Os sp Lyüfnaiit Graff Brandstichting te Antwerpen Ellendelingen aangehouden te Antwerpen Brutale Aanranding te Sini-iiliis Erge Balslag te Smi-JeesMes-Noeils Bijna verstikt Ongehok in (Se Bergen vw Brand op een Seisip Smartelijk Jkgaluk te Wlslsbeke Gelukkige Val liG0geS£hGS'-lgg?g£K£2a voor GagfoSadsshrijvers Een etoedldiige Granaat De lersche kwestie tóflche grondbeginselen aankleeft, bekent bet dat andere grondbeginselen met deze kunnen samenioop?ü- Verder kondigde de Sovjet-vertegen woordiger aan, dat liij de sJgemeene ont wapening en de vorming van een alge meen congres, bevattende. &1 de naties der wereld, en bestemd om den Volksbond te vervangen, zal voorstellen. INCIDENT EEN REPLIEK VAN M. BARHOU TUSSCHENKOMST VAN M. LLOYD GEORGE Hierop vroeg M. Bart-hou het woord en teekende verzet tegen deze laatste ver klaring van M. Tchitcherin, er op wij dend dat de Russische afgevaardigde in de bespreking vraagstukken gebracht hoeft die niet aangeroerd werden door de Conferentie van Cannes, hiermede be doelende de vorming van een wereldcon gres en do verlenging van hot mandaat der Conferentie van Genua. Niets derge lijks werd besloten te Cannes en Frank rijk moet oogenblikkelijk hiertegen ver zet teekenen. Hetzelfde voor wat betreft het vraag stuk der ontwapening, door M. Tchitche rin te berde gebracht, en dat evenmin deel uitmaakt van het programma van Cannes. Wanneer de Russische afvaardiging dit voorstel zal doen, zal zij zich voor een bepaalde weigering van Frankrijk be vinden. Er zijn vraagstukken waarop Frankrijk neen zegt en blijft zeggen; en bet zal ongetwijfeld gesteund worden door de Italiaansche afvaardiging, waar van de verklaring, bij de opening der zit- ting, de charte der Conferentie vastge steld heeft. Niemand zal, noch recht- streeksch, noch onrechtstrecksch aan de ze charte ontsnappen. Deze repliek van M. Barthou bracht een diepen indruk teweeg en lokte tal rijke commentaren uit. Toen Lloyd George op zijne beurt recht stond, spitste iedereen angstig de ooren, maar de Britscho minister-presi dent verwijderde in enkele woorden elk gevaar van conflict, sloot zich met de voorbelioudingspuDten van M. Barthou aan en verzocht de Russen het schip der conferentie met geen overtollige lading te bevrachten ten einde liet niet tot zin ken te brengen. Een opmerking van M. Facta in den zelfden zin, lokte een nieuwe verklaring uit van M. Barthou, die er op wees dat de voorstellen van M. Tchitcherin noch op de commissie-zittingen, noch op de voltallige zittingen ter bespreking zullen gebracht worden. M. Tchitcherin wil nogmaals het woord voeren. M. Facta stelt dan voor de bespreking te sluiten. M. Tchitcherin gaat zitten, doch M. Barthou wil nu,ook weer het woord voeren, en steeds aan dringende zegt hij met luide stem Ja of neon, nemen al de afgevaardigden die deze zitting bijwonen de voorwaarden van Cannes aan? Ie het neen, dan kun nen we de Conferentie niet voortzetten is het ja, dat het schip dan voortvare M. Facte, die deze bespreking wil slui ten, zegt dat het feit van de zitting bij te wonen zonder verzet te teekenen, vol doend in zich stelt dat de voorwaarden door allen aangenomen zijn. Hierop is hei incident gesloten. De zitting werd geheven te 19 u. 3u, EEN NIEUW INCIDENT De Commissie voor Russische aange legenheden kwam Dinsdag morgend te 10 u. 05 bijeen in het Koninklijk Paleis, onder voorzitterschap van den h. Facta. De 34 te Genua vertegenwoordigde naties hadden er ieder haar afgevaardig de. Een wisseling van gedachten had plaats tusschen den Hongaarschen afge vaardigde en Benes, vertegenwoordiger van Tsjecho-Slowakije, over de bescher ming der minderheden. Besloten werd een onderkommissie sa men te stellen, bestaande uit afgevaar digden der vijf uilnoodigende staten, als ook van Duitsehland, Rusland en vier andere mogendheden. Eep vrij heftige bespreking bhd naar aanleiding daarvan plaats. Tchitcherin eischte twee afgevaardigden voor Rus land, wat tegenspraak uitlokte van de zijde van Barthou (Frankrijk) en Motta (Zwitserland). Lloyd: George sloot zich bij deze laatsten aan, waarop Tchitcherin niet verder aandrong. De bijeenkomst werd te 12 u. 30 op geheven. Genua, 11 April. De commissie voor Russische aangelegenheden, belast met de algemeene voorbereiding der op lossingen, heeft eene subcommissie be noemd, waarin benevens Frankrijk, Ita lië, Engeland, Belgie en Japan, ook Rus land, Duitsehland, Roemenie, Polen, Zwitserland en Zweden zetelen. Tchitcherin heeft verklaard dat hij in deze subcommissie niet wil zetelen, eener- __jds met Roumenie, omdat dit land Bes- sarabie heeft gestolen van Rusland, an derzijds met Japan, omdat dit land het erre Oosten bezet. M. Bratiano heeft deze beschuldiging tegengesproken. M. Ishii antwoordde hem dat hij aan den vertegenwoordiger der Sovjets geen toelating te vragen bad om naar Genua te komen, en dat zijn and geen bevelen te ontvangen had van de Sovjets aangaande de ontruiming van teruggeeischte streken. M. Tchitcherin dringt niet aan,; LENINE TE GENUA? Tc Genua loopt het gerucht dat Le- nine daar incognito aangekomen is, om er tc voorschijn tc springen, net als een duivel uit een doosken, op 't oogenblik (lat, ter conferentie, de toestand voor Rusland slecht zou wórden. In de krin gen van de Russische afvaardiging loo chent men niet de mogelijkheid der aan komst van Leninemen verklaart er zelfs dat hij nu volkomen genezen is. De moed der leden van de Russische afvaardiging begint in de schoenen te zakkende uitslag der conferentie is on zeker. Zij denken dat Lenine den toe stand redden zal met onverwacht ter conferentie te verschijnen en het woord te nemen. De Russen klagen bitter over de reusachtige kosten, die zij zich voor hun verblijf te Genua moeten getroos ten. DE BELGISCHE AFGEVAARDIG DEN IN DE COMMISSIES Genua, 11 April. Belgie wordt als volgt in de verscheidene commissies ver tegenwoordigd le commissie (politiek) MM. Theunis, Jaspar, Cattier, Davignon. Terlinden. Subcommissie MM. Jaspar, Cattier. 2e commissie (financie)MM. Theu nis, Delacroix, Lepreux, Terlinden, Eloy. Cliarlier, Galopin, Janson, „Van Zee land, secretaris. 3e commissie (economie en handel) MM. Cattier, Charlier, Eloy, Galopin Naze, Piette, Wittmeur, Goetghebeur, Mertens, Pauwels, Mullie, Hcrry, schrij ver. 4e commissie (vervoer)MM. Theu nis, Jadot, Piette, Eloy, Jansoh, schrij ver. 5e commissie (recht)MM. Jaspar, Bourquin, Cattier. 6e commissie (opstel)M. Bourquin, 7e commissie (onderzoek der geloofs brieven) M. Davignon. v>V* EEN BESPRING TE BRUSSEL In verband met den moord gepleegd op luitenant Graff, had gisteren te Brus sel een vergadering plaats, die zekere raagstukkon van rechtspleging onder zocht. Waren aanwezig do heeren Berryer, minister van Binnenlandsche ZakenDe Jaerj auditor in bezet Duitsehlandbaron van Zuylen, 'auditor-generaal, alsook de afgevaardigden van do departementen, van Buitenlandsche Zaken en Landsver dediging. De heer Landsberg, Doitsch afgevaar digde te Brussel, werd bij den heer Ber ryer ontboden. Maandag namiddag, even over zessen, werd brand opgemerkt aan een houtstar iel staande in den hangaar der firma Snauwaert en Co, op nummer 45 van het Kattendijkdok. Dra werd het alarm gegeven en de brandweer was spoedig ter plaats. Geluk kig had het vuur nog geen merkelijke uitbreiding genomen en had zich nog maar tot een stapel béperkt. De brandweer was er dan ook in ge lukt na korten tijd het vuur te bedwm- gen. Het onderzoek naar de oorzaak van den brand deed weldra vaststellen dat hier kwaadwilligheid in het spel was, en men beproefd had door middel van nafta of benzine den houtstapel in brand te steken. Het parket is ter-plaatse afgestapt. De opsporingsbr'igade heeft Maandag twee goede vangsten gedaan, namelijk de aanhouding van twee ellendelingen van het soort van het onmensch die den klei nen Frans Van Opstal, van Borgerhöut, vermoorde. De akelige rekels zijn de ge- liaamden Van E., van de Dageraadstraat, en E., uit de Frans De Cortstraat. Een aantal knaapjes van 3 tot 10 jaar oud werden, voor wat Van E. aangaat, door den onderzoeksrechter onderhoord. De twee aangehoudenen zijn opgesloten ter beschikking van den prokureur des Ko- nings. V- M. Felix Malhcrbe, wonend rue de Gosselies, te Jumet, kwam Dinsdag mor gend, rond 1 ure, langs de Merodestraat, toen hij plots overvallen werd door een kerel die hem ten gronde sloeg en hem zijn brieventesch met 1,200 fr. ontstool, Even spoedig was de bandiet verdwenen, Een voorbijganger die poogde hem den weg te versperren, doch er niet in slaag de, heeft de persoonsbeschrijving van den nachtridder aan de politie ^kunnen opgeven. Do rekel wordt ieverig opge spoord. Een kamion met twee parden bespan nen eu behoorend aan een douaanagent uit de Ulensstraat, te St-Jans-Molenbeek, werd Maandag avond op den Haecht- selien steenweg, ter hoogte der Gillon- straat, door een tram aangebotst. Do ka mion werd in de vitrien geworpen van den schoenmakerswinkel Fruyïhof. De twee paarden bekwamen verwondingen door de glasscherven, doch de voerman, Andre Werts, uit de Onze-Lieve-Vrouw- van-Vaakstraat, te Brussel, kreeg geen 't minste letsel. De tramreizigers werden duchtig dooreen geschud. Mev. Bosman, 29 jaar oud, uit de Jacques Janssens- straat, te Schaarbeek, ontving een slag op den buik en moest naar het gasthuis Overgebracht worden. Haar toestand boe zemde de levendigste onrust in. De poli tie der Beriqtstraat heeft een onderzoek geopend ortt de verantwoordelijkheid vast te stellen. -V\/V- Zondagavond had vrouw K., op het gehucht Vrij heem, te Heem (Limburg), eenigo briketten in de kachel harer slaap kamer gelegd en toen den sleutel der ka chel toegedraaid. Maandag morgen heb ben geburen de deur der woning moeten instampen de vader, do moeder en hun ne twee kinderen lagen daar gansch be dwelmd door den kooldamp. Geneeskun dige hulp werd seffens bijgehaald; 't duurde lang eer de ongelukkigen tot het leven teruggeroepen waren. Twee studenten van Grenoble waren uitgetrokken om den berg Taillefer, 2,850 meters hoog, te beklimmen. De jongelieden zijn niet meer teruggekeerd in net hotel waar zij voor hun vertrek vernacht hadden en men heeft niets meer vernomen Qver hun lot. Eene kara vaan, die op zoek gegaan was, is onver richter zake weergekeerd. Eene nieuwe karavaan is nu op weg om te trachten de twee jongelingen, levend of dood, terug te vinden. VERSCHILLENDE OPVARENDEN GEWOND Londen, 11 April. Brand brak uit aan boord van de Llonga in de na bijheid van Hoby Island. De brand ontstond in de machineka mer en nam in een oogwenk een onrust wekkende uitbreiding. Een oorlogsschip verleende dadeïijk hulp aan do Llon ga in afwachting van de komst van de sleepboot John Dent die bijzonder is uitgerust om. branden te blusschen. Twee machinisten en een pass-igierster liepen brandwonden op. Verscheidene brandgasten verloren het bewustzijn. De reddingsbooten en de brug van de Llonga werden verbrijzeld. De ma chinekamer werd geheel vernield, alsook de lading, bestaande uit vlas, olie en hennep. dig de gasten komen en zich verheugen die gelukkige menschen! Sim, wij zijn ter (lege arm; wij moeten ver loopen. voor dat wij een nachtverblijf bereiken, zoo slecht als vrij het betalen kunnen. Loopen? hernam Sim. Al weer loo pen, en ik ben zoo moe. Weet gij, wat wij doen, Harry? Wij kruipen in een van de koepels, daar wordt ons nu in den win ter niemand gewaar. Dat zouden wij kunnen doen, Sim. maar niet zonder oorlof. Was het niet mogelijk, dat wij als dieven en inbrekers naar de polilie. gesleept werden, als men ons ontdekte? Ha, daar zie ik den stal knecht aan de deur, het is een vriende lijk, jong menscb, die ons reeds gezien heeft. Laat ons hem vragen. De knapen liepen naar hem toe, en vroegen hem, of hij geloofde, dat zij tot de opkomst van de maan zonder verhin dering in de stook kas mochten kruipen, omdat zij geen verblijf hadden en den terugweg door de drukke straten van de Stad niet konden vinden. Daar zal niemand iets tegen heb ben, hernam de bediende. Gij zijt im mers hier bekend en onze mevrouw is vriendelijk. Kruipt er in, waar het be valt en zoo lang als gij wilt. Als het noo- dig is, dan zal ik u verontschuldigen, Nu, gauw weg, daar komen dc eerste gasten aan. Harry en Sim gingen spoedig naar den koepel, waarvan de voordeur slechts op de klink stond. Zij openden de deur en yonden daar behalve verscheidene bloem potten en allerlei tuingereedschap, eenen stapel hooi en verscheidene strooien en rieten matten, welke dienden om in de lente dc pas bezaaide bedden te bedekken. Hier maakten zij zich eene slaapplaats zoo goed als mogelijk wasSim kroop in het hooi, werd door Harry zorgvuldig met matten toegedekt en zonk spoedig in den diepen slaap der vermoeidheid, uit welken men niet dan na verloop van acht of negen uren pleegt te ontwaken. Harry kon niet slapenin hem gistte het nu reeds menigen dag en nacht, hij wilde iets worden, even als de wijn, die in het vat opbruist, tot dat- hij tot rijp heid komt. liet tegenwoordige was voor do knapen zoo vol onrust en onzekerheid geweest, de toekomst beloofde niets be ters. Ook de toebereidselen tot het feest, in de nabijzijnde villa hielden hem in op gewondenheid. Juist kwamen de eerste koetsen met haro helder stralende lan taarns aanrollen en reden door de ruime poort het traliehek in tot aan den voet van den erooten trap. Harry keek door een klein venster in het afdak van den koepel en zag prach tig gckleede dames en heeren uit de koet sen stappon. Hij moest naar buiten. Hij verzekerde zich eerst dat Sim vast sliep, opende toen zachtjes de deur, sloot die weder op de klink en sloop naar den grootcn trap, die met zachte tapijten be legd was. Ilier bevond zich eene opeengedron gen rij menschen, die de aankomende gasten lieten voorbijgaan en zacht fluis terend hunne aanmerkingen over enke len maakten. Harry zocht naar een stil plaatsje, vanwaar hij de aankomenden ongestoord kon waarnemen. Het tralie werk van het voorportaal verschafte hem daartoe de gelegenheid daar klouterde liij op. Dicht achter hem stak eene be sneeuwde acacia omhoog, waar liij met den rug tegen aan leunde. Van deze hooge staudplaats af, kon hij ongemerkt den gehcelen gang en de deuren van de aangrenzende vertrekken zoowel als een deel van de trappen bin nenshuis overzien. Slechts één maal in zijn leven had hij een gelijksoortig, maar .minder glansrijk schouwspel aan schouwd een avondfeest bij oom Sey mour, toen deze üog de weelde van eenen heer ten toon spreidde. Harry zag met bewondering naar de kostbare toiletten van de komende dames, op wier hoofd hals en armen de sieraden schitterden. Plotselings zag hij eene jonge, rijzige dame, met gouden lokken, blauwe bloe men en zilveren bladen als diadeem, in een wit zijden kleed, met blauw en zil ver gegarnierd, uit eene koets komen het. was Blanche Melville. Een oogenblik, terwijl zij haar kleed te recht schudde, zag hij de wit zijden kous en den netten voet in den witten satijnen schoen met blauwe rozetten on zilveren garniersel. Hij zag ook mevrouw Bracebridge in eenen rood fluweelen sleepjapon en met een gouden tulband op het hoofdopge- Maandag begaf zich de 36-jarige Cy- •iel Verleyen, leidekker, wonende Mo lenhoek, en werkende aan het gewezen front, naar den trein van 6 n. 3o, om naar zijn werk te vertrekken. Toen hij het station binnenkwam zette de trein juist in gang. Verleyen liep er naar toe en wilde op de treeplank springen, doch miste zijn stap en viel, met 't ongeluk kig gevolg dat zijn rechtervoet onder de wielen terecht kwam. De ongelukkige werd met ijselijk vermorzelden voet door de statiebedienden opgenomen en naar zijn woning gedragen, alwaar hij de eer ste zorgen ontving van een geneesheer van Oost-Rozebeke en een van Waregem, waarna hij bij hoogdringendheid naar het gesticht Lauwers te Kortrijk werd overgevoerd. Dezer dagen kwam Emiel Moke van Diksmuide langs een modderige baan gefietst 'té Stüyvekenskérke. Opeens slipte zijn rijwiel. Moké viel ten gronde met het ongelukkig gevolg dat hij te recht kwam op een tramspoor. De man viel in bezwijming in do nabijgelegen gracht. Een jongen snelde naar de wo ning zijns vaders, doch toen deze er kwam was Moke reeds verdronken. Hij was 35 jaar oud en laat een weduwe met drie kinderen achter. Dinsdag namiddag had in het Pers- Huis, te Brussel, de plechtige opening plaats van hoogeschool-lcergangcb voor dagbladschrijvers, en meer bepaaldelijk voor de jongelingen die zich voorberei- .den voor de uitoefening van het beroep. De groote zaal was volzet er waren daar hoogeschoolleeraars, letterkundigen, dag bladschrijvers en ook damen. Aan het bureel namen plaats MM. Hubert, minister van Wetenschappen en Kunsten; Beco, gouverneur van Bra bant; Max, burgemeester, en Jacqmain, schepene van Brussel; Hymans, Staats minister; Tibbaut, onder-voorzitter der Kamer; hoogleeraar Dr Héger, voorzitter van de Hoogeschool-Stiehting, en- M. Dons, voorzitter van den Belgischen 'JDrukpersbond. Deze laatste hield eene prachtige ope ningsrede, waarin hij het doel en het nut der hoogschool-leergangn voor journalis ten deed uitschijnen. Het woord werd vervolgens gevoerd door minister Hubert, die hulde bren gend aan de koene, onversaagde houding der overgroote meerderheid van de Bel gische dagbladschrijvers gedurende de donkere dagen der vreemde overhoer setting, deed uitschijnen dat vooral de rol der drukpers blijven moet vermij den wat 's lands éénheid in gevaar brengt en verdedigen wat deze éénheid en Bel- gie's welvaart versterken kan. Onder geestdriftig gejuich verklaarde de Minister dc leergangen geopend. Onze kon frater Duvigneaud, doeter in de rechten, gaf do eerste les over het Recht van de Drukpers. Meesterlijk ont wikkelde hij dat dit Recht op de Vrijheid gegrondvest is, en daarom juist uitslui tend bestaan moet in het volbrengen van den Plicht. De leergangen, die den Zaterdag 29 April feitelijk een aanvang' nemen zul len, zijn onder de beste verwachtingen ingeluid. LOTEN 5 t. h. DER NIEUWE LEE NING van het Verbond der Samenwer kende Maatschappij voor Oorlogschade, aan fr. 247.50. Kasbons Brussel 5 t.h., aan fr. 471.50. Gent 5 t. h., aan 470 fr. Gemeentekrediet, aan 475 fr. John Cockerill 6.50 t. h., aan 1,000 fr.; Sucreries de Roustchouck, 7.50 t. h.* aan 490 fr. Schaarbeek 5.50 t. h., aan fr. 497.60. Bevoorrechte aandeelen 6 t. h. Union Minière du Haut Katanga, aan 525 fr. Zijn te verkrijgen ter Banque Centraló de la Dendre, vrij van korting. 9985 3 DOODEN EN 2 GEWONDEN Nancy, 11 April. M. Majorie, han delaar tc Montmé'dy, verkocht aan den hoefsmid Pregnon, te Fresnois, een par tij ijzerafval, waaronder een granaat, die deze laatste trachtte te ontladen. Plots volgde een ontploffing. Pregnon en twee werklieden werden gedood. Een ander werkman werd het oog uitgerukt en mevr. Pregnon werd ernstig gekwetst aan het hoofd en over het lichaam. Haar toestand is wanhopig. POL1TIEBUREEL AANGERAND Het politiebureel van Brownford, be-» zet door troepen der woorloopige regee ring, werd Maandag door. een talrijke bende oproerlingen, in 't dorp per auto- kamions aangekomen, overvallen. Kapi tein O'Brienn, die 't bevel voerde over; den post, werd gedood. GEEN REPUBLIEK Maandag avond werden minister Churchill in 't Lagerhuis verscheidene vragen gesteld over den toestand in Ier land, en meer bepaaldelijk over de kwes tie eener lersche republiek. M. Chur chill zegde dat de Britsche regeering een republiek in Zuid-Ierland zal er kennen. Nopens de maatregelen, door den bevelhebber der troepen te nemen in ;eval de republiek zou uitgeroepen wor- len, verklaarde M. Churchill dat hij er geen openbaar antwoord op geven mocht. Maar, vervolgde hij, indien buiten gewone omstandigheden zich voordoen,, zou men moeten vertrouwen in de regee ring en in de maatregelen welke zij zou nemen. Het Lagerhuis zou dan kunnen oordeelen hoe de regeering de kwestie op-s vat. blazen was hare kleeding en evenzoo ha re houding. Terwijl zij naar dc kleed kamer vooruit spoedde om zich nog eens van hare buitengewone pracht te overtui gen, vond een andere, juist aangekomen bekende van Harry, kapitein Adair, de gelegenheid zijne geliefde eenige woor den toe te fluisteren en haar een prach tige roos te overhandigen, die zij in ha ren boezem stak. Nog was er geen einde aan Harry's verrassingen. Nauwelijks waren Blanche en de kapitein in het theesalet van de villa verdwenen, toen er, naast eene oude dame, in een effen grijs zijden kleed, eene buitengewone fraaie gedaante ver scheen, in een dubbel gegarnierd kleed van de fijnste mousseline, rondom met parelsnoeren opgenomen, met een heer lijken hermelijnen pels los omgeslagen met zijden schoenen aan de bekoorlijke voetjes. Het was... Lena Limley. Hare rijke lokken speelden als kozende be- sehermgodëu om haar lachend gelaat. Harry was bijna van schrik naar be neden gevallen, omdat hij zich in het eerste oogenblik van ontsteltenis ver beeldde dat- Lena hem, den armen, ar moedig gekleeden straatjongen, aan het traliewerk zag hangen. Toen klemde hij zich des ie beter vast en zijn hart beefde afwisselend van gloed en ijskoude- Op eens verdween het vroolijk glim lachje van Lena's gelaat. Ilarry zag in de wijde, helder verlichte zaal eenen rijk, maar pronkerig gekleeden jongeling haar naderen; liet was de eenige zoon van eenen rijken of ten minste voor rijk ;ehouden baronet. Hij scheen al de an- ieren den loef te willen afsteken en bood op een linksehe wijze Lena zijn arm aan. Maar op hetzelfde oogenblik kwam er nog een ander heertje," ongeveer van denzelfden ouderdom; dit was Hektor Hartwell, de zoon eens vriends van den heer Limley, die gedurende zijn verblijf te Londen aan de bijzondere hoede van Limley aanbevolen was. Hektor scheen aanspraak op eene belofte te doen gelden terwijl hij zich vooruit drong. Ook hem wilde Lena afwijzen, maar tante Priscilla fluisterde haar eenige vermanende woor den in het oor, en Lena stemde nu met een onuitsprekelijk trotschen, verachte- lijken blik toe, dat Hektor haren zach- ten arm in den zijnen nam en haar ge-« leidde, Harry was door dit tooneel in eené wonderlijke stemming gebracht; hij ver-» heugde zich over de uitdrukking van on wil op Lena's gelaat bij de indringende nadering van de jonge lieden, want hij dacht er aan, hoe geheel anders Lena zich jegens hem gedragen had op den' dag van het feestmaal in de Zondag school; maar hij voelde ook pijnigingen op de gedachte, dat deze jonge padde stoelen des gcluks nu altijd in de nabij heid van Lena mochten zijn en een van' hen haren arm in den zijnen drukke^ mocht. ï't Vervolgt.)]

De Volksstem | 1922 | | pagina 2