Handelshuis Oud gekend Confectiehuis Openbare Verknoping Het proces Rathenau Mevr. Sophia Rimbaut STADSNIEUWS iSport Wlutmeladroom van Gsnt Centsch Sportpaleis MISSIE-DAG Banque Centrale de la Dendre Laatst© BeHchten per Telefoon Prijskamp op den Bak (Jacquet) - der Stad Aalst Op Afkorting van Oorlogschade Samsou Kina Marktprijzen Verzendingen W1SSELKSEBS BEURS VAN BRUSSEL Dulvencachettén De ondervraging van Hans Techow Gedurende de voortzetting der ondervra ging van de beschuldigden verklaarde de jongere brooder van Techow, Hans Techow voornamelijk Enkele weken vóór den moord kwam Günther bij mij en vertelde me van het moordplan van Stubenraucb, die eerst van plan was Rathenau dood te schieten in de woning van M. Mamroth. Günther wilde geld inzamelen voor het plan. Verder zegde beschuldigde nog Bij de besprekingen in mijn woning over bet moordplan was ik niet aanwezig, daar ik uit de kamer was gegaan om mijn boterham te eten. Uil de geheele houding van Kern en Fischer maakte ik éChler op. dat er een moordplan werd beraamd, hoewel zij dit plan ook slechts op ironischen toon behan delden. De jongere broeder van Techow verklaar de vervolgens, dal hij zijn broer het laatst op den Vrijdag voor den moord had gezien bij den caléhouder Schütt. KHet geheele ge zelschap was zwaar beschonken. Toen hij Günther vroeg, wat zij van plan waren, ant woordde deze - Wij hebben een belangrijk zaakje eine diche sache aan de band Beschuldigde veronderstelde, dat deze woor den betrekking hadden op een aanslag op Rathenau. .Toen -hij later hoorde, dat de moord had plaats gehad, veronderstelde hij dadelijk, dal Kern en Fischer de daders wa ren. Nadat echter zijn broer was thuisgeko men, twijfelde hij er niet aan, of ook deze was medeplichtig aan den moord. Op een vraag van den President, wat de moordenaars hem over bet verloop van den aanslag hadden hadden verteld, antwoorde Hans Techow Zij spraken over een hand granaat en een automatisch pistool. Wie ge schoten heeft, zegden zij niet..» De geneesheer der familie Techow, dien de verdediging als deskundige had doen dag vaarden deelde eenige bijzonderheden meè over den linancieeleu toestand der familie Techow, en verklaarde, dat Hans Gerd le- chow reeds als kiud zeer eigenzinnig en zon der eeoig zedelijk bewus:zijn was geweest. Op de vraag van den procureur-generaal of de deskundige met zijn verklaring wil be wijzen dat de beschuldigde ontoerekenbaar is, antwoorde de geneesheer ontkennend. De toerekenbaarheid van Ilans Techow moet slechts als beperkt beschouwd worden. VVV Eeue.bewaarplaats welke 1000 rijwielen kan bergen, is voorzien in den Winter Velodroom. De openbare gangmaking mits een in- gangsgeld van 0,60 fr. vangt aan van Maan dag 9 October, 's morgens van 10 tot 12 uur, 's namiddags van 2 tol 5 uur. Het Gentsch Sportpaleis is op eene onge ëvenaarde manier verlicht, wal zoowel voor de toeschouwers dan voor de renners iets aangenaam is. NINOVE Kostschool van de Zusters der HH. Harten Zondag aanstaande, 8 Oktober, om 3 ure namiddag, zal door Zijne Hoogwaardigheid Monseigneur SEGHERS, Bisschop van Gent, de plechtige Wijding der nieuwe Handel- school voor Juffrouwen plaats hebben. De Heer MOYERSOEN, Minister van Nijverheid en Arbeid, zal de plechtige Wij ding bijwonen. Zijne Exelleolie, zal door den Beheerraad der Vakschool, en de Oud-leerlingen van het gesticht, aan de Statie, om 12,52 ure plech lig ontvangen worden. De uitgenoodigden en oud-leerlingen zul len vergaderen om 12 uren, in bet gesticht, om aan den optocht deel te nemen. Men verzoekt ons 't overlijden te melden van weduwe van Benoit Van des* Hulst géborén te Aalel den 31 October 1845 on overleden te Lede den 2 October 1922. De begrafenis heeft plaats gehad te Lede den 4 October. De lijkdienst zal plaats hebben Maandag 9 October om 7 1/2 ure, in de kerk van Sint Martinus te Aalst. gen, enz., enz., om het even welk het doel dier laatste of der maatschappij moge wezen aan taks onderworpen zijn. Zeker verleent de wet in sommige gevallen vermindering, zelfs kwijtschelding der taks, maar zij ont slaat niemand van het doen der vereischte aangifte en ook niet der toezichtsmaatre- gelen. Wie zich dus in onderhavig geval bevindt, wende zich eerst ten zijnen kantore, Nieuw- slraat, N° 79, spreekuren 's Zaterdags van 9 tot 11 ure, ten einde er op de hoogte ge bracht te worden der te vervuilen formali teiten. Dit bezoek moet minstens acht dagen op voorhand gedaan werden. Bij gebrek aan voorafgaandelijke aangifte, zal in het vervolg, zonder verdere verwitti ging, proces-verbaal moeten opgemaakt wor den. De Controleur, Paul DE CLERCQ, WIELRIJDEN Kampioenschap dar Denderstreek. Overwinning van Hendrik Dejaegher Donderdag namiddag weril te Hekelgem het Kampioenschap der Denderstreek Achttien rijders verschenen aèn den start. Het vertreksein werd 'hun gegeven om 3 'ure 43 min. De .eerste ronde werd afgeloopen in 47 m. r9jÖ s, doorMerckxgevolgd dopr Cyr. Buys se, Dejaegher, Malton eri Volbréchl. Op 300 'hi'elüis, Van Lei berghe, Van Eetvelde, Sian- daert A. en ilellebaut. Marcel Euysse viel en gaf het op. Tuytten had machienbruek. De uitslagen luidden 1. DEJAEGHER, II. van Somergen, 1 uur 33 m. 41 s. 2. Standairt Alfons, in 1 u. 38 m. 25 s. 3. Merckx, op 1/2 wiel. 4. Malton, op 10 cm. 5. Van Lerberghe, op 1/2 wiel. 6. Volbrecbt, op 1/2 wiel. 7. Méehant, in 1 u 40 m. 8. Thysman op 1/2 vniel 9. Buysse Gys. 10. Helle- baul 11. Van Eetvelde 12 Van Bree 13 Beeckman 14. Standaert V. 15. Toy ten. Hebben opgegeven Maertens Florent Mortier Benjamin. Het is dus bepaald, Zondag 15 October, om 3 uur namiddag, dat de lang verwachtte opening zal plaats hebben, van het Gentsch Sportpaleis, wier Winter Wielerbaan opge richt is in het Feestpaleis van het Park. Deze buitengewone sportgebeurtenis is vol betcekenis, want zij zal Gent op sportgebied, nog in waarde doeu stijgen. Het bestuur van den Winter Velodroom neefl dan ook voor deze openingsmeeting een programma samengesteld, dat zelden door oen inrichting werd bijeengebracht en alle sportliefhebbers zal bevredigen. Zoo heeft men een snelheidsmalch in drie reeksen le betwisten met deelneming van drie der voornaamste kampioenen-sprinters. Door talrijke ploegen zullen de aehtervcl- gingsmatchen en afvallingskoerscn worden bekampt, terwijl als slot een twee uren koers /al gereden worden, te betwisten door 13 ploegen, gevormd uit de gekendste renners van dit uur, de strijd zal vinnig wezen, daar 4 rangschikkingen op de 120 minuten zal plaats hebben. Men ziet dus dat iets ongewoons zal te zieu wezen op 15 October in het Gentsch Spoit Paleis- Het volledig programma volgt De prijzen der plaatsen zijn vastgesteld als volgt: Logiën 10 fr. zetels en pelouse 7,50 fr.virage A 6 fr. virage B 4 fr. volks plaatsen 3 fr. In deze prijzen zijn alle taksen Begrepen. Men ziet dus, dat de prijzen welke vastge steld zijn, in het bereik zijn van eenieders beurs. Kaarten zijn op voorhand te bekomen van af^Zondag 8 October, alle dagen 's morgens van 10 tot 1 uur, 's namiddag van 3 tot 6 uur aan de winkelten van het Gentsch Sport paleis, Park, en in het Hotel Continentale, St Pietersstatie, DER PATERS K Ter gelegenheid van 't vertrek van 9 Zen delingen Kapucienen, zal Zondag, 22 Okto ber, in al de parochiekerken der stad, in al de Missen gepredikt worden, ten voordeele der Missiën, door verscheidene Paters Kapu cienen. Namiddags om 5 ure, zullen twee be langrijke Voordrachten met Lichtbeelden gegeven worden over hel Missieleven in Ubaiighi (Belgisch Kongo) en Punjab (En- gelschlndië) door twee Zendelingen de le Voordracht in de Feestzaal van den Werk manski ing, Zonnestraal, de 2* in de beest zaal van den Volkskring Sint Jozef, MeuIe? scheltestt a it. Wij verhopen dat, de personen die de kaarten voor de Voordrachten 2ullen komeq aanbieden, overal goed zullen onthaald wor. den. Congregatie van 0. L. Vrouw (Klapstraat) Toekomende Zondag, 8 Oktober, zal er geene vergadering plaats hebbeu voor de leden der Congregatie. WEKK DER MEISJESRETRETTEN, Molenstraat, t. s. Van Maandag 9 October tot Donderdag 12 October, predikt de E. P. Berardus, Capucieo, de jaarlijksche retret, Orde der oefeningen 's morgens, om 5 3/4 ure, Sermoen en Mis's avonds, om 6 3/4 ure, Lof en Sermoen. Al de leden, en alle weldenkende jufvrou wen, ten minste 16 jaren oud, van Aalst en omliggende, worden er dringend, toe uiige- noodigd. EXAMEN. In den gewonen zittijd van Oktober, hebben volgende stadsgenooten met vrucht hun examen afgelegd M. Karei Van der Haegen, eerste proef van doktor in de rechten. M. Luciaan de Glippele, eerste onderproef der tweede proef ^van doktor in de rechten. Proficiat 1 Om aan hare klicnteel toe te laten titels te bekomen der Nieuwe Belgische Leening Schatkistbons 5 1922, op tien jaar, heeft de zich een aanzienlijk getal 7an deze titels verschaft. Zij is dus nog in staat, en dit tot nader bericht, al de aanvragen te voldoen die haar door de kliênten zouden gedaan worden. Zij ontvangt in betaling voor deze Bons: 1° de Schatkistbons op 6 maand, ver vallen of niet 2® al de intr.estkoepons van Staat en Gemeenteleen ing, vervallende tot op l6 November 1922. De titels worden aan de winketten oogenblikkelijk afgegeven titels tegen geld zonder eentëe formaliteit. GELDPLAATSINGEN: Men kan zich de volgende waarden aan schaffen Kasbons Stad Gent 5 t. h. 1920 uit- keerbaar in 1930. Kasbons Gemeentekrediet 5 t. h. 1920 uitkeerbaar in 1930. Obligatien Stad Antwerpen 5t.h. 1919. Schatkistbons China 8 t. h. Deze titels zijn onmiddeUjk beschikbaar en worden afgeleverd titels tegen geld zon Ier eenige formaliteit. 1142 DE GRUWELIJKE MISDAAD TE BRUSSEL. Brussel, 6 Oktober. De wetsdok- tors die gelast geweest waren de kleoderen van Jan-Baptist De Mey, welke onlangs te ruggevonden werden te onderzoeken, hebben titans ljun ve»slag neergelegd. Op de mots en op de kleederen van hel slachlofler werden vette vlekken vastgesteld, hetgeen deet veronderstellen dat de ongelukkige vermoord werd in een onafhankelijkheid van een slacht huis of ook nog in de werkplaats van een beenhouwer of oharcnlier. De opzoekingen der magistraten worden titans in die richting gedaan, Brussel, 6 Oktober. Heden morgend werd le Vilvoorde uit de Vaart van Wille- broeck hol hoofd van een manspersoon opgehaald. Het hoofd was in een zak gewikkeld. Men vermoedt dat het liet hoofd is vtn Jear..Baptist De Mey. Het hoofd is naar Brussel overgebracht 0111 er door de weisdoktors onderzocht te worden. HET GEHEIM VAN PHOENIX PARK. Brussel G Oktober. De Kamer van in beschuldiging stelling heeft de aanhoudingsmandaten afgeleverd tegen Mev. Steinmann en Leon Van den Wouwer, andermaal bekrachtigd. DE KONINGIN NIET NAAR HASSELT. Brussel G Oktober. Volgens L'Eloile Beige zal de Koningin Zondag aanslaande den Kuning niet naar Hasselt vergezellen. MINISTER1EELE KRISIS IN TCHEKO SLAVAKIE. Praag 5 Oktober. Heden avond had eene buitengewone vergadering van den Ministerraap plaats. M. Bonos, kabi- netsoversle, bood den president der Republiek het ontslag van het kabinet aan. Het ontslag werd aanvaard. Men hoopt evenwel dat de knsis slechts van korten duur zal zijn. DE KRIJGSVERRICHTINGEN IN SPAANSCH MAROKKO. Madrid, 5 Oktober. Generaal Bouguets zond aan bet Spaansch gouvernement een telegram waarin hij voor stelde tegen einde December 20,000 soldaten naar het vaderland terug te zenden. Dit voorstel werd aangenomen. DE CONFERENTIE VAN MOUDANIA. Constantinopel, 5 Oktober. Generaal Harington en de andere generaals tier Verbondenen hebben heden avond met de Iran Duke Mondania verlaten om zich naar Constantinopel te begeven, alwaar zij met de Hoog. Kommtssartssen moeten beraadslagen. Zij zulleu 's anderendaags naar Moudania lerug- keeren. STAD AALST PRACHTIGE PRIJZEN De prijs per inschrijving is bepaald op fr., elke medekamper mag slechts 5 in schrijvingen nemen. Voor verdere inlichtin gen wenden men zich ten lokale, Groote Markt, 4, in het «Belgisch Hof» (Café Riohe) lwaar de inschrijving berust Namens het Bestuur: De Voorzitter, Frans Van IUerbeek. N* B. —De prijskamp zal aanvang nemen Maandag 9 October. N. S. B. N. S. B. Waarde Makkers, Het Bestuur brengt ter kennis dat wij Zondag aanstaande onze laatste onthulling van gedenkteeken en vlaggefeest zuilen bij wonen dit jaar, namelijk te Deinze. Daarom doen wij eenen grooien oproep aan allen die het mogelijk zijn kan er aan deel te nemen, om nogmaals te doen zien dat wij onze broe. ders oudstrijJers eerbiedigen en niet ver gelen. Recht voor {diés. Vertrek uit Aalst om 9u55, laankomst Gent St Pielers 10u24, van daar vertrek om llu24, aankomst Deinze 12uQ6> Voor degenen die niet op tijd zijn kunnen vertrekken om 12u48, aankomst Gent Sint Pieters 13uli, vertrek om 13u2i, aankomst Deinze om 13u55, waar wij elkander zullen ontmoeten. Allen op voor den laatsten Zomeis r.jtU Het Bestuur Ouderdomspensioenen De ouderlingen geboren gedurende het vierde kwartaal 1857 (Oktober-November- December) en deze wier aanvraag vroeger werd verworpen, alsook deze die de herzie ning van hun pensioen verlangen aan te vragen, wonende ie Aalst, die vermconen de vereisebte voorwaarden te vereenigen, om het pensioen te bekomen of te doen verhoo- «■en, moeten zich aanbieden ten Sladhuize Bureel der Pensioenen, eiken werkdag van 9 tot 11 ure voormiddag. De Burgemeester F, De Hert. Volksschouwburg Folie» Bergère Kruisvaartenstraat, 18, (nabij de Noordstatie) Brussel. Bestuurder Ernest Kindermans. Zondag 8 October, te 3.30 en te 8 uur, twee vertooningen van De, Zwansbaron klachtig zangspel met dans, muziek van Walter Kollo. Voor het optreden van Albert Hendrickx, het groote succes dat immer frischjong blijft 1 Tot en met Donderdag 12 October De Zwansbaron. VerwachtDe Koningin der lucht -N/STN/Nar1r— MINISTERIE VAN LANDBOUW Aan de Heeren Landbouwers is nog te bekomen 1® HAVER Gewone en Uitgeleze hott7 i 4 n Ideaal de Kirsclie B1SM/.AAD Uitgelezene van Meyer. •SL'IKERIJZAAD: Magdeburger Spilzkopf 4* KAIN1TE aan 8,2a fr. dalOOKgr. Zioh le laten inschrijven bij den Heer DILATEKamiel, N'ieuwstraat, T;S, voor 10 Oetober 1922. 1201 Het Be3tuur der Verdeeling»-Commiasie. Jacques Neefs, Antwerpen. 29375-1 Belanc,r.,k bericht aan de Opgeëischlen De personen onzer Stad die opgeöischt zijn geweest en aan wie door de*Rechtbank eene vergoeding van 150 frs. is toegekend ge worden, zijn verzocht zich zonder uitstel te laten inschrijven op het Bureel, Hopmarkt, Nr 11, zij dienen tevens aan te geven 1® Naam en voornaam met juist adres 2e Plaats en dalum van geboorte. 3* Datum van het te voren gewezen vonnis. 4® Zetel van de Rechtbank die uitspraak heeft gedaan. Hf.t Bestuur. N. B. De belangebbcnden deze inlich tingen ook schriftelijk laten geworden op voornoemd Bureel Hopmarkt, N° 11, alle werkdagen van 9 tot 11 ure, van heden tol 20 Oktober 1922. Zeer belangrijk bericht. Niettegenstaande alle wetten op de ver schillende taksen genoegzaam kenbaar ge maakt worden en breedvoerig uitgelegd zijn in alle dagbladen, schijnen sommige belang hebbenden zich nog altijd onwetend te ver- toonen dienaangaande. Opdat ieder, in 't vervolg zieh dus naar de wetsbepalingen zoude kunnen schikken, trekt de ondergeleekende Controleur der be lastingen ter stede de aandacht van al wien het aangaat, dat alle vertooningen, bals, vermakelijkheden van allen aard, prijskam pen, paaidenkoersen, weddenschappen, prijsvluchten met duiven, handboogschielin- HET KAATSSPEL op de Houtmarkt, die moest plaats hebben den 1 October, is uit oorzaak van het slecht weder uitgesteld tot Zondag 8 Oetober, om 2 ure. ACADEMIE VAN SCHOONE KUNSTEN De leergangen van het schooljaar 1922-1923 zullen aanvangen den Maandag 9 Oetober aanstaande, te 5 1/2 uren 's avouds. Van 9 tot 12 uren is een dagelijksche leergang van Versieringschildering te geven door M. J. Van Malderen. s Namiddags van 4 1/2 tot 51/2 uren wordt een leergang van Teekenen voor Ver- sieringaohilderingen gegeven door M. Ysabie. 's Avonds van 7 1/2 tot 8 1/2 uren zijn de volgende praclische leergangen ingericht 1. Van Beeldhouwkunde voor Marmer en Houtbewerking le geven door M. F. Vai Biesbroeck. 2. Van Bouwkunde, voor vakmannen, geven door M. F. Callebaut. Met 1 December aanstaande te 11/2 uren namiddag, zal de leergang van Kunstschil dering beginnen, te geven door M. E. Van den Panhuyzen. De Zondagleergangen van Bouwkunde en van Hout--- en Marmerschildering zullen aanvang nomen den 15 Oetober te 9 uren. De inschrijvingen voor al de leergangen zoowel van vroegere als van nieuwe leerlin- gen wordt ontvangen in liet lokaal van de Academie den Maandag 2 Oetober, van 2 lot 4 uren 's namiddags. De nieuwe leerlingen moeten bewijzen dat zij den ouderdom van 10 jaren hebben be reikt, behoorlijk kunnen lezen en schrijven en de- grondregels der rekenkunde machtig zijn. De Boekerij der Academie is open des Zondags van 10 tot 12 ure. Het Bestuur ANDERLECH, 5 Octob. Kalverm. Te koop gesteld 1477 stuks, inbegrepen 000 Ilollandsche.Pr. opvoet per k 3,20 a 5.40 fr. ST-NII10LAAS5 Octob. Tarwe 50. rogge 50; Haver 60 aardappelen 25; boter 12,50 a 00; eieren 0,62 a 0,64. AUDENAARDE 5 Oct. Boter a 13 a 14; eieren 0.61 a 0.66; 2 kiekens 26,00 duiven 4 a 7; varkens 240 a 290. De spoedigste en meest verzorgde verzen dingen worden gedaan door de Maatschappij Van Gend &G°S. A., dit aan dezelfde prijs van tarief II van den Belgischen Staat. Bureelen en magazijnen Van der Noot-> straat, 33, Aalsi. Depot Zoutstraatpoort: In de Groenpoort bij J. De Gendt. Depot Nieuwstraatpoort: ln 't Klein Gent bij de wed. Ghysselinckx. Depot Leopoldstraalpoort: ln den Zeshoek bij de wed. Van der Borght. 1227 MEN VRAAGT voor de - S. M. De Toe komst Leopoldslraat eene bekwame ge- raute, sprekende Vlaamsch en Fran ch. Schriftelijke aanbiedingen te sturen aan M. Leopold Van de Maele, Dendermondschen steenweg, 17. Onmiddelijke indiensttreding. 1225 MEN VRAAGT bekwame snijder voor Schoenfabriek. £ioh wenden Kerkstraat, 4» Aalst. *224 GEVRAAGD meid voor alle werk, niet koken. Goed loon. Te bevragen Brusselsche- straat, 59, Aalst. 1223 van 6 Oetober. Medegedeeld door da Bangu» Centrale de la Dendre. Amsterdam (gulden) Keulen (matlt) Ciinstiania Copenhagei Stockholm Genèva Italia Madrid Londen (pond ster!.) Pargs Doilara(NawYork) New York-Gablas Montreal Prague Varsovio 540 1/2 tot 550 1,2 0,40 1(4 tot 0,90 1/4 145 3/4 tot 249 3/4 286 1(2 tot 290 1/ 371 3/4 tot 375 3/4 261 1/4 tot 265 1/4 58, 200,0 tot 02.20 0,0 208 0/0 tot 212 0/0 61,80 1 4 tot 62,36 1/4 106,35 0/0 tot 106,85 0.0 14.00 0/0 tot 14,10 0,0 14.02 1/2 lot 14,12 1,2 13,95 0/0 tot 14,15 0,0 46,00 1,8 tot 50,00 1,8 00 tot. 00 Goede kleermakers worden gevraagd voor schoooe konfektién, vast werk, hoog loon. Zich aanbieden Woensdag voormiddag Koophaudelstraat, 1, bij Van da Velde, Aalst. 1227 BEKWAME TICHENSNIJDER vraagt eenige uren te snijden per week. Schrijven te bureele van 't blad letter W. V. 1206 TE KOOP zeer schonne en goede leghen nen, a) 7 1/2 maand oud, b) 1 jaar oud, bij M. Brioout, Erembodegem. MEN VRAAGT golven en lantaisiebrei- sters. Zich te wenden Vrijheidstraat, 43, Aalst. 1216 DAME ALLEEN vraagt le huren een of twee kamers, of eene benedenplaats. Zou/ bereid sijn 's morgens in het huishouden te- helpen. Schrijven A. B. 10, bureel van het blad. 1215 van 6 Oetober. Belgische Rente 3 t. h. Mei 63, Schatkistbons 5t. h. 1926 100,05 0/0 Binnenlandsche Leening 5 t. h. 475 0/0 Interprovinc. Ka«b.5t h. 99,95 i0ö,00 Nationale Herstelling 5t.h. 89,00 0/0 3russel 5 t. h, 1922 477 1/2 Verwoeste gewest. 4 0/0 208 0/0 5 0/0 257 1/2 Reserveaandeel van de Soc.Gen. 5025 0/0 Consolidalieleening 101,15 ALFONS BLANCQUAERT Rammelstraat, 3, Lede Ledenaars, waarom naar de stad gaair voor uwe aankoopen van gemaakte kleer- s'olfen, zooals pardessus, koslumen, velou- reu koslumen, damen paletots in pelnclie. velours de lains, complets, ens., als u in uw eigen gemeente alles kunt aanschaffen aart voordeeligei- prijzen. Komt zien 1 Vrijen ingang. Spoedige be diening. Verzorgd werk. 1222 Buitengewone occasie Te koop dubbel houten eiken deur met sohoone glazen, verschillige vensterramen en deuren aan goedkoopen priis. Zieh wen den Kerkstraat, 9 en 21, Aalst. TE KOOP GROOT 6 aron 30 centiaren, ken ingang, groote hovingen, te Aalst, straat, 49. met afzomlerlij magazijnen en Lange Zout, 1212 ingevolge inbeslagneming bij uitvoeiinj Er zal overgegaau worden door het ainbt van Deurwaarder Marcel DE VOS, op Zater dag 7 Oetober aanstaande, om 10 ure voor middag, ter Groote Markt, te Aalst, tot de openbare verkooping van roerende voorwer pen, bestaande voornamelijk in eene partij mans- vrouwen- en kinderschoenen, lederen en wollen -pantoffels, eene kleine partij blink allerlei schoenmakersgerief, bestaande uit 20 paar leesten, 26 emporte-pièces, elle- boogmachien merk Collibri enz. Verdors kassen, tafels, stoelen, gordijnen, eeno stoof, kandelaars, beelden onder bokaal, vazen, posturen, enz. Met gereed geld en zonder kosten. 1217 to bekomen tan buroolo dezsr, liv dooaje mot tloochjo Inkt. PRIJS 4,20 Ff

De Volksstem | 1922 | | pagina 3