TE iEVtihS. DE GEMEENTERAADSZITTING Gemeenteraadszitting De tweeds Tentoonstelling Het Confectietiuis "MAGNI" Haaltert Tooneelrubriek Katholieken Middenslandsbond Davidsfonds Mijlbeek VOETBAL v Van allé suikerij, gebruikt op Iicel de wereld, F. C. JJ&COBS merk, met glorie gaiisch omj crcld, Om d1 extra kwaliteit Van haar hoedanigheid. GEWELDIGE ONTPLOFFING Hachelen, 26 Sept. In een fabriek te Machclen-bij-Vilvoorde, heeft zich te 8 1/2 ure ccne geweldige ontploffing voorgedaan, waarbij twee arbeiders den dood vonden en 2 zwaar gewond werden. 1200 KAJOTSTERS DOOR DEN PAUS ONTVANGEN. Rome, 26 September. Twaalf hon derd Kajotsters, Katholieke arbeidsters, bijzonder uit België, Frankrijk. Zwitser land en Cauada, vergezeld van Mgr Fel- tin, aartsbisschop van Sens en 42 pries ters werden Dinsdag door den Paus ont vangen. Ook Mgr Maglione, pauselijke nuntius te Parijs, was aanwezig. Prachtige geschenken werden den II. Vader aange boden een der Kajotsters las een adres af, waarop de Paus antwoordde en daarna den pauselijken zegen gaf. DE "GORDON-BENNETT» WEDSTRIJD Warschau, 26 Sept. Het voorloopig klassement van de ballons die Zondag te Warschau zijn opgestegen luidt als volgt 1) «Warsawa» (Polen) 1250 km. 2) «Belgica» 1200 km. 3) "Polonja» (Polen), Janusz en Wansz- czak te Sardavala, 1.110 km. 4) "Basel» (Zwitserland) Van Baerle, en Dietschi, nabij Cholm, 860 km. 5) «Wilhelm von Opel» (Duitschland) Zinner en Dekii te Dorpat 840 km. 6) Buffalo Courier Express (Ver. Staten), Sineman en Wanik, nabij het meer Peipus, 800 km. 7) "Stad Essen» (Duitschland) Kaulen en Probsting, te Fellin, 760 km. 8) «Bruxelles 1035» (België), Q.uersin en Van Schelle» te Vitebs, 680 km. 9) «Bratislava» (Tsjechosl.) Jezicek en Fabry, te Matic-Kibarty 300 km. DE MIJNRAMP IN ENGELAND Londen 26 September. Men is er toe gekomen het juiste aantal slachtoffers te kennen bij de yreeselijke mijnramp 264 werklieden kwamen om het leven. De inschrijvingen tot ondersteuning der ge teisterde. families, hebben reeds 9000 pond opgebracht. HET GROOTSTE SCHIP TER WERELD Londen 26 September. Men neemt thans alle voorbereidselen voor liet te water laten van het grootste schip ter wereld. Koningin Victoria zal het teeken daartoe geven. DUITSCHLAND EN I1ET VATlKAAN Berlijn, 26 Sept. Adolf Hitler stelt alles in het werk om tot een definitieve overeenkomst te komen met het Vati- kaan. De Fiihrer denkt dat verdere oneenig- beid schadelijk is voor de aanhechting van het Saargebied aan Duitschland. \ZW Groote Fabriekbrand. Dinsdag avond te 8 uur is brand ontslaan in de haringrookerij vun den beer Cardon Kamiel, woonachtig tegen de statie. Met waren geburen die eerst de vlammen zagen opstijgen en bet alarm gaven. Bijgekomen gebnren en bet werkvolk deden al hel mogelijke om bet vernielend element te keer te gaan doch er was geen blusschen aan en na eenigen tijd was gansc.h de fabriek mei materiaal vernield. Met woonhuis kon gelukkiglijk gevrijwaard blij ven. Daar er in onze gemeente geen brandweer is ingericht en Haaltert niet aangesloten is bij Aalst, kon helaas niet veel hulp verleend wor den. De oorzaak van bet onheil is onbekend. Een onderzoek werd ingesteld. Nog een brand, Bij Cyriel Bael, woon achtig in de statiestraat is insgelijks brand uit gebroken in een bergplaats voor koetsen. De stallingen en de bergplaats met het materiaal zijn afgebrand of beschadigd. De paarden namen de vlucht en waren aldus gered. De schade is aanzienlijk. De oorzaak is ongekend. Een onder zoek is ingesteld. Men verzoekt ons het overlijden te melden van Mijnheer DÉSIRÉ BUYLE echtgenoot van dame EMMA CALLEBAUT Lid van den Bond van het H. Hart, en van verschillende Confreriën, geboren te Moorsel, den 19 Maart 18G5 en god vruchtig overleden te Aalst, den 25 Sept. 1934, .versterkt door de H. H. Sacramenten De plechtige Lijkdienst en Begrafenis zal plaats bobben Vrijdag 28 September, om 9 1/2 u, in de kerk van den H. Jozef. De Vrouwmis onder de Lauden. De VigiliPn daags te voren, om 6 uren. Vergadering ten sterfhuize, Ledebaan, 112, om 9 ure. Vrienden en Kennissen, die bij ver getelheid, geen doodsbericht zouden ontvangen hebben, worden verzocht «lifci als dusdanig te willen aanzien. van Zaterdag 29 September a. s. Heden Woensdag, heeft liet Bureel van de Katholieke Kiesvereeniging der stad, in naam der Katholieke raadsleden den volgenden brief aan Burgemeester Nichels gezonden Aalstden 26 September 1934. Mijnhccr de Burgcmeester, We vernemen dat de zitting van den gemeenteraad van Zaterdag a. s. 29 Sep tember, andermaal zal plaats hebben in de groote Feestzaal van het stadhuis. Onze part ijraad gelast me Ued. van nu reeds te verwittigendat de Katholieke aadslcden in die voorwaardeook die zit ting niet zullen bijwonen. Wc zien niet in, waarom de gewone gemeenteraadszaal moet vervangen worden door de groote Feestzaal Tenzij de be doeling is een politieke meeting te houden, Aanvaard intusschen, Mijnheer de Burgemeesterde uitdrukking mijner hoogachtende gevoelens. NAMENS DE KATHOLIEKE BAADSLEDEN. Op Zaterdag 29 September 1934, te 8 u 's avonds in de Groote Feestzaal ten Stad- huize, Openbare Gemeeuteraadzitting. De bijcenroeping geschied voor de tweede maal met onderstaand Dagorde Derde kredietopening in Gemeente krediet voor 1934. Teeken- en Muziekcholeh. Rekeniii; 1933. Kerkfabriek. Begrooting 1935. 4. Plaatsing van de opbrengst van ver koop van een liuis aan de Jan Bijlstraat 5. Aanbesteding herstellingswerken Al- breebtlaan en Désiré De Wolfstraat. 6. Ontslag en benoeming van Schepenen. Art. 64 der Gemeentewet beschikt De Raad kan geen beslissing nemen, als niet de meerderheid van de in dienst zijnde leden aanwezig is. De Raad kan echter, indien hij twee maal bijeengeroepen werd zonder dat het aantal vereischte leden is opgekomen, na een nieuwe en laatste bijeenroeping,welk ook het getal der aanwezige leden zij, geldig beraadslagen over de onderwerpen die voor de derde maal op de dagorde staan. De Burgemeester en Schepenen, A. NICIIELS. De Gemeentesecretaris, Oscar REIJNTENS. Het tooncelseizoen is inge uid. In de ruime zaal van den Stadsschouwburg, K.ng Zondag de eerste verloting door van liet Koninklijk Zang- Tooneel eip letterkundig Ge zelschap Het Land van Riem Deze vereeniging welke, zi.ch geen moeite ont ziet om steeds met een kpurig programma voor den dag te komen, beeft 'thans als inzet uitge pakt met de prachtige operette DRIE ARME KLEINE MEISJES Dat alleen getuigt van sinaak en van kunnen. De opvoering was tot in de nopjes verzorgd. Hel is een van die stukken, welke aliiid nieuw en frisch aandoen, een stijgend succes daarstellend. Trouwens alles werkte mee om het tot een ho mogeen geheel te brengen, zang, spel, decors en kostumes. Hulde aan de koorleiders Mej. Mer- lens en Hr J. Van Lierde, en 0111 den decoront werper Hr De Brauwer. Gelukwenscben ook aan het flinke orkest met zijn dirigent, Hr Eemans aan het hoofd. Rekening houdende dat we bier met geen be- roepsarlislen te doen hebben, mogen we gerust zeggen, dut bet een selectie is van liefhebbers, welke zich met een onbedwongen liefde overge ven aan de kunst en aldus aan de opvoeding van het Vlaamsche volk. Het zou 111e te ver leiden moest ik de vefdi sten van ieder speler vermelden. Ik noem slechts de voornaamste, welke zich bizonder deden op merken Mevrouw Van Stijvendaele in dc rol van Beate-Marie, toonde ons" eë'tfs te meer wat een knappe, fijngevoelige artiste zij is. Vooraf in het laatste bedrijf, mochten we haar sterk, drama tisch talent be wonderen. Mejuller E. Van Molle was een aangename, frissche verschijning Misschien wel een niet te evenaren Annelje met wat leiding kan ze bet ver brenge.n. Mejuffer Amant was de trotsche, fiere Marie. Mejuffer J. Mertens was een joviale, zeer ty pische Juffrouw Munke. Meteen waar genoegen zien wij hare prestaties op de planken. De Heer K. Van de Wege vertolkte zijn Jörg op een gepaste, nauwgezette wijze. Zijn mooie stem bekoorde menigmaal, Mr Van Lierde Em. gaf ons een stijlvolle, ka rakteristieke uitbeelding van Biebilz; beer Van Lierde is iemand met een veelzijdig talent, die zoowel in het komische als in het dramatische voor niemand moet onderdoen. Heer O. Van Pamel bracht eens te meer de lachspieren in beweging. Vooral J. Dierick als jong element van 't Ge zelschap is veel belovend en muntte uit door zijn «beleeld» spel, De heer Rich. Van de Steen ook weze van harte gefeliciteerd voor zijn eerste optreden als solo-zanger in een Zangspel Een bloemeken ook aan Hr Keymeulen die zeer typisch den rol van den flegmatieken-alles begrijpenden lakei vertolkte. Ik noem in één adem al de overigen, die ook zeer verdienstelijk werk leverden, zoowel de jut- frouwen als de heeren ALGEMEENE VERGADERING VAN DEN - Korte Zoutstraat, 40. UITNOODIGING. Geacht Medelid Wij hebben het genoegen II uit te noo- digen tot de Algemcenc Vergadering van deu Katholieken Middenstandsbond, wel ke zal gehouden worden aanstaanden Donderdag27 dezer, te 7 1/2 uur avonds stipt, in het lokaal, Korte Zoutstraat, 40. DAGORDE 1°) Voordracht door den Heer Bru- ïere, van St-Niklaas over a) liet premiestelsel in den kleinhandel b) de kwestie der grootwarenhuizen. 2e) Goedkeuring der standregelen 3') Verklaringen en mededeelingen door den Voorzitter, hij zal 0. a. de ver gadering punt voor püut inlichten over de tallooze diensten welke onze léden, zeer gemakkelijk eli op zeer bereidwil- "ige wijze, alle dagen, kunnen worden bewezen door ons bestendig secretariaat. De Voordracht van M. Bruwiei e zal uiterst interessant zijn,eenerzijds wegens de bevoegdheid van den spreker en 1 derzijds doordat zijn onderwerp de bran dende kwesties van den dag zal behan delen. Al onze leden, zonder uitzondering, moeten absoluut aanwezig zijn - ze zul len dankbaar zijn om de voordracht en niet het minst 0111 de kostbare mededee- lingen van den Voorzitter. Gelieft geachte Medeleden uw gansche aandacht te wijden aan de vernieuwde aktie van onzen Katholieken Midden standsbond gij zult er elk uw eigen voordeel uit halen, en het bestuur zal erder zorgen voor de belangen van de algemeenheid. Wel verkleefd en hoogachtend. De SecretarisDe Voorzitter Th. WILLEMS. Jozef BESSEMS. Het spel schonk ons enkele genotvolle uren, zoo op muzikaal als op looneelkundig gebied. De poging van 't-Land van Riem dient ten zeerste geloofd. Het succes bleef dan ook niet uit en menigmaal gaf het enthousiastisch pu bliek zijn voldoening te kêiiiien door warm en welverdiend applaus. Allen dienen van harte gelukgewenscht. Nog een bijzonder woordje vairdank aan den knappen leider, G. Van der. Meiden, welke de bezieler is van deze welgeslaagde verlooninj Nog drie vertooningen hebben plaats Zonda gen 30 September en 7 October le 3 1/2 u. Maan dag 1 October te 6 1/2 u. XX* der Handwerken van het Werkhuis der Medische Hulp aan da Missiën van Congo (Afd. Aalst) in de ruime zaal der St Jozefschool, Sint Jozefstraat, (nabij de Vrijheidstraat). Aalst, zal om bijzondere reden uitgesteld worden tot 28 en 29 October aanst. TEN HUIZE voor Belgische Invalieden Soldaten Den 15 October aanstaande, zal er in den Sledelijken Schouwburg onzer Stad, een buiten gewone opvoering plaats hebben, ten bate van bet zoo belangwekkend werk «Ten huize voor Belgische Invalieden Soldalen», vereenigiüg zon der winstgevend doel, onder de hooge bescher ming van H. M. Koningin Elisabeth, en onder toezicht vau liet N. W. O. I. Het officieel gezelschap van den Théatre Royal du Pare van Brussel zal vertolken Le locatairc du 3e sur la Cour Tooneelspel in 3 bedrijven, door Jerome K. JEROME. (Aanpassing van Andrée Mery). Veileenen hunne medewerking: Mej. Lily BOURGET, de uitstekende kunstenares, zoo ge liefd door het publiek, en den beer Charles GON- TIER. Dit \rooIijk. geestig stuk, waarvan de «Théatre Royal du Park bet alleen-opvoerings- recht heelt in Belgié, heeft verleden winter te Brussel, een buitengewonon bijval bekomen- Daar bel mag gezien worden van groot en klein, is het ook een uil, ck^nde familie-vertooning. Het komiteit var^en^rt van bet «Ten Huize voor Belgische T Jen stelt van nu at kaarten ter beschik oor dezo gala-avond. De dames van di an ,-iiteit verhopen alsdat het Aalstersche pubP1, m,n een gulhartig ont haal zal voorbehoud» Gil kr het daardoor zal in de gelegenheid zijn e. oot. de daad te stellen en een aangenamen avoi.*» z-or te brengen, Kaarten zijn te verk hri." bij Mevrouw Ach, Verineiren, Korte Zout: at, Ier slede, waar ook vanaf 10 October aanstaande, bet nummeren der kaarten zal plaats hebben, mits opleg van Frank. HET KOMITEIT VAN AALST Academie van Schoone Kunsten Do Besturende Commissie heelt de eer ter kennis te brengen van de belanghebbeuden dat dc volgende plaatsen te begeven zijn Leeraar van kunstschilderen 12 lesuren in de week, s namiddags van 1 Oktober lot 31 Juli aanvangswedde 9600 fr, min, 5 0/0 afhouding verdubbeld na 20 dienstjaren met 2 jaarlijksehe opslagen van 10 0/0 op de aanvangswedde. De kandidaten moeten voldoen aan de vol gende voorwaarden 1) ten minste 25 jaar en hoogstens 43 jaar of ouderdom bepaald op 48 jaar vbor oud-strijders 2) eene hoogste onderscheiding bekomen heb ben in de hoogste teekenklas (klas van leven model) in eene Academie van ten minste den- zeilden rang als deze van Aalst, 3) bekend staan als kunstschilder en ten min ste een inaal aangenomen geweest zijn als ten toonstellend lid eener driejaarlijksche tentoon stolling (salon triennal); 4) zich onderwerpen aan een vergelijkend exaam op een later te bepalen tijdstip en welke zal behelzen a) bet inzenden van drie kunstwer ken; b) het teekenen van een schets c) eene ondervraging over de geschiedenis der schilfiei kunst. Leeraar van Technologie der Bouwmaterialen: 3 lesuren in de week 's avonds na 5 u. gedu rende 24 weken. Aanvangswedde 2100 fr. (min 5 0/0 afhouding) verdubbeld na 20 jaren met jaarlijksehe opslagen van 10 0/0 op de aanvangs wedde. De kandidaten moeten voldoen aan de volgende voorwaarden ten minste 25 jaar hoogstens 43 jaar (ouderdom bepaald op 48 jaar voor oudstrijders), 2) het diploma bezitten van bouwmeester of ingenieur. 3) zich onderwerpen aan een ondervraging waarvan bel programma te bekomen is bij den heer secretaris der school. De aanvragen moeten gestuurd worden aan den heer Frans Pauwels, Secretaris der Acade mie, De Ridderstraat 51, Aalst, voor 4 Octobei 1934. Naméns de Besturende Commissie. IN HET WITTE PAARD is een operette die steeds nog volle zalen lokt de radio speelt en jong oud luistert even graag naar de mooie muziek en naar de luchtige liederen neuriet ze mee. Maar hoevelen zijn die het vervolg kennen van deze operette hoevelen kennen TERUG IN T WITTE PAARD? Driemaal zal dit een massa volk naar onzen stadsschouwburg lokken, op 21 28 en 29 October. DIRIO TOMATEN NAGEMAAKT IH9Q1T UKEV5NAARB Programma van den groolcn E. IJ. Cgriel Verschaeve-avond op Donderdag 4 October te 7 u. zeer stipt, Volkskring Moorselbaan 1) Prélude in do mineur, voor klavier door heer René Dumonl, (laureaat Koninkl. Conserv. van Gent), S. Raclimaniofl 2) Korte voordracht over «Verschaeve en zijn werk door beer Remy Ponjaert, uit Oostende. 3) Fragmenten uit «Zeesympbouifn,, voor te dragen door Mej 11 ff. Angèle Allaert, uit Oostende, deklamalrice aan het N.I.R, (laureate Konserv. Brussel.) a) De Meeuw b) De Zee. c) Herbeginnen. d) Christus. e) Van Zee tot Zee. E.H.Cyriel Verschaeve 4) Fantaisie nr 3, voor klavier, Peter Benoil Fantaisie Impromptu, id. Chopin door b. René Dumont. 5) Gekostumeerde fragmenten uit «Judas» en «Jacob Van 'Artevelde» a) Jacob Van Arleveldc (II® en III€ bedrijf). Geeraard Denys, Remy Ponjaert Gertrude, Angèle Allaert b) Judas (III® en IV® bedrijf.) Maria Magdalena, Angèle Allaert Judas Remy Ponjaert N.B. Gezien de hooge onkosten, die aan de werving van zoo'n allereerste rang artisten ver bonden ziju, zien we ons genoodzaakt één (1) arme crisisfrank toegangsgeld te vragen aan onze leden. De leden van andere afdeelingen be talen 1,50 IV. De niet-leden 2 fr. De lidkaarlen zullen streng geëischt worden. Ook zal er slipt op uur worden begonnen daar de artisten nog tijdig hun trein moeten balen. Too- neelmaalschappijen in groep 50 0/0 korting. Spectator Tyl I. BIJ VOLHARDEN Sp. J)einze 3 Volharden 3. Een zeer bewogen ontmoeting. Volharden moet een kostbaar p unt te Deinze laten. 't Was voor een rekord opkomst dat scheidsrechter De Kevzer de ploegen in 't gelid riep. Volharden vervangt twee gekwetsten. De eerste aanval komt van Deinze en Smet moet duikelend redden. Volharden verplaatst het spel en Bosman zet nipt neven de lat. Het middentrio dringt in de backlijn, Martens waagt een trekker en 't is kas op den 4C minuut (01). Deinze hervat geweldig. Foul op foul De scheidsrechter laat de teugels niet los. De beide ploegen geven alles en de twee doelwachters krijgen gedurig be zoek. Op doel worsteling weert de lokale back af met de hand. Scheidsrechter heeft niets gezien. Deinze ontsnapt langs linksbuiten en't is (11), 20® minuut.. Gedurende 15 minuten voert Volharden het lioóge woord, vele kansen worden ge mist. Deinze begaat 3 zware fouten voor de backlijn. De bestraffing levert niets op. Op 30®u minuut schiet De Block van op 25 meter in den bovenhoek. (12). Nieuwe aanvallen der onzen. Onze backs spelen tot in de halflijn. Een nier- we doorbraak van linksbuiten wordt ons fataal rond 35cn minuut (22). De Neef, gekwetst moet weggedragen worden. Na de poos herneemt Volharden met 10 man. Na eenige minuten gaat De Neef de rechtsbuiten-plaats bezetten. Spijtig dat die jongen niet meer op volle kracht kan spelen. Deinze breekt al onze kombinaties en- zaait verwarring en schrik in onze gele deren De Buck gekwetst, De Block ge schopt Ganzeraan speelt nu voor twee. De Buck doet moedig voort en stuwt zijn voorlijn vooruit. Deinze herpakt gevaar lijk. Van Hove onderscheidt zich door zijn brutaal spel. De Block gaat kalmpjes- door do backs en legt heel voorzichtig een eitje in het vijandelijk nest. (25 min.) 3. Deinze lukt een 3e doel en 't einde is nakend 33. Het einde werd gefloten. De Leiekerels wonnen een puntje door hun brutaal en gevaarlijk spel. Scheidsrechter De Keyser deed AL wat hij kon om de spelers te bedwingen. Onze IV® bijzondere werd zwaar gesla gen 15 door een stevige ploeg van Een dracht, waarin oude gloriën als Van der Borght, Claus, Penue, Van Vaerenberg, De Neef, Van der Haegen enz. optraden. Toch leverden onze jongeren af cn toe verdienstelijk werk. Onze kadetten op bezoek bij Alost- Sports deden er dc netten zesmaal trillen en lieten zelfs niets door, Proficiat kna pen van Groen Zwart. Uwe talrijke sup porters waren tevreden Groen-Zwart. VERLOREN bruiue geldbeugel gaande vau Kalteslraat naar Mouleschettestraat. Terug te brengen tegen goede belooning Klein Brussel. Kalteslraat. ter slede. 1370 PURGERLIJKE STAND VAN AALST Geboorten, van 20 tot 25 September Mannelijk 8 )1(- Vrouwclijk 7 Huwelijken van 21 tot 26 September Gustaaf Van Pottelbergh, ondernemer, Erembodegem, met Maria Decomnck, zb. Sint Jobstraat. Adolf Coorde, garagehouder, Wetteren met Eugenia Loos, zonder beroep, Dr De Moorstraat. Constant Casier, wr Maria Van Cau- wenbergh, fabriekw. Gustaaf Papestraat met Maria Ottoev, katoenb. St Jobstraat Seraphinus Ruyssinck, mekanieker Gentsche steenweg, met Maria De Cock zb. Dendermondsche steenweg. Aloysius Van Bemten, ijzerdraaier, Withuisstraat, met Margaretha Strick stikster, De Ridderstraat. Overlijdens, van 20 tot 25 September Barbara Beurms, echtgenoote Cyriel Renneboog, zb. 35 j. won. te Bambrugge Natlialia Claessens, weduwe Carolus Schellekens, zb. 80 j. Dirk Martensstr. Karei De Boitselier, echtg. Coleta Anckaer, houtbew. 42 j. Haaltert. Jaak Temmerman, scholier, 9 jaren ingang Van Wynendaele. .Frans Benoit, zb. 69 jaren, Gasthuis. Désiré Buyle, echtgenoote Augusta Callebaut, zb, 69 j. Ledebaan. VLAAMSCHE VOETBALBOND UIT MOOBSEL Na de nipte nederlaag van Zondag acht dagen geleden hebben De Schroevers» bun eer hersteld niet S. K. Aalst II geslagen naar buis te zenden. De match verliep op eene sportieve wijze. De onzen deden hun best, de doelwachter stond steeds op de goede plaats, op een maal 11a de verdediging De Block-Muylaert werkte goed de halfs Van Nuffel-Reeckma'n en De Rop verrichten wonderen De builenrechls De Backer J. en de invaller buitenlinks De Winter zonden ferm in bet binnenlrio De Backer-Moens-Van Limbcrgen, hebben de klopkracht van vroeger terug gevon« den «Schroevers» volhardt Toekomende Zondag de verplaatsing naar Moorlzele, allen op post. KOMT TE VERSCHIJNEN Zondagmisboek (uitgever Proost) door P. Flavianus O.F M., percaline en gou den snede 12.00 fr., in leder 19,50 fr. to verkrijgen in den boekhandel J. VAN NUFFEL-DE GENDT, KERKSTRAAT, n. 21, AALST. In 't Groot VlSCtltlSHdSl In 't Klaiti Voor dez« week is er te bekomen bij J. Cornand, allerhande soorten van ver- sche OosUndsche Zeevisch zooals Witte Kabiljauw, Blankenbergsohe vol, Tarbot, Tongen, kleine Pladijs en verschillende andere soorten, aan zeer lage prijzen. Due wendt U in volle vertrouwen bij 1369 J CORNAND VARKENSMARKT, nr. Men beitelt ten huize. Tel. 1048. V Molenstraat, 54 heeft de eer zijn geacht cliënteel hekend te maken, dat van 1 October het maga zijn gesloten wordt 1308 Weekdagen, te 19 uur, en Zondagen, te 12 uur.

De Volksstem | 1934 | | pagina 3