Jan Clercker KLEINE GAEET NIEUWSTIJDINGEN Kerfe buftenlandsehs De Laatste Binders in VlaanteO' S2POHT «S8 Ten paieize. De Koning ontving Zaterdagmorgen Baron Gaiffier d'Hes- troy, Belgisch gezant le Parijs. COngobocten.-Er vertrekken 'op 1 en 15 October- en op 2 en 22 November M. Van Cauwelaert fop jhefc Vatikaan. (Belga.) Z; H. de Paus ontving Zaterdag' in verb-oor M. Van Cauwelaert, burgemeester van Antwerpen, De Kongovlucht Medaets-Verhaegen. De inschrijvingslijstien vóór de Kon- govlucht Medaets-Yerhaegen brachten tot dusver frank: 658.947.32 op. De ge meente Schaarbeek stortte, 3000 fr.; Idegiem 10 fr. De suikerbeet. Over een maand wordt de oogst der suikerbeeten inge zet; deze dagen vooral zijn nuttig voor het suikergehalte, vooral bij zonnig weder. Nog vele kontrakten moeien get-eé- kend worden tusschen de suikierfabrie kanten en de landbouwers. Gelukkig is het vertrouwen tusschen beide geste gen. Vooral Duitschland, Tsjecho-Slo- wakkije en Rusland hopen op een flin- ken oogst. Maar het is niet Europa.dat den prijs vaststeld. Het zijn de Veree- nigde-Staten van Noord-Amerika en vooral Java. M'nister Anseele terug. Minister Anseele is teruggekeerd uit Vichv zal heden Maandag, opnieuw de zaken in zijn ministerie waarnemen Wettelijke tijd De aandacht wordt ër op gevestigd dat. ter voldoening aan liet koninklijk besluit van 22 Fe bruari 1926, in den nacht van 1 op October a.s., te 24 uur, bet uur 60 minuten moet achteruitgezet worden'. Kilo Wot o mijnen. De globalé productie der twee ondernemingen voor de maand Augustus bedraagt 295 kgr. 585, of 7 kgr. 201 méér dan die over Juli. Na zuivering van de staven bij de' «Société Générale Miélallurgique»" yan Hoboken wordt, volgens contract, de gehe-ele goudproRuctie afgestaan aan 'dc Nationale Bank van Belgie. Majoor d'Oultremont overleden. v 1 Majoor graaf Guy d'Oultremont, staf officier des Koning?, is Zaterdag mor gen in zijn kasteel van Ham-sur-Hteuire overleden. Hij was slechts 45 jaar oud. De Invalieden van Thienen. De oor logs in va li eden van Thienen, ten ge- lalle van 230, vertrokken Zondag per autocars naar Verdun en Reims, waar zij de slagvelden gaan bezoeken. STABILISATIE Plaatst uwö bë» Schikbare gelden in de Gentsche Bank voor Handel en Nijverheid, Filiaal van de Volksbank van Leuven. 'Afdeelingen Aalst, 27, St. Joriestraaf.-; Dendermonde, 1, Franz-Court,enstraaL Sottegem, Kasteelstraat, 18 Zele, Gesar Meeusstraat, Bijkantoren Hillegem-Dorp. Lcbbeke, Biussesche steenweg Lede, Molenstraat STIPTE GEHEIMHOUDING. 2326 VOLKOMEN ZEKERHEID! ontwerpen onderzocht lieeft yan de" wéï-jsje toegodiend. mar B-Uö loe. Ken. die nog' moeten uitgevoerd worden s(ailfj zeer bedenkelijk schee:;, werden ze om de prachtige kunstverzameling een passend kader le bezorgen. Hoe beleefd! De -socialistische ma ire van Saint Quenlin lveeft gewei- gord de Aimerikaanschc oud-soldaten le ontvangen en alle vlaggen aan open bare gebouwen verboden. Natuurlijk had dezelfde maire een manifestatie ten voordeele der anar chisten Sacco en Vanzetti toegelaten. Meneer de citoyen had blijkbaar ver gelen dat 55.000 Amerikaan sehc jon gens hun leven hebben gelateii om mee Frankrijk te helpen redden. De musea van het Jubelpark. M. Ba els, minister van openbare werken, lveeft Vrijdag de musea van het Jubel- park bezocht, waair hij onder geleide van den hoofdconservator, de in uitvoe ring zijnde werken bezichtigd en de NACHTELIJK DRAMA TE BRUSSEL Snijwonden en revolverschoten Zondagochtend, omstreeks. 2 uur, speelden verscheidene personen voor geld in een huis der St. Pielersstraat te Brussel. Er ontstond twist. Een Neder lander kreeg een vuistslag in het ge laat van een zekere Jan X- De 28-jarige Jozef Schackels, wonende .Marokijn- straat te Molenbeek, sprong den Neder lander ter hulp. In de straat, haalde Jan X., een schermes te. voorschijn. Schac kels begaf zich daarop naar zijn wo ning, om een revolver te halen. Een uur later ontmoette hij Jan X. op de Maxlaan. Een nieuwe twist ontstond en X., braoht Scli.ackels, door middel van zijn scheermes, een wonde boven het. rechteroor toe, waarna hij op de vlucht sloeg, achterna gezet door Schac kels die twee revolverschoten in zijn rk-hting loste zonder hem echter te treffen. In de Mechelsche straat vuurde Schac kels andermaal zijn wapen af. Jan X., werd in de Marksttraat ingehaald, doch hij verweerde zich- <en kwetste Schackels voor een tweede maal met- zijn scheer mes. Het slachtoffer'zeeg toen te gronde en de dader maakte zich dadelijk uit de voeten. De gekwetste ontving geneeskundige hulp in het kommissariaat der Kruis vaar tenstraat, waarna hij naar het St Jans.hospitaal werd gebracht. Aan policieofficieii Devrindt verklaar de Sch. dat hij zijn aanrander slechts kende zijn voornam Jan. De politie zoekt de kerel ijverig op. EEN VREESELiJKE BOTSING TUS SCHEN EEN MOTO EN AUTO TE GENT Zondag morgen, rond 8 i/ó u., heeft er op de 10e wijk ieen verschrikkelijke bot sing plaats gehad tusschen een molórij- der en een auto. Ziellier in welke om standigheden: Op giemeld uur kwam van de Noord- kaai, in de richting van Elyssesche vel den, de 38-jarige molocycïis.t Minnebo Bmjiel, briefdrager wonende Begijnhof laan 2, aapgeredien mot zijn vader Min nebo Theofiel, 64 jaar. Rasphuisstraat, 57 als ach Lor gezeten, toen eensklaps uit de Elyssesche Veld>enstraat een auto ver scheen van en geleid dóór De Wispelae- re Jan. 52 jaar oud, bieruitvoerder, Fuchsiastraat 52, Glent. Dc botsing was onvermijdelijk en dê moto kwam terecht tegen don auto en geraakte onder de beide wielen. De motocyclist en zijn va der werden met geweld ien gronde ge worpen en bekwamen ernstige wónden over gansch bet lichaam. Onmiddellijk werd er hulp geboden en door geneesheer Vande Putte de eer bij hoogdringendheid .naar het gasthuis overgebracht. Beide voertuigen werden beschadigd. De 'politie van de 10e wijk heeft een onderzoek ingesteld. BRAND IN HET EGMONT-PALEIS TE BR1USSEL. Zaterdag, avond, om 8 uur, is brand uitgebroken in het Egmont-Paleis, in cï'e kantoren van den Bond der Groote Huis gezinnen. In een oogwenk brandde het dak van den manege en van 2 of 3 huizen in de Wolstraat, tegen het Egmont-Paleis ge legen. De brand nam grooten omvang aan. De vlammen loeiden uit 't hoofd gebouw en tastten heel den linkervleu gel aan. 't Was pen .schrikkeiijk schouw spel. De pompiers vkri Brussel, St. Gillis, Schaarbeek, Elsicne en Anderleeht onder hiding van majoor Key aerie, moesten drie uren hard "werken om den brand meester te worden Te middernacht was hij beperkt tot' liet hoofdgêbou^*, de man.ege-zaal en-den linkervleugel die zeer veel geleden.hebben. Het parket van Brussel kwam in den loop van den nacht te plaatse. Dc oorzaak van den •brand is nog onbekend. ONGELUKKEN OP DEN ZEEDIJK Twee vreoselijke ongelukken gebeur den gisteren avönd te Oositendo. Op den Zeedijk te Mariakerke, werd de genaamde Aug. Lens, door een auto overreden, toen hij ter hoogte van de Hydro de Zeedijk wilde oversteken. Hij werd op 'den slag gedood. Rond 9 ure werd M. Zenon Van Huelc, aannemer te Oostende, door den elect rie ken tram van Slykens gevat en op ijse- lijke manier verminki. De beide lijken' werden naar het doodenhuis overge bracht De zaak bracht dc .wijk in opschud^ ding. KNAAPJE VEBRAND TE KESSEL Terwijl de échtgeno'ole Thybaert., wo nende te Kcssel-bij-Lier, dc wekelijk- sche was deed, pL.alslcZ zij onbedacht een onbedeklcn ketel met kokend water op den vloer der keuken. Haar 2 'U2 iar'o 'zoontje dat in de keuken rondliep, suk^ kelde in den ketel en werd zoo deerlijk verbrand dat met vreest voor het leven van het ongelukkig knaapje ANTWSflPSCHE VtfSSSSLAGENTEN PIESTEN Het parket kreeg Zaterdag ochtend kennis van een nieuwe klacht gedaan le gen dc wissotagenten "Van den B. en L. gevestigd op het; Zuid en die door spe- culoeren in zeeit stoelde papieren zou den geraakt zijn. Beide heeren zouden, niet minder, dan. een half millioen ver loren hebben ep $éslaahde grooto'ndoels uil geld hun door klanten toevertrouwd. Het parket trad bundelend op en legde eslag op dc boekhouding. 1-1 et schijnt dat er nog een paar klachten- tegen wi.sselagenlcii hangend zijn zelfs in eene zaak heelt liet parket, reeds opgetreden (Joch de betrokken persoon werd fn. Vrijheid gelaten. De aanhouding van een derde schijnt even eens op til. Er waait' wederom een ongezonde lucht in zekere finantie middens. EEN OPHEFMAKENDE ZAAK TE KOEWACHT Til deze gemeente, Ncderlandsch grondgebied, wonsn twee oude lieden, genaamd De kinderen Poppe. die met, boeren zeer welstellend zijn geworden; dóch dc broeJÓTwas liet boeren stillo- kens moede en Jiad zijne zuster meer maals gevraagd, om in het dorp een nieuw huis te bouwen om le rentenieren. Van dit. gedacht wilde zijne zuster hoegenaamd niet hooien en verklaarde haar liever te gaan verdrinken dan ren teniers in het dorp le zijn. Hare woor den werden daden, en -gisteren morgen trokken voorbijgangers tiaar lijk uit liet water van den Nieuwe Molen. Zij was 75 jaar oud. OF DOOK BUvaln VAN DER GUCHT EN UodüWijk VAN LAEKEN. 190ste Vervolg. In schijn, ja, hij is zelfs'een toon beeld van deugdzaamheid, maai- ik voor mijn paart zeg dat hij eon suhelm is,-die bet vertrouwen van den minste mensoli niet waardig is. Toe maar, Jan. Ik stem ten volle met de woorden van mijn vriend in, voegde Victor Leef- nians er overtuigend bij. Veest voorzichtig, vrienden, weest voorzichtig, de eer van een man is zoo spoedig benomen, neemt u in acht-, want gc weet hoo licht men zidli kan be driegen en de eer is toch zoo kostbaar. Mijnlieer Du Bien, 'hernam Jan. ik heb dit alles rijpelijk overwogen, alles, en liet is juist op grond vin mijn over wegingen. dat ik mijn beschuldiging durf inbrengen. Maar kunt ge dan uw beseliuldi ging slaven, Jan Maar dat is vreeselijk, hetgeen ge daar zegt, Jan. Inderdaad. En ik blijf bij mijn meening dat ge niet te voorzichtig kunt zijn, ge kunt op een dwaalspoor gebracht zijn hot verleden van den notaris spreekt me borg dat 'hij een dooraerlijk man is, van on berispelijke levenswijze. Jan Clercker, glimlachte. God gave, beer dokter, dat ge u nooit over uw vertrouwen moet beklagen. De aanhoudendheid van dién jonge ling bekommerde dokier Du Bien. Moest het dan odh eens waar zijn wat hij beweerde of trachtte le beweren En hij, die zooveel geld bij hem in pand had Maar kom, Jan Clercker moest zich ongetwijfeld bedriegen, de notaris Aros- selaer .was een eerlijk man. Zoo beoordeelde dc brave dokter den valschaard, omdat hij hem oordeelde naar zijn eigen hart en gevoelens. Brave- mensehen hebben nooit arg waan tegenover hun evennaaste, omdat De Russische vlieger Cliestakoffei heeft de vlucht Moskow-Tokio en terug: afgelegd in 153 uren. 'I Is de eerste ver- binding Rusland-Japan, welke verwezen lijkt is geworden. Een trein geladen met zijde her komstig uit het Uiterste-Oosten en een waarde vertegenwoordigende van 90 mil joen frank, is uit het spocr gesprongen- nabij Yale (Engelsch Colombie, provincie van Canada), en vijf wagons bolden in de Fraserrivier; de vijf andere wagons werden beschadigd. Men heeft de lading grootendeels kunnen-redden en er ziju,ge lukkig, geenedooden te betreuren. In het Zuid-Slavische dorpje Orzice is een gezin van wijf menschen gestorven na het eten van vleesch van een os. die wegens dolheid was-afgemaakt. Uit Budapest wordt gemeld dat de. auto van graaf Bcthlcm, Hongaarsch ex- kanselier, een jongman omverreed. Toe gestroomde landlieden vielen den auto aan van den graaf, die het bewustzijn had verloren en tegen de woedende menigte moest worden beschermd door de gendar men. Terwijl de autocars met de Ameri kaansche Iegionnairs Donderdag namid dag stopten "nabij de statie van Verdun, kwam de 54 jarige Jules Jajoux dicht bij de voertuigen en juichte de Iegionnairs geestdriftig (oe. De man werd plois ver rast door een kantion, gevoerd door Er nest Lemoine.die de reeks autocars wilde voorbij steken. Jejcux werd ten gronde geworpen en viel onder de kamionswie- len die hem vermorzelden. Te Rouxville in den Oranje-Vrij staat is in hevige mate de-pest uitgebro ken. Reeds zijn verschillende Kaffers overleden. Herhaaldelijk hadden deZuid-Afrrkaan sclic bladen reeds de aandacht gevestigd op het vinden van met pest besmette rat ten, die, over verschillende plaatsen, verspreid, een opzettend gevaar opleve ren-Dit gevaar is dus niet denkbeeldig geweest, Rouxviüe is thans officieej be smet verklaard en geliéel van de buiten wereld afgesneden. Het verloop van den boksmalch Tunney-Dempsey is doordeT.S. F. over heel Amerika verspeid geworden. Ontel bare liethebbers volgden met groote ont roering dit verloop. Bij velen was die ontroering zoo groot, dat zij in zwijnr vielen. Twaalf zijn aan de gevolgen ervan overleden. Zeven van de twaalf vielen, dood tijdens den zevenden round, toen Tunneyopden vloer geslagen werd. Moskou, 25 Sept. In het proces der vijf monarchisten heeft dc rechtbank te Leningrad vier beklaagden ter dood ver oordeeld. Dc vijlde beklaagde heeft tien jaar gevangenisstraf opgeloopen. De berichtgever van de «Vorwarls-, tc Sofia, meldt, dat de rechtbank te Phi. lippopel een groot proces heeft behan deld tegen 46 personen, die waren be schuldigd van kommunistische celvor- ming. Zes beklaagden werden ter dood veroordeeld; 31 tot gevangenisstraffen, van 7 tot 12 jaar; de overigen werden vrijgesproken. De Zwitsersche luitenant, Rudolf Kragenbuehi, die per ballon over de Al pen wilde vliegen, moest nabij Innsbruck- óp liet Oostenrijks grondgebied een nood landing doen. De officier werd aangehouden en de balion in beslag genomen. Hevige sto'rmen woeden op de Noordzee. Loodsen le Antwerpen toege komen melden dat 22 schepen, die uit Antwerpen vertrokken waren, op anker zijn moeien blijven in de reedc van V1is- singen,daar zij tengevolge van het slechte weder geen zee hebben kunnen kiezen. Levine heeft verklaard, dat hij ten gevolge van een defekt een noodlanding moest maken. Hij weet nog niet of het' vliegtuig te Weenen zal kunnen hersteld worden; indien niet, moet hij naar Enge»! land terug voor de ueodige vervangitigs- stukken. Later zal hij beslissen of hij zijn vlucht naar Indiif voortzet. Een nieuwe aardbeving werd giste ren in de Krim gevoeld, vooral te Sebas- topoi en te jalta. Enkele gebouwen stort-' ten in. Verscheidene personen werden ernstig gekwetst. VOETBAL lle AMeeling Oost-Vlaanderen. BSatciien v. Zondag 25 September Un. Gantoise Rac. Lokeren 7—2 Audenaerde Meuleslede 3—0 Eeodr.Evergem Vigor Hamme 1—5 Waasmunster Evergein Center 3—3 Temsche Eecloo 3—2 Eendr. Aalst Excelsior St-Nikl. 5—3 Sottegem Geeraardsbergen 3—0 RangscffiJtLing. G. G. G. V. V. T. P. 1 Audenaerde 3 3 0 0 9 4 6 2 Eend. Aalst 3 3 0 0 11 6 6 "3 Geeraard6berg. 3 2 0 1 11 5 4 4 Un. Gantoise 3 2 0 1 11 6 4' 5 Temsche 3 2 0 1 5 3 4, 6 Sottegem 3 2 0 1 4 4 4 7 Evergem Cent. 3 1 1 I 7 7 3 8 Excelsior 3 1 0 2 8 7 2 9 Eecloo 3 1 0 2 9 8 2 10 Vigor Hamme 3 1 0 2 6 4 2 11 Waesmunster 3 0 2 1 5 9 2 12 Eend. Everg. 3 1 0 2 3 14 2 13 Rac. Lokeren 3 0 1 2 5 13 1 0 14 Metilestede 3 0 0 3 0 6 dellijk gevaar was- Dokter, vèrklaarde hij, ik bevestig u inet de 'hand', op het hart, dat notaris Vosselaer een 'oneerlijk mensdh, een schurk is. Ik zou niemand willen lasteren en daarom ook breng ik deze beschuldi ging slechts' uit na rijpe overwegingen en grondige opsporingen. Vosselaer is een oneer der maatschappij, en ik zal dit met Grodes hulp weldra aan het licht wétende brengen. - Maar bewijs zulks. Welk zijn dan uwe vermoedens T Ik kreeg ie eerste maal vermoedens tegen den notaris, toen ik het geheim zinnig briefje in zijn kantoor vond- Ik dacht eerst 'dat een bezoeker, een onge kende 'het door onachtzaamheid verloren had... Dat is ook best mogcfijk, bevestig de de dokter. Best mogelijk, inderdaad, maar niet afdoendti jgenoeg. Ook kan de no taris het wel verloren hebben. En dit laaisto gedadht versterkte in mo, toen hij zij gelooven dat ieder mensdh is zooals u denzelfden avond, wanneer de aanslag zij zeiven zijn. |op liet Valkensteen» moest plaats heb- Jan, antwoordde hij op de laatste ben bij zich hield. De woorden, die de waarschuwing van Clercker, Jan, zeg meBinder tot mij sprak en dien ik later eens. waarom ge zoo slechte vermoedens zoo'n ongelukkigen slag in den nc-k toe- hebt over den notaris Jan, die van Florida wist, dat de dok ter een aanzienlijke geldsom bij Vosse laer besteld had. dacht, en met reden, braehl. hebben "me dit nog klaarder be wezen. Notaris Vosselaer wilde,u vermoorden, of ten minste uw dochter laten vermoor den. De dokter (was opgesprongen. het Speciale afdeel. A. Eendracht Aalst Sottegem 7—3 Audenaerde Club Ronse 4—0 Diocesaan SpertvérboBd. Gost-Viaanderen ittaictien »an Zendag 25 September EERE-AFDEELING •Voorwaarts Vinderhoute Zwynaerde Moorizele Nazareth St Pielers Mariakerke Nevele Olympia St Denys RESERVEN. Vinderhoute Voorwaarts St PielersNazareth Nevele Mariakerke St Denys Olympia EERSTE AF DEELING Sleydingen Cruyshoulem Flandria Waarschoot, Botlefaere Wondelgem 'Meirelbeke Red White RESERVEN. Cruyshoutem Sleyéioge TWEEDE AFDEELING A. Selzaete Sandeken Clnysen Aalter TWEEDE AFDEELING B. Deurle Laethcm TWEEDE AFDEELING C. Zele Lebbeke F. C. Vooruit Denderleeuw Meire Racing Aalst IWoorsel Hofstade 4-1 2-3 2-1 1-2 3-1 4-5 5-0 3-3 2-3 3-1 5-0 1-1 14-0 2-3 12-1 9-2 3-1 11—0 4-4 1-2 uiig. Tot 'lloderf kan ik nog niet mét dui-|dat hij nooit dit geld nog zou terugzien, .lelijke Cl) treffende feiten mijn gezegde wanneer hij niet haastig zorgde het te- .- macht 'bijzetten, maar ik lub vcronder-1rug te eischen. Daarom zou hij al zijn Jail, Jan, Jan, riep hij, het is „tellingen, die ZOo verpletterend zijn. dat.krant.ien inspannen om den goeden heerverschrikkelijk wat gc daar zegt ik niet aarzel n vow dien chef op uw!Du Bien te doen gelooven dat zijn for- Ik weel het, dokter, en nochtans hoede te stellen. jtuin of een gedeelte hiervan in onmid1- ben ik niet bang deze beschuldiging staande le houden. Het wonderbaar toe- "■al verijdelde de plannen van den schelm en aan den vinger der Voorzie nigheid hebben wij het le danken dat «het Valkensteen» van verwoesting vrij bleef en geen bloed der onzen werd gé- stort. Maar Jan tocli, Jan toch Ja, dokter^ ik weet wel dat ge gruwelt voor deze beschuldiging, maaï er i« nog iets anders Den heer De heer De Winter, te Aalst, truggelde hij ne gen-en-veertig duizend frank af, om zijn zoogenaamde in vrijheidsstelling af te koopen. Den volgenden dag kwam er ver andering in de regeering en de heer De Winter was zijn ncgeii-en-veertig duizend ballekens kwijt. Maar wat bewijst er dat de notaris hieraan schuld had Binnen enkele dagen zal ik die be wijzen in iianden hebben. Hoe dat Bij den dood van den heer De Winter liet deze me liet legaat na van die negen-en-veertig duizend frank. Ik zal het als mijn plicht beschouwen dit klein fortuintje vroeg of laat te gaan opeiseben. Jan. ik geloof dat ge de zaken over drijft, ge moogt zoo geen kivaad van de mensehen spreken. -Ik zou u nog andere zaken over den notaris kunnen vertellen, maar liefst zal ik er maar over zwijgen, omdat ik die met geen zekerheid kan bevestigen Het zou mij eehtfer niet vreemd schijnen, dat de arme Rigault,. dié verleden jaar zoo wreed aan zijn einde kwam. Zwijg, zwijg, onderbrak de dokier terwijlhij vol schrik de ooren stopte- Zwijg, Jan, om de liefde Gods Dokter, het is me voldoende dat ik u voor den notaris gewaarschuwd 'neb. Wees er dus voorzichtiger mee. Wat mij aangaat ik zal den eed, dien ik gezworen héb, met heilige nauwgezetheid volbren gen'; ik wil mijn vader wreken of onder mijn taak bezwijken.Ik héb 'liet gezwo ren' bij de nagedachtenis van mijn duur baren vader. Ge zijt een dappere kerel, zeiéo dokter Du Bien, en ik wensch uit den grond mijns harten dat ge weldra den moordenaar mocht aanhouden- Het wordt een strijd op leven en dood, zegde Jan, Ik zal overwinnen o' sterven. - Juist toen Jan déze woorden had ge sproken, werd dc deur van dé zaal geo pend en trad Florida binnen, aan hare hand Koosje houdend. Dei lieve zuster van Jan wierp zidh om haars broeders hals en weenfte dat ik mikken uit hare borst krampten. Stil nu, 'Roosje, vermaande Ja» Clercker, bedaar en denk dat God mijn arm wapenen zal. om de moordenaars van onzen goeden vader te straffen. Och, Jan snikte ze, die goede, goe de vader torih. Medlilet ge slagen Jan moest zióli de tranen uit de, oogW wisschen, toen hij het sdhoone Roosje, die door het verdriet gansch bleek was. aan zijn borst voelde snikken. Zij was tliansnog liet eenig levend we zen, dat vadér en moeder hem hadden nagelaten en dat hem nader Ibij zij,w ouders voerde. t('t Vervolgt.)'

De Volksstem | 1927 | | pagina 2