ZONNIGE KARNAVAL foto's: Piet Van San Paul D'Haese Uitslag 25e Ninoofse karnavalstoet 1985 Zondag 24 februari 1985 was het zo ver. Voor de 25ste maal reed de Karnaval stoet door de stad. Het werd een zonnige zondag zoals dat past bij een feest dat het einde van een koude winter wil vieren. Een massa toeschouwers was naar Ninove gekomen om het bonte schouwspel te komen bekijken. Na een nogal moeilijke start van de reklamestoet volgde een feestende Rozezondagtrein. Hieruit enkele flitsen. "De rust van de krijger" of een vermoeid "Oer- meensch" uit de groep De Zjiëlen. Hun geluids installatie deed de stad drie dagen heven op zijn grondvesten. Danny Van Aelbrouck en de andere Tempeliers mogen met trots het 25e Karnaval "hun" karna val noemen. Wie doet beter? 't KLOKZJIEL deed ook mee. Hier onze onvermoei bare verkoopsploeg."5 jaar 't Klokzjiël" was een ideale gelegenheid om mee te rijden in de reklamestoet 1Winnikse Nachtuilen 2. V.V.K.S. 3. Gillis van Pollare 4. De Tobbekes 5. AK Don Moritz 6. Overept 7. Chiro Toontje 8. AK Don Jo 9. Mondjagridders 10. Prekadiëlen 11. Ministars 12. Okegembaan 13. Dansana 14. Charliesvrienden 15. Koepoortboys 16. Zjielen 17. AK Don August 18. F.O.S. Een vrolijk muisje op de kinderkarnaval Pollare heeft nu ook zijn Gilles of "Pollare werd een karnavaldorp" Prinses Berlindis tussen Keizer Don Moritz en voorzitter Leon Wets, stad zou ons zo'n charmante verschijning niet benijden welke De scouts van V.V.K.S. doen reeds 20 jaar mee aan de karnavalstoet. Dit jaar werden ze eervol tweede met hun "Gekke Gokkers"

Klokzjiel | 1985 | | pagina 5