ïeuvs. Plechtige Octaaf, ter eere vanhetH. Hart van Jezus Herberg en Winkelhuis Het Proces der Politiecommissarissen Gedeskteeken Koning Albert Studie van Notaris BUYS een schoon Bnrgershuis ïlofstade Hofstede met Boomgaard ie van Notaris Caudroit Stadie van Meester Breckpot een schoon Burgerhuis AAN HET HOF Brussel, 5 Juni. Z. M. de Koning ontving heden Dinsdag, morgen, den Hymans minister van Buitenland- sche Zaken, die verslag maakte over zij ne reis te Genève. BIJ DE 1® JAGERS Bergen, 5 Juni. Luitenant-generaal Van Emelen nam heden, Dinsdag, in «ogenschouw het 1® regiment jagers te voet te Bergen. BIJ DE GENTSCHE SOCIALISTEN Gent, 5 Juni. Het bestuur der Bel gische Arbeiderspartij (afd. Gent) heeft beslist morgen hare houding te doen kennen in opzichte de afzetting van den h. Schepen Balthazar. BELGISCHE OORLOGSVRIJWIL LIGERS IN ITALIË. Napels, 5 Juni. Talrijke oorlogs vrijwilligers van de geallieerde mogend heden bevinden zich thans op reis in Ita lië. Heden morgen werden de Belgische vrijwilligers te Napels ontvangen door den prins en de prinses van Piemont, DE GRAF ZEPPELIN OP TERUGREIS Barcelona, 5 Juni. De Duitsche be stuurbare luchtballon Graf Zeppelin u op terugreis van Brazilië, vloog dezen nacht over de stad Barcelona, meldende dat alles wel ging aan boord. DE STERKTE DER DUITSCHE REICIISWEHR Parijs, 5 Juni. De Parijzer Jour nal verneemt uit zekere bron dat de sterkte der Duitsche Reichswcrh op 31 December a. s. 300.000 man zal be dragen. -VVV- Beroepshof van Brussel Voorlezing van twee h ieven Maandag morgen werd voor het Be roepshof te Brussel de behandeling van het proces van Pauwels en de politie- kommissarissen bij de zaak betrokken, voortgezet. De voorzitter gaf voorlezing van twee brieven de eerste uitgaande van de ver- ccniging van olie- en benzinneliaiïdelaars, die verklaren dat de praktijken van Pau wels herhaaldelijk werden aangeklaagd de tweede van Clement Dhavé, zeggende dat niet Pauwels, maar diens echtgenoo- te, de inlichtingen over de Duitsche gas aanvallen heeft verschaft. Zij bracht een gasmasker over de grens en werd aan de orde der natie vermeld. Ondervraging van de Kommissarissen De gewezen hoofdcommissaris van Schaarbeek, Vandermeulen, verklaart 5 tofc 10 t. h. commissieloon te hebben aan vaard op bestellingen, die bij bij zijne vrienden heeft geplaatst. Nooit heeft hij processen verbaal geklasseerd op aan- Iringen van Pauwels. Commissaris Haesebrouck heeft de aanbevelingen gedaan uit vriendschap voor Pauwels. Ilij heeft er ongeveer 40.000 fr. mee verdiend, doch nooit liet bij zich omkoopcu om processen-verbaal te klasseeren. Commissaris Deleu verklaart voor de aanbevelingen van essence in het geheel 20.G00 fr. te hebben ontvangen. Verklaringen van Pamvels De omkoopcr Pauwels zegt niemand te hebben omgekocht en enkel zaken te hebben gedaan. Als de commissarissen hem een klant stuurden heeft hij hun een commissieloon gegeven. Nooit heeft hij verzocht processen-verbaal te klasseeren. Hij beweert door bet gebruik van val- sche namen in de boekhouding, geen mis drijf te hebben gepleegd. Angcrhausen aan het woonh Gewezen hoofdcommissaris Angerhau- sen zegt slechts tot in 1930 de essence van Pauwels te hebben aanbevolen, doch gcene aanbevelingen meer heeft willen doen, nadat de procureur des Konings strenge onderrichtingen aan de commis sarissen had gezonden in verband met himne verhoudingen ten opzichte van het publiek. Het commissieloon voor de vroe gere aanbevelingen werd hem echter nog gestuurd. Angerhausen beweert dat hij steeds korrect en eerlijk is geweest. Gilbert, gewezen hoofdcommissaris te Leuven, verklaart dat hij nooit zelf agent van Pauwels is geweest, doch enkel ge durende 10 maanden de commissie voor Steenwinckcl en diens neef te hebben ontvangen, om ze aan deze laatsten te verdeelen. Ook Lieutenant, commissaris te Brus sel, zegt geen agent to zijn geweest van Pauwels en nooit commissieloon te heb ben ontvangen. Wel heeft hij voor 720 fr. bons voor kostelooze benzine ontvangen, bij aankoopen voor eigen gebruik, doch j nooit heeft bij zich laten omkoopen, zoo zegt hij. Lejeune, beambte bij het ministerie: zegt dat hij nooit op onrechtmatige wijze iemand decoraties heeft bezorgd. Hij heeft van Pauwels geschenken ontvangen en heeft er hem ook gegeven in verhou ding met zijne middefeii. Het Bekwisilorium M. Janssens de Bisthoven, advokaat generaal en Openbaar Ministerie draagt vervolgens zijn rekwisitorium voor. Hij verklaart dat deze zaak wel dege lijk de zaak Pauwels kan worden ge noemd, daar deze betichte do ziel is ge weest van dit schandaal. In 1931 deed de prokureur des Koning Angerhausen bij zich komen. Er werd een omzendbrief geschreven en geteekend waarin de wetsartikelen werden gecom- menteerd wegens omkooperij, met be dreiging van ambtsveryolgingen. Het werd geteekend op aanstichting van Angerhausen. door al het personeel van de hoofd divisie, Lieutenant en Deleu deden hetzelfde, in hun kommissamat. Op hetzelfde oogenblik pleegden zij eiken dag niets anders dan overtredingen op het rondschrijven. Zij hebben gedacht dat het parket niet zou durven vervolgen. Doch het parket heeft niet tot taak de schandalen te verbergen. Andere handelaars maken publiciteit, Pauwels pleegde, in plaats hiervan, om kooperij. De betichten hadden nochtans zijn kommissie niet noodig. Vandermeulen trok als wedde 67.000 fr.; Haesebrouck 93.000 fr. Deleu 62.000 fr., Angerhausen 90.650 frank, Gilbert 51.000 fr., Lieutenant, 52.000 iï. met vuur en licht Lejeune 50.000 fr. Waarom wou Pauwels zich omringen door kommissarissen Om zich hun wel willendheid te verzekeren. Rollier heeft het in het onderzoek gezegd aan twee verschillende onderzoeksrechters om van hen onwettige gunsten te bekomen, gunsten die hij bij zijn kliënteel zou kun nen gebruiken. Hij wou zyn olie en benzine verkoopen onder de vlag van de politie. Firma's, die nochtans vaste kontrakten hebben voor levering van olie, lieten zich leiTeringen doen door Pauwels. Waarom Getuigen hebben ter zitting andere din gen verklaard dan tijdens het onderzoek. De verdediging heeft hierin een aanlei ding gevonden om de onderzoekende ma gistraten te beschuldigen, getuigenissen te hebben uitgelokt, die met de waar heid niet strooken. Het openbaar ministerie verdedigt deze magistraten, die een veel te hoog besef hebben van hun plicht om zoo iets te doen tegen een verdachte en doet dan voorlezing van de briefwisseling van van Pauwels, waaruit blijkt dat Pauwels de processen-verbaal steeds aangreep als een gelegenheid om zaken te doen. De gevraagde dienst ging niet zonder een levering. Ilct was een stelsel dat slechts mogelijk was door do medewerking van sommige politieambtenaren. Om 12 u. 15 wordt de zitting tot Dins dagmorgen verdaagd. 10 Juni. Vlaggewijding van den H. Hartbond. Programma der Plechtigheden 6 uur Algemeene Communie. 9 1/2 u. Plechtige Hoogmis het man nenkoor zal de Mis Te Deum Laudamus u van Perosi, uitvoeren. 10 1/2 tot 12 u. Uitzending van gods dienstige muziek door de luidspre kers. 2 1/2 u. Vorming van den stoet op de Hoogstraat. 3 u. stipt Mannenoptocht. 3 1/2 u. Naden optoebt 1) Twee stro fen van ft Bondslied. 2) Aanspraak door Z. H. Mgr Coppieters, bis schop van Gent. 3) Wijding dei- Vlag. 4) Bondslied waaronder het II. Sacrament wordt gehaald. 5) Pontificaal Lof door allen gezon gen Adore Te, Magnificat, Tan tum ergo. 6) Christus vincit, waar onder het H. Sacrament terugge bracht wordt. 7) Dankwoord. Men verzoekt ons het overlijden te melden van Mevrouw Clementine Peirlinck Echtgenoote van Mijnheel JOZEF VAN LANDUYT Lid van den Bond van het Heilig Hart, eboren le Aalst, den 4 Juli 1895 en aldaar godvruchtig overleden, den 4 Juni 1934, voorzien van de H. Sacramenten De plechtige Lijkdienst en Begrafenis zal plaals hebben Donderdag 7 Juni 1934, om 9 ure, in de kerk vnn den H. Martinus, te Aalst, De Vrouwmis onder de vigiliën. Vergadering ten sterflinize, Eugeen Bosteels- straat, 36, om 8 1/2 ure, Vrienden en kennissen die bij ver getelheid geen doodsbericht zouden ont vangen hebben worden verzocht dit als dusdanig tp aanzien, Parochie H. Hart Orde der goddelijke diensten Woensdag, 6 Juni .10 uur. Bedey. v. St Martenscollege 7 1/2 u. Sermoen en Lof voor ft volk. Donderdag7 Juni 10 uur. Bedevaart der paroch. Scholen. Vanaf 3 uur 's.nam,, groote Bieehtdag 7 1/2 u. 's avonds, Grootsche Bloemen hulde ter eere van het H. Hart, ge volgd van ft Heilig JJur. Vrijdag, 8 Juni Hoogfeest van ft Heilig Hart. De bevol king wordt vriendelijk verzocht tot alge meene bevlaggibg' ter eere van het Heilig Hart.Dé diénsten gelijk des Zondags. De missen om 5, 6 1/2, 8 en 9 1/2 uur. De solemncele Hoogmis wordt opgedragen ter intentie van al degenen welke iets deden voor de kerk en de pa rochie van het H. Hart van Aalst. 3 uur. Bedev. leerl. St Jozefscollege, 7 1/2 u. Lof, Sermoen en Processie voor de leden van den Mannenbond van 't Heilig Hart. Zaterdag, 9 Juni 10 uur. Bedevaart der scholen, Mijlbeek. Zondag, 10 Juni Korte aanspraak otider al do missen 4 1/2 u. Bedevaart der 4 parochiale bonden van ft II. Hart (Afdeeling Vrou wen) Solemneel Lof eii Sermoen. VROUWENBOND VAN HET H. HART Sint Martinus' Parochie Tweede Bedevaart' cn Blocmenstoety naar de Icerlc van het Heilig Hart Op Zondag 10 Juni, doet de Vrouwen bond van ft II. Hart haar jaarlijksche bedevaart naar de kerk van ft H. Hart. Bloemeuruikers zullen er aan den voet van "tH. Ilartebeeld neergelegd worden. De stoet vertrekt uit St Martinuskerk ua "t Lof, om 4 1/2 ure dus. Maagdekens in 't wit zullen de bloemengarven dragen; de leden van den bond bidden den Ro zenkrans onder weg. Aan de Sinte Giululaschool zullen de leden van den Bond van de II. Hartparo chie, om 5 u. den stoet komen inhalen. 't Plechtig Lof zal gezongen worden door de zangafdeeliüg van den Bond. De Z. E. II. Cocquyt zal de bedevaarders een gloedvol woordeken toespreken. Na den Zegen met het Allerheiligste, geza- mentlijk ft lied Daar zijn zoovele harten....» Verleden jaar waren er zeer veel en mooie bloemen, móchten er dit jaar nog meer zijnAlle ruikers worden met dank aanvaard. Men gelieve zc te bezorgen aan E. H. De Feyter, Nazarethstraat, 15. Ouder Voorzitterschap van den Heer Bouckaert. arrondissementscommissaris, Voorzitter van het arrondisseinentscomi- teit, werd op 29 Mei, ten Stadhuize van Aalst, eene vergadering gehouden, met het oog op de stichting buiten alle poli tiek, van een plaatselijk comitcit. Ten einde de werkzaamheden te verdeelen, heeft men besloten e.ep Dames- en Hee- renkomiteit op te richten. Deze comiteiten zijn thans definitief gesticht en samengesteld als volgt Tiamcscomiteit Mevr. Van der Scbue- renOd., Voorzitster Mevrouwen Moy- ersoen R. en Bouckaert G., Ondervoor zitsters, Mevr. DeBlieck Ed. Secretaris, Mevr. Burny L., Mej.,Callebaut F., Me vrouwen Camu G.» Camu L., De Windt A., De Wolf Ch., Tibbaut O. en Mej. Van den Sype P., Leden. Heerencomiteit II.A Moyersoen R., Voorzitter E. H. Deken Reynaert en II. Van der Schucren Od., Ondervoorzitters II. De Hert Pedro, secretaris HII. Breckpot W., Calewaert Ch., Dr De .Cock, De Schaepdryver R., De Stobbeleir G., De Vos Pol, De Wolf Fritz, D Hol lander Edg., GeerinckxL., Michiels P., Majoor Moors, Dr Schelfhout J., E. P. Rector Van Alsenoy Heeren Van de Velde, Van Geert A., Van Schuylenbergb P., Venueman R. II. Van den Bossche Ch. Schatbewaar der voor de beide comiteiten. Eerstdaags worden de inschrijvings- lijsten in omloop gebracht. We zetten onze medeburgers aan dit vaderlandslie vend werk te steunen,, aldus hunne dank bare en sympathieke gevoelens te vertol ken jegens onzen grootcn en diepbetreur- den Vorst. WEGGELOOPEN bruine schepershond oud 1 1/2 jaar, naam Frickey Terug te bezorgen tegen belooning Fantaisie- meubelfabriek, Emiel Roosen en Zoon, Koolstraat 28, t« s. 852 IN 'T LAND VAN RIEM Heden Dinsdag avond zal de II. Gust Van Dessel in den schoot van ft Land van Riem, waarvan hij deel uitmaakt, een interessante Causerie geven over Humor aan het Front u Aanvang te 9 uur. Iedereen is welkom. J. M. J. F. C. C. G. Z. J. CHR. VOLLE AFLAAT in de Kerk der Arme Claren Coleticnen VRIJDAG, 8 JUNI, Feestdag vau liet Heilig Hart van Jesus. Orde der Goddelijke diensten Om 6 u. H. Mis en uitstelling van het Allerhei ligste Sacrament tot na hel Lof; Om 7 u, gezongen Mis u. Lof en Te Deum. Om 5 WEGGELOOPEN een klein hondje vos haar, met platte neus, pluimstaart. Terug te bezorgen, Borluutstraat, 29, ter stede. 875 DAVIDSFONDS. MIJLBEEK. De jaarlijksche algemeene vergadering van het Davidsfonds-Mijlbeek gaat door op Woensdag a. s. 6 Juni, om 8 ure zeer stipt in de zaal van den Katholieken Volkskring der Moörselbaen Gezien de belangrijkheid van het af te werken programma en ook met het oog op de groote Guldensporcnfeestcn, die dit jaar een eenige gebeurtenis in Aalst zul len wezen, verhopen we dat alle leden zullen aanwezig zijn. Ter herinnering De eerste herhalin gen voor het aanleeren van den zan gaan door op Vrijdag a. s. 8 Juni om 7*1/2 ure zeer stipt ouder de bevoegde leiding van koorleider J. Verhegge. Ieder plichtbewuste Davidsfonder en Vlaamschvoelend Mijlbekenaar zullen het zich een plicht rekenen aanwezig te zijn. Zondag 14 Juni moet Mijlbeek te klein wezen. Dan wordt het een triomf zonder weerga. TE LEDE KUNSTLIEFHEBBERS Op Zaterdag 30 Juni 1934 (vooravond van Kermis) te 20 1/2 uur, Groote Markt zal door dc Koninklijke Harmonie 11 Al Groeiend' Bloeiendft een BUITENGEWOON CONCEPT van allereerste kunstgehalte, gegeven worden, onder de leiding van Meester Karei IF«^o^orkestleider vanhetN.I.R. Op het Programma komen werken voor van Leb ar, Liszt, Puccini, Rossini, Job. Strauss, Wagner en Leo Walpot. Verbond der Belgische Katholieks Burgers en Middenslandsvrouwsn en Burgersjeugd Naar Marche-les-Ddnies per Autocar Op Maandag 2 Juli aanslaande, Verlrek rond 9 u. voormiddag. Onder geleide van onze E- H. Proost die er een De Prófundis zal bidden, gaan wij hulde brengen aan wijlen Koning Albert, op de plaats zelf waar onze duurbare Vorst op zulke jammerlijke wijze aan zijn einde kwam. Een bloemengarve zal aan den voet van de tragische rots worden neergelegd. Men gelieve op tijd zijn inschrijving te nemen hij mevrouwen Moyersoen of Pilale, Nieuwstr. ter stede, Prijs 37.50 fr. In de Vjaamsch Opvoedkundige Vor- eeniging. Een meisjes en een jon genskoor zullen heden Woensdag in de feestzaal van het stadhuis een dertigtal prachtige kinderliederen uitvoeren on der bevoegde leiding, om de causerie over Het Lied op de Straat in de School en in Huis op le luisteren te geven ducr den li. schoolopziener Rumes. Mej. Mor tens de gekende en gewaardeerde 'knnst- zangeres zal ook eenige liederen voor dragen. Aanvang te 5 V-> u. Iedereen is welkom. Ingang volstrekt gratis. STAD AALST 1884 JUBELFEEST 1934 der Koninklijlo Ba I boog maatschappij De Ware Vrienden gevestigd bij den Heer Jozef De Geruit, G eeraerdsbergsc h e straat, A a Is!, onder liet Ecre-Voorzilterschapvan den Heer Jozef De Gheest, richt op Zondag, 10 Juni 1934, eene groote Jubelschieting, in Ier gelegen heid van het 50-jarig lidmaatschap van hun heer Voorzitter Benoni DE NAEYER Deze groote schieting gaat door om 2 uren 's. namiddags. 1000 franken prij zen cn premiën. De huldiging van den Heer Voorzitter Benoni Die Naeyer zal geschieden na de tweede ronde, omstreeks 4 uren; ter zelfdertijd zal ook de huldiging plaats grijpen van de Heeren Koppens Ferdi nand', De Paepe Arthur, Oallobau! Bo- noit; Cal'lebout Pierre onu hun 25-jarig lidmaatschap. Talrijke vreemde maatschappijen zul len aan deze feestelijkheden deelnemen. KAATSEN Op Woensdag 6 Juni 1934, om 18 ure groote hitte mei den dikken bal lus- sehen de volgende partijen Krugerszonen. Van Poelvoorde-l'Jeghels, Esplanade, Borms-Sil-on. Eondr.-Vooruil. De Brauw-De Schrijver, op de Keizerlijke Plaats, 56, hij Ach. Lemmens. met beker van '•■tiet Nieuws van den D,ag:> cn 200 fr. prijzen. FIN A ALL UTTEN. Zondagnamiddag gaan in de Nestor de Tièrestraat de eindlutten door van het Kaatstornooi dat aan het lokaal der u Caslars (supportersclub) ingericht werd. De drie volgende sterke ploegen zullen een hardnekkigen kamp aangaan: Winkelhaak, Zeeberg E\port en Een dracht Vooral (Blok Borreman). Het zal er spannen Zondagnamiddag ia do Gazometorstraat. Begin om 2 ure, OPENBARE VERKOOPING VAN! eene gerieflijke te LEDE, Ledezijde, n. 1. JAe Notaris- BUYS te Lcide, daarloe iii rechte benoemd zal met de pleegvormeiïi der wet van 12 Juni 1816, ten overslaan- van den lieer Vrederechter van het kan ton Aalst, namens wien het behoort,, openbaar verkoopen Gemeente Lede. Eene gerieflijke en welgelegene hof stede met schuur, stallingen, boom gaard en alle verdere afhangendhulen, gestaan e-n gelegen te Lede, Ledezijde n. l sectie D, nrs 246a.. 249a, 247 en 24*5 met ecaie oppervlakte volgens kadaster van zestien aren zestig centiaren oi volgens titel van achttien aren acht civ zestig centiaren. Palende aan de straat, aan den heer1 Bernard Lallemant en de Commissie» van openbaren onderstand der stad Gent; Begrijpende Beneden: vier schoone plaatsen en kelder. Bovenzolder. Voorzien van pompwater en élektriek-. leiding. Verders groote schuur1, stallingen», varkenskolen en schoonen boomgaard, in vollen bloei, beplant met schoone fruil-boomen. Laatst bewoond door Mevrouw Wed. Carnlus L-udovicus Rosschaert-De Rick en kinderen. Onmiddellijke ingebruiktredingi Eenige Zitdag DONDERDAG 14 JUNI 1934 om 2 uur 's namiddags ter zittingzaal van het Vredegerecht te Aalst, Xapelle- straat. 853 TE EREIVtBODEGEIVI Bij vertek Vrijwillige openbare verkecping van met KINEMAZAAL te Welle I> Notaris GAL'DRON zal o-penbaaiV verkoopen op DINSDAG 12 JUNI 1934 om 3 ure nam. ter te koopgesleldc lier- berg. Zo or welgekal andeerde herberg r-rï: winkelhuis met ruime kinemazaal af' danszaal, verders kolder, keuken, op hetf. verdiep 3 kamers, koer, pompwater err cleklricke verlichting, groot 3 aren 18 ca. 40 lienm. op 100 meters afstand van halt en Dorpplaals. Bewoond door den verkooper Mr Jan Baptist Van Vae- renborgh. Vrij gebruik uiterlijk op 1 O'ogst 1934. Opleg voor herberg- gerief, étagère on drankglazen 1000 fr. 817? TE HUUR of uit ter hand !.o koop,, huis- met schoone tuin, fe Erombode- gem. Iluek, nabij de grensscheiding van Hekel gem. Zich wenden' tot Nolarisu Caudron, Erem-bodegem. NOTARIS TE AALST OPENBARE VERKOOPING VAN te Aalst, Denderstraat nr 10 Do Notaris BRECKPOT to. Aalst, zalf namens wie het behoort openbaar ver koopen Stad Aalst Eon schoon Burgorshuis met aan- lioorigheden gestaan en gelogen la Aalst. Denderstraat nr 10. gekend tedc- kadaster seklie C. nr 1003f5, met een©, groot le van 70 ca., palende noord Mr. Polydoor Van Ilolder-Verbeiren te Aalst» oost de straat, zuid de naamlooze maat schappij Eaiielta te Brussel en west Mr Germain Van de Maele te Aalst. Bewoond door Air Frans Van deri Bosch. Onmiddelijkc ingebfuiktre-». ding. Eenige Zitdag WOENSDAG 6 JUNI 1934 om 2 uren namiddag Ier café Hotel; des Arcades hij den heer Van den- Brocck, Statiepléin te Aalst. 81(5 OPENBARE VERKOOPING VAN te Aalst, Valerius De Saedeieerstraat 92 I>,e Notaris BRECKPOT te Aalst, zal namens wie het behoort openbaar ver koopen Stad Aalst, Een schoon burgershuis met aan- hoorigheden cn hof, gestaan en gelegen-, te Aalst, Valerius Be Saedeieerstraat- 92, gekend ten kadaster sectio C.».. nummer K)25p, niet eene arooile vanr 1 aar 50 ra. palende noord- de straat, met eene breedte van ongeveer 5 m. 7(> cm. oosf Mr Frans De Wolf-De Srnot' le Aalst, en Mr Albert Paerewyek-Vanh der Poorten le Aalst, zuid Julfr. Malli. Speeckaert te Gent en west Mr Phile^ mon Van Cauwenbergh-De Troyer té- Aalsl. Bewoond door Air. Ve.Ière- Hofman. P.ezen eigendom bevat Gelijkvloers Ingang, salon, cel-, plaats, verandah, keuken, achterkeu ken, koer, W.C. en hof. Eerste verdiep Drie groote slaapka*:.. mers. Tweede verdiep Twee slaapkamer^ cn zolder. Verders' koolkrddcr en provisiekel der. Hi j is voorzien van pompwater- pullen. gaz, en electrioiteit. Zichtbaar den Maandag. Dinsdag rif Vrijdag van ieder week van 2 lot 17 iu Enkele Zildag MAANDAG 18 JUNI 1934 om 2 uren namiddag ter herberg In de Sint Annalaan gehouden door Madame Weduwe Theophiel Do Craec- ker, hoek van de Mélileschettestraat en' des Sint 'Annalaan, te 'Aalstj 85$

De Volksstem | 1934 | | pagina 3