aMs. E. o urtles-Ooslafi/iet' De groote Missie, en de Goede Week VOETBAL KAATSEN Apprèts el Aehèvemenï rUnion Textile Koloniale Loterij Koniokl. VI. Schouwburg van Brussel Studie van Notaris Moyersoen 5 Werkmanshuizeu Studie ven Notaris Meert eeu HEERENHU5S Sludig van Meester Breskpel een schoon Burgersliuis j mï r TWEEDE PAASCHDAG TE LEMBEEK-HALLE De H. Vet-onus, patroon van Leinbeok, is een van die volkslieve Heiligen, wiens eeuwenoude eeredienst vergroeid is met de geestelijke en tijdelijke weldaden, welke dagelijks, van rond zijne begraafplaats te Lembeek, liet aandeel zijn van zijne vereerders, De overlevering zegt dal de 11. Veronus, als koningskind van Duitschlnnd, het weelderig Hof' zijner vaderen ontvluchtte om in de eenzaam heid de oenige grootheid van God te overwegen en om zijne volle belangstelling aan zijne ziele- volmaaktheid te geven. Dat leven der Heiligen, onafhankelijk van alle standen, beoefende Hij als boerenknecht op eene hoeve van de heerlijkheid van Lembeek, waar hij stierf ten jare 863, en wiens heilig af sterven God wonderbaar verheerlijkte al seffens na zijne dood: menschen die wegkwijnen door allerlei hoofdziekten, getuigen vooral over de verlichting en over de genezing door de aan roeping van Sint Veronus. Uit die buitenhewone gunsten, welke, vol gens de getuigenis van ontelbare brieven van bedevaarders, hier te Lembeek gedurig verkre gen worden, is dan ook een der machtigste Broederschappen van onzen tijd ontstaan, wier léden den rf. Veronus door onderlinge gebeden vereeren en die zich verheugen over zijn geze gende voorspraak ter verlichting' van lichame lijke en geestelijke ellende. De leden der Broederschap hebben deel in de plechtige Mis deu eersten Maandag van elke maand, te 9 u. in al de Missen van den 31 Jan. (Feestdag van St Veronus) in al de Missen van den tweeden Paaschdag (den grooten dag der begankenis- Uok indien men ten minste 10 jaar lid is der Broederschap, heeft men recht op eene zielmis na de dood. De janrlijksche bijdrage der broederschap is 2,50 fr. die. na inschrijving, jaarlijks door de post ontvangen wordt in de maand Februari ol M Gewijde voorwerpen, ter eere van St Veronus gezegend, worden op de pastorij besteld. Op tweede Paaschdag Plechtige Ommegang met de HH. Relikwieën in de naburige dorpen Ommegang van 8 u 's morgens tot 5 uur 's avonds. Op tweede Paaschdag, groote Optocht in zijn typische iolklore. Sint Veronus. Patroon tegen de Hoofdziekten, bid voor ons 1 A.V.D. Oostvlaandcrcns Bedevaart naar Onze Lieve Vrouw van Lour des Op Zondag 28 April 1935, plechtige sluiting van liet Jubeljaar en herdenking van de wonderbare genezing van Picter De Rudder (7 April 1875). Vanaf 5 tot 10 uur, Heilige Missen zonder onderbreking. Om 10,30 uur, Pon- tifikale Mis door Z. Exc. Mgr Van He che m, titehoerend bisschop van Carpasia en Wijbisschop van Gent. 15 uur: Vlaggèhulde aan II. II. Exc. Mgr Coppieters, Mgr Lamiroy en Mgr Van Rechein. 15,30 uur Pont!fikaal Lof door Z. Exc. Mgr Lamiroy, Bisschop v. Brugge. Binst het Lof, sermoen door Z. Exc. Mgr Coppieters, Bisschop vau Gent. Processie rond de Groten zegen met het Allerheiligste aan de Grot. Alles zal, bij gunstig weder, geschie den in open lucht. Er zullen geen bijzondere uitnoodigin- gen gezonden worden, maar in al de kerken en kapellen van 't Bisdom zullen deze feestelijkheden door plakbrief aan gekondigd worden. Wij zijn overtuigd dat onze getrouwe bedevaarders van LQurdes er zullen aan houden deel te nemen aan deze schoone en machtige betooging ter eere van O. L. Vrouw. Zij brengen mede Kenleeken en Handboek der bedevaarders, vlaggen en vaandels der dekenijen. De jonge doch ters mogen'ook hunnen" witten sluier niet 'vergeton, want zij zullen in de processie naar de Grot een bijzondere, groep uit maken. Men verzoekt ons bet overlijden te melden van Dame Weduwe SCHOTTE PIERRE geboren GEIRXAERT JULIANA, De plechtige Absouten, gevolgd van de Be grafenis hebben plaats op Zaterdag 20 April 1935, om 9 ure voormiddag, in de St Jozefskerk ter slede. Men vergadere ten sterfhuize, Statie plein. 1. ter stede. Vrienden en kennissen worden met deze beleefd uitgenoodigd tot de lijkplechiigheden. PLECHTIGE COMMUNIE Prachtige keus van kerkboeken In alle banden en kleuren, paternosters, beeldekens, wijwatervaten, kaders, enz. bij J. Van Nuffel-De Gendt, Kerkstraat •n. 21, Aalst. BERICHT Wet betreffende de herziening en do verbreking der Handels- Huishuurover eenkomsten. Voor do toepassing en formaliteiten wenden de belanghebbenden zich zonder groote kosten, lot liet Algemeen Han dels- en Inlichtingsagentschap, 20, Vrijheidsstraatj Aalst, £80 Eens te meer heeft Aalst bewezen dat het in den grond een door en door ohrislelijke stad is. De Heilige Missie, gepredikt door de Eerwaarde Paters Redemptoristen op de 4 parochiën der stad en door de Eerw. Paters Gapucienen in de kerk van hun klooster, is een succes geweest op gansoh de lijn. Ds eerste week wa en duizenden vrouwen opgekomen om de sermoenen bij te wonen en deze laatste week was het de beurt aan de mannen. Het is waarlijk troostend te bemerken dat de kerken, alle avonden vol loopen om het woord Gods te komen aanhooren. In do Goede VVesk houdt de H. Kerk zich uitsluitend bezig met het Lijdenen den Dood van O. H, Jezus Christus. Dat is het eenige thema dat Zij in hare goddelijke diensten zoo symbolisch en zoo diep ontwikkelt. Degeloovigen van Aalst leven innig mede met de Kerk Hare gevoelens zijn de hunne want zeer talrijk komen ze op. Op Witte Donderdag jubelden ze dank* ba»r om de instelling van het Sacrament der Liefde, en od Goede Vrijdag bedachten zij rouwvol hst Lijden en den Dood van den Meesier. Voorzeker, hel triomfantelijk sucoes der groote Missie is daar niet vreemd aan. Zij brengt hernieuwing naar den geest. Heden Vrijdag «vond heeft het laatste avondsermoen plaats te 7 1/2 u. en op PaBchen, na het Lof is het de pleohtige en indrukwekkende sluiting van de H. Missie. Vlaamschs Tosrisienbontf De autotocht, ingericht op Paaschmaandag naar de Limburgsche fruitboomenstreek, biedt een rijke afwisseling aan van natuur- en steden schoon, van vroomheid en folklore, van gods dienstig en geschiedkundig erfgoed, van beeld houwkunst en goudsmeekunst, van Uilenspiege- larij en Dieslersch bier Langs het mooie Ter vuren gaat de tocht naar Leuven. Wandeling langs Stadhuis. Lakenhalle, St Michiels, Universiteitsbibliotheek. Daarna koffie. Door de suikerstad Tienen naar de ontroeren de begraafplaafs le Grimde, de steigerende paardenproeessie en het legeuderetabel "te Ha kendover. Verder naar Zoutleeuw met zijn middeleeuwscbe gebouwen; de St Leouaardskerk bevat kunststukken van Europeesche vermaard heid. Ia St Truiden bezoeken we de begijnhof kerk (weldra herschapen lot museum), Dan gaat de tocht door de bloeiende boomgaarden heen, langs het schilderachtige Zepperen, naar het oude Tongeren met zijn ISOOjaar oude Romein- sclie omheining (een linicum in ons land) de O. L. Vrouwkerk met een romaansche kloostergang en den mooisten kerkelijken schat van bet gansche land, een lentopnstelliog op zijn eigen. Na eeu wandeling langs de hveede stadsomhei- ning, gaat de tocht naar Hasselt met het Van Veldekemonument, en Biest, bruine St Sulpi- ciuskerk, schilderachtig Begijnhof, groene om walling, leuke straatjes, Allerheiligenberg en brouwerijen. Over Leuven en Brussel keeren we tem; Prijs 40 Ir. dadelijk in Gheeraerdtsslraat, 3, of straat, nr 39; Wie nog mee -wil schrijve Vilander- BERICHT Het bureel van den Burgerlijken Stand zal op 21 April (Paschen) gesloten zijn op tweede Pauschdag (22 April) zul het b meel open zijn van 8 tot 9 uur, alleenlijk tot hot aangeven van -eboorten en overlijdeus. Cul ureela actie. Het Bestuur van 't Land van Riem noo. digt van lieden afzijn leden uit zoo talrijk mogelijk de volgende feestelijkheden bij te wonen Twee Concerten (e geven door d» stede lijke Muziekacademie, onder leiding van Meester Feremans, bestuurd ?r der Muziek school, Op het programma werken der voor naamste klassieken. Het feest gaat door op Woensdag 24 April e. k. te 20 uur, in de K-inema Feestpaleis. Hel Land van Riem zal ook officieel deel nemen aan de in Vlaanderen goed gekende artiaten Staf Bruggen en Maurits Hoete, van het Vlaamiohe Volkstoonee), op Maandag na Beloken Paiohen. Vrachtauto op Eelektriekpaal Op de Lao de Bethunelaan is de vraoht* auto met sleepwagen. gevoerd door g«- naamden De Winter Salomon, woonachtig te Gent, en die in de richting van den steen weg op Gent reed, op een betonnen paal tereoht gekomen, waaraan do draden der electrisehe leiding zijn vastgemaakt. Een vijftal draden werden gebroken, waardoor de leiding verbrijzeld werd. Gelukkiglijk waren geen perioonlijke ongevallen te ba- treuren. Bericht aan da Land- en Tuinbouwers Het reglement op de rupsen wering schrijft voor dat de hagen, struiken en heesters, bosch- en fruitboomen, beplantingen langs openbare wegen, van rupsenpoppen moeten ontdaan zijn voor 15 Februari, Een tweede rupsen wering moet gedaan worden onmiddellijk na het uitloopen en de bloeitijd der boomen. In 't belang van onze land- en tuinbouwers zullen we waken over de stipte uitvoering van dit regiement, Namens het College van Burgemeester en Schepenen, De Burgemeester, A, RICHELS, BIJ EENDRACHT Twee matchen •Zondag staan twee ploegen van Een dracht. in strijd. De kadetten moeien hunnen voorlaat sten finaal match .gaan spelen op het plein van Racing Gent. Al zijn onze {jongens van nu af, reeds zeker van den kampioenstitel, tóch trekken ze met kloeken moed naar Racing's veld en zijn er zelfs op uit van ook dezgn wedstrijd zegevierend door te maken. Kadetten van den Eendracht, speelt alst kampioenen opdat de Gentsche foe schouwers kunnen vaststellen dat de ti. tel in goede handen {berust. Match om .11. u. Opgelet Er moet slipt om kwart -voor tien vertrokken worden. iWe hebben ons vergist als» we deze week meedeelden dat de kadetten van den Eendracht, als belooning voor hun kranigi optreden, den match Belgie- Duitschland mogen gaan bijwonen. We hadden moeten, schrijven: Belgie-H.ol- land op 12 Mei. DE PAASCH MATCH. Zondag te 3 zal op het plein der Breedestraat, sport uit de hoogste ladè te zien zijn. Dendermonde (eersite di visie) en Eendracht (pro-motie) zullen aan den slaigi gaan. Niet alleen zullen de'22 kundige voetballers, fraai spel vertonnen, doch bij dergelijke schok ken heerscht er ook buiitengewone geestdrift in de rangen. Het wordt een vlugge kamp. We herinneren eraan dat er nader hand op het plein van Dendermonde een returnmatch plaats heeft. Aan de club die na« deze twee ontmoetingen den sichoonsten uitslag gemaakt heeft, zal een prachtige beker overhandigd wor den. iWie wint Zondag. Eendracht of Dendermonde We raden de liefhebbers aan van hun le Eendracht, ,'t Is niet alleen tg.emak- kaartje op voorhand te nemen ten loka- kelijk voor de liefhebbers zelve, doch een ware ontlasting: voor de winketten die anders enkele minuten vóór drie uur, letterlijk overrompeld worden. Tot Zondag X ,Wit en Zwart. Balspei Eendracht. G-isteren gaven wij ons gedacht aan gaande de ploeg van Schaerbeek-Riga; alhoewel wij optimist waren tegenover deze ploeg zijn "wij verre beneden de geestdrift der Brusselsche dagblad schrijvers; in «Lfa Vie Ballante». 't Zal er voorzeker toe bijdragen o.m een tal rijke schaar supporters naar Gysegem en Aalst te doen komen want men komt tweemaal per autobus. Van Geera.erdsber.gen wordt er heel weinig gezegd, ze moeten waarlijk' ver beneden hunne waarde, gespeeld heb ben, nochta'nsj waren al hunne entraine- mënten overwinningen èn niémand verstaat er zich niet aan. Waar ik de nederlaag aan toeschrijf is aan de ka pitein van de ploeg. Schaerbeek-Riga is -op'de'hoogvlakte van Heimet gelegen, de wind heeft groote macht, en de spe lers moeten zich weten aan te passen, daarom moet men ondervinding hebben. Geroutineerde spelers zooals Gust Van den Broeck en Tremis-eau waren daar in hun element en de beste mannen op terrein, terwijl befaamde assen zooals Pros Van Medegael en Schaillie eerder flauw speelden. Nochtans 't geen 'waar is- geweest te Scliaerbeek kunnen wij ionmogelijk aannemen voor Aalst; de Houtmarkt is een plein met goed zicht op den bal, heel gunstig geëncadreerd door hoornen én .waar immer de speler het maximum kan geven; daarom voor spellen wij dat de ploeg van Geeraerds bergen den s-lechlen indruk zal weten uit te wezen van haar eerste optreden voor de punten; de ploeg steekt te ste vig ineen om zieih zoo maar van in den beginne te laten duwen naar 't staartje- yan 't klassement. Welke zijn dusj de vooruitzichten voor Maandag Drij lutten hardnekkig betwist dat is verzekerd, Schaerbeek -opgezweept door haar eerste succesvol optreden en aan- emoedigd door talrijke supporters, Geeraerdsbergen die iet& goed te maken heeft en voorzeker belust, zal zijn op weerwraak en Aalst die geen punten zal willen verliézen om haar kansen volledig te behouden voor den titel. Wij pronostikeeren Aalst als vermoe- delijk-en winnaar doch met een klein verschil van spelen. Zondag op de Houtmarkt lutte voor 't criterum der liefhebbers: Aalst-Be- ton Sport, Herdersem-Dorp', Herder- sem-Boschkant. Begin om 2 uren. Zondag te Gysegem: Aalst en Schaer beek-Riga. De supporters kunnen gra tis de reis mede maken per auto, ver trek om 2 ure. BERGEMEÈBSCHEN, 95, ALOST M.M. les actionnaires sont priés d'as- sister a l'assemblée générale extraordi naire qui aura lieu chez le Notaire De Valkeneer, 15, me aux Laines Bruxelles le lundi 29 Avril 1935, a 2 1/2 heures. Ordre du jour I. Proposition de reduction du capital a concurrence de 250.000 frs. pour le ramencr do 1.000.000 frs. a 750.000 frs.par remboursement d'une somme de 250 frs. a ehaque action de capital Détermiuation des conditions et moda- lités du remboursement. II. Abandon du droit des actions de capital aux divideudes récupérables des exercices 1933 et 1934. III. Modification des statuts, notam- ment pour les mettre en concordance avec les resolutions prises sur les ob- jets precedents de l'ordre du jour et plus spécialement, modifications des articles suivants des statuts art. V Pour remplacer l'aliuéa I par le texte suivant: u Le capital social est fixié a la somme de sept cent cinquante mille francs, représenté par mille actions de capital de sept cent cinquante francs chacune Art. 82. Pour le remplacer par Partiele suivant "chaque action de capital donne droit a deux voix chaque part de fondateur donne droit A une voix, sauf les res trictions prévues aux art. 74 bis et 74 ter, des lois (joördonneés sur les socié- tés commerciales. Art. 39. Pour remplacer les alinéas 4 a 7 par le texte suivant 2° Soixante francs A titre de dividende aux actions de capi tal, ce dividende est récupérable, pen dant un an sauf en cas de gi e re ou d'incendie de l'usine. Sur le surplus A) Quinze pour cent au conseil d'admi- nistration et au collége des commis- saires, de manière que la part d'un commissaire soit égale au tiers do celle d'un administrateur. B) Vingt pour cent a titre de second dividende aux actions de capital. Art. 41. Remplacer le dernier alinéa par le texte suivant sur le surplus il sera attribué A) quinze pour cent au conseil d'administration et au collége des commissaires de maniére que la part d'un commissaire soit égale au tiers de celle d'un administrateur. B) Vingt pour cent a titre de seconde reparti tion aux actions de capital. Le solde sera réparti aux parts de fondateur. IV. Pouvoir A donner au conseil d'ad ministration pour exécuter les résolu- tions prises. Pour assister A l'assemblée M.M. les actionnaires auront A se con former A l'art. 30 des statuts. 450 BIJ HET ONTBIJT Als bij het Avondmaal, vergeet nooit op tafel te zetten de gemengde Siroop COMMERCIEELE APPELGELEI geheeten. Die een gezond, krachtig en goedkoop Yoedselis, 4169 KONINKRIJK BELOIE MINISTERIE VAN KOLONIËN Negende snede. Bruine biljetten Toegestaan door de wel van 29 Mei 1934 Voor de negende snede, welke 50.000.000 frank bedraagt, zijn de biljetten verdeeld in 10 reeksen, dragend de létters A.B.C.D.E.H.K.L.M.P. In elke reeks zijn de biljetten genummerd van 1 tot 100.000. Aantal loten 111.131. Bedrag van de loten 30 millioen frank, verdeeld als volgt 1 lot van 5 millioen fr. 5.000.000 5 loten van l millioen f. 5.000.000 5 loten fr. 500.000 fr. 2.500.000 Deze 11 loten zijn door het toeval aan te duiden onder de 10 reeksen. .10 loten fr. 100.000 fr. 1.000.000 1 lot per reeks) ;10 loten van 50.000 fr. .500.000 (1 loc per reeks)j 100 loten van 10.000 fr. 1.000.000 (10 loten per reeks)! .1000 loten van 2.500 fr. 2.500.000 (100 loten per reeks) 10.000 loten van 250 fr. 2.500.000 (1.000 loten per reeks)] 100.000 loten v. honderd fr. 10.000.000 (10.000 loten per reeks); De biljetten aan den prijs van 50 fr. zijn verkrijgbaar in de banken en post kantoren, bij de wisselagenten en aan de winketten van de Koloniale Loterij, 56 Gulden Vlieslaan, te Brussel. Geen fiskale afhouding op de loten. N. B. De trekkingsverrichtingen en en betalingsvoorwaarden zijn dezelfde als deze in voege vanaf de .2e snede. Zeer belangrijk bericht De verdeelingswijze van de loten zal zekere veranderingen ondergaan van af de 10e snede, zonder dat nochtans het totaal bedrag van deze verdeeling (30 millioen) gewijzigd wordt. SCHOENFABRIEK. Vraagt Schoen makers. Te bevragen Firma Van Rentergem. Moorselbaan, 144. Aalst. 496 MEN VRAAGT, meid voor alle werk, in katholiek huisgezin, Te bevragen den Dinsdag tusaohen 4 en 7 uar 's namiddags, 2, Dendermonchohe steenweg, Aalst. 498 GEVRAAGD, meid van den buiten, voor Brussel, voor alle werk. liefst 25 tot 30 jaar, goed Iood. Zioh te bevragen Korte Nifuwitra»», 23, Aalst» 497 Dit ig de laatste week van liet officieel winterseizoen, dat Donderdag 26 April, ten einde loopt. Op het programma blijft «De Levende Brug». Het boeiende drama van Frank Sutton Vane, dat eiken avond een overweldigenden bijval behaalt* De laatko mers krijgen dus maar een klein aantal ge legenheden meer om opnieuw het fel bewo gen avontuur, dat zich in dit boeiende stuk afwikkelt, te beleven, en weer de spanning- te ondergaan van de aangrijpende vlucht aan den waterval. I dit tooneel zooals trouwens in andere verlenen de Graf tons, die uiterst stoutmoedige akrobalen zijn hun medewerking. De laatste avondvoorstellingen hebben plaats Zaterdag 20, Zondag 21, Maandag22 Woensdag 24, Donderdag 25 April. En de laatste middagvoorstelling, Zondag 21 April te 15,30 uur. Van Zaterdag 27 April treedt het (consor tium van Artisteo op voor eigen rekening met esn reeks van voorstellingen die, wat stuk en vertolking betreft, voor geen ando re znlien hoeven onder te doen. Plaatsbespreking; tel. 11.92.16 of aan het loket. |0 AALST, 5lat 1 astraal, £3, OPENBARE VERKOOPING VAN, te ERPE, Hoonegem, n. 13. 15 en 17, met eene respectievelijke grootte van i a. 60 ca. I a. 20 ca. en l a. 20 ca. Elk huis omvat, ondergrondse!}^ kel der onder den trap; gelijkvloers, groote keuken, schotelhuis, slaapkamer, koer, stal W.C. en tuin; boven, grooten zolder Voorzien van pompwater. Bewoond door MM. Jan-Bte Neirinekx; Kamiel Van der Keere en Fr. Neirinckx. Eenige Zitdag DONDERDAG 25 APRIL 1935 om 1 u. nam. ter herberg gehouden dooi- M. Isidoor De Sutter I.e Erpe, Hoo negem. 466* OPENBARE VERKOOPING De Notatis EEMAN te Aalst, zal na mens wie het behoort openbaar ver koopen Een werkmanshuis le Meire, Broeck- draat, n. 77, groot 72 ca. omvattende ■ondergrondsche kelder; gelijkvloers, 2 plaatsen, achterkeuken, Stalling, W. C.. mei platen uifgemaak'.en koer met eene uitrede naar de straal; boven 2 ■roote slaapkamers en zolder. Voorzien van pompwater. Onmiddel lijke ingebruiktreding. Eindelijke en beslissende toewijzing MAANDAG 29 APRIIL 1335 om 1 u. nam. ter herberg «Ta het Ge meentehuis» gehouden dóór M. Joseph Van Cauwenberg, te Meire, Dorp. 465* TE ERPE Om uit onverdeeldheid te scheiden. OPENBARE VERKOOPING VAN met MAGAZIJN en GARAGE to AALST, hoek der De Gheeststraat en de Vilanderstraat De Notaris MEERT Le Erpe zal met dc pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, openbaarlijk verkoopen Een schoon en welgelegen neeren huis met magazijn, sectie B, n. 53Ik, groot 1 aar 40 ca. Bewoond door dc mede-eigenaarster Mevr. Wed. Ilippoliel De Clercq. Het huis is voorzien van gaz. elec- trieiteit, stad-, put- en regenwater. Het huis mag bezichtigd worden dert Maandag en Donderdag van 2 tot 4 u. Gebracht op 77.000 fr. Laatste Zitdag DONDERDAG 25 APRIL 1935 om 3 uren van den namiddag ter zit tingzaal van den" lieer Vrederechter 252 TE AALST OPENBARE VERKOOPING VAN te AALST, Meuleschettestraat, n. 36 De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal namens wie het behoort openbaarliijk verkoopen STAD AALST. Een schoon burgershuis gestaan en gelegen te Aalst, Meuleschettestraat. n. 36. gekend ten kadaster sectie G, n. 1118/1 2, met eene grootte van 3 aren 90 centiaren, palende noord M. Jan CaHebaut-Meert te Aalst, oost de straat zuid de Vereeniging zonder winstge vend doel «Parochiale werken van Sint Jozef» te Aalst, west de Maatschappij zonder winstgevend doel «Vrije Mid delbare en Hoogere Vakschool» te Aalst. Dezen eigendom bevat Gelijkvloers Ingang, voorplaats^ achterplaats keuken veranda, wasch- huis, bakoven, remise en magazijn, W. C en hof. Tusschen verdiep: Groote slaapkamer. Verdiep: Twee groote slaapkamers.. Voorts ruimen zolder. Is voorzien van een provisiekelder, gaz en eleklriek- scheleiding, pomp en regenwater. Bewoond geweest door wijlen M. GuiStave Thys. Onmiddellijke ingebruiktreding. Het huis is zichtbaar den Maandag en den Donderdag van iedere week, van 3 tot 6 uren namiddag. Voor den sleutel zich wenden 'er studie van Notaris Breekpot, Graan markt, 11. Ingesteld 30.000 fr. Laatste Zitdag WOENSDAG 24 APRIL 1935 om 3 uren namiddag ter herberg van Madame Weduwe Tneophile De Crae- cker, Meuleschettestraat te Aal3t, 352

De Volksstem | 1935 | | pagina 3