VAN JANUARI -KALENDER 12 TEMPELIERSPLAAT Zaterdag 10 januari Op zat. 10 jan. te 20 uur ver wachten "De Tempeliers" u voor de voorstelling van hun nieuwe karnaval plaat '87. We gonj nor Mexico" Lokaal Café Scotch (bij Nes tor) VAKANTIEGENOEGENS NINOVE ONDER DE ITALIAANSE ZON aan het klassieke Italië Fraaie bouwwerken daterend uit de roemruchte tijd van het Ro meinse imperium, toen heel Eu ropa het Rome van Caesar bewon derde en vreesde. Paul Vereecken brengt u een on geëvenaarde mozaiek van het land dat Dante zag met de zui derse pracht van de Amalfitaan- se kust en het eiland Capride Vesuvius en Pompei' met het ge stolde leven van de stad, voor eeuwen versteend in één sekonde; Assisin het oord van St-Fran- ciscus, het witte Apulië met Anton Van Wil derode als gids; de legende van Castellana; het lentefeest van de kaarsenloop in Gubbio; de kleurenpracht van Gargano, Indien Italië uw volgend vakan- tiedoel wordt, dan kan u bij Vakantiegenoegens ook terecht voor een dienstverlening waar over we trots zijn de Info- reiswijzers vertellen u alles over Noord-Italiaanse Meren (Garda, Como, Lugano en Maggio- re); de Aostavallei; de Dolo mieten en Venetië; de Italiaan se Riviera en het eiland Elba; de Adriatische kust en San Marino; Rome en de Abruzzen,... Elke aanwezige ontvangt een waardevol toeristisch documen- tatiepakket en neemt ook gra tis deel aan de tombola Zaterdag 17 januari Op zaterdag 1/ jan. 1987 om 20 uur in de zaal van het Provin ciaal Technisch Instituut, Cen trumlaan 160 te Ninove, zal Vakantiegenoegens met een dia montage in overvloeiende pro jectie een beeld schetsen van Italië Bij het noemen van de naam Ita lië komt ons meteen een beeld voor ogen met mooie, brede stranden waar men zich zorge loos in de warme zon van het Middellandse Zeegebied aan de aangename strandgenoegens over geeft. Zeker, dat is ook Ita lië Maar wellicht denkt u 12de KWISTORNOOI Ninove zal in januari '87 op nieuw een groots opgevat kwis- tornooi kennen, die zullen door gaan op vrijdag 23/1/87, vrij dag 30/1/87, vrijdag 6/2/87 en vrijdag 13/2/87 telkens om 20 uur. De inschrijvingster mijn loopt uiterlijk tot 20 januari 1987. De inschrijvin gen kunnen schriftelijk gebeu ren op het sekretariaat van de stedelijke Kultuurraad, Oud- strijdersplein 6 te 9400 Ni nove, waar inschrijvingsfor mulieren kunnen worden beko men (tel 054/33.78.58) KAATSCLUB "OKEGEM TOEKOMST" Zat. 31 jan. - Zon. 1 febr. Jaarlijks eetfestijn. Plaats Buurthuis, Kouterbaan, Okegem. Menu Tomatenroomsoep, steak of kip natuur, provencaalpeper, champignon. Kindermenu. Zat. 31 jan. vanaf 18 uur. Zon. 1 febr. vanaf 11.30 uur tot 14.30 uur en van 17 uur tot 20 uur. KARNAVAL Zat. 31 jan. - Zon. 1 febr. Gastronomisch weekend georgani- seerd door de Karnaval raad in lokaal "Den Keizer". WACHT OP DE WEG Ook in 1987 biedt Vakantiege noegens aan haar aangesloten gezinnen de mogelijkheid voor delig aan te sluiten bij Wacht op de Weg. Mits betaling van 1.055 fr. bent u aangesloten bij deze reanimatiedienst voor auto's in nood. Voor het sommetje van 1.055 fr. bent u dus 12 maande" zeker van uw zaak. Uw auto wordt deskundig weer op de wielen geholpen wanneer daarvoor de noodzaak bestaat. Voorwaarde is wel dat u tevens aansluit bij Vakantiegenoegens voor 1987. Sluit dus met gerust gemoed aan bij de Autoclub Vakantiegenoe gens. Een groene sticker met een fladderend meeuwtje op de achterruit, en een geruststel lende groene kaart bij uw "boordpapieren" en u bent klaar voor de reis, de uitstap of de rit naar het werk. Stort het totaalbedraa van 1680 fr. (1055 fr. W o/d I-.' 625 fr. VG) op rekeningnummer 780-5501437-95 van Vakantie genoegens Aalst, o' stuur een cheque met dit bedrag op naam van Vakantieqenoeaens. Dit sturen naar het u welbe kende adres Vakantiegenoe gens, Sint-Jorisstraat 26, 9300 Aalst. Tel053/21.39.61 Alle verenigingen kunnen gratis hun publieke aktiviteiten in onze kalen der laten plaatsen. Vergeet niet alle gegevens in te sturen vóór de 15de van de maand. Ledenvergaderingen en interne ak tiviteiten worden niet opgenomen.

Klokzjiel | 1987 | | pagina 12