gemeenteraad van 25 juni SCHEPEN DESPRETS GE m IS ZIE ■tem ANTICLIMAX IN 'T MELKBOS(VOOR 19u30) ziek is, is het niet fair dit te behandelen. Het gaat ten slotte om hem, die man kan zich niet verdedigen Durant Ik wil het nog eens uitstellen. In heel deze zaak is eigenlijk maar 1 man in fout degene die dat heeft op gesteld. Ge moet daar niets verder in gaan zoeken. Prieels Er zijn in dat dos sier dingen toegevoegd, posi- De laatste zitting vóór de vakan tie beloofde uiterst belang rijk te worden. Liefst 5 ka pitale punten stonden op de agenda de zaak van schepen X in het Melkbos, de aankoop van de "Sigtaygebouwen" voor het cultureel centrum, de e- valuatie van de sens unique in de binnenstad, de stadrekening van 1986 en, om af te ronden in schoonheid, de affaire van de bouwovertredingen op de Cen trumlaan. Het werd een zitting van meer dan vij f uur 19u30 Schepen Desprets is er nog niet. Hij was de laatste weken ook afwezig op de schepen colleges en de CL-fraktiever- gaderingen. Zijn zoon (ook een tijdje aanwezig op de raadszit ting) komt zijn post halen op het stadhuis. 't Was ons echter nog niet opgevallen dat nog een ander gewichtig persoon afwezig was op de zitting. Evenepoel Burgemeester Co- syns is afwezig wegens een reis in het buitenland. Schepen Desprets is verontschuldigd we gens ziekte. Publiek en pers fronsen de wenk brauwen. Verrassende start Even--poel zit als eerste sche pen de raad voor. Schepen Durant begint zoals gewoonlijk. Na 3 routinepun tjes openbare werken zijn we er al Durant En nu de Muur van As- pelare... Ik heb daar niks meer aan toe te voegen. We moeten die werken uitvoeren. Timmermans Als schepen Desprets tieve en negatieve. Onze frak- tie zal dit echter niet goed keuren. Ik wil er nu niet ver der op ingaan. Misschien kun nen we het toch maar uitstel len Durant Goed, we zullen het verdagen tot september. (schepen Durant op de zitting van 14 mei "ik wil de zaak nog eens uitstellen, maar vol gende keer moet het zeker af-

Klokzjiel | 1987 | | pagina 4