ZIEKTEN ONZER HUISDIEREN Duivennieuws Kaatsspel Houtmarkt Vermakelijkheden Mana-Josepjiina-Renielde Weemaes STADSNIEUWS Elixir De Kempenaar SASSQUEd 'ALQSYg WISSELKOERS EEU8S VAU BRUSSEL Kredietopeningen Prijskamp op den Billard niet kegels Prijs van Bare Majesteit Koningin Elisabeth prachtigen gouden Inktpot Laatst® EissiHiehtesB pea» Telefoon Dsscesane Bsdsvaarf naar 0. L Vrouw van Lourdes Marktprijzea Een zeer nuttig Boek LF.BE. Do inschrijving op ckgnieuwe lolpn leening -VenvoeSl-ö Gotrgg/^'g» ia van heden open in de KgndelsbaHh, ll!j Joffer Cecile LoudensPrijs van uitgifte Ir. 247,50. Intrest 5 t. h. Ook de kasbons Gemeentekrediet aan oji.h. tan 470 frank, ultkcerbaar in 1030 zijn zeer Aap te bevelen. 105 i GEMEENTE WELLE De plaats van Gemeenteveldwachver epen. De aangiften tot het bekomen dezer plaats moeten aan het Gemeentebestuur ge daan worden vóór 24 April aanslaande. Jaarwedde volgens barema door de bevoegde verbeid vastgesteld. In t klein Genl, op Zondag 15 April, groote prijsvlucht uit Quivrain, met 50 fr. gratis vooruit, aangeboden aan de liefheb bers van Aalst en aanpalende gemeenten. Inbrengst van 4 tot 6 1/2 uren stipt des Zaterdags. 89 LEKRDRACHTEN alle weken, 's Zater dags Kerkxken, inbrengst 's namiddags tot 1 1/2 ure 's Zondags Idegem, inbrengst tot 7 1/2 's morgens; 's Dinsdags Lessen inbrengst daags te voren tot 6 1/4 's Don. derdags Quievrain, inbrengst daags te voren lOt 6 1/4. PrójsvBuchi uit Quievrain op Zondag 16 April, zijnde Paschen, bij Jan Chymeulen, Gentachestraat, 123, Aalst. Gratis vooruil 60 franken gewaarborgd, onverschillig het getal duiven. Inbrengst Zrterdag avond van 8 tot li uren. 104 Duivenliefhebbers wiU ?'i uwe ^uivcD spoedig in orde zet ten, zegenezeuvan alleziekteo, zooals pok ken, oogziekten, moeilijke rui"ing, slijmbek, leering, enz. gebruikt in volle vertrouwen Let IDEAAL DUI VENPOEDER SAL VOR en den KRACHT ELIVIR STEP PE le bekomen aan 3 fr. de doos en 5 fr. de flesch, bij Apotheker Medard De Kezel, Boterstraat, Aalst, en in het algemeen depot Karei Steppe, Apotheker, Geeraardsber- gen. 8629 Maatschappij Be Aalslersche Kaatser Lokaal bij Prosper Callebaut, Aalst Zondag 16 April (zijnde Paschen) buiten gewone GROOTE LUTTE, tusschen do drij volgende vermaarde partijen AalstDe/jDecker—Van Holsbeeck. Braine-le-Comte: AUardmet Val. Janssens. Geéraerdsbergen Steppe. Hel spel begint om 2 uren stipt. Koninklijke Vlaamsche Schduwburg Lakenstraat, te Brussel. Bestuurder Jan Poot Zaterdag 15 April, te 8 u Zondag. 16, ten 3,80 en te 8 u., Maandag 17, te 3.30 en te8u., Woensdag 19, te 8 u., Donderdag 20, te 8 u.. De Dochter van den Rajahope- rette in drie bedrijven. Woorden van Karei Van Ryn, Bestuurder vak den Nederland- sohen Schouwburg te Gent. Muziek van Cuypers, welbekenden Nederlandscken kom- ponis. Een zeer groot succes 1 Mött verzoekt liet overlijden te melden van MEJUFFER IAd der Congregatie van Ö.-L.-Vrouw geboren te Nederbrakel, den 18 Decem ber 1887, en aldaar rustig in den Heer ontslapen den 11 April 1922, versterkt door de HH. Sacramenten. Lijkdienst en begrafenis Zaterdag 15 April 1922. in de Dekanale kerk van Ne- derbrakel, om 10 ure voormiddag. De plechtige uitvaart zal geschieden don Dinsdag 18 April 1922, om 9 ure voormiddag. v Vrienden en kennissen die bij verge telheid geene uitnoodiging zouden ont vangen hebben, gelieven deze als dusda nig te aanschouwen. Inschrijvingen op de obligaties 50/o mei loten van de Nieuwe Leening der Verwoeste Gewesten worden van heden af aanvaard in de BANQUE D'ALOST, Nieu.w- atraat, 27. die interest vergoedt aao 3,75 o»'0 op het van nu af aan gestorte geld. 9939 ZATERDAG 15 APRIL", om 7 ure 's avonds, wordt eene vertooning van De Lustige Boer gegeven ten voordeele van het Nat. Werk en van den Nat. Bond der Invalieden van Aalst. Prijzen als naar gewoonte. Kaarten te verkrijgen 14 Dendermondsche steen weg, Lokaal der Invalieden, Graanmarkt Lokaal Voor Taal en Vrijheid Groo te Markt. Jacques Neefs, Antwerpen. 29375-2 32 Volksschouwburg Folies Bcfrgère Kruisveldstraat.Bestuurder Ernest Kindermans Zondag 16 April, te 3,30 en te 8 u. Maan dag 17, te 3.30 en te 8 u., ter gelegenheid van de Paaschf eesten, vier vertooningen van De Koningin van Montmatre. Operette in drie bedrijven van Üann Spranklin. Muziek van Vada Emnem, auteurs van Madoran en van Veudette. Vrijdag 21 April, te 8 uur, De Blonde drama in 5 bedrijven, door G. Van Cauwen- berglie. van 13 April Medegedeeld door de Bangui Centrale de ia Dendre. Amsterdam (gulden) Keulen (mark) C'nnstiaaia Copenhagen Stockholm Genève Italië Madrid Londen (pondsier!.) Parijs Dollars (New York) New York-Cables Montreal Prague Varsovie 438 7/8 tot 448 7/8 3,42 1/2 tot 4,42 1/2 214 0/0 tot 218 0/0 247 0/0 lot 251 0/0 302,75 tot 306,75 225 0/0 tot 229 0/0 61 1/2 tot 65 1/2 179 1/2 tot 183 1/2 61,46 1/4 tot 51,471/4 108,10 tot 108,60 11.63 3/4 tot 11,73 3/4 11.63 3/4 tot 11,73 3/4 11,37 1/2 tot 11,571/2 21 3/4 tot 25 3/4 00 tot 00 van 13 April. Belgische Rente 3 t. h. Mei Schatkistbons5t.il. 1921 Rinnenlandscbe Leening 5 t. b. Interprovinciale Kasbons 5 th. 99. Nationale Herstelling 5 t.h. Brussel 5 t. h. 1920 Verwoeste-gewesten Reserveaandesl van deSoc.Geu. Censolidalieleoning 61,50 99,30 468,00 r "'-99,65 86,75 4,79 3/4 201 0/0 5027,50 KATH. VLAAMSCHE MEISJES BEWEGING OOST-VLAANDEREN. De jaarliiksche Gouw dag zal plaats hebben te Aalst op tweede Paaschdag. De vergaderingen geschieden in de Kath. Werkmanskring, Zonnestraat. Al de Vlaamschc meisjes der gouw worden er verwacht. Dagorde 10 u. 30, plechtige Mis in de kerk van St-Job, sermoen door E. P. Scbastiaan O. C.12 u., middagmaal St- Janshotel, Albert Liénartstraut; 2 u., belangrijke vergadering, verslag der werking, aanspraak door Juff. A. Ty- mans; ou., feestzitting met de medewer king der verschillende bonden. De feestr zitting is voor eenieder toegankelijk. Wie belang stelt ifi onze meisjesbeweging late niet na er heen te komen. Kaarten srijn te verkrijgen aan 2 fr., Kerkstraat, 22, Aalst. Nieuwe Leening 5 o/O der Verwoeste Ge westen. Inschrijvingen zonder kosten in de Schelde-Maasbank, 10, Albert Liénartstraal, Aalst. 10011 1921, nam zijne weerwraak en klopte ons te Parijs hetzelfde jaar. Daar dien Club dees jaar tot bevordering is geste gen, zult gij een gedacht hebben van zijn spel. Choisy-le-Roi is een club die in de Fransche bcvorderingsafdeeling speelt, 't welk genoeg zegt van zijn zeiven. Wat tóp. C. Ixelles betreft, deze club stond aan 't hoofd van zijne reeks in tweede divisie Brabant, en nam deel aan de eindstrijd. Men zal door het bovenstaande kun nen besluiten dat de tegenstrevers dit jaar van eerste sterkte zijn. Deze ploegen sinds lang aangeworven, hebben zicli voor dezen strijd bijzonder geoefend. Wat Eendracht betreft, de ploeg mer kelijk versterkt, zal het nochtans lastig hebben. We moeten er toch bijvoegen dat ieder maal dat ze te kampen had tegen gevaarlijke tegenstrevers, het spel van liet elftal gansch verbeterde. Van den an deren kant duid,en de laatste matchen door de ploeg gespeeld eene merkelijke verbetering aan. Om elkeen toe te laten de matchen bij te wonen, heeft het Bestuur besloten den eersten match eiken dag om 3 uur te la ten beginnen.. Den tweeden telkens om 4 1/2 ure. Zondag, 3 ure Cosmopolitan-Een- dracht; 4 1/2 ure: Cboisy-tópvC. Ixelles. Maandag, 3 ure Verliezers van Zon dag voor de 3e plaats; 4 1/2 ure de winners van Zondag voor den Beker. Plaatsen eerste, fr. 2.50; tweede, fr. 1.25. Voorbehouden, fr. 0.50 opleg. Beker en èeremetalen zullen bij den heer Gheys, Leopoldstraat, ten toon zijn. Besc'hermleden vrijen ingang op de eerste plaatsen. Eere- en werkende leden hebben vrijen toegang op de 2o plaatsen. Aalstersche sportmannen, allen op post, om uwëj stadsgenooten aan te moe digen! N. B. Daar de Fransche ploegen in elk geval de reis ondernemen en twee da gen in Aalst verblijven, worden de mat chen voor den Beker gespeeld, zelf indien het weder moest slecht zijn. Het Bestuur. VERLOREN Woensdag namiddag een nickel horlovi* armband, terug te brengen logen goede belooning, 22, Kerkstraat. 102 TH. STEVENS, Onderwijs, straat 16, Aaïst. Kostelooze insc rij ving op loten der Verwoeste Gewesten 5 OjO aan 247.50Ik waarborgde geheelheid der inschrijving aan deze die van heden zich laten inschrijven. 9982 Burserllj leen. stand Mannelijk geslacht 7 Geboorten 5) Vrouwelijk HUWELIJKEN G. Van de Walle, tw. B. Barrez dienstin. P. De Roeck. schoenro. M. Verdoodt, tw. Th. Biebaut, bed. M. M-rckx, bed. A. tónaekens, tw. - Gl. Van Vaerenbergh, f. J. Scheerlinck, schrijnw. J. Moock weefst, A. Roeland, wev. M. De Meersman, dm. G. Le Gompie, werktuigk. A. Amant, zb. L. Laurent, ijzrrdr. M. Breugelmans, tw. OVFRLIJDENS J. Van Horick, klojsterz. oud 70 j. Kapelle- straat P. Ceuppens, fn. Frunck, kaaiw. oud 63 j. Ajuinstr. P. Verdoodt, ^chtg. Arents zb. oud 74 j. Korkstr M. Van Gauter wede Roelant, zb. 55 j. Hertslr. A. Laureys, schoenm. oud 69 j. Nièuwbeekst. A. D. Bruyne, m. De Maldere, werktuigk. oud 60 jaar, Lindesir. Bij N. Robert Van dé Lanotte wisselagent, Esplanadestraat, 8, Aalst. In schrijvingen op de obl^atie 5 o/Ó met loten van de Nieuwe le- ning der Verwoeste Ge- westen van HEDEN af. Kasbons 6 t. h. stad Antwerpen, vrij van laaien tien jaren. 101 PAASCTITORNOOI. Voor de «Ier- de maal richt Eendracht Voetbal Club met Paschen een internationaal voetbal wedstrijd in. Onnóodjg te"herinneren den bijval vorige jaren door deze mat chen genoten. Ditmaal heeft, Eendracht don strijd nog aantrekkelijker willen maken, én heeft twee Fransche ploegen en eene Belgische ploeg uitgenoodigd, zoodat op cev. te en tweede Paaschdag vier matchen zullen plaats grijpen. De strijd belooft buitengewoon hevig te zijn, daar de vreemde ploegen dit jaar bijzondersterk zijn. Inderdaad, Cosn.o- ten lokale HET PAVILJOEN, le Aalst. Inleg bepaald op 5 fr. Alle ingeschrevenen hebbeu recht mede te loten-in den Prachtigen tombola waarvoor dooc liefdadige personen onzer stad reeds talrijke prijzen van waarde inge zonden werden. De volle opbrengst wordt gestort op de spaarboekjes der' 1. Weezen der gesneuvelde soldaten der SUd Aalst; 2. Wëezen der op- geeischsten der stad Aalst; 3. Weezen dei door de Duilschers vermoorde burgers van Aalst. Wij doen hier een beroep op de liefdadige Aalslenaars voor bet inzenden van prijzen voor de tombola. Deze zullen in ons blad af gekondigd wordon. Hare Majesteit Koningin Elisabeth heeft voor den prijskamp een geschonken. Deze is tentoongesteld in het lokaal. OQ 90 vuü J.'.V poli taan F, C.; door ons hier geklopt i; REEDS INGEZONDEN PRIJZEN tentoongesteld in het lokaal dar Voreeniging «Zonder Naam, maar niet zonder Hart» Pavil joen, Groote Markt, Aalst. 1) 1 Flosch champagne, (eerste gift van een medekamper); 2)Ken peluchen vloertapijt (liuis Leopold Dierickx. Molenstraat 19) 3) Twee wollen voettapijt.n (onb«k.);4) Een prachtig zakuurwerk (huis kinderen Praet, Lange Zout- straat)5) Een boodschapsacoche (huis Leopold Dierickx, voornoemd) 6) Ken kunstschildering (Robert Van de Maele, Groote Markt, 5) 7) 12 paar mansfantasiekousen (huis August Lenoir, Brabantstraat)8) 3 flesschen champagne (eer ste gift van eon goed hart) 9) Een taarttruweel (huis Oscar Baten-De Meersman, Groote Markt) 10) Een prachtige wekker, (huis Odilon De Meersman. Lange Zoutstraat) li) Een kist lek kere sigaren (M. Beiion, Statiestraat); 12) Een koppei jonge prijsduiven, van het vermaard hok Louis Van der Hulst, Molenstraat; 13) Eon al lerschoonst vloertapijt, (M.Arthur Thybaert) 14) Een koperen kunstinktpot, (M. Gustave Jansens)15) Een kilogram fijno pralines, (huis Troffaes, Gazometerstraat) 16) 5 Flesschen champagne (door een mild hart geschonken) 17) Een garnituur binnen en buitenbanden voor velo, (huis Odilon Saey, Leopoldstraat)18) Een passe-partout Voor portretten, (huis Achilla Vermeiren)19) Een flesch champagne, eerste gift (huis Germain Van do Maele). 12 kisten iekkero sigaren (huis Fr. De Gheest, Onder wijsstraat1 pak chocolade (huis Emilo Schouppe; een prachtige lederen damensacoche (huis Ducaju-De Vylder) 2 halve dozijnen lijn waden neusdoeken (huis Richard Bossuyt); eene beste flesch wijn van een mildig hart; 2 kassen sigaren van oen Bestuurlid 2 flesschen cham pagne (huis Gcrra. Van de Maele. 2 kassen sigaren, M. Emiel Gehot; traptapijt (buis Arthur Thybaert); Standbeeld (Napoleon) Van de Maele Leopold; G dozen luxezeep, Edw. Van Steenwinkel; 2 cache pot, Rom. D'liaese- leer; Japaneeseh theeservies; 2 traptapijten, Joz. Hermans; 3 vaatjes besto witte zeep, Mevr. Jan Simoens Kunstvoorwerp, Alfons Roggeman; Eene Zilveren Plateau, Leon Gosseye, Lange ZoutstraatStof voor een schoon da.'ueu- kostuumM. Laebens; Koperen bewerkte vaas, M. Cyriel FovelTwee pakken sigaret ten, Van do Velde, Nieuwbrugstraat; i pak siga- rillos, Keppens Prosper; 2 kassen fijne sigaren, Emiel Ghysbrecht; hall' dozijn beste tafelmessen Philemon l>e Öon ereen bon goed voor een paar beste lichen, Jozef Chevalier; een groot HALSSNOER VERDWENEN. Brussel,. 13 April. Op 31 Maart laatst- leden verzond M. Cooperman, juwelier te Brussel, aan zijn vertegenwoordiger te Sevilla (tópanje), een halssnoer in groote paarlcn, wegende 70 grammen en heb bende eene waarde van 40,000 frank. De verzending werd gedaan met aanbevolen spoedbestelling en onder verzegelden omslag. De vertegenwoordiger heeft thans aan M. Cooperman laten weten, dat het pakje aangekomen is en dat de zegels geschonden waren. Het halssnoer was verdwenen. Een onderzoek is geopend. FATTY VRIJGESPROKEN. San Francisco, 12 April. Na eene beraad^ slaging van 6 minuten, hef et de jury gelast uitspraak te doen in de zaak van den gekonden filmacteur Fattv, een ontkennend antwoord uitgebracht. Diensvolgens werd Fatty vrijgesproken. DE DUITtóCHE BETALINGEN. Parijs, 13 April. Eene lading goud en Duitsche waarden, door de Kommissie der oorlogsvergoedingen te Berlijn aan de intergealliecrde vergoedingskommissie gezonden, is Dinsdag te Parijs toegeko men. Afgevaardigden-der Vcrgocdingskommissie hebben er gisteren ontvangst van genomen. IN IERLAND. Belfast, 12 April. Heden avond wordt gemeld, dat ten gevolge eener samenkomst tusschen den bevelhebber der Ulstertroepen van hefc graafschap Frmanagh en den bevelhebber der troepen van den Ierscnen vrijstaat in het graafschap Monnoghan, maatregelen genomen werden om een onzijdig ge bied te laten tussschen de twee legers. Beiden zouden zich eenige mijlen achtruit- trekken. De troepen van de Valera, die eenige gewichtige punten bezetten aan de grens tusschen Noord- en Zuid-Ierland, weigeren echter zich aan de bevelen der legeroverheden van den Iersclien Vrijstaat te onderwerpen. DE ENGELSCHE ESKOMPTEERINGSTAKS. Londen, 13 April. De Bank van Engeland heoft haren eskompteeringstaks op 4 t. h. gebraent. 6-14 SEPTEMBER 1922, onder het Eere-Voorzitterschap van Z. D. H. Mgr Seghers, Bisschop van Gent Wii durven verhopen, dat alle diocesanen die wensplien het Heiligdom van Lourdes te bezoeken, voor deze bedevaart zullen inschrijven. Voor het Werk der Arme Zieken, zal het Komiteit zooveel zieken aannemen als de ingebrachte gelden het toelaten. assortiment chocolate, Adolf Delhaize (Bestuur- derLeon Jacobs). Karpet, Prosper Backa^rt; 2 cache-pots, Jozef PyckSchoonon haan, verkocht ten profijte van den tombola, opgebracht 17 fr., gift onbe kend; Damen sacohe, M. Honri Moens de Haze; 5 pakken chocolade, M. Bogaert-Ghj'sbrecht; een penteekening, Edmond Kieckens 6 paar chausetten, Henri Wouters, eerste gift; een kas Sigaren, Philip De Paepe een lamp, Prans üeyndrickx; schoone pijp; Hipp. Bauwens; vier kassen sigaren, Jozef De Luyck. 2 mansinutsen, M. Camiel Ringoir; Schoon schouwgarnituur (pendul) Emiel Pasteels; paar koussen, eenen vriend; Een flesch Cham pagne, August Marcel; 3 flesschen oxtra Porto, August Marcel; 1 vulpenhouder (reservoir) een mildig hart; Kunstvoorwerp, Leon D' Haeseleer Allerschoon fantasie hemd, Gust. Van Brante- gliem; Wekker, Leopold Boone; Zilveren slot voor Dame sacoehe, Leopold Boone; 6 onder broeken, een mild ghart; 3 schoone souple fou ter hoeden, M. Yerschail'el. 1 kunstbeeld, M. Frans Van Audenhove 1 schoon bewerkt schaapenvel, huis Alf, Kelde.«s: 1 schouwgarnituur, M, Petrus Kieckens1 schoone zwarte vareuse, eon bestuurlid1 brie ven tcsch, M. Ilenri Van Cleynenbreugel vul penhouder (reservoir) M. Henri Van Cleynen breugel bon voor een kalfskop M. Edm. Ver boeren; 12paar kousen, huis Louis Van Cau- wenberghe zak horlogie, M. Jean De Raedt 2 cervolas, mildig hart; bon 2 flesschen kummel huis De Waegeneer Michel bon voor 1 kilo rosbeef M. Jozef Liebautschoone wolle sargio vaneen mildig hart; 2 kassen sigaren, huis Isidoor De Wever; 18 paar kousen, huisDe- smet-ltoelandt, Hovenierstr.eleclrick strijk ijzer, de Coninck van Noyen; schoon electrique kookstelsel, de Coninck van Noyen; 8 schoone verplaatsbar* electriquelampen, de Coninck van Noyen. Een geldtesch, Alfons Meganck; 3 fl. seudoz au Vermouth, Alfred Coessens, Molendries pak chocolade 3 kil, Louis Vandroogenbroeck Korte Zoutstraat bon voor 2 kgr. Deensche boter, Ilenri Verhulst, Molendries bon S met. it laan waad voor manshemd, Victor Van Gij- seghem bon 3 meters blauw lijnwaad voor voorschoten, den zelfde levendo haan. Gijs- brecht Pieter Houtkaai 2 Salamie (worsten) Leou De Winter scheergerief, Delbccq, Bis schopstraat porte-monnaio, mildig hartbaal Hop, Frans Van Audenhove12 fl. beste witte wijn, Peiresse-Perrier te Panille Frankrijk monster cervolat.Jean De Smet, hoek Pieter- Coeckstraat; een schoon cafe-servies in Saks, M. en Mevr., Modeste CerceletKunstvoorwerp Florent De Canniére 2 pakken chocolade, Ca- piau, Groote Markt. 3 doozen speelgoed De Vis, Meuleschettestr.; Bon voor 1000 kgr. huiskolen, Cyriel Van den Bossche 3 laine kinderkleedjes on een binder- mandel met berret, Philip" Catala; 3 flesschen champagne, De Moor, Hoveniersst schoone vaas, Jean Van Mollobon voor 25 kgr beste bloem, F.miel De Strooper-Corthals; bon voor eon paar mans- of vrouwpantofl'els volgens keus, Theophiel Van Overloop; 10 kgr. suikerijpeeën, Cantillon, Opwyck 3 schoone kunstbeelden vervaardigd door een Italiaan, Masseli;4 pakken chocolade, Gustaaf Ducaju. 1 flesch champagne, Mattliieu- Wannemae- cker wandelstok met zilveren kruk, Adolf De Bruyn 12 paar manskousen, mildig hart: 2 peperkoeken elk 2,500 biios, Van Hoesbeeh St- Camielstraatdoos dessert 1.300 kilos Philippo Zoutstraatpoortvel, bewerkt dienstig voor pels te vet vaardigen Wed. Appe'muns, Leopold straat; 2 porte fleurs, onbekend; wekker, M. Matthys- De Somer Leopoldstraat.; 5 doozen toilette zeep, Leon Saey, Stoofstraat, 2; prach tige gekleurde vaas, M. Herssens, voorzitter N. S. B. fbon voor eene verscho ossentong, onbe kend 't Vervolgt. j ANDERLECHT, 12 April. Kalverm. Te koop gesteld 1676 stuks, inbegrepen 148 Hollandsche. Prijs op voet per k 3 a 5.30fr. LOKEREN, 12 April. Boter 10,50 a 1l,00;eieren 0,34 a 0,36; tarwe65,00; rogg* 50,00; garst 59,00; haver 69,00. MERC1ITEM, 12 April.— Boter 10,50 a 11,50, eisren 0,30 a 0,33 jonge kiekens 0 a 00 kiekens 16 a 19 johge konijnen 7.50 a 9,00 oude konijnen 14,00 jonge duiven 3,50 a 4 oude duiven 2.75, a 3 jonge varkens 120 a 170 fr. DEINZE, 12 April. Aardappelen, fr. 57 a 00 per 100 kil.eieren 0 32 a 0.00 stuk kiekens fr. 34 a 43 het koppel; duiven fr.5.56 a 0 het koppelkonijnen fr. 6.50 a 0,00 dt kilo jonge varkens fr. 150 a 170 stuk bo ter fr. 9,50 a 11.00 de kilo. GENT. Veemarkt van Woensdag. Tekoopgestelde dieren groote ossen 13 jonge ossen 165; vaarzen 187; koeien 216; slieren 232 kalveren 540 magere beesten 131; varkens 995; schapen 138; geiten IJ loopers 61; lammeren 20. 123 dieren, waaronder 93 Hollandsoht 30 Amerikaansche en 0 Fransche waren in het slachthuis gestald. JONGE GEHUWREN zonder kinderen verlangen te huren 2 of 3 kamers voor Aaltt Schrijven ten bureele dezer, onder de lettere V. V. 103 MEN VRAAGT deftige en eerlijke winkel juffer, kunnende vlaamscb en fransch, en goed rekenen, liefst van 25 lot 35 jaar. Schrijven bureel van het ^blad onder de let ters V. N. 106 DEFTIGE MEID gevraagd, goed loon, Baudewijnkaai, 14, Aalst. 103 MEN VRAAGT deftige en nette kinder meid. Goed loon. |Zick te wenden Kapelle- straat, 15, Aalst. 107 WORDT GEVRAAGD meid voor allo werk, goed loon. Zich wenden Veldstraat,14, Aalst. 80 100 KOPPELS JONGE GERINGDE REISDUIVEN, voortkomende van de beste duivenhokken van Brabant, 55 fr. liet koppel franco tegen remboursement, mand inbegrepen, met pedigré en waar borg van prijzen te winnen van het eerste jaar, zooniet wordt het- geld terug gege ven. De schoonste gelegenheid om zich een iutmuntend hok te vormen. Schrij ven aan Em. Oosterlijnck, Woluwestraat. 49, Auderghem. 64 UIT TER HAND TE KOOP per okkasie een Orgel, van 48 louchan, mark Gavioli, zoo goed als nieuw, bij Gustaaf Petit, Bree- destraat, 1, Aalst. 93 UIT TER HANkTEKOOP, toog en lo ketten, zoo goed als nieuw, met alle toebe- hoorten, bijzonder geschikt voor kruideniers- handel, Dendermondschen steenweg, 84, Aalst. 94 TE KOOP schoone Groenendael, een jaar oud, mann. geslacht, bij Gamiel De Graevo, Espiauadeplanls, 12, Aalst. 95 PLANTAARDAPPELEN. Krügers, Roode Star, enz., le bekomen bij wed. Louis De Rijck, Erembodegem, Statie. 45 BRODERIEN VOOR KLEEDEN. Leer- Gemeente Nieuwerkerken Te koop en onmiddelijke ingebruikneming schoon burgershuis, ook dienstig voor allen handel, met inrijpoort, remise, boomgaard en hof, Scheepershond, echt ras, beste wa ker 18 maanden. Alle dagen zichtbear tot 1 u. namiddag, Te bevragen hij den eigenaa» Pr. Lauwercys, Nieuwstr. 70, Aalst. 9727 voor alle bezitters van paarden en vea door A. SANSON Hoogleeraar in dierenteelt bij de Nationale Landbouw school van Grignon. In dit werk zijn beschreven; alle in- en oitwendige ziekten der Paarden, Runderst Verkens, Schapen, Hoenders, Konijnen, anz. met de oorzaken, de kenmerkende ver sohij nselon en de geneoskundige behandeling van ieder Mjzonder geval; de gebreken eo verwondingen der hoeven, de kneuzingen e& gezwellen der borst door tuigdrukking bij meisjes 15-16 jaar oud worden gevraagd, de paarden en de trekossende geneesmid- Van der Nootstraat, 1, (Park) Aalst. 9875 delen welke de landbouwer zelf kan toedie nen en do gewone heelkandige kunstbewer kingen cf operaties. Het boek bevat talrijke gra vuren ter opheldering van den tekst. Prijs fr. 4.00. Te Aalst, bij M. J. Vau Nuflel-De Gendt, Kerkstraat, 9. BROUWERIJ Drie Sleutels Aalst, vraagt uitzetter in omliggende gemeenten voor zijne bieren voornamelijk (oudbier, spe cial, truppel en bock). 49

De Volksstem | 1922 | | pagina 3