tsctyï 'guys. Een Missieheld Bond van da Groote Gezinnen Proeft do toste Aafslersche Bieren der BROUWERIJ ZEEBERG Zaterdag 4 Mei t. s, doorLOUIS SIPS GEMEENTERAAD Oude Firma A. Van der Sehuereu, Aalst in hit café ATLANTA welke heropend wordt VOETBAL KAATSEN WIELRIJDEN LOOPEN DUIVENNIEUWS NOYON We lezen in het Maandschrift der Mis sionarissen van Afrika (Witte Paters) over de:i in onze stad overleden stadsgenoot, den JEerw. Pater Gustaaf De Vulder IN MEMORIAM E. P. GUSTAAF DE VULDER geboren te Aalst, 30 November 1871 priester gewijd te Gent12 Juni 1897. door Mgr Stillemans. Onverwacht, doch niet onvoorbereid, is de dood een onzer stoere missiewerkers komen treffen. Terwijl hij zelt treurde over het heen gaan naar den hemel van een schoonbroeder, •enige uren voordat men dezes stoffelijk over schot ten grave-eou brengen, is de E. Pater De Vulder bezweken aan eeue hartkwaal, die zich pas eenige maanden geleden had verklaard. 's Avonds nog, in don familiekring van den afgestorvene gezeten, had hij allen getroost aangemoedigd en herinnerd aan een groote les die de dood telkens weer inscherpt en die voor onzen Medebroeder letterlijk is verwezenlijkt geworden; heden aan mij, morgen aan u de beurt. En hij had er bijgevoegd, alsof hij een voorgevoel had«Ik ook kan weldra sterven. O. L. Heer mag komen. Ik ben gereed», Dienzelfden avond voelde hij zich niet wel en toen men hem voorstelde dat iemand des nachts bij hem zou komen zien, nam hij aan, Wanneer dit dan ook gebeurde, vond men hem levenloos pas was hij gestorven. De aflijvige was reeds priester, toen hij. 1898, hef Noviciaat der Witte Paters binnen trad. Twee jaar later legde hij den gebruikelij- ken Eed van missionaris af en werd aan onze Apostolische school van Mechelen gehecht. Doch reeds hel jaar daarop mocht hij naar Belgisch Congo vertrekken. Te zamen met P. Boel. Broeder Franciscus, (beide uit het Bisdom Gent) en P. Rooseel, scheepte hij op 28 Oogst 1901 te Marseille in en kwam 19 November te Boudewijnstad aan. Eenige maanden bleef hi j daar om de' taal aan te leeren, in dewelke hij zich in latere jaren derwijze bekwaamde dat hij doorging als een der missionarissen die het best de negertaal machtig waren. (1) Op 7 Mei 1902 werd P. De Vulder tot eko- noom en leeranr benoemd aan de catechisten- school te Mpala. Zijn verblijf aldaar was van korten duur/In de eerste dager, van de maand Januari ontving P. De Vulder het hevel om zich terug naar Boude- wijnstad te hegeven en aldaar de toebereidselen te treffen voor eene stichting in de Manyema- streek, n.l. te Kasougo. Te zamen met Pater Michaux en Broeder Hubert, scheepten ze op de Delcommune in, stapten te Mtowa (Albertstad) aan wul en vingen (fan te voet de 22-dagen lan ge reis naar Knsonga aan, dwars door een streek waarde slaapziekte de bewoners had wegge maaid- Langs den weg lagen de lijken van arme dragers, uitgeput van ziekte, bezweken onder hunne vra'clden Op 13 Maart 1903 kwamen de stichters te Kasongo aan, dal dan meer een kerkhof dan een levend dorp was. Met tientallen lagen hier en daar geraamleu en lijken in staat van ontbin ding verspreid, en een der eerste zorgen van de missionarissen was deze overblijfselen aan de aarde toe te vertrouwen. Dank zij de medewerking der Overheden van den Stuatspost Kasongo, hadden de stichters feene moeite om den nieuwen missiepost op te ouwen. Be stichting te Kasongo beoogde niet zoozeer de bekeering van de zwarten, die onder den in vloed van de Arabieren grootendeels tot den Islam behoorden, alswcl de evangelisatie van geheel Manyenm. Te Kasongo wiide Monsei gneur Roelens eene school stichten, waar de zonen der opperhoofden eene christelijke opvoe ding met een degelijk onderwijs zouden ontvan gen. Later, in hun midden teruggekeerd, zouden die jongelingen als voorstaanders en versprei ders van den godsdienst optreden, (Brief van E. P. De Vulder. Maandschrift 1905). Doch pas was een jaar voorbij of P, De Vul der kreeg bevel van hoogerhancï om de plaats, waarop de Missie gebouwd was, te ontruimen die plaats een heuvel was in heel die onmetelijke Manyema-streek de eenige geschik te om er een fort op te bouwen !l De missiona rissen konden zich eenige kilometers verder terug gaan installeeren Zoo was door de ad ministratie 'te Boina beslist tank te ondernemen. Te Git-s, in West Vlaande ren, hadden d« Witte Paters een huis voor Broeders Missionarissen gebouwd, dat tevens een procmuhuis zou zijn. Op 8 Juni 1908, nam P- De Vulder zijn intrek in dit huis en stichtte al dus het apostolaat, waar zoo menig missiebroe. der het begin zijner opleiding ontving eu waar thans het Noviciaat voor onze Vlaamselie MiS- sicbroeders is gevestigd, Doch reeds in 1910 wordt een ander werkter rein aan den ijver van P. De Vulder toege wezen. Op de Westkust van het Albert-meer, lag toen een strook grondgebied van Belgisch Congo, dat vanaf de stichting onzer Missies in Midden Afrika 1878; nog steeds deel uitmaakte van het Apostolisch Vicariaat Nyanza (thans Uganda), op Engelsch grondgebied gelegen. In die streek bevonden zich de mijnen van Kilo en het was de wenseh van het Ministerie van Koloniën dat de streek der goudkampen en later heel de gouw door Belgische missionarissen zou bezet worden. Nyanza-Vicariaat, wegens zijne buitengewone vlugge ontwikkeling rond de moedermissie, had zich noodgedwongen tot het Engelsch grondge bied moeten bepalen. Er werd dan beslist dat P. De Vulder in de streek der goudmijnen eene eerste missie zou stichten. Een deel van het jaar 1910 werd besleed aan de voorbereiding van al het noodige materiaal, dat naar ginder moest worden medegenomen, Op 25 Februari 1911 scheepte P, De Vulder te Marseille in naar zijne i nieuwe bestemming, nl. Kilo, het centrum der goudmijnen, alwaar hij op 20 April aankwam. Kilo bleek een vruchtbaar veld voor het Evan gelie te zijn, want reeds op 3 Februari 1912, schrijft de stichter dat de missie meer dan 3000 geloofsleerlingen telt, die een groot en ijver aan den dag leggen om de gebeden aan te leeren en de onderrichtingen bij te wonen. Na de Missie le Kilo zelf, worden de omstreken aangevat en kapellen gebouwd in een twintigtal dorpen, al waar catechisten den godsdienst onderwijzen. Ook voor, schoolonderricht aan de kindereu wordt gezorgd 15 Januari 1912 wordt te Kilo de school geopend met 'n zestigtal kinderen. Doch niet lang mocht de wakkere stichter de vreugde smaken zijn werk te zien groeien en bloeien. Met Paschen 1913 is hij in Antwerpen terug om er onze missie-prokuur op duurzame gronden in te richten, 't Is aldaar dat hij de las tige jaren van den oorlog doorbrengt. Wanneer de vrede hersteld is, wordt er be roep gedaan op de Witte Paters om hulp te gaan bieden aan de missies der PP. Benediktijnen het Vikariaat Deressalem. De Engelsche overheid duldde geen Duitsche missionarissen in het voormalige Duitsch Oost Afrika en daarom moest spoedig voorzien wor den in het algeheeie tekort aan missiewerkers, voor die anders zoo bloeiende missies. Met an deren biedt E. P. Do Vulder zich aan en vertrekt in September 1920 naar Oost Afrika. Aldaar oefent hij het ambt van missieoverste uit te Mahenge eu le Litihu, totdat de Paters Capucij- nen en Benedictijnen (van Zwitsersche nationa liteit) terug deze missies bezetten. In. 1923 stelt P. De Vulder zich ten dienste van Mgr Birraux, Apostolisch Vikaris van Tan ganyika, alwaar hij achtereenvolgens te Kaïn. Mwazi en nogmaals te Kala het ambt van missieoverste waarneemt. In de Oogstmaand van 1934 kwam de Eerw. Pator naar Belgie terug om uit te rusten en eene heelkundige bewerking op de oogen te onder staan. Toen veropenbaarde zich eene tot dan toe niet vermoede hartkwaal, waaraan de mis- sionnaris dan ook bezweek. Gepast legt het rouwbeeldje den afgestorvene le woorden van den Psalmist in den mond Mijn vleesch bezwijkt en mijn hartde God mijns harten en mijn deel is Yehovah in eeu wigheid» God zal het eeuwige loon van den moedigen missionaris wezen, voor zijn 33 jaren trekken en zwoegen op het onmetelijke veld der te winnen zielen. R. I. P. P. M, VANNESTE. Monseigneur Roelens, met den toestand in kennis gesteld, zond P, De Vulder uit om de streek tusschen Kasongo en het .Tanganyka- meer te verkennen en de plaats voor eene nieu we missie te zoeken. Terwiji Pater Motte en Broeder Hubert us Kasongo nog voorloopig be hielden, begaf de kloeke missionaris zich op weg. Op een goed honderd kilometers van Ka songo vond hij een gepaste streek, nl. bij Mi rambo, den koning der Bangobango* Nadat Monseigneur Roelens deze keus had goedge keurd, loog Pater De Vulder aan het werk. In eenige weken tijds, onder zijne kekwame en energieke leiding, bouwden Mirambo's mannen eene heele missie, met kapel, scholen, enz. zoo dat men van moet af met het eigenlijke missie werk zou kunnen beginnen, In de Oogstmaand 1905 verlieten P, Motte en Broeder Hubertus Kasongo en gingen P. Do Vulder bij Miranibo vervoegen. De nieuwe missie werd Brugge Sint Donaas genoemd. (2), Mirambo was den missionarissen genegen en vreesde niets meer dan dat ze zich uit hun land zouden terugtrekken en daar de vrees het begin der wijsheid is, zoo mocht de kloeke stichter en zijn medebroeders zich verheugen in eene talrij ke en regelmatige bijwoning der catechismusles. Eerst ving men aan met de kinderen. En daar de zwarten wantrouwig waren en vreesden dat 'og blanke menschen hunne kinderen in slavernij zouden wegvoeren, werden de grooten uitgenoo- digd om hun kroost te vergezellen, wat ze ook graag deden, zoodat weldra het vertrouwen van groot en klein was gewonnen. Jammer genoeg ook bij Mirambo drong de slaapziekte binnen, zoodat Brugge St. Donaas iu 1910 ten derde male moest worden verplaatst, nl, naar Sola, bij de Benankuvu, waar hel zich nog lieden bevindt en eene bloeiende mis«i« Is geworden. Doch in 1907 reeds was Pater De Vulder naar Belgie terug geroepen geweest om eene andere (1) Van 1918 tot 1920 was E. P. De Vulder, leeraar in de Kiswahilitaal, aan de Koloniale School te Brussel. (2) Brugge St Donaas, bekostigd deor de Brugsche missievrienden werd in 1904 bij Syavi gesticht, doch moest volgende jaar reeds door de slaapziekte opgegeven worden. Groot is de Nood WIE HELPT ER Wij beleven uiterst moeilijke tijden. Vele medeburgers lijden. Meer dan ooit is het plicht mekaar te helpen om den crisis door te worstelen. H. M. de KONINGIN heeft een oproep gedaan tot onderlinge behulpzaamheid." Gansch het land beantwoordt dien oproep Uit alle hoeken stroomen de giften naar Brussel toe. Aalst mag niet ten achter blijven meer dat tal van menschen reeds, Aalst van het fonds van de Koningin j uieten. Ieder geve wat hij kan. Wie geeft wat hij heeft is waard dat hij leeft zegt het spreekwoord Aalstenaars ge denkt dat ernaast ons stadsgenooten wo nen die het hard meer hard hebben die misschien hun miserie verzwijgen maar die werkelijk in uitersten nood verkeereu. Helpt dus, steunt dit werk van Nationale solidariteit van echte broederlijkheid. Stort uw bijdrage het zij op de Post- checkrekening van de plaatselijke bladen hetzij op deze van het plaatselijk Natio naal Hulpcomiteit 4I9VI09 UIT ZIJN WONING VERDWENEN. Zekere Schestraote Karei, woonachtig te Dendermonde, 20 jaar oud, werkzaam in onze stad, heeft sedert verleden Zater dag de ouderlijke woning verlaten. Sclie- straete die zyn daghuur ontvangen bad, woond in do Kleine Katrienstr. bij zijn ouders. Men vermoedt een ongeluk. VERLOREN èene geldbeurs met geld gaande van Kerrebroeck tot voorbij het Lindeken. Terug te brengen tegen geede belooning, in het lookaai der Socialisten voorbij hot Lindeken, 583 Openbare zitting van den Gemóente- raad op Maandag 6 Mei 1935, te 8 our, 's avonds, in de gewone zittingzaal ten .Stadhuize, DAGORDE 1. Gemeentebelasting voor 1935. Opcentiemen op de Rijks- en Provin ciebelastingen op stoomketels en motors, te werk ge steld personeel, op openbare vermakelijkheden, op poorten en hekken, op balkons en loggia's, op afsluitingen. Slnf Jozefsgilde Op Zondag aanstaande, 5 Mei, viert o aloude St Jozefsgilde, het naamfeest van haar H. Patroon. Het Bestuur heeft de eer en het genoegen hare talrijke leden uit te noodigen tot het bij wonen der Plechtigé Gildemis, welke le 10 ure, in de St MartirtuSkèrk, aan het altaar van den H. Jozef zal worden opgedragen. Het durft verhopen dat niet een der leden zal ontbreken. Benevens de leden der gilde, .worden tot de H. Mis ook nog. vuitgenoodigd alle schrijnwer kers, meubelmakers en al de leden der aanver wante vakken in de bouwnijverheid, Maandag te 9 ure, wordt er eene H. Mis opge dragen tot zielerust onzer afgestorvene gilde- leden, Vergeet onze qverledene medebroeders niet. GROT VAN MIJLBEEK Aalst Zondag a. s. 5 Mei, Jaarlijksche Bede vaart met Offerande door de inwoners van Mijlbeek naar de Grot. Om 5 u. Sermoen door een Eerwaarde Pater Jezuiet,, waarna vereering der Reliquiën, PLECHTIGE COMMUNIE Prachtige keus van kerkboeken In alle banden en kleuren, paternosters, beeldekens, wijwatervaten, kaders, enz. bij J. Van Nuffel-De Gendt, Kerkstraat o. 21, Aalst. OPGEPAST Ten voordeele der Missie van Mongo lië (China). op Donderdag 16 Mei a. s. om 18 u. stipt, op Stadsschouwburg Groot Missiefeest met Tombola en Prachtig Concert met vermakelijkheden door de Symphonie «Lyra» en de ver maarde dansers en clowns «Charly» en «Fransky» in hun repertorium. Ingangsprijs 1 fr. TENTOONSTELLING De St Niklaasche Kunstkring Ons Streven» houdt eene tentoonstelling van Schilder- en Künstsmeeicerkin de zalen van het Belfort, van 5 tot 12 Mei 1935, Zondag 5, Maandag 6, Donderdag Zondag 12 Mei. Open van 10 tot en van 2 tot 5 uur. OVERDEKTE WIP N. S. B. - V. S. K. Het Bestuur noodigt zijn leden uit tot het bijwonen der vlaginhuldiging der Afdëeling Aygem (bij Burst) op Zoudag 5 Mei aanstaande. Vertrek per autobus aan het lokaal, Arbeid- straat, 4(5, om 1 uur. Kostelooze toegangskaarten tot de Wereld tentoonstelling zijn ter beschikking onzer Jeden. Deze zijn geldig tot en met den 31 Mei 1935. Af te halen ten lokale. Het Bestuur CULTUREELE ACTIE. Het Ko ninklijke Gezelschap 't Land van Riem, werd door het Arie Van den Heuvel Co mité aanzocht het Spreekkoor "In Me- moriamdat het op prachtige wijze voordroeg op de Van den Heuvelavond in onze stad, op te voeren bij de onthulling van het grafmonument van den overle den Meester. Deze plechtigheid zal plaats hebben op Zondag 19 Mei aanstaande. A/deeling Aalst Iu dexe benarde tijden moet onze bezorgd# heid in de eerste plaa'-e gaan naar onze be. hoeftige leden. Het ie dan ook aangenaam te kunnen tuededeeleu dat ons bestuur in het «Nationaal Hulpoomité, A/deeling Aalst*, vertegenwoordigd is door M. Do Waele, wijksecretaris voor St Jozof. Leden dio steun verlangon, mogen zioh altijd aangeven bij do bestuursleden of bij onzen afgevaardigde, die al hot mogelijke doen zullen om daadwerkelijk en in alle bescheidenheid te helpen. Onze gegoede loden die dit werk «leunen willen, kunnen dit ook doen door bemidde ling van ome bestuursleden, 't zij door gif ten, 'i zij met inliohtingen ts geven over grooto gezinnen die iu nood verkeoron. Daar hot een gebiedende plicht is den nij* penden nood van zoovele pliohtbetrachtende vaders en moedere, van zoovele hulpolooze kindertjes te lenigen, hebben we gemeend hier onze volledige medewerking te moeten verleeneo, Het Bestuur CONCERTEN 16 20 u. 30 Groote Markt, Fanfare der Vrije Brandweer. 30 Mei, 11 30 Groote Markt, Koninkl. Fanfare Kunst en Vermaak. 13 Juni, 20 u. 30 Groote Markt, Fanfare Tot Heil des Volks. 20 Juni, 20 n. 30 Groote Markt, Kon. Harm. Les Vrais Amis Constants 29 Juni, 20 u. 30 Groote Markt, Kou, Harm* Al Groeiend Bloeiend» PROVINCIAAL TORNOOI. Acht Oost Vlaamselie clubs uit hooge- re afdeeling gaan een provinciaal voet- baltornooi betwisten waaraan een prachtbeker verbonden is. Op Zondag 5 Mei gaan de eerste afval- lingsmatchen door. Op den kalender EendrachtS.K. Temsche, Racing GentDendermonde. Assa RonseGantoise. WetterenSportkring St Niklaas. Daar de clubs er financieel belang bij hebben van zoolang mogelijk in aanmer king te blijven, zal er, van Zondag af, in alle kampen hardnekkig doorgespeeld worden. Eendracht krijgt het bezoek van SPORTKRING TEMSCHE De kampioenen der 2° klasse versloe gen onlangs het stevige elftal van Sport kring St Niklaas en zullen ook tegen de Eendrachters hunne beste krachten aan spreken. Tegen Temsche had Eendracht het al tijd lastig om te winnen. Supporters, komt uwe spelers flink aanmoedigen. Aftrap om 3 u. De Kadetten gaan naar Temsche hun nen laatsten finaalwedstrijd spelen. Goed heil, jongens Ware 't niet schoon van ongeklopt de gansche finaal door te ma ken Hellas 11 5Dendermonde 3 Donderdag speelde het elftal der mid delbare school van Aalst tegen de mid delbare school van Dendermonde. Er was spannenden strijd te zien op Een- dracht's plein. Na een voorsprong van 3-1 gehad te hebben moest Dendermonde ten slotte met 53 den knie buigen voor de moe dige rood-gele Hellas jongens. Aalst blijft dus in aanmerking voor het tornooi der Middelbare School van Ou- dergem, (Brussel.) Naar BELGIE—HOLLAND Ter gelegenheid van den internatiofta- Ien wedstrijd Belgie-Holland die op 12 Mei gespeeld wordt, kan men naar Brus sel reizen voor den gunstprijs van 7,70fr. (heen en terug). Men mag vertrekken en terugkomen met een trein naar beliefte Wit en Zwart. V.V. VOLHARDEN Afd. Zangmaatschappij De BlockslcensKozakken n Het is dus Zondag 5 Mei a. s. dat de onlangs gestichte zangmaatschappij haar eerste officieele uitvoering aanvangt van het seizoen,en dit dan nog langs de radio. Het zal aan sommigen verwonderen dit verrassend nieuws te vernemer, maar de waarheid mag verklapt worden. Door toedoen van onze werkzuchtige leiders en bijzonder onze voorzitter die niets ontziet om zijne maatschappij hoo- ger op te werken hebben wij het beko men van Zondag te mogen zingen voor de RADIO (VI. golflengte 280 m. dit van 8 tot 8 3/4 u. Technische proeven zijn gisteren ge daan onder toezicht van den heer Lode- vicus Verhaustraete, en het belooft voor Zondag een succes te worden. Nogmaals verwittigen wij onze ledeu, alsdat het Zaterdag avond herhaling is te u. en Zondag te 7 u. stipt laatste alge- meene herhaling voor de groote uitvoe ring van 8 tot 8 3/4 u. en deze zal te vens goed van dienst zijn voor we afrei zen naar de Wereldtentoonstelling te Brussel. De uitvoering zal plaats hebben in de achterzaal van ons lokaal by P. Mens, Vakschoolstr. N.B. Aan de niet-leden en bewon deraars toegang kosteloos. (get.)SARMA. VREDEPLEIN. Schoone koers tc Aalst Ter gelegenheid van Meiboomkermis wordt op Maandag 6 Mei door de Mei boommaatschappij Willen is Kunnen (Hovenierstraat) een schoonen wedstrijd van beginnelingen ingericht. Er zijn voor 800 fr. prijzen, wat. voor deze reeks renners uitzonderlijk is. De AaJstersche brouwerijen De Gheest, De Blieck en Van der Sckueren verleenen hunne me dewerking. De afstand bedraagt 60 Km. Het vertrek wordt om 3 u. gegeven aan het café Van der Maelen, De aankomst heeft plaats aan het café Pol. Bellou, Hovenierstraat. Loopwedslrijd tc Gijsegem Te Gysegem gaat op Zondag 5 Mei een loopwedstrijd door voorbehouden aan al le liefhebbers (beroepsloopers uitgeslo ten). De afstand bedraagt 7 km. De koers wordt gesteund door de Brouwery De Gheest en de plaatselijke herbergiers. Zoo komt het dat er 10 prachtige prijzen te verdienen zijn. benevens tal van mooie premiën. In te schrijven tot 2 u. 30 in het café uDe Uil" steenweg (Klooster), Men vertrekt om 3 u. KONINKLIJKE DUIVEN LIEFHEB BERS MAATSCHAPPIJ "EENDRACHT" lokaal bij M. Cyr. Van Vaercnbergli, Korte Nieuwstraat, Keizershof. Zondag aanstaande, 5 Mei, groote Prijavlueht uit Gratis vooruil 10 schouwgarniturërt te winnen door de leden, lnbrengst den Zaterdag, van 6 lot 7,30 u. stipt. 574 INKOOP VAN MUNTEN.— 5 frank (zilver)12 fr. 0,50, 1 en 2 fr. hel dubbel. Open Dinidatf, Zaterdag en Zondag, bij C. Van de Velde, 4, Ven Aelbrouoketraat, Sottegem. 486 TE KOOP. Een aeer «choonen hond (ras Dobberman) mannelijk ge» ■lacht, 18 maand oud, bij Frans Clop* tepop, St Joriestraat, 30. Aalst. 484 MEN VRAAGT, meisjes van 15 tot I6jaar, kunnende een weinig stikken» lieh te bevragen Kapellestraat. 23» ter stede. ÖS5 APPARTEMENT TE HUUR - B plaatsen, keer, kelder, W. C, ga*. elek- trlek, bizondsr geschikt voor bediende Te bevragen Sint Kemielstraat, 30, ter stede. 487 Men verzoekt ons het overlijden UI melden van Mijnheer Amandus-Carolus Eorreman geboren te Aalst den 27 December 1871-, en af» daar na een pijnlijke ziekte overleden, den 30 April 1935, VfcTsterkt door de H. H. Sacï'amentoiS De plechtige Lijkdienst en Begrafenis zat >lauts hebben Zaterdag 4 Mei, om 9 ure, in de terk van den H. Martinus, te Aalst. De vrouwmis onder de Vigiliën. 1 Vergadering aan hel Hospitaal, om 8 1/2 ure. Vrienden en kennissen die bij ver1* getelheid geen doodsbericht zouden ont» vangen hebben worden verzocht dit alfl dusdanig te aanzien. N. B, Zaterdag 4 Mei, om 5 u. op het Vredeplein Groote Kaatslutte tus schen Schaarbeek (Riga) Tremiseau-Mar-1 cel-Robert en De Kat(Geb. Van Poel- dusdanig to aanzien, voordo.) ^.Llofhobbers allea op post. Men verzoekt ons het overlijden tfj melden van MIJNHEER Omer-Péirus-Maria Goethals zoon van Henricus en Mevrouw Maria De Stroope* geboren te Aalst, den 14 Februari 1922 en er overleden den 1 Mei 1935, ürborzleh van de H. H. Sacramenten De Lijkdienst en Begrafenis zal plaals hebben Zaterdag 4 Mei 1935, om 8 1/2 ure in de kerk vau St-Jozef te Aalst. Vergadering aan het Hospitaal om 8 ure. .Vrienden en kennissen die bij ver-» getelheid geen doodsbericht zouden ont vangen hebben worden verzocht dit alm

De Volksstem | 1935 | | pagina 3