:oqo: Gratis inkasseeren van Wissëls Uit de Geschiedenis van Aalst ʧfö8§i5!sraad der sfad Aalst M. Jozef Goeder tier Laatste Berichten pet* Teletaon De toestand in het Rhijnland Banque Centrale de Ia Dendre Spaarkas 4 t- h- STADSNIEUWS Nationale Tombola dar Invaiieden Banqns d'Aloaf Alle Bank- ea Beursverriciitinssa Brandkasten van af 15 Frank Goede beleggingswaarden Elixir De Kempenaar Burgerlijke stand van Aalst Halfmaandelijksche Rekeningen Dtiivggflisnws VERSCHE VISCH E. VAX NUFFEL Kapeliestraat, 1 en 3, Aalst Zitting van Dijnsdag 23 Oktober 1923. De zitting wordt geopend om 5 i/2 ure onder voorzitterschap van M. De Hert, Bur gemeester. M. de Sekretaris geeft lezing van het ver slag der voorgaande zitting. Vooraleer er aan de dagorde kan begon nen worden, ontstaat eene verwarde betwis ting over de loonkwestie der stadsbedienden »n we klieden. Beurtelinge leggen MM. Nichels, (soc.), Van Geert, (Krist, werkm.). De Windt, (lib.) Van Schamelbout, (Daens.) uit, hoe de zaak in eene zitting van de kommissie van finan ce» ia afgehandeld geworden. M. SCHELFHOUT (kath.) verklaart dat het wel overeengekomen was, dat het loon van 2 fr. per uur voor de stadswerklieden, slechts een minimumloon was. M. I)B WINDT zegt, dat hij voorbehoud gemaakt heeft, omdat de Schepend van finan- cen niet aanwezig was. M. DE VALKENEER (kath.) zegt ook, dat het niet mogelijk is, al de stadswerklie den op denzelfdén voet te betalen. M. NICHELS» (soc.), Traagt ja of neen, of die kweatie nu terug naar de sektie van financiën moet. M. VAN GEERT, (kath.) stelt voor deze week in de sektie van fioancien de kwestie der terugwerkende kracht en de loonen der stielmannen te bespreken. Het minimumloon van 2 fr. per uur blijft aangenomen. De raad is het daarmede eens en men gaat over tot de dagorde. Het rechtlijningaplan voor de Moorse! haan, (steenweg Aalst-Vilvoorde) wordt goedgekeurd zonder opmerkingen. M. DE WINDT, (lib.), vraagt dan de goedkeuring van aan- en verkoop van gron den, voor het bouwen van huizen om in den woningnood te verhelpen. Deze gronden zijn gelegen Nieuwe Arbeidstraat, Wellekens- straat, Dooihofstraat, Geldhofstraat, Raap- slraat, en Langeslraat. Aangenomen. Voor het bouwen van 12 huizen aan den Paddenhoek, zal er nog gewacht worden, daar de slad er voor een kolossalen kost zou slaan, vermits er daar geen rioleering is. M. DANCKAERT (kath.) zegt dat die kwestie wel kan opgelost worden. M. DE WINDT. Wij kunnen met den architckt gaan zien. Voor wat betreft het nieuw kwartier aan de Stc Anuaweg, op de plaats welke vroeger bestemd was voor de kazerne, vragen wij of die gronden toebehooronde aan Stad, Arm bestuur en Godshuizen, mogen verkocht worden aan de Nationale Maatschappij van Werkmanswoningen, die er een of twee blokken huizen zou bouwen. Ook vraagt hij dat aan de Stadsspaarkaa toelating zou gegeven worden, op de titels welke zij bezit eene leening van 150,000 fr. aan te gaan, ten einde aan de personen die geld komen ontleeneu om hun huis te bou wen, vpiduening te kunnen geven. Toegestaan. Wij vragen ook de goedkeuring voor het verhuren van den kelder van 't Belfort, mits 900 fr. s' jaars, voor 3, 6, 9 jaar. M. SCHELFHOUT, (kath.), vraagt waar om zulks niet in aanbesteding gelegd wordt. M. MARCEL, (soc.) sluit zich aan hij de opmerking van M. Schelfhout. M. DE WINDT, (lib.) vindt 900 fr. reeds een schooue prijs. Na nog wat geknibbel, wordt de verhu ring in stemming gelegd en aangenomen met 20 stemmen tegen 1 (M. Marcel) en 1 ont houding. M. VAN SGHAMELHOUT (daens.) heeft zich onthouden omdat men hier wederom voor een voltrokken feit staat,zooals in 'lland Van Mussolini. M. DE WINDT, (lib.) vraagt de goedkeu ring van eöu krediet voor het uitvoeren van baggeiingswcrkHi) in den Dender. Deze zul len ongeveer 30.000 fr. kosten. Hij doet ter loops ook opmerken, dat er binnen kort een krediet zal noodig zijn om de kwestie van het vuil water op te lossen. De Prijskamp van liet Landjuweel. M. DE V ALKENEER, verslaggever. In Februari' 1923 laatstleden, is het Too- neelgozelschap voor Taal en Vrijheid, onzer slad, zegHvierend teruggekeerd uit den wed strijd, te Brussel, voor het Landjuweel door Zijne Majesteit Koning Alben, ingericht. Volgens de statuten van die Koninklijke Kunstinrichting, js de overwinnende maat schappij verplicht, binnen het Winterseizoen daaropvolgende, een Landjuweel-prijskamp in te richten. Als gevolg daarvan, heeft ^de Tooneel- roaatsciiappij Voor Taal en Vrijheid haar Tooneelwedstrijd uilgeschreven voor den Zondag 9, Donderdag 13, Zondag 16 en Donderdag 20 December. Zondag 6, Donderdag 10, Donderdag 17 cn Zondag 20 Januari. Zondag 3 en Donderdag 7 Februari. Het getal ingeschrevene Maatschappijen die aan den wedstrijd zullen deelnemen is 12. Algrraeene en bijzondere prijzen worden er voorzien I. Ais algemeene prijzen heeft men 1.) Eene vergoeding van 800, 650 of 500 fr. volgens de omstandigheden, aan alle op tredende Kringen. 2.) i*Prijs van uitmuntendheid Landju weel van Z. M. Koning Albert, zeven hon derd frank in geld, verguld eeremetaal en Kanstdiploma. 3.) 2*Prijs van uitmuntendheid, zeshon derd frank in geld. Verguld eeremetaal en Kunstdiploma. 3* Prijs van uitmuntendheid, vierhonderd frank in geld, verguld eeremetaal en Kunst- diploma. 4® Prijs van uilmurHendheid, driehouJóKil frank in geld, fervid #fr?emetaal en Kunst, diploma. II. Bijzondere prijzen 1® Prijs voor eenheid en zuiverheid van criispraak: Eeremetaal en Diploma. 2® Prijs van beste spelleidiog: Kunstvoor werp en diploma. 3e Prijs van beste beroepspeelster: Diplo ma. In de loop van de maand Juni, heeft het Schepen Collegia een schrijven ontvangen ▼an de Tooneelmaatscbappij Voor Taaien Vrijheid, om een hulpgeld to verkrijgen, opa het te kort der kosten te helpen dekken die deze Tooneslwedstrijd zal meêbrengen, er bijgevoegd eene kopij van vermoede lijke inkomsten en uitgaven om hare vraag te verrechtvaardigen UITGAVEN. Geldprijzen, 2000,00 Tegemoetkoming aan de optredende Kringen, 7500,00 Diplomas en Eereteekens, 1000,00 Kosten van Jury, 4500,00 Huren der zaal,licht en verwarming, 3000,00 Orkest, uitvoeringen en herhalingen 1500,00 Drukwerk, publiciteit en postzegels 2500,00 Ontvangst der deelnemende Maat schappijen, 1500,00 Vetslag Prijsuitreiking, 1000,00 Bezondere schermen en benoedig- lle<k»> 1500,00 Onvoorziene 1000.00 Samen frs. 27000,00 INKOMSTEN. Onmiddelijke opbrengsten van tien vertooningen, Verkoop Programmas, Toelage Slaat, 10,000,00 500,00 5500,00 Samen frs. 16,000,00 Ook de Provinciale Raad van Oost-Vlaan- deren heeft in haar zittijd van Juli laatst, eene toelage gestemd var. 5000 frs. De sektie van geldwezen in zitting van 9 Oktober, heeft zich aangesloten bij de vraag gedaan door Voor Tual en Vrijheid, en stolt voor, haar een hulpgeld te verleenen van 5000 frs., om in de uitgaven van den Wed strijd te voorzien. M. de BÉTHUNE (kath.) meent dat de gemeenteraad moet eenparig zijn om de ge vraagde subside te stemmen, daar het-eene eer is voor onze stad dat de prijskamp bin nen onze muren plaats beeft en deze toch voordeel zal bijbrengen voor de nering der stad. M. VAN GEERT maakt voorbehoud, niet 't akkoord zijnde met de cijfers der begroo ting, door de inrichtende maatschappij op gegeven. M. NICHELS betreurt het dat de tooneel. prijskamp zal plaats hebben ia een politiek okaal. De gelden der stad moeten «iet die nen om een politiek lokaal te doen groeien en bloeien. Waarom dezen prijskamp niet in den stadssch' uwburg gehouden? M. DE STOBBELEIR (lib.) Er zijn dui zenden noodig om den stadsehouwburg in orde te brengen. M. DANCKAERT z&l zich onthouder^ daar bij de begrooting wat te veel bij 't haar getrokken vindt. Hij meent dat deze prijskamp niet ia het politiek lokaal zóu moeten gegeven worden en ontleedt verder de begrooting der inrich tende maatschappij. M. VAN SGHAMELHOUT sluit zich bij die opmerkingen aan en meent dat er verre van een le kort, eerder overschot zal zijn, daar de vertooningen meer zullen opbrengen dan voorzien wordt in de begrooting. Hij drukt dsn wensch uit de prijskamp in den Stadsschouwburg te zien plaats hebben. M, MERTENS (Kath.) zal de vraag om eene subside stemmen, daar de overwinning van Aalstenaars in het Landjuweel, tot eer'e strekt van alle Aalstenaars. M. DE WINDT verdedigt de begrootiög opgemaakt door de inrichtende maatschappij en betwist, dat er hier spraak is van een po litiek lokaal. Het Feestpaleis is het lokaal niet van Voor Taal eu Vrijheid, maar deze kl ing heeft er zijnen zetel. M. BOS^EELS vindt dat MM. Danckaert Nichels enrVan Schamelhout overdrijven Niemand zal van politiek gedacht verande ren, doordien deze prijskamp in het liberaal Feestpaleis plaats heeft. De Gemeenteraad zou eenparig de subsidie moeten stemmen, want hot ware eene schande voor de stad, moesten de inrichters van den wedstrijd in hunne poging niet slagen. M. VAN SGHAMELHOUT dringt nog maals aan dat de prijskamp in den Stads schouwburg zou plaats hebben. M. DANCKAERT verklaart zich 't akkoord met de gezegdeos van M. Bosteels, doch 'vindt het jammer dat de cijfers der opgege ven begrooting onjuist zijn. Ten slotte wordt overgegaan tot de stem ming. De subside wordt goedgekeurd met 16 stemmen en 6 onthoudingen. (MM. Danc kaert. Van Geert, Callehaut en de drie Daen- sisten. VAN GEERT heeft zich onthouden om do hooger opgegeven redens, De anderen insgelijks. Op vraag van verscheidene leden wordt de openbare zitting geheven, nadat eerst het laatste punt der dagorde Kerkhof-grondaf- stand, was goedgekeurd. Punten 4 en 5 der dagorde Begrooting 1923 van Teeken- en Muziekscholen, en Rekening 1922, Begrooting 1924 der Kerk fabrieken worden lot eene volgende zitting verdaagd. De raad vergadert in geheime zitting, 't Is 7 3/4 ure. Msq verzoekt ons 't overlijden te meldeii ran echtgenoot van Dame Maria Meganck DrogUt-Zaadha netel aar, godvruchtig in den Heer ontslapen te Wette- ren, op 23 Oktober 1923, in den ouderdom van 52 jaar. Do plechtige lijkdienst, gevolgd van de begrafenis, zal plaats hebben in dfdekauale kerk te Wettsren, Zaterdag 27 Oktober, om 10 ure. Men vergadere ten sterfhuize, Groote Markt, 10, om 9 1/2 ure. Vrienden en kennissen, die bij verge telheid geene uitnoodiging zouden ont vangen hebben worden verzocht, dit als dusdanig te willen aanzien. De Processiën (2® VERVOLG.) De goddelijke dienst is in de kerk ten •inde. Het volk stroomt buiten en verdeelt rich een groot getal lieden slaat de straten in, langs waar de processie weldra zal ko men, ten einde aan hnis en gevel de laatste versiering te doen, en de gasten, van elders gekomen ('t is vandaag ook kermis), eenige vervei sching aan te bieden, 't Is immers in 't hart van den zomer, en de zon schijnt er op gezet om eeniegelijk hare kracht te doen gevoelen. De grootste hoop van het volk blijft echter op straat, of begeeft zich, in af wachting dat de plechtigheid.begint, eventjes bij den tapper. Heerlijk is de aanblik van de Groote Markt, waar wij ons bevindoii de houten gevels prijken met het kostelijkste, wat de bewoner des huizes te zien kan ge ven hier haDgt een prachtig tapijt met landschap of figuren daar zwiert een ge streept laken van schitterende kleur elders staan vensterboord en bordes vol met bloe- men, of toonen, in een soort van met snij werk voorzien kapelieke, de beelden van Christus en Maria, in hout of steen, belegd met goud en kleuren, die glinsteren in de stralen der zon. Hoofden te allen kante, aaD elke opening, tot tegen het dak I Beneden, woeling zonder weerga, een onophouJelijk voortdrijvende stroom, die ruischt en dom melt als een ontzaglijke biéënzwerm. Men hoort den tongval van schier geheel den Dietschen stam de Brabanler ontmoet den Westeï" Vlaming, de Zeeuw vraagt den Hene gouwer naar den weg, natuurlijk zonder be scheid te bekomen. Is 't wonder 't is de derde maal, dat de groote processie uitgaat, en men heeft er op markt en foore zooveel wonders van vernomen, zooveel lof over ge hoord, dat men de eerste gelegenheid, die zich voordoet, waarneemt, om zich over de echtheid van ai die gezegden te vergewissen Daar bromt de oude, zware klok op den kerktoren 't is het teeken, dat de gods dienstige stoet zich in aantocht stelt. En inderdaad Daar galmen m de verte de hym nen der geestelijkheid en de scherpe lonen der trompers daar stijgt de wolk van wie rook in de lucht. Diohter dringt do menigte hijeen, te midden van den weg, nochtans eene opening latende, die de mannen, aan wie de handhaving der orde in den stoet is opgedragen, veel te eng vinden. Zij drijven dan ook, maar met veel heuschheid, de drommen achteruit 't zijn jongelieden, die bij de Wiihelmieten lor schoie zijn geweest en beschaafde manieren hebben, kuap uitge dost en algemeen gekend zijn, want 't is met oerbied, dat men hun gehoorzaamt geen wonder, 't zijn de zonen van den baljuw. 't Vervolgt. BRUSSEL 24 Oktober. La Libre Belgiqne deelt een telegram uit Aken mede, meldende' dat de leider der separatistisch» beweging aldaar, aan den bevelhebber der Belgische1 bezettingstroepen en aan den Belgischen afgevaardigde van de Hooge intergealliscerdef Kommissie eon brief zond, om hen te vsrzoeken, aan zijn gouvornemeut hulp en bijstancP te verleensn, tsgen de onwsttiga Pruissischo overheid in Rijnland. LUIK 24 Oktober. Volgena inlichtingen uit het bezette gebied, zouden verscheidene gemeenten van Hesse, (Frans cli bezet gebied) zich zonder incidenten bij ld» republikcinsol» beweging aangesloten hebben. Luik, 24 Oktober. Uit Aken wordt gemeld Tijdens de woelingen van gisteren wer. den 16 Rijnlanders gekwetst. Hunne tegenstrevers hadden ook een tiental gekwetsten. Luik, 24 Oktober.—Uit Montjoie wordt gemeld, dat aldaar botsingen plaats hadden tuischen Rijnlanders en pangermanisten. Te Julieia maakten de Rijnlanders zich meester van het stadhuis. Zij werden er echter uit verdreven door de communisten, die dan op hunne beurt door de nationalisten verjaagd werden Gisteren avond deden de Rijnlanders een tegenaanval en maakten zich meester van de stad, Te Gladbach moest M. Kremere die de Republiek had uitgeroepen, zich met zijn aanhangers terugtrokken. Te Crefeld 'zon den de separatisten een delegatie aan de burgemeester. Deze weigerde zich te onder werpen. Op het laatste oogenblik verneemt men nog dat de Republiek werd uitgcroe. pen te Mayence. PARIJS, 24 Oktober. Deckers verklaarde aan een medewerker van Le Matin, dat ondanks den hardnekkigen tegenstand welke de separatistische beweging hier en daar ontmoet, hij toch hoopte, dat binnen acht daged alles gelukkiglijk zal voorbij zijn. Daarna! besprak M. Deckers het programma der eeparatislen ten opzichte der Verbondenen. Hiji zegde Frankrijk en Belgie kunnen van ons de algeheele betaling der vergoedingen niet eischen, doch indien wij de Roer kunnen verkrijg» zullen wij heel gemakkelijk 111 staar zijn, een zeer groot deel der oorlogsvergoedingen ten onzen laste te nemen. ERGE INCIDENTEN TE HAMBURG. HAMBURG 24 Oktober. Gisteren avond' hebben de communisten gepoogd de atad te overrompelen, na deu spoorweg Lubbeek- Hamburg gedeeltelijk opgebroken te hebben. Een lievig gevecht onslond' mol de troepen. Ten slotte konden de communisten verdreven worden. Er zijn 14 dooden en 108 gekwetsten. op meer dan 250 plaatsen van België. 4613 Tarief wordt op aanvraag bereidwillig toegezonden. Bericht aan de Geneesheeren en Invaiieden Da lijst der Geneesheeren reeds in dit blad verschenen, was onvolledig. Later zal eene nieuwe lijst verschijnen. Nochtans dienen er reeds toegevoegd te worden VOOR AALST. M. Van de Velde, Geneesheer. M. Üufour, Geneesheer-oogmeester. M. Mertens, Geneesheer. M. Ranson, Geneesheer-dentist. M. Hellevoet, (Geneesheer-dentist, (Geneesheer-expert. M. Neefs, Dentist. M. Bernard, Geneesheer, Herzele. M. Borremans, Geneesheer, Sof tegen. Ten bureele der Volksstem zijn te verkrij gen de gedrukte stalen voor het opmaken der rekeningen van Geneesheeren en Apothe kers, aan 6 fr, de 12 exemplaren. :oqo: BU-RGERSBANK VAN AELST. Interesten te beginnen van 1 Novem ber Op richt 15 dagen voorbericht 1 maand voorbericht 3 maanden voorbericht 6 maanden' vast termijn 1 jaar vast termijn v/ v 3 5 jaar vast termijn 5 0/0 zuiver. Spaarkas 4 0/0 Zuiver. 4706 :oqo: VAKSCHOOL VOOR TUINBOUW. De opening der school heeft plaats op Zon dag 28 October aanstaande, te 9 ure. De lessen worden gegeven alle Zondagen van 9 tot 11 uren alsook alle Donderdagen van 5 1/2 tot 7 1/2 uren, ten Sladbuize, Mili tiesaal. Inschrijvingen werden genomen tijdens de eerste lessen. Het Bestuur. Nationaal Werk der Oorlogsinvalieden Arrondissementskomileit Aalst. Op een algameene vergadering werd Vrij dag avond beslist den lifn November in de stad te besteden aan het verkoopen van num mers der Tombola. Er kon, schijnt het, geen beter dag gekozen worden dan de verjaring van het heugelijk vrij worden van onze be volking, dank aan de opofferingen van onze strijders, waarvan vole nu niet alleen ver minkt cn lijdend zijn, maarffook door werk onbekwaamheid en onvoldoende pensioen, in waren nood verkeeren. Op li November zal door welwillende ijveraarsters van het werk ten huize gegaaD worden om nummers te verkoopen ook op de straat en in de koffiehuizen zullen brief jes aangeboden worden. Men weet dat prachtige prijzen 3 huizen van 45.000 en 2 vau 25.000 te bouwen naar believen van de winners, 500 loten der Ver woeste Gewesten, rijke juweelen enz.) voor die Tombola behouden zijn. Wij twijfelen niet of de dag: van de Tombola der Invaiieden zal een groot sue ces zijn. VERLOREN cbapeaa van automobiel Berna, gemerkt Berua, op de baan Aalst— Meldert. Terug te brengen magazijn Boeren bond Redt u Zei ven Zeebergbrug, mits goede belooning. 4767 3 0/0 4 1/4 0/0 4 1/2 0/0 4.75 0/0 4.75 0/0 5 0/0 OUIïERQO>i$SPEKSiOEë!EIJI De Burgemeester maakt hakend dat de uitbetaling van den 3® trimester 1923, zal geschieden ten Stadhuize, op de hiernaver- melde dagen, telkens van 2 tot 3 ure na middag. Maandag 5 November, N° 10000 tot 13500 Dijnsdag 6 N« 13501 tot 21000 Woensdag 7 N° 21001 tot 28000 Donderdag 8 N° 28001 tot 40000 Vrijdag 9 N° 40001 tot 50000 Al de personen die het Pensioen genieten, moeten zich persoonlijk aanbieden en 10 centiemen per kwijting voor zegelrecht me deneiueu. De personen die nog zouden in bezit zijn van Pensioenboekjes van overleden pen- sioengenietera, worden dringend verzocht deze onmiddelijk op het Bureel der Pen- sioenen|ten Stadhuize, af te geven. Personen geboren tusschen 1 Oktober en 31 December 1858, die vermeenen rscht te hebben op het Ouderdomspensioen, kunnen hunne aanvraag doen ten kantore van den Heer Ontvanger der Belasting-n, Nieuw- straat, 78, alle Woensdagen vcs tot 4 ure namiddag. Personen aan wie vroeger het Ouderdoms pensioen reeda werd geweigerd, mogen, in dien zij het verlangen, zich terug aanbieden op hoogergemeld adres, tot het opmaken eener nieuwe aanvraag. De Burgemeester, F. DE HERT. xOx JacquesNeefs, Antwerpen. 29375-2 :oOo: VERLOREN, damenuurwerlc met arm band. Terug te brengen tegen belooning Keizerstraat, 9, ter stede. 4763 Bericht a&n de Milicianen. Zondag 28 Oktober. Voordracht»! De militianen der klas 1923 worden uitge-' noodigd tot de vergadering die zal plaats' grijpen Zondag aanstaande om 10 ure in de zaal van het Belfort. Ingezien de belangrijk heid van het onderwerp dat er door den Heer Dokter Rubbens zal voorgedragen wor den, rekent meu op de aanwezigheid van ah de milicianen der stad die dit jaar hel leger moeten vervoegen. :oqo: Geboorten "3^' HUWELIJKEN R. Van Sinay, beheerder, met A. Ulaevs. sens, z. 1). R. De Winter, bed. met F. Coppens, z. b. M. Van den Bergb, hand. met A. Roggeman, z, b. F. Neetens,. hand. met L. Van W.zemael, hand. J.D» Boom, schoenm. met M. Van Bi.sen, stihst- B. Schoonjans, schilder, mei L. Van der Poorten, z. b. C. De Vos, wever, met M.' De Waele, fabr. A. Robbreelit, werkm. met E. Parewyok, tw. V. Meert, metser, met H. Goossens, tw. D. De Graev» werkm. met M. De Troj.r, zijdew. j' Brojrlent, werkluigk. met M. Van Vaeren- brrgh, slikster. P. Monsieur, tw. met M. Do Neve, tw. OVEKLIJDENS M. Van don Reym, z. b. 68 j. Esplanade.' J. Willems, m. Wast. is, tw. 58 j. Hooge Vestou. S. De Wael, laodb. 65 j.: Kerrebroeck. Twee kinderen onder ue 7 jaren. -4,00 LEERDRACHTBOND, bij Ed. Commer-' man, prijsvlucht uit Idegem, voor de stad' alleen, op Zondag 28 October, lnbron-isti van 9 1/2 tot 11,15 ure. 4766 BAKSCHIETEN Groote prijskamp op den bak, bij Jozef Van de Velde (Jef de Koetsier}, Dendennond- sehen s'een weg, Blok Borreman, Aalst, op Zaterdag 27 Ocfober, om 7 1;2 ure. 4705- aan 2,5o fr. per persoon. Franco thuis ba-| steld. Vraa-t inlichtingen. Visohhandel Bern-> heim, 31, Rue de J'Ecuyer, Brussel. 17 Onze ROODE en WITTE PORTO de LISBONTE aan 4.25 fr. de flesch uitstekend VRAAGT hem overal aan uwe winkeliers die hem kunnen bekomen bij' HULP HUIS:: HOEK MOORSELBAAN en SINT VINCENTJUSSTRAAT AdlJLBEEK 4761

De Volksstem | 1923 | | pagina 3