Paarden- en Venlenmarkt Stadie van Notaris De Vuyst Stadie van Notaris Meert Beslslraffelljk© ygn BetórwiMSe vm lel Irreisissesttesff Aalst Groote Prijskamp met Luchtballons Prijskamp yoor Paarden en Veulens STADSNIEUWS Samson Kina Marktprijzen Laatste Berichten per TeSefosm Ambtelijke Arbeidsbeurs m Aalst Duivennieows Te koop met onmiddelijke logebrulktredlsg Stad Aalst Studie vais Notaris Oscar Tibbaut AAN DEN SCHANDPAAL. Maandag Jiorgend is de beul, Heer P. Nieuland» Dendermonde gekomen om aan den schand paal liet arrest aan te hangen over enkele da^en verleent door het Assisenhof van Oost- Vlaanderen tegen Henri Kegels van Temsche laatst woonachtig te Lokeren, thans voort vluchtig. Kegels werd tot de doodstraf ver oordeeld om hulp te hebben verleend aan de Duitse hers, en verscheidene personen te heb ben verklikt. Onder zijne slachtoffers bevond zich Nota ris Clement Heirman die naar Dnitschland werd verbannen wegens spioneering, en fdie bij zijnen terugkeer te Luik van uitputting overleed, na dwars door Duitscbland 4Q0 kim. te voet te hebben afgelegd. Gedurende een volslagen uur hielden vier gendarmen te paard de wacht rond den paal. Talrijke nieuwsgierigen woonden deze bloe dige uitvoering bij. Kerkelijk Nieuws OPWIJCK. Vermaarde Bedevaart Op Donderdag 29 Juni, feestdag der HH. Apastelen Petrus en Paulus, heeft de ja3r- lijUsehe bedevaartplaats tereere van St-Pau- lus. Duizenden bedevaarders en honderden paarden uit Brabant en Vlaanderen komen dan hier samengestroomd. De processie met haar prachtige gecostumeerde groepen, de bi keering, marteldood en verheerlijking van St-Paulus herinnerend, verwekt alle jaren de bewondering der menigte. De pleotitige Hoogmis te 9 uren, daarna processie en zegening der paarden. BELANGRIJK BERICHT Velen onzer Vlaamsche vrienden houden er ten zeerste aan dat het jaarlijksch banket dat op Zondag 2o Juni a. s. zou moet gege ven worden, verschoven weze tot Zondag 16 Juli a. s., ten einde hun kunnen toe te laten het Vlaamsen Congres te Gent op 25 Juni bij Ic wonen. T'accoord met den Heer Minister van Arbeid en Nijverheid en andere politieke overheden zal het banket dus plaats grijpffh op Zondag 16 Juli a. s- De {.-enomeu i sein ijvingen zullen (builen legenb»richt) voor dien datum behouden worden. Inschrijvingen zullen dus mogen genomen worden tot Vrijdag 14 Juli a. s. Stad Aalst - Karmis 1922 in het Stadspark op Dijnsdag o Juli 1922, van 4 tot 6 u. namiddag. 1000 fr. prijzen. 1 prijs 100 fr.; 2 prijzen van 75 fr.; 2 prij zen van 50 fr 4 prijzen van 25 fr.; 110 prij zen van 5fr. Samen 119 prijzen te winnen. De 9 eerste prijzen worden niet gegeven in geld, doch de winners mogen hel voor werp aanduiden welke zij begeeren dat ge kocht wordt met hel bedrag van den gewon nen prijs. Schikkingen De prijskamp wordt ingericht voor al de kinderen tot 14 jaar oud. De inleg is bepaald op 1 fr. per ballon. Eoniedt-r kan aan den prijskamp deelne men met zooveel luchtballons als hij verkiest. De aangekochte ballons moeten dienen voor de prijskamp, dus opgelaten worden. Aan iedere luchtballon wordt, door de zorgen van hetinrichtingskomiieit, een post kaart gehecht met liet nummer van den deel nemer en het adres: Stadhuis, Aalst, België. De opstijging heeft plaats van 4 tot 6 uur en dit per serie. De ballon verat van de op- latingsplaats neergedaald, hetgeen den post stempel aanduidt, zal de 1" prijs winnen,enz. De uitreiking der prijzen zal plaats hebben in de zaal van het Belfurt, Groote Markt, op Zondag 16 Juli, om 10 uur 's morgens. Gedurende het luchlballonfeest Concert door het muziek van de Legerpupilleuschool en opstijging van groote luchtballons om aan tlil feest nog een groolere aantrekkelijkheid te geven. Namens het inriohtingskomiteit De Voorzitter: H. Philips. De Leden: F. De Loose, A. Van Yperzcele, E, Van den Bergh, A. Kelders, R. Klaes, E, Eemun. De Burgemeester en Schepenen. De Gemeentesecretaris, F. De Hert Oscar Reyntcns P. S. Er wordt ons reeds de vraag ge steld, op welke wijze de plaatsen zullen ge kend zijn waar de luchtballons zijn neerge daald. Hel is eenvoudig aan ieder ballon is een postkaart gehecht die het nummer draagt van het kind die hen opgelaten heeft en waar op vermeld is dat de vinders van de ballons verzocht worden de kaart terug te sturen ten Stadhuize van Aalst, en deze vinders van het Stadsbestuur een bewijs van erkentelijkheid tullen ontvangen. Talrijke luchtballonfeesten hebben in an dere steden van bet land plaats gehad waar duizende hinderen aan deel namen en waar van de postkaarten zijn terug gezonden. Wij mogen voor Aalst zeker de zelfde goeden uit slag verwachten. Hel luchtballonfeest van de 5 Juli door het Stadsbestuur van Aalst ingericht, is eene nieuwe aantrekkelijkheid tot genoegen onzer jonge knapen en meisjes en dat aan de ouders groote voldoening zal geven. Stad Aalst Kermis 1922 en van het zwaar inlandsch Trekras voor gansch het land. op Zaterdag 8 Juli, te 8 uur 's morgens, op het Statieplein en aanpalende straten. Kostelooze inschrijving in het Belgisch Paardenstamboek. Schatting der één- en tweejarige Veulens alsook der volwassenen Paarden voor de Maatschappij van Pa irdenverzekering. De volgende prijzen worden uitgeloofd Statiestraat (bij de Statie), Merrie»;van ten minste 4 jaar 40 prijzen. Statiestraat (bij het Esplanadeplein), Driejarige Merriön 5 prijzen Tweejarige Merriëu 7 prijzen. Statieplein,Hengsten jaarlingen: 5 prijzen; Merriën jaarlingen 5 prijzen. Koophandelslraat, Hengsten.zuigelingen 10 prijzen; Merriën-zuigelingen: 19 prijzen. Aan ieder Veulen-zuigeling, ter markt ge bracht en in den prijskamp niet bekroond, wordt 3 fr. toegekend. De markt welke zal gehouden worden op het Statieplein, Nijverheidstraat, enz. is too gankelijk voor alle Paarden en Veulens. Tusschen de loten van minstens 6 paarden, door kooplieden, voorzien van hun pateut van koopman, ter markt gebracht, zullen 6 premie» afgelot worden. Algemeene schikkingen: 1. De inschrijving voorden prijskamp kan van nu af, genomen worden tot op den dag der Jaarmarkt, tot 9 uren's morgens, in het St Jans Gasthof bij M. Arth. De Paepe, Statieplein 2. De Jaarmarkt begint om 6 uren, den Prijskamp om 9 ure slipt voormiddag. 3. De voornaamste kooplieden van 't Land en den vreemde zijn uitgenoodigd. 4. De ten toon of te koop gestelde dieren zijn vrij van plaatsgeld. Zij moeten ter plaats blijven tot op het uur der prijsuitreiking. 5. De premiön van den Prijskamp worden toegekend door een gansch vreemde Jury, benoemd door het Stadsbestuur. gi)e jury be schikt vrij en onwederroepelijk over de premiëo. De uitreiking der premfen geschiedt onder toezicht der hiertoe aangestelde bijzondere Commissie, te 12 uren juist, ter herberg Taverne de la Liberie bij M. Jozef Snels, Esplanade, 9. De Besturende Commissie. NAAR GENT Zondag 6 Oogst, gaat le Gent, eene plechli. ge processie ter eere van het H. Sacrament uit en Z. D. H..Mgr, Se hers roept alle christene mannen van zijn bisdom op om die plechtigheid bij te wonen. Met ongelooflijke geestdrift wordt die op roep beantwoord en duizende mannen zullen dien dag naar Geut trekken. Zal Aalst ten achter blijven, Aalst met zijne machtige gods dienstige vereenigingen, met zijne ledenrijke congregatiën, bonden van liet H. Hart, gilde van het H. Sacrament? Aalst, het christen Aalst, gekend om zijn diepen godsi id istzin Zullen onze mannen beschaamd zijn te toonen dat zij volgelingen zijn van den Vredekoning Christus, zonder wie» geen ware vrede op aarde kan heerschen - Zoolang men hel volk den Man van Nazareth niet weergeeft, zal het niet gelukkig zijn, schroef onlangs nog een ongeloovige. Neen, Aalst zal voor geen enkele stad onderdoen, doch te Gent de •ereplaats innemen Geen enkel christen man zal den 6 Oogst t'huis blijven allen, allen trekken mede naar Gent Om "net onze mannen zoo gemakkelijk mo gelijk le maken, zuilen eenige dienstvaardige Heeren zich dezer dage ten huize aanbieden met eenen inschrijvingslijst. Iedereen tee- kene in. Naar Gent is de leuzeCaritas. NAAR VVIJ VERNEMEN zijn de Extra Peeën, merk Drapeau alom beroemd en geprezen. 9367 St. Martinuskerk. - Bond van het H. Hart. Vrienden, opgepast Vrijdag toekomende 23_dezer, is liet de feestdag van het H. Hart. Zooals voorgaande jaren, gaan wij nu wede rom dezen schoonen dag plechtig vieren. Ik weet het, de inwoners van Aalst houden er aan van feest te -vieren in de kerk, omdat zij overtuigd zijn dat het deugd doet. De deftige wereldsche vermakeft verschaffen wel eenige aangename oogenblikken, doch wat schiet er over De godsdienstige plechtigheden in tegendeel laten een blijvende troost met het zalig gedachtik bob nuttig werk gedaan voor mijne ziel. Mannen, leden *an onzen Bond en anderen toont uog eens dat gevrienden zijt van hel H. Hart. 'I Is tot u vooral dat ik den oproep doe, omdat het mannen zijn die onze tijd het meest noodig heeftmannenecht chris telijke mannen, die meer door hun geweten geleid worden dan door voordeelmannen, die zich meer naar góéde beginselen regelen dan naar volksgunst; mannen, die op het smalle pad der deugd wandelen, en niet op den breeden weg van eigenbelang. Komt dan luisteren naar het heerlijk woord van den befaamden redenaar, Zeer Eerw. Heer Kannunnik Coppens komt met al de leden van het gezin naar het allerplechtigste Lof, en beloof u, in Gods Naam, den beatön zegen van liet liefdevol Hart van Jssus. Vrienden, tot Vrijdag avond, om 8 uren in St-Marlenskerk. Jacques Neefs, Antwerpen, 29375-3 Programma van ifoéft Concert van Donderdag 22 Juni, om 8 4/2 uren des avonds, te geven door de Koninklijke Har monie Al Groeiend' Bloeiend'», ten kiosk Groote Markt 1. La Garde d'Honneur, marche Eenhaes. 2. Richilde, ouverlurej G. Parès. 3. Sons les frais ornhrages, maz. Alfr. Mahy. 4. Rant, sur des motifs Espagnols Gevaert. 5. LOr el VArgent, wals F. Lebar. 6. De lustige Boeff bloemlezing Leo Fall. 'T LAND VAN RIEM richt ter gelegen heid van het 30 jarig jubeleum van den Stadsbeiaardier Karei De Mette eene voor dracht met lichtbeelden in op Donderdag a. s. 22® Juli om 7 1/2 u. 's avonds in hel Landsbouwershuis, Keizerlijke plaats T/S. Als spreker treedt op Heer Prosper Ver- heyden van Antwerpen. Na de voordracht beiaardconcert door Jen Heer De Mette. STEDELIJKE MUZIEKSCHOOL VAN AALST. Openbare •prijskam- ken 1922 De Openbare prijskampen voor het schooljaar 1921-22 zullen plaats grijpen in de zaal van het Belfort op de volgende dagen Maandag, 26 Juniom 5 ure voor de klassen van koperen en houten blaas speeltuigen. Woensdag, 26 Juni, om 5 ure voor de klassen van snaarspeeltuigen. Vrijdag30 Juni, om 4 ure voor de klassen van piano. De Bestuurder, PH. LOOCKX DE NACHTWACHT Oorlogsinva, lieden en Oud-Strijders te Aalst. Zoo- als reeds is ruchtbaar gemaakt, zal eerst daags deze wettige erkende cooperative zijne werkzaamheden beginnen. Het liefdadig doel dezer nieuwe inrichting beoogst tweëerïëi edele karakters 1.) de veiligheid te bewaren van de geëerde bevolking 2.) de oorlogsverminkten en oud-strij ders werk te verschaffen; tevens wordt 10 0/0 gestort in de kas voor de meest noodlijdende Invalieden. Deze instelling zal op 16 Juni in voe ge treden en de maatregelen reeds ge troffen laten voorzien dat deze diensten goed en op merkzame wijze zullen wor den gedaan'. Een beroep wordt nu ge daan op de geëerde bevolking aan de Heeren fabrikanten, eigenaars van han delshuizen of firma's, cn werkhuizen, enz. enz., ten einde de Invalieden sol daten die hun ten Uwe huize of inrich tingen zouden aanbieden wel te willen ontvangen en uwe genegenheid te toonen jegens de strijders van den grooten oor log met een abonnement te nemen aan het liefdadig werk. Voor verdere inlichtingen, raadplege men de omzendbrieven, of wende men zich naai- de bureelen Oud-Landbou wershuis, Nieuwstraat 6, Telefoon 15. Aalst. Kerk der Arme Claren. Vollen Aflaat in de kerk der Arme Claren Coletienen, op Vrijdag 23-Juni, Feeatdag van het II. Hart. Orde der Dienstan om 6 ure eerste mis met uitstelling van het II. Sacrament tot nu het lof, om 7 ure tweede mis, om 5 ure het lof. ZWEMKOM. Het Bestuur der stad Aalst brengt ter kennis dat de Stedelijke Zwemkom open is alle dagen van 7 tot 42 u. en in den namiddag van 11/2 tot 7 ure. Den Vrijdag van 7 tot 12 u. en van 11/2 tot 4 u. is voorbehouden aan de Damen. Den Dinsdag en Donderdag van 11/2 tot 4 u. voorbehouden aan de Legerpupillen- school. Den Vrijdag en Zaterdag kunnen warme baden genomen worden. Prijzen: In den voormiddag 1,00 fr.; in den namiddag 0,50 en 0,25 voorkinderen onder de 16 jaar; voor warme baden 2,50. Kosteloos den Zaterdag van 6 lot 8 ure 's avonds en den Zondag voormiddag van 7 tol 41 ure. TOMBOLA ten bate der Tehuizen voor Verminkte Soldaten. Trekking 1 Juli 1922, Prachtige prijzen kunstvoorwerpen, schil derijen, zilverwerk, kanten, prachtmeubels, enz. enz. De loten zijn te bekomen bij Oscar Taeymans, Groote Markt, 8. De waarde van de loten bekomt men in schrijfpapier en postkaarten. Men zeg het voort. KUNSTTENTOONSTELLING Wij vernemen met genoegen dat de Aalstersche Kunstkring dit jaar, met Kermis, zooals op vroeger jaren, eene tentoonstelling van schilderijen en toegepaste kunst op touw zet. Buiten de leden, welke ons hunne schoon, ste en nieuwe werken zullen te bezichtigen geven, zat de kring Lijzonder gekende kun stenaars uitnoodigen. De kunstkring koopt jaarlijks eenige ten- toongestelde werken aan, dewelke uitgelot worden ten voordeel» der Eeroleden; een kunstconcert wordt hen eveneens aangebo den in het lokaal der tentoonstelling. De personen welke verlangen Eerelid te worden en daartoe geen uitnoodiging kregen zijn eerbiedig verzocht er kennis van te ge ven aan de Heeren F. Callebaut, voorzitter, of aan Jan Van Malderen, secretaris, School straat 18, Aalst. GEERAARDSBERGEN 19 Juni. Boter 0 a 10; Eieren 0,35 a 0,40; Aardappe len 60 a 70. Hoornvee te koop gesteld: Melkkoeien 50 Vaarzen 46; Jonge Ossen 10; Stieren 10; 490 Viggenen fr. 130 a 225. DENDERMONDE 19 Juni. Melk koeien 2400 a 5200; jonge ossen 250 a 4350 Vaarzen 1400 a 2350; Aardappelen 65 a 75; Boter 11,00 a 12,00; eieren 0,40 a 0.50. DE ITALIAANSCHE VORSTEN NAAR DENEMARKEN, Rome 20 Juni. lledöf morgend zijn de Italiaansche vorsten in gezelschap van M. Schanzer, minister van Buiten- landsche Zaken, naar Kopenhagen vertrokken. Zij zouden daar Woensdag namiddag aan komen. DE FRANSCHE TROEPEN VERLATEN HOOG-SILEZIE. Kattowitz, 19 Juni. De Fransche bezettingstroepen hebben heden morgend Kattowitz ontruimd. Morgen be gint de ontruiming de ontruiming der tweede strook. BLOEDIGE BOTSINGEN IN DUITSCHLAND. Kemniti, 19 Juni. Verscheidene Nationalistische vereenigingen hadden eene betooging ingericht aan den voet van het standbeeld van Bismarck. Zij werden daar door de communisten die eene tegen betooging op touw hadden gezet, aangevallen. Een bloedig gevecht ontstond en 10 personen werden levensgevaarlijk gekwetst. Ook te Padewant, alwaar de nationalisten eene belooging hadden op louw gezet ter eere van maarschalk von Makensen, had eene bloedige botsiDg met de communisten plaats* DE CONFERENTIE VAN DEN HAAG. Den Haag, 20 Juni. Hedeh morgend werden de besprekingen over het aanduiden der voorzitters der versohillige kommissiën eo onderkommissien voortgezet, s' Middags was er dienaangaande nog geen overeeukomet getroffen. DE DBITSGHE NIJVERAARS EN DE GEDWONGEN LEENING. Berlin 20 Juni. De grootniiverheid van Duitsohland had hier eene groote vergadering belegd, om de ge- dwongen leening welke door het Dnilsch gouvernement ontworpen werd te bespreken. Al de redenaars waaronder het Reichstaglid Derburg, verklaarden zioh legen het ontwerp. Ook de Tacgliche Rundschau verklaart dat (de gedwongen leening in den huldigen vorm onaanneembaar is. BureelStadhuis Telefoon N. 20 KOSTELOOZE PLAATSING De bureelen zijn open van 9 tot 12 ure en van 2 tol 5. Des Zaterdags gesloten 'a na- middags om 4 ure. Bullelyn van den 46 Juni 1922. Vragen naar Werk: Paswerker, Buizenlegger. Autogeleider op de hoogte van herstelling Stoker voor Textielfabriek. Glanzer voor garenfabriek. Continuswerkslers voor Katoenfabriek Grondwerkers. Betonwerkers. Loodgieter (gast en halve gast). Schrijnwerkers (halve gasten). Leerjongens meubelmakers. Afleggers en spinners voor tabakfabriek. Voerlieden. Manceuvers, losse arbeiders. Worden gevraagd Breisters voor fijne en grove beenen. Stiksters voor soldalencostumen, thuis werksiers en atelierwerksters. Stiksters-thuiswerksters vr. onderbroeken Metsers voor Antwerpen en Brussel. Schrijnwerkers 2,80 lot 3,00 fr. per uur. Halve kleermakersgast. Schoenmakers, gasten halve gasten, op- pinners, leerjongens. Leermeisje voor schoenmagazijn. Leerjongens voor Pantoffelfabriek. Leermeisjes voor cigarettenfabriek. Landbouw werklieden voor de beaten voor Frankrijk. Duivenliefhebbersmaatschappij - Het Land van Aalst gevestigd in het Gravenhof bij P. Kieckens. Uitslag van de Prijsvlucht uit Vierzon op Zondag 18 Juni 4922. 1. Dauw, Appelterre 2. A. Boin, Aalst 3. Gies, Okegem4. Timmerman, Liede- kerke 5. Gebr. Goebert, Okegem 6. L. Haook, Aalst7. Sohockaert, idem 8. A. Pilate, idem 9. Ch. Roelandf, idem 10. Van Droogenbroeck, Teralphene 11. Brus- seel, St. Gillis 12. Van Nijverseel, Sl. Ca- Itiarina Lombeek 43. Roelandt, Aalst 44 Brusseel, St. Gilles 45. Van der Gey:.3t, Parycke16. G. Van Nuffel, Moorsel17. Fauquet, Massemen 18. Van den BraudeD, Okegem 49. Bracquenier, Oordegera 20. De Boiseleer, Aalst21. G. Jansegers, id. 22. Heirman, Zele. Het Bestuur. DE BANQUE D'ALOST vraagt goede be dienden voor Aalst en Sottegem. 595 LEERJONGENS worden gevraagd in het tabakfabriek Van de Putte, Vaart, 6 en 7, Aalst. 596 AANSTONDS GEVRAAGD vijftig goede hemdenmaaksfers voor fijne mans- hemden. Verzekerd werk geheel het jaar. Goed loon. Zich te bevragen 61, Bruaselschestraat, Aalst. 578 SPOEDIG GEVRAAGD meisje 14 a 15 jaar oud van den buiten, om kind op te pas sen. Zich aanbieden in den voormiddag Gazomeierstraat, 7, Aalst. WORDEN GEVRAAGD goede kousen stiksters ter fabriek G. Bosteels-De Smeth, alsook meisjes van 14 tot 16 jaar voor ge makkelijk werk. 458 AANSTONDS GEVRAAGD goede hand- macliienbreidsters voor machien 10 en 12 alsook meisjes van 14 tot 16 jaar voor boord jes te zetten. Zich te wenden fabriek Labor, Bergemeerscheslraat, 18 Aalst. 544 MEN VRAAGT goede schoenmakers als ook pantofiëlmakers, vast werk, bij Van Varenbergh en Van Recth, schoenfabrikanten St Janstraat, 62, Aalst. 570 TE KOOP Motocyclette F. N. in goeden staat. Te bevragen Kerkstraat 22 Aalst. Te koop gevraagd een exem plaar van de Geschiedenis van het Hospitaal, eerste en tweede deel, door E.H. J. Roegiers. Tegen billijke vergoeding. ¥0 dagelijks le bekomen in de Brou- l i werij Van der Schucren, Brabant- -lw w straat, Aalst, van 7 1/2 tot 9 uur des morgens. 569 Schoon en welgelegen renteniershuis, ge staan en gelegen Dendermondschensleenweg 50, Aalst, gekadastreerd sectio C, h. 100a, groot 2 a. 20 c. Den eigendom is in goeden staat van ona derhoud en bestaat op gelijkvloer! uit salon, eetplaats, verandak, keuken, achterkeuken, hof, provisiekelder, kolenkelder; op het eer ste verdiep 4 schoone slaapkamers; op het tweede verdiep insgelijks 4 slaapkamers. Zioh t9 wenden bij de heeren Notarissen De Vis en Meert of tot den verkooper, 22, Ajuinstraat, Aalst. 574 XE BORSBEKE De Notaris DE VUYST te Borsbeko, zal ten verzoeke der kinderen Wynan}, te Aygein,Berg, openbaar vorkoopen Op Maandag 26 J u n i, om 5 uren namid dag, (Zomeruur), ter herberg van den heer Pol. Van Melkebeke, te Aygem, Berg. Eene Behuisde en geriofüjke Hofstede met Boerenhuis, Paardenstal, Koeistal, 3 Varkens koten, Kieken- en Koolkot, Uoutstal, groote Schuur, Boomgaard en Tuin, gestaan en gele gen te Aygem, Berg of Sleye, sectie B, num. 827 823b, 824. gioot 32 aren 40 cent. Onmiddelijke ingebruiktreding. Boom- Haag- en Lochtingsprije 650 fr. Bovendien haeft den kooper het recht van iu pacht to nemen den Meersch er rechtover en on geveer 2 hectaren Landen Meersch. OpDijnsdag 27 J un i, om| 9 ure voor middag, (Zomeruur) ten hove hiervoren aange duid (ontvangst bij Leonard Beerena) al hetgene ten hove te bevinden Huis'meubolen, Landalem, Beestialen zooals 3 bekalfde Meikoeien en Vaars, 2 Runders, 1 Kalf, 1 schoonen jongen Trekhond, 50 Kiekens. 2 Hanen, 75 jonge Kiekens, groote hoeveelheid Eiken, Olmen Planken, 30 koopen mest en vruchten te velde enz, *581 TE ERPE De Notaris MEERT, te Erpe, zal op Dijnsdag 4 Juli 1922, om 10 ure voormiddag, ter herberg van de kin deren Corael, te Aalst, Keizerlijke Plaats, openbaar verkoopen Een schoon Renteniersbuis, ten vïcrkaolde aan de Keizerlijke Plaats, 55, sectie A, n. 1926a2 en 192Gd, groot 8 aren 52 centiaren. Ingebruiktreding met 15 Septem ber aanstaande. Dit huis geelt uitgang op eene straat leidende naar de Geeraerds- bergscbensteenweg en is zichtbaar den Zondag 25, Maandag 26. Dijns dag 27, Donderdag 29 Juni van 10 tot 12 ure voormiddag, 572 VIT TER HAND TE KOOP met onmiddelijke ingebruiktreding. Magazijn en twee woonhuizen, Gheeraerda» straat, nrs. 5 en 6. UIT TER HAND TE KOOP een welgele gen huis in de Maanslraat, 35, te Aalst. Onmiddelijke ingebruiktreding. 557 TEAALST De Notaris Oscar TIBBAUT zal op Dijnsdag 11 Juli 1922 om 2 ure namiddag, ter herberg gehouden door ded heer Bmiel Van den Bossche te Wichelen, Heyde, openbaar verkoopen Een perceel Zaailand te Wichelen Heyde, aan de «Sammekensplas sectie B, num. 1035a, groot 6 laren. Gebruikt door den heerRené Van der Putten on Dame Franciscus Van Caenegem. 589 De Notaris Oscar TIBBAUT zal op Donder dag 13 Juli 1922, openbaar verkooppn te 3 ure namiddag ter herberg van den heer F. De Saede» leer, - In den Nieuwen Schaepstal te Aalst» Schaarbeek, Gentschen Steenweg. Stad Aalst. 1. Een Woonhuis met Grond aan den Gent» sclion steenweg, nummer 144, sectie C, num. 1240f en deel van 1240c, groot 3 a. Ic. Bewoond door René Bogacrt. 2. Eeen Woonhuis alsvoren, num. 146. sectia C, num. 124ucen deel 1240c, groot 3aren 04 c. Bewoond door Prosper Van Cooningsloo. »3. Een Woonhuis alsvoren, num. 148, sectie num. 1240d en deel van num. 1240 o, groot 10 a.57cent. Bewoonden gebruikt door Frans Bayens. 4. Een perceel Zaailand lossende langsover koop 3 totaan den Gentschonstoeuweg, sectieC deel vïln nummer 1240c, groot20 aren 0,7 cent. gebruikt door de heeren Van Cooningsloo en Baeyons, WW

De Volksstem | 1922 | | pagina 3