Een eenvoudig middel om overvloedige levenskracht te verwerven. Thuiskomst van duo Haar R. Moyersosn MARGARINE Studie Deurwaarder SAEYS ~r- Aangeslagen Meubelvoorwerpen Werken verzwakt de energie. Deze terug opwekken, het is de aangewezen taak voor margarine Solo. De fijnste, meest energiegevende natuurlijke grondstoffen, gemengd volgèns de meest moderne en hygië nische eischenversch, krachtig en uiterst smakelijk dat is margarine Solo. Natuurlijk krachtvoedsel fijn en goedkoop Angela B0VYM UNION MARGARINIERE BEIGE, N.V., MERXEM-ANTWERPEN. Mmum St. Jozefskring, Meirleschettestraat. De prachtige Dublfnfilm zal .gegc- ven worden den Zondag 22 Januari, om J 2 u. voor de kinderen en om 5 u. voor de andere belanghebbenden. E. Pater Meeus, de leider, dier Bonden van 't II. Hart en ook de leider van de reizigers naar 't Eucharistisch Congres van Dublin zal de film toelichten. Heel Aalst heeft het congres in de bladen gevolgd en zou er zoo gaarn-3 deel aan genomen hebben. Die deelname wordt hun nu aangeboden door het bijwonen van den iDublinfilm. De prijzen der plaats-en. zijn 5 en 3 fr. De kaarten zijn té krijgen bij de Bestuursleden van den mannenbond van 't H. Hart van St Jozefsparochie. VERSCHENEN. Klein Liturgisch kalender, ten gebruike der Geloovigcn van het Bisdom Gent. Boekhandel J. Van Nuffel- De Gendt, Kerkstraat, n. 21, Aalst. Koormaatschappij «Niets zonder Arbeid» Al de katholieke Zangers en Zanesters maken depl van de Koormaatsohappij «Niets zonder Arbeid De herhalingen zijn wekelijks en hebben plaats den Maandag van 8.30 u. 's avonds tot 9,30 u, bij Mevr nw Frans Matthieu. Nazarethsffaat 42. (In 't Schpprken.) De oersie herhaling voor 1933 heeft plaats Maandag 16 Januari a. s. Allo Katholieke vrienden versterkt de rangen dier aloude katholieke zangvereeni- ging. Sint Sebastiaangilde Op Donderdag 19 Januari 1933 viert deze aloude gilde haren sohutsheilige Sint Selastiaan. Een pleohtig Lof zal in de dekanale kerk van St Martinus om 5 ure 's avonds ge celebreerd worden. 'g Avondg om 7,30 u. feestmaal in het lokaal gevolgd van verrasgingscbieting uit de kas. Het Bestuur. Boerenbond - Groote Markt. Zaterdag avond en Zondag morgen zal er in de Ca jé MUNICH-SP A TTEN- BRAU getapt worden. Bericht aan de liejhebbers 69 DUIVEN NIEUWS Duivenmaatsohappij Le Faubourg d'Alost bij Ceyineulen Je m, Gentschestraat, 115. T/S. Verkooping uit ter hand van 15 allorbesto Reisduiven, door sterfgeval van wijlen den neor Parent Louis van Hofstade. Ook Rasduiven van Keymeulen René, De Koninck Jean, Dnelman Cyriel, Bastiaens Anioon en Omer Mathys. Begin Zondag a.s. om 10 uro 30 's morgens. 62 BAKSCHIETEN Zaterdag 14 Januari 1933 Groote prijskamp op den bak naar een groot Konijn, bij Frans Kiekens, Sint Camielstraat, 66. Begin om 7 ure, kampen om 9 ure. 70 Groote prijskamp op den bale naar een schoon Konijn, bij Vertongen J., St Vin- eentiusstraat, N. 1. Begin om 7 ure, kampen om 9 1/2 ure. 71 SCHOENFABRIEK. Vraagt bekwame Stiksters. Zich (e bevrageo V. Sergeant. Binneslraat, 43, T/S. 68 Prijzen der plaatsen. Wacht niet tot Zoudag op 't plein om uw ticket te koopen. Onverwijld voor uw toe gangskaarten gezorgd- Ze zijn to verkrijgen in 't lokaal van Eendracht. Statieplein. Tribuun (uitsluitend voor leden eu sup porters van Eendracht) 6 fr* Voorbehouden zitplaatsen rondom het plein5 fr Omheining (kant der tribuun) 3,59 ff. Omheining (overzijde) 2,50 fr. Vooral deze die een genummerde zit plaats verlangen, moeten zich haasten, want de vraag naar deze plaatsen overtreft alle verwachting. Wit en Zwart. GENT, lljan. Aangevoerde dieren, groote ossen 21, jonge ossen 305, vaarzen 825, koeien 215, stieren 245. kalveren, 496 varkens 1191, schapen 210, lammeren 15 loopelingen 6*. geiten, 4 magere beesten 317, melkvee 56. Verkocht per kg. levend gewicht tegen den gemiddelden prijs van: ossen 4,25-6,75 vaarzen4,25-6,75 koeien 3,50-5 stieren 3,60 5,75, kalveren 7—11 varkens 6,30—6,70 schapen 2,00 —3,00 lammeien 4,00 ANDERLECHT 11 Jan. Veemarkt; Te koop gesteld 667 ossen, den kilo op voet 4,00 5,50; 172 slieren 3,20 4.25, 1293 koeien 3,20 4,50. Te samen 2132 stuks. EEKLOO 12 Jan, Boter 20,00-22,00 eieren 0,38-0,40; viggens 150-300 aardap pelen 25-30. AUDENAERDE, 12 Jan. Boter, 20- 23,00; eieren, 0.40-0,42 konijnen. 16-30; kiekens, 20*30 't koppel; hennen. 8*18; eenden, 14-15; duiven, 3,50- 4,00; jonge duiven, 5*6 het koppel, viggens, 250-350 TE AALST. GRAANMARKT Tel. 88. Bij Rechtsmacht OPENBAilE VERKOOPING yAN Deurwaarder Gerard Ch. SAEYS, iff verblijf te Aalst, zal op ZATERDAG 1A JANUARI 1933, te 9 uren voormiddag*^ op de Groote Markt te Aalst, overgaan! tol de openbare verkooping bij rechts.» macht van Inbeslaggenomen meubel-* voorwerpen zooals een keukentafel, stoelen, een' zetel, een cuisinïere, een gr ooien spiegel, vd'-. zen, een penduul, keukenbuffet, een tow letkas, eene colissetafel in eik, zes oi-« ken stoelen, een schouwgarnituur, eert kleerkas, een. toog met marmerenblad,: een honderdtal glazen, herbergtafel^ en herbergstoclen, een biljart «Novel ty» met toobehoorten, een nachttafel, een koperen vaas, een likeurkasje, enz. Met gereed geld, zonder kosten. Da Haar R. Moyersoen komt Zaterdag avond rond 6 3/4 u. in Aalst too. Hat muriek van bet Groen Kruis zal onzen geliofden Hoer Burgemeester ter statie afhalen, om hem langs de volgende straten naar zijne woning te leiden Statiestraat, Esplanadeplcin, Kattestraat, Groote Markt, Nieuwstr. Keizerstraat, Vredeplein, Nieuwstraat. In d» Nieuwstraat wordt hij en zijn geachte lamilie door de geburen verwelkomd. Vrienden en kennissen die zich willen voegen bij den stoet worden vriendelijk verzocht om 6 3/4 u. aan do statie te zijn (kwart voor 7 uren.) De Koninklijke Harmonie Al Groeiend Bloeiend zal aan de woonst van haren achtbaren Eore-Voorzitter een huldebetoog brengen als verwol. koming. Door de geburen van den beer Moyersosn, t. t. z, de bewoners der Nieuwstraat, Keizerstraat, De Ridderstraat en Vredeplein werd volgend feestrooster opgesteld Algemeene Bevlagging der buizen. Bij de aankomst van den h, Moyersoen en zijne achtbare familie aan hunne woonst verwelkoming door de geburen. Aanbieding van bloemen en geschenken. f Men verzoekt ons hel overlijden le melden van MEVROUW Echtg&noote van Mijnheer. Philemc.n PODEVYN geboren Le Roubaix (Frankrijk) den 25 November 1893 en overleden te Aalst deni 12 Januari 1933 yoorzien van de H. H. Sacramenten I\e plechtige Lijkdienst gevolgd van de Begrafenis zal plaats hebben Zater dag 14 Januari 1933, om 8 ure, in de kerk van St. Martinus te Aalst. De Vrouwmis onder de Vigiliën. Men vergadere ten sterfhuize Brus- selsche Steenweg, 81/, om 8 ure. Vrienden en kennissen die bij verge telheid geen doodsbericht ontvangen hebben, worden verzocht dit als dusda nig te willen aanzien. Aalst-Mylbeke, Davidsfonds. Don derdag a.s., 19 dezer komt Eerw. Paler Gaspar dia tien jaar als missionaris in Indie verbleef een Voordracht met Lichtbeelden geven over het Wonder land Indie. De voordracht wordt gege ven in den Volkskring der Moorselbaan. om 8 uren zeer slipt. De voordracht is kosteloos voor de leden op vertoon van hun lidkaart. Niet leden betalen 2 fr. Wijkclub Sterrekensvrienden. I>3 leden worden, uiige nood igd tot de al gemeene vergadering, welke zal gehou den worden, Zaterdag 14 Januari 1933 om 8 ure 's avonds, ter herberg van Mevr. Wed. Matthieu, Nazarethstr. (Dagorde 1. Bespreking standrege- len. 2. Prachtige tombola. Niemand ontbreke. Het Bestuur. Onze LEZERS aanbevolen Extra SBUikerljpeën DE RYCKE. 9366 Kerk van den H. Martinus. Feest van den Antonius, Abt, partoon der Vleescliliouwers. Maandag 16 Janua ri 1933, zal om 10 uren aan het altaar van; den beschermheilige een plechti ge Mis met offer gezongen, worden. Dinsdag 17 Januari, om 8 u. H. Mis met offer aan hetzelfde altaar voor de afgestorven1/! leden van het brooder schap. Het Bestuur. Zondag aanstaande te 4 V» u. in bet St. Jozo.fseolloge Tooneelavond, -ten voordeele der Missiën. Op het program «Meneer Klaproos», blijspel in 3 be drijven van. Ger. Nielen. Kaarten van 6 en .4 fr. bij den portier van 't college.' Katholieke Werkmanskring; Zonne- straat. Groote prijskamp met do kaart. Op Zondag 29 Januari 1933, vangt een monster-prijskamp aan voor het kaartspel, naar nuttige prijzen. De leden di-e er willen aan deelnemen kunnen zich laten inschrijven mits borgstelling van 0,25, ten bureele der- kosteloozc raadgeving van den kring, op Zondagen, 15 en 22 Januari 1933, van 5 tot 7 uren 's avonds. Men zegge het voort. Men schrijft insgelijks itt voor den Reizigersclub op zelfde dagen, en uren. Eene vergadering der ingeschreveno le den zal nadien gehouden worden op een nog vast te stellen datum. Wij rekenen op een talrijke opkomst. Het Bestuur. CIRiO TOMATEN NAGEMAAKT NOOIT GEEVENAARD VOETBAL Eendraeht'8 matehen Voor Zondag worden Lij Eendracht drie ploegen in lijn geroepen. De Kadetten naar de Gantoise Onze jongste Ecndrachters moeten naar de Gantoise, waar ze op een sterken tegen» strever zullen botsen. Gaan onze kadetten, die de leiding dor klasseering in handen ge nomen hebben, hunne mooie eerste plaats verspelen Dat zou jammer zijn. Weert u, jongens l De Gantoise zal aan u nog heel wat last hebben. Eendracht—Lebbeke De 4e speeiaal aan den slag 's Voormiddags te 10 uur, speelt onze 4* speciaal (de ongeklopte kopploeg) hare laatste thuismatch. Als onze ploeg voltallig in lijn komt, dan zal de keeper van Lebbeke alle vijf minuten 't leder uit zijn netten rao- een halen. Want als de mannen onzer 4e speciaal eens op de tanden bijten, dan kent hunne gulzigheid eeen palen. Supporters, komt eens zien Aftrap te 10 u< En dan te 2 uur op t plein der Breedestraat EENDRACHT-VOLHARDEN De greote strijd Alles wat Aalst en omgeving aan aport- nannen tellen, zal te twee uur rond de krijtlijnen opgesteld zijn om Eendracht en Volh irden gedurende 90 minuten aan het werk te zien. Het wil wat zeggen zoo'n der by in onze stad Waar ge u draait of keert, ge hoort anders niets dan wat is uw ge dacht voor Zondag 't Is de groote be kommernis van alle sportmannen, Natuur lijk gaan de pronosliekers hun gangl En wie vijf frank te veel heeft, gooit ze de tafel op Een ding staat vast beide elftallen zul len zich weren. Volharden speelt om de eer te hebben de kopploeg te onttronen. Eendracht staat te velde om zijn eereplaats te bewaren en zoodoende onze siad in hoo- gere afdeeling te kunnen vertegenwoordi gen. Daar voor Sportolub Eendracht heel veel op het spel staat, lijdt het geen twijfel of de elf spelers zullen hardnekkiger dan ooit hun ne kleuren en hunne kansen verdedigen. Geen enkel Eendr.ichter 't zij speler, 't zij supporter of hij zal het zijne hij dragen om Eendracht te helpen winnen, Eendracht moet winnen! Het mag niet zijn dat nogmaals, bij het zicht der eindstreep, de kampioenstitel ver huizen zal, Daarom spelers van den Een dracht. zult ge u met den hevigs e i strijd lust het plein opwerpen en strijden van de eerste tot de laatste minuut, om de twee onmisbare punten thuie te houden. Weest sportief zooals altijd, En gij, supporters van d n EendraolU, allen in 't gelid. Geen enke le mag thuis blijven in massa moeten we onze wit-zwarten steunen in dezc'a grooten kamp. Toont u de naam van sportmannen waardig de tegenstrevers moeten geëer biedigd, wat ons echter geen zwijgende rol mag opleggen we moeten ons op ons ter rein thuis gevoelen. En dat zal wel En laat het balleken nu maar rollen. Er geeatdeiftig op los, mannen der kopploeg I 60 45-0407 BFL

De Volksstem | 1933 | | pagina 3