Oost-Vlaanderens Bedevaart naar Lourdes (Frankrijk) Terugkomst onzer Bedevaarders Akelige entdekking Ob Miierva-Baliye tan Spa r Men verzoekt ons hot overlijden te Xnelden van MEVROUW fVIarie Spitaels Weduwe van Mijnlieer AUGUST BAEYENS geboren te Aalst den 2 Juli 1855 en aldaar godvruchtig overleden dan 9 Augustus 1933 .voorzien van de H. H. Sacramenten Lijkdienst en begrafenis in de kerk van St Jozef te Aalai, Zaterdag 12 Augustus 1933 om 8,30 ure. Men vergader» ton sterfhuize Ledebaan 222, om 8 u, Vrienden en kenniseen die bij verge telheid geen doodsbericht ontvangen tiebben, worden verzocht dit als dusda nig te willen aanzien. Heden keeren onze Bedevaarders uil Lourdes terug. De «Witte Trein» die onze zieken ver voert en ook andere Bedevaarders, ver trekt uit Lourdes, om 15 uur. De trein zal te Aalst aankomen op Vrijdag 11 Oogst, te 12 u 46. De Oranjetrein die de meeste pelgrims uit AaUt en omliggende gemeenten ver voert, vertrekt op Donderdag 10 Oogst, uit Lourdes om 12u 08. De trein rijdt langs Lisieux, waar hij Vrijdag morgen om 5u C8 aankomt. De pelgrims blijven er tot lOu 30 en zullen op die wijze de gelegenheid hebben Lisieux en zijn merkwaardige gebouwen en andere bezienswaardigheden te be zichtigen. Het vertrek fe Lisieux heeft plaats om lOu 30 en de trein komt in Aalst toe om 19 u 25. - VIJFDE BRIEF. Lourdes den 7-—S33. Gisteren was 't Bisdom G rit aan do eer Gent immers zou de H. Sacramentsprocessie leiden en 's avonds in de Kaarskeo«proccs3ie vooropstappen. Ik meen wel een pluimken te mogen ge ven aan onze bedevaarders. Indien ze niet allen aanwezig waren, ontbraken er zeker heel, heel weinig, doch eene onpasselijkheid, een te groote vermoeienis is wel een vol doende reden tot onthou ling. Zijne Excel lentie was zoo tevreden over zijne diocesa- nen dat hij openlijk zei Ik ben tevreden en fier over mijn volk» en bij Z. E. Heer Kanunnik Van den Gheyn straalde de blij heid zijn gelaat uithii scheen mij onver moeibaar en toch zoo jong, middenin al dal werk en den kommer van zulke zware dagen. Die H. Sacramentsprocessie beschrijven in baar geheel, ligt niet in het kader van een koribondig vérslag, dat doen wij wel eens bij eene andere gelegenheid, maar toch wil ik U mededeelen dat die grootsche eere- betooging aan Jesus Christus iederen dag gebracht, wel het meest roerende is van alles wat men zich voorstellen kan. Dat wonder volle, dat mysterieuze, dat boven Lourdes hangt, van af 4 uren namiddag, vervult al de bedevaarders met een bijzonder gevoel van b'ijde verwachting, Wat zal er de/.en namiddag gebeuren Wie zal de bevoor rechte ziel zijn die de blijde boodschap van genezing zal gebracht worden door de be middeling van onze Heinelsche Moeder En al springt er dan geen lamme op, en al spreekt dan geen stomme, en al ziet dan geen gewezen blinde het heerlijk licht dei- zon, denkt niet, dat de menschen ontgoo cheld zijn, wel neen de menschen weten wel, dat zulks misschien morgen zal gebeu ren zij welen wel dat iedere H. Sacraments processie hare genaden uitzendt, dat velen, langzamerhand gezond worden, dat allen de verduldigheid in het lijden, de volle onder werping aan den heiligen wil Gods verkrij gen de bedevaarders weten wel. dat er lederen dag gioo'.e zielegenezingen plaats hebben in Loiirdes. Veel blinden zien daar in, door het licht van het herlevend geloof, helder en klaar afgeteekend thans, den weg die ze nu nader bij Chrisms brengt. Vele dooven hooren daar duidelijk uitspreken de «10 geboden God*» en de «5 geboden dei- Heilige Kerk», en in 't vervolg zullen zij naar die sleinme luisteren veel hartlijders, beheerscht door de driften, machteloos tegen over het minste gevaar, niet bestand legen den kleinsten strijd, vinden hierin het vaste voornemen der menigvuldige Communie, de ware medeoyn om do hartstochten te gene zen en een sterken wil ie smeden voor den ganschen duur van hel leven. Zij vooral, die de eerste maal Lourdes bezoeken, bekennen allen, dat zij nog nooit zulke schoone, zulke aandoenlijke processie gezien hebben. Al storten niet allen tranen van geluk en aandoening, niettemin, allen zijn diep ontroerd en vergelen nooit meer in bun leven, dat heerlijke schouwspel, die diep aangrijpende ontroering «ener H- Sa cramentsprocessie in Lourdes. Tot eere ons-f Viaamsche bedevaarders, wrl ik hier nogmaals herhalen de bemerking welke .vreemde bedevaarders ieder jaar met bewondering maken «Die goede Vlamin* gen strekken tol voorbeeld aller bedevaar ders ziet eens mat welke ingetogenheid, mot welken eerbied en godsvrucht zij in die processie opstappen, of bidden bij elke an dere omstandigheid.» Jj, ons volk leeft in Lourdes zonder men - schelijk opzicht, als vrome christen men schen, en in Vlaanderen teruggekeerd, zullen zij lichtdragers b'ijvon van hoogstaand Katholiek leven. Sedert een paar jaar word eene nieuwig heid ingevoerd voor de Kaarskensprocessie: Thans zijn luidsprekers aangebracht die van op gebouwen of van uit de hoornen den zang leiden. Zij galmen helder en luid over liet Esplanadeplein den zang uit van het wereld bekende «Te Lourdes op de bergen». Ware hel in gewone omstandigheden, dan zou de samenzang nooit verbroken zijn «maar voor onsVlaamsche volk gaat het wat traag, dien eersten avo id, onze menschen zijn on tembaar en de geestdrift van hun blij ge moed, doet ze in den beginne wel wat rap per zingen dan de aangegeven maatbeweging der luidsprekers. Onze menschen zijn niet in te toornen, en ik hoor het gaarne zoo. want het geeft mij de overtuiging van hunne opgeruimdheid en van de gevoelens van hulde, liefde en dankbaarheid die zij Maria toedragen. Maar dien Zondag avond ging alles in de perfectie 't klonk schoon, 't klonk geest driftig en iedereen, met de brandende kaars in hand, zong met volls longen het «Ave Maria Thuis gekomen, zullen zij nog lang dien cerczang tot lof van Maria neurie i of luid. keels herhalen «Ave, ave, ave Maria!» 't Was Zondag, en de voorgevels der kerken waren prachtig electriaoh verlicht. Daar voorslaande, moesten veel onzer men schen een tijd lang hunne bewondering uit drukken door ean herhaald Hoe schoone toch. dat en zal ik nooit in mijn leven meer zien Die schoone avond werd besloten door eene openbare belijdenis van ons geloof, en met overtuiging zongen allen het Credo mede. De 5 aanwezig zijnde bisschoppen eindi gen met een gezamenlijke «Benedictie» aan de dui/.ende aanwezigen. 't Was afgeloopen, doch duizende men schen gingen nog eens O. L. Vrouwken bezoeken aan de Grot om ean laatste» pater noster te bidden en aan Maria «Tot morgan» te zeggen, als 'l God belieft. Deo Gratiss- VOLLEN AFLAAT in de Kerk der Arme Claren Coletienen Zaterdag 12 Augustus, feestdag der H. Moeder Clara. Orde der Goddelijke Diensten Om 6 u. H. Mis en uitstelling van het Allerheiligste Sacrament tot na het Lof. Om 7 ure gezongen Mis, Om 5 ure Lof en sermoen. DE TENTOONSTELLING der prijzen van de tombola Juvenaat St Jan de Deo, 89, De Ridderstraat, heeft aldaar plaats van 20 lot en met 27 Augustus. 't Is de moeite waard en iedereen is wel kom. EXAMEN. Mejuffer Marie-José Strens, behaalde met groote onderscheiding hot diploma van Regentes, in het Hooger Normaalinsiituut van Landbouw-huishoud kunde te Laeken, Beste gelukwenschen. LEER UW LAND KENNEN voor... 130 fr De Viaamsche Toeristenbond, Tak Aalst, richt een 5 Zondagen-reis in om,per trein en te voet, de mooiste hoekjes van ons land te bewonderen Op 20 Oogst nemen we deel aan de Ijzer bedevaart. 's Namiddags bezoeken we het heropgebouwde Nieuwpoort en wandelen, te voet en per tram over Westende, Middel- kerke en Mariakerke naar Oostende, Op 27 Oogst trekken we naar de Lesse. Wo wandelen doop Dinant, langs Walzin tot Gendron, door een der wildste en eenzaam ste streken van ons land en bezoeken tevens de voorhistorische grotten van Furfooz. Op 3 September zal de trein, op aanvraag van den V. T. B, stoppen aan het stille Epioux we wandelen door het mooie bosch van Chiny en varen dan terug naar Lnoui- sine de Heerlijkste boottocht dien inen in ons land doen kan Op 10 September trekken we naar Genok, We bezoeken de cité van Wiuteralag en wandelen naar Zonhoven, door een pracht* stuk onzer Limburgsche Kempen met purper heidekruid, geel duinenzanJ en zwarte wa terplassen. Eindelijk op 17 September wandelen we van Spa naai het meer van- Warfaz, over Sart, door hek bosohrijke Hoëgnedal naar tlookai. Avondwandeling door Luik. Al deze wandelingen gesohieden in een gematigd tempo, zoodat de deelnemen do tijd gedund wordt om volop te genieten. Schrijf onmiddellijk in De Vilander- slraat, 39 ter stede. JUBELEN zullen ze en LUIDEN, over veld en stad en dorp de klinge lende KLOKKEN van CORNEVILLE 1 Een kinder beent je in den Dender Het is het beentje van een sedert 7 Juni verdwenen 10jarig knaapje. Onze lezers zuilen zich herinneren dat wij z» destijds op de hoogte brachten van do plotselinge verdwijning van den kleinen Leon Da Pierre, een knaapje van IO j iar, dat in den vooravond met zijn rij wiel een toer je wag gaan doen om niet meer terug te keeren helaas. Het rijwiel opgehaald uit den Dender. Voortgaande op ingewonnen inlichtingen vermoedde de politie dat het knaape in den Dender was gesukkeld en verdronken.Thans worden de vermoedens der politie bevestigd door de naakte werkelijkheid. Na eenige dagen werd het rijwiel van den knaap uit den Dender opgehaald rechtover het fabriek Leclair aan de Baudewynkaai. Van den knaap geen spoor. Wat men ook deed of niet en laten we zeggen dat onze plaatselijke politie alles en nog meer in hot werlc heeft gesteld om don knaap op te sporen het kind was niet te vinden Verscheidene dagen worden peilin gen gedaan in den Dender, andere sporen worden gevolgd doch alles bleek vruohteloos. Het noodlot scheen ermede gemoeid en liet de bravo en zwaar beprosfde ouders In de terneerdrukkendste onwetendheid aaugaaudo het lot van hun kindje. Eindelijk komt er klaarte in de zaak Verleden Woensdagnamiddag werd de plaat selijke politie telefonisch opgebeld door den Heer Bïstuurder der fabriek Lsclair, om zich ter plaats te begeven gebeurlijk in betrek king met de verdwijning vaa denkleinen Dj Pierre. De politie was onmiddellijk ter plaatse. Ziehier wat er gebeurd was. Do werklieden hadden vastgesteld dat de suigpompen welke regelmatig water uit den Dender zuigen verstopt waren. De buizen, uitgevende in den Dender gaan uit op een soort stramijn om te beletten dat er vuilig heid zou mede opgezogen worden, 't Is aan een dezer buizen dat een kinderbeentje vast lag, waaraan nog het voetje dat in den schoen stak. Er kon schier geen twijfel meer zijn. Omzichtig werden de oudors ondervraagd aangaande de kleeding van het verdwenen kindj9. De ouders gaven de beschrijving van de schoonen en kousen en kouseband. Hoe akelig het ook toeschijnen mocht, moest do politie do bedroefde ouders op de hoogte stellen van liet gevondene. Deze erkenden dan ook seffens aan het beentje don kousen band en den schoen van hun lieveling die dus wel verdronken moet zijn in den Dender. Verdere opzoekingen worden nog gedaan. Gansoh da stad is onder den indruk van doze akelige ontdekkingen eenieder deelt het droevig lot der diepbeproefde ouders. Commissie van Openbaren Onderstand van Aalst De Commissie herinnert er aan dat het, zonder hare voorafgaande schriftelijke toestemming, niet toegelaten is, ten bate der Weezen en Ouderlingen in hare liefda digheidsgestichten opgenomen, feesten of vermakelijkheden in te richten en geldinza melingen te doen. Namens het Besluur De Secretaris, De Voorzitter, J. De Waele. Od. Van der Haegen. STAD AALST Dienst der Openbare Werken Het Collega van Burgemeester en Schepenen maakt bekend aan de be langhebbende dat er op Vrijdag 18 Augustus om 1 i ure voormiddag zal overgegaan worden "tot de openbare verpachting van de standplaatsen der FR1TUURKRAMEN. Voor inlichtingen Bureel 6, Open bare werken van 9 tot 12 ure. Do Secretaris, De Burgemeester, O. REYNTENS, A. NICHELS. Middenstanders. Verlangt u geld om u een eigen huis to bouwen of te koopen wendt u in volle ver trouwen tot het Secretariaat, Korte Zout- slraat, Aalst. (Kath. Burgerskring). Daar hobt u de beste vo >r waarden. Volstrekte ge heimhouding en zeer groot gemak van ha- taling. STAD AALST ZWEMDOK De Zwemkom is toegankelijk voor de VROUWEN den Donderdag namiddag van 14 tot 16 u. en den Zaterdag voor middag van 11 tot 12 u, insgelijks voor de MANNEN den Zaterdag voormiddag van 8 tot 11 u. telkens aan het vastge* steld tarief. De andere schikkingen blijven be houden. Aalst, den 7 Oogst 1933. De Burgemeester, A- N ICHELS. Katholieke Middenstandsbond AALST en OMLIGGENDE. De gewone Wekelijksche Zitdag zal in 'l vervolg altijd plaats hebben den Zaterdag van 9 tot 12 en van 2 tot 5 uren, Men kan er allerlei inlichtingen bekomen, zooals over loonboekjes voor werklieden, werkende bij een patroon, bedrijfslasten, crisistaks, pensioenafhoudingen, grondbe lastingen, faktuurboeken, enz. Maakt dus gebruik van dit inlichtings bureel, gevestigd in de Korte Zoutstraat, (Kath. Burgerakring), Aalst. Wordt lid van onze organisatie. Leest en verspreidt ons weekblad De Middenstand- Burgersblad Abonnementsprijs15 Frank, TOONEELNIEUWS Op Zondag 17 S3ptember 1933 zal i 't Kajotterstooneel in de zaal van den Volkskring St Jozef, Meuleschettes'.raat terug een extra laehsueees opvoeren De onuitstaanbare Het is een waarlijk overweldigende klucht van Gerard Nielen. Drie bedrijven plezier! Ietsin den aard van Oom Piet Co Dat zegt genoeg I Daarbij zal het diep-tragisch WACHTERSPEL worden gegeven. Een sterk gebouwde eens akler van Rudolf Henz, vertaling van Fran- Haepers. Een kort en toch aangrijpend spel. Wie 't Kajotterstooneel eens iets zag opvoeren, komt nog kijken. Onze LEZERS aanbevolen Extra pulkerijpeën OE RYCKE. 9364 VLAAMSCHE KERMIS De Franciscaansche rierde-Ordo der Paters Kapucienen van Sint Job, Aalst, richten, op Zondag 27 en Maandag 28 Aug.en op Zondag 3 en Maandag -I Sept.. een Viaamsche Kermis in ten bate van P. Gaspar, hun stadsgenoot Missio naris in Panjab, Engelsch Indic. Alle deftige menschen erheen 1 C1RIO TOMATEN NAGEMAAKT, NOOIT ÜEEVENAARD VOETBAL Eendraeht Vietoria Leuven. De Brabantsehe kampioenen tegen de Oostvlaamaehe Zondag aanst. te 4 u. worden de Aalst*;* sche voetballiefhebbers in de gelegenheid gesteld van de Eeudrachters op het plein der Breedes'.raat een belangrijke match te zien spelen. Belangrijk is deze wedstrijd, vooreerst omdat hij onze wit zwarten teeen de sterke promotieploeg van Victoria Leuven stelt,ook nog omdat het de laatste oefenmatch is wel ke we, vóór den aanvang van het kampioen schap op ons plein te zien krijgen. Daar zal iedereen willen bij zijn Belangrijk is dezi ontmoeting vooral om dat het meer dan tijd is dat we met een va t promotie-elftal kunnen uitpakken. Het ware hoogst wenschelijk dat de ploeg die Zondag in lijn staat, niet moer moest gewijzigd wo - den. Inderdaad, slechts driemaal hebben onze spelers de gelegenheid van zich in een vriendenontmoèting te oefenon, vóór 3 Sept, Tegen dezsn datum moeten we ten eerste met onze ploeg klaar zijn ten tweede moet dit elftal alsdan volop op dreef zijn. 't Is niet in den schok Eendracht«Sportkr. St Niklaas dat we nog wijzigingen moeten probeeren. Het belang van onze drie oefenmatchen is dan ook vrij groo'. Wie zou er Zondag kun nen thuis blijven en den wedstrijd missen die Eendracht's promotieploeg tegenover Victoria Leuven stelt Nogmaals drukken we den wensch uit dat het bes'uur er in gelukken moge van de gepaste plotg op to stellen. De gansche sportieve bevolking onzer stad kijkt hier be nieuwd en vol belangstelling toe. Af'rap te vier uur. Wit en Zwart, Zijt ge reeds lid van S.C. Eendracht Waarom zoudt ge geen lid worden van Spor'.o ub Eendracht? Sedert jaren werkt deze volksgeliefde club voor den vooruitgang der voetbalsport in onze stad. Eindelijk zijn we in hoogere afdeeling, Het is geweten dat er ons dit seizoen een geweldige strijd te wachten staat. B stuur en spelers hebben evenwel een. drachtig de handen in elkaar geslagen en ze zullen hardnekkiger dan o >it het veroverde terrein weten te verdedigen. Wie steunt Sportclub Eendracht Voor 20 te wordt ge steunend lid. Voor 40 fr. werkend lid. met recht op toegang tol het plein gedurende al de offi. cieele matchen, Voor 76 fr, eerelid met voorbehouden plaats in de tribuun gedurende al deze mat. chen. Allo, Aulstersche sportmannen, sluit u bij ons ons. De lidmaatschapskaarten zijn te verkrijgen in liet Lokaal Eend; acht, Sta tieplein. Hebt ge reeris een voetbal calender Vraag er eon aan don lokaalhouder van S.C. Eendracht. Ze zijn kosteloos ten lokaio Een dracht. Statieplein, te verkrijgen. Ge vindt er allo matchan in der hoogere afdeelintron en allo wedstrijden der lagere roek een van Oost-Vlaauderen. MEDEDEELING. De leden van de Eere-Supporterechib Over al worden uitgenoodtgd tot de Jaarlijbsche Algeinoetie Vergadering welke zal gehouden worden, op Zaterdag 18 Augustus to 8 u. stipt teu lokale Boerenhandel Kat'.estraat 62. Dagorde 1 Toespraak van den Voorzitter. 2 Verslag van den Secretaris. 3 Vt-rslag van den Schatbewaarder. 4 Allerlei. Gedeeltelijke verkiezing van het bestuur (voorzitter en twee leden,) Er wordt gerekend op de tegenwoordigheid van alie leden. Het Bestuur. N.B. Deleden die zich willen voorstellen als bestuurslid worden verzocht hunne kandida tuur schriftelijk te doon en af te geven ten lo kale vóór 12 Augustus. Prachtige tombola onder de aanwezige leden. ATHLETIEK 0e Groots Zomerprijzort van Aalst Reeds lal van vooraanstaande sterrer. uit de Belgische Athletielcwereld lieten zich in schrijven vo.r de Groote Zomerprijzen van Aal*:» die op 20 Oogst, door onzo AaLiersche loopers worden op touw gezet. Dit groot athletiekf- est werd met ,dd meeste zorg se lert lang voorbereid. Er zrja nocli moeite noch kosten gespaard om Aalst, op athletiekgebied, op 20 Oogst iels eenigs aan te bieden. ""kaatsen Wedstrijden in de Diepestraat. De Maatschappij De Reuzenvrien- den», gevestigd bij Leopold De Neef, heeft voor Zondag 13 Augustus, een. wedstrijd ingericht voor knaapen on der de 14 jaar. De wedstrijd is begiftigd met beker, en verdere geldprijzen. Er zijm ne,gen partijen ingeschreven, waaronder .Watertoren, Diepestraat, Wijk.Haring, St. Job (.De Saedcleer), De Welvaart, Zoutslraatpoort, Hout markt, Borgemeerschen en St Job (Hoebeek) Zondag middag om 1 u. loting. In geval .men Zondag niet gedaan krijgt, zal de finaal Dinsdag gespeeld worden. Maandag avond, om 5 ure, wordt er in de Diepestraat, eveneens een wed strijd gespeeld tusschen Diepestraat, Policie-agenten en Pompiers. Deze kamp is begiftigd met eert prachtbeker geschonken door de «Brou werij iP,e Ghccst». We zijn eens benieuwd of dn pom piers de agenten in bet zand zuilen kun nen doen bijten. Dus elk weze. op post, Maandag om 5 ure in de Diepestraat. Breedest^aat H. Hn tLokaal Brys. Uitslag van den Prijskamp gespeeld op Dinsdag 8—833 tussoh«n Aalst De Kat— Hofsta«Ie. Aalst (De Kat) wint met 10 sp. 57 vijff. tegen Hofstade 8 sp. 44 vijft. Aalst verliest 5 spelen van 40 en 2 blanke spelen, Hofs'ade verliest 2 sp. van 40 en 3 bli Eene bijzondere vermelding aan Vaa Poelvoord Benoit van Aalst welke als ach terman 6 ballen overkeerde. Een talrijk pu bliek woonde dezen wedstrijd bij. MIJLBEKE Groote prijskamp met den handbal lus- scben 9 ploegen onder de l-i jaar, gegeven met de medewerking van «Zondagsvriend» en steun der balspelmaatsohappij «Rap en Snel» gevestigd 1 ij Octaaf Ds Bruyn. Begin op Zondag 18 Augustus. Finaal na de vierde Zondag. 150 fr. prijzen, beker, en aao <!e 3 win nende ploegen een me:aal van overwinning, van «Zondagsvriend». Inleg 5 fr. per ploeg. Inschrijving van lieden af tot daags voir het begin bij Octaaf De Bruyn, O,L. Vrouw plaats, 12, aan de kerk van Mijjbeek, Loting den Ziterdag 12 Angus us, om 7 u~ N. B. Het trouwboekje der ouders zal' gevraagd worden. VISSCHEN Wij vernemen dat de maatschappij «Do Aalster cko Lijnvisscbers» Zondag haar 25jarig bestaan viert en te dier gelegenheid den titel bekomen heeft van «Koniuklijk» Hartelijk proficiat aan de vier Jubilarissen de Hoeren Buckaert Prosper, als voorzitter, Conpens Reré, als secretaris en De Schry- ver Modest eu Van Cauler Jozef, leden. Zaterdag 2 en Zondag 3 September. Om mot luister liet sportseizoen te sluiten, noodigt de Minerva Motors soc. al do eigen aars van voertuigon van haar mork uit, om deel te n <inen aan dou Rallye walken zij to Sp i in richt op 2 on 3 September. Doze manifes'atio wordt begiftigd met 50.DOG fr. prijzen, waaronder b gropon oono som van 10.000 fr. in geld, gaschonkon door de stad Spa. Do formuul van dezen Ral'yois zeerfeonvou- dig en voor iedoroen toegankelijk. Om deel te kunnen nemen aan, do verloting der prijzen, volstaat hot dat men zijn vertrek nemo in eon der Minorva-agoucies van Belgio of van den vroomdo, en dat men op 2 of 3 Siptember zijn aankomst to Spa late bestatigen. Hot feit dat men zich bovendien in een, twee of drio andore Minerva-agencies zou aanmelden zal recht go ven op een. twee of drie bijgevoegd»- biljetten. Laat ons bierbij vernielden dat er t« Spa, op Zondatf 2 September, ook facultatiovo sport wedstrijden zullen betwist worden, voor dewel- ko or eveneens prijzen zijn uitgeloofd. Om dit programma nog meer aantrekkelijk heid bij te zotten, zullen er ontvangsten en feesten plaats grijpen, o. m. in het Casino eea kunst en dansavondfeos», dat door do stad Spa aan de Rallyemannen aangeboden wordt Wij zeiten allo Minervisten aan,om het regle ment van d z-n Rallye aan te vragen bij da Minerva-ag-ncies, of bij do Minerva Motors, 40,. Karol Ooms-straat, te Antwerpen. Reis r.aar Bsauraing m?t autocar «De Zon. langs Waterloo, op 15 Augustus aanslaande. Inschrijving Hoveniorstraat. 88, en O.^L- Vrouwstraat, 3, ter slede, 1568 TE HUUR half huis, Lokerenvcldstraat 45, tor steda. 1567 TE MOP bakpannen en aftraak. Kaltestraat, 35, ter stod». 1568

De Volksstem | 1933 | | pagina 3