Jan Clercker Os taaiste Binders in Vlaanderen i£l£!ÜE GAZET NIEUWSTIJDINGEN Kerf® ksëteafeHifis!?® bfT-wfen Bselslr. Rechtl!. van Dendsrmonde Prins Karei verlaat dc Krijgsschool. Prins'Karei van Belgie lm f! 11a op schitterende wijze zijne examen van he! tweede studiejaar le hebben alge- Jegri Woensdag de Krijgsschool verla ten. Generaal Necfs, hevelhebber der scfrooi, heen. hem Ie dier gelegenheid ais 'toónbeeld gesteld voor zijne mede leerlingen. men 1500; voor Bergen 1300 voor Brugge 1300; voor Oostende 1300 en voor Doorn ijk 1200. liet totaal abomienlen in gansch Bel- gio beloopt, lot. 147.000 verdeeld over 300 verschillende netten. Een Jubelfeest, z. Em. Kardinaal Van lïoey, Aartsbisschop van Meohc- len. zal, Donderdag, het feest van liet 20 jarig bestaan van het St Pielcrsgê- stieht, te Jette, voorzitten, en ten 10 ure 15, de Mis van dankzegging, in de Kapel van het Gesticht opgedragen, plechtig bijwonen. Daarna, zal Zijne Emi/ieneie het nieuw gebouw, ter1 her innering aan het Jubelfeest opgericht, inzegenen. De Ommegang van den Zavel. Er is een kömiteit tol. stand gekomen met het doel té Brussel den Ommegang van den Zavel te doen herleven. Deze Om megang, zou in .1930, her gelegenheid .van het Eeuwfeest der Belgische On afhankelijkheid voor de eerste maal uitgaan, ol' in 1931, om fret honderdja rig bestaan van liet Koninkdom in Bel- gie te vieren: in 1931 zal ook het 550e heslaan van de Groote Koninklijke St Jorisgiïde, in 1381 gesticht, herdacht worden. De folklorischc stoet zou, door tafe- reelen, de gemengde geschiedenis van de Gilde en van de Kerk van den Zavel voorstellen, en liet tijdvak der beèedig- de gilden en. de legende van O. L.- .Yrouw van den Zavel daar de kerk van den Zavel door de Kruisboogschutters gebouwd is. BELANGRIJK BERICHT. Begin Januari aanstahndc zullen de bureelcn der Gentsche Bank voor Han del en Rijverheid, van de St Jorisstraal overgebracht worden naar dc Keizerlij ke Plaats, n. 14 (Kastaanjevesten) na bij de Nieuwstraat. Brandkasten Lips van alle afmetin gen, zullen lor beschikking zijn van het publiek aan een zeer voordeeligen huur prijs Prins Leopold te Thienen. De Hertog van Braband, zijn reeks studie reizen voorzettend heeft zich Maandag naar Thienen begeven om er de suiteer- raffineerderij te bezoeken. De prins vergezeld van majoor Raque.z kwam ten 2 ure per auto toe en werd in de halle der fabriek ontvangen. Heer von Keiler te Brussel terpg. De Duitsche Minister, freer von Keller, die terug is uit verlof, heeft zijn bezig heden te Brussel hervat. Een cadet van het schoolschip gestor ven. Wij meldden reeds de aankomt van de L'Avenir te Tampo (Florida) op 30 November 1.1. Naar wij vernemen heeft liet schoolschip gedurende de reis met veel slecht weder te kampen gehad. Ook een sterfgeval onder de cadetten deed zich voor en wel reeds in bet be gin van October. Tengevolge van long ontsteking overleed de leerling Sipidó, na een korte ziekte. Het lichaam werd aan de golven toevertrouwd. 2207 VECHTPARTIJ TE ST. ft)KLAAS Zondag avond rond 11 ure, ontstond eene vechtpartij op de Groote Markt. Drie personen, Adolf S..., Jules V... en Florent S..., alle drie Uit Harnme, die een weinig onder den invloed van den drank waren, vielen de verbruikers ter herberg Het Kelderken lastig. Zekere Van Walle, van St. Niklaas, maande de woeïmakers lot kalmte aan, maar deze laasten lieten zich dat slecht bevallen. De herbergbaas zette de vech ter» aan de deur. Toen Van Walle enkelen tijd later de herberg verliet, kreeg hij op straat van Adolf S. een Ivevigen vuistslag in het aangezicht, zoodat hij eene bloedende wonde aan den neus. opliep. Van Walle verdedigde zich, waarop een algemeen gevecht ontstond en van beide zijden vuistslagen werden gewisseld. De poli lie stelde een einde aan het gevocht door de drie woeïmakers in het gemeen tegevang op te sluiten. Te veel goud in Amerika. Volgens eene nota der Amerikaanscfre schat kist bedraagt de stock goud, die zich thans in de Veroenigde Staten bevindt., vier miljard vijf honderd miljoen dol lars. wat 55 t. h. van den voorraad gouden geld van gansch dc wereld vertegenwoordigt. Alleen het regee- ringsofficie van toezicht te New-Yörk bezit twee miljard dollars in gouden geld. De Hongaarsche kinderen in Selgie. Gisteren. Maandag, zijn met een bijzond'.ren trein van het Hongaarsche welke trein uit Gent vertrok, 650 Hon gaarsche kinderen naar bun land te ruggekeerd. Thais verblijven r> *"og 2.000 in Belgie, dia eveneens binnen kort teruggezonden zullen worden Daarmede heeft het Werk een einde genomen. In de aanstaande lente gaan de pleegmoeders mot een bijzonderen trein naar Boedapest, waar zij door Aartshertog Albrccht en do Hongaar sche overheden plechtig zullen worden ontvangen. dodelijk rijwielongeluk TE LIER Maandag nainktdag rond half twee, reed de 4 8-jarige Maria, Êlodie Gee- racrls, woei u-u-h-tig ftollaertstraat, 59, met Ivaar rijwiel langs dc Mol, naar de Begijnenvest. Op de Hoogebrug, welke eene sterke helling heeft, stortte de' vrouw van haar rijwiel en kwam met haar hoofd op de brugleuning terecht. Voorbijgangers vonden haar uitge strekt, in oenen bloedplas, zonder eenig tecken van leven ten gronde liggen. MAN OVERREDEN TE SULSIQUE Op de tramlijn van Doornik bespeur de des avonds de machinist dat er een man op het s.poor lag. Hij deed al wat mogelijk was om te stoppen, doch kon niet beletten dat de locomotief den on gelukkige in stukken reed. Uit een spoedig ingesteld onderzoek bleek dat men te doen had met zekeren Gustaaf Constant,, geboren, le Sulsique. oud 69 jaar en gescheiden levende van zijne vrouw. Het slachtoffer zegt men, was onder den invloed van "den di^*k op de baan gevallen. EEN HOND-OUD-STRUDER TE EDEGHEM Te Edeghem, leeft een hond, ((Yzer» genaamd, die heel den oorlog mede aan het front was. Yzer» werd geboren te Veurnc in 1914, en wel op 18 December. Het dier was de lieveling van gansch de kompa- gnie, dc 2e van. het 8e Bataljon Genie, 2e legerafdeoling. Ook telde «Yzers> bo- gewoon veel vrienden onder de piotten. Gedurende 4 jaa»r bleef «Yzer» bij zijii meester en in het gezelschap van de moedige jongens die zoo dapper hun Vaderland verdedigden. Hij werd tot. tweemaal toe gekwetst en dank aan de goede zorgen van zijn baas, genas hij telkens van zijne wonden en hervatte even moedig als tevoren zijn dienst als rattenvanger. *Yzer» verblijft nu bij zijn meester, M. Briaire, een gewezen foerier van de genie die te Edeghem woont. AUTO-ONGEVAL TE BRUSSEL Mad. E. Saban, 32 jaar, en haar 5-ja- rig dochtertje, wonende.te Ncder-over- Heembeek, zijn bij het overstappen van de Anspaclvlaan ter hoogte der Kicken- markt omvergereden geworden door een auto, welke gevoerd was door Joz. Du- ront, van Etterheek. De twee slachtof. fors, die kwetsuren hebben bekomen aan het hoofd en op het lichaam, heb ben de noodige zorgen ontvangen in het Sint-Jansgasihuis. MAN VERDRONKEN TE NEVELE M. Maurice Van den Abeele-Kneuvels koopman in eioren, wonende Lange- munt te Gent, verliet de herberg van Frans De Kelelaere, op de Markt, waar hij zich. mei eenige vrienden, had ver maakt. Tengevolge der hevige duister nis is M. Van den Abeele aan de brug in het. water terecht gekomen en ver dronken. Zijn ifjk werd 's anderdaags opgehaald. Dit jammerlijk ongeval heeft veel ontroering m de gemeente teweeg gebracht en stort de familien Van den Abeele en Kneuvels in den om trek algemeen gekend en geacht, in diepen rouw. Het slachtoffer was slechts 36 jaar oud en vader van twee kinde_ ren. iDe. «Nungesser en Coii, is met de yjicgers Cos te en Le Brix a an boord, gisteren om 1.7 u. te Hio-de-Janeiro ge- l*nd. i l'-' Kardinaal Lai, uit Rome, wiens gezondheidstoestand zorglijk geworden is, heeft de H. Teerspijze ontvangen. In den afgeloopen nacht heeft een groote brand gewoed in de gebouwen van «LTndépendance Roumaine en in de drukkerijen van ((Vit'€arul.» De schade wordt op verscheidene miljoe nen lei geraamd. M. Albert Glémenceau, broeder van den oud-voorzitter van den Franschen Ministerraad is te Parijs overleden. M. Albert Glémenceau die gansch zijn leven wijdde aan de balie, was een dér meest bekende advokaten te Parijs. Naar de Radiokommissie mede deelt zullen op 1 Februari 1928 in de Vereonigde Staten drie honderd radio stations worden opgeheven om de vele storingen die door het. groot aantal zen_ ders zijn ontstaan, uit den weg te rui men. LIJK OPGEVISGHT TE BGRNHEM Zondag namiddag heeft men alhier uit de Schelde bet lijk opgevisoht van zekere Pieter.Jan Van Pollaert, 29 jaar oud, veekoopman, wonende le Hingenc, en sinds 2 December verdwenen. Daar De telefoon in Belgie. Het aantal tolofoonabonnenten in Belgie bedraagt in ronde cijfers voor^Brussel 45.000; hel lijk sporen van geweld droeg, werd het parket van Mechelen verwit tigd, het welk Maandag morgen ter plaatse is afgestapt, om het onderzoek le doen. voor Antwerpen 20.000; voor Luik i 0.000; voor G«ent 6000; voor Charle roi 4500; voor Verviers 1600; voor Na- OF DOOR Silvain VAN DER GUCHT EN Lodewijk VAN LAEKEN. 246ste Vervolg. Ook kwamen weldra de geneeshceren vaststellen, dat de aanvoerder der Bin ders door overtollige vermoeidheid en bloedverlies in gevaar was van sterven en het lioogst gevaarlijk zou zijn hem naar Gent over te brengen. Hij werd dan in 'het stadsgevang, on der goede 'bewaking, in een bijzondere kamer gelegd, om hem tia verplegen. Na het boerkc. Pietor Joanne? De Cock, van Hysscgem, dié zooveel bijge dragen had tot' do gevangenneming van Disschers, te hebben hooren spraken en zich over dezes verklaring dapper te hebben vermaakt, liet de ovoiheid. den moed en het beleid van het kereltje prijzen, zijn naam en woonst opnamen ONGELUKKIG EfiNDE TE BRUSSEL Nic. Degrez, 4? jaar oud, tram ont vanger wonende it* de Bosch-van-Hout- hulststraat, was Zóndag op dienst op een tram n. 46. Tquu deze door de Sie- phaniestraat bolde viel de ontvagcr plos neer op het platform. Do arme man werd in een liuis de K'oninginrielei ge dragen. Ilij bezweek er kort nadien on danks de beste zorge welke hem werden toegediend door een geneesheer. De wijt fret overlijden toe aan eene hartkwaal. Men seint uit Berlijn dat dc echt genoot van prinses Victoria, Zoebkoff. t.c Golbcrg een Ongeluk overkomen is« Hij is met zijn motorrijwiel over den kop ges-lagen en werd ernstig gekwetst. Men beeft hem naar het gasthuis overgebracht. Gister heeft zich nabij de stad Petrosk. in de streek van de Dnjepeir, een ernstig spoorwegongeluk voorge. daan. Er zijn tot dusver zeven dooclen en een vijftigtal' gewonden. Hot aantal slachtoffers zou naar men weet. echter veel grooler zijp. Bijzonderheden ont- bmVfm. SLAGEN.— Zekere De Brouwer Emiel. van Meldert, had fn den nacht van 5 naar 6 September 1927 moeilijkheden met een persoon dezer gemeente. Die persoon, uit schrik vluchtte op het hóf van Gustaaf van Keer, en riep dezes hulp in. Emiel De Brouwer keerde danzijne woede tegen Gustaaf van Keer, die opgestaan was en op zijn hof kwam zien wat er gaande was. De Brouwer gaf aan Van Keer een geweldigen slag met een stok zoodat het slachtoffer bewusteloos ten gronde viel, De Brouwer wordt verwezen tot 500 fr. boet. Bovendien zal hij aan Van Keer één frank betalen als schadevergoeding. POGING TOT DIEFSTAL. Den 28 September 1927 werd de aandacht van een opziener der Vennootschap «Filature et Filterie Réuntes» te Aalst getrokken op een persoon, die langs eene venster in een magazijn wilde dringen. Deze werd aangehouden en bleek te zijn zekere Huys Severinus, van Aalst. Huys beweerde dat hij in dit magazijn trachtte te dringen om een papier te gaan halen voor zijne bo terhammen in te doen 1 Die uitlegging werd niet aangenomen en de Rechtbank verwijst Huys tot 300 frank boet- DRONKENSCHAP. Van Cauwen- berg Frans, van Aalst, had op 18 Septem ber 1927 zich nog al goed gedaan aan het Aalstersch biertje. Zwaar geladen trok hij naar huis. Onderwege vond hij het plezierig drie ruiten uit te slaan van het huis bewoond door Alfred Moens. Maar de politie stekte hem in tljds bij de lur ven, en dat kost hem thans 360 frank boet, voorwaardelijk. SLAGEN. Stuer Alice, van Calleo leeft in moeilijkheden met de vrouw van Frans-Gerard Van de Velde, ook van Calioo. Deze ontmoette op 21 Augustus 11. Stuer Alice in eene herberg en maan de haar aan zijne vrouw met rust te la ten. Om meer klem aan zijne woorden bij te zetten gaf hij Steur Alice een zoo'n ge weldigen slag op de borst, dat ze in be zwijming viel. De ongelukkige stamp kost aan Van de Velde 300 frank boet, voorwaardelijk. GEWELDIGE VROUW. Van den Jcught Victorina, wonende te Temsclie, leeft sedert geruireen tijd in onmin met haren gebuur Alcïs Colman.Op 24 Oogst 11. ontmoette zij hem terwijl zij om water ging. Pas had het paar malkander gezien of er begonnen moeilijkheden. Ten top punt van woede nam Van der Jcught Victorina hare waterkruik en gaf er twee geweldige slagen mee op den arm van Colman. Deze verloor bloed en kon gedu- rende verscheidene dagen zijn werk niet doen. Van der Jeught wordt verwezen tot 400 frank boet, en bovendien zal zij aan Colman als schadevergoeding beta- leu eene som van 750 fr. De boet van 400 frank wordt voorwaardelijk uitgespro ken. maal 'hadden geplunderd en trachten te achterhalen waar al Ihet geld was ge bleven, dat men) uit dit rijtuig had ge roofd. Men 'beloofde elkander onderlinge hulp en bijstand en or werd een goed gla£. geledigd op den goeden uitval dér onderneming. HOOFDSTUK L.IV. BELANGRIJKE ONTDEKKING. Nauwelijks begon de blozende d'age- raad den daaropvolgendcn dag aan te kondigen, vooraleer de glansrijke zon met baar 'blinkende stralen d"e toren spitsen zen vergulden van liet oude graven Aalst, of de drie vrienden ver lieten, vergezeld door den getrouwen Moor, bedektelijk de stad. 'Zij waren uitgedost in hun gewone kleeding. gewapend met hun karabij nen en pistolenhun pijpen vuinsden en zij gingen, zonder veel te spreken, peinzend voort. Buiten de Nieuwstraatpoort gekomen, nam Jan Clercker liet woord en zegde De plaats, waarheen wij ons be moeien. Er is een groot verschil, merkte de menséhenjager* op, tusschen den marsch der soldaten en dien' van een speurder; 'het is, even gelijk mijnheer Clercker komt tc' zeg^en, men kan niet weten, wat weg men nog heeft te ma ken. van de plaats, waar deuitspeuring begint. Zouden wij 'niet wijselijk doen de düigfenrie te riemen tot Wette ren? vroeg Jan Dit is niet noodig- antwoordde de Engeischman. Ziet, zegde hij, ziot gij ginder in de veile dit huis aan den lin kerkant. der baan? Zeer we]., dit is de herberg Den Schaapstal genaamd. Juist. Ziet 'gij niet. wat zich voor de deur van die "herberg 'bevindt? Mi j dunkt, zegde Jan, na zeer wel toegekeken le hebben, dat het een rij tuig is... Het zou wel een sjees kunnen wezen. Juist geraden,.mijn vriend. Denkt ij dan dat ik op dit alles niet heb ge VOETBAL Overzicht llc afdeoling Oost-Vlaan leren. Zondag aanstaande wordt in Au ier.aer- de, waar Eendracht op bezoek gaat, de groote istrijd der eerste iondc van 't kam pioenschap geleverd Drie gevallen kunnen zich voordoen 1) Eendracht wordt geklopt en verliest tijdelijk de leiding. Dc Wit en Zwarte moeten dan in Aalst hunne weerwraak nemen. 2) Eendracht maakt gelijk spel, behoud de leiding en heeft het voordeel Aud'e- naerde IN Aalst nog te ontmoeten. 3) De Eendrachters winnen en dan ko men ze los van hun gevaarlijke tegen strevers. Hebben de Eendrachters eene goede kans om de overwinning te behalen Zonder twijfel zeg ik Ja 1 Doch daar om zullen ze verstandig moeten spelen; daarom ook moeten ze op VERSTAN DIGE wijze door hunne Supporters GESTEUND worden. Hoe moeten ze spelen Daarover geef ik hen liefst eenige wenken, Vrijdag, op- de algemeene vergadering! Spelers weest allen Vrijdag op post. Wat de Supporters betreft. Ziehier een voorstel welke deugdelijke uitslagen kan opleveren. Dat ELKE supportersclub een tiental moedige en goed instem zijnde suppor ters oproept. Deze zouden als plicht aan vaarden zich rond hunne vlag te scharen, op het terrein, en, op DIE OOGEN IC LIKKEN waarop de Wit en Zwarte het moeilijk zouden hebben om Audc- naerde's aanvallen te weerstaan, DAN zouden die supporters Eendracht's lied- met volle borst moeten aanvangen. Eens ingang gestoken, zullen alle Aalstersche supporters volgen en dan hooren weldra onze spelers over 't Audenaersche veld, het kranige Eendracht's lied weergalmen. Zoo aangespoord zullen ze, onweer staanbaar, hun tegenstrevers doel over rompelen Allo supportersclubs, wie durft het aanvangen Wie zal zich Zondag op die sportieve wijze onderscheiden Zingt er den moed in als 't gevaar na kend is, dan komen we als overwinnaars uit den grooten sportieven strijd van 11 December In Sottegem zal de Un. Ganloise fel te strijden hebben om er de puntjes te win nen. We denken dat een klein doelen verschil de tegenstrevers zal scheiden. Meulestede,op eigen veld wist de sterk- sten kop te bieden. Excelsior zal 't er niet zonder moeite tot een overwinning bren gen, hier is ook een klein doelenverschil te voorzien. Eecloo bezoekt Evergem Center, wiens spelers niettegenstaande hun moedig op treden de punten aan Eecloo zullen moe ten overlaten. Waesinunstcr Eendr. Evergem, zal een betwiste strijd opleveren, den uitslag za! wel tot het einde onzeker blijven en mogelijk op gelijk spel uilloopen. De mannen van den Ouden Berg bezoeken Temsche en zijn bij machte er de puntjes weg te halen. Eindelijk in Lokeren zal Hamme er wel voor zorgen de roode lantaarn nog wat vaster op Racings rug te binden. NEM. BERICHT. Gezien het groot aan tal Scholieren en Juniors welke de oefe ningen des Vrijdags bijwonen zullen de oefenlessen voortaan beginnen om 5 uur. Cadetten van 5 tot 5 3?4 uur. Scholieren van 5 3/4 tot 6 3/4 uur. Juniors van 6 3/4 tot 7 1/2 uur. Reserve en 1° elftal van 71?2 tot 8 1/2 u. Het Bestuur. Aanstaande Zondag spelen de Scholie ren, te Aalst, tegen Racing Club Gent, hoofd der rangschikking. Een zware match voor onze jonge spelers, doch schoon en interessant spel in 't zicht. Onze Reserven rusten. Ze hebben het wel verdiend. Zondag 11. wormen ze mei 3_1 in Geeraardsbergen. Proficiat jon gens Zoo had liet le elftal ook moeten kunnen doen geven, is tamelijk ver van hier ver- ipeinsd? Tden gij mij (lelijk het rijtuig bespeuren, bespannen met twee flinke paarden, De heer John is een man van vooruitzicht, zegde Victor glimlachend; in alle geval, ik heb ook liever te rijden dan te gaan. Aan "de herberg «Den Schaapstal gekomen, stegen zij riii de sjees en be taalden aan den baas, die haastig kwam toegeloopen, dc twee druppels, die de koetsier, wijl bij ben wachtte, reeds bad gebruikt. Naar. de gemeente Wetteren, pre velde Stiermarck in het oor van den koetsier,'en spoed gemaakt, 'boort ge? Dc koetsier bezag verwonderd den man, die zoo gebiedend sprak, legde, zonder eenige opmerking te maken, de zweep op de paarden en reed, dht bet daverde en bet vuur, door het aanzdt- ten, uit de steenen vonkte, in vollen draf de heirbaan op, die naar Gent leidt. Het was de bevoegde overheid der gemeente Wet teren die de wanbedrij ven. aan de postmaal gepleegd, opge nomen had. Het was daar ook, dat de s.. ....j gisteren avond wijderdmen is déihalve reeds half verlaten hebt, kwam mij in het gedacht jkoc-rrier was verpleegd geweest en- do vermoeid, vooraleer daar aan te ko- dat het dwaa? .zoo--geweest zijn ons nut-gedoode reizigers ter aarde besteld wa- naar deze ge- Stiermarck en hem in vrede vertrekken, w w Inmiddels had de commissaris, John men en men kan niet weten wat weg teloos te vermoeien. Ik begaf mij naar ren; het moest dan ook i St.i'ermarck: Jan Clercker en Victor, wij nog zullen behoeven te' doen, als! het «Hotel van Oostenrijk», vroeg een meente zijn, dat de heer Leef mans ten noenmaal genoodigd-, en] tvij er zulllen zijn. liet was. na wel ie hebben gegeten en ons van een rij tui; onder liet drinken van een good glaasjb i voorzien. Rijnwijn, dat men het ontwerp maakte Ik geloof dat wij hadden moeten Bah. antwoordde Vreter, toen ik met hel krieken van den volgenden dag soldaat was, heb ik dikwijls dagen-en de Binders tc achtervolgen, die de post- nachten gegaan, zonder mij le ver- Hij stond juist een pijpje te rooken, toen de disselsjees, waarin de vrienden zich bevonden, stil 'hield aan de deur zijner woning. John sprong de eerste uit het rijtuig en wérd weldra gevolgd door Jan en Victor. Het is tot den heer citoyen Van Hoeversteke, meier dezer gemeen te, dat ik de eer heb te spreken? vroeg de Engeischman, zoo 'beleefd groetend als het hem mogelijk was. .Ta, citoyen, antwoordde de meier, met veel kieschheid zijn hoed' afne mend. Zeer wel, sprak John. En zich tot den koetsier wendend, vervolgde hij: Gij moogt met uw rijtuig vertrek ken wij hebben u niet meer noodig. En hij stopte hem een drinkpenning in de hand. De koetsier bedénkte, wendde paarden om en! vertrok, blijde van zoo haast zijn duiten verdiend te hebben. Mijnbeer, hervatte John tot dcc meier, hem een schriftelijk beiwijs toe rijkend, wij zijn door de centrale admi nistratie van het departement gelasl hieir in den omtrek een opzoeking U doen achter de schelmen, die de poslfc maat hebben geplunderd, na de 'beman nirig te hebben vei moord. En wi j wen disselsjees voor den morgen, 'betaalde zich wendde om zijn navorschingen te van te voren en beval dén koeteier ons beginnen. nut het krieke*\; van den dag aan de' De meier van Wetleren. Amandusjden ons tot iLom de plaats duidelijl herberg «Deo ..aapstal» te wachten. Van Hoeversteke, was een goedaardig'aangewezen te worden, waar cli dat hii' van zlin woord is.want en rechtzinnig- man. die algemeen werdwanbedriif is gebeurd. ff'4 er volg t.) (tij ziel dat lrij' van zijn woord is,want en rechtzinnig man. die algemeen werd1; wanbedrijf is gebeurd, nu wij genaderd zijn, kunt gij bcscfrei-geacht,

De Volksstem | 1927 | | pagina 2