wm -m OP AAILEN GEMAK HE JONGENS SPORTSPI ER Mamera: En verteltj isjkomera, hoe wast op au vakanse hé, g'en zetj gij precies nie neig bruingebakken. Komera: 'k En heb ik geen gel dj genoeg veer mau een braadkippen lamp te keupen zeile meesj. Daarbij zie ne keer, hoeveel volk dat er van 't jaar in Nienof gebleven es. M Awel kan't geleuven, want Tvier maken ze nog ataaid zelf 't skeun weer hé. En gezond dat het hier is. Den Denjer heeft van de zoemer euk zeu naaig niet gestonken als an ders. En vooral goed weer voor de zieken hé meesj. K: Daar moet ik u volledig gelijk in geven want zie, dees week was ik nog in 't stadhuis en daar zag ik onze zieken halve schepen van Openbare afwezigheden Pie Gravië toch wel den trap opkomen zeker. Dat doet nou effenaf deugd ze, azeu zieke meesjken weer zien, en goed dat hij der uitzag. M: 't Heeft toch lang ge- cTierd eer dat hij weer op zijn effen was hé. Ze zeggen dat zijnen doktoor hem een veske bouwvergunning voor geschreven heeft en nief me- decamenten: afdrijfmiddelen voor oude meikboszieken. 't Skauntj da 't al goed gehol pen heeft. Dat hij weer al een aai ken mag eten van zijnen doktoor en af en toe al ne keer naar 't Stadhuis mag komen. Mor op 't gemak hé. Ze zeg gen dat Antwan hem van de zomer zou overlezen hebben. Alle gij, en ik heb eul< heu- ren zeggen dat ze hem op 't schepen kollege zouden ge- zei d emmen dat hij hem van - af nu nie meer moet opwinden. Just nog hier en daar een beetje oppassen met bouw vergunningen en eigendomsaktes. Veur geen vergissingen nie meer te krauigen hebben ze hem ge vraagd tot oktober van 88 geen papieren nie meer te onder tekenen. Zeker geen dossiers openen of greute werken be ginnen. M Allé, ge wiltj zeggen ge woon veurtdoen gelek dat hij bezig was. Veur hem is 't hopen dat hij nog gravië mag kippen. Zeg Komera, maar wie dat er hier precies euk niet veel ne meer uitsteekt, dat is de verkeerskommisje. K Dat is nie waar, want gij en hebt de laatste maan den die skeun witte lijnen niet gezien zeker aan 't kruis punt van Passage? Dat heeft geldj gekost zelle, allemoër die verf en dat werk. M Maar gij hebt da nog nie goed bekeken zeker, mee elen nieuwe strepen doen ze de auto's vrijwillig opeen rij den. 't Klaainste kind zou dat azeu niet doen. K: Ja maar als 't zeu nau stekt, daarbij onze kommissair zegt toch al jaren dat hij de spe cialist is op gebied van de ver keersveiligheid. Awel ik geleuf het,as ik dat zien. 't Is misschien op vraag van de garagisten en de klinieken dat ze't daar azeu geflikt hebben. Ik had geheurd dat ze elen stommiteit veer dat'ir skoel begon, gingen inzien mor de 3'september en was't er toch niks veranderd;er' zullen eerst toch nie 'enige kadees moeten overreden worden zeker K: Daarbij ze moesten daar aan ïïa kruispunt toch iets doen. Anders moeten ze daar elke dag nen agent zetten en dat kost zeile. M Tein moeten de Saveufeesten Toch euk goed opbrengen als ge ziet wat flikken dat daar elk jaar van dienst zijn. Berta VERVOLG VAN P 25 De vooruitzichten Moeilijk te voorspellen, omdat wij nog geen algemene kijk hebben op de ploeg. Ons middenveld is jong maar klasse met Vander Weeën en Van Santen. Achteraan Bert- hols, vooraan D'Hondt, dan nog de ontdekking Vierendeel en ik meen echt dat de anderen ook beter kunnen. Het moet steeds beter kunnen willen wij op hoog niveau spelen. Want de tegenstanders in de reeks zijn niet van de poes Men zegt nu: Francs-Borains maar ondanks al die aankopen zal men er toch een ploeg moeten vormen. Het is niet omdat men artiesten koopt dat men een goede ploeg heeft. Ik blijf er bij dat men aan een ploeg gestadig aan moet timmeren en werken tot alles als een geheel overkomt. Persoonlijk ben ik optimist. Ik geloof dat wij zeker evengoed kunnen preste ren als de voorafgaande jaren. Ik ben bijzonder tevreden over de spelersmentaliteit en hun motiva tie om te voetballen. Indien dat zo verder gaat zal het plezierig werken worden. Vooraf vroeg jij: "Ninove, semi-profs Wel ik geloof dat de jongens die menta liteit hebben van goede "amateur profs". Men kan ook profs tegen komen die amateuristisch gezind zijn en met mensen geraakt men niet ver. Ik vind persoonlijk dat men eerlijk het geld moet verdie nen dat men waard is. Wat ik nog zou willen zeggen is dat Jan Vander Weeën zich nu eindelijk eens aandient op het veld als een "patron". Met Bakhali achteraan die die rol goed speelt en met de Jan in het midden wordt dat echt de oplossing. Tot daar de babbel met Denis Asselman. Een mijnheer uit de streek. Recht voor de vuist. Zelfbewust. Niet te gemakkelijk uit evenwicht te brengen. Een trainer die wellicht de traditie van het goede voetbal zal voort zetten. Wij wensen veel sukses en hopen dat hij een lange periode bij V.K. Ninove mag blijven. Lentulo

Klokzjiel | 1987 | | pagina 28