murielle "<5 Onder het mom van een soort "Westerse Culturele Revolitie" getuigt deze grootse kampagne die zich sinds 1969 ontwikkelt, van een grote behendigheid ze ontplooit zich op drie fronten en bereidt het terrein voor tot een georganiseerde ontmanteling van de openbare instellingen voor onderzoek. In de eerste plaats gaat het erom, het "kulturele" gauchisme te rekupereren in verband met wetenschap en wetenschapspolitiek, zo heb ben de grote informatiemedia steeds een pagina of een uur kijkbuis ter beschikking voor de "ideoloog" van dienst. Het tweede front van de monopolies is dat van de "krisis". Werd de goegemeente eerst grondig bewerkt met de ideologie van de "nulgroei" door de Club van Rome gelanceerd ten einde de geprogrammeerde krisispoli- tiek van de monopolies te doen aanvaarden door de massa's dan hoeft vandaag deze ideologie niet meer, vermits we volledig in een algemene maatschappijkrisis gedompeld zijn en nu volop de "solidariteitssnaar" bespeeld wordt. Het derde front is dat van het obscurantisme een astroloog heeft geen duur materiaal nodig, waarom dan geld uitgeven om de wetenschap te spijzen De noodzaak om paal en perk te stellen aan de roofzucht der monopolies is op dit vlak ook meer dan ook noodzake lijk. Te meer daar we momenteel een vernieuwd offensief beleven tegen de wereldveiligheid en de ganse mensheid met de voorgenomen produktie van de zogenaamde "humane" neutronenbom en de cruise-raket, allebei warm aanbevolen door de grote verdediger der "mensenrechten" USA-presi- dent Carter. oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo COIFFURE ST. JANSTRAAT 53 - AALST TEL. 053/21.94.15

Frans Mareelfonds | 1978 | | pagina 6