KALENDER - KALENDER - KALENDER - KALENDER- van mei 1 PROGRAMMA 1982 p za 1 en zo 2 vr7 za8 Uw#®" dill va ka za15 do2D - ma23 vn 28 malO kaats poëzieavond leefmilieu wiiivi VRIJDAG 30 APRIL Optreden van de groep "Spiraal" Vocaal-instrumentaal ensemble o.l.v. Theo Vanderpoorten. In zaal De Redding, Geraardsbergse- straat 119 te Ninove. Spreekbeurt door Timmermans Jacques - Schepen van Openbare Werken. Vervolgens in het café "Volkshuis" een gezellig samenzijn, met de accordeonist Prosper Van Londer- zele en zijn trio met zanger. ZATERDAG 1 MEI -lMeikoers voor Internationale 1iefhebbers Grote Prijs Burgemeester Omer Van Trimpont en Walter Van der Haegen. 11 ronden over Geraardsbergse- straat, Preulegem, Outerstraat, St. Lambrechtsstraat, Zevenkoten- straat, Ziekenhuisstraat, Geraards- bergsesteenweg, Elisabethlaan, Centrumlaan, Markt, Pamelstraat, Em. De Molstraat, Nederwijk, Kel- dermeersestraat, Astridlaan, Stationsstraat, Biezenstraat, Lavendel straat, Geraardsbergse- straat. Vertrek 14 uur 30. -1 Mei-optocht Vertrek 18 uur. Nadien muzikale avond in het café "Volkshuis", opgeluisterd door het trio van accordeonist Prosper Van Londerzele, met zanger. ZONDAG 2 MEI Grote jaarlijkse serievlucht uit Noyon. Ingericht door de duivenmaatschappij "Recht voor Allen" in samenspel met "Rap of Niks" te Iddergem. Inkorving op zaterdag 1 mei van 15 uur tot 17 uur 30. Los zie speciale omzendbrief. In Dancing - Discoteek Hawaï Tornooi F.C. Hawaï. Denderhoutembaan 227. In Dancing - Discoteek Hawaï: Optreden van Paul Roelandt. Denderhoutembaan 227. ERKATE Wandeling Chefra en Niglingspoo. Vertrek aan kafée Koeterook om 7 uur 30 stipt. Guatemala-avond in zaal jeugdhuis Tien Twen. Optreden Urbi en Orbi in jeugdhuis Tien-Twen om 20 uur 30. 18 u Antwerpen (Zuiderdokken) 19 u Mechelen (Zandpoortvest) 20.00 u BRUSSEL (VUB aula-Truomf1 Sprekers uit El Salvador, Nicaragua, Guatemala en uit de anti-interventie beweging van de Verenigde Staten. Optreden 'Pancasan' (Nicaraguaanse zanggroep) "De Gemeente en het Leefmilieu": door volksvertegenwoordiger Jaak. Gemeentelijke ingrepen op het leefmilieu met o.a. de open bare werken de ruimtelijke or dening en vooral het gebrek eraan. VU-Groot-Ninove zal bij deze gelegenheid haar plaatselijk pro gramma betreffende deze aangele genheden bekend maken. -Optreden De Kreuners en fuif met 'Balthazar' in 't Jagershof, Kester. Org. Balthazar en Ko vzw. Om 20u. -Solidariteitsfeest voor de beschul digden van de abortusprosessen met optreden van Claire en Logos, Avantgarde groep. In de Hallen van Schaarbeek om 19 uur. In Dancing - Discoteek Hawaï Radio Maëva Denderhoutembaan 227 Voorverkoop 80 fr. Kassa 110 fr. In zaal Jeugdhuis Tien-Twen Geraardsbergsestraat om 20 uur. Internationale anti-interventie- autokaravaan. Org. Anti-interventiefront, A'pen. Verzamelen om 16.30 u Postel (Nedl.grens) 'TJ0 u Turnhout (De Warande) VRIJDAG 28 MEI Groot-Ninove atoomvrij. Oproep tot alle verschillende orga nisaties en aan de bevolking van Groot-Ninove om samen akties te voeren en een motie in te dienen bij de gemeenteraad van Groot-Ninove omtrent atoombewapening. Al deze organisaties kunnen zich uit vrije wil aansluiten bij Vaka. (Vlaams Aktie Komitée tegen Atoom- wpens) Groot-Ninove. Alle organisaties, van gelijk welke strekking, worden op 28 mei 1982 uitgenodigd in het Jeugdhuis Tien-Twen te Ninove om 20 uur. Info-avond met Dr. De Loof, winnaar van de Persprijs 1981 van de Aalsterse journalisten. Na de inleiding worden er dia's en film getoond, gevolgd door een debat. VAKA-GR00T-NIN0VE Voorlopig kontaktadres P/A De Brul Roel Geraardsbergsestraat 54 bus 2 9400 Ninove. AJKalender Hogere 1 (thuiswedstrij den) -competitie zondag 2 mei Ninove-Gembloüx Zaterdag 8 mei Ninove-Nijvel Zondag 9 mei Ninove-Naast Zaterdag 22 mei Ninove-Pont a Celles Zondag 30 mei Ninove-Oeudeghien Maandag 31 mei Ninove-Tollembeek -lste tornooi van Eendracht Ninove Met verzekerde deelname van de 12 ploegen uit de hoogste reeks. Maandag 10 mei Pont a Celles - St Servais-Gembloux Dinsdag 11 mei Nijvel-Horrues- Tollembeek Donderdag 13 mei Buizingen- Braine-Feluy Vrijdag 14 mei Oeudeghien- Naast-Ninove Zaterdag 15 mei finale met de 4 winnaars der schiftingen. Telkens te 15 uur op het stations plein te Ninove. B)Kalender Lagere 1 (thuiswedstrij den) Zaterdag 1 mei Ninove-Geraardsber- gen Zondag 16 mei Ninove-Zandbergen Zondag 23 mei Ninove-Idegem Telkens te 15 uur op het terrein Blokken te Ninove. Het jeugdatelier is iedere zaterdag open voor kinderen van 5 tot 15 jaar, vanaf 13.30 uur tot 16 uur. Op zaterdag 1 mei is het jeugdate lier gesloten. Zaterdag 8 mei Technisch keuzea telier: kinderen kunnen kiezen tussen Groep 1 en 2 maskers uit papier en ermee spelen. Groep 3 en plus gipsvormen en din gen. Iedereen bewegen op muziek ofwel wasspeldkonstrukties Op zaterdag 15 - 22 en 29 mei Groep 1 Projekt "Vreemde wezens in de ruimte" we veranderen ons zelf en ons lokaal in een vreemde planeet. Groep 2 "Vrije zender Ninopieterke" maken van een eigen radioprogramma. Groep 3 "Miniaturen en/of dingen in t klein met materialen en technieken bestaande dingen maken, die we achteraf bijeenzetten tot één geheel Woensdagavondaktiviteiten voor 11-15 jarigen vanaf 18 uur tot 20 uur 30 Aanwezigen kiezen zelf een materiaal of een techniek waarrond ze kreatief kunnen werken en bezig zijn. VRIJDAG. 14 MEI Poëzieavond in zaal Denderhoeve met volgende dichters Frank De Crits, Freddy' Smekens Julien Schoenaerts (onder voorbehoud) Bert Decorte, Herman De Coninck, Stefaan Van den Bremt, Rufijn De Decker, Willie Verhegghe, Trees Luysterman, Henriette Marchand, Karei Ringoet, Clara Hasaert. De muziek wordt gebracht door KASPER Dit gaat door ten voordele van de v.z.w. Vluchthuis, in zaal Denderhoeve om 20 uur 30. Toegang 100 fr. Steunkaarten 500 en 1000 fr. VRIJDAG 4 JUNI Werkgroep Leefmilieu Om 19.30 uur in de bovenzaal van de stedelijke Bibliotheek, Dreefstraat te Ninove. De twee meest vooraanstaande speci alisten inzake de Dender aan het woord op onze Infodagen over alter natieven inzake waterzuivering in Landelijke gebieden. K.De Brabander, afdelingshoofd Water I.H.E. A. Van der Beken, prof-hydrologie aan de V.U.B. Alle verenigingen kunnen gratis hun publieke aktiviteiten in onze kalen der laten plaatsen. Vergeet niet alle gegevens in te sturen vóór de 15de van de maand. Ledenvergaderingen en interne akti viteiten worden niet opgenomen. Linosnede van Rufijn, "1 mei" genaamd en uitgevoerd in opdracht van de C.S.C.-Ninove (10 jaar). Op deze handgedrukte grafiek op ÏOO ex. kunt u inschrijven bij de C.S.C.-leden aan 500 fr. Tweede vlooienmarkt in kafée Koeterook van 16 u tot 21 u door lopend. Zonder winst voor de inrichters. 4ë Rocking Savoy Party met optreden Kazzen en Koo. ERKATE film Marathon Man van John Schlesinger met Dustin Hoffman en Laurence Olivier om 20 uur. Kafée Koeterook in de Savooi straat. ERKATE fuif om 20 uur. Kafée Koeterook in de Savooi straat. Dr. Behnplein 9 9400 NINOVE De Ninoofse delegatie naar de Jongeren- mars voor werk.

Klokzjiel | 1982 | | pagina 7