1 C2s:^s:o -j Vs'g-Iïgriegda dstisfra? Priesterlijke Benoemingen IV?. Petrus Duwez Boetstraffelijke Rechtbank van Dentbrmonde Samson Kina Laatst®ES©B*ieht©?a pes» Tslefsera Kredietopeningen STADSNIEUWS Sport Banque d'^lost Alle Baak- en Beursverrichtingen Goede Beleggingswaarden ns Brandkasten van af 15 Frank s. Spaarkas 4 t. h Wij heube:i destijds lie t vreeseiijlc "draina gemeld, (Tat in Januari Iaatetle- iden te Bois Mo Way (Frank rijk) gcbeur- jde. Zckr ron IIuquct, écu ellendeling, die Vrouw en kaderen onophoudend inits- handclde, en steeds met zijne gebureh in |wist leefde, verdronk er Vnaclis zijne ,vicr kinderen in eenen poel, omdat zijne .vróuw de cclitsehoiding aangevraagd Jiad. Het monster bekende de gruwelijke misdaad en voegde er bij dat. bij deze gepleegd had om zijne vrouw te plagen Donderdag verscheen hij voor het As sisenhof der Cotes du Nord. Zijne vrouw Verscheen cr als getuige en verhaalde er al wal zij me haren man had uitgestaan doeh dat zij nooit had durven denken! dat hij zijne kinderen zou vermoord heb ben. IIij heeft viermaal den dood ver diend riep zij snikkend uit. Dc ellendeling werd dan ook tot de dood stra f verwezen Toon het celrijuig buiten het justi- Ciepalies kwam met den veroordeelde, stonden daar ruim 2.000 menschon die den ellendeling uitjouwden en hem wil den lynchen. De gendarmen moesten aillcrkrachtdadigst optreden en het duur de geruimen tijd vooraleer het rijtuig kon bevrijd worden. De voerman legde de zwefep over de paarden en langs een omweg reed de kar naar de gevangenis. Het was hoog tijd v;ant de menigte, hevig opgehist, zou het voertuig omgeworpen, den ver oordeelde er uitgehaald en hom moge lijk aan sukken gereten hebben. BISDOM VAN GENT Zijne Hoogwaardigheid de Bissohop heeft benoemd Onderpastor te Landegem den E. H. De Cock, id., te Madielen le Oordegem den E, H. Van de Calseyde, priester in het Semi oaric. Men verzoekt ons 't overlijden te melden van Eohtgenooi van Dame HENRIETTE VAN IWOL geboren te Aalst den 10 October 1872 en aldaar bij ongeval overleden den 7 Juli 1922 Lijkdienst en begrafenis Dijnsdag 11 Juli om 9 1/2 ure, in de kerk van Si Marlinus. De Vrouwmis onder de Vigiliën. Vergadering ten sterf huize St Jobstraat 123, om 9 ure. De Dertigsten zullen later aangekondigd wordon. De Rozenkrans zal gelezen worden in de Kapel van St Job, Zondag 16 Juli,om 1 1/2 u Vrienden en kennissen die bij vergetelheid geen doodbericht omvangen hebben wordeu verzocht dit als dusdanig te aanzien. AFTROGGELAAR. Op 20 Januari 1922 bood zich ten bureele van de firma Schotte te Aalst, een jongeling aan, zeggende de zoon te zijn van een der klanten. Hij over handigde aan den heer Schotte Hippoliet een brief zoo gezegd geschreven door zijn vader, waarin deze eene bestelling deed van twaalf dozijnen zwarte box-calfvellen. Hij vroeg of hij onmiddelijk een dozijn van die vellen kon mederiemeD, hetgeen hem werd geleverd, ter waarde van een duizend franken. Nadien kwam het uit dat de klant der bovengenoemde firma hoegenaamd geene bestelling had gedaan, er» dat de firma Schotte het slachtoffer had geweest van een behendige aftroggelaar. Het onderzoek bewees dat de aftroggelaar •en zekere Quanjel was geboortig van Hal tegen Brussel. Deze die aan zijn proefaluk niet is bekent de feiten ten zijnen laste ge legd. Hij word verwezen in eene gevangen zetting van zeven maanden en in eene geld boete van drie honderd frank. Op aanvraag van het openbaar Ministerie wordt zijne onmiddelijke aanhouding bevolen. EEN ONGELUKKIGE SLAG. Tijdens eene ruzie, die ontstaan was tusschen de ge naamde Peers... Marie Sylvie, van Aalst en De Mol Joanna, gaf eerstgenoemde aan de tweede zulkdanigen slag in het aangezicht, dat deze eenigen tijd nadien overleed. Het onderzoek niet bewezen hebbende dat de oorzaak van den dood moest toegeschre ven worden aan dien slag, maar dat het mo gelijk was dat het slachtoffer bezweken was aan een bloedopdrang, wordt Peers... Marie Sylvie verwezen in eene geldboete van drie honderd frank. AUTOONGEVAL. V. V. te Aalst had op 2 Mei 1922 eenen zekeren Parewyck Fr. die per velo was, aangereden met zijnen auto. Deze had het rijwiel aangeraakt met het achterwiel. Beklaagde, die het slachtoffer met zijnen auto naar huis gevoerd heeft en hem behoor lijk heeft vergoed, beweert dal het ongeluk loe te schrijven is aan de onmogelijkheid waarin Lij rich bevond van op tijds te remmen Hij zelf was met zijn auto in eenen gracht Ie recht gekomen na het ongeval. V. V. wordt vrijgesproken na pleidooi van M. Bo steels, advocaat te Aalst. jracques Neef», Antwerpen. 29375-3 Don Paardenprijskamp van Aalst is iiigcnelit in 1888 door eenige liefheb bers van Aalst en. omliggende. Slechts twee zijn er nog van in leven en ma ken-nog steeds qecl van'liet uitvoerend komitcit, het zijn de heeren Camille Cob- baert, oud-Burgemeester van Iddergem en Gustaaf Matthijs, oud-Burgemeester van Hofstade. Die heeren'vertellen ons dat ze zich te dien tijde gelukkig acht ten als ze tien u vijftien paarden op hun nen prijskamp kregen. Die tijden zijn veranderd dank aan de onverpoosde werking van de bestuurleden en ook de ondersteuning van het Stadsbestuur. Na den oorlog heeft het uitvoerend komi- teit zijn werking hernomen onder het voorzitterschap van den heer Edouard Van den Steene, en heden mogen wij ons verheugen in de opkomst van talrij ke paarden uit alle hoeken van Vlaan deren, Brabant en zelfs Antwerpen. Die opkomst is ook te danken aan de grondige kennissen en de onpartijdig heid van de Jury, waaronder leden die ook deel maken van de landelijke prijs kamp te Brussel Toen wij om inlichtingen gingen war ren de volgende paarden reeds ingeschre ven, en nog altijd kwamen er nieuwe inschrijvingen binnen le Kategorie vier en meerjarige mer- rien, 41 inschrijvingen. 2e Kategorie: drijjarige Merrien, 15 inschrijvingen. 3e Kategorie: tweejarige Merrien, 30 inschrijvingen. Hengsten jaarlingen 4e Kategorie inschrijvingen. 5e Kategorie inschrijvingen. 6e Kategorie: Merrien jaarlingen 28 Hengsten zuigelingen, 33 inschrijvingen. 7e Kategorie Merrien zuigelingen 28 inschrijvingen. Verders waren er een goed honderd tal handedspaarden ingeschreven. We moeten hier een welverdiende hul de brengen aan het komiteit van de paardenmarkt en prijskamp en we druk ken de hoop uit dat die heeren standvas tig zullen blijven werken om den paar- denprijskamp van Aalst meer en meer te doen groeien en bloeien, we druk ken ook de hoop uit dat de stad hare ondersteuning een weinig vermeerdere zou, 't ware goed geplaatst geld. Hieronder volgt den uislag van den prijskamp le Kategorie. MERRIEN van ten min ste 4 jaren Buiten Prijskamp. Bekroond in 1922 le Prijs Gouden Eermetaal, M. Alfons Berlengce, Aspelaere. le ï*rijs. Gouden Prachtmetaal en 30 fr. N. 25, M. Remue Cyrille, Appeltere; 2e Prijs. Gouden praehtm. en 25 fr. N. 7, Wed. Van dér Stookt-, Oultre; 3e Prijs. Zilveren praehtm. en 20 'fr. N. 23, De Proft-, Brusseghem 4e Prijs. Zilveren praehtm, en 15 fr. N._33, Van der Meeren. Opbasselt. 5e Prijs. Zilveren pmchtin. en 10 fr. N. 3 Wed Van den Steen, Vleckem; Ge Prijs. Zilveren praehtm. en 10 fr. N. 38, Meersman A., St. Lievcns-Essche 7e Prijs. Zilveren praehtm. en 10 fr. N. 1, Berlengie Alfons, Aspelaere. 8e Prijs. Zilveren praehtm. en 5 fr. N. 36, Van der Maeren A. Resseghem; 9o Prijs. Zilveren praehtm. en 5 fr. N. 9, Meersman" A., St. Lievens Essche; 10e Prijs. Zilveren praehtm. en 5 fr N. 26, Remue C. Appelterre. 2e Kategorie. Driejarige MERRIEN le Prijs. Gouden prachtmetaal en 25 fr. N. 14, Kentane J.-B., Smeerhebbe 2e Prijs. Zilveren praehtm. en 20 fr. N. 3, Wed. Heireman, Oultre 3e Prijs. Zilveren praehtm. en 15 fr. N. 12, Martin Désiré, Velsique-Rudders- hove 4e Prijs. Bronzen praehtm. en 10 fr. N. 1, De Meyst Frans, Herdersem. 5e Prijs. Bronzen praehtm. en 10 fr. N. 15, Meersman A., St. Lievens Essche; Bijgevoegde prijs. .le Prijs. Bronze Eeremetaal zonder geldpremie, N. 9, Sienaert Edouard Aygem. Se Kategorie Tweejarige MERRIEN le Prijs. Gouden Prachtmetaal en 20 fr. N. 52 Berlengie A., Aspelaere 2e Prijs. Zilveren praehtm. en 15 fr. N. 24, Beygaert F., Nieuwerkerken 3e Prijs. Bronzen praehtm. en 10 fr N. 22, D'Haese H., Hillegem; 4e Prijs. Bronze praehtm. en 5 N. 23, Kentane J.-B., Smeerhebbe 5e Prijs. Bronze praehtm. en 5 6 Prijs. Bronze Eeremètaal en 5 fr. N. 20, Coorcman Ernest, Nederhassclt; 7e Prijs. Bronze Kercmetaal en 5 fr. N.28, Droeshout- Pb. Erembodcgem 8e Prijs. Bronzen Eercmetaal en 5 fr. N. 18, Heylesonne, Smeerhebbe; le Prijs. Gouden Prachtmetaal cn 20 fr. -N. 25, De Coster J., Baesrcde. 2o Prijs Zilveren praehtm. en 15 fr. N. 2, Ringoot Ein., Nieuwerkerken. t 3e Prijs. Bronzen praehtm. en 10 fr, N. 30, Do Booek Philemon, AJst; 4e Prijs. Bronze praehtm. en 5 fr. N. 17, Berlengie Alfons, Asoelaere 5e Prijs. Bronze praehtm. en 5 fr. N. 6, Van de Velde P. Nieuwerkerken; t 6e Prijs. Bronze praehtm. en 5 fr. N. 22 Cooreman Hip., Denderhautem 7e Prijs. Bronze praehtm. er. 5 fr. N. I, De Brueckor Gust-. Aelst 8e Prijs. Bronze praehtm. en 5 fr. N. 16, Eeman René, Iddergem; 9e Prijs. Bronze praehtm. en o fr. N. 27, Keymolen Frans, Hofstade 10e Prijs. Bronze praehtm. en 6 fr. N. 20, Schouppe Gustaaf, Aygem. Bijgevoegde prijzen le Prijs. Bronze Eeremetaal zonder 'geldpremie. N. 9, Cobbaut R., Zonnegem 2e Prijs. Bronze Eeremetaal zonder geldpremie, N. 33, MeersmanA., St. Lie vens Essche. 7e Kategorie MERRIEN Zuigelingen le Prijs. Gouden Prachtmetaal en 20 fr., Wed. Heereman, Oultre 2e Prijs. Zilveren Praehtm. en 15 fr. 3e Prijs. Bronzen praehtm. en 10 fr. N. 19, Van der'Bracht, Woubrechtegem; N. 25, Ooppens Louis, Erembodegem 4e Prijs. Bronzen praehtm. en 7 fr. N. 27, Meersman A. St. Lievens Essche 5e Prijs. Bronze praehtm. en 5 fr. |N. 2, Meersman A. St. Lievens Essche; 6o Prijs. Bronzè praehtm. en. 5 fr. N.l, Wed. Constant, Haelt-ert; 7e Prijs. Bronze praehtm. en 5 fr. N. 24, De Schrijver P. Denderhautem 8e Prijs. Bronze praehtm. en 5 fr. N. 6, Wed. Wellekens, Kerkxken 9e Prijs. Bronze praehtm. en 5 fr. N. 13. Remue C. Appeltene; 10e Prijs. Bronzè praehtm. en 5 fr. N. 16, De Clippele V. Woubrechtegem Bijgevoegde prijzen le Prijs. Bronzen Eeremeiaal zonder geldpremie. N. .22, Van den Steen R Haeltert. 2e Prijs. Bronzen Eeremetaal zonder geldpremie, N. 17, De Clippele Leo, Woubrechtegem. DIEVENBENDE AANGEHOUDEN TE HASSELT. Hasselt 8 Juli. Ten gevolde iler talrijke diefstallen onlangs gepleegd te Hasselt-en in den omtrek, heeft de gendarmerie van Hasselt, zes kerels aangehouden die reeds dikwijls véroordeelingen ondergaan hebbeu en bij wie velos, kleerslolïen, enz., alios van diefte voortkomende aangeslagen werden. Hel aangeslagene heeft ecno waarde van verscheidene duizenden franken. DE GULDENSPORENSLAG IN DEN PROVINCIALEN RAAD TB ANTWERPEN.— Antwerpen 8 Juli. Na eene lange bespreking heeft de provinoiale raad van Antwerpen gisteren avond é'en voorstel ingediend door een lid dor frontpartij aangenomen. Volgens dit voorstel zal dc 11 Juli, verjaardag van den slag der gulden sporen als ollicieele foost-- dag aanzien worden en zal de provincieraad niet zetelen. De provinciale ambtenaars zulleim verlof hebben en de Leeuwenvlag zal op het provinciaal hotel geheschen worden. Voor de punten welke niet tol de bevoegdheid van het provinciaal bestuur beiiooren zal toelating gevraagd worden aan het gouvernement. DUITSCHLAND KLAAGT. Londen 8 Juli. Volgens Daily News zou Duitsch- land de Verbondenen verwittigd hebben, dat hit onmogelijk 2 miljoen ion kolen per' maand kon leveren. Duitsehïand vraagt dat dit bedrag op 1,430,000 ton zou bepaald worden. fr. fr. 9, Heylesonno, Smeerhebbe 6e Prijs. Bronze praehtm. en 5 fr. N. 30, De Vos Fr. Hcrzele; 7e Prijs. Bronze praehtm. én 5 fr. N. 29, De Clippele V. Woubrechtegem. ie Kategorie Hengsten Jaarlingen le Prijs. Gouden Prachtmet. en 15 fr. N. 7, Martin Desire, Vilsieque 2e Prijs. Zilveren praehtm. en 10 fr. N. 1, Cortvriend E., Iddergem. De andere prijzen zijn niet- toegekend daar de tentoongestelde paarden de noo- dige vereischtcn niet vereenigden. 5c Kategorie MERRIEN Jaarlingen le Prijs. Gouden Prachtmetaal en 15 r. N. 26, Keymolen F., Herzele. 2e Prijs. Zilveren praehtm. en 10 fr. N. 16, Wed. Van der Stuyft-, Wegtrem. 3e Prijs. Bronzen Praehtm. en 7,50 fr. 23, Gebroeders Bruylant, Aalst; 4e Prijs. Bronze praehtm. en 5 fr. N. 22, Sienaert E, Aygem. 5c Prijs. Bronze praehtm. en 5 fr. 17, Van Ilecke rlorent, Wiebel en; TE AALST van Dinsdag namiddag in het Stads park, had zulken grooten bijval, dat het getal ballons onvöjdoendé was, om aan eenie<icr dc gevraagde ballens te vct!ee nen. 1 ZONDAG NAA1TDDAG van 3 tot 6 uren zal den' plTjskamp mét de lucht ballons voort gesel; worden, waaraan al de kinderen tot 16 jaar oud kunnen deelnemen; aan den ingang van het Stadspark zifRen Laarten voor de bal lons kunnen aangekocht worden. Om de goede orde te behouden cn dc ballons in groep te doen opstijgen heeft de inrichtings-kommissde de noo- dige maatregelen- genomen welke eenie der zul In bevredigen. De oudei's die met hunne kinderen jeen aangenamer! namiddag willen door brengen zullen nogmaals dit feest wil len bijwonen in het Stadspark en daar in groot getal aanwezig zijn. P.S. Heden Zaterdag waren reeds vele kaarten die aan de ballons gehecht waren naar het Stadhuis van Aalst te rug gezonden, daaronder zijn cr talrij ke die in Holland, zelfs in Duitsehïand en Denemarken waren neergedaald, waarvan de Numrqers en de plaatsen van aanlanding in de Stedelijke bladen af gekondigd worden. De Inriehtingskommissie VERVOLG VAfl DEN UITSLAG 54 Schack N. B. Holland 1430 Rceshof Tilburg id. 531 Hoesch bij Os id. 378 Klazieneveen Pr. Drenthe id. 1405 Vijfhuizen Alphen N. B. id. 1208 951 1082 1599 1072 60 1045 576 170 723 1057 1091 1696 1199 1293 919 1542 1502 670 1290 83 283 628 N. Bacn-le Nassau id. Vlymen N. B. id. Moergestel N. B. id. Alphen gem. Appeltern id. Boxtel id. Markelo Oveiysel id. Vorden Gdderland id. Klazünaren Drenthe id. Deventer id. Markeloo id. Barmstedt Holstein Duitsehïand Mombad Holstein id. Hulsen bij Haselünne id. vSpakn bij Sogel Hannov. id. Datum (Ungen) Ems id. Ilcisc Kreis Geistemunde bezirk Bremen id. Li ener bij Lindern Oklenb. id. Biene op Lingen a/d Ems id. Edenecht Oldenburg id. Jlerzherm 4 km. van Gluckstadt id. Lühdcn bij Unite Hannover id. Itterbeck grafsch. Bentheim id. G'illclye Denemarken Ulsteyn par Rismie Kui lenborg Denemarken 283 i< op eiaten door een leerling van de tótadscliool, Kat. ZONDAGRUST. Zondag 9 Juli zal alleen open blijven, van 's middags tot mid dernacht de dienstdoende apotheek van M. Van Caelenbergh, Leopoldstraat. HET STADSBESTUUR laat weten dat de refnigheidsdienst van Dinsdag 11 Juli, zal gedaan worden Maandag 10 Juli. De Schepeue van Openbare Werken. VRAAGT BIJ UWEN KRUIDENIER de Suikerijpeeè'n De Rycht Cis, merk Dr'apeau 9367 BELANGRIJK BERICHT. Inge volge de in toepassing gebrachte wet be- -trekkelijk dei onvrijwillige buiten bezit stelling van titels aan drager, kan men bij nalatigheid van nazicht, liet eigen domsrecht op die titels verliezen. De Banque Centrale de la Dendre, 20, Nieuwstraat, te Aalst heeft eenen bijzonderen dienst ingericht, die zich kosteloos gelast, met een regelmatig en nauwkeurig nazicht van de nummers, voor deze harer klienten welke haar hun ne titels toevertrouwen in OPEN BE WARING. 701 Bijzonder aanbevolen. DOODELÏJK ONGELUK. Den ge naamd# - Petrus Duwez, oud 50 jaren, wo nende St Jobstraat, kwam Vrijdag rond 5 ure 's avonds naar huis gereden met eene drie- wielkar, geladen met hooi. Wanneer hij de poort van zijn huis inreed, viel hij door eene verkeerde beweging met het ongelukkig [gevolg dat de kar hem dwars over den hals reeDuwez bezweek kort nadien. Het .slachtoffer laat eene weduwe met twee kin deren achter. ZATERDAG AANSTAANDE, 2de Zatredag der maand, zal Volksvertegen woordiger Van Nieuwen hove, zijnen zitdag houden in den Katholieke Kring, Groote Markt, 26, te Aalst. HET MUSEUM VAN OUDHEDEN in'het oü«l-s!a<lbuisial toegankelijk wezën voor liet publiek de vijf,eerste kermisdagen on deejrop \o)gende Zondagen van 10 uren voormiddag lot 1 uur namiddag en van 3 tot 6 ure s' na middags. Nationalen Strijdersbond Afdoeling Aalst 'f Land van Riem huldigt op 9 Juli, dus toekomende Zondag, hare nieuwe vlag in. Ter dier gelegenheid noodigt het bestuur (N. S. B al zijne leden uit deze plechtigheid te willen bijwonen. Gelief te vergaderen ten 'okale Jules Verspaille, 65,"Leopoldstraat te 10 uur. Het Bestuur. PROGRAMMA VAN 't CONCERT, te ge- ven door de muziek afdeeling - Kunst en Vermaak Groen Kruis, onder de leiding an de lieer Poiidcor Barrcz, op Zondag 9 Juli om 8 ure s' avonds, Groote Markt. 1. Le petit brave volontaire marche- militaire J. Breckker. Flolte de perles, grande ouverture Ad. Saulinerie. 3. Italia, valse Max Graziani. 4. Caprice Rustique, Fnntaisie, J. Breckker. 5. La Souveraine, ouverture W. van Perk Dans le Pare, mazurka, Aug. Eenhaes. 7. Lo gavot coquelterie, E. Deneufbourg. De Katholieke Viaamsche Moisjssbond' De Detiderielia biedt de Viaamsche bevolking van Aalst cn omstreken op 11 Juli. te 6 uur 's avonds, in de zaal »an het Belfort een feest met too- neeluilvoering aaD. De feestrede zal uitgesproken worden door den zoo gunstig gekenden redeneer den heer Berlen Pil. Alle Vlamingen zijn welkom Viert onzen Vlaamschen Hoogdag ATHLETISCH FEEST. Zondag 16 Juli, om 3 J/2 uur op het plein van Eendracht V. G. Aalst. Hieronder geven we het programma van het Athletis.ch feest gegeven door Eendracht V. C. féést aan hetwelk verscheidene der bijzonderste sportkringen van 't land, zullen deelnemen. Schaal Luitenant Fiutz Pape. 100 meters Snelloopen. 800 meters 15O0 meters loopen. Hoogte springen. Verte springen. Gewioht werpen. Schijfwerpsn. Spies- werpen. Als wedstrijd niet voorde schaal tellende. 400 en 100 meiers loopen. 800 meiers Aflcssingakoers (4x200m.j Polsstokspringen (Hoogte springen mei polsstok). DISKONTO- KANTOON der Nationale Bank van België, te Aalst, Diskonto intrest Aangenomen wissels 4,50 t. b. Warenbrioven (warrants) 4 t. h. Niet aangenomen wissels 5 t. h. De ledeo van gezegd kantoor houden zich alle werkdagen, om elf ure, Ier beschikking der belanghebbenden, ten bureele KEIZERLIJKE PLAATS, 34 waarmen aangaande voornoemde bewerkin gen alle inlichtingen kan bekomen, 2075 TOMAAT GOHSSavaa WIELRIJDEN: BE RONDE VAN FRANKRIJK Zevende ril: Luchon-Perpignan 333 l:m. De aankomst tePerpignan had in de volgende L* EXPOSITION d'ORNEMENTS pour les Eglises pauvres de Ia Belgiqae et de la Chine, au local de TEcole Proféssiönellè des Dames de Marie, rue de 1' Enseignement, aura lieu Dimanche prochain 9 Juillet de ld 1/2 h. k 12 1/2 et de 2 1/2 a 6 1/2'du soir. et Lundi 10 Juillet de 9 h. a midi el de 2 a 4 h. Enlreé gratuite. DE TENTOONSTELLING DER KERK GEWADEN voor de arme Kerken van Bel- gie on de missiën van China zal open zijn voor het publiek ten lokale der Damen van Maria, Beroepschool, Zondag 9 Juli van 10 1/2 u. tot 12 1/2, s'namiddags van 2 1/2 lot 6 1/2 u. en Maandag 10 Juli van 9 lot 12 en van 2 tot 4 uren. Ingang vrij. MARKTPRIJZEN VAN AALST Boter de kilo 9,00 a 10,00 Eieren het stuk 0,37 a 0,39 224!Viggens, 't koppel 400 a 420 Kiekens het koppel 18,00 tot 20,00 Konijnen de kilogr. 4,50 a 5,00 Ossenvleescb met beenderen de k.6,00 a 7,00 idem zonder beenen 7,00 a 8,00 Vaikci.svlcesch 0,00 a 9,001 orde plaats. O. M. 1. Alavoine 12 05 43 2. Tiberghiep id. 3. Lambct id. 4. Masson id. 5. H. Heusghem 12 07 3T 6. Sellier id. 7. Thys, 12 08 29 8. Despon tin 12 09 55 9. Muller 12 21 29 10. Leenaers 12 21 40 11. Degy 12 47 04 12. Rossius 12 51 09 13. Gay id. 14. Beeckman id. 15. Matton id. 16. Cl'.ristophe 12 52 29 17. Alencourt - 13 04 16 18. L. HciiSghem 13 08 23 19. Pelletie id. 20. Sanlbia id. 21. Nerapon id. 22. Sala, 13 12 48 23. Rière 13 14 09 24. Standaert 13 32 58 MEN VRAAGD tc huren of te koop, een renteniershuis, Stad Aalst. Schrijven Piette, Conducteur van Bruggen en Wegen, Gram- mont. 706 MEN VRAAGT bekwame plafonneurs ter Firma F. Peynsaert en Zoons. Zich le wen den ten bureele Vrijheidstr. 39, Aalst. 693 MEN VRAAGT een goedé waschvrouvr om bulten huis le wasschen, Lange Zout- straat, 29, Aalst. 69Ö MEN VRAAGT goede pantoffelstiksters bij Frans De Neef, Kleinen Bolleweg, 10. Hoogste loonen verzekerd werk. 716 MEN VRAAGT een deftig en leerzaam meisje van 16 tol 18 jaar oud, om in huis houden te helpen. Zich te bevragen, Aalst, 5, Boterstraat. 713 GEVRAAGD voor Frankrijk een huis houden voor den Landbouw verzekerd werk 't jaar door. Een ploeg om een dorschmachien te veI-> gen werk tot April. Schrijven aan Louis LannooVillers en Vexin (Eure). (i Fr. in zegels voor antwoord), 682.

De Volksstem | 1922 | | pagina 2