet geopend heeft. - Weet gij ook, op welke wijze hij in het bezit hiervan gekomen is? Hij heeft mij gezegd, dat een heer het hem toevertrouwd heeft, om het aan eene dame te bezorgen, welke Hany per- De Kamer is in rouw, sprak hij, een onzer groote mannen is heengegaan. Wij betreuren het verlies van een collega, die.'J hier sedert 9 Juni 1874 zetelde.' Zijne 1 loopbaan was er eene van aanhoudenden strijd voor zijn ideaal, dat hij "getrouw diende. Geduldig, hardnekkig, onver moeibaar, poogde hij het ideaal te ver- wezenlijken, waaraan hij zijn leven had gewijd. In deze laatste jaren bewees M. .Woest door zijn optreden,'dat hij diep overtuigd was van de ernstige moeilijk heden waarin ons land verkeert. Maar kan men, nu zijn lijk nauwe lijks koud is, de rol samenvatten van de zen hoogstaanden man. De taak, die hij A zich had opgelegd, was te grootsch, om ons hier als booordeelaars van deze edele ioopbaan aan te stellenen het past ten andere niet aan ons, wier meoningen zoo vaak in botsing kwamen met de leidende levensgedachten van den overledene, de politieke en sociale resultaten van dezen parlementairen arbeid te schatten. Doch in deze bittore uren herdenken wii de grootheid van dit leven, de verhevenheid van den geest, de onbaatzuchtigheid van den advokaaten wij brengen hulde aan deze onbaatzuchtigheid, die zijn bestaan heeft beheerscht. M. Woeste is gestorven op 85-jarigen ouderdom; en spijts dezen hoogen ou derdom, heeft do dood ons verrast, alsof een dor jongeren onzer vergadering ge troffen was. Wie van ons had zich daar aan verwacht? Doorblader de verslagen j van onze besprekingen sedert den wapen stilstand, op iedere bladzijde zult gij den naam van M. Woeste aantreffen.,Het uur was ernstig, en het belang van het land gebood hem zijne stem te verheffen, daarvan was hij overtuigd. Donderdag, 36 Maart, was hij voor de laatste maal in de zitting aanwezig. Wij hebben een collega verloren, die eerbied, bewondering en sympathie afdwong. Het Parlement verliest een der werkzaamste leden, wiens verscheid een leegte nalaat, waarvan wij helaas eiken dag betor den omvang zullen leeren kennen; hot va derland verliest een groote man. Wij bieden aan do" diepbedroefde fa milie onze innige deelneming. (Zeer wel op alle bankon.j M. THEUNIS, eerste minister, in ■naam der regeering, M. DE BUE, na mens de rechterzijde, M. BERTRAND, namens de socialisten on M. HYMANS, namens de liberalen, sluiten zich bij die hulde aan. M. VAN SCHUYLENBERGH ant woordt in 't Vlftamsch namens het arron dissement Aalst, dat M. Woeste vertegen woordigde. Hij dankt de sprekers voor hun hulde en geeft een overzicht van de loopbaan van den heer Woeste. - DE LEENING Mon gaat over tot de bespreking der artikelen. Dezo worden zonder verzet aan genomen en ten slotte wordt het wets ontwerp met algemeene 9temmen goed gekeurd. DE ALGEMEENE BEGROOTING M. THEUNIS, minister van Finan cien, geeft, uitleg over de bogrooting en over de bezuinigingen wolko konden ge daan worden. De minister verklaart dat hij gedwon gen is veel af te wijzen, wat toch recht zou hebben op een gunstiger onthaal. Er zijn nu 3865 ambtenaren en beamb ten, of 1800 meer dan in 1914 (hoofdbe sturen). Maar de diensten zijn veel uit- J gebreider geworden. In 1914 waren er 18,000 gepensioneer- den; in 1921 waren er 82,000! De minister bewijst dan dat de begroo ting van het beheer verminderd is sedert 1921. De spoorwegen eischen nog veel opofferingen, evenals in alle landen. 't Is een algemeene wensch ze te indus- trialiseeren. De regeering zal dit jaar geen Hoogere krachtsinspanning op belastinggebied van het land vragen. Men moet ook reke ning houden van al de moeilijkheden bij liet innen der nieuwe belastingen. De minister herinnert dan aan de Duitsche verplichtingen en hoopt dat alles ten slotte toch wel terecht zal ko men. De zitting wordt om 6 ure geheven. soonlijk bekend is. Omdat hij de woning van de dame niet heeft kunnen vinden, - heeft hij het pakje bij zich gehouden, tot dat hij het aan dien heer in persoon terug kon geven. Met levensgevaar heeft hij het togen twee roovers in de Adelphi- ge wel ven verdedigd. Do rechter maakte het kanten zak doekje los, waarop de naam Lena stond, en vestigde Jack s oplettendheid op de bloedvlekken. Op het gezicht van het bloed doorliep eene kille huivering al de aanwezigen. Jack met de lantaarn ver klaarde op navraag, dat Harry dit zak doekje gekregen had op het Kerstfeest op een Zondagschool van een jong meis je, dat zich aan den vinger bezeerd en 4 iet vloeiende bloed aan dezen zakdoek j afgevaagd had. De r-echter nam de ju weelen uit het pakje: een miniatuurpor tret, eenen ring en eenen aj-mband. Daarbij bevond zich een sierlijk verzegeld briefje. Met moeite kon liij zijne verba zing verbergen. Hij wendde zich tot Harry en zegde Welk adres gaf die heer u op? - Ik moest het pakje aan jufv.. Blan che Melville in Pimliko bezorgen. Het nummer kon hij er niet bijvoegen, om dat hij op hetzelfde oogenblik gevangen genomen werd. Pimliko is zoo groot, dat ik het huis niet vinden kon. De rechter glimlachte. t'l Vervolgt.)

De Volksstem | 1922 | | pagina 2