arme immmm Droevig ongslisk op tS@ Lsis Os Koning van Italië aan den dood ontsnapt Er zijn geen kinderen meer Een Ukranisch munitiedepot opgeblazen Een gevaarlijke toren val te Kortrijk Kind verpletterd te Stabroeek Naar Congo Ambtenaar der accijnzen aangehouden Dieven geknipt Erg aisfomobieicngeluk le Asscke Roerende plechtigheid WISSELKOERS BEURS VAN BRUSSEL EEN VADER VERDRONKEN BIJ HET REDDEN VAN ZIJN KIND Woensdag avond had op de Leie aan de zwemkom Overzet beter gekend onder naam Dhossche) aan Akkergem, een droevig ongeluk plaats. Rond 8 1/2 ure was de 9jarige zoon René Coppens, in do waters der Leie aan liet epeienvareri. Op zeker oogenblik viel de knaap die zelf de boot bestuurde, over boord in Jt water. Zij vader Oktaaf Coppens, oud 30 jaar, Scheepsmaker, wonende te Drongen (As- fcels) zich in die nabijheid bevindende BDrong zijn kind ter nulp, doch ver- aween in de diepte en kwam niet meer boven. Een half uur, later werd het lijk van den ongelukkige vader opgehaald en naar het. doodenhuis der Bijloke te Gent overgebracht. Wat de zoon betreft, die werd door een der ooggetuigen gered en is thans buiten gevaar. Het droevig ongeluk heeft onder de bewoners aan den Overzet groote on troering teweeggebracht, alsook te Dron gen, waar het slachtoffer Coppens zeer gekend is als een braaf en vlijtig man. Z. M. Koning Victor Emmanuel van Italië is bijna net slachtoffer yan een schrikkelijk ongeluk geworden. De Vorst had er aan gehouden de nieuwe haven werken van Palerm in te huldigen. Hij was per auto van Rome naar Anzio gereden, waar hij aan boord van zijn yacht zou inschepen voor Palermo. On derweg nabij de static van Anzio, moest de auto over den spoorwegbarreel rij den. Deze vas juist gesloten, daar er een trein in aantocht was. De barreelwachtcr had den Koning herkend eu geraakte heelemaal den kluts kwijt. De man dacht niet meer aan den aan stoomenden treni en, meenende dat hij' vde.n Koning niet mocht laten wach ten operïöie hij den barree! De autovoer der reed d& spoorbaan over. Pas was het voertuig te mudden der baan, of de trein kwam aangestyomd. De minste aarzeling ware noodlottig geweest. Gelukkig versnel^ de voerder den rit, zoodat de auto juist over het spoor was. toon dc trein voorbij vioog. Het had geen haartje gevseheeld of tf auto werd gevat en vermorzeld. De Koning was ten r^e bewust van het groot gevaar «lat gcloopen had, doch bleef uiterst kalm. Hij zette zijne reis voort en woonde te Palermo de plech tigheden bij zonder het minste van dit voorval te laten blijken, 't Is slechts na derhand dat men vernam wat voorgeval len was. Op <le foor te Zwijnrlreeht maakte een 14 jarige knaap zich opmerkzaam .door zijne buitengewone uitgaven. Hij kocht wat snoeperijen en betaalde met een briefje van 10Ó fr. De foorkramer verwittigde de policie, die den snaak aan hield op het oogenblik dat hij wilde vluchten. Het was een 13-jarig sohipperszoon, die van zijne ouders zoo maai- 8500 fr. had gestolen, waarvan hem nog 1806 fr. waren overgeschoten. Deze veelbelovende jongen bekende de gekko toeren die hij met het geld uitge richt luid. Hij had in do Montignvstraat Ben motorrijwiel gekocht en het tc Zwijn- dreolit weer verkocht, ook een rijwiel en bcnoodigheden had hij gekocht en zoo als met het overige met groot verlies weer terug verkocht. Ook was hij in een huis der Oude Man straat geweest, was met eene lichte kooie in kennis gekomen, en het heer schap gaf haar 3000 fr., noeh min, noch meer. Eene kleinigheid 1 Door den policieoffieic-q- Van Loon is VRI.T BEWERKT NAAR HET ENGELSCH 67® vervolg Op haar verlangen werd zij in dezelfde kamer gebraobt, in welke eens Harry doode. lijk ziek gelegen had. Juist dezelfde voorbereidselen, als bij de zen, waren getroffen, dezelfde geneesheerei bezochten het buis, zelfs de eigen ziekennp. paster, een sedert lang vertrouwd persoon ii de familie Limley, was aan Lena's bed ge roepen, en nu sloeg de zieke hare groote zielvolle oogen op hetzelfde meesterlijke Cristusbeeld, dat tegenover hel hed hangende reeds in Harry's gebeilen als een troostend minnebeeld, van Gods liefde gediend had- Lena's ziekte was het gevolg van een mis verstand. Toen Harry van Hektor hoorde dat Lena hem hare diamanten aangeboden had scheen hem Jit een duidelijk teaken van har* neiging voor Hektor, en hiernaar richtte hij, hoewel met diepe smart, zijn verder gedra in. Van haren kant geloofde Lena, op grond van Heklor's inblazingen en van hare eigen waarnemingen in de kerk, waarin zij Harry met Fanny gezien had, dal Harry of steeds een huichelaar geweest was, of zich van haar afgewend had eu mei Fanny Frank in een heel onderzoek begonnen, om al het gekochte' en verkochte terug te vinden. Veel is er reeds aangeslagen. Ook werd d© vrouw gevonden, doch de- ze beweert van geen 3000 fr. iets te we ten. Zij werd dan aangehouden en opge sloten. BIJ DE 50 DOQDEN DE DADERS ZIJN REEDS GEFUSILJEERD Uit Warschau wordt gemeld Een af- deeling Ukranische opstandelingen heeft te Linowee het grootste munitiemagazijn van gansch Ukraina in de lucht doen vliegen. Door de ontzettende ontploffing wer den 37 soldaten van het roode leger en 9 sovjetcommissai issen gedood. In het magazijn bevonden zich 88 mil- lioen geweerpatronen, 22.000 kanons- bommen e<n een groote voorraad hand granaten. De daders, een Pool en drie Ukrai- ners werden na hun aanhouding terstond gefusiljeerd. WV Woensdag, rond 11 ure 's avonds, was te Mechelen, onder Sint-Romboutstoren, aangekomen per automobiel, komende van Antwerpen, M. Henri Maurice Hou- ickiet, 52 jaar, wonende te Elsene (Brus sel), Mercelisstraat, 35, in gezelschap zij ner moeder. M. Houtekiet, die zelf de auto voerde, werd op het oogenblik zijner aankomst onder den toren, verschrikt door een dof gerucht, aan de ontploffing van een vuurwapen gelijk. Terzelfdertijd voelde hij een slag op het hoofd en bestatigde dat het bloed van het hoofd liep. M. Houtekiet hield zijn auto stil on was in het gedacht dat liij het slachtoffer was geweest van een aan val en door een kogel gekwetst. In allcrhaast voerde hij zich naar de apotheek van M. Moens, Groote Markt, waar hij de noodige zorgen ontving van den krijgsgeneesheer Ëd. Scheyvaerts, die zich toevallig bevond in het Café l'Amitié naast gezegde apotheek. Ondertussehen was de policie verwit tigd en de heer hulpcommissaris Van Calster ter plaatse gekomen om het on derzoek te doen. Na de verklaring te hebben aanhoord van het slachtoffer, van dezes moeder en van eenen derden persoon, onderzocht de heer Van Calster aandachtig den au to en had weldra de overtuiging dat er geen spraak van aanval noch van kogel schot in den auto vond hij talrijke brokken witten steen, ter plaatse zelve. Onder den toren, werden insgelijks op dén grond verscbillige steenen en fijn verbrijzelde overblijfsels van witten steen gevondenhet raadsel was dus opgelost j t waren witte steenen van St. Rombout$- toren afgevallen, die den heer Houtekiet hebben gekwetst. Het slachtoffer heeft eene groote won de aan het hoofd en zal geruimen tijd werkeloos moeten blijven. Dondefdag voormiddag werden de be woners van de Oijrleistraat te Kortrijk, door een droevig oïïg$luk in ontroering gebracht. Rond 10 ure was M. René-Juliaan Lauwers, afkomstig van Poperingho, ge boren in 1871, zaadhandelaar, wonende Gveïieistraat, 7, met zijn dienstknecht R. Toye, 26 jaar oud, op het dak zijner woning geklominén, dm te zien welke herstellingen aan de schouw zouden moe ten uitgevoerd worden. Al met eens sloeg M. Lauwers achterwaarts overde knecht had nog juist den tijd zijn meester, toon hij op het punt was in de ruimte te stor ten, bij een zijner, broekpijpen vast te grijpen. Op het hulpgeroep van den knecht, kwamen geburen en huisgenooten toe- ;esneld; ongelukkiglijk scheurdei de >roekpijp die den knecht vasthield én plofte M. Laurens van eene hoogte van 8 meters ten gronde. De ongelukkige was als vermorzeldhet hoofd vormde slechts eene wonde. Het schrikkelijk ongeluk dat enkel een tweetal minuten geduurd heeft, ge beurde in bijzijn der echtgenoote en vier kinders van het slachtoffer. Een bijgeroepen geneesheer kon slechts den dood vaststellen. De droefheid der familie Laurens is hartverscheurend het droevig ongeluk heeft groote verslagenheid teweegge bracht te Kortrijk, waar M. Laurens zeer ;ekend is en van iedereen werd geacht. Een pijnlijk ongeval had alhier plaats op het Iloogeind. Eenige kinderen waren met den hal aan 3t spelen. Een dezer, de kleine Jean ne Van Bouwel, 21 maanden oud, liep achter den bal tot op den straatweg. Juist kwam er daar oen brouwerskar aange hold en het ongeluk wilde dat het kleine meisje door het paard omver werd ge worpen en onder de wielen terecht kwam. Spoedige hulp noch beste zorgen kon den baten het lieve kindje overleed eenige muniten later, 't Gebeurde bijna vlak voor de woning der ouders, wier droefheid onbeschrijfelijk is. straat. Men vond op hem een geladen re volver. V.... werd achter slot en grendel ge- draaid. VERTREK DER ELISABETHVILLE Donderdag middag is de Belgische stoomboot Elisabethville kapitein Dorchain, naar Congo vertrokken. Het was een allergewoonst vertrek, zoodat er ook maar weiuig nieuwsgierigen aanwe zig waren. Aan boord bevinden zich 62 passa- giera van le en 20 van 2e klas. Te La Palice zullen zich nog 15 passagiers in schepen. Eene afvaardiging van de Grain-V^orks met hare vlag was aan wezig om uitgeleide te doen aan M. So- mers, van de Manu-Congo. Dc stoomboot Anversville wordt Zaterdag en acht dagen in Antwerpen verwacht. nauwe betrekking stond zij dacht bij het gemeenschappelijk bezoek van Harry met Fanny in de kerk zelfs aan een geheim huwelijk. Tot Harry's ODgeluk viel zijn vertrek juist in dezen tijd, en Hektor verloor zijne lieder lijke vrienden en drinkgezellen Stare en Ogle «lie wegens schulden in Queens Bench gegij zeld werden. Tengevolge hiervan scheen Hektor tot een ordelijk, geregeld leven be keord, steeg aanmerkelijk in de meening van den heer Limley, en kwam daardoor het doel van zijn huwelijk met Lena aanmerke lijk nader. Op den achttienden verjaardag van Lim- ley's dochter, die zeer nabij was, zou de openlijke verlooving gevierd worden. Maar Lena voelde zich zoo ongelukkig, dat hare kamenier Margot, die bovendien Hektor niet vcr'rouwdo en daarentegen Harry om zijn edel karakter hoogachtte, besloot al hare list in 't werk te stellen, om de zaak in den grond te onderzoeken. Dit was ook volstrekt niet moeielijk. Zij bracht Fanny Frank eene boodschap van hare meesteres over mode-zaken, en drong zich meteen zonzper in haar vetrouwen dat zij binnen ko ten tijd nauwkeurig wist, dat niet Harry, maar Hektor Hartwell haar beminde en verleider geweest was, en dat Een ambtenaar der accijnzen werd gis teren aangehouden en opgesloten we gens de volgende feiten Een tijd geleden, werd een Brusselse!) herbergier, wegens het schenken van al- kohol, tot opsluiting veroordeeld. Hij verklaarde dat andere herbergiers insge lijks alkohol schonken, doch niet wer den verontrust. Hij voegde er aan toe, dat hij, twee jaar .geleden, door een amb tenaar der accijnzen werd betrapt, doch een geldsom gaf en met rust werd gela ten. De ambtenaar werd aangehouden, doch hield zijn onschuld staande. Andere personen bevestigen de verklaringen van den herbergier. - Wij deelden reeds vroeger mede, dat in den loop van*Februari jl. ten nadeele van den h. L.:., wonende Legerlaan, te Brussel, in een bergplaats der Bollan distenstraat, een motor met zijspan, waarde 8000 frank gestolen werd. De speuragenten Til mant en Vranc ken werden belast met bet onderzoek en slaagden er in' één der daders, een ze keren Jozef S... wonende Pierenstraat, in hechtenis te nemen. Zijn medeplich tige Frederik V.., wonende Cellebroer- straat, vluchtte over de grens. Het mo torrijwiel werd fe Aalst ontdekt en ie beslag genomen. Gisteravond, vernamen de hh. Til- mant en Vrancken, dat Frederik V.., zich in een drankhuis aan het Noordsta tion bevond. De kerel werd inderdaad ontdekt in een huis der Vooruitgang- Harry alleenlijk in Heklor's naam gekomen was, om haar met geld af le koopoD. De kamenier-haastte zich bare meesteres de boo'l schap van Heklor's geheel® verdorvenheid over te brengen. Zij vond baar in tranen het was s'avonds voor baren geboortedag, en zij had juist een gesprek met haar vader gehad, die er op aandrong dat zij een besluit zou nemen, en als zij niets van belang legen Hektor in te brengen had, hem, die haar zeer genegen WfcS. haar jawoord zou geven. Margot veiled woord voor woord, wat zij van Fanny over Hektor's betrekking tot deze geh o d had. Lena zag hieruit met welk eene ove le -e boosheid Hektor den trouwen Harry in zijn b lang gebruikt en hem boven dien bij bare familie van zijnen goeden naam had 2oeken te berooven. Zij spoedde zich dadelijk naar haren vader, vertelde hem de vernpmen waarheid en verklaarde met vast heid, dat zij onder deze omstandigheden in geene verb o ing met Hektor toestemmen kon. En daar met gij wel aan, antwoordde Limley, buiten zich zeiven van verdriet en droefheid. Als de zaak werkelijk zoo is, waarover ik zelf nauwkeurige beriohten in winnen wil, als Hektor Hartwell een meisjes- verleideder is. dan kan en zal hij nooit uw echtgenoot en mijn zoon worden* W^nsdagavond wou de wielrijder Cop pens, wonende tq Terheiden, liet gemeen teplein alhier o vérsteken, ton hij dooi een auto bestuurd door zekeren D.. van Dendermonde, werd verrast, ten gronde geworpen en onder de wielen terecht kwam. De ongelukkige werd in een el- lendigen toestand naar de kliniek van Dr. L. overgebracht. Men vreest een breuk van ruggegraat. Zijn toestand boe zemt onrust in. Men heeft een onderzoek ingesteld. Een lange, droeve stoet leidde Don derdag morgen ten grave het lijkje van den pupil Jozef Mees, zoon van onzen sympathieken stadsgenoot, Komman- dant Mees Voorop de klaroenen, wier tra ge tonen in de harten zinderdendaarna de fanfare der Pupillenschool, die iri haar treur-marsch de zieltjes liet weenen der makkers van den afgestorvene...de kronen; de geestelijkheid; de met de driekleur omfloerste lijkkist op schouders der grooteren getorst; de diepbetrukte groep familieledende Majoor-bevelheb ber der school, gevolgd van de volle schaar officieren en leeraars dat alles tusschen een dubbele haag gewapende pupillen en daarna de dichte groep vrien den en de dikke rijen leerlingen der Pu pillenschool. Geen ouder die het zag, of hij pinkte een traan weg van medelij den met de zoo hard getroffen familie. Voor het portaal der Pupillenschool werd door Kommandant Goossens en bij het graf door een pupil en ook door lee- raar Heyndrickx, deze laatstemeerma len door snikken onderbroken, een rede uitgesproken. De Volksstem wil door het overdrukken van die lijkreden haar deelneming betuigen aan het leed van de familie Mees-De Temmerman. Rade van Kommandant Goossens. Een pijnlijke plicht valt my te beurteen laatste vaarwel te sturen aan een onzer kin deren. Het is onmogelijk ik kon het my niet voorstellen Is het waar, echt waar, dat hier een kind van 13 jaar ons ontrukt is En ik tracht my te herin neren. In October 1920 kwam bij in de Pupillen school, hy was een zachtmoedig kind.. Hy werd al dadelijk door iedereen bemind om zijn goeden wil en zyu streyen om iedereen te voldoen.... Aan geweldige en krachtver- gende spelen doet hy niet mee... En 1921... een plotselinge verandering! Mees, tot elks voldoening, vindt lust iu de bniten-luchtspelen... hy wordt zich zelfbe wust. Ilij legt zich toe met denzelfden ijver op't leeren en 't spelen. Met Paschen, na een alledaagsche heelkun dige behandeling vertoont zich de ziekte die hem ten grave moet brengeu. Bij de terug komst uit het Paaschverlof liep een droeve mare rond Mees is ziek... erg ziek.| En wij voigden als getuigen den strijd tus schen jeugd en kwaal, tusschen kwaal en den geneesheer... tusschen leven en dood. Mees werd berecht. In weerwil van de vurige gebeden van zyn makkers en de wilskracht waarvan hij zelf blijken heeft gegeven gedurende zyn lange ziekte, riep God deze ziel tot zich. Zijn kinderlijk vertrouwen en vaste over tuiging legden hem als laatste woorden op de lippen Ik ga naar den hemel alsof hij reeds in dien laatste» stond de Hemelpoor ten voor zich ontsloten zag. Ik zal niet trachten den vader te troosten., men spreekt geen troost over zulke slagen Hij diesloeg alleen kan zalven... En gij, kind, rust zachtBroeder van uwe broeders Pupillen, denk aan ons zooals wy aan u zullen denken. Kind De scheiding is droef, maar zy is slechts tjjdelyk. Wy zullen elkaar weerzien in den Hemel, waar gij ons zyt voorgegaan. Spoedig daarop verscheen Hektor in de vroolijkste luim, fluitend en zingend, want de dag zijns geluks scheen immers zoo nabij Limley deed hem slechts de vraag Kent gij eene zekere Fanny Frank Maar de blik dien hij daarbij op Hektor sloeg en de toon, waarop hij sprak, maakten op Hektor eenen indruk, dat hij verbleekte en ellendige uitvluchten stotterde, in plaats van koel en onbeschaamd te loochenen, waarop hij zich anders reeds voorbereid had. Nu, mijnheer Hartwell, vervolgde Limley, als gij dit meisje liefde ingeboezemd, haar verleid en daarna verlaten hebt, en Har ry Hazeldean, zooals ik hoor, zich tot uw onderhandelaar heeft moeten verlagen, dan vewonderd het mij volstrekt niet, dat mijne dochter een verbintenis met u van de hand wijst, en behoeft liet u niet te verwonderen, mijnheer, dat ik deze afwijzing goedkeur. ^Hektor stamelde iets van hartstochtelijke natuur, van verleiding door vrienden, van weder goed-make», enz. maar Limley was onverbiddelijk. Als de zoon van mijn ouden vriend moet ik natuurlijk steeds een zeker belang in u blijven stellen, manr van dit uur af aan zijt gij niet meer een huisgenoot van ons, en moet ik u verzoeken mij op te geven, waarheen uwe goederen gebracht moeten worden. (Vervolg) Rede van M. Heyndrickx. Die hooger schouwt, dan de aarde draagt Op God betrouwd en niet geklaagd. Toen Dinsdag namiddag de leerlingen luidruchtig pratend uit 't heerlijke Pinkster- verlof terugkeerden en welgezind de school binnenstapten, werden de lachende gezichten eensklaps ernstig en zachte kinderstemmen prevelden De kleine Mees is dood Dood O, ze hielden allen zoo innig, zoo hartelijk van den kleinen, lieven jongen, die zoo gulhartig, zoo broederlijk metal zijne makkertjes omging, hon steeds ten wille was en wiens helder blauwe kykertjes, ja zoo zacht? streelend, konden aanblikken, dat alle onrust in u verdween. Dood 1 En ze hadden nochtans zóó in zijn genezing geloofd; ze hadden God zoo roer.md en betrouwvol gesmeekt hun aller vriendje toch niet langer op dat akelige ziekbed ge kluisterd te houden en hem voor hun ver kleefde vriendschap en de zacht koesterende liefde zijner ouders te bewaren. Helaae! noch de vaderlijke bezorgheid van den heer Dokter en de liefderijke toewijding der Eerwaarde Zuster noch de aandoenlijke smeekgebeden zijner makkers en de telkens opbeurende bezoeken zijner lieve ouders, vermochten den kleine», dapperen jongen te redden. Dinsdag morgend om 3 uur is hij zachtjes, o. zoo zachtjes in den Heer ontslapen, nadat hij zijn blank, kil handje in dat van zijn vader gelegd had en nog even had kunnen lispelen: Ma, Pa, Zuster, ik ga... naar deu Hemel.» Kan een kindje in stervenspijn verhevener troostwoorden vinden. Hoe smartelijk het verlies voor u ook zy, geachte Heer Kommandant, do laatste woor den van uw en onzen lieveling zullen voorn en uwe achtbare Dame, tevens met de harte lijke deelneming vau al zyn bedroefde school kameraadjes en ous aller warme sympathie een heeleode balsem wezen voor de uu zoc schrijnende wonde van uw zioleleed. Engy, lieve Jozef 1 Rust nu in vrede, slaap nu zoo zacht. Hier onder uw kruisje, als iu eeuw'ge nacht. Red» van Pupil Wuyts. Ach, welk een slag was het voor ons allen te vernemen dat onze vriend en speelmakker Jozef Mees overleden was. Toen ik gisteren verheugd over het ver makelijk verlof in do school aankwam, dacht ik zoo «Zou Mees nog niet beter zijn, ik heb er al lang niets meer over gehoord Een makker dien ik er over aansprak, deel de me het droeve nieuws mede, dat onze al- lervriend gisteren nacht het tydelyke met het eeuwige verwisseld had. Ge kunt begrijpen wat oen pijn het me deed een zoo lieven speelgenoot voor altijd te moeten missen. Maar ik niet alleen, want wy pllen hielden zielsveel van hem, omdat hy zoo vriendelijk en zacht was en steeds voor iedereen een goed woord over had. Beste Jozef, nog altijd hoor ik uw gullen lach mij in de ooren klinken om een kluchtig gezegde of een grapje van den een of den anderen. En nu, helaas, na een langdurige ziekte wordt gij eensklaps uit onzen kring weg gerukt. Als 'n engel zyt ge gestorven met als laatste woorden Ma.., Pa... ik ga naar den hemel... Nooit zullen die woorden uit ons hart gewischt worden evenmin als de gedach te aan U, nooit!... nooit! Gy, zyu teerbeminde Ouders, die wegsmelt in tranen bij het afsterven van uw lieven zoon, beurt het hoofd op. Uw Jozef is als een heilige gestorven en ten hemel gevaren, waar hij zal biddeu voor U, die als een sohutsengel over hem waaktet, troost U want eens zult ge elkaar weerzien. Vaarwel, lieve Jozef vaarwel TUD 9 Juni Medegedeeld door de Banque Centrale da la Dendre. Amsterdam (galden) 461 0/0 tot 471 0/0 Keulen (marlt) 3,60 0/0 tot 4,60 0/0 Chnstiania 208 5.8 tot 212 5/8 Copenhagen 261 5/0 tot 265 0)6 Stockholm 308 3/4 tot 312 3/4 Genère 226 3/4 tot 230 3/4 Italia 59,00 3/8 tot 63,00 3/8 Madrid 185 7/8 tot 189 7/S Londen (pond start.) 63,35 0/0 lol 33,85 0/0 Parijs 407,67 1/2 tot 108,17 1/2 Dollars (New York) 11.88 0/0 tot 11,38 0/C New York-Cablos 11.89 0/0 tot 11,99 0/0 Montreal 11,75 0/0 tot 11,95 0/0 Prague 210/0 tot 25 0/0 Varsovie 00 tot 00 tan 8 Juni. Belgische Rente 3 t. h. Mei 61,56 Schatkistbonsot.h. 1926 100 1/4 Binnenlandsehe Leening 5 t. h. 473 0/0 Interprovinciale Kasbons 5 th. 99,75-100,03 Nationale Herstelling 5 t.h. 00,00 Brussel 5 t. h, 1920 484 3/4 id. 1922 468 1li Verwoeste gewest. 4 Ö/0 203 3/4 5 0/0 251 3/4 Reserveaandeel van deSoc.Gen. 4385,50 Consolidalieieening 100,50 vV Geen Huishouden mag er zijn zonder de Wonderbare Sapo Zeep. Beste Toiletzeep voor kinderen VOORKOMT en GENEEST alle VELZIEKTEN. In alle apotheken 2 Ir.50 113

De Volksstem | 1922 | | pagina 2