DELEMÏEÉÈ Jouvence del'AliJié Sosry is Bskïieiïl-Tealöessstsilliig te fat Is Mening en de Belglsehe Brnkpers Erg Ongeluk te SinMeest-Sesi-Msede Oe Hulp mn Japan aan het Herstel van Lshtoij 0@ Hönf@r©fil5ö te ieuïia Tragiek RijwieHeefetje Hst Êmm igr Spri&gsisffsn Irani In hst Zonienboseh Doodelijk Spoorwegsngeluk te Znik I® drasiatissho IransS 8e KseksSberg 0e Slashtsffers der Peiroo! User Elektriciteit gedssd KAMER waar do gala-voors telling plaats had, in gericht door do "Union Belgo-Luxem- Dourgeoise Men voerde op «Les NoceS do Figaro». Het was< eeno schitterende zaal en de hooge bezoekers waren het voorwerp ee rier lange ovatie. Er stond buiten eene onafzienbaro me nigte om dc groothertogin toe te juichen. V\A- Wij hebben in een onzer vorige num mers medegedeeld, dat er eene Bakkerij tentoonstelling zal gehouden worden te Gent, van 16 tot en met 23 Juli aan staande. To dier gelegenheid worden belang rijke wedstrijden ingericht. Behalve den brood wedstrijd, waaraan oen prijs van duizend frank in geld ge schonken werd door het vakblad De -Vlaamsche Bakkerij worden ook nog prijskampen ingericht voor de verscliil- lige specialiteiten op bakkerijgebied, waaraan een aantal eereprijzen zullen yerbonden zijn. Wie over die wedstrijden inlichtingen verlangt, gelieve te schrijven aan het Secretariaat van den Algemeenen Belgi schen Bakkersbond, Clementinestraat, 12, Brusscl-Elsene. In de statie Quartier Leopold, de groothertogin van Luxemburg afwach tend, benaderde de koning onzen collega Edmond Patris en zegde hem - Ik ben gelukkig u te zien om u al de voldoening uit te drukken, die de be zing der dagbladen in den laatsten tijd bij mij verwekt heeft. De gansche pers, eens te meer de hoo- ge zending begrijpend die zij te vervul len heeft, besef do het groot belang dei* vriendschappelijke bezoeken van vreem de Staatshoofden. Niets kan inderdaad meer de toenadering der volkeren in de hand werken. De pei*s, en de openbare denkwijze, hebben liet begrepen, en het hartelijk onthaal der Britsclie vorsten in Belgie )iad reeds deii gelukkigsten weerklank jn Engeland. Ik ben hoogst tevreden u dat te kun nen zeggen, en ik houd eraan dat men wete, hoe gelukkig het mij maakt voor het welzijn en de toekomst der natie. v/V* Mad. Van den Eede, 28 jaar, wonend Sin t-Francisknsstraat, ging Maandag na middag langs het voetpad der Brabant- straat, toen al opééns een zwaar rolgór- gordijn, gespannen voor Hei venster van een sigarenwinkel, losschoot en op het hoofd der vrouw viel. Het slachtoffer werd door een der ijzeren staven getrof fen en stuikte bewusteloos neer. Voorbij gangers brachten haar naar eene nabu rige apotheek over. waar haar de beste zorgen verleend werden. Daarna werd 3e vrouw op hare vraag naar hare woning gevoerd. Tijdens de vredesonderhandelingen te Versailles, heeft prins Saionji aan Staatsminister Van den Heuvel beloofd het herstel van Leuven te zullen ter har te nemen. Thans heeft hij de hulp der keizer lijke Japansche overheden verworven, en een comité it voor het herstel van Leu ven werd in Japan opgericht, samenge steld uit vooraanstaande Japanners op alle gebied. Heer Dr Inonjo zal zich eerlang naar JBelgie begeven, ten einde na te gaan hoe de Japansch hulp zal kunnen verleend worden. VERGADEKKG DER POLITIEKE SUB-COMMISSIE Genua, 10 Mei. De sub-commissie voor Russische zaken is te 10 u. 30 bijeen gekomen, ondervoorzitterschap van M. Facta. ,l)e afvaardiging der Sovjets was aan wezig. De Fransche en I^psche afvaar digingen, die wel toegelaten werden, in geval zij het noodig oordeelden, Walen niet vertegenwoordigd. M. Schanzer leest de nota der mogend heden aan de Russen en zet uiteen in welken geest deze nota werd ongesteld. :ij werd opgesteld met het doel ae confe rentie op eene gelukkige wijze te slui ten, welke met een b/paalde overeen komst had kunnen eindigen, had ze maar eenige maanden langer kunnen duren. M. Tchitcherin vraagt waarom het do cument door de Duitschers niet onder teekend werd. M. Schanzer antwoordde dat Duitschland immers particuliere overeenkomsten had met Rusland door het tractaat van Rapallo. "Daarop vroeg M. Tchitcherin waarom het vraagstuk van de erkenning de jure niet behan deld werd in het document. M. Lloyd George verklaart dat deze vraag niet kon behandeld worden, omdat de resolutie van Cannes zal geldig zijn, zoowel voor de conferentie te Den Haag als voor deze to Genua. M. Tchitcherin maakt voorbe houd, met betrekking tot de plaats van bijeenkomst Den Haag van de toe komstige commissie. M. Lloyd George heeft geantwoord, zonder stellige beloften echter, dat de Russen dienaangaande misschien voorstellen zouden mogen doen. M. Tchitcherin vraagt of deze begin selen moeten gestemd worden met eene meerderheid of met eenparigheid van stemmen. M. Schanzer antwoordt, dat dit geen belang heeft, daar het hier enkel raadgevingen geldt aan de regeeringen. M. Tchitcherin verklaart op dit oogen- blik dat, in geval Rusland op de confe rentie verbintenissen aangaat, dit zou moeten geschieden, niet alleen namens de regeering van Moskou, doch ook uit naam van al de met Rusland geallieerde republieken. Baron Ishii (Japan) protes teert; De niet uitgenoodigde mogendhe den kunnen hier geen stem hebben. M. Tchitcherin zinspeelt op de republiek van Tchits. Japan verklaart deze repu bliek in het Verre Oosten niet te zullen aanvallen, als deze Japan niet aanvalt. Baron Isnii zet deze aangelegenheid van het Verre Oosten uiteen, en stelt de on noemelijke daden van de troepen der Sovjets in deze streek aan den kaak. M. Tchitcherin teekent verzet aan. M. Facta en M. Llyod George verklaren dat der gelijke vraagstukken na de conferentie te Den Haag kunnen besproken worden. De verklaringen van Japan en Rusland, zich van wederzijdsehe aanvallen te ont houden, dienen onderlijnd. Aangaande de onderteekening van de ze overeenkomst, brengt Tchitcherin in cat de afvaardiging der Sovjets eerst en kele uren wensent na te denken,vooraleer daartoe over te gaan, en vraagt een uit stel van 24 uren. M. Motta protesteert heftig, en vraagt heden nog een defini tief antwoord. Op voorstel van Bratiano, zal aan de Sovjets tot morgen nog tijd worden toe gestaan; in een nieuwe zitting van de sub-commissie moeten ze dan met ja of neen antwoorden. Bijgevolg zal morgen namiddag de beslissing vallen. V lijk met zijne beweering dat hij ge heel van dc goedertierendheid van den heer Limley afhing. Dat hij zich braaf droog, dat hij zijnen beschermer eer aandeed, was slechts een plicht van dank baarheid, ten hoogste van zelfbehoud. Lena's warme verdediging verschaf te hem veel troost, maar had hij dan de zekerheid, of het wel zuivere goedertie rendheid was, die het lieve meisje be woog zich zijner aan te trekken Kon zij anders handelen als de dochter van haren vader Het hart van den ongelukkige was ver vuld met twijfeling. Slechts de strenge ontevreden blik van den heer Limley Ïjaf hem eene zekere voldoening; deze eerden hem dat zijn beschermer de brutale aanmatigingen van Hektor niet zwijgend Verdroeg. De tusschcnkomst van den lieer Lim- Tey had zijnen trotsche mededinger uit eene voorname familie eene berisping op den hals gehaald daarover gevoelde hij juist geene vreugde, want hij hield niet v/iii leedvermaak, maar het verschafte- hem eene soort van geruststelling. Bijna alsof het lot hem voor zijn ver driet wilde schadeloos stellen, bracht men hem denzelfde namiddag eenen brief met het postmerk Bristol. Tot nu toe had do oude *Diï>i 1 Ie brie ven geschreven, Welke de broeders de De genaamde Zulma Badonck, 28 jaar oud, wonende te Gotthcm, kwam per velo langs den tragel van de Leiei, te Gram- mene, gereden, toen zij tengevolge eener verkeerde zwenking in het water viel. Eenige veldarbeiders snelden op bet hulpgeroep toe, maar het duurde gerui- men tijd eer zij de drenkelinge op het droge konden halen. Alle pogingen om het ongelukkig meisje terug tot liet leven tc brengen zijn vruchteloos gebleven. Ht lijk werd naar dc ouderlijke woning gevoerd. De familie Couilli$, wonende op de Plaats, to Ghduvelt, heeft drie kinde ren Lea, 14 jaar oud. Maprico en Gas ton, wederkeertg 4 en 3 jaar. Zondag avond waren de drie kinderen gaan spelen in do gebuurte. Pas tien mi- nuteiT weg, GÏ ^nê-SShïïkfcelijke ontplof fing deed cïe geburen opschrikken. Men snelde tér plaats en men vond de drie kinderen badend in hun bloed ten gronde liggen. Het oudste kind was erg gesteld; de twee andere kinderen minder erg. De drie slachtoffers werden naar de oudelrijke woning gebracht waar een bij geroepen geneesheer ze verzorgde. Het meisje Lea was echter zoo erg ge steld, dat het na een half uur schrikke lijk lijden bezweek. De twee andere kinderen werden bij hoogdringendheid naar het gasthuis van leperen overgebracht. Men denkt dat de kinderen met een ;evonden buisje zullen gespeeld hebben, lat met op de kasseisteenen te vallen, zal ontploft zijn. Gisteravond, omstreeks half acht, brak, in de nabijheid van het voetbal- plein van Racing Club van Brussel, ami do Lorreinendreef, een nieuwe boscb- brand uit. Na twee uren werkens, slaagde de Brussclsche brandweer er in bet vuur te beperken. Het böseh werd over een lengte van 100 meter geheel vernield. De oorzaak van de ramp is tot dusver ge heel onbekend. Dinsdag morgend gebeurde in de sta tie te Zinnik een. pijnlijk ongeluk. Een reiziger stapte uit een trein, uit Brussel komend. Hij wilde, om tijd te winnen, achter den trein om, over de sporen gaan, ten einde den uitgang te bereiken. De on voorzichtige werd verrast en op den slag gedood door de lokomotief van een trein uit Bergen komend. Het slachtoffer, M. Malbreck, van Mignault, was 72 jaar oud. EEN DER SLACHTOFFERS OVERLEDEN De 42-jarige vrouw Lemmens, het voornaamste slachtoffer van den drama- tischen brand der Schmitzsiraat, is gis terochtend in het hospitaal overleden. Onze lezers Welch, «dat zij uit het raam van baar kamer sprong en den schedel brak. Do andere slachtoffers zijn aan: de beterhand. De echtgenoote Peirot, van Marbais, beging de onvoorzichtigheid de kachel aan te wakkeren met ér petrol in te gie ten. Eene grooté 'vlam sloeg op en stak de kleederen van de vrouw in brand. De geburen snelden op het hulpgeroep toe en doofden de vlammen uit die do onge lukkige verteerden, maar 't was te laat; de arme vrouw, ijselijk verbrand over heel het lichaam, gaf weldra den geest na schrikkelijk lijden. Het slachtoffer was slechts 30 jaar oud en moeder van drie kleine kindeion. In de koolmijnSainte-Barbe, tc Ve- laine-sur-Sambre, is een vreeselijk onge luk gebeurd. De machinist Felix Deuil was bezig den geleidraad na te zien van de elektrieke trekkracht, toen hij door eene verkeerde beweging een draad raak te geladen met 3,000 volts. De ongeluk kige viel als door den bliksem getroffen dood ten gronde. Het slachtoffer was 52 jaar oud, gehuwd én vader van twee kin deren. lotgevallen van de oude zusters en Prim rose berichtten, maar liet adres van de zen brief was kennelijk van een meis jeshand, die Harry niet-kende. Hij opende haastig den brief en zag den naam Primrose als onderteeke- ning. Do brief was niet minder dan zes bladzijden lang. Nog meer dan uit het uiterst nette schrift, herkende Harry aan den stijl en aan de gedachten van de schrijfster de groote vorderingen, die zijne nicht in den loop van vijf jaar gemaakt had. Harry las Lieve neef Harry l Ik bezocht gister onze goede oudé baker Rezia Crowne, en zij zeide mij, dat hare zuster Tabitha, die nu bijna 86 jaar oud is, zoo stijf in de vingers was, dat zij niet meer in staat was u te schrijven, zooals zij tot nu ge daan heeft. Rezia verzocht mij dus uwen laatsten brief te beantwoorden, en dit doe ik met genoegen. Het allereerst moet ik u melden, dat na den dood van Tabitha's buur vrouw, Squire Proudfoot, voor Rezia liet kleine huis gekocht heeft, zoodat deze nu eene woning naast hare zuster heeft. De oude trouw ziel dankt u hartelijk voor den souverein en Sim voor do halve kroon, die gij haar gezonden hebt zij 1;u zeggen, dat zij dit geld besteed h.vn zich hu i gro -;e laf.a-.}••; ce en suiker, te verschaffen. Wij allen zijn ten hoogsten verblijd, dat het u beiden zoo goed gelukt, lang zamerhand vooruit tc komen. Zijt gij nog op het kantoor van den heer Lim ley en Sim nog in den winkel van den heer Crump En mag hij ook de boe ken lezen die zijnen patroon te koop Leeft Dat zou voor hem eenen grooten zegen zij, als hij vlijtig lezen wilde, want dat is de beste weg om zich te be schaven.Om deze reden ben ik geluk kig dat ik lezen kan. Slechts voor liet lezen is mij de tijd karig toegemeten, want ik heb vele an dere bezigheden. Gedurende mijn ver bleef in het weózenhuis heb ik niet- al leen vaardigheid in het lezen, schrijven en rekenen verworven, maar ook het naaien, breiden, .stoppen, haken, bordu ren, knippen en wollennaaien geleerd. Ook in liet koken, braden, was- schen, strijken eu andere vrouwelijke bezigheden heb ik, zoowel als de andere oplettende meisjes, onderwijs ontvangen; maar omdat ik niet, zoo sterk ben als menig ander v< neisje, heeft do goede opzienster bevolen, dat ik verschoond zoude worden van hot ruwe werk. Ik ben nu veertien jaar oud en bij na zoo groot als ouzo beschermster. Eene fp" vrrmooen, lady Beech, v .,e o in! eesbuis be- oH, heeft met mij afgesproken, dat ik na EsSger ce porlra De verschillende onge makken die -wij allen met do Lente ondervonden,dui den ons op zekere wijze aan dat wij een goede kuur moeten doen omdeonzuD verheden te verdrijven, die een lange winter iu on§ bfcoed ontsiapelde. Aan de talrijke personen, die zich goed bevonden met de te gebruiken, herinneren wij er aan, dat de goed in elk jaar eene kuur van ongeveer 6 weken te doen bij 't naderen van de Lente. Aan diegene, die van dit kostbaar medi cament nog geen gebruik maakten, moeten wij herhalen, dat de JOUVENCE de t'Abbé SOURY uitsluitend uit planten is samengesleld, dat het verdraagbaar is zelfs voor de meest zwakke magen. Gebruikt volgens de hoe veelheid, die bij temperament past, ge neest het altijd, want het regelt den bloeds omloop, natuurlijk en zonder schokken. De JOUVENCE de l'Abbó SOURY wordt in het bijzonder gebruikt voor de stoorn.isten van den Bloedsomloop, Ader- spaijes, Bloedaderontstekiug, Speen, Ve zelgezwellen en Bloeduitvloeiing. De vrouwen zijn onderhevig aan talrijke kwalen, veroorzaakt, door den slechten bloedsomloop on moeten gebruik maken van de Jouvence de l'Abbé Soury w-.nt niet alleen vergemakkelijkt zij de vor ming der meisjes, maar zij doen buitendien de regelmatige hoofdpijnen ophouden. Zij geneest de inwendige Ziekten,voorkomt en onderdrukt de intimiteiten en de gevaren van het K EER EN DER JAREN. Verhittin gen, Dampen, Hoofdpijnen en Opd^angen. GEBRUIKSWIJZE: Eensoeplepel in twee lepels water vóór 't middag en avondmaal. De Jouvence de B'Ahbè Soury be reid in de apotheek Mag. DUMOiNTlEft, te Rouaan (Frankrijk), bevindt zich in alle goede apotheken. De flesch: 7 fr. SO. NOTA: Do flesch mag niet duurder ver kocht worden dan '7,50. Eisckt wel de ware 21596 JOUVENCE de l'Abbé SOURY methandteeken Mag. Dumontier Zitting van Dinsdag 16 Mei. MORGEND ZITTING M. MECHELYNOK zit voor. RÖOD OF GEEN BROOD De Kamer zet dc bespreking voort van de interpellatie Winandy en Tschoffen over de Syndikale vrijheid. M. HESSENS, verwijt aan de christe nen syndikalen dwang uit te oefenen. Er zijn b. v. sigarenfabrikanten, beweert hij, in de Kempen, die geen socialisten willen aanvaarden. Spreker betoogt verder dat de heer Tschoffen geen bewijzen aangevoerd heeft van Aanslagen tegen dc vrijheid door de socialisten gepleegd. M. VAN IIOECK, roept de aandacht dér Kamer op de onverdraagzaamheid die het socialitisch syndicalisme tegen over de christen e werklieden-organisa ties der Kempen aan den dag legt. Spre ker bewijst zulks door feiten uit Turn hout, Moll, Raevels, Arendonck en el ders. Tegenover de miskenning der syndi kale vrijheid door de socialisten, stelt M. Van Hoeck de geest van solidariteit, die de christene arbeiders bezielt en hij bewijst zulks door feiten die menigvul dig ten gunste van de christene steen- en cimentbewerkers der streek pleiten. Hij sluit met beroep te doen op bree- dere verdraagzaamheid en ruimer recht vaardigheidszin, tot grooter groei der ar beidsorganisatie. (Zeer wel, rechts). M. STRAUSS, komt op t^gen alle or ganisatie en vindt de gelegenheid om een uitval te doen tegen het crisisfonds. In alle geval zou hij willen dat men be hoeft gesyndikeerd te zijn om werkloo- zensteun te genieten. M. MOYERSOEN. De arbeiders moeten een proeftijd doormaken in een syndicaat ten einde de misbruiken te ver mijden. M. STRAUSS. De syndikaten ei- schen het syndikaal monopool, ten ein de de beroepsbekwaamheid te bevorde ren. Dat deed Lodewijk XVI ook. In de XVÏÏIe eeuw wou men ook alle concu- rentie afschaffen. Spreker beslui;- Ik ben voor de vrij heid van ;den arbeid maar men zou de les moeten toepassen van laten doen, laten begaan. M. CARTON DE WIART, herinnert aan den.geest van toegevendheid met de welke de wet öp de vrijheid van den ar beid werd gestemd. De socialisten vergeten te veel het vooiv schrift Doo aan anderen niet wat gij niet, wilt- dat U geschiedt De syndicale vrijheid moet als basis 'ouderlingen eerbied hebben. Men mag genu arbeider plaatsen voor de keuze tus- schen zijn geweten en zijn broodwinning. M. JAEGHER, is van oordcel dat de feitén door M. Tschoffen aangehaald, af doende zijn. Hij spreekt ten slotte voor de liberale syndicaten. M. MOYERSOEN, Minister yan Nij verheid en Arbeid, logenstraft nogmaals de bewering dat het Crisisfonds ten dien ste werd gesteld der christene syndika ten. Na een paar woorden van M. EECKE- LERS, wordt de zitting te 12,25 uur op geheven. NAMIDDAGZITTING M. BRUNET opent de zitting te 2 BEGROOTING VAN JUSTITIE Enkele posten worden zonder bespre king aangenomen. Over art. 59, meubelen, gebouwen, huurprijzen van goederen ontspint zich een korte bespreking. M. TSCHOFFEN, meent dat de voor genomen school voor de stadie der cri minaliteit niet den gewenschten uitslag zal opleveren, waarop M. MASSON met statistieken aantoont dat het absoluut noodzakelijk is een betere opleiding van het polieiekorps te bekomen. Dit alles geschiedt terwijl de Kamer leden druk onder een aan 't praten zijn. M. MATIIIEU dringt aan in den zin van Minister Masson. De leergangen van criminalogie worden druk gevolgdzij zijn trouwens noodzakelijk. Bij stemming wordt het artikel onge wijzigd gehouden. Op een drafje worden de overige arti kelen aangenomen. Bij hoofdelijke stemming wordt het budget van Justitie aangenomen met 76 stemmen tegen 61 onthoudingen. On der deze laatsten Je socialisten en ver schillende leden van de kath. Vlaamsche verloop van een jaar gezelschapsjuffer bij haar worden zal. Zij zegt jufvrouw van gezelschap, maar dat is eigenlijk niets anders dan haar bedienen, voor haar naaien, brei den, borduren, enz. en haar voorlezen. Wij meisjes zijn in dit huis alleen zeer gelukkig en tevreden, maar het is de plicht van ieder weeskind, dat op zeke ren oudordom voor zich zelve zorgen kan, plaats voor andere ongelukkige kin deren te maken, en daarom volg ik gaar ne de uitnoodigitig van de goede Lady Beech. In de laatste dagen hebben wij, meis jes en jongens, een klein feest gehad in hét park van de Lady, die ons traktee- ren wilde.... Ik wenschte, dat gij en mijn lieve Sim eens hier waart, om te zien hoe gelukkig men in dit toevluchtsoord van ware kristelijke liefde leeft-. En nu het vq^aamste, het laatste, mijn goede Ilarry Rezia heeft eenen brief van uwen vader gekregen, waarin hij schrijft, dat hij tengevolge van zijn 'C;l gedrag vrii gesteld geworden is, en dat hij, tengevolge van zijne kennis van de landhuishoudkunde, eene plaats als meesterknecht bij eonen boer en eige naar van vee gekregen heeft. TV;bid God, 'dat Hj het, onzen lieven, a. e!o c-n vader ook verder goejl late gaan, en dat Hij hem eens, wan- AN MEULEBROECK, verklaart dat de socialisten niet voor hebben ge stemd om de Regeering niet te steunen, en niet tegen omdat er zeker bepalin gen in het budget zijn welke door M. Vandervelde werden ingevoerd. M. VAN IIOECK, stemt niet tegen omdat er in het budget bepalingen zijn die nuttig en noodzakeljk zijn. Iiij stemt niet voor omdat er önnoodige uit gaven in zijn voorzien en om de redenen opgegeven ia de rede van M, Poullet. Andere leden van de Vlaamsche Ka- imergroep verklaren zich om deze rede nen te hebben onthouden. M. HljLLEPUTTE heeft niet voor gestemd omdat ér uitgaven in zijn die noch nuttig noch noodzakelijk zijn. (WIJZIGING DER WET VAN 25 VEN- TOSE OP HET NOTARIAAT Zonder bespreking wordt, na een paar opmerkingen van M. DE BRUYCKER (verslaggever), dezer wet aangenomen. BEGROOTING VAN BINNENLAND- SCHE ZAKEN EN VOLKSGEZOND HEID M. VAN REMOORTEL, vestigt de aandacht op het lot van de beambten aan de arrondissemonts-eommissariaten. Daarna komt bij op de kwestie van het gevaar van de geslachtziekten, en prijst zekere hervormingen aan ter bestrijding van de kwaal. M. MELCKMANS klaagt erover dat men tracht te bezuinigen op sociale in richtingen. Men wil dit stelsel thans weer toepassen op de werken voor kin derbescherming. Spreker meent dat de kredieten voor al deze werken ontoerei kend zijn. Hij is verder ook zeer veront waardigd dat de socialisten in die wer ken niet talrijk genoeg zijn. Zitting opgeheven te 5,30 u. neer de wet hem veroorlooft terug te kee- ren; ons in volle gezondheid wedergeeft. Duizend groeten aan u en Sim van Re zia, Tabitha en van uwe toegenegene nicht Primrose. Met dezen brief in de hand verzocht Harry zijnen beschermer één uur voor het- sluiten van het kantoor te mogen, weggaan, om. zijnen broeder te bezoeken. Dit werd hem toegestaan, maar nadat hij den verren weg naar den winkel van den heer Crump afgelegd had, werd hij door de boodschap afgescheept, dat Sim juist helpen moest en geene minuut gemist bij het klaar maken van de postgoederen kon worden. Harry zag zijnen broeder met een zeer verdrietig gelaat door eene glazen deur in een zijvertreic, maar kon niets meer doen, dan hem groeten, en moest zich verwijderen, omdat de heer Crump blijk baar in een kwade luim verklaarde, dat Sim den geheelén avond bezet was. Treu rig keeidc Harry naar zijn kamertje in Gardenstreet terug, waar hij zich eenza mer dan ooit gevoelde. Den volgenden dag beproefde hij het nog eens Dim tot spreken te krijgen, en zonder tegenspraak liet de heer Limley iri Vervolgt.)]

De Volksstem | 1922 | | pagina 2