a /euwsn S Waarhe'd is Waarhaid goede Zaai- en Weilan&ft Bouwgronden en Tuinlafld Handeisfoor Aalst VOETBAL Studie van Notaris Bays Studie v. Deurw. Timmermans üaiigesiaosn Maubalvoorwsrpan i M.cn verzoekt ons het overlijden.tQ Inelden van Mijnheer Donatus Oo SaedeHeer echtgenoot van Mevrouw Maria-Clementina P IC QUE geboren le Bavegein, den 10 Augustus 1870, en overleden te Aalst, den 12 September 1935, .voorzien van de II. U. Sacramonten De pleehtige Lijkdienst en Begrafenis, Maan dag 16 September, om 8 ure, in de kerk van den H. Jozef, te Aalst. Vergadering aan bet Hospitaal, om 7 1/2 ure. Vrienden en kennissen die bij ver getelheid geen doodsbericht zouden ont vangen hebben worden verzocht dit als dusdanig te aanzien. De Vlaamsch Nationalisten hebben het noodig geacht, na wat wij over den landdag v.an het Vlaamsch Nationaal Syndikaat hebben geschreven, can strooibriefje uit te deelen, waarop èn het verslag van «De Volksstem» èn dat v.an «De Standaard» afgedrukt is. Wat de «Standaard» ook schrijve, wij herhalen en bevestigen, dat voor een landdag, ingericht voer gansch het Vf.aamsche Land, de optocht maar een flauw beestje was, die zeker heel weinig prepageerend was voor de syndikale or ganisatie van Staf De Clercq; we durven zelfs te beweren dat er geen 5000 man ïn den cptccht was dat er niet meer dan tien leeuwenvlaggen aan de huizen wapperden; dat die betooging weinig begeestering verwekte en de Aalsten,aars totaal onverschillig liet; dat in sommige straten, waar de stoet doortrok, geen enkelen toeschouwer te zien was. De bevolking van Aalst, die den s.loet, gezien en ons artikel, betrekkelijk den landdag, gelezen heeft zal ten. voile be amen wat we geschreven liebben. De berichtgever van «De Standaard: schrijve nu wat hij wil Dat; maakt on ze zaak niet HET R00DE KRUIS. Afd. Aalst Gisteren 12 September hield het Roe de-Kruis een algemeene vergadering in de feestzaal van het stadhuis.. Een volle zaal toehoorders, Zeer veel leden waren aanwezig om de plechtige uitreiking der diploma's aan de ambulan ciers bij te wonen. Dr De Cock, voorzitter opende de ver gadering, verwelkomde de menigte en zich speciaal tot de ambulanciers rich tende, zegde hij "Neemt dit diploma aan en dat het tot een spoorslag diene voor later liefdewerk dat het U immer voor oogen brenge wat u eens hebt voorgeno men, te dienen tot hulp van denevenmensch in nood. Het diploma moedigt U aan voor ver (tere volmaking in kennis en kunde van wat een verpleegster dient te weten voor het uitwerken harer edelmoedige taak». Hierna gaat men over tot de uitreiking der diploma's aan de 33 kandidaten van 't laatste examen, dewelke het getuig schrift ontvingen uit de handen tvan de bestuursleden MM. Fritz De Wolf, Van der Schueren Odilon. Mej. F. Callebaut, Mm De Blieck, M. Van de Winckel en M. John De Wolf. De leerlingen zelf hadden het als een plicht aanzien bij deze gelegenheid een woord van dank te zeggen. Mej. Moyersocn Marie-Paule, leerling van den cursus gegeven in de Fransche taal wendde zich tot de Dokters-leeraars, schutte hun lessen naar hooge waaide, en drukte den wensch uit in de gelegen heid gesteld te worden zich verder te volmaken op wetenschappelijk en «prac- tisch oogpunt. Mej. De Smet Julienneleerling uit den Vlaamschen cursus, dankte het in richtend Comité. Zij meent haar gevoe lens te vertolken met een korte uiteen zetting te doen van het programma van het Roode-Krtiis in den geest van "ik dien». Zij dankt het well ukken van den leergang aan den bloei van de afdeeling, onder de toegewijde leiding van het te genwoordig bestuur. De Voorzitter beantwoordt de wenschen door de leerlingen uitgedrukt en dankt wederzyds. Als tweede voornaam punt der dagor de geeft Dr De Cock een voordracht met lichtbeelden over uHct Stil:gasvraagslid» De gansche uiteenzetting boeide een uur lang de belangstelling der toehoor ders. De vergadering zal vast een blij ven den besten indruk laten over de werking van liet Roode-Kruis te Aalst, dat er is opgesteld nog meer leden aan te werven, zijne werkiug uit te breiden en alhier een kern te stichten van werking ten bate van de gezondheid en de welvaart dei- stad. Esschouwingtn over de Hopmarkt van Aalst gehouden ouder groote belangstelling op Donderdag 12 September. Er werden 57 balen aangeboden (het minimum toegelaten gewicht per baal is 70 kgr.) De Heeren Juryleden gekozen tusschen Brouwers, Hophandelaars der streek Poperinghe, Hophandelaars der streek Aalst, Landbouwèrs, Staatslandbouwkun- digen en leden der Commissie der Hop markt en Stedelijke Waag, alsook de belangstellenden waren eensgezind om te verklaren dat de aangeboden waar van jaar tot jaar aanzienlijk verbetert. Er werd dan 'ook tamelijk veel hop verhandeld aan prijzen schommelend tusschen 625^-725 voor gewone pluk en 750850 fr. voor de prima. Ziehier den uitslag van de keuring die streng maar degelijk uitgevoerd werd 1. Eercprijzen 50 fr. premie 1. De Schrijver Florimond, Aalst, Moor-, seibaan- 2. Vermoesen Désiré, Moorsel. 3. De Koninek Benöit, Aalst. II. Kategorie A. 30 fr. premie 1. Van Nuffel Louis, Moorsel, 2. Van Geert Gustaaf, id. 3. Van Nuffel Jan, id. 4. Kieckens Jozef, Aalst. 5. Callebaut Seraphien, Moorsel. 6. Meskens H., S.C. Lombeek. Kategorie B. 20 fr. premie 1. Kieckens Jozef, Aalst. 2. Van Nuffel Jan, MoorseL 3. Callebaut, Jer. id. 4. De Gols P. id. 5. tfan Keer Gust. Meldcrt. 6. Eylenbosch Jan, S.C. Lombeek. 7. Van Dricssche Louis, Meldert. 8. Callebaut Alf. Moorsel. 9. De Jaeger Frans, Wieze. 10. Van Nieuwenhove B. Hekelgem. 11. Van Nieuwenhove R. id. 12. Evenepoel Amedeé, Wambeek. 13. Van d. Meysbrugge A. Esschene. 14. D'Hoe Gust. S.C. Lombeek. 15. Verbestel Jan, id. 16. De Koninek B. Aalst. 17. Van d. Steen J. Moorsel. 18. Eylenbosch Jan. S.C. Lombeek. Volgende belangrijke verbeteringen mogen in globo beschouwd vooral vermeld worden 1. Het betrekkelijk laag zaadgehalte. Dergelijk resultaat werd vooral bekomen dank zij de gewaardeerde medewerking van de Hophandelskamer van Aalst, die machtig veel bijgedragen heeft tot het verdelgen van de gevaarlijke wilde hop. 2. Het verhoogen en verfijnen van de gewenschto aroma en het verzorgd uit zicht zulks dank zij de verbeterde kul- tuurzorgen en de wetenschappelijke ma nier van drogen. Hier wenschen wij de aandacht van de hopplauters nogmaals te vestigen op het belang vah het degelijk drogen van de hop, vooral omdat de jury verplicht geweest is enkele goede loten te declas- seereu, 't zij omdat zo onvoldoend ge droogd waren en daarop dan soms te veel gesolferd (zuur en bleek en nat), 't zij omdat ze te onregelmatigofwel te veel ofwel op te hooge warmtegraad gedroogd werden wat zeer schadelijk is voor het gezond, frisch uitzicht. Ook de onaange name, storende hout- en rookreuk inoet tot het verleden behooren. Wy verwijzen eveneens naar het tijdig en regelmatig besproeien ora alle drei gende ziektegevaar vroegtijdig af te we ren en te beletten dat de bellen een ziek uitzicht vertoonen, veroorzaakt door de Pseudo Peronospora ofwel door de bladluizen het zwart. Ziedaar dus enkele opmerkingen, waar mede in de toekomst nog meer rekening moet gehouden worden. Het ware ook wenschelijk in 't algemeen nog wat vas ter en beter gesloten bellen voort te brengen. Eindelijk om te eindigen een hartelijk woord van dank aan allen die door hun welbegrepen medewerking, het sukses van de hopmarkten verzekeren en tot den Donderdag 17 September en Don derdag 3 October. TEMTOOÜ6STELLIMG en FANCY-FAIR van het werk van Medische Hulp aan de Missiën Zaterdag 28, Zondag 29 en Maandag SÖ September wordt in de St Jozefspa tronage, St Jozefstraat de Derde Ten toonstelling en Fancy-Fair gehouden van het Werk van Medische Hulp aan de Missies in Congo. ,J)e vorige jaren mocht de inrichtende kring xich in een grooten bijval verheu gen. Thans moet het oen succes worden. Wie zal verwaarloozen die dagen een bezoek te brengen aan de tentoonstelling en de fancy-fair die voor groot en klein toch'zoo'n aangename aantrekkelijkhe den zal aanbieden Steunt het Werk der Medische Hulp aan de Missiën van Congo VERLOREN, armhorloge, van hoek Zojinestraat tot Beekveldstraat, St Job. Terug te bezorgen Beekveldstraat, 2, ter stede. 1171 Koninklijk» Harmonie Al Groeiend Bloeiend Zondag 15 September, te 20,30 u. CONCERT onder leiding van Meester Karei Walpot orkestleider aan het N.LR. PROGRAMMA: 1) Marche Egyptienne J. Strauss 2) 2C Hongaarsche Rhapsodic F. Liszt 3) La Fleurance, caprice pour petite flute, XXX. 4) Husaren-walzer, L. Ganue 5) Maxiliaan Robespierre, of "De laatste dagen van liet het Schrikbewind», Drama tisch openingstuk, Litolft* Openingstak Maxiliaan Robespierre Litolff of "De laatste dagen van het Schrikbewind LEGENDE Andante Wanhopige schrik en versla genheid heerschen onder het volk. Allegro Beroering. Strijd van Robes- spierre en zijn triumvirs tegen de ieden van den Raad. Poco-ritenuto De Marseillaise breekt los, eerst onstuimig, daarna treurig A Tempo Robespierre en zijne aanhan gers worden buiten de wet ge. steld. Setnpre Het schavot wordt opgetim merd. Een ontelbare menigte verdringt zich op de plaats der terechtstelling. Accelerando Het hoofd van Robespierre valt onder het mes der guillotine Andante Ontsteltenis met afgrijzen. De soldaten worden door trom petgeschal ter verzameling ge> roepen. Allegro De verlossing het einde van het afschuwelijk schrikbewind wordt door vreugdekreten be groet. hier de Studenten K. SA. Op Zondag, 15 September, geven de Studenten van Aalst hun jaarlijkscb feest in de zaal van het St Jozefscollege. Elk jaar reeds hebben ze mogen rekenen op de warme sympathie van hun stadsge- nooten. Dit jaar komen ze op de planken met twoe splinternieuwe stukken. Om te beginnen De Duiclsbrug, Legendespel uit Groot Brittanje van P. De Mont. Daarna een lachsuccesHet Bare Kosthuis. De titel zegt reeds genoeg. De kaarten (7-5-3 fr.) worden ten huize pangeboden. Ook te verkrijgen bij den portier van het College. Dcek om 5 u. stipt. Onze strijdgenoo- ten der K. A. worden dringend uitgenoo- digd. K. S. A. Y.T.B. EN DE HANDELSFOOR. V. T. B.ërs van buiten de stad beko men 50 0/0 vermindering op den toe gangsprijs, indien ze een bijzondere kaart afhalen bij den vertegenwoordiger, Vilanderstraat, 39. BIJ EENDRACHT Zondag aanstaande bollen de Papa kensvrienden naar Ronse. met den spc- cialen trein, voor 8,50 fr. Men schrijve in ten lokale, bij Leon Van der Borglit, Geeraardsbergsche straat, 36. Eere-Supportcrschib Overal \'oor de reis naar Ronse bef alen de leden 8,50 fr. Niel-leden Lefalen 11.80 fr. Eendracht Vooruit De leden van Eendrucht Vooruit maken de reis naar Ronse kosteloos mee. Inschrijvingen ten laatste tot 15 September, om 9 ure. Klokje uit Moors-I Schroevers II Terjoden II Begunstigd met een mooi weertje, was deze partij aangenaam .om volgen. Het spel gaal verdeeld op eu aan de rust wordt gedraaid met 11. Na de rust trekken de Schroevers ten aan val en men ziet Terjoden verzwakken, doch hunne verdediging breekt alle aanvallen, terwijl hunne aanvaislijn soms bij verrassing ons kamp overrompelt. De doeltjes blijven niet uit en de eindstand luidt 3—1. Het talrijk publiek gaf zijn tevredenheid luidruchtig te kennen. De jongste vertegenwoordigers van de Schroe vers gingen 's morgens het vuur aan de schenen leggen van de Blnuwwitjes uit Erembodegem. Moorsel trad slechts met tien man op. en wisten hunne tegenstrevers een puntje te ontfutselen' VERWACHTINGEN Onze eerste ploeg speelt Zondag haar eerste officieele match tegen St Gilles. Aitrap 3 uur. Als voormatch, om 1.30 11111', revanche-lutle van onze kadetjes tegen Erembodegem. Onze reserven zullen zwaar moeten werken bij de Sportkringers van Mijlbeek. Onze beste wenschen voor allen Voelbalenlhousiast. DE EERSTE V.T.B. AUTO- en MOTOSTERRIT en de RADIO Alle V.T.Bërs luisteren naar het radio kwartiertje van den V.T.B. op Ylaam- sche golflengte, Zaterdag 14 September te 16 n. 15 (Iet wel op het uur). Zondag 15 Septembergedurende het gesproken dagblad van 1 uur, zal mede gedeeld worden waar het feest doorgaat (Park Overhamme of Rink), dit in geval van'twijfelachtig weer. V.T.Bërs we verwachten U allen, goed of slecht weder. Op Donderdag 3 Oktober, datum van de laatste hopmarkt wordt er eveneens in de feestzaal van het Stadhuis een hopexpositie ingericht (zie aanplak- brieven en mededeelingen) bestaande 'uit 1) een overzichtelijke tentoonstelling van stalen prima hop (eereprijzen en A) voortkomende van de gekeurde balen op de 3 hopmarkten van 12 Sept., 19 Sept., en 3 Oktober. Een beker zal door den heer Van Mele voorzitter van de «Fédération générale des Brasseurs Beiges overhandigd wor den aan den hopplanter, die de beste waar geleverd heeft op deze 3 markton. 2) een tentoonstelling met premies voor de leden van de Aalstersche hopfe- deratie. KONINKLIJKE HABMON1E AL GBOEIEND' BLOEIEND" r. Uitstap naar de Tentoonstellingte Brussel op Zondag 22 September 1935 De Bescherm- en Ecreleden die begee- ren dézen uitstap mede te maken, kun nen zich op het Secretariaat, Capucie- neulaan, N. 27, laten inschrijven tot 17" dezer maand. Prijs 28 frank. Trein, Toegangs kaarten voor Tentoonstelling en Oud Brussel, gezamenlijk Middagmaal (soep, hors d'ceuvre, 2 gerechten, dessert en dienst inbegrepen). Een Groot Kinderfeest zal ingericht worden door en ten voordeel® van 't Verbond der Burgers- en Midden standsv rouwen, op Zondag 15 Septembor, van 14 u., de hovingen van Mevrouw R. MOYLhbÜEN, Albrechllaan, Mijlbeke. Benevens een aangename wandeling zal men er allerlei aantrekkelijkheden vinden voor groot en klein. Volksspelen met mooie prijzen. Won derbare vischvangst, Molen van plezier. Ballon- optocht met ballonwedsfrijd. Voor de dorstige» ijsroom, bier, limonade. Voor de hongerigen versch gebakken wafels. Voorde vermoeiden een rilje per ezel. Aan de ingangen, Albrechllaan en Bergekou- ter zal 0.25 fr. inkomgeld betaald worden. Wij rekenen op de welwillende medehulp der Mevrouwen en Juffrouwen die verleden jaar ons feest zoowel deden lukken. Wij twijfelen er niet aan of al de Katholieke Afdeelinge» zullen ons feest met een bezoek ge lieven te vereeren. Zeer veel kleintjes, vergezeld van hun ouders, worden er verwacht. 't Zal er gezond, leutig en gezellig wezen! TE LEDE AW VERLOREN. Na de match van Zondag 8 September werd op het plein van Eendracht, Breedestraat een som geld gevonden. De verliezer kan deze te rughalen bij het organisatiekomiteit van Sp. Eendracht, in het lokaal Satiepleiu, den Vrijdag of Dinsdag avond* American Knitting IViilis 23, Groote HondstraatAntiverpcn. raagt bekwame BREISTERS en werk sters voor Triplockmachiene. 1170 DAMEN-HOEDEN-FABRIEK L. C. DU MOULIN, 50, Nieuwstraat. Aalst, vraagt zeer bekwatne modisten voor huiswerk. Zich aanbieden met mo del. 1172 FABRIKANT, Woefsels-nieuwighe- den-mannen, uit Verviers, *oakt ver tegenwoordiger, goed op de hoogte- Schrijven met referenties S* O. N. Agentschap Rossel, Brussel. 19.100 t. AALST. Molenstraat, 16 Bij Rechtsmacht. OPENBARE VERKOOPING VAN Deurwaarder F. TIMMERMANS in ver blijf te Aalst, zal cp Zaterdag 14 September 1935 om 9 u. voormiddag op de Groote Markt te Aalst overgaan tot de voortzetting der open bare verkooping bij Rechtsmacht van inbe- ■laggenomsn meubelvoorwerpen zooals Fen volledig keukmmobilier voornamelijk bestaande uit Leurensche stoof, tafel, stee- lei), hangkas enz. Een naaimachien merk «Singer» in goe den ataat- Een slaapkamer in eik. Secretaire en ronde tafel in accajou verders tafels, doelen kassen enz, Eene groote partij koopwaar bestaande voornumeiijk uil: boorlint. brodeerkatoen, haarspelden, elastiek, stikgaren, groote partij naalden, spelden, breinaalden, brief papier, vingerhoeden, groote partij knoppen schrijfboeken, pennen, kaspapier, potlouden enz, 1169 Gereed geld. Zvuder kosten. OPENBARE VERKOOPING VAtf te OORDEGEM en te VLIERZELfe De Notaris BUYS te Lede, zal verzoeke van den heer Advokaat Arnola Broeekaerl te Dendermonde. Curator .ter faling van wijlen Arsène Goedertieiy met inachtneming van artikel 56't^vaii het Handelswetboek, en met de Ple^£r vorrnen der wet van 12 Juni 1816, lètt overstaan van den Heer Vrederechter van het kanion Aalst, openbaar verkoo- pen GEMEENTE OORDEGEM Koop I Een perceel zaailand ter wijk Schootlochting, sektic E. ex 208-d, groot 35 a. 60 ca. fn gebruik bij Gust. Leys. Koop 2: Een perceel zaailand alsvor ren. groot 37 a. 10 ca. In gebruik bij Jan Meuleman. Koop 3: Een perceel zaailand alsvo- ren. groot 38 a. 80 ca. In gebruik bij Salomon Leys. Koop 4: Een perceel zaailand alsvo- ren, dienstig als bouwgrond, groot 21 a. 80 ca. In gebruik bij de kinderen Fonck. Koop 5: Een perceel zaailand alsvo,- ren, dienstig als bouwgrond, groot 18-' a. 20 ca. In gebruik bij de kinderen Fonck en Salomon Leys. Koop 6: Een perceel weide, ter wijk. Wijde Wereld, sectie E 197-B en 197-C. groot 24 a. 30 ca. In gebruik bilj Salo mon Leys. Koop 7: Een perceel zaailand ter wijk Speurt, sektie E. 78-bis en ex 79, groot 8 a. 55 ca. In gebruik bij Jules Verstuylt en Alfred Van der Eeeken. Koop 8: Een perceel weide, gelegen alsvorenj sektie E, ex. 79, groot 12 a. 30 ca. In gebruik bij Camiel Lievens. Koop 9: Een perceel weide alsvorcn, sektic E, ex 92. groot 36 a. 40 ca. In ge bruik bij Charles Louis Berckmoes. Koop 10: Een perceel weide alsvoren groot 36 a. 55 ca. In gebruik bij Achicl Van den Bergb. Koop 11Een perceel bouwgrond alsr voren, groot 3 a. 70 ca. In gebruik,bij Charles Louis' Berckmoes en Achiel Van den Bergh. Koop 12: Een perceel zaailand ter wijk Kouter, sektie C. ex 135a, gó^ot 25'a. 90 ca. In gebruik bij Charles Louis Berckmoes. Koop1 13 Een perceel zaailand &Isr voren, groot 23 ar: 60 ca. In gebruik bij Hilaïre De Mulder. Koop 14 Een perceel zaailand a.l&j- voren, groot 23 ar. 60 ca. In gebr,U|K. bij Hilaïre De Mulder en Eduard Van Gendt. Koop 15 Een perceel zaailand als vorcn, groot 23 ar. 70 ca. In gebruik bij Eduard Van Gendt en Charles Loüis Berckmoes. i Koop 16 Een perceel weide dienstig als bouwgrond, ter wijk Romplana. sectie C. 39, groot 13 ar. 50 ca. Koop 17 Een perceel zaailand ter wijk Fonteinbosch, sektie C. ex 122, groot 16 ar. 55 ca. Kiepen 10 ei» 17 gebruik bij Philemon Van don Steen. Koop 18' Een perceel zaailand als- voren, groot 15 ar. 25 ca. In gebruik bij de Weduwe Hoffclinck. Koop 19 Een perceel bouwgrond,ter wijk Kouter, sektie G ex 132Ï, groot 2 aren 45 ca. Koop 20 Een perceel bouwgrond alsvoren, groot 4 ar. 13 ca. Koop 21 Een perceel zaailand als voren sektie C. ex 130a en 131b. groot 31 ar! 67 ca. Koopen 19, 20 en 21 m gebruik biij de kinderen De Munter. Koop 22 Een perceel zaailand ajs- voren, sektie C. ex 130a, groot 31 ar. 10 ca. In gebruik bij de kinderen D» Munter en Camiel De Pauw. Koop 23 Een perceel zaailand als voren, sectie C. ex 130b, groot 28 .gr. 50 ca. In gebruik bij Camrel De Pauw. Koop 24 Een perceel zaailand alSr- voren, groot 37 ar. 61 ca. In gebruik bij Jozef Casteels. 'Koop 25 Een perceel zaailand als voren, groot 37 ar. 59 ca. In gebrtjjk bil Oscar De Rooy en Fr. Van d. Steen. 'Koop 26 Een perceel zaailand als voren, groot 36 ar. 65 ca. In gebruik bij Frans Van den Steen. Koop 27 Een perceel zaailand als voren. scktiè C. I30e. groot 31 ar. 78 ca In gebruik bij Camiel De Pauw. Koop 28 Een perceel zaailand alsvo ren. groot 23 ar. 51 ca. In gebruik bij Laurent Van Bever. Koop 29 Een perceel zaailand als voren, sektie C. 130d. groot 27 ar. 66 ca. In gebruik bilj Alfons De Moor. Koop 30 Een perceel zaailand als voren, groot 30 ar. 34 ca. In gebruik bij Jan Baptist De Moor. Koop 31 Een perceel zaailand als-- voren, groot 30 ar. 30 ca. In gebruik, bij de weduwe Alfons Luvtgaerens en. dé weduwe Louis De Rouck. Koop 32 Een perceel zaailand als voren. groot 28 ar. In gebruik bij Gesar» Steenhout en Richard De Meyer. f Koop 33 Een perceel bouwgrond alsvoren, sektie C. ex 232a. groot 2 ar. 20 ca. In gebruik bij Jozef Casteels. Koop 34 Een perceel tuinland ajs- voren, seklie C. ex 235a. en 236a, groot 18 ar.' 80 ca. i Koop 35 Een perceel tuinland als-- voren, grout 17 ar. 90 ca. Koopen 34 én 35 in gébruik bij mejiill'er DTIaeseleèr en Charles Lopis Berckmoes. Koop 36 Een perceel weide alsvoreti seklie C.ex 359 en 360. groot 50 ar.90 cjL Koon 37 Een perceel weide alsvoren groot 60 ar. Koopen 36 en 37 in gübnii,k Bij Laurent Van Bever en Camiel Pauw. GEMEENTE VLIERZEJ,E Koop 38 Een perceel zaailand té'K wijk Heve of Heide, seklie B. 73 en *74, groot 20 ar. 34 ca. In gebruik bij Fr. Foequet. Koop 39 Een perceel zaailand als voren, sektie B. 75, groot 20 ar. 40 ca. Koop 40 Een perceel weide alsvoren seklie B, 78. groot 88 ar. 10 ca. Koopen 39 en 40 in gebruik bij De Windt (Stry- meersch). Voor verdere inlichtingen zie plak brieven met plan en aanwijzigingstafeL Eenige Zitdag DONDERDAG 19 SEPTEMBER 1935 om 2 ure namiddag ter Zittingszaal van het Vredegerecht êtr&atj te Aalst Kapellen .1083

De Volksstem | 1935 | | pagina 3