Wat was de beste "Voort,,? w Bezoek op Carnaval ons lokaal: GROOT BAL! HET A TUINTJE Zoals we op onze eerste bladzijde zeg gen, ligt de werkelijk volkse en echt Car navaleske kant van Vastenavond ons het nauwst aan het hart. We menen dan ook dat deze zijde van Carnaval veel meer zou moeten worden aangemoedigd, ook in de Cavalcade. Voor dit jaar willen wij ermee begin nen een greep te doen in het nabije ver leden en onze lezers er toe aanzetten eens beroep te doen op hun geheugen, betreffende de beste voortenuit de jongste jaren. Aan deze gratis wedstrijd, waaraan elke lezer van ons Ajuintje kan deelnemen, verbinden we enkele zeer mooie prijzen, waarvan de eerste misschien zal kunnen helpen een of an der putje te vullen dat met Carnaval werd gemaakt... En wie weet doen we het toekomend jaar nog beter Wie weet richten we dan geen wedstrijd in voor 't beste plunje ken? Kies dus uit de zes onderstaande voorten die ge U wel zult herinneren, diegene uit die Gij het best hebt gevon den, vul onderstaand bulletijn in en... veel geluk Laat U niet beetnemen. Hij rekende op de compassiebons Staaiken en... Laurent. De Spuitgasten. PRIJZEN. lste Prijs250 Frank. 2de Prijs6 tassen en ondertasjes in Delfts gleiwerk. 3e, 4e en 5e prijs: telkens een prachtig boek. De bijkomende vraag over het aantal antwoorden zal de winners verdelen. Uitslag in ons volgend nummer. Sjampetter Crayon. Congé Payé in Zwitserland. De beste Voort was Naam Adres Aantal antwoorden zoals het mijne Antwoorden insturen aan Ajuintje LokaalRecht en Vrijheid Molen straat. 55. Aalst. Alleen de antwoorden op deze bladz. ingevuld zijn geldig

Het Ajuintje | 1955 | | pagina 4