TOMBOLA k.-l.' Gemeenieraadziifing -rrrr T overlijden Men verzoekt ons het melden van Mijnheer Alfons-Gr-egorius Goeman echtgenoot van Mevrouw Ju lia-Emma HEIJREMANS Lid van het Broederschap van het H. Hart en van verscheidene Confreriën, geboren te Meldert den 14 November 1864 en overleden te Aalst den 7 April 1934, versterkt door de H. II. Sacramenten De Lijkdienst en Begrafenis zal plaats hebben Woensdag 11 April 1934, om 10 ure, in de kerk van den H. Martinus, te Aalst. De Vigiliën daags te voren na het Lot. De Vrouwmis gedurende den dienst aan hel Altaar van den H. Antonius. Men vergadere ten sterf huize Kapellestraat 7, om 9 lfiL uur. De Gregoriaansche Missen en die der Con freriën zullen later aangekondigd worden. Vrienden en kennissen die bij ver getelheid green doodsbericht zouden ont vangen hebben worden verzocht dit als dusdanig te aanzien. van Zaterdag 7 April 1934 De zitting begint om 8 ure. Burgemeester NICHELS zit de vergadering voor. De heeren raadsleden A. De Kegel en Dr Schotte liberaal waren afwezig. Hel eerste punt der dagorde Huldeadre. aan Koning Leopold IIIdoor Mr Paelster mans, in naam der katholieke raadsleden, aan 1 Schepencollege gezonden, werd door Burge meester Niehels voorgelezen. Daarop slaat schepen A. D'IIAESE recht en zegt een verklaring te willen doen namens de VI. Nationalisten. Samengevat luidde die ver klaring In vorige eeuwen waren de Vlamin gen trouwe onderdanen hunner Vorsten, doch voorwaardelijk zij eischten van [wege Vorsten eerbiediging hunner en inachtneming van de vorstelijke plichten tegenover de onderdanen Waarom ooit in dit huldeadres niets reppen over het Vlaamsch rechtsherstel, over onze taal te lande en in de kolonie en te Brussel Mr D'Haese vraagt de omwerking van hel huide adres in den zin zijner verklaring, dan kunnen de VI. Nationalisten zich bij het huideadres aan sluiten. (Waarom had Mr D'Haese als schepen, zelf geen huldeadres opgesteld. Meer dan een maand was het huldeadres op 't Schepencollege? N.D.B.) Mr DE SCHAEPDR YVER, vraagt dat de tekst der kath. raadsleden zou onveranderd blijven, Wij moeten de les niet willen spellen aan onzen nieuwen Vorst. Hij, de eersle onzer "dynastie, die zijnen eed in 't Nederlandsch aflegde, geeft genoeg waarborg aan de Vla- mingen inzake rechtsherstel. (Wij eiscben de onmiddellijke stemming van bet huldeadres. dat veel gelijkenis heeft met dat der slad Ant- werpen (van Kamiel Huysmans.» Na vruchteloos pogen vanwege Burgemeester Niehels. om de Fronlers le bewegen van houding te veranderen, werd hel huldeadres gestemd met 10 stemmen voor, 9 tegen en 2 onthoudingen Katholieken. liberalen en Burgemeester Niehels stemden voor. 2 socialisten onthelden zich, de fronlers en 4 socialisten si einden legen. Tweede Punt Be Vischmijn Ondervraging door Heer Senator MÓYERbOEN Eén'curieus debat I M. D Hae.se vond hel belachelijk over zoo' kwestie te willen interpelleeren de kool was het sop niet waard, zoo dacht schépen D'Haese. Die man-is nog immer vreemdeling in de slad, anders zou hij zoo niet redeneeren. en ten tweede voor een ernstig mensch, heeft elke zaak, hoe klein ook, in verband met de volksvoeding haar belang. L Hel heeft dus aan het Schepencollege be haagd (of liever aan Mevr. Gravez?) de vischmijn te verplaatsen naar de Overdekte Botermarkt, te midden der huizen, en waar ook in do zomer maanden de hopmarkt plaats heeft. HEER MOYERSOEN. Mevrouw, Mijnhee- ren. Sedert enkele weken werd de vischmijn verplaatst van de Werf naar de Overdekte Bo termarkt. Men moet nochtans weten dat een vischmijn ten allou tijd een onaangenamen geur mede brengt en verspreidt De overblijfsels en hel water zijn zeer rap bedorven. En dan in den winter zijn de bedienden ver plicht daar 2 uren in de koude le zitten, stil en zonder beweging. En in den zomer wordt de visch op de verhitte steenen neergelegd wat eén oorzaak zal zijn van spoedig bederf. En dan een ander pnut van groot belang is 't volgendeWaarom geen onderzoek van Commodo en incotnmodo Een Koninklijk Besluit van 15 Mei 1923 ver- eischt zoo eeri ouderzoek voor vischwinkels, Als dat noodig is voor vischwinkels is 't a fortiori zeker noodig voor een vischmijn. Bovendien komt er nog bij, het noodeloosv er voer van den visch van de statie naar de Boter markt. En dan moet de onverkochte visch weer naar de vischmijn overgebracht worden. Weerom tijd- en geldverlies, Zoo is 't ook met do ledige manden, We hebben ook met verwondering vernoinen dat de persoon die aangesteld is als vischkeur- der, een inwoner is van Dendermonde, en daar enboven een schoenmaker is Van den anderen kant staat daar de Aalster- sche bevolking, die klaagt dat ze niet op gelij ken voet wordt gesteld met de vreemdelingen t, t. z. met vischverkoopers van Oostende, die al te dikwijls de voorkeur krijgen. Ik vraag dan en dring er op aan, dat de heer schepen, samen niet. de Commissie van Open bare Werken, naar de Vischmijn te gaén om den toestand ernstig na te gaan en te onder zoeken. De Heer Schepen.is daarmede akkoord. De Heer De Stobbeleir lokt daarna een leutig intermezzo uit, door het voorlezen uit «Recht en Vrijheid» en «Het Land van Aalst», van artikels waardoor socialisten en fronters elkander allerlei lieve benamingen naar het hoofd slingeren en elkanders ondergang en dood voorspellen en toch blijven die mannen sa men besturen Na enkele opmerkingen worden punt 3 en 4 ingenomen (o. dienden), aangenomen (3. Markt 4. Reglement van be- Voor de zooveelste maal slaat ook de begrooting van 1934 op de dagorde. Morgen geven we verslag over de belangrijke rede van M. Moyersoen, betrekkelijk dat punt Heden Dinsdagavond, te 8 1/2 u. Herman Heyermans-avond Waar In «'t Land van Riem», Groote Markt, bovenzaal Voor wie Voor de leden, eereleden en alle andere belangstellenden. Het Programma? Causerie, omlijst door voordracht en voorlezing uit het werk van dezen grooten Noord Nederland- schen dramaturg. LES COLGNIAUX D'ALOST Woensdag, 11 April, te 8 u. 'sa\onds. in Cinema Palace 1) Conferentie met lichtbeelden; door den heer Chalux. 2) Beroemde film "Góngouilla», inge leid en gekommenteerd in't Vlaamsch, door h. Sieben,directeur aan 't ministerie van Koloniën. De opbrengst komt ten goede aan het Werk der Oorlogsinvaliden. Die verplaalsing gaf en geeft nog tot groote en vele klachten, aanleiding De iuwnners uit de omgeving der Botermarkt, richten een petitie aan 't schepencollege om te protesteeren tegen die onredelijke en nutlelooze handelwijze. De redelijke vraag der bevolking werd al wezen. Ik heb dan gevraagd de kwestie te brengen op de dagorde van den Gemeenteraad. Waarom heeft men de Vischmijn verplaatst Qtndat, zegt .men, de beslaande vischmijn geen voldoende ruimte heeft om de vischmijn behoorlijk 1e doen. Maar, Mevrouw en Mijnbeeren, die opwerping is ongegrond Ik heb persoonlijk de zaak ter plaatse onder zocht. De beslaande vischmijn aan de werf beeft een lengte van 21 in. en een breedte van 11,50 meter l.t.z. oen oppervlakte van 2400m2 dat is groot ge noeg om aan 200 personen plaats te verleen en, De waarheid is, dat hel werk slecht werd aan gevangen. Het bestuur heeft er zich toe bepaald een houten estrade te doen oprichten midden de vischmijn. Die estrade heelt 20Ü0dr, gekost en dat is geld dat nutteloos besteed werd. Op de sverdekte Botermarkt heeft men de waterleiding aangebracht, nogmaals een ovérbo- dig werk allemaal tijd en geldverspilling, Er was maar een werk noodig en dat was ook voldoende. Men bad maar eenvoudig de steenen banken uit te breken om een breede en gerief lijke vischmijn te hebben. Ten andere Mevr. en M. de overdekte Boter markt is absoluut niet geschikt voor een visch mijn dat moet men toch willen begrijpen dat dan de nieuw geschapen toestand, misnoegdheid verwekt is heel natuurlijk, en ons Schepencol lege schijnt daar heel ongevoelig aan te zijn Waarom i Diocosana Bedevaart naar Lourdes Werk der Behoeftige Zielen 'T LAND VAN RIEM Aalst, geeft twee Gala-Opvoeringen vau BAAS GANSEND0HCK met Meester A. VAN DEN HEOVEL in den titelrol, cn van PLUMBED AG Speeldate Stedelijken Schouwburg Donderdagen 19 en 26 April 1934, tel kens om 6 1/2 u. Plaatsbewijzen in De Volksstem Kerkstraat en bij Mr Teirlinck, Schouw- l»»rg- Naklank van Kapeilekenkormis Niettegenstaande het slechte weder mag men zeggen dat de kermis in de Dekenij der Molenstraat en Werf, wel gelukt is. De Kapel van O.L.V. ter Druiven ont ving duizende bezoeken ter gelegenheid van O.L.V. Boodschap en een grootè me nigte woonde de koncerten, het vuurwerk en de kinemavoorstelling bij. De heeren Barrez van "Kunst en Ver maak" en Schollaert van Tot' heil des Volksmogen waarlijk gelukgewenscht worden om hun heerlijke muziek. Maandag in den laten avond kwam M. A. De Winne met eenige goed gedrilde muziekanten het hart en de beenen der geburen en bezoekers verlustigen en ver jongen... tot 12 u. stipt. Zondag en Maandag aanstaande zal er nog gefeest worden. PAARD OP HOL. Heden namiddag was een paard, toebehoorende aan den h. Van Nuffel, uit de Ridderstraat, den stal ontvlucht en door de Kattestraat en Vrij heidstraat, op hol gegaan. In de laatst genoemde straat kon het dier tot staan worden gebracht door h. Carlos Nieuw- laDdt, loodgieter. REIS NAAR ONKERZELE Vrijdag 13 April, om 8 ure, rijdt de Red Car naar Onkerzele. De liefhebbers worden verzocht zich voor deze reis zoo haast mogelijk te laten inschrijven. Voor inschrijvingen en inlichtingen zich wenden Garage Aimé De Saedeleer, Ilandelstraat, 6. Telefoon 628, TECHNISCHE SCHOOL, AALST ten voordeelt der Hoogere Technisch, Afdeeling 69.000 Frank Prijzen -I FRANK HET LOT Trekking Si December 1934. PRIJZENLIJST 2 Slaapkamers in acajougepolierd. 1 Slaapkamer in eik. 1 eetplaats in notelaargepolierd. 1 Bureau Ministro, zetel cn stoel in eik, 1 Salon Fumoir in beuk, 1 Keukenmobilier in oregon, (vernist). 1 Luster in kunstwerk. 2 Lichtdragers (lampadaire) in kunst- smeewerk 2 Boormachicnen. 4 fietsen. Bibliotheken, Naaidoosjes in acajou Bloemenstoeltjes,Hangkastjes, Paravents, Gereedschapkastjes, dubbel laddertjes, en Trapladdertjes, Tafellampjes, Spiegel en Fotokadertjes in kónstsïïieewerk, Ta fellakens, zijden Halsdoeken, Verlich tingstoestellen dynamo cn phare, enz. enz. VERLOREN, ëen gouden trouwring, gaande van de Bergemeerschestraat tot aan 't Belfort. Terug te brengen tegen belooning Bergemeerschestraat, 30. Het DAVIDSFONDS "Aalst en Omsieeken» geeft heden, avond 10 April te 7,30 uur, in de Feestzaal van 't Stadhuis, een luisterrijken "PE TER BENOIT-avond», Ier gelegenheid der 100c verjaring der gebooi'le van den grooten Vlaam- schen meester. Heer'.FI. Van der Mueren, Dokter in de Kunstgeschiedenis en Archeologie, Hoog leeraar eu Heer Jozef.Ariën, de gekende, joviale kunstzanger, verleeneh hunne zeer gewaardeerde medewerking, EEN PRACHTIG VERBLIJF IN DE DOLOMIETEN Bergtoppen in den blauwen sluier der avondschemering— Bergweiden in 't zon nelicht Dorpjes in idyllische dalen Een boeiënde legende. Dit al in Het Blauwe Licht de beste hedendaagsche produktie. Dinsdag 24 en Donderdag 26 April 1934 PETER BENOIT-FEESTEN. - Het voorloo- pig Comité der Peter Bénoït-feesten. die in onze stad zullen plaats hebben, heelt liet programma iu zijn laatste vergadering als volgt vastgesteld Uitvoeren van de Kindércantate «De Wereld in» met o'rkest-bégeleiding," 300 uitvoerders, o'uder leiding van den heer Plu, Loockx, bestuurder, der stedelijke Muziek s'clïqo'C Verders'een ouverture, liederen, solozangen. Het a-capellekoor Jef Van Hoof, onder leiding van den componist, zou de bijzonderste koren van Peter Benoit ten gehoore brengen. Datum 15 Mei aanstaande. Die feesten beloven dus prachtig te wezen. TOMAAT Napo! ta.uischa zon direct op uw tafel. TOMAAT bevat A. B. C. vitamines, voor hot leven onmisbaar. TOliflüAT koningin door ltwalitoit en on vergalijkelijken smaak, TOMAAT gezond en natuurlijk produkt. VERPACHTING DER Z0MERF00R Het College van Burgemeester en Schepenen der Stad Aalst maakt bekend dat er op Woensdag 18 April aanstaande, om 10 ure voormiddag, zal overgegaan worden tot de openbare verpachting dei- Foor (Zomerfoor). Voor inlichtingen en plans zich wen den Bureel 6, ten Stad huize, alle dagen van 9 tot 12 ure. Katholiek Middenstandssecratariaat Aalst en Omliggende Korte Zoutstrciqt 40,. Aalst. GELDLEENINGEN Om aan de Middenstanders de gele genheid te geven over zekere kapitalen te beschikken 't zij voor het bouwen of aankoopen van een huis, 't zij om hun za ken uit te breiden, ofwel om een kostelij ke, hypotheek af te, leggen, gelast zich het Katholiek Middenstandssecretariaat deze zaak op zich te nemen door tus- schenkomst der Algemeene Burgersbank van Gent. De Middenstanders kunnen zich zekere kapitalen aanschaffen op de volgende voorwaarden. 1. Tegen hypotheek op onroerende ;oederen. 2. Tegen neerlegging van titels. 3. Tegen borgstelling van derde perso- nen. Tal van middenstanders hebben zich hierdoor uit zekere verlegenheid gehol pen en zich in staat gesteld hun zaken te kunnen uitbreiden en terug te zien op bloeien. Verdere inlichtingen worden steeds bereidwillig verschaft in het Secretariaat Korte Zoutstraat 40, Aalst den Woensdag van 9,30 tot 12 u. den Zaterdag van 9 tot 12 en van 2 tot 5 uur. Volstrekte zekerheid en geheimhou ding is verzekerd. TENTOONSTELLING ALBERT DE NUL BELFORT. Wij gingen ons reeds afvragen of di Aalstersche kunstenaars beschaamd ge worden waren om nog voor het steeds drukker wordende publiek in onze Bel fortzaal le verschijnen, of ze sliepen of niets meer voortbrengeini durfden of wil. den. Een Aalstérnaar is een rare vogel, dachten wij. En daar verschijnt airhet eens Albert De Nul, die zei: We zijn e ook nog. Albert L\e Nul geeft hier zeker aan zijn medebroeders in de kunst een flin ke les, een les en een spoorslag lot hard labeur. Niettegenstaande zijn drukke dagelijksche bezigheden om den broo de en den last van zijn zwaar huishou den, in 't geheel zeven nnonden te voe den borstelt hij er maar duchtig op los. Alleen hierom reeds is hij al Ie bewon deren. Ilij'is een onder degenen, die.zich niet bekommeren om Het spreekwoord «rijden en omzien», hij gaal er vandoor ep kijkt noch om noch nond naar wat anderen verriehlen, hij «gaal, rustig ge moed, zijn eigen gang. Hij doet wat Pa ter Taeymans bij 't zien van zijn eerste werk zei «Doe zoo voort. Albert deed voort, en sléeds beter. Voor wie zijn zonnig temperament en zijn lustig hart kennen, zal het. toch altijd ietwat wonder blijven, toch wel een beetje onbegrijpelijk vallen, waarom deze eenvoudige, maar loch zoo rechi zinnige kunstenaarsziel zich vooral uit spreken wil in sombere, zware tonen verliest hij hier nieh zijn eigen ik of zit er daar in 't diepste ook wat onder? Er wordt wel eens gezegd, dat. d lach en de spot diwkijls veel weemoed en verdriet trachten te verbergen, somsi iets tragisch in zich besluiten maar i«s het tegenovergestelde waar. en is het pessimisme een moderne en zeer besmettelijek ziekte, of is T een mode Tn het schoorie lied «Vlaanderen» van Veerenians zit er een vers dat ik IJ gaar ne z.om willen toesturen: «Wij zien in uw werken u weer. .«Bra het gaat voor enkele onder deze doeken wel op, maar ze zijn het minst talrijk. Waarom dat KERKJE van Knokkc zoo met rouw omhangen: is dat op num. mer elf, niettegenrstaande die al le de- koralieve guirlande van rood voor de kerk gehangen, niet gelukkiger van to naliteit De pèrfokte noot van mëlan cholie klopt, gij in 15 DORPSKERK te Meldert: alleen* het hekwerk links en rechts.'doet al te prozaïsch aan en breekt, hel volle zicht op hel centrale punt, de trappenmet er boven (te kerk. Diep- aangevoelde en echt,.koude winters zijn 4DORPSHOEK, li KLUISKAPEL en 16 MOLEN tc Pamel; Maar voor mij. ik vind den echten Al bert De Nul waar de vreugde van liet voorjaar hem- eindelijk te pakken heeft gekregen en het hem te sterk wordt die in zich te blijven opsluilen, in 7 LEN TEBLOESEMS, in 9 PACHTHOEVE en nog T zuiverst in 24 LANDSCHAP; de ze zonnige' hiiisjesgTioep, Albert, hebt g.i.j zelf zoo gemaakt, ze is van u, moogt er fier op zijn. Uw hoogtepunt bereikt gij echter in uw oranjehemclen O'.a. in 1 en 5, hier raakt gij reeds met de toppen van uw gevoelige vingeren aan een paar groole kunstenaars, die ik maar liever niet noemen zal. Albert De Nul zal voortwerken, of we het hem aan raden of -niet, en hij heeft gelijk, maar bij zal <oiok mettertijd lee- ren ook den meer materiëelen kant van zijn werk beter tc verzorgen, hij zelf weet best wat ik zeggen wil. We wenschen hem vara liarte veel sukscs. ALBERT BAF.YENS. j A VOETBAL BIJ EENDRACHT LIEFDAOIGHEIDSMATCH. Welke sportman onzer streek, die in de gelegenheid is van zich Donderdag- namiddag een paar uurtjes vrij <e ma ken, zou de groiote match willen missen van Eendracht lego.n liet Nationaal Mili tair. Elftal De ploeg der bezoekers slaat bijzon der sterk in lijn. Ze beslaat uit drie promotieispelers, twee eerste divisiespe- ïers en zes mannen uit eere-afdeelingü Hel Aalstersch elftal, dat we den laat- slen tijd ira promotie, zulk schillerend werk zagen verrichten, zal zijn beste voetbalschoenen moeten aanbinden om cervol-uit den strijd te komen. Ziehier hoe de militairera in lijn ko men Braet (Cercle Brugge)- Kersse (Berch.Sp.) Philips (Ex Hasselt) Olivier (Herstal) 8winnen (F. C. Luik)', Nobels (Berchem Sp.) Devries (Antw.) Henau (U.S. Centre)', Mondelé (Daring) Llcki (Pat.Tongeren) Bosmans (Beerschot)1. De opbrengst van dezen wedstrijd kómt ten goede aan hof Nationaal Werk der Oorlogsinvaliden (Gew. Aalsf)> De toeschouwers steunen dus een zeer, nrensclilieyend werk. De match begint) te VIER uur. Vóór déien wedstrijd spelen'. Eraa- dfacht's kadetten tegen het tweede elf tal van F. C. Hellas* (Middelbare school Aalst) Begin le 2 u. 30. Sportmannen, bijtijds naar 't der Breedestraat. Kaarten zijn op voorhand te verkre gen in het lokaal Eendracht, Statieptew,, Wit en Zwart. BIJ VOLHARDEN Volharden wint Kruishoutetn 1 Volharden 3. 't Kampioenschap gaat op zijn eind# en de groote belangstelling is er uit voor sommige elftallen, 't zij deze voor de welke er niets meer te winnj» of te verliezen is. Dat zagen wij ook te Kruishoutem. En de match werd nochtans nijdig be twist van 't begin tot het einde. Wjjj hoorden daar onder andere, deze diep rechtzinnige getuigenis yt Was lang geleden dat wij zoo een sckoone match hebben gezien 't Was ook.zoo er werd zonder ver- poozen hard gestreden. De zege bleef aan de sterkste. Alhoewel Kruis houtem alles in den strijd wierp, ware» ze bij ma onophoudend in minderheid. En 't is dank aan hun hardnekkigheid dat het duurde tot de 27° minuut eer Gaston De Block op pas van D'IIont, tusschen de backs heenvloog en nevens den keeper nr 1 in 't rechterhoekje rolde. Drie minuten nadien herhaalde hij het zelfde meesterstukje. Dat voldeed ons voornamelijk omdat Gaston dat deed te zelfdertijd met zijn gewonen geweldigen elan, doch tevens met kalme flegma en beredeneerd overleg. Dat is wezenlijke vooruitgang. Daarbij mogen wij niet vergeten dat dit sukSes grootendeels te danken was aan onze onwrikbare balflijn, die d.eii bal onophoudelijk in onze voorlijn terijg- bracht. Eere dus aan Amant, De Buëk, De Moor en in de tweede helft aan D'Hondt, die ons nu ook bewezen beeft een oprechte prima halfback te kunnen worden. Het tegendocl aan de 44c minuut door Kruishoutem gemaakt, was een puik stukje van den voet van Abel De Sloovpr., den inside links, die een zeer fijne schut ter is en aan wiens kunde reeds zoovele keepers moesten gelooven. De tweede helft was Volhardens meer derheid noch duidelijker. Kruishoutem ^scheen uitgespeeld cn daar was De Bloclc er algauw met een dorde goaltje. Onge lukkiglijk werd De Moor op dat oogen- blik buiten strijd gesteld en kwam niet meer op hét veld. Toch bleven de Aalstenaars b^jaa. voortdurend ten aanval, maar de voor- lijn faalde daar ze niet meer volledig- was door het uitvallen van D'Hont die -do plaats van De Moor had ingenomen. Niet dat er geen gelegenheid tot doe len kwam verre van daar, doch de scho ten waren meest al tc flauw of slecht ge plaatst, zoodat (le keeper alles tegenhield en zich terdege onderscheidde. Bij groote tusschenpoozen werd er ook al een bezoek gebracht aan keeper Smet, maar toch kreeg hij weinig kans om zich. tc doen gelden. Ter uitzondering van het wat al te ruw spel van eenige Kruishoutemsche spelers mag men zeggen, dat alles op vriend schappelijke eh sportieve wijze verliep. Aldus staan wij Zondag met den voor- laatsten match tegen Waesmunster hier op ons terrein. Ieder jaar gaf deze ont moeting aanleiding tot een heftigen en boeienden strijd zoodat de liefhebbers zich nog eens aan een waar sportfestijn te goed zullen doen. Avé. KAATSEN VREDEPLEIN. Uitslag van den wedstrijd van Zondag 8 April, Aalst EsplanadeSt Gillis Dendermonde 7 spelen 37 vyft. 6 spelen 32 vijft. St Gillis DendermondeBuggehhout 7 spelen 33 vijft. 3 spelen 26 vijfr. St Gillis Dendermoiide—;Aalst Esplanade 8 spelen 44 vijft. 5 spelen 36 vijft. WIELRIJDER Uitslag der Baankoers, verreden op Zondag 8 April 1934 te Aalst Molenstraat» 55 km. in 1 u. 45 min. 20 deelnemers 1 DE MAESENEER Alfons, Meldert op rijwiel Atlas (G. De Ruisscher). 2 Monsieur op 2 lengten, 3 Van dor Jeughd, 4 Schollaert, 5 De Vos, 6 Vaa der Eist. 7 Bayens, 8 De Pues, 9 Nee~ rinckx, 10 Van Marck, 11 Van Malder-ei* 12 De Mayer. Prachtige koers van Van der Jeugd, die van in het begin weg liep en al de premien won. Beker constructeurs per 3 man 1 Rijwie en Atlas (De Ruisscher) is 12 punten. 2 Van Eyck 2-5-7 is 14 punten. -3-S GEVRAAGD, een bekwaam broekwa-* ker. Hopmarkt, 13, t, s, a83

De Volksstem | 1934 | | pagina 3