Edele Zelfopoffering JBniief® en hanigs zs&ken- p reülc? Wisseiagent op de viiiehi Gemeente Wetteren Weenie Erpe Landbouwonderwijs iieeesana leisvaart naar 0. L Vrouw van Laardes M. J. Van Nuffel 20.00 Laatste pes11 T©lef®an Kredietopeningen Abdij Affligem STAOSHliUWS Banque d'Alosft Alls Bank- en Beursverrichtingen Goede Brandkasten van Beleggingswaarden 9i« af 15 Frank GIRIO 't Wit Stoopke DISKONTO- KANTOOR Spaarkas 4 t- h. Dniveuiieows GEMEENTE OTTERGEM Een brutale en handige zakkenroller Iieeft zijn slag geslagen in den sneltrein yan Marseille naar Parijs. Gebruik makende van de zoete rust, waaraan vele reizigers op de lange, war me reis zich hadden overgegeven, heeft hij drie hunner, die in een eerste-klas «tompartiment reisden, hun geld afhan- jïig gemaakt. De zakkenroller trof het goed, want ■behalve over een vasten slaap, beschik ten dc beroofden over goed gespekte beurzen. De drie heeren, twee groote kooplie den en een handelsreiziger, die het slachtoffer van den gauwdief geworden zijn, hadden in hun portefeuilles 300, 1800 en 1700 fr. Ter aanvulling van dit laatste bedrag, dat deil di$f mogelijk wat gering leek, is de handelsreiziger tevens van zijn horloge met ketting, een medailje en een gouden potlood beroofd. Van den dader is geen spoor ontdekt; de verdenking is echter gevallen op eon reiziger, die te Lyon in den trein is ge- jkomen en die na Lvon niet meer ge zien is; een tenger man, gladgeschoren en zeer elegant gekleod. -V Erge geruchten doen sinds eenige da gen de ronde nopens den financieelcn toestand van den wisseiagent C... van Brussel. Den 29 Juni laatst overhandigde M. B.., van Vorst, hom cene som van 6.673 fr. om loten der verwoeste gewesten te koop en. Hij kreeg een bordereel van aankoop 'der titels, maar vernam dat dezen niet gekocht waren. Er zouden een 15tal slachtoffers zijn waarbij sommigen die den agent van jde 10 tot de 20 duizend frank toever trouwd hebben. Wanneer zij zich bij hem aanboden öm hun titels of hun fondsen te eischen, kregen zij voor antwoord dat de finan cier naar den vreemde vertrokken was. Het onderzoek gaat voort. Op Zondag 27 Oogst aanstaande her denkt de Z. E. H. Kanunnik Cyriel No- tennan, do 25ste verjaring zijner aan- Btelling als Pastoor-Deken der gemeente Wetteren. Ter dier gelegenheid zal de gansche bevolking, welke haron Eerbiedwaardi- gen Herder hartelijk lief heeft, uit dank ©n achting grootsche jubelfeesten in richten. Te 9.30 wordt eehc Pontificale Mis ge celebreerd, met kanselrede van Z. D. H. Monseigneur Seghers, Bisschop van Gent. Te 11 ure Feestzitting in de groote zaal van het Werkmanshuis. Te 3 ure namiddag zal een prachtige Praalstoet do straten van het centrum doorkruisen, waarin, o. m. 16 Praalwa gens, 25 gekostumeerde groepen en dui zend deelnemers zullen voorkómen. Bond 6 ure uitvoering der Jubelkantate, Muziek van den h. Jules De Groote, woor den van den E. H. Onderpastoor De Paepe, met 400 deelnemers en volledig orkest. Daarna Consert door verechilli- ge muziekmaatschappijen en rond 9 ure ©en reusachtig Vuurwerk ter Groote Markt. Hunne Doorluchtige Hoogweerdighe- den Monseigneur Seghers, Bisschop van Gent. Waffelaert-, Bisschop van Brugge, iVan Bechem Bisschop van Carparia, be nevens talrijke hooge Geestelijkheid zul len de feesten met hunne tegenwoordig heid vereeron. Wetteren mag dien dag óp duizenden en duizenden bezoekers uit den omtrek rekenen. ïréfei Op 15den Oogst O. L. V. Hemelvaart, komt de gevierde en sympatieke leider der V. O. S. Dr. Verduyn. aan 't hoofd van zijne koene schaar, onze kerels van den Ijzer, naar Erpe, en zal er het vaan del, tolk van- leven en strijd om recht, overhandigen aan onze moedige holden uit Vlaanderens loopgrachten, de V.O.S.- sen van Erpe. Voor ons vrij bestaan hebben die jon gens hun leven veil gehad en de slijk- grond van Bach ten de Kuppe ge drenkt met hun bloéd. Daarom moet ieder Vlaming uit 't land van Aalst Dender cn Scheldestreek het als een duurzame plicht aanzien die feesten op te luisteren met zijn tegenwoordigheid, om aan onze wakkere V.O.S.een blijk te brengen van hulde en genegenheid. Op Past, Vlamingen die 't hart warm draagt voor 'fc heilig rwbt. Op 15 Oogst naar Erpe. Programma Om 3 u. stoet, vijf mu- zieken, achtien bonden. Om 4 u. Bede in open lucht-, drie sprekers. Gezellig samenzijn. Tijdelijke leergang van Landbouw en landbouwwerktuig kunde te Aalst Schooljaar 1921-1922 De lessen van don leergang van Land bouw en Landbouwwerkt-uigkunde verle den jaar te Aalst ingericht werden door een goed twintigtal leerlingen regelmatig gevolgd. Oudere en jonge lieden begin nen de waarde van een doelmatig vak onderwijs te beseffen. De vooruitgang in alle vakken en namelijk in den land bouw, de noodzakelijkheid voor den boer eindelijk de plaats te békleeden die hem in de samenleving toekomt, overeen komstig met de overgroot© belangrijk heid van zijnen rol in de maatschappij, doen meer en meer het onderwijs waar- deeren. Voegen wij er bij dat weinige landbouwscholen uit Belgie er zich mo gen op 'beroemen een kern van bekwam© en ondervindin-gsvolle leeraars te bezit ten, zooals de landbouwschool van Aalst. Het uittredend examen nam plaats op Donderdag 26 April in het Land- bouwerehuis te Aalst. Het bedroeg de volgende vakken Landbouwwerktuigkunde en electrici- teit, Landelijk recht en landmeten; Die renleer Boomkweek en hovenierderij Gezondheidsleer Algemeen© Begrippen van Landbouw Bijzondere teelten Boekhouden Hoenderteelt Doelmati ge bemesting. Eene jury samengesteld uit de HH. Bricöut, Staaislandbouwkundige en voor zitter, Beeckman, rustend schoolhoofd, Buys A. onderwijze/ Lion, id., Córnelis, rustend schoolhoofd, D'Haesse Frans, tuinbouwkundige, Baeyens E., oud-leer ling van Bergen, ondervroeg de leerlin gen. 13 jonge lieden bekwamen het di ploma door net Ministerie toegekend. De diploma© werden uitgerijkt door den heer Bricout, die in naam van den Heer Minister van Landbouw en Openbare werken, hulde bracht aan de bekwaam heid en verkleefdheid der HH. leeraars, de nieuw gediplomeerde gelukwenschté en in korte worden, het nut van het vak onderwijs deed uitschijnen. Hieronder geven wij den uitslag van het examen 1. Claeesens Maurice, 95 1/2 op 100 punten. Grootste onderscheiding. 2. De Bisschop Willem, 92 punt. id. 3. Bayens Felix 91 1/2 punten id. 4. Van der Vorst Jozef, 88 punten. Groote onderscheiding. Coppons Bené, 87 1/2 punten, id. 6. Coppens Jean 84 1/2 punten id. 7. Van Lierde Jan en De Vulder Fr. 83 punten, id. 9. Van Gyseghem Alex. 76 punten, On derscheiding. 10. Annaert Baymond 73 1/2 p. id. 11. Podevyn Jau, 73 punten id. 12. Puttcman Scbastiaan 70 1/2 p., id. 13. Vinck J., 60 punten. De. inschrijvingen voor den toeko menden leergang worden genomen bij den heer Bricout, Staatslandbouwkun- dige, Erembodegem. INSCHRIJVING TEN VOORDEELE DER ARME ZIEKEN VAN AALST 1st© LIJST Z. E. II. Kan. Roelan'dts Pastoor- Deken Fr. 50.00 M. F. De Hert, Burgemeester 100.00 Baron Rob. de Bethune 200.00 Burggraaf J. de Biolley 50.00 Moj. Wauthier 100.00 EE. PP. Jesuiton 50.00 Onbekend 50.00 Bar. Fel. de Bethune 30.00 Onbekend 20.00 Mevr. Meulen'bergli 20.00 Onbekend 20.00 Dr. Van Eegroo 10.00 M. Boeyé J. 10.00 M. Stichelmans W10.00 Dames van Maria 10.00 M. J. Braun 10.00 E. H. Foncke 10.00 M. Meulenbergh 10.00 E. II. Nachtegale 5.00 Onbekend 5.00 M. Wellekens 5.00 M. De Witt© 5.00 Onbekend 5.00 M. Limpens 6.00 M. De Naeyer 5.00 M. Meert 5.00 M. De Moor P,- 5.00 Onbekend 5.00 M. De Sadeleer 5.00 M. Verbrugghen. 5.00 M. Byl 6.00 M. Stevens 5.00 M. en Mad. Van Nuffel 5.00 Mej. Borreman 5.00 M. Baten 5.00 Onbekend 5.00 M. Ch. Van den. Bossche 6.00 M. Do Smedt 5.00 Onbekend 5.00 M. L. Jacobs 5.00 Mevr. De Paepe 5.00 Onbekend, 1 fr.; M. Van den Eyn- de, 1; Vrouwen secretariaat, 1; Onbe kend, 2; M. Van de Maele, 2; Mej. Pei- reboom 2; Onbekend, 1; M. De Veyl- der, 1,50; Onbekend, 2; Onbekend, 0,50 M. Van de Velde, 3; M. De Dyn, 2; On bekend 1; M. D© Vos, 2; M. Vaxi den Bergh, 1M. Liebaut,2; Onbekend, 0,50 M. Bombeek, 2; Onbekend, 2; Onbe kend, 2; M. Vernimmen, 2; M. De Veylder,l; Onbekend, 2; M. Elias, 1; Onbekend, 1Q&bclcendAM. Mathiou, 1; M. Thybaert,„2;'Onbekend 1; je. H. Verbelden, 2M. Van Dmogenbroebk, 2 M. Noteris, 1; Onbekend 0,50 Ml Van Cauwenbergk, 2; Onbekend, 1; Onbe kend, 1M. Francois, 0,40M. Kiekens, 2; Onbokend, 1; M. Hoeffelinck, 2; M. De Vriendt, 1; M. Van den Bremt, 1; M. Coppens, 1; Onbekend 1; M. Van Assche, 2; Onbekend, 0,25 Onbekend 0,50M. Eeckhaut, 1M. Leleu, 1MÏ De Nil, 2; M. De Truyer, 1; M. Stur- baut, 1; M. Van Assche, 2; M. Van den Bosch, 1; M. yan Schuylenbergh, 2; M. Vermeiren, 2; M. Willems, 1;' M. Troch,lM. Bayens, 1M. Van Nuffel. 1; M. Van Landuyfc, 2; Onbekend, 1; Mad. Corael, 3; M. Van Styvendael, 2; M. Van Huffeltaire, 1; M/Mallego, 2; M. De Wolf, 2; M. Van de Perre, 2; M. Capeau, 1; Onbekend, 2; Onbekend, 1; Onbekend, 2; Onbekend, 0,50; Onbe kend, 0,50M. De Neve, 1 fr. Te Samen fr. 1000.15 ('t Vervolgt.) PRESIDENT DE ALVEAR. Antwerpen 12 Oogst. De koning en de president der Argentijnsche Republiek, M. de Aivear zijn heden morgend om 9 1/2 are in auto aan de Berchemsohe poort te Antwerpen aangekomen. Daar werden zij opgewacht door den gou verneur, haron van de Werve en de Schilde, door burgemeester Van Cauwelaerl en», den heer g m entesekrutaris. Na de gewone voorstellingen nadorden twee damen en twee meisjes, uie aan den vorst bloemen en een smeekschrift overhandigden. Achtereenvolgens bezoclilon de hooge bezoekers de petroolinrmiiting, de magazijnen Kreglinger, alwaar de bijzonderste reeders der Antwerpsche haven voorgesteld worden. Na van op den wandel gang den heerlijken aanblik der Schelde genoten te hebben, bezocht men de inrichtingen der vriesdiensten, de drege dokken, de bassijns, enz. Aan de Berchemsche poort namen de hooge bezoekers afscheid om naar Brussel terug te keeren. Brussel, 12 Oosgt, M. Rkmcas, gezant van Argentina te Brussel, bood heden mid dag in bet gezantsohap een ontbijt aan ter eere van Koning Albert en den president der Aigentijnsohe'Republiek. IN IERLAND. Londen, 12 Oogst. M. Griffith, president der Iersche Republiek is heden morgend overleden. Dublijn, 12 Oogst. Officieel wordt gemeld, dat de nationale troepen voet gevat heb ben in Lork en reeds vijftig gevangenen maakten. De nationale troepen hadden zeven dooden en vele gekwetsten. De telegrafische betrekkingen lusscben Londen en Dublijn zijn onderbroken. MOORDDADIGE ONTPLOFFING. Fort de France 11 Oogst. In de buurt van Fort de France (Martinika) is eea stapelplaats van bnskruii in de lucht gevlogen. Er zijn talrijke dooden en gekwetsten. ROND DE CONFERENTIE VAN LONDEN. Londen 12 Oogst. De vergadering der ministers van financien welke gisteren avond, na het avondmaal gehouden werd, duurde tot na middernacht Zeven der punten door de Engelsche nata voorgesteld werden eenparig aangenomen. Heden morgend zouden de drie andere punten onderzocht worden. De eerste ministers zullen niet vergaderen, vooraleer de experteu hun verslag ingedient hebben. 30* Vervolg. Vader Milet, de eerlijke tn rechtschapen herbergier van Saint-Irun, was in hel vorige Jaar eensklaps aan een hartkwaal gestorven Zijn neef, een eenige erfgenaam, die den zelfden naam droeg, en die te Port d'Atelier een herberg had, welke niet te best ging, had dadelijk zijn zaak verkocht, en zstte dus nu die van zijn oom voort. Hij kende Pandolle niet, en Joannelte Dupont nog minder. Teen Pandolla da herberg binnentrad groelle Milet hem beleefd met de muts in de hand, en antwoordde op diens vraag naar de vreemde juffrouw Ik zal haar naar hare kamer brengen. Zij gingen naar de eerste verdieping, en Toor een der deuren in den gang blijvende staan, riep de gedienstige waard: Mejuffrouw daar is iemand voor u Daarna liep hij haas tig ïKiar beneden, om weer aanzijn werk te gaan. De deur werd geopend, Pandolle ging finnen. Jean nette slaakte een kreet van vreugde tn wierp zich snikkend in zijne armen. Met onbeschrijfelijken weemoed beschoaw- fle hij zijn jonge meesteres. Jeannetle was rreeselijk veranderd, haar wangen waren ingevallen, haar trekken verouderd, op haar voorhoofd waren reeds rimpels te bespeuren. Het verdriet en misschien ook armoede en gebrek bad een schromelijke verwoes ting aangericht. Dierbare Jeannstts, oegelukkig kind. sprak Pandolle met tranen in de oogen, zie ik u eindelijk weder O, gij ondeugend meisje, waarom zijt ge zoolang weggebleven zonder iets van u te laten hooren Hebt gij kunnen twijfelen aan de genegenheid van uw vriend Pandolle 0 neen, neen, goede Pandolle, ik twij fel aan u niet, antwoordde Jeannette. Waarom hebt gij mij dan niet geschre ven, om mijn te melden waar gij waart en hoe het u ging Ik durfde het niet doen. Dat was verkeerd van u. Maar wij zullen er niet verder over spreken ik weel nu wat mij te doen staat. Wat u te doen slaat? Wat bedoelt ge daarmede Wat ik daarmede bedoel? Dat ik u naar de lmeve zal brengen. Dat nimmer nimmer 1 riep Jeannette die door eon huivering 'werd overvallen. Jeannette, zijt ge bang, door uw va der slecht te worden ontvangen vroeg Pan dolle bedroefd, Ge gaat met mij, en uw vader zal u niet vreugde begroeten. Vreest ge dat hij u weder zal verjagen Hij zal het niet doen Bovendien, ik ben er bij, hij zou het niet durven doen. Pandolle, ge vergeet wat er is voor gevallen ge bedenkt niet dat mijn vader mij gevloekt en, na mijn geluk verwoestte hebben, mij tot een leven van lijden en el lende gedoemd heeft. Ik zal tot aan mijn dood het lot geduldig dragen. Zelfs als ik wist dat mijn vader mij vergiffenis wilde schenken, zou ik geen enkele poging doen om die te verworven integendeel ik zou haar weigeren. Joannetts, spreek zulke woorden niet, zeide de bedroefde Pandolle; Ja, ik zou haar weigeren, vervolgde zij opgewonden, want ik... ik wil niet verge ven. Ware ik niet verjaagd geworden uit het huis, dan zou ik het uit beweging verla ten hebben. Pandolle. nooit of nimmer zal ik een voet in mijns vaders huis zetten. Jeannette, gc weet niet hoe vreeslijk hij lijdt, hoe ongelukkig hij is. liet berouw verteert hem. Hij heeft het verdiend. Even wel. Pandolle, vergeet ik niet dat hij mijn vader is. 't Zou mij verheugd hebben als ik het tegendeel had gehoord als ik wist dat bij gelukkig was, (ViTvolgt.) PLECHTIGE OCTAAF TER EERE VAN O. L. VROUW VAN AFFLIGEM Beginnende met O. L. Vrouw Hemel vaart, 15 Augustus. Goddelijke diensten in de Abdijkerk der HH. Apostelen Petrus en Paulus. Maandag 15 Augustus, opening der plechtigheden. Kwartier voor drie ure Solemneele vespers en Lof. Dinsdag, 15 Augustus, O. L. Vrouw Hemelvaart, om half tienj Plechtige Hoogmis 's namiddags, kwartier voor drie ure, Plechtige veepers, Lof en Ser moen. De volgende dagen gedurende het Oc taaf om 9 ure Plechtige Mis, kwartier van 3 ure, Plechtige Vespers en Lof. Zondag onder het Octaaf van O. L. Vrouw Hemelvaart, !20 Augustus, PLECHTIGE OMGANG Met het Miraculeus Beeld van O. L. VROUW VAN VREDE. Om half tien Pontificale Mis, 's na middags om 2 ure, Pontificale Vespers; daarna Processie met het miraculeus beeld van O. L. Vrouw en het Aller heiligste. Dinsdag 22 Augustus, zal tot sluiting der plechtigheden onder 't lof kwartier voor 3 ure het TE DEUM gezongen worden. Gedurende het Octaaf zal het mira culeus Beeld van Onze Lieve Vrouw van Affligem in het midden der kerk uit gesteld worden. ZONDAGRUST. Zondag 6 Oogst zal alleen open blijven, van 's middags tojt mid dernacht de dienstdoende apotheek van M Ohyselinckx, Molenstraat. RE1NIGHEIDSDIENT. De dionst zal gedaan worden Maandag 14 Oogst in plaats an Dinsdag; 15 Oogst, uit hoofde van het O. L. Vrouwfeest. VRA AGT BIJ UWEN KR VIDEN IER de Suikerijpeeën De Ryck Cie, merk Drapeau 9367 BERICHT Ter gelegenheid van O, L. Vrouw Hemelvaart, zullen debureelen der Burqersbank van Aelst gesloten zijn op Maandag 14 OotSl. 914 CONGREGATIE VAN O. L. V. Onbevlekt Molenstraat. Heden Zondag, 13 Augustus, is er geene congregatie. .VAKSCHOOL MEULESCHETTE STRAAT AALST. 1. Middelbare vakschool Opleiding tot Werktuigkundige, Paswerker,' Yzer- draaier, Smid, Electricien, Schrijnwer ker, Meubelmaker, Modelmaker. Dag-onderwijs, gedurende 4 jaren, onder toezicht van Staat en Provincie. Aannemingsouderdom van 13 tot 15 jaren. Theoretisch onderricht, Teekenen en Praktisch weik. Einde studiejaar, overgangsexamen einde 4de studiejaar, eindexamen afge nomen door vreemde juryleden. Het wel lukken geeft recht tot een hekwaam- heidsdiploma met graadvermelding. AannemingsexamenMaandag, 18 September, om 8 ure 's morgens in de lokalen der school, Meuleschettestraat. zich te wenden tot den Bestuurder, Meu leschettestraat. 2. Iloogere vakschool 4 studiejaren. Opleiding tót al de overheidsposten in de vakken, zooals Meestergast-, Werk huisbestuurder, Bedrijfsgeleider, Teeke naar, Graadbedieningen aan den Yze- ren Weg, Hulp-ingenieur, Hulp-onder* nemer, Patroon, enz enz. 3. Avond- vakschool en nijverheidsj schóól Leergangen zullen aanvangen, zoodra de nieuwe lokalen zullen voltrok ken zijn. Reeds veel jongelingen zijn in geschreven. Inschrijvingen, Vakschool, Meuleschettestraat-, eiken Zondag mor gen, van af 9 1/2 tot 12 ure voormiddag. VERLOREN, gouden damen-uurwerk met keten. Terug te brengen tegen belooning, Hovenierslraaf, 92, Aalst. 926 DE KONINKLIJKE BALBOOG- MAATSCHAPPIJ De Ware Vrien- den viert plechtig op Zondag 13e Oogst, hun voorzitter den heer R. De Gheest, tergelegenheid van zijn 50 jarig mede lidschap, Als ook de heeren leden Van den Bergh J., Vergheynst H. Dc Nayer Be- noni, De Nayer Karei, Thybaert Alfred, Meert Lodewijk ter gelegenheid van hun vijf-en-twintig jarig lidschap. Hartelijke Proficiat De BANQUE D' ALOST bericht haar geacht klienteel dat haar kantoor en zaal der brandkasten Maandag en Dins dag toekomende zullen gesloten blijven. 915. AVIS. A l'occasion des fêtes de l'As- somqUon, les bureaux, oaisaes et galeries des coffres forts de la Banque Centrale de la Dendre, seront fermés lesLundi 14 et Mardi 15 Aoüt. BERICHT. Ter gelegenheid van O. L. V. Hemelvaart, zullen de bureelen, kassen en gaanderijen der brandkofïers der Banque Cenfrale de la Dendre, gesloten blijven op Maandag 14 en Dinsdag 15 Oogst. 917 Jacques Neefs, Antwerpen, 29375-1 der Nationale Bank van België, te Aalst. Diskonto intrest Aangenomen wissels 4,50 t. b. Warenbrieven (warrants) 4 t. h. Niet aangenomen wissels 5 t. b. De leden van gezegd kantoor houden zich alle werkdagen, om elf ure, ter beschikking der belanghebbenden, ten bureele KEIZERLIJKE PLAATS, 34 waar men aangaande voornoemde bewerkin gen alle inlichtingen kan bekomen. 2075 MARKTPRIJZEN VAN AALST Boter de kilo 00,00 a 11,00 Eieren het stuk 0,36 a 0,38 lo4 Viggens, 't koppel 375 a 4e5 Kiekens het koppel 18,00 tot 20,00 Konijnen de kilogr. 3,50 a 4,00 Ossenvleesch met beenderen de k.6,50 a 7,00 idem zonder beenen 0,00 a 8,00 Varkensvleesch 0,00 a 9,00 i'fr'wr mitiWiHrti m rnrMTyrawrewmaw Duivenliefhebbers maatschappij EER LIJK DUURT LANGS;!'», 't Klein Gent Nieuwstraat, 74. Monstervlucht uit QU1EVRAIN, met in schrijving op Dinsdag 15 Augustus 1922. (Half Oogst). Inbrengst 's Maandags 14/8/22, van 6 tot 11 ure 's avonds. Reeds 400 inge schreven duiven. Constateur bq de in-) korving. 929 Uitslag. Vlucht QUIEVRAIN Donderdag 10 Oogst 1922 76 Oude duiven, 1. Van Geert, J. Breedestr.2. Van dea Bonne St-Jorisstr. 3. Muylaert, Herder- sem 4. Aerts, Denderm. st. 5. Buyl, Le-' debaan 6-11. Arrjs, Gr. Bollew. 7. Dof Prijok R. Kerkst. 8. De Neef, Nieuwb.str.; j 9. Düren St Janstr. 10. Van Stichel, Hove- nierstr. 12. Ghysbrecht, Graanmarkt. 67 Jonge duiven 1, De Leeuw, Groenst.;! 2. Buyninckx, Vrijheidst. 3. Van Stichel, Hovenierst. 4. Loeman, Binnenstr. 5. B'Haese, Hofstade 6. De Snedeleer 7. Vaa» Vaerenbergh, Burgemeesterpl. 8. De Landtsheer Schoolslr. 910 Van Nuffel, St-Job. Het Bestuur. De plaats 7an onderwijzer of onderwijze res is open ter gemeenteschool van Ottergem. f Aanvragen te sturen aan het Gemeentebe-'j stuur vóór 20 Oogst. Jaarwedde volgent de wet. De Burgemeester, De Sekretaris, Gustaaf Schocftaert Frans Van den JSechhvut, 93L

De Volksstem | 1922 | | pagina 2