Suikerij F. 0. JACOBS Landbouwtentoonstelling te Herzele Denderleeuw, Landbouwtentoonstelling Studie van Notaris MEERT een Café, Ginamazaal en Winkel Hofstede en Lauden een behuisd Hofstedeken HANDELSHUIS een Woonhuis Studie van Notaris Moyersoeii eenen blok Bouwgrond Korts nabeschouwing over de processie van 0. L. Vrouw Half Oogst Volgt mij a. u. b. aandachtig. Ik schrijf fleze enkel® volzinnen zonder d® minst® voor lnganómendheid, en heb enkel in 't oog «lt juister welke dien» gegeven aan de plechtige Doenbar® uitingen van onzen H. Godsdienst. Dat het warm is, dat is een feit 1 Maar hoe dikwijls hoorden wij niet zeggen wU heb ben toch geen zomers meer als vroeger. Nu dat er zich zulke zomer terug voordoet, klaagt er eenieder over en vindt men het een redon om geen deel aan de processie te ne men. !i Dat het dit jaar een buitengewone gele genheid was om voor 8 of 3 dagen op reis te gaan, geven wij graag toe. Kan er dan toch in zulk geval geen middeltje gevonden wor» den om naastbestaanden of goede vrienden te gelasten met het versieren der tydeRjk leegstaande huizen, alware het ook maar het uithangen eener vlag. Zoo doende zou mon ten minste openbaar betuigen dat men het eens is met de versiering op den door tocht van het H. Sakrament. Mot het gewestelijk Eucharistisch Kongres wedijverde iedereen om te meer voor het versieren der straten. Kan men er nu niet meer too komen de handeu in een te slaan om te doen zooals wij het genoegen hebben te zien prestoeren door de inwoners der Kat- testruat. Dat ten minste is logisch m. Dj stad breidt zich nu meer om meer uit Ton tijda vuu de enkele parochie van Sint Martinus, en dit lijds'ip is niet zoo ver ver leden, was men op zekere punten aan het uiteinde dor s'ad met do gewonen omgang der processie. Nu dat de stad wel vier maal zoo uitgestrekt is geworden, en reeds vier parochiën bezit, breken wij nogmaals een lans voor het uitstudeeren van de mogelijk heid van parochie-processiët), zooals liet in al de steden van onzen omvang gebeurd en zelfs in vele kleinere centras, ons dunkens, mits eeniga groepen te vragen waar het be hoort en beroep te doen op eene eerewacht van de Brandweer, die zeker zou toestem men, ware het een beste gelegenheid om door de nieuwe wijken de God van Vrede zijn triomfantelijken doortocht te laten ma ken on de Inwoners door zulk apostolaat te stichten. Kunnen sommige onzer muzjeken geen gelegenheid vinden om deel te nemen aan de procrssi® De tegenwoordigheid van een muziekkorps verhoogt in groote mate de plechtigheid dor processie. Het mag hier gezegd worden-dat er wel vier muziekkorp- son zijn die zelfstandig staan om hunne me de werking,te verleenen. Voor lieden laat ik het tot daar JAM. BENOEMINGEN, Wij vernemsn de benoeming als Bestuurder der Jon gensschool, Moorselbaan, van den h. De Clercq en als Bestuurder der Jon* gensschool, Drie Sleutelstraat, den h. Jean Matthieu. Aan beide heeren onze beste geluk- wenschen1 MOTO-ONGEVAL. Maandag rond 3 uren namiddag reed zekere Van Nuffel, wonende in de omstreken van Halle alhier op de St-Annabrug op zijn moto. Misschien door een verkeerde beweging viel de motorijder vjin zijn machien. Twee personen eene vrouw en een kind werden door het vallen van de moto gekwetst, zoodanig dat de vrouw in allerhaast naar de kliniek is moetan gevoerd worden ten einde er verzorgd te worden voor een gebroken been dat se opgeloopen had, Het kind dat minder gekwetst was, werd opge* nomen en naar zijne woonstede gedra gen. De politie stelde een onderzoek in. ROOD KRUIS van BELGIE Afd. AALST Ballonnetjes-Wedstrijd in 't Park - Uitslag Eerste No 3SG®vouden in Denemarken; Tweed® No 406, Callautsoog, IS'. Holland, Derde, No 178, Borgen, N. H Y iorde, No 21. Borgen N. H, Vijfde No 69,'.i Egmorid/a Zee, N. H. Zesde, No 76, Zandvoort a Zoo, Hol. Zevende No 496, id. Achtste-No 263; Noordwyck a Z. Holland Negenste No TI'4,;. Wassenaar, H, Tiende, No 61, Scheveninghe, Holland. Elfde, No 358, Befkei; Holland. Twaalfde, No 348, Capelle a/IJsel bij Rotterdam. Dertien de, No 369, id. Veertiende, No.307 Schiebroeck Holland. Vijftiende, No 23, Vlaardingen, Hol land. Zestiende, No 217, Rhoon, Holland, Zeventiende, No 305, Oud Beiérland, Holland. Achtiendo, No 19, Nispen bij Rosondael, Hol land. Negentiende, No 265.'id. Twinstigsto, No 142, Holland. Een en twintigste, No 75, Stabroeck, Belgie: Twee en twintigste. No 376, Capellen Drie ei twintigste, No 146, Kieldrecht Vier en twin tigste No 274, Calloo Vijf en twintigste, No 70, Calloo Zes en twintigste, No 308" Hobo ken Zeven en twintigste No 150, Nieuwkerken Waes Acht en twintigste No 59, idem.Negen en twintigste, No 130, Kemseke Dertigste No 288, Steendorp. De prijzen mogen afgehaald worden bij Mev. Vermeiren, Korte Zoutstraat, te Aalst, Don derdag aanstaande van af vier uur. Het Bestuur. Hij aal een valsehan naam op Onze plaatselijke politie moest een herberg sluiten in de Drie Sleuteistraat in onze stad. Zij nam do namen op dor laattijdige verbrui kers, Zekere G. J. woonachtig in de Dykstraat te Denderraonde, gaf een verhoerden naam op en zegde to heoten De Wolf Jan van Audegem, Na gedane opsporingen kwam zulks uit, C. J, zal natuurlijk met het gerecht af te rekenen hebben. Driedubbele botsing Da genaamde D.C.B. en R.P. kwamen uit do richting van Haeltert per fiots gereden in gematigden gang. Uitwen veldwegel die op het wiolerpad bezijden den grooten steenweg loopt kwam een andere wielrijder gereden,Hij botste op beide andere wielrijders en alle drie werden ten groude gesmakt. Qelukkiglijk liep de zaak goed af met enkele kneuzingen voor de wiel rijders, Een der fietsen was ontredderd. OIRIO TOMATEN NAGEMAAKT NOOIT GEEVENAARQ Aalstersche Herbergiersbond De Algemeene vergadering van den Aalsterschen Herbergiersbond is vast gesteld op Woensdag 17 Augustus 1932 le 7,30 u. en zal gehouden worden in het «Ac-hturenhuis» Statieplein. Tot die -vergadering zullen al de her. bergiers van de stad worden uitgenoo. digd. Het voorloopig bestuur, zal yer. slag geven over de werking. Er zal op die vergadering worden 'overgegaan to*b de kiezing van het defi. nitief bestuur. Aan die kiezing zullen alleen mogen deelnemen de leden (die welke reeds lid zijn en de heeren her. bergiers welke zich nu nog op de ver gadering- laten inschrijven). Tot lieden zijn reeds 130 betalende leden. Heeren herbergiers, de tijden, spannen en het is in uw belang lid te zijn van den bond. De bijzondere, ingang van het Ach'fc- lirenhuis zal open zijn. onj toegang te verleenen tot de zaal aan de heeren herbergiers die niet wenschen te ver- brüiken. Houdt den datum van 17 Oogst vrij. Het voorloopig bestuur. GEMEENTERAAD. Vergadering van den Gemeenteraad op Donderdag 18 Oogst 1932 te 7 uur 's avonds in de gewono zittingszaal van don Gomeenteraad, ten Stadhuiz®. DAGORDE 1® Ondervragingen a) tot den Heer Sche pen van Onderwijs over de prijsuitreikingen in onze gemeentescholen. b) over de verpestende geuron van de nieuwe laan achter het Park. c) over de wérken aan de Zeobergbpug. dj nopens reclamatie bij den Heer Gouver neur over de belasting op dienstmeiden in her bergen. 2. WEGENISRechtlijningen voor buurt weg No 5,Ajuinkouter en voor straten tusschen Parklaan en Watortorenstraat voor ®9!)straat ontworpen tusschen Drie- sleutelslraat en Weverijstraat voor aeno straat ontworpen tusschen Hove» niersstraut en Moorselbaan. Stichting van laan en straat. Vraag van Mr de Bethune. 3. Automobielhuurkoetsen. Politieverorde ning. Plaatsrechten. 4. Kerkhof Grondafstand. 5. Kerkfabrieken Begrooting 1933. Vorkoo- pmg van een huis. 6. Gemeentcbegrooting 1932, De Strafste Gebruikt er Minder* ONWEDER, Tijdens het laatste geweldig onweder dat boven het Aal stersche woedde is de bliksem neerge komen op de woning van zekeren Jozef Bonner wonende Bergekouter. De sohouw werd neergerukt en twee rui ten uit een glazen deur werden ver brijzeld. WIJK-KERMIS Houten. Dorp PROGRAMMA DER FEESTELIJKHEDEN in de Vooruitzichtstraat en aanpa> lende straten. Zaterdag 20 Oogit Om 19 uren Opening der Kermis door kanongebulder Om 20 uren Bijeenkomst der geburen in de Vooruitzichtstraat voor een groote en schitterende lichtstoet Om 20,30 uren Optooht van den licht stoet met muziek door de straten. Zondag 21 Oogst Om 10 urenGroote Jaarmarkt voor allerhande levende dieren in de Vooruit zichtstraat, gevolgd door prijsuitreiking in de drie café's. Om 43 urenGroote prijskamp voor versierde gevels naar schoont prijzen Om 45 uren Plechtige overhandiging van (een Heiligenbeeld aan de Eerwaarde Overate van tiet St Annaklooster. Om 17 uren Jazz-Conoort, in de drie cafés Om 20 uren Groote electrische ver lichting van de straten der wijk Om 21 uren Groot en prachtig vuur werk in de Vooruitzichtstraat (achter de Sint Annaschool). Maandag 22 Oogst Om 10 uren Vergadering van het Feest- comiteit met de Geburen, dagorde voorbe reiding der Volksspelen Om 14 uren Groote Reep- en Loopkoers voor de gebuurte Om 18 uren: Pikniek voor de kinderen onder de zes jaar Om 16 uren Dansfeest voor meisjes op den houten vloer van het Kloefkensbal, ge volgd dorr tombola Om 17 uren Begin der Volksspelen, óm 4 9 uren Groot Bal en Jazz-concert inde drie café's- Om 20,30 uren Groot kloefkensbal in de Vooruitzichtstraat, gevolgd door tombola en Gezellig Samenzijn. Dinsdag en volgende dagen Om 17 uren: Tombola in de drie café's en voortzetting der Volksspelen. 1 De geburen worden vriendelijk verzooht [hunne huizen te versieren, Het Bestuur» KONINKLIJKE SYMFONIEKRING DOOR EENDRACHT GROOT. Programma van het Concert, te gaven door de Koninklijke Symfonie kring Door Ea.idraoht Groot op Donderdag 18 Oogst, Om 8 1/2 u. onder de overdekte Botermarkt. 4. Cloche de la Liberté, marohe Susa 2. Pique Dame V. Suppe 3. Chanson d'Amour Schubert 4. La ronde du Déaert Delhaes 5. Tout est fini R. Stolz BEZOEK AAN HET KLOOSTER DER Z. Z. ARME KLAREN. Om aau den wensch door velen uitgedrukt t® voldoen, zal het to®ge* laten zijn het nieuw klooster d®r ZZ. Arm® Klaren op de St-Aunalaan te bszoeken op volgende datum Donderdag 18 Oogst van 14,30 tot 19 ure. De ingang Is vrij. Doch elkeon neme deze gelegenheid te baat om een milden penning te jonnen aan de arme Zusters. Zij zijn ver plicht geweest te bouwen, maar door do noodtijden geprangd, zitten in wresde lasten De Zusters zullen het u honderdvoud vergel den door gebed eu bootewerken. Da lflaamsche Kringen V. E. V, - V' K. - V, O. S. en V. T. B. roepen alle Vlamingen uit Aalst en Omlig gende op om deel le nemen aan de 18" Bedevaart naar den Yzer, op 21 Oogst. Verleden jaar kostte do treinreis Diks- muide30 fr, en 3 fr., thans sporen we én naar Diksmuide én naar Adickerke (De Panne) voor 28,60 fr. en 9 fr. Vertrek uit Aalst te 8 u. 05. Uit Diksmuide te 14 u. 25. Terug uit Adinkerke te 19 u. 26. Uit Diksmuide te 20 u. Dat de krisis niemand weerhoude Onze jongens hebben zoo veel meer gele den in het IJzerslijk Schrijft onmidddellijk in Dendermondsche steenweg, 43, De Ridderstraat, 51, De Vilanderstraat, 39. De Gheeraedslaan, 8. Hovenierstraat, 19. Koombloem, Groote Markt. PAROCHIE VAN DEN H- JOZEF De Vlaam8eha Kermis ton voordeele van de schildering der kerk, zal plaats heb ben in de lokalen van St Jozefskring, Meu- leschettestraat, op Zondag 28. en Maandag 29 Augustus, en op Zondag 4 en Maandag 5 September. Men rekent op de welwillende medewer king van alle bereidwillige personen der stad. Het inrichtend Komiteit. Zamerconcerten. Oogst 18, Botermarkt, Kon. Symp.wDoor Eendracht Groot Oogst 25, Groote Markt, Fanf. u Kunst en Vermaak September 1, Fanfaren Tot Heil des Volks September 8. Botermarkt, Symp. «De Barbaristen 45 September, Grooté Markt, Kon. Har. Les Vrais Amis Constants 22 September, Kon. Harm. Al Groeiend Bloeiend 29 September, Fanf. Hand in Hand 6 October, Vrije Stedelijke Brand weer WV- VOETBAL 14 Oogst 1932. K. A. V. Dendermonde I Eendracht I. Weinig volk op het A. V. D. terrein wan neer heer scheidsrechter de ploegen tus schen de krijtlijnen stelt Eendracht stelt op De Schrijver Alb. Roelandt, Claus, De Snedeleer, Buyl, De Braaw, Verhulst, Amant, De Brauw N., Scheerlinck, Verhuist Bast. Eendracht treedt dus met 2 invallers op terwijl integendeel den Bastzijn intre de in de ploeg doet. Dendermonde wint den toss, en Een dracht trapt tegen de zon af. A. V. D. zit seffens voor Eendraoht'e kooien dwingt corner af die echter niets oplevert, waarop Jan Verhulst achietensgereed gemaaid wordt door Daman in de baek-aréa doch scheids rechter geeft foul buiten de penalty lijn. Bast. Verhuist klopt neven. Amant schiet schoon op dool doch keeper redt even schoon. Op foul door Jan Buyl gegeven en na mooi samenspel van Eendracht's voor- lijn teekent Jan Verhulst onhoudbaar aan. dit na 13 min. spel. Dus 1—0 voor Aalst, Nauwelijks is het spel hervat of Eendracht klopt neven. De schrijver redt een schoon schot, waarop A. V. D, gelijk stelt op mis verstand onzer verdediging, dit met den 30 minuut,-dus 1—i. Aaist bekomt corner die niets oplevert. A.V.D. dwingt er ook eenen af, die evenmin opbrengt waarop de rust intreedt met 1 1. A; V. D. bekwam 2 cor ners, Eendracht 1 corner. IIe Times. Het spel is nauwelijks hervat of Aalst bekomt corner die Jan Verhulst overge* klopt wordt. Kort daarop kogelt Rastien Verhuist keihard op de lat 1 Geen geluk he Bast Aalst dwingt terug corner af zon der succes, nochtans allen goed gegeven door Bastien, Met de 10e minuut jubelen do Supporters van Eendr. voor do tweede thael want op schoon pasje van Fiel Amant teekent Jan Verhuist terug aan, Den «Bast» klopt terug doch heeft vandaag geen geluk. Eendracht dwingt nog een coi'ner- af, Scheerlinck geeft liem goed en De Brauw Ant. kogelt hem a la volée op de lat Seffens daarop klopt, onzen besten goalget- ter, ofte Jan Verhulst nog eens neven Amant ook. I)e Schrijver krijgt ook nog een balletje te pakken, maar een minuutje la< ter moet hij xijn kunde toonen en in ex- tr mis redden. Buyl krijgt een foul te pakken, juist buiten de backlijn... hij geeft hem goed doch een back haalt hem uit den hoek, dat waa wel Jan. A. V. D. is weg dwingt corner af, weeral niet; Jan Ver*- hulst krijgt een schoon pasje van Scheer linck dribbieert 2 man en pardaf nr 8 is ge boren, 30e minuut. Corner voor Aalst, recorn ner, nog niets, A. V. D, bekomt foul en op misverstand onzer achterverdsdiging is nr 2 geboren. Terug corner voor Aalst, waarop het einde koint met een zeer verdiende over winning onzer Eendrachters. Jan Verhulst die de 3 doeltjes voor zijn rekening nam was de beste speler van onze ploeg, A. S. Hongaarsch Kinderwerk Bericht aan de Fhegouders\ Het reisagentschap Gaston Bogaert, Van Volxemlaan. 254, Brussel—Vorst, richt eene reis in naar Budapest, vertrek op 21 Augustus en terug op 31 Augustus aanst. De heenreis gaat over Zwitserland en Oostenrijk, terugkeer langs Duitschland. Deze reis zal naar alle waarschijnlijkheid de laatste zijn, welke voor de pleegouders en families zal uitgeschreven worden. Voor prijzen en voorwaarden, schrijven met postzegel voor antwoord, aan het bo< vengenoerade reisagentschap, of aan den Zeer Eerwaarden Heer Kanunnik Valve- kens, eeredeken te Rillaer. De Landbouwerevereeniging, Redt u Zeiven, Aalst, richt op 10 - 11 en 12 September eene groote Landbouwten toonstelling in te Herzele in de Gemeen tejonrfensschool met de medawarkintf van de Provinciale landbouwkamer en onder het eare-voorxittorschap van dan heer J. Mathys Burgemeester te Herzele. Hoenders, Konijnen en andere pels- dieren, reis- en prachtduiven, eenden, ganzen, kalkoenen en andsre vogels, fokmateriaal, voeders, meststoffen, Tuin- en landbouwprodukton en Land- bouwmachienen zullen aldaar tentoon gesteld worden. Talrijke geldpremiën, diplomas en eeremetalen zullen aan de bekroonde tentoonstellers uitgereikt worden. Voor alle inlichtingen gelieve men zich te wenden tot da Afdeeling Land bouwtentoonstelling, Redt U Zalven, Da Vilanderstraat, Aalst of tot de sekretarissen, H. Henri Van den N.es- te. Onderwijzer? Herzele. H. Van dén Hoortgaete, Hoofdonderwijzer, Resse- gem. Op aanvraag worden reglementen en inschrijvingsbulletijns gestuurd. Het inrichtend komiteit* Op 27, 28 en 29 Augustus aanstaande, richt Het Neerhof der Dendervallei zijn vierde jaarlijksche Landbouwtentoon* stelling in, onder de bescherming van het M nisterie ?an Landbouw, met de mede werking van het Gemeentebestuur, de pro vinciale Landbouwkamer voor Oost Vlaan deren, enz. Hoenders, Konijnen, Reis- en Pracht duiven, Eenden, Fezanten, Inlandscbe en vreemde vogels, Voeders, Fokmateriaal, Bioemen, Bieënteelt, Vruchten, Hofpro- dulcien, Meststoffen. Landbouwmachines en andere nijverheden zullen er sterk verte genwoordigd zijn. Niettegenstaande de hevige crisif, zullen deze toogdagen bijzonder belangrijk zijn dit jaar, wegens de medewerking van het Werk van den Akker, «enerzijds, en het inrichten van den Provinoialen Wedstrijd voor Konijnen, anderzijds. Een kostelooze ballonwedstrijd, met 500 fr. prijzeD, zal aan de kinderen die de ten toonstelling bezoeken, aangeboden worden. Talrijke bekers, eereraetalen, diploma's, geschenken en duizenden franks geldprijzen zullen onder de tentoonstellers wordtn bekampt. Voor alle inlichtingen gelieve men zich te richten tot Ant. Depauw, 35, Statiestraat, Denderleeuw. Men yerzoekt ons het overlijden te melden van Mijnheer Prosper Van Audenhove echtgenoot van Mevrouw ISABELLA SPAENHOVEN geboren te Aalst den 30 Mei 1866 en er schielijk overleden den 15 Augustus 1932 De Begfafenis zal plaats hebben op Woensdag 17 Augustus 1932, om 3,30 ure in de kerk van den H. Martinus te Aalst. Men vergadera aan het kerkhof om 2 ure. Dienst van Barmhartigheid Vrijdag 19 Augustus om 7,30 ure in dezelfde kerk. Vrienden en Kennissen die bij verge telheid geen doodsbericht eouden onU vangen hebben, worden verzocht, dit al| dusdanig te willen aanzien. TE ERPE OPENBARE VERKOOPING VAN' te AALST, Nazar&thstraat, n. 80-62 De Nolaris MEERT tc Erpe zal open baarlijk verkoopen STAD AALST Een café genaamd «In het Sportpa leis» met cinemazaal en winkel aan de; Nazaret.hs'traat, sectie A, nrs 1683g,: 1683li, groot 4 a. 17 ca. 10 mill. Bewoond door Adolf D.e Keselacr. Tweede Zitdag MAANDAG 22 OOGST 1932 om 3 u. in «Redt U Zeiven» Groote Markt. Se Aalst, 13 4 Gr Om uit onverdeeldheid te treden OPENBARE VERKOOPING VAN EENE WELGELEGEN te ERPE, ERONDEGEM en OTTERGEMt De Nolaris MEERT le Erpe, zal na mens wie hét behoort openbaarlijk verkoopen Gemeenle Erondegeip. Koop I Een behuisdehofstede, sectio B, n. 317E, en 346B, groot 10 a. 70 ca. Bewoond door den medeverkoopei; heen Cyril le Hendrickx. "Koop II. Een perceel land op deri Mo- lenkauter, sectie B, n. 666B, groot 10 aren 30 ca. Koop III. Een perceel land in de Rin- kelingdeel op Erpe wijk P„ n. 745e, met eene'groolte van 22 a. 20 ca. en deel op; Eronaegem, wijk B, n. 274, groot 4 a. 10 ca. Gebruikt door den mudeverzoe ker.Cyrillo Hendrickx. Gemeente Erpe Koop IV. Een perceel land, sectie 11, nrs 750a, 751a, 775a, 7751, groot 28 aren 50 ca. Gemeente Ottergem Koop V. Een perceel land op' den" Doorn, sectie A, n. 80, groot 8 aren. Gebruikt door M. Alfons Standaerl te Ottergem. Tweede Zitdag DONDERDAG 25 OOGST 1932 om 2 u. namiddag Ier herberg gehouden door M. Dominique Van Irnpe, Kapellmfi (Brug) te Eroridegem.Dokkcstraat. 1382 OPENBARE VERKOOPING VAN te ERONDEGEM, Gentschensteenweg De Notaris MEERT te Erpe, zal na mens wie het behoort openbaarlijk ver koopen Gemeente Erondegem Een behuisd hofstedeken met schunif en hof, gelegen aan den Gentschen steenweg, groot 10 a. 46 ca., palende noord de Gentschensteenweg; oost over den voelweg, de heer Leon De Swaef, zuid de heer August Lemeïre en de we duwe Steenwagen. 7 Bewoond on gebruikt door den lieec Alfons Van Cauter, te Erondegem. Enkele Zitdag DONDERDAG 18 OOGST 1932, om 2 uren namiddag, ter herberg ge houden door den heer Auguste Le inert'e 'te Erondegem, Gentschcn 'steenweg, Halfblinder. 14=29, OPENBARE BERKOOPING VAN EEN BEZON DER WELGELEGEN. te LEDE, Nieuwstraat, n. 56 met uitgangspoort in de Achterstraat De Notaris MEERT te Erpe, zal na mens wie het behoort openbaarlijk ver koopen Gemeente Lede Een handelshuis gelegen, ten voor hoofde aan de Nieuwstiaat geteek.cni n 56, gekadastreerd sectie F. n. 980n, met eene grootte van 1 aar 00 ca. en volgens titel 2 aren palende, of gepaald hebbenden oost den heer Auguste Ele vens, zuid de achterstraat, west de becti Flaming, noord de Niouwslrant. Ingebruiktreding twee maanden int de verkooping. Enkele zitdag MAANDAG 5 SEPTEMBER 1932 om 2 uren namiddag Ier herberg In liet Wijnhuis» gehouden door den heer Ed. Rombaut, te Lede Nieuwstraa't- Uj502 OPENBARE BERKOOPING VAN. te LEDE, Nieuwstraat De Notaris MEERT te Erpe, zal na mens wie het behoort openbaarlijk ver koopen Een woonhuis met schuur, stal en, werkplaatsen, gelagen in de Niéuw- straat, gekend ten kadaster, sectie F* n. 926 en 927, groot 3 aren 60 ca. en volgens titel groot 4 aren. palende oost Mev. wed. Theophile Clinkpoor, zuid de Nieuwstraat, west den heer Petros Lievens, noord den heer Frans Beckers* Onmiddellijk ingabruiktreding. Enkele zitdag MAANDAG 29 OOGST 1932 om 3 uren namiddag 'ter herberg ge houden door den heer Joseph Troch, to Lede, Slatieweg. 1509 te AALST, Statiestraat, 23, OPENBARE .VERKOOPING VAN gelegen te AALST aan de Watertoren-* straat, Ajuinstraat en aan de nieuw ontworpen straat, verdeeld in 28 loten Waarvan nog te koop loten tot 10; 14! tot 16 en 20 tot 28. Zie verdeeling en op pervlakte op de plakbrieven. Tweede Zitdag DONDERDAG 18 AUGUSTUS 1932 om 1 u. nam. ter herberg gehouden doof M. Edmond Bombeeck tg Aalst aan den Watertoren, ;i43l4

De Volksstem | 1932 | | pagina 3