Gemengd Nieuws ECHO'S Nieuws uit Brussel 8 WESTERLOO MECHELEN LIER VEURNE LENDELEDE Het Roede Kruis Aalst Keizerlijke plaats, 17 Het Gemeentelijk Steunoffice Pijnloos dooden van dieren HET ALGEMEEN NIEUWS DINSDAG IS JUNI 1940. BERICHTEN' AAN DE BEVOLKING 1 Postdiensten. De uitreiking van post kaarten en niet-gesioten brieven is heringe richt maar alleen voor deze bestemd voor het postkanton Westerloo Westerloo, Heul tje, Meijerij, Kaaistraat, Bergom, Kipdorp, Goorbeek, Varendonk. Lichting te 9 uur. Het postkantoor is open op al de werkdagen, van 9 tot 12 uur. 2 Na 10 uur (Duitsche tijd) is het aan niemand toegelaten, buiten de hulppolitie voorzien van een armband, zich nog op de straat te bevinden. In bijzondere gevallen (dokters, vroedvrouwen) zal de burgemeester de toelating daartoe verleenen bekrachtig dear de Dlaatselijke kommandantur. Geen licht za! mogen ontstoken worden en zoo het volstrekt noodig is. zal hetzelfde langs bui ten gansch onzichtbaar zijn. 3. Betaalmiddelen zijn de Belgische munt en de Reichskredit Kassenscheine. Met uitzondering van wisselgeld tot 50 Reichspfenning is het aannemen van Reichsmark- of Rentenmarkgeld verboden. Tot hiertoe aangenomen Reichs- of Renten markgeld moet bij de Ortskommandantur te gen Reichskredit Kassenscheine worden om gewisseld. 4. De gemeente Westerloo hangt af van de Ortskommandantur van Turnhout wier bu- reeli-n zich bevinden te Turnhout Kas eet plaats); (S' Victor). Spreekuren op de week dagen van 9 tot 11 u. 30 en van 15 tot 17 u. HUISZOEKINGEN Door verscheidene personen werd reeds klacht ingediend, daar ten hunnen nadeele, talrijke voorwerpen van huishoudelijken aard en zoo meer ontvreemd werden door soldaten en burgei's die van de abnormale omstandigheden geprofiteerd hebben om hun slag te slaan. Huiszoekingen zullen dus on vermijdelijk plaats vinden en elke plunde ringsdaad zal streng gestraft worden. Aan de personen welke het slachtoffer gewse.it, zijn van plunderingen wordt aan geraden ten spoedigste eene klacht neer te leggen op liet poiitiebureel of bij den heer Vrederechter met vermelding van al de ver miste voorwerpen. AAN DF WERKGEVERS EN DE ARBEIDERS Met het oog op het zoo spoedig mogenjk hernemen der economische bedrijvigheid worden de werkgevers verzocht hun behoef ten aan personeel te doen kennen aan den Dienst voor WerkverschaffingStatiestr. te Mcchelen. Al degenen die kunnen werken gelieven zich, in hun eigen belang en in het belang van hun gezinnen, bij dezen Dienst te laten inschrijven en het werk te aanvaarden dat hen wordt voorgesteld. Mechelen, 14 Juni 1940. De Burgemeester, Ridder DESSAIN. INSCHRIJVING VAN AUTOLAST WAGENS Er wordt ter kennis gebracht dat1) al.e motorlastwagens moeten ingeschreven wor den: 2) als lastwagens te beschouwen zijn: alle motorvoertuigen met of zonder aanhang wagen. die tot het vervoer van goederen ge bruikt, worden, inbegrepen personenwagens met aanhangwagen, driewielers met motor, omgebouwde personenwagens, enz. Deze inschrijving heeft plaats op de Groote Markt Donderdag 20 Juni e.k. vanaf 9 u voor al de gemeenten van het Arrondis sement Mechelen (stad Mechelen inbegre pen! ter uitzondering van Bevel. Berlaar, Gestel, Lier. Kessel en Nijlen. De wagens dienen op de controleplaats gebracht dooi den eigenaar of den voerder voorzien van de noodige papieren en bewijsstukken om de na volgende inlichtingen te kunnen vestrekken: ai Naam van den eigenaar: b) Adres van den eigenaar; c) Plaats waar het voertuig zich bevindt; d) Beroep van den eigenaar; e) Merk; f) Type van het voertuig, tractor, driewie ler, lastwagen met of zonder aanhangwagen; g) Bouwjaar; h) Aard van kap of overdekking; i» Aard van den motor (Diesel- of Benzine motor), enz.; j) Nummer van den motor; k> Paardekracht van r5en motor; 1) Nummer van het chassis; mi Aantal afgelegde kilometers; n> Draagvermogen in ton. BEVEL GESCHORST BETREFFENDE HET VLEESCHVERBKITK De toepassing van de besluit-wet van 23 April 1940, waardoor het uitstallen tot. den verkoop, de aankoop, de verkoop, het te koop bieden en de levering aan den verbruiker van alle vleeschsoorten, uitgezonderd wild en gevolgelte, 's Maandags van elke week ver boden wordt, Is tot neder bevel geschorst. BELANGRIJK BERICHT AAN HOVENIERS EN LANDBOUWERS Er wordt ter kennis gebracht, dat den h. Van de Werf. schepen, bijgestaan door den h. V. De Vos. secretaris, regelmatig zal zete len alle Dinsdagen, Donderdagen en Zater dagen van 11 u. 30 tot 12 u. 30, in zijn cabinet ten Stadhuize. Alle belangen der hoveniers en land bouwers zullen behartigd worden. De belang hebbenden dienen aangifte te doen van het verdwaald en gestolen vee dat zij onder gebracht zouden weten. Aangiften van schade, opgeloopen inge volge de krijgsverrichtingen, zuilen aanvaard worden. De Stedelijke Landbouwcommissie is sa mengesteld als volgt: MM. Van de Werf. Schepen-Voorzitter, Caputsteenstraat, 75: Buts, Gemeenteraads lid, Battelsteenweg. 322: Wellens, Gemeente raadslid. Antwerpsche steenweg, 224; Kugo, Oude Pleinstraat. 28: Mertens. Battel Berge- straat, 6; Willems, Stuivenbergbaan. 7; Van de Poel, Battel Steenweg, 362; Goeyers, Brus sel steenweg, 227. TERUGKEERENDE KRIJGSGEVANGENEN Het nieuws dat de Belgische krijgsgevan genen naar huis zouden gezonden worden verwekte te Lier, vooral dan bij de betrok ken familiën, een ongewone vreugde. Vol on geduld verbeidden ouders, vrouwen en kin deren. hun zoon. hun echtgenoot, hun va der. Daar men te weten gekomen was dat het meerendeel der Liersche krijgsgevange nen zich te Brasschaat-Polvgoon of in de steden en dorpen van de beide Vlaanders be vond. was het op de Groote Markt geduren de meerdere dagen een samendrummen van belang. De autobusdienst welke haar verkeer op Antwerpen reeds sedert enkele dagen hernomen heeft, bracht om het half uur meerdere vrijgelatenen aan, terwijl zich ook cp alle andere vervoermiddelen, komende uit de richting van Antwerpen, meerdere solda ten bevonden. Talrijke Lierenaars van allen stand en ouderdom vertoefden bijwijlen meerdere uren op de Markt, in de hoop den verwachte dan tcch eindelijk te zien aanko men. Tconeelen van zeer entroerenden aard, speelden zich bij het. blijde wederzien af, ter wijl ciegenen a:e vruchteloos bleven uitkij ken. inlichtingen over hun jongen bij de terugtrekkenden trachten in te winnen. Ook veel soldaten van de Kempen en zelfs van het Hageland stapten te Lier af een dan met kloeken moed te voet de verdere reis naar de haardstede af te leggen. TERUGKEERENDE VLUCHTELINGEN De Lierenaars, die vanwege de legerleiding omzeggens allen verplicht waren de stad te verlaten, zijn thans grcotendeels naar hun verblijfplaats teruggekeerd. Over enkele da gen was de stroom der terugkesrende waar lijk groot te noemen, doch thans is hij in gevoelige mate verminderd. Zag men in den beginne inderdaad gansche groepen terug- keeren, dan ziet men nu af en toe nog enke lingen aankomen. Een tocht echter door de straten der stad, brengt den wandelaar tot de overtuiging, gezien 'het groot getal der nog onbewoonde huizen, dat nog veel Lierenaars afwezig zijn. Men vraagt zich dan cok te recht af waar deze personen op dit ocgen- blik verblijven, al zijn velen de meening toe gedaan dat ze zich in Midden- of Zuid- Frankrijk ophouden. Van de teruggekeerden zijn er veel die slechts tot Antwerpen of Brussel gegaan zijn, anderen verbleven in de dorpen van den om trek, nog anderen vonden een onderkomen in de provinciën der beide Vlaanderen, ter wijl enkelen honderden per auto, per fiets en zelfs te voet in Noord-Frankrijk aanland den. Over het algemeen zijn dezen over het onthaal dat hun aldaar te beurt viel weinig opgetogen. HET OUDE VEURNE DOORSTOND ANGSTIGE DAGEN Niet alleen de beschieting der stad bracht paniekstemming maar de Engclschen verle ren hier al de sympathie door afschuwelijk plunderen en het in brandsteken van alle voedingswinkels. Het kanaal van Nieuwpoort op Veurne op het grondgebied Veume, wijk het Sasje. leek een waar slagveld, daar waar de Duitsche troepen na twee dagen slag leveren, den En gelschen weerstand braken. De verwoesting van Veume is wel door de Engelschen ge pleegd. Uit tientallen huizen werden de meu bels gehaald om als barricaden te dienen. Burgers werden door met revolvers drei gende Engelschen uit hun kelders gehaald en het vuur ingezonden, zelfs gefusiljeerd. Toen zij aftrokken werd de stad dan nog door hun geschut verwoest. De bevoorra- dingsiiuizen Vanderheyde en Deciercq wer den in brand gestoken. In twee dagen tijd was de schade onoeme- lijk veel grooter dan in :914-1918 alhoewel Veurne toen ook in de strijdlinie lag. In deze bange uren volbracht het werklie den personeel der stad met burgemeester Van Hee de opgelegde taak, midden hevige bom bardementen. Nu heersch nogmaals ïust in het oude stadje en dagelijks komen de ont brekende burgers en soldaten huiswaarts. POSTDIENST Postkantoor Tengevolge van het bombar deeren is het postkantoor Boterwegschaal- straat buiten gebruik gesteld en overge bracht naar de Zuidstraat, 92. Voor het ver zenden en uitreiken der brieven gaat alles min of meer reeds normaal. Er dient op ge wezen dat de verzonden brieven moeten open blijven en gefrankeerd moeten zijn als vroe ger. De openingsuren van het kantoor zijn van 10 u. tot 12 u. en van 14 u. tot 16 uur. Midden Europeesche tijd. OPRUIMING Het enorm groot getal achtergelaten oor logsmateriaal wordt in snel tempo opgeruimd. Ook zijn gas- en electriciteitsmaatschappij in volle werking voor het herstellen der lei dingen. Vele straten hadden Zaterdagavond reeds licht. Ook is de waterleiding reeds in orde. Allengskens krijgt onze stad een net ter uitzicht dan een acht-tal dagen geleden. DE SCHADE Er is veel schade aan gebouwen. Twee hofsteden en yerschillende huizen liggen ge heel plat. Een groote vlasfabriek is uitge brand. De toren en de voorkant der kerk zijn geheel ingeschoten. Er is meer schade aan gebouwen dan in het bombardement op 14, 15 en 16 October 1918. Doch er waren dan meer burgerlijke slachtoffers te betreuren, namelijk 12 dooden en verschillende erg gekwetsten. Meer dan 250 Belgische. Engelsche en Duitsche solda ten sneuvelden dan te Lendeiede. Wenscht U meubelen, huisraad of an dere voorwerpen te koopen of te verkoo- pen Plaats dan een kleine annonce in Het Algemeen Nieuws Dit kost U 6 fr. per plaatsing. GEEN KLOKKENGELUI MEER IN ENGELAND Het is verboden de klokken van kerken of kapellen te luiden, tenzij om de landing van valschermtroepen aan te kondigen. (Reuter), DE POST HOUDT ZICH NIET BEZIG MET FINANTIEELE VERRICH TINGEN Ofschoon de postverrichtingen van dag tot dag meer allure krijgen, werden totdusver nog geen schikkingen getroffen in verband met een eventueele hervatting der geldelijke verrichtingen. Voor het verzenden of ontvangen van postmandaten of van postchecks, het innen van pensioenen en de stortingen op, of de opvragingen van geld van spaarboekjes, zal men dus nog enkele dagen geduld moeten hebben. Te noteeren valt echter, zcoals wij in een ander bericht omstandig aangeven, dat de houders van spaarboekjes der Posterijen op de agentschappen der Nationale Bank, mits zekere beperkingen geld kunnen ontvangen. EEN HERVATTING VAN DEN POST- CHECKDIENST IN EEN ZEER NA BIJE TOEKOMST, WAARSCHIJN LIJK GEACHT Om de door ons gerefereerde vergadering der parlementsleden en finantieele persona liteiten te Brussel, werd eveneens de kwestie van den falenden Postc'neckdienst besproken. Naar wij vernemen werd de hervatting van dezen dienst in een zeer nabije toekomst mo gelijk geacht. Vanzelfsprekend zou in het bevestigend geval, deze hervatting slechts gedeeltelijk zijn, en zouden de uitbetalingen beperkt zijn. Naar verluidt, zou er 80 t.h. van de depo- sitos mogen worden overgeschreven, en over 20 t.h. zouden de belanghebbenden kunnen beschikken. Volgende brieven vah onze jongens-krijgsge vangenen mogen op ons bureel afgehaald wor den Jozef Beeckman, Kattestraat 78, Aalst Van Ooteghe-m. Rue du Moulin 45; De Smet-Beeck- man. Ouden Dendermondschen stw.; Mej. Gab. Delwije, Albrechtlaan, 7; Louise Kiekens. Kluis- kensstraat 1; Eoterberg Rombaut. St Job 112; Mej. R:ngoir Antoinette, Oude Gentlaan 31; Vanden Spiegel Frans. Korte Lindestraat 19; Keymeulen Maria, De Visschersiraat 33; Van Vaerenberg Jozef, Val. De Saedeleersraat 85; Willems Gaston, N-ieuwbeekstraat 11; Sterck Alfons, Paperodedcies 7; Alfonsine Coppens, St Job; Van der Spiég.el .Frans» MeiresUaa: 15 De Schutter Louis, .Felix De HeHrtstraar, "21 Vander Meersch, Garenstraat 13; De Wolf Jan, Korte Lindenstraat 28, Mr Triest, Duivekeet- straat 39; De Boeck-De Backer, Garenstr. 13; Sips Rombaut, Lange Zoutstraat, Café Atlanta; Rosa De Wit, Moorselbaan 179; Mme Leimboer, Koolstraat 56(2); Bernard Govaert, Schoolstr.; Vander Veecken Leona, Bergemeerschestr. 4; Mme De Boeck Pauiin. Pieter Coeckstraat 92; Mr De Kezel, Boterstraat 4; Alfons Vinck, Bo- termelkstraat 34; De Luttre Cooman, Duive- keetstraat; De Ridder-Buys, Breedestraat 6 D'Hondt Leo, Valerias De Sadeleerstraat De Schutter Moitié, Felix De Hertstraat 17 Leona De Doncker, Korte Lindestraat 10; Irma Van Cauter, Roosendreef 160; De Boeck-De Ba cker. Lindestraat, bakker Wed. Daeleman, Gheeraardstraat 13; Frans De Groodt, Hooge- vesten 40; Frans Welleman. Kalxstraat 34; Vic tor Quintijn, Hovenierstraat 73; R. Sonck, Gus- taaf Paepestraat 5; Emiel Van Nuffel, Welle- kensstraa't 20; Mej. Ivonne Wauters, Violette- straat 6; Lemmens Guns. Slotstraat 47; Jozef Podewijn, Jan De Wmdstraat 37; Corthals Fr., Moorselbaan 117; Van Beers Jan, Nijverheids straat 4; Cornand, Gentsche straat 55; Ver- spaille Julien, Statiestraat 7, allen van Aalst; Robert Deroek, Brul. Haaltert: Hoebeeck Ca- miel, Eede, id.; De Spiegeleer Maria. Eede 57, id.; Vander Eecken Omer, Eeckent 29, id.; Vander Hoeven, Muisstraat, id.; Meganck Cam., Hoeckstraat 10. Kerksken; Camiel Van. Londer- sele, Boekent, id.; Louis Lievens, Driehoek 125, id.: Beeckman Tas, Boeckenstraat 508, id. Mme De Spiegeleer, Watervoor, id.; Mme De Spiegeleer Jan. Boekent. id.: Jean Verleysen, Kwaelestraat 57, Nieuwkerken Clementine Mertens. Huytstraat Edisvelde, id.; Bonnarens- Coen, Kantonstraat 5. id.; Oscar Renneboog, Maal 76, id.; Sidonie Van Delsen. Kwalestraat 121, id Camiel Drowart, onderwijzer, Hofsta- de; Benoit Hertsens. Biest, id.: Gustave Ver- eecken. Bieststeeuweg. id.; A. Hendrickx, Maai- dreef. 12, Nieuwkerken; J. De Boeck, Geeraardsbergschensteenweg 85, Erembodegem; Frans De Coninck. Fleistraat 44. id.; Houtman-Verleysen, Keppestraat 12, id.; Camiel De Peus, Kerkstraat 22, id.; Jean De Wael. Tienekebeek 25, id.: Henri Vanden Ber- ghe. Pamelstraat 237, Ninove; Van Kestens, st. op Okegsm. id.; Vander Bracht. Weststr. 5. id.; De Vïlle-Tembuyser. Brusselstraat 83. id.; Jean ne De Laon. Pamelstraat 140. id.; Gustaaf Si- royt, Baandri-es 68. Outer; Yvonne Lauwerijs. Bürchtdam 42, Ninove; F. Stockmans, Kleistr. 15, Pamel; H. Van Saene, Linkeleerstr. Pamel; Hubert Van Saene, Linkeieerstraat 24, Paxnel Gansemans G„ Kwinkeleerstraat 2, id.; Jozef Hertveldt. Brusselstraat 2. id.: Van Wilderode, Profetenstraat 1, id.; Henriette Van Asbroek, Lombeekstraat, ld.; Charles Lanckmans. Ka- themstraat 9, id.: J. Schets. Wit Paard Belle Alliance, id. Petrus Van Huwen, Krubrug- straat, id.; W. Anchaert, Brusselbaan 10. id.; Frans Van Bellingen, Navelstraat, id. Albertine Renders. Steenweg op Poulk, id. Albert Timmermans. Molenveldstraat. id.: De Schepper. Poulekestraat 15. id.; Adolf Quas- sard, Klapstraat 20, Meerbeke; Jozef De Don ker. Klapstraat 24, Meerbeke: L. Appëlmans, Bergstraat 42. id.: Petrus Vander Poorten, 23, Steenstraat, id.: Bertha Maes, Brusselbaan 68, id.: Albert De Smet. Bourgstraat 33. id.: Gus taaf Anthoons. Klapstraat 12. id.: Bertha De Backer. Outer-Leebeke Huwaert-Bellemans. Chaussée Enghien, Denderwindeke: Madeleine De Tant, Dorpstraat. Appelterre; Vandeweken, Nellelangstraat 3. Meerbeke. Camiel Vander Bracht. Bareel-Papenstichel, ADpelterre: Georges Ronsiin. Eycliemstraat 45. id.; Jeanne De Rouck. P3ardenveld, id.; Ernest De Schriiver. Aspelaar-HeeztBenoit Sterck. Boonstraat. Post-Asnelaere: Maurice Van Leuz. id.; Jozef Van der Stakt. Ast 62. Voorde Rene De Ridder, Statie, Baardegem Alfons De Landsheer, Tinnenhoek 22, Moorsel; Alfons Bericht aan de inwoners der 7e, 8e, 9e en 10e Pc4itieafdeeiingen, hetzij der grondge- ieden gelegen aan de overzijde van de Ant werpsche laan. Ik vestig de aandacht mijner medeburgers op het feit dat de door de Stad gegeven hulp slechts verleend wordt aan personen die zich in cnmiddellijken nocd bevinden. Eke val- sche of onjuiste verklaring alsook elke poging tot bedrog zal de afschaffing van verdere hulp en de vervolging tot terugbetaling van het ter: onrechte ontvangen steungeld voor gevolg hebben. Ik vraag aan allen die zich in staat van be hoefte niet bevinden, zich te onthouden en zie.: slechts te laten inschrijven wanneer ze over geen hei minste inkomen beschikken. Ik vraa* aan al mijn medeburgers te trach ten zoo spoedig mogelijk het werk te hervat ten- De Werkbeurs is open Kogelstraat 5 Ik herinner er aan dat sedert Dinsdag 11 Juni de inwoners der 7e, 8e, 9e en 10e Poiitieaf- deeiingen (Brussel II» zich moeten aanbie den op het Gemeentehuis van Laken in de orde der nummers welke zich op hun identi teitskaart bevinden. 's Morgens van 8 1/2 tot 11 1/2 uur en 's Namiddags van 14 tot 16 1 2 uur. Maandag 17 Juni 's morgens 1 tot 4.000 en 's namiddags van 4.000 tot 6.000. Dinsdag 18 Juni 's morgens van 6.001 tot 7.500 's namiddags van 7.501 tot 9.000. Woensdag 19 Juni 's morgens van 9.001 tot 10-5-00 en 's nam. van 10.501 tot 12.000. Donderdag 20 Juni 's morgens 12.001 tot 13 500 en 's nam. 13.501 tot 15.000. Vrijdag 21 Juni 's morgens van 15.001 tot 19.000 en 's nam. 50.001 tot 50.400. Zaterdag 22 Juni 50.401 tot 50.800 en 's nam. 53.801 en verder. Men moet zich voorzien van a) het trouw boekje; b) de eenzelvigheidskaarten der le den van het huishouden; c) de ravitail- leeringskaartend) eventueel, de kaart dei- Openbare Onderstands Commissie, en der svndikale kaart. Brussel 15 Juni 1940 De Schepen van Openbaren Onderstand en Sociale Werken A. FOUCART. Zeer belangrijk bericht De eigenaars van vrachtwagens, lichte vrachtautos. tractors, autobussen, die niet' in bezit zijn van en roode toelating tot verkeer moeten hun voertuigen aanbieden. Dinsdag 18 Juni 1940. te 9 uur, op de hierna aange duide plaatsen. Zij moeten drager zijn van het Belgisch rijbewijs. Voor de gemeenten en plaats der samen komst 1; -Schaarbeek. Evere. St. Joost-ten-Nocde, St. Lambrechts-Wciuwe. St. Pieters-Woluwe, op de Generaal Meirserplaats. 2. Brussel, Triomfboog van het Half-Ecuw- feestpark. 3. St. Pieters-Jette. Ganshoren, Koekel'oerg, St. Jans-Molenbeek, St. Agatha-Berchem. An- derlecht, Basiliek-Hoogvlakte van Koekelberg. ,4. Vorst, St. Gillis, Ukkel, Hoogtepunt-Hcn- derdplaats. '5. Oudergem, Etterbeek, Elsene. Spijshuis «La Laiterie Ter Kamerenbosch. De voertuigen der eigenaars, die zich aan deze onderrichtingen niet zullen onderwer pen zulen zonder vergoeding cpgeëischt wor den. De voorgestelde voej-tuigen zullen even tueel megen geschat en nadien gekocht wor den. De eigenaars van afiöfreurde voertuigen zullen een bijzonder getalschrift bekcaien. Brass?. 16 Juni 1943. De Burgemeester, F. J. VAN DE MEULEBROECK. De Maatschappij van Veeweide (Tegen de Wreedheid jegens de Dieren), vestigt de aandaent van het publiek er op dat Ge dienst van het pijnloos dooden van dieren nog steeds werkt. Zoo kun,i<-n personen, die voor het dooden van honden, katten, enz., van dezen dienst wensch&n gebruik te ma ken. zich nog altijd wenden tot het Asyl Ju les Ruhl, 43, Veeweidestraat, te Anderiecht, van 8 tot 12 uur en van 14 tof 19 uur. (Tram 22, 46. 56, 64. 76 en A). Jonge gezonde dieren kunnen aan het Asyl gebracht worden, die tracht er een nieuwen meester voor te vinden. Personen die een dier wenschen aan te nemen kunnen zich dus tevens daar wenden. Voor beslist spoedeischencle gevallen (ver ongelukte dieren, ho^isdolheid. enz., blijft de per auto afhalingsdienst werken, op elk uur van dag en nacht, doch, alleen door tusschenkomst van de Politie of de Over heid. De per auto aan huis afhalingsdienst werkt van heden af ook weder gewoon. Het is voldoende zijn adres daartoe per post kaart aan de Veeweidestraat, 43, te Ander-, lecht op te geven. De veeartsenijkundige dienst wordt even- Al deze diensten zijn kosteloos. Evenwel eens weldra hernomen. ontvangt de Maatschappij Veeweide, die bij-' na uitsluitend leeft van de edelmoedigheid van haar leden en haar vrienden, rnet <uk< n- tr.lijkheid giften in geld of levensmiddelen evenals afval, oud brood, conserven en an derzins wat dienen kan v-or de voeding der dieren. Philips, Steven, id.; Ch Moens, Dries, id.; Gh. Doms.-Osselaer, Speurstraat, Oordegem A. Dammeicens, Sticheldries 3, id.; Louise Ver- stuyft. Moorelgem, id Gustave Nuel, Bliek straat 5. Lede; A. Coppens-De Craecker. Statie straat 24. id.; Virginie De Bock. Statieweg 7. id.; Albert Overdenborger. Bergstraat 2. id..4- Petrus Malfroy. Kei-berg. 3, id.; Alois Trie:;, Statieweg 36. id.;

Het Algemeen Nieuws | 1940 | | pagina 8