u m I x Firma De Winter Gebroeders VERSCHRIKKELIJK ONGELUK OP DE KUNSTLAAN TE BRUSSEL Autoear door tram omvergeworpen. Brussel, 1 September.Dqzen mor gen, te 8 u 20 had op de Kunstlaan eena verschrikkelijke botsing plaats Een autocar, komende van Moll en waarin 14 personen hadden plaats ge nomen, reed uit da Belliardstraat, de Kunstlaan over. Een tram. komende van da Noordstatie, beukte het voer tuig in. De autocar klonk om en ijsolij- ke kreten stegen onmiddellijk op. Voor bijgangers snelden ter hulp on gelukten er in door de vensters de inzittenden uit hunnen neteligen toestand te red den. Alle reizigers zijn min of meer gekwetst. 8 zijn ter verpleging in het St Jansgasthuis verbleven. Van dj autocar blijft alechtl een hoop verwrongen ijzer over. Het mag een wonder heeten dat het ongeluk geen slachtoffers heeft ge maakt. AAN EEN DUITSCHE NOTA FRANKRIJK Eerlijn, 1 September. De Duit- BChe regeering heeft heden een nota doen geworden aan de Fransohe re geering, waarin Bpraak is van de Duit- Bche bewapening. Alhoewel de inhoud der nota geheim wordt gehouden, meent men te weten dat zij den zin weerspiegelt van de verklaring voor eenige dagen gedaan door generaal von Sleicher, waarin deze laatste verklaarde dat niemand het recht had Duitschland in een staat van minderheid te stellon voor wat aangaat de bewapening. De Fransch8 dagbladen onderlijnen de belangrijkheid van da overhandi ging van dit memorandum aan M. Ponoet Fransch gezant te Berlijn. De Journal schrijft - Maarschalk Hindenburg, generaal von Sleicher en kanselier von Paepen willen zonder twijfel van Duitschland weer eene mi litaire macht maken. Na de bloedige ondervinding die wij deden in 1914, mogen wij de hand daaraan niet leenen, Bericht aan dó Bedevaarders van Hal Do jaarlijksche bedevaart naar het hei ligdom van Önté Lieve Vrouw van Hal _zal plaats hebben op Zaterdag 3 September. Meu r.al vergaderen bij den heer Hendrik De Saedeleftr, Nieuwstraat. om 8 1/2 ure 's avonds, stipt. Het Bestuur. KONINKLIJKE harmonie «al groei end BLOEIEND. -Bescherm- Eere en Werkende Leden, houdt dèn ZATER DAG 10 SEPTEMBER 1932 vrij voor het gezellig LEDEN-BAL, in den Rink, te 21 uur. Wordt lid der Harmonie. Gouden Bruiloftsfeest Op Dinsdag 6 September 1932, vieren de echtgencolen Philemon Paerewyok en Marie De Smodt hun gouden bruiloft. Feestwijzer Maandag 5 September Te 21 uur, kanongebulder. Dinsdag 6 September, Te 8 uur. algemeene versiering en be- vlagging der huizen en wijk. Te 9.uur, bijeenkomst dor familie bij de Jubilariesen, Doolhofstraat, 66. Te 0 1/4 uur, vorming van d?n stoet en optocht naar de kerk van Onze Lieve Vrouw Bijstand. Te 9 172 ure, plechtige Jubelmis. Te 10 1/4 uur, optocht naar het Stadhuis, alwaar de gevierden plechtig zullen ont vangen worden door het Magistraat der stad. Te 10 3/4 uur, Gelegenheidstoespraak door de Heeren Burgemeester en Schepenen Vervolgens terugtocht naar de woonst der Jubilarissen, Doolhofstraat. Te 12 uur, aanepraak door een Bestuur lid en aanbieding der Geschenken. Te 19 uur, prachtige verlichting van bet huis der eohtgenooten Pacrewyck. Daarna Wandelconcert door do wijk, waartoe iedereen uitgenoodigd is. Al de inwoners der Doelhofstraat, Moor- selbaan en Bergemeerschèstraat worden dringend uitgenoodigd hunne huizen te ver sieren of te bevlaggen. Het Bestuur. OPENBARE en PRIVATE FEESTEN Bureel: Vrijheidstraat, 26, Aalst Tijdperk van 1 tot 15 September I September: Haaltart, vuurwerk. 4 September Rousbruggo (Fransche grens), ballonfeesten vuurwerk. 4 September Opwyck, ballonfeest en vuur werk. 5 September; Herdersem, versiering. 6 September Erpe, vuurwerk. 8 September; Gent, prachtige zaalvorsioring en ballonfeest. II Soptembor: Vlierzelo, vuurwerk. II September: Wetteren, prachtig vuurwerk 15 Septembor: Lsmbeke, groetsch vuur werk. 1618 FANFARE TQT HEIL DES VOLKS Programma vak liet Concert, fe spelen heden Donderdag I September om 8 1/2 uur 's avonds, op het Kiosk der Groote Markt, onder de leiding van M. August Sohollaert 1. Les Cadets de Brabant, marsch V. Turine 2. Marthaopeningsstuk J. von Floltow 3. Tanhauser, gr. fantazia Rich. Wagner bewerkt door J. Kessels 4. a) Vlaanderen Veremans h) Ik ken een Lied Willem De Mol 5. Fantazia op de liederen van Em. Hullebroeck HEROPENING DER SCHOLEN Te bekomen in den Boekhandel J. Van Nufftfl-Oe Gendt, Kerkstraat 21, T /S. Schrijfboeken, studenten carnet, farden, notaboekjes, potlooden, ge kleurde potlooden, pennen, inkt, zak jes in leder en toile-cirée, houten pen- nedoozen, enz. Woordenboeken Larousse, Callcwaert, Van Dale, Versohueren, enz. JAARLIJKSCHE BEDEVAART naar OOSXAGKER ons Vlaanisch Lourdes Op Donderdag 8 September 1932, Feest dag van 0. L. Vr. Geboorte, Jaarlijksche Bedevaart naar Oostacker. ingericht door de Oost-Vlaanderens' Bedevaart naar O' L- Vr. van Lourdes, onder de Hooge bescher ming van Z. H, Mgr den Bisschop van Gent, Om 3 ure stipt bijeenkomst te Lourdes, in de dreef voor 't kasteel. Onder het zingen van «Te Lourdes op do Bergen» gaat men stoetsgewijze naar de Grot, Groet aan Onze Lieve Vrouw Rozenkrans en Lofzangen. Vlaamsch sermoen door Z. E. Heer Kan. Van den Gheyn. Geestelijk Bestuurder van de Bedevaart naar Lourdes. Om 4 ure plechtig Lof in open lucht, voor de Basiliek, door Hoogeerw. Heer Kanunnik Van Crombrugghe, S. T. D. en M. Vicaris- Generaal van Z. 11. E. Mgr den Bisschop van Gent. Al onze Bedevaarders zijn vriendelijk en Turig verzocht deel te nemen aan deze openbare Hulde van liefde en dankbaarheid aan Maria. Zij brengen mede, kenteeken en handboek der Bedevaarders. De jonge dochters brengen ook hunnen vriitcii sluier mede en maken een bijzondere groep uit in de Processie naar de Grot. BRAND. op 1 September, Den nacht van 31 Oogst 'l zij Woensdag op Don: derdag is er rond 11/2 ure 'nen brand uit gebroken, in de Sint Camielstraat, alhier, in de schuur en paardenstal van den land. bouwer, huurhouder en kolenhandelaar Willem Coen. Deze aanhoorigheid was gevuld met strooi, hooi, landbouwersalem. pjanoherhout, wanmolen, twee wielen, als ook eene groote partij aardappelen. Alles is ten prooi der vlammen gebleven. Den brand is eerst opgemerkt geweest door den zoon Robert Coen die eerst om 12 1/2 ure is tc huis gekomen, deze heeft zijne ouders en suiters met der haast ge wekt en allen zijn aan 't werk gegaan eerst en vooral om de vier paarden te redtien, waarvan er reeds een verbrand was, en dut bijna zonder twijfel zal moeten afgemaakt worden. De brandweermannen waren spoedig ter plaats en konden den branu op korten lijd meester worden. De politie was ook ter plaats- Er zijn om verscheidene duizende franken schade doch deze is gedeeltelijk gedekt door verzekering. Het huis bewoond door zekeren Bernard Callehaut was reeds cok door het vuur aan getast op het eerste verdiep ea op de slaap< kamer. Dit huis paalt aan de schuur alwaar den brand was ontstaan, aldaar bepaal t zich alles bij kleine geringe schade. TOONEELNIEUWS Met het meeste genoegen zal, door de liefhebbers van degelijk tooneel. vernomen worden dat de als grootste dramatische ge kende kracht, in Vlaanderen. Nettie Hart de titelrol zal vertolken in Nestor De Tière's groote drama ROZE KATE hetwelke door de Catharinisten in de maand October aanst. ten tooneele zal worden gebracht. Dat De Calharinisle» Nettie llart, met hunne beste kruebtent zullen omlijsten, lijdt geen twijfel en onder de regie van Guataaf Meert, zullen de opvoeringen van Roze Kate een buitenkansje wezen op tooneelgebied. DIENST DER OPENBARE WERKEN Het College van Burgemeester en Sche penen, brengt ter kennis der belanghebben den, dat er op Maa;id*g 5 September e- k. om 11 uur voormiddag, in de z.<al van het Schepencollege, zal worden overgegaan tot de openbare aanbesteding van kasseidings werken uit te voeren in verschillende straten der Stad. Inlichtingen te verkrijgen. Bureel No 6, alle dagen van 9 tol 12 uur. De Burgemeester, R. Moyersoen DEKORO.CLUB, AALST. Derde ten toonstelling van beeldhouwwerk, kunst- emeewerk, teekeningen, meubels, kunstglas, in dé benedenzaal van het Belfort, Open op 4, 5, 8. 11, '12, 15 en 1 8 Sept, Zondags van 10 tot 13 en van 15 lot 21 ure, de werkdagen van 17 tol 20 ure. BERICHT De Besturende Commissie der Academie van Schoöne Kunsten heeft de eer ter ken nis te brengen van de belanghebbenden, dat de plaats van leëraar in meubelteekenen, 12 uren in de week (avondles) en 4 uren Zon- dagles (van 1 October tot 15 Maart daarop olgende), te begeven is. De kandidaten moeten zijn. Belg. min stens 25 jaar oud en drager van een ge tuigschrift der afdéeling bouwkunde eener Academie, minsteua gelijk aan deze van Aalst en bovendien ofwel gedurende min Btens 3 jaar bet ambt uitoefenen van meu- belteekenaar, ofwel minstens 3 jaar werk zaam zijn als dienstleider eener meubel fabriek. De aanvangawedde bedraagt 6720 fr. met tweejaarlijkscho verhoogingen lot maximum 3.440 fr. De benoemde leeraar is niet verplicht Aalst te bewonen, evenwel kunnen geen verplaatsingskosten toegekend worden. Do aanvragen moeten gestuurd worden aan den heer Frans Pauwels, secretaris der Academie, vom- Maandag 12 September a.s. De kandidaten kunnen gebeurlijk uitge- noodigd worden deel te nemen aan een ver gelijkend examen op Maandag 19 Sept. VERLORENMaandag tueiohen 17 on 19 uur, in de Vlaamsohe Kermis, Meulesohettestraat, Gouden Armband Goede belooning aan den terugbezorger Keiserlljke Plaats, 37, t. st. 1603 VERLOREN Lipssleutel itl de Vrijheid straat. De eerlijke vinder mag hem afgeven ten bureele van bet blad onder de letters E- M. 1615 Dienst der Openbare Werken Het College van Burgemeester en Sche penen, brengt ter kennis dat er op Maan dag 12 September, te 11 ure voormiddag, ten Stadhuize zal worden overgegaan lot de openbare aanbesteding dar 1. A/braak van twee Woonhuizen in de Brabant straat. 2. Bedekking niet kunstsehali'èn van het dak van den Schouwburg Inlichtingen te bekomen alle werkdagen, ten Stadhuize, bureel 6. De Secretarie, De Burgemeester, O. Reyntens, R. Moyersoen. KIOSK BOTERMARKT CONCERT te geven door de Symplionische Kunst» kring «De Barbaristenop Donderdag 8 September 1932, om 8 1/2 u, 's avonds, onder de leiding van den h. Aug. Impens. PROGRAMMA 1. Star and Stripes, marsch, Souza, 2. Spaansehe Dansen nrs 3 en 5, Moskowsky. 9. Judex, uit Mors et Vita Gounod. 4. Tzigane, karakterstuk G. Pape. 5. Graeieux Babil, voor oho Petit. Solist Mr Henri Clolman- 6. Dans le Sud, karaktersiuk Middleton. 7. Maritana, ouverture Wallace. TOONEELKRONIJK. Wij kunnen met genoegen medodeelen dat in onze stad het tooneelseizoen zal ingezet worden met een reeks opvoeringen vau De Lustige Boer het nooit genoeg geziene en genoten zang spel 't Is 'l Land van Riem dat dit sohoone zangspel, met een zedelijken ondergrond, heeft durven aanpakken Er is dan ook reeds veel belangstelling bij het volk. Men kan plaatsbewijzen be komen in het voorloopig lokaal van 't Land vao Riem. Burgershu'is, Groote Markt, van af Zondag 4 September, te 10 uur. Groepen van minstens 10 persónen genieten 10 t. h. vermindering. Er rap bijzijn zal gewonnen zijn I Zomerconcerten. September 1, Fanfaren Tot Heil d.s Botermarkt, Symp, De Har. Volk. September 8. Barbaristen 15 September, Groote Markt, Kon, Lee Vrais Amis Constants 22 September, Kon. Hann. Al Groeiend Bloeiend 29 September. Fanf. u Hand in Hand 6 October, Vrije Stedelijke Brand weer TOMATE Soep saus oogenblikkelijk klaar. TOMATE Gewaar borgd door tija supe rioriteit. TOMATE Dringt zich op door zijn on geëvenaarde kwaliteit, TOMATE Bereikt in België 83 0/0 van hot totaal verbruik* 211 Onze LEZERS aanbevolen SuikerIJpeën DE RYCKE. Extra 9369 BERICHT. Ondergeteekende Petit Leon, winkelier te Aalst, Molenstraat, ver klaart bij deze geene schulden te aanvaar den of te herkennen die mijne vrouw, ge boren De Petter Louise, gemaakt of nog zal maken. Leon Petit. Aalat, 24 Augusti 1932, 1617 Prijskamp op den Billiard in t|e Café De Ooievaar Hopmarkt, 2, Aalst, naar twee prachtige konijnen (gratis), op Zaterdag 3 Sept. Begin om 6 ure. 1616 VOETBAL De strijd gaat beginnen Eindelijk zijn de officieele matchen daar Met een zuoht van verliohting wordt aan het doode seizoen door onze Aalslersche voet- balnienschen den rug gekeerd en vol ver wachting uitgekeken naar die lange reeks van kampioenschapsmatchen, die steeds boeiender worden naarmate de strijd vor dert. We kregen reeds enkele vriendenont- raoetingen doch, hoe schoon er ook ge speeld wordt in deze matchen, er ontbreekt altijd dat heilig vuur dat ontbrandt in de offioleele matchen. Hier werpen beide kampen zich ongemeten het speelveld op, want het gaat er om hel bezit van die twee kostbare puntjes. Epd vriendenmatch raag als inzat een overprachtigen beker krijgen, nooit echter wordt er raet de begeestering gespeeld waarmede de officieele matchen betwist worden. Voor do zooveelste maal steIto onze Een dracht zich te lijn en voor de zooveelste maal kijken de Aalstereche sportliefhebbers toe op den harden strijd die de volksgeliefde club gaat doormaken. Zoolang reeds kan pl de moederclub vjn zoovele andere sportver eenigingen in Aalst en omliggende, voor het veroveren van den promolietilel zoo dik wijls roeda stonden de Een drachlers op één voet van de eindoverwinning, dat het be wonderenswaardig mag hecten, hoe na el- ken tegenslag, het bestuur moedig als geen enkel, telkens de hoofden weer opricht en steeds hardnekkiger, den lastigen kamp herneemt tegen de tegenstrevers, die overal, van'jaar tot jaar, sterker worden. Het is nog nimmer gebeurd dat een ploeg die met 43 punten het kampioenschap ein digt,-niet opgaat nanr promotie. Dit was verleden seizoen het geval met Eendracht Aalst, die tot op den laalsten match zijn kansen op promotie hoog mocht houden. Er werd verloren e i met een slag bleek liet harde wroeten gedurende gausch een sei zoen vruchtoloos Almeteem was hel uitgemaakt dat do 43 punten na zooveel zweet opeengestapeld onvoldoende waren, en we opnieuw in 't gezelschap van clubs mochten blijven, die we nochtans allen onder den hiel hadden gekregen. Men zegge wat men wil, maar zulk een tegenspoed is van aard om de hevigsten te ontmoedigen' Dat iedereen dan ook onder den invloed van het gebeurde was, spreekt van zelf. Enkelen toch moesten het hoofd klaar houden hot bestuur legde er het bijltje niet bij neer, on kort na den ongelukkigen slag te Hamnie, werd er reeds met iever gewerkt aan de betermaking van ons elftal. Geen enkele sportman onzer stad kan ten volle vermoeden hoe groot do opofferingen geweest zijn, die tot dat doel door de leiders gedaan zijn. Er is veel gewerkt om onzen club sterker dan ooit te maken. Een der beste oefenmee- sters uil de Belgische Voetbalwereld kreeg opdrrcht onze spelers onder handen te ne men En onze jongens weiktcn goed mee, zoodat we 't beste van hen mogen ver wachten. Verders werd er na hoeveel last bekomen dat enkele vreemde elementen ons Aalstersch elftal zouden versterken, Eu daar staan we, 't hoofd omhooge vol spanning bij den aanvang van dezen nieuwen harden strijd. Iedereen weet het al de clubs hebben zich versterkt, en daarom ook zal de kamp dit jaar heviger dan ooit doorgevoerd wor den. Wat onze jongens ook op 't hart gedrukt werd, is het feit dat we verleden jaar, in 't begin van 't kampioenschap, de puntjes verloren hebben die we naderhand te kort kwamen. De fabel van den haas en de schildpad Iedereen verwacht dan ook van onze jongens, dat ze Zondag op het plein van Excelsior St Niklaas een eerste overwinning zullen boeken. De punten moeten mee naar Aalst.'t Zal moeilijk zijn, we weten liet. Ten andere, telkenjare brandde bet ginder onder onze voeten en kregen we Biecht.' nipjes de overwinning aan onzen kant. Di jaar staat Excelsior sterk in lijn. Hunne uit slagen in vrienden matchen bekomen, zijn verbazend. Eu toch moeten we ze kunnen kloppen. Waike supporter van Eendracht zou kunnen nalaten van deze eerste verplaat sing mee e maken 1 Mocht de krisis hier niet te veel ingrijpen Verschillende sup- portersclubs reizen per auto naar St Niklaae. Ze stelden hunne prijzen zoo laag mogelijk. Het ware dan oek wensohelijk dat talrijke Eendraohters het b stuur en de spelers steunden in hun vreedzaam offensief «om ver en er ever 1 De Supporters die verlangen de reis naar Sint Niklaes mede te maken Zondag 4 Sep» tember a. s. laten zich inschrijAen bij Louis Spanoghe, Moorselbaan 33, (lechtover bet slachthuis). Prijs 8 fr. Vertrek om 13.30 ;u. Match Volharden I Evargem Center I Volharden komt op schitterende wijze He serie zijner cefeningmatcben te eindigen door A. V. D. te verslaan met 6—1. Onze Groen-Zwarten hebben de eer het officieel kanipiomso'iap te openen in onze stad met de ontmoeting Volharden Evergeni Center Bijna al de elftallen van Oost Vlaanderen kregen versterking. Ook Evergem s-toït drie nieuwe elementen in lijn. Volharden mag dus den strijd niet licht opnemen willen ze als overwinnaars uil <ien strijd komenWij twijfelen er niet aan of de toeschouwera oen bocienden kamp zullen te zien krijgen. Aftran om 3 ure. Het weze ons geoorloofd aan het Aalster- sche publiek te vragen steeds hunne «favoris» op sportieve wijze aan te moedigen en te genstrevers en scheidereoliter te eerbie digen. Een strijd die 26 Zondagen duurt vangt aan op 4 SeptemLer en iedere club zal 13 maal een vreemde ploeg moeten ontvangen. Mochten de bezoekers na liet kampioen schap éénparig verklaren Aalst bezit de sterkste pleeg en 't sportiefste publiek. Dit is de weusch van Spectator Alost-Sports Temsica F. C. Zondag aanst. 4 September, zal de voet balkoorts opnieuw in Belgie en inzonder in Aalst, hecrschen. Zooals elk jaar, heeft elke club, van het doode seizoen gebruik gemaakt, om nieuwe elementen te zoeken en aan te sluiten, den physischen toestand van de spelers in ord te brengen om dusdoende, met de grootste mogelijkheden van lukken, het nieuwe seizoen aan te vangen. Wat onzen club betreft, hij is niet teu achteren gebleven, onder deze verschillende oogpunten. Met een gansch veranderde ploeg, waarvan elk speler regelmaiig, sen met d? meeste belangstelling, de oefeningen volgde, is het Alost-Sports uiogelijk, hst seizoen 1932-33, op een betere plaats to eindigen, dan verleden jaar, plaats, klie mooi genoeg zal wezen, hopen wij, om ons toe te laten, ksnnis te maken met de teanw van II* A. Tot hiertoe genoten onze spelers een methodische training. De oefenmaichen lu - schen Eendracht en Alost-Sports hadden voor gevolg, dat onze tegenstrevers, met den meesten lof over ons elftal spraken. Begunstigd voor onzen e raten officie-len match, met een ontmoeting, at home tegen Temsica, zullen wij bij machte zijn, Zondag aanstaande, een uiterst juist ge* dacht 'te hebben van de waarde onzer ploeg. Rekening houdende van de iiiooie plaats die Temsica, verleden seizoen bekleedde, en van de nieuwe spelers die bun team \«r- sterken, mogen wij ons verwachten aaneen uiterst boeienden match. Wie herinnert z'oh nie1. meer, de span nende ontmoetingen van 31-32. De eerste maal won Blauw-Wit mst een beteekenis» volle 6-1 scoor. De match moest herspeeld worden, en nisttegenstaanee al de pogingen van Temsica, die in geval van overwinning, overging naar lie A, moesten zij nogmaals het onderspit delven, deck nu slechts met 2-0. Dit alles bewijst, dal Temsica, een hard- nekkigen, docli fairen» n aloh zal leveren, om dusdoende, hunne weerwraak te nemen van de ondergane nederlagen. Wij twijfelen er niet aan, dat hel Aalstersch publiek, talrijk zal opkomen, om kennis te maken met de nieuwe samenstel ling van Alost-Sports, en tevens verzekerd te zijn, een namiddag mooi sport te belcveu. Dus Zoudag toekomende, om 3 uur, allen naar het stadion van Alost-Spons, Deuder- mondschen steenweg. De werkeloozen, op vertoon hunner kaart genieten van een vermindering van 50 t. b. Men zegge liet voort. Blauw Wit. boekennieuws Zooeven kwam veu de pers «Het wonder bare leven van don II. Johannes de Deo boeiend verteld door P. Mattheus Verjans, O. F. M. en samengesteld volgens weten» schappelijke gegevens. Dit boekje dat gretig wordt aangekochten gelezen ie te verkregen in den Boekhandel der Volksetem. Kerk straat, SI, en in het Juvenaat der Broeders van St Jan de Deo, 39, De Ridderstraat, te Aalst, aan den spotprijs van fr. 10. Lazers, tchaft u dit boek aan, gij steunt het edele .werk van het Juvenaat. TE KOOP eene partij jonge lombaar- sche poelden aan 15 fr. het stuk, lombaar» sche legkiekens aan 25 fr. het s'.uk en lom- baarsche haantjes. Alsook witte konijnen jongen en moeren. Zich te bevragen bij Van Branleghem E., Nieuwerkerken, achter bet kasteel van St-Job, Aalst. 1619 s Namiddags, op 't plein der Bresdestraal te DRIE uur Eendracht—Excelsior (Juniors) De Eendrachters die niet mee kunnen naar St Niklaas, zullen er aan houden van hunne sterke Juniorsploég te komen aan moedigen. Ook dit kampioenschap gesft ons veel schoonen strijd in 't verschiet. En laat het balletje nu maar rollen 11 Wit en Zwart. Reis naar Sint Niklaas De Supporters die verlangen de reis naar Sint Niklaas te maken, Zondag 4 September a. s. laten zioh inschrijven in de supportersclub de Eendrach ters» Molenstraat, Café St AntoniuB. Leden-supporters 4 fr, niet-loden 7 fr. Vertrok om 13,30 u. stipt. TE HUREN. Een schoon Huis, Breede- itraat, 68. Zich te bevragen Gentschesteen» weg, 175. T/S. 1W VVV GENT, Oogst 31— Aangevoerde dieren r groote ossen 28, jonge osaen 435, vaarzen,. 426, koeien 135, stieren ,105 kalveren 543 varkens 1438, schapen 24, lammeren 5 loopelingen 85. geiten 3, magere beesten, 280, melkvee 15. Verkocht per kg. levend gewicht tegen den gemiddelden prijs van: oasen 9,75-6j0O vaarzen3,76-6 koeien 2,50-5,00 stieren 3,50 5,00, kalveren 5—8.50. varkens 6,00—6/40 schapen 3—4, lammeren 5. ANDERLECHT, 31 Oogst. —694 ossen 4,00—4,50, 202 stieren 3,00 a 4,00 1372 koeien 3,00 a 4,25. Totaal dieren 2268.

De Volksstem | 1932 | | pagina 3