BIJVOEGSEL AAN KERK EN LEVEN. 26-3-50. GEACHTE HEER. MEVROUW. Weldra bestaat het parochieblad KERK EN LEVEN - AALST 2 jaar. Elke Vrijdag wordt het aan de abonnenten bezorgd door de postbode. Wij zijn er gelukkig om, dat de mensen van Aalst van hun parochieblad houden dat mochten wij reeds zo dikwijls vernemen, ter gelegenheid van huisbezoek. De redactie der Paters Dominikanen van Antwerpen-W st. en deze van Aalst zelf. zal dan ook haar uiterste best doen om het blad mooier, aantrekkelijker en meer interessant te maken. Eén dezer dagen zal de propagandist van Kerk en Leven bij U aan huis komen om het abonnements geld van het parochieblad te innen. We hopen vast dat al onze lezers zullen trouw blijven, en dat er nog een groot aantal nieuwe abonnementen zullen bijkomen. Het is immers niet genoeg de naam van christen te dragen het komt er bizonder op aan als ware christen te leven stevig verbonden met de Moederkerk van Rome en met de plaatselijke parochiekerk. Het is de taak van het parochieblad, de schakel te zijn tussen u en de Kerk. Als we eens een overzichtelijk bilan wilden opmaken over onze uitgaven die we doen voor dikwijls nutteloze, ja .soms schadelijke zaken, en daartegenover stellen de uitgaven die we ons getroosten voor de hoogstnoodzakelijke dingen voor onze ziel. dan zouden wij onmiddellijk kunnen bestatigen, dat de balans geweldig doorslaat voor de eerste. Trachten wij nu. in dit Heilig Jaar het jaar van de grote terugkeer, naar het verlangen van Z. H. de Paus. meer even evenwicht daarin te brengen. In het Evangelie staat er iets over geestelijke schatten die we ons moeten verzamelen... Een abonnement op het parochieblad (40 fr. per jaar) of beter nog een steunabonnement (50, 100 fr. of meer), is één van die geestelijke schatten. Met deze gelden immers laat Gij ons toe. degelijke godsdienstige lectuur binnen te brengen in huizen van gedoop- ten, die misschien verre van de éne ware schaapstal verdwaald zijn. Het parochieblad Keik en Leven wordt vandaag, op Palmenzondag en op Goede Vrijdag in al de huizen van de stad afgegeven door de post. Leest het helemaal. Het zal een beste voorbereiding zijn om Uw Pasen goed te houden. Gelieve deze strook, goed leesbaar ingevuld vóór 15 April aan de ijveraar of ijveraarster af te geven. Moest het gebeuren dat één of ander huisgezin niet bezocht werd. gelieve dan het strookje af te geven aan de propagandist van uw wijk. (Naam en voornaam) (juist adres straat en nummer) abonneert zich op het parochieblad Kerk en Leven - Aalst en betaalt een abonnement van 40 fr. (jaarabonnement) 20 fr. (half jaarabonnement) een steunabonnement van fr. Gelieve het onnodige te schrappen.

Kerk en Leven | 1950 | | pagina 5